ACS; rafbuku i krisss [DSM] vs Oddam Konto - 1746,17%

  • Betelgeuse

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ACS; rafbuku i krisss [DSM] vs Oddam Konto - 1746,17%

    Witam

    Zauważyłem, że obrońca zostawia flote bez opieki na jakieś 40 - 45 min i to jeszcze w naszym us. Postanowiliśmy to z rafbuku wykorzystać:)
    Parę minut po starciu kolega zalogował się, na szczęście nie podebrał złomu.
    Dzięki maskulowi i Kubanowi zebraliśmy cały debris.

    Pozdrowienia dla całego DSM oraz dla pana, który mówi, że u nas w soju nic się nie dzieje i floty nie zarabiają :)




    Starcie z 2015-05-16 21:55:27 następujących flot:

    Agresor rafbuku [DSM] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 27.800
    C.mysliw. 408
    Krazownik 1.326
    O.wojenny. 603
    Panc. 2.966

    Agresor krisss [DSM] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 30.598
    C.mysliw. 167
    Krazownik 4.469
    O.wojenny. 873
    Panc. 2.024

    Obrońca Oddam Konto (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 2.050
    D.transp. 2.499
    L.myśliw. 39.603
    C.mysliw. 260
    Krazownik 519
    O.wojenny. 299
    Recykler 436
    So.szpieg. 4.029
    St.kolon. 5
    Panc. 3.566

    ...po 6 rundach:

    Agresor rafbuku [DSM] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 18.000 -9.800
    C.mysliw. 306 -102
    Krazownik 1.281 -45
    O.wojenny. 603
    Panc. 2.966

    Agresor krisss [DSM] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 19.659 -10.939
    C.mysliw. 122 -45
    Krazownik 4.305 -164
    O.wojenny. 872 -1
    Panc. 2.024

    Obrońca Oddam Konto (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 5.943.257 metalu, 3.585.517 kryształu, 994.031 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 90.547.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 547.378.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 102.603.600 metalu i 72.013.500 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 1746,17%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 41.222.857, K: 52.794.017, D: 576.031, P: 94.593).
    Bilans obrońcy (M: -280.631.257, K: -220.825.517, D: -56.444.031, P: -557.901).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.3.5 - Adam Woźniak

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez cks ().

  • Jeszcze raz Wielkie Graty dla Was obu ;) Dobrze, że moje Fs-y były dopiero krótko w locie, udało się je zawrócić, teleportować recki i posprzątać resztę tego bałaganu :D Mam nadzieję, że nie będzie teorii spiskowych, bo nie sądzę, żeby obrońca akurat tak chciał skończyć tym bardziej, że logował się regularnie i w miarę pilnował floty, przynajmniej do tego momentu ;P Pozdrowienia dla sojuszu no i oczywiście dla byłego członka Kostenlosa, który po może 2 dniach obecności uznał, że nasze floty nie zarabiają i odszedł w momencie, kiedy ACS TOP-1 się tworzył, a że mu nikt o tym nie wspomniał, to chyba nie dziwne, bo na takie informacje trzeba sobie zasłużyć 8-)
  • Graty, mieliście fajnie że ten sam układ, ja się z Czystym już na niego szykowałem, bo zauważyliśmy to co Wy... logowanie jakieś 40 min po powrocie FS...
    Mając go w układzie to tylko kwestia czasu była:D

    Uni 11 - ...
    Pegasus - 6 ST
    Betelgeuse - 34 ST
    Merkur - 3 ST
  • Nawet do mnie pisaly niektore osoby jak jeszcze zlom lezal ze to starcie to push - jakbym byl GO albo SGO.

    Co by nie bylo, nie wiem na jakies podstawie padaja takie osady - mysle, ze szkoda oskarzac bez dowodow.


    maskul napisał(a):


    Jeszcze raz Wielkie Graty dla Was obu Dobrze, że moje Fs-y były dopiero krótko w locie, udało się je zawrócić, teleportować recki i posprzątać resztę tego bałaganu Mam nadzieję, że nie będzie teorii spiskowych, bo nie sądzę, żeby obrońca akurat tak chciał skończyć tym bardziej, że logował się regularnie i w miarę pilnował floty, przynajmniej do tego momentu Pozdrowienia dla sojuszu no i oczywiście dla byłego członka Kostenlosa, który po może 2 dniach obecności uznał, że nasze floty nie zarabiają i odszedł w momencie, kiedy ACS TOP-1 się tworzył, a że mu nikt o tym nie wspomniał, to chyba nie dziwne, bo na takie informacje trzeba sobie zasłużyć


    Coz, jednak Kostenlos mogl miec odrobine racji w tym co twierdzil, gdyz kolega Maskul tak czesto tu zaglada... ze nawet nie wie, ze top1 ACS juz dawno padlo i jest z o wiele wiekszym % - zrobione przez CNP.

    Za samo ST gratulacje - grzech nie wykorzystac takiej okazji w ukladzie :)

    Edit: po poscie Dilla ja tez dorzuce pewna swoja watpliwosc.

    Po oddaniu konta obronca stacjonowal na [ciach] - tam samo jak Navy - gdzie ta flote widzialem - w miare bezpieczna okolica, sam w ukladzie, brak duzych flot w najblizych ukladach - nagle z kapelusza przeniosl flote na 1 gale w uklad z dwoma flotami, ktore go luzno kasuja. Oczywiscie, prawdy sie nie dowiemy nigdy - wiec pozostaje mi tylko miec nadzieje, ze cala sprawa jest czysta :)

    PW dostalem podobne - ja dopiero wowczas dowiedzialem sie o zlomie i tez widzialem 100 kk wiszacego zlomu.

    Natomiast najgorsze Panowie, że po ostatnim ST Vixen w stylu " pochwale sie pushem na forum " Wasza wiarygodnosc, a raczej bardziej sojuszu jest lekko zachwiana :)
    Moderator Indestructible:
    Upominam; podawanie koordynatów jest zabronione.

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez Qble ().

  • A ja mam poważne wątpliwości , nie będę analizował całości lecz tylko pewien fragment :)
    Otóż przeglądając sobie kordy pewnych graczy przyznam zupełnie przypadkowo zauważyłem ten złom więc szybki przegląd moonow i poleciały floty bo czemu nie skorzystać ? obrońca wtedy nie byl jeszcze zalogowany czyli można rzec zlapałem ten pz na gorąco jeszcze dymił :)
    do tego momentu wszystko było cacy lub prawie cacy bo w zasadzie mylę się okrutnie bo zobaczyłem na moonie flote rafa czyli teoretycznie co najmniej 80min po starciu ?
    a obroncy nie bylo poderwalem flote po dex na 2 g i tu zaczynaja sie cuda :)
    obronca napisał pw dość dziwne po drugie podniósł flote z dexem heheh a zlomu jednak nie zbieral dziwne nie uwazacie chronił 7 kk dexu a 100kk zlomu nie zbieral :)

    to pw dostalem jak juz leciala moja flota farmiaca :)

    Od: oddamkontopw [ciach]
    Do: Dill
    Temat: Nie dotyczy
    Data: 16.05.2015 23:03:13

    usuń
    quote
    odpowiedz
    zgłoś

    Siema 1 347 9 luknij smród kolejny :)
    Moderator Indestructible:
    Upominam; podawanie koordynatów jest zabronione.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Dill ().

  • Tak jak przypuszczałem jakiś szczekacz zawsze musi siać ferment.
    Po pierwsze, obrońca zalogował się 5 min po starciu, gdyż napisał pw Rafałowi, wyfarmiliśmy praktycznie wszystko z moona ( prócz około 3kk mety) więc kolego o jakim dexie mówisz?
    Po drugie, czemu się dziwisz, ze zobaczyłeś flotę Rafała na moonie 80 min po starciu? Przecież to tez sam układ (mnie też skanowałeś - podniosłem flotę a nie zobaczyłeś jej, magia)
    Po trzecie, też dostałem taki pw od SOSNY (oddamkontopw) z jakimiś prowokacjami - widać jesteście siebie warci:)
    Po czwarte - masz wątpliwości zgłoś to do GO i po problemie, a nie smrodzisz tutaj niepotrzebnie.
    Również mógłbym zakwestionować wasze top 1 acs, ale nie będę robił z siebie błazna jak ty.

    EDIT

    Akurat Ty Qble i Dill macie tutaj najmniej do powiedzenia - jesteście na uni od niedawna (kupiliście konta) i myślicie, że jesteście wyroczniami. Swoją drogą śmieszne to jest:)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez cks ().

  • cks napisał(a):

    Tak jak przypuszczałem jakiś szczekacz zawsze musi siać ferment.
    Po pierwsze, obrońca zalogował się 5 min po starciu, gdyż napisał pw Rafałowi, wyfarmiliśmy praktycznie wszystko z moona ( prócz około 3kk mety) więc kolego o jakim dexie mówisz?
    Po drugie, czemu się dziwisz, ze zobaczyłeś flotę Rafała na moonie 80 min po starciu? Przecież to tez sam układ (mnie też skanowałeś - podniosłem flotę a nie zobaczyłeś jej, magia)
    Po trzecie, też dostałem taki pw od SOSNY (oddamkontopw) z jakimiś prowokacjami - widać jesteście siebie warci:)
    Po czwarte - masz wątpliwości zgłoś to do GO i po problemie, a nie smrodzisz tutaj niepotrzebnie.
    Również mógłbym zakwestionować wasze top 1 acs, ale nie będę robił z siebie błazna jak ty.

    EDIT

    Akurat Ty Qble i Dill macie tutaj najmniej do powiedzenia - jesteście na uni od niedawna (kupiliście konta) i myślicie, że jesteście wyroczniami. Swoją drogą śmieszne to jest:)


    Odniose sie tylko do Edita - bo tylko on sie odnosi do mnie :)

    Kolego CKS, bo nicku z gry nie znam - po pierwsze, na uni jestem od poczatku - tyle ze "oddalem" swoje konto dosc szybko po tym, jak zalapalem ze na uni jest debris z obrony - po ludzku nie doczytalem konfiguracji, a nie kreci mnie specjalnie latanie po bunkrach dla zlomu - i od tego czasu gralem na swojej starej moonowce klikajac sobie eko for fun pod nickiem Legendary, na ktorej obecnie gra moj sojusznik Kita. Jestem zalozycielem PZT swoja droga - tak rowniez w kwesti mojej obecnosci na tym uni. Po drugie, konto od Koanniego dostalem w pelni za darmo, co potwierdzi caly sojusz, gdyz konto zostalo przekazane sojuszowi i to on zadecydowal, ze ja zostane na nie obsadzony - przez wojne z Koniami zebralo mi sie na granie. To sie nazywa sojusz na poziomie, jakbys nie wiedzial. W zyciu nie kupilem konta i nie kupie - mam lepsze sposoby na wydawanie kasy. Wiec jesli w tylku byles i gowno widziales - to warto wpierw z niego wyjsc, zanim sie wypowie - bo cos slabo Cie stamtad slychac :))

    Ponadto - jak pisalem - nie moja sprawa, jak bylo, nigdy nikt sie tego nie dowie - a do wypowiedzi tutaj skusilo mnie tylko wypowiedz Maskula o top 1 ACS.

    zeby nie bylo offtopu - jeszcze raz gratuluje :))

    pozdrawiam

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Qble ().

  • witam wszystkich, rzadko się tu wypowiadam ale czytając powyższe wypowiedzi i opinie graczy, nie rozumiem po co tyle we wszystkich jadu i złosliwosci , to tylko gra po co ta nerwowość, akcja jak najbardziej była czysta i może najlepiej by było gdyby wypowiedział się obrońca, do którego napisałem po ataku, jasne że jak jest już wiekszy procent to niektórzy podejrzewają nieczyste zagrywki, ale od tego jest admin , wiec jeśli ktoś ma zastrzeżenia to proszę to zgłosić , proponuje trochę szacunku dla wszystkich graczy , najważniejsze jest umieć przegrywać .....
    Wracając do maskula rozpędził się z tym TOP-1 , jasne że nie jest to TOP-1, które należy do CNP i dla nich gratulacje , maskul poprostu zrobił omyłkę pisarską :)
  • Po mimo tylu lat spędzonych na ogame na niejednym uni powiedziałem sobie, że nie będę nigdy się udzielał w starciach, wojnach i wklejał jakiekolwiek RW prócz sojuszowego forum, a tu jednak coś mnie zebrało na małą refleksję - w sumie wolno mi bo skończyła się pewna epoka bynajmniej dla mnie.

    Włączając dziś komputer pomyślałem sobie: "sprawdzę sobię przy okazji jak tam moje konto się sprawuję 3 tygodnie po oddaniu" po czym od razu wszedłem do "Starć tytanów uni Betelgeuse" no i jest i to w dodatku po tej stronie o której myślałem - w roli obrońcy.

    Dziwnie się to ogląda trochę bo jeszcze nie tak dawno pilnowało się tego non stop, a teraz jak już jest po wszystkim ma się do tego neutralny stosunek bo w sumie to nie ja dałem się zezłomować. Szkoda tylko, że konto z dobrym eko, a co za tym idzie bardzo dobrym potencjałem na przyszłość pójdzie zapewne do kasacji bo nie sądzę, że obecny właściciel będzie chciał na nim grywać po takim złomie. Ale to już jego wybór.

    Ładny procent, gratuluję ataku no i dowalę Wam szpileczkę na koniec pisząc, że mnie byście tak łatwo nie złapali bo po mimu długiego okresu gry (miesiąc po powstaniu tego uni) nie dałem się ani razu zezłomować pomimo, że universum jest bardzo wymagające szczególnie nocą ]:-D
    Czy były tu jakieś majstrowania przy złomowaniu? Nie wiem i nie chce oceniać bo to tylko gra i nie będę oceniał ludzi przez pryzmat gry rozrywkowej.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez .Kropek. ().