Sideswipe

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Bry ;P
    nie , nie zbłaźniłeś się - swoje odpowiedzi są jak najbardziej mile widziane :P

    1. Kiedy można przenieść wodę w sitku?
    2. Co jest cięższe: kilogram pieprzu, czy kilogram żelaza?
    3. Wolisz towarzystwo osób spokojnych i cichych czy głośnych i energicznych ?
    4. Gdybyś mógł zmienić od zaraz jedną rzecz w Twoim pokoju, to co by to było ?
    5. Jakiego sportu nigdy nie odważyłbyś się uprawiać ?
    6. Co u ludzi ciężko Ci tolerować ?

    / me macha na pożegnanie :papa:





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ruda ().

  • Ruda napisał(a):

    Bry ;P Dobry ;>
    nie , nie zbłaźniłeś się - swoje odpowiedzi są jak najbardziej mile widziane :P Pytania też? ^^ Ale te w innym miejscu będą.

    1. Kiedy można przenieść wodę w sitku? Jak się ma złotą rybkę w zestawie XD
    2. Co jest cięższe: kilogram pieprzu, czy kilogram żelaza? Uwaga, będę strzelał! Ważą tyle samo! :D
    3. Wolisz towarzystwo osób spokojnych i cichych czy głośnych i energicznych ? Grunt, żeby nie było ich za dużo. :) No i za głośne też odpadają.
    4. Gdybyś mógł zmienić od zaraz jedną rzecz w Twoim pokoju, to co by to było ? Pozbyć się wielu drobiazgów, które już nie mają takiej magii jak kiedyś.
    5. Jakiego sportu nigdy nie odważyłbyś się uprawiać ? Nie przychodzi mi żaden do głowy. ;P
    6. Co u ludzi ciężko Ci tolerować ? Jak ktoś nie dotrzymuje danego słowa. I też nie lubię gdy ktoś atakuje moje własne zasady, którymi się kieruję.

    / me macha na pożegnanie :papa: Tym razem nie uciekasz? Nie taki straszny wilk jak go malują, co? :D
  • Ruda napisał(a):

    Witam ^^ Czeeeść ;)

    Jaki domowy obowiązek zawsze sprawiał Ci trudność? (Wynoszenie śmieci, zmywanie naczyń, etc. )? Może nie tyle trudność, co po prostu nie znoszę wycierać kurzy po półkach! Masakra... To się dłuży i dłuży...
    Czy jest jakaś piosenka, która w idealny sposób opisałaby Ciebie, Twój styl życia? Szukałem, szukałem, ale coś nie mogłem znaleźć. Ewentualnie znalazłem jedną opisujący mój nastrój ostatnimi czasy. :P Chociaż też już się trochę zmienił. ;)
    Jaką kanapkę najbardziej lubisz? :E Twaróg (czy to jest ser biały? xd) ze szczypiorkiem i jakaś szynka na to. :) Jeszcze jest drugi rodzaj, ale to jest dziwna kanapka. :D
    Czy wierzysz w życie pozagrobowe? Tak ;)


    /me zabiera czapkę ]:-D Ej! Miałaś dostać jak wrócisz! No wspominałaś, że wróciłaś... Ale wciąż to ja powinienem Ci ją dać! XD
  • Ruda napisał(a):

    Dobry wieczór ! Dawno Cię tu nie było ^^

    Czy kiedykolwiek kusiło Cię założyć kobiece szpilki ? Wydaje mi się, że tak. :D Szpilki dodają kobietom urody, ale jak w tym niby chodzicie! :)
    Jeśli nie, to dlaczego ? :P Dlaczego zakładałaś, że odpowiedź jest negatywna? ;P
    Czego zazdrościsz kobietom i dlaczego wlasnie to ? Że ładnie wyglądacie w długich włosach. ;)
    Jak spędziłbyś dzień, w którym przez 24h jesteś kobietą? Najpierw bym zobaczył jak w ogóle wyglądam. ^^ Potem może z ciekawości spróbowałbym się upiększyć i zobaczyć tę najładniejszą odsłonę... mojej kobiecej strony? Jak to brzmi! XD Ale nie wiem jak to nazwać inaczej. No i bym też chętnie poeksperymentował z kolorem włosów. :D

    /me ucieka ]:-D ]:-D ]:-D Hmmm... Wiesz że u mnie jest trochę śniegu? :xga:
  • hej Sajdzik :D

    Dawno mnie tutaj nie było
    Tęskniłeś za wpisami czy cieszyłeś się że Ci upierdliwców ubyło? :D
    Wolisz Wielkanoc czy Boże Narodzenie?
    A może Walentynki lub Matki Boskiej Wniebowstąpienie?
    Lubisz w ogóle święta kościelne czy nie ma to znaczenia
    byle im dalej od ciężkiego programowania się uczenia?
    Masz marzenie związane ze swoimi studiami?
    Stworzyć program co przyniesie Ci sławę i uwielbienie?
    A może wystarczy taki który Twojej ambicji da zaspokojenie?
    Gdybyś mógł nauczyć się jakiegokolwiek języka obcego
    Jaki by to był i dlaczego akurat ten, miły mój kolego?
    jest już marzec więc zapytam tylko krótko
    Nadal rzucasz śnieżkami bo nie wiem czy powinnam mykać szybciutko :D
    Czy śniegu u Ciebie już nie ma ani odrobinki?
    I mogę tu jeszcze zaglądać by nowe pytania padały od wrednej GO kruszynki :D


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    hej Sajdzik :D Hejo kruszynka :) Widzę ładne rymowanki. Wybacz, ale nigdy dobry w tym nie byłem, więc nie będę odpowiadał wierszem. xd

    Dawno mnie tutaj nie było Oj tak. :P
    Tęskniłeś za wpisami czy cieszyłeś się że Ci upierdliwców ubyło? :D Zawsze chętnie czekam na jakiś nowy post. :)
    Wolisz Wielkanoc czy Boże Narodzenie? Boże Narodzenie! Więcej wolneg, śnieg i choinka robią swoje :D
    A może Walentynki lub Matki Boskiej Wniebowstąpienie? Walentynek nie obchodzę, bo nie mam z kim. :XP: Zdecydowanie święto Matki Boskiej. ^^
    Lubisz w ogóle święta kościelne czy nie ma to znaczenia Nie mam nic przeciwko nim. :)
    byle im dalej od ciężkiego programowania się uczenia? Oj tak. xd W tym semestrze nie wiem czy nie przeginam z próbą ślizgania się. :D
    Masz marzenie związane ze swoimi studiami? Dostać chociaż raz stypendium naukowe - udało się. :) Poza tym po prostu chcę skończyć studia z dobrymi ocenami. :)
    Stworzyć program co przyniesie Ci sławę i uwielbienie? Oj aż taki dobry to nie jestem. ;P
    A może wystarczy taki który Twojej ambicji da zaspokojenie? To już prędzej, ale jaki on ma być! XD
    Gdybyś mógł nauczyć się jakiegokolwiek języka obcego Norweski lub francuski...
    Jaki by to był i dlaczego akurat ten, miły mój kolego? ...aby móc bez przeszkód żyć/zwiedzić Norwegię i Kanadę. ;)
    jest już marzec więc zapytam tylko krótko A w czym to przeszkadza, aby zapytać długo? :D
    Nadal rzucasz śnieżkami bo nie wiem czy powinnam mykać szybciutko :D Jakby było z czego robić te śnieżki... Może spróbuję skontaktować się z pewną osobą w tej sprawie. :>
    Czy śniegu u Ciebie już nie ma ani odrobinki? Nic a nic. :( Ale za to przynajmniej niebo już jest częściej niebieskie. :)
    I mogę tu jeszcze zaglądać by nowe pytania padały od wrednej GO kruszynki :D Czekam z niecierpliwością. ^^
  • Ruda napisał(a):

    Witam! Rudzielec!
    Czy tak samo uważasz, że dywan to zbędny element w pokoju? W sumie to gdzie ja mam dywan... Chyba tylko w pokojach gościnnych. xd Można sobie bez niego poradzić bez problemu. :D
    Należysz do osób, którym wiecznie zimno czy jest na odwrót? Raczej ta druga grupa. Niektórzy wyglądają na zdziwionych jak pojawiam się w zimie na uczelni bez kurtki. ^^
    Cieszysz się, że jest już wiosna? Jakieś nowe postanowienia? :P No w końcu niebo zaczęło być niebieskie. :D Ja z tych, którzy raczej nie robią sobie postanowień z jakichś okazji. ;P
    Kiedy bro? ]:-D A kiedy chcesz? :>
  • Ruda napisał(a):

    Halo halo! Ktoś mnie szuka? Coś się stało? :>

    Mojito czy Cuba Libre? Dam znać w weekend. ;P
    Gdzie wybiera się na wakacje? Bez planów póki co. Może masz jakieś propozycje? ;)
    Informatyka czy automatyka? Jakoś chyba do tej pory lepiej mi wchodziła automatyka, niemniej marzenia są niejako związane z informatyką. No i tutaj jest problem. :/
    Jesteś skory do zwierzeń czy raczej jesteś skryty? Jak kogoś lubię, nawiążę znajomość na odpowiednim poziomie i dobrze mi się rozmawia, to tak. Ważna jest ta znajomość na odpowiednim poziomie - takie uczucie, że mogę powiedzieć coś więcej do drugiej osoby. :)

    /me macha na pozegnanie :P papa i do następnego :papa:
  • Ave
    Dzisiaj filozoficznie z lekka
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto - Zgadzasz się czy nie? Czemu tak albo nie?
    Crying his bloody tears, he killed his emotions. Exterminated his kinsman... to save his village - Uchiha Itachi - Rodzina czy kraj najpierw? Sorry za wredne pytania, ale się przedzieram przez jakieś 680 odcinków Naruto i Naruto Shippuden i ostatnio oglądałem fragment poświęcony masakrze klanu Uchiha.
    Ulubione trzy gry na PC?
    Ulubione trzy sporty?
    Czytałeś Grę o Tron? Jeśli tak to kto jest twoją ulubioną postacią i czemu?
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016
  • Draken napisał(a):

    Ave Ou, ktoś tutaj zawitał. xd
    Dzisiaj filozoficznie z lekka Nie ma problemu :)
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto - Zgadzasz się czy nie? Czemu tak albo nie? Lubię spokój i samotność, ale jednak potrzeba choćby tego jednego przyjaciela, który w trudniejszej chwili pomoże czy doradzi. Mimo wszystko staram się wyznawać zasadę nigdy nie mów nigdy. :) Zawsze może ktoś się pojawić z boską mocą i dokonywać wszystkiego sam. ;)
    Crying his bloody tears, he killed his emotions. Exterminated his kinsman... to save his village - Uchiha Itachi - Rodzina czy kraj najpierw? Sorry za wredne pytania, ale się przedzieram przez jakieś 680 odcinków Naruto i Naruto Shippuden i ostatnio oglądałem fragment poświęcony masakrze klanu Uchiha. Kraj, aczkolwiek łatwo powiedzieć. Musiałbym się faktycznie w takiej sytuacji znaleźć, aby stwierdzić z pewnością. No i też zależy jak by ktoś zagrażał rodzinie czy krajowi. Sporo czynników.
    Ulubione trzy gry na PC? Obecnie? Głównie Overwatch, do tego dołożyłbym wciąż League of Legends. Oczywiście nie mogę pominąć Mass Effect.
    Ulubione trzy sporty? Piłka nożna, piłka ręczna. Może jeszcze koszykówka.
    Czytałeś Grę o Tron? Jeśli tak to kto jest twoją ulubioną postacią i czemu? Nie oglądałem i nie czytałem. ;P
  • Ruda napisał(a):

    /me trzaska drzwiami. Ej ej! Spokojnie! Co się stało xd

    Po takiej przerwie: lekkiej... ;p
    Mojito czy Cuba Libre? :> Powiedziałbym, że jednak Mojito, ale z 7up zamiast sprite. :D
    Co powiesz o Tequili ? Niee, kumpel raz przyniósł bodajże na urodziny. Był problem z wypiciem tego. Nikomu nie leżało. ;P
    Jak mijają wakacje? ;P Dobrze, lubię pograć / pooglądać i iść późno spać. Czasami nawet mnie świt łapał. ^^ Teraz za to praktyki, ale jest całkiem spoko. Przede wszystkim mam mieszkanie w krk dla siebie. <:
  • Ruda napisał(a):

    /me puka w czoło Side Ej ej, co to ma znaczyć xd

    Co oglądałeś ostatnio, co mógłbyś mi polecić? Batman: The Killing Joke - chyba tylko to ostatnio oglądałem. Brakuje tego i owego i niektóre wątki szybko ucięte. Niemniej wciąż fajny film do obejrzenia. ;)
    Czytasz książki, jeśli tak to jakie? Najbardziej lubię książki z uniwersum Warcrafta. Oprócz tego chętnie wrócę do serii Trylogia Mrocznego Elfa. No i też mimo wszystko Harry Potter. Jak chcesz to ująć gatunkowo, to jak widać bardziej mnie ciągnie do fantasy. ;P
    Jak odreagowujesz stres? Hmmm... Albo słucham muzyki i się wygaduję, albo idę spać jak już jest wystarczająco późno. xd
    Ściągasz na kolosach? :E No nie będę kłamał - tak ;>