Jak usunąć konto na forum, bez tworzenia konta na Support? I drugie pytanie: czy konta na Support są usuwalne?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Jak usunąć konto na forum, bez tworzenia konta na Support? I drugie pytanie: czy konta na Support są usuwalne?

    Dzień dobry raz jeszcze...

    Mój poprzedni wątek został bardzo szybko zamknięty, a problem nie został do końca rozwiązany ;) Oto wątek, dla informacji:

    Proszę o usunięcie tego (mojego) konta

    Mój problem nasila się, gdyż chciałem tylko usunąć konto na forum, a żeby to zrobić muszę zarejestrować się na stronie Support... Czy istnieje jakiś sposób na "Opt-out" bez jednoczesnego "Opt-in"?

    support.pl.ogame.gameforge.com/index.php?page=support


    Kontakt z support

    Ta funkcja może być użyta tylko za pomocą konta użytkownika.

    Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, zarejestruj się w naszym Systemie Support.


    Jeśli nie, to...

    Czy po utworzeniu konta na Support i przejściu mojego ticketa, będę je mógł stamtąd usunąć?

    Jeśli na drugie pytanie odpowiedź też brzmi "nie", to chyba po prostu zostawię to konto tak jak jest, niech sobie zaśmieca Internet...

    Pozdrawiam.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Unkempt ().

  • Konto na support mozna usunac. Kasuje sie ono wraz z usunieciem ostatniego maila przypisanego do konta w Zarządzaj adresami e-mail.

    Po usunieciu tego maila pokazuje sie wiadomosc:
    Adres e-mail został usunięty z Twojego konta.

    Twoje konto zostało automatycznie wylogowane z powodu wyrejestrowania ostatniego potwierdzonego adresu e-mail na koncie.

    W tym momencie nasze konto w support zostalo skasowane i ponowne zalogowanie nie bedzie mozliwe. Aby znow korzystac z support nalezy sie ponownie zarejestrować. Nasze zgloszenia w supporcie nie gina. Sa one przypisane do maila i beda widoczne na 'nowym' koncie.
    Jestem i mnie nie ma ^^