Przyklejony Krol Albanii vs LPG - 82205,12%

  • Quantum [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Krol Albanii vs LPG - 82205,12%

    Dzięki za recki Panowie
    PS: może niech się jakiś moderator ogarnie i zmieni progi bo jarania sie starciami po 3 k to zenada
    przy tym etapie gry

    [center]Starcie z 2015-04-29 15:34:18 następujących flot:

    Agresor Krol Albanii (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Niszcz. 193.530

    Agresor Krol Albanii (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 1.000.000

    Agresor Krol Albanii (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    So.szpieg. 1

    Agresor Krol Albanii (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    So.szpieg. 1

    Obrońca LPG (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 100.000
    D.transp. 100.000
    L.myśliw. 71.187
    Recykler 20.011
    So.szpieg. 13.507
    St.kolon. 93
    Panc. 6.000
    Niszcz. 5
    G.Smierci 802
    Obrona:
    Wyrz.rak 20.000
    L.laser 10.002
    Plazma 200
    M.powloka 1
    D.powloka 1

    ...po 4 rundach:

    Agresor Krol Albanii (x;xxx;xx)
    Flota:
    Niszcz. 179.476 -14.054

    Agresor Krol Albanii (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 915.531 -84.469

    Agresor Krol Albanii (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor Krol Albanii (x;xxx;xx)
    Flota:
    So.szpieg. 1

    Obrońca LPG (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 2.100.000 metalu, 25.725.128 kryształu, 150.918.467 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 2.094.627.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 10.878.922.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 4.551.083.600 metalu i 3.669.428.000 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 82205,12%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 3.456.536.600, K: 2.907.983.128, D: -59.891.533, P: 6.304.628).
    Bilans obrońcy (M: -5.426.506.700, K: -4.485.113.428, D: -1.085.760.467, P: -10.997.381).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.3.5 - Adam Woźniak[/center]
    10.05.2015 END!
  • [ciach]
    Z takim czystym starciem :)

    LPG pilnujący się tak, że nawet kupę idzie robić z laptopem oraz król Albanii Skanderbeg skanujący przez 30 sekund na tydzień.

    PS: może niech się jakiś moderator ogarnie i zmieni progi bo jarania sie starciami po 3 k to zenada



    LEPIEJ JARAĆ SIĘ CZYSTĄ ŻENADĄ NA 3K NIŻ ŚMIERDZĄCYM PUSHEM NA 82K.
    Moderator Indestructible:
    Upominam za wulgaryzmy w linku.
  • Lord Fisher napisał(a):

    LPG pilnujący się tak, że nawet kupę idzie robić z laptopem oraz król Albanii Skanderbeg skanujący przez 30 sekund na tydzień


    i widzisz jak byś miał pojęcie o grze to być zrozumiał :) ale po co mam Ci tłumaczyć, on jak i poprzedni właściciel tego konta byli słabi to jaki ty musisz mieć poziom? ze ktoś kto gra 10 min w tyg potrafi zrobić to czego Ty przez kilka miesięcy nie zrobiłeś?

    o pushach porozmawiaj z kolegami z sojuszu :) sa w tym dobrzy
    remake , MineCrafT, Avers .. itd :)

    PS: to starcie nie bylo bfs no rozumiem poza poziomem twojej logiki moze być fakt iż w ogame mozna zrobić starcie inaczej niż niszcząc moona lub znajdując flo bez opieki
    ale to Twoj problem :quasi:

    PS: tak dobrze to rozegralem ze adasia przez gale z reckami wyslalem i bocka z urlopu wyciągnąłem :D
    ale po co ja sie tłumacze i komu ;(
    10.05.2015 END!

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Szpryc. ().

  • Jak zwykle teksty na poziomie....'skoro on byl kiepski - to na jakim poziomie ty jestes?'. Przypomina mi to trochę teksty z podstawówki - 'wiem co to jest, ale nie powiem' albo 'mam super kompa tylko ze na działce za miastem'. Żenadą są takie teksty, a nie ST na 3k%. Żenadą jest pushing (bo zawsze jest samo ST, bez opisu).
    I jeszcze raz - przykro mi, że mówisz o kimś dno z powodu, iż na ogame nie jest bogiem vel pusherem, widocznie malutkim czlowiekiem w zyciu realnym musisz byc.

    Pozdrawiam myslacych
  • Pięknie, fajnie, tylko z jakiej paki wywołujesz do tablicy poprzedniego właściciela, czyli mnie i mówisz, że jestem słaby? Jeśli dobrze kojarzę, to wielki Szpryc ubił mnie tylko raz, gdy leciał razem ze mną i z Tortuffem na swoją własną GSówkę, na której się jednocześnie podstawiał. Więc jeśli ktokolwiek jest tu słaby, to jesteś to zdecydowanie ty, bo musisz się uciekać do takich sztuczek :)

    Co do samego RW, koleś do mechanika wyskoczył i puścił FSa na PZta, co Szpryc najwidoczniej wyczaił i się tym zaopiekował. Ot cała filozofia.
  • szpryc chyba przyćpał przed majówką :)

    Żadne starcie Szpryca nie jest czyste oprócz ACS-ów.

    Tak było np z Hortem - jak zapowiada się możliwość czystego trafienia to obsraluch pisze do wszystkich kolegów o pomoc :)
    A sam leci tylko na ustawki - trzeba to sobie uświadomić...

    Dlatego tak go bolą nasze 4k % bo już dawno sam nic takiego nie trafił...


    Zbyszek wmawiał nam ostatnio że obserwował gościa który był na urlopie przez 3 miechy, sam będąc na urlopie, a szpryc obserwuje nawet nie logując na gre :E :E :E

    Zresztą zbychu nie dostał nawet nakazu odsyłki do GO co jest oczywiste.....to o czym my tu mówimy :] ???


    Przy okazji, obwołanie się Królem Albanii - niestety utwierdza mnie w przekonaniu że mamy do czynienia z gimbem
    Widziałem ostatnio że fani Popka szaleją na fejsie z nowymi avatarami.

    ten jest Twój ?





    p.s. Srakk vel Kloc Rypek weź sie nie błaźnij na forum, dałeś pokaz swoich umiejętności podczas multi z WhiteHandem na forum więć daruj sobie....

    Prawo niesie ze sobą obowiązek, a ci którzy nie wypełniają swoich obowiązków, nie zasługują na żadne prawa

    Quantum - top 13 - Off

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Avers ().

  • Avers proponuje abyś poruszył temat hipokryzji z twoimi "kolegami z biura" sam tego zagadnienia nie zdołasz rozwikłać może oni Ci pomogą?! :)
    Oczywiście zezłomował byś mnie z hortem tylko nie wzięliście pod uwagę ze dalej was składałem razem solo :) bo jak bys miał odrobinę ogejmowej wiedzy potrafił bys obsługiwać speedsima :) ale Ci wyjaśnię wystarczyło podzielić flotę na sloty i nie tylko lmy osobno ale tego juz Ci tłumaczył nie będę. I czy prosilem kogoś o pomoć ? nie wiem jak zinterpretowałes fakt iż powodem mojego zawrócenia było twoje lamerstwo ale nie bede drążył tego tematu :) fakty sa takie ze od cxzasu jak dostałeś bana za skrypt nie zrobiłęs ani razu fs :) a wiesz czemu? bo sie mnie boisz nawet jak jestem na urlopie, mozesz pisać co chcesz ale tak jest :D Juz nie bede wspomin al o tym jak Cie olalem jak prosiłeś o podstawkę bo wstyd :) Na ogame zrobilem ponad 1500 starć a Ty i ten twój smieszny sojusz nawet 1/20 z tego i jakos nie byłem nigdy na pręgierzu :)

    Do tego ziomka co pozdrawia myślących:

    Żenadą jest pushing (bo zawsze jest samo ST, bez opisu).

    po co mam opisywać i komu tobie czy aversowi no daj spokój :E

    ktoś kto odrobinę wie o co w tej grze chodzi domyśli sie ze na bfs sie leci szybką flo nie niszczarkami :)
    1) bo szybciej
    2) bo mniej dexu
    3)itp
    widzisz to gdzieś tutaj?
    A jeżeli ma sie kogoś policzonego leci sie ciężkim na mniej %
    1) bo mniejsze straty
    2) dex wychodzi podobnie
    ...
    myślisz nie sądze :)

    oczywiście nie mieszam gry z realem ponważ nie znam Cie w realu i raczej nie gram w ogame żeby poznawać ludzi
    bo to jest max słabe hahaha

    poćwiczcie trochę może i wam sie uda kiedyś zrobić starcie na więcej niż 3k %
    albo coś lepszego niż bfs by moon killing bo jak do tej pory nic takiego w waszym wykonaniu tu nie widziałem :)


    PS:AVERS rozmowa z tobą wykracza poza zakres moich intelektualnych zdolności wiec na tym poście kończy sie nasza polemika :)
    10.05.2015 END!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Szpryc. ().

  • Szprycu jak zwykle myśli, że jest niewiadomo kim i wypowiada się patrząc na każdego z góry. Zostaniesz moim idolem? ;) Moge prosić o autograf ? (dopisze ze to ironia...)
    Coz chlop ze wsi wyjdzie, wies z chlopa nie
  • Graty starcia ;)

    Oczywiście zezłomował byś mnie z hortem tylko nie wzięliście pod uwagę ze dalej was składałem razem solo :) bo jak bys miał odrobinę ogejmowej wiedzy potrafił bys obsługiwać speedsima :) ale Ci wyjaśnię wystarczyło podzielić flotę na sloty i nie tylko lmy osobno ale tego juz Ci tłumaczył nie będę. I czy prosilem kogoś o pomoć ? nie wiem jak zinterpretowałes fakt iż powodem mojego zawrócenia było twoje lamerstwo ale nie bede drążył tego tematu

    Szpryc, być może jakbyś podzielił właściwie to i byś nas poskładał (też umiem obsługiwać speed sima) ale nie brałeś pod uwagę 600 kilo sond dosłanych w ostatniej minucie i byłeś tak pewny że nie podzieliłeś właściwie i nawet nie opóźniałeś (zawsze wcześniej dolatywałeś do końca), to że avers zlamił i pozwolił wyskanować własne GSy to inna rzecz - zmarnował jedną jedyną okazję do ustrzelenia Ci połowy floty.
    zabawa była, z mojej strony jak najbardziej czysta, na szczęście dla mnie też się skończyła (poleciałem po pijaku, na pewniaka i dzięki wam mam święty spokój i mogę cieszyć się życiem).

    Pozdrawiam
    U23 - OFF
    Q - OFF
  • tłumaczyć mu to za mało...on wie i tak lepiej i jest niedoścignionym wzorem obsługi osima

    chociaż tu na forum...fajnie Cię widzieć "On" hort ;)
    pozdróweczka dla rodzinki.

    Prawo niesie ze sobą obowiązek, a ci którzy nie wypełniają swoich obowiązków, nie zasługują na żadne prawa

    Quantum - top 13 - Off