Sideswipe

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cześć Sajd :D

    W sumie dawno mnie tutaj nie było.. wybacz to niedopuszczalne zachowanie :P
    Wolisz słuchać muzyki z mp3, CD etc. czy chodzić na koncerty?
    Wolisz wsłuchiwać się w melodię czy raczej ważniejsze są dla Ciebie słowa piosenek?
    Czy nadal masz żal do mnie i smoki za tą zielonkowatość? Czy już nam wybaczyłeś? :P
    Miewasz dołujące dni, że nie chcesz z nikim rozmawiać? Jeśli tak, jak lubisz spędzać takie dni?
    Wolisz całki czy równania kwadratowe?
    Lubiłeś zadania z bryłami? :) Myślisz, że masz wyobraźnię przestrzenną?
    Czy idąc w obcym mieście na jakąś ulicę potrafiłbyś na podstawie punktów orientacyjnych trafić z powrotem do punktu startu? Czy jednak musiałbyś zapytać o drogę?
    Lubiłeś uczyć się wierszy na pamięć? Pamiętasz jeszcze jakiś? ;)
    Gdybyś stał w kolejce do Pana Boga i mógł wybrać 3 cechy swojego charakteru i 3 cechy z wyglądu jakie byś wybrał? :D
    Czy masz zamiar pić cydr razem ze smokiem w listopadzie? Czy wolisz inny napój? :)
    Jak się czujesz nie będąc już najmłodszym spośród pomarańczek? :D
    Na razie to tyle :P Ale ja tu jeszcze wrócę!


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • No już idę idę :E

    kruszynka napisał(a):

    Cześć Sajd :D Kogo my tutaj mamy! Cześć :D

    W sumie dawno mnie tutaj nie było.. wybacz to niedopuszczalne zachowanie :P Noooo... Musisz jakoś zadośćuczynić. ;P
    Wolisz słuchać muzyki z mp3, CD etc. czy chodzić na koncerty? Zwykle muzyki słucham z youtube ze słuchawek. Jakbym puścił na głośnikach to pewnie zaraz ktoś by wpadł do pokoju z prośbą o uciszenie. xd
    Wolisz wsłuchiwać się w melodię czy raczej ważniejsze są dla Ciebie słowa piosenek? Przede wszystkim melodia. Jak mi już jakaś bardzo się spodoba, to czasami z ciekawości zobaczę jakie są słowa.
    Czy nadal masz żal do mnie i smoki za tą zielonkowatość? Czy już nam wybaczyłeś? :P Nah, decydujecie za siebie. Jak wam się podoba to dlaczego nie. :) Tylko nie zapomnijcie o mnie!
    Miewasz dołujące dni, że nie chcesz z nikim rozmawiać? Jeśli tak, jak lubisz spędzać takie dni? Wiadomo, zdarzy się czasami. Słucham wtedy odpowiedniej do nastroju muzyki i/lub szukam przyjaciela.
    Wolisz całki czy równania kwadratowe? Równania kwadratowe też nie muszą być proste. Pobaw się z liczbami urojonymi. :p No ale jednak te równania bym wziął, bo to już się robi praktycznie bez myślenia. xd
    Lubiłeś zadania z bryłami? :) Myślisz, że masz wyobraźnię przestrzenną? Po prostu były, nie mam co do nich zdania. Wyobraźnia przestrzenna... Póki co jakoś nie potrzebowałem takiej wyobraźni, lub sobie z niej nie dawałem sprawę. Może mi po prostu powiedz co dla Cb jest wyznacznikiem takiej wyobraźni. :)
    Czy idąc w obcym mieście na jakąś ulicę potrafiłbyś na podstawie punktów orientacyjnych trafić z powrotem do punktu startu? Czy jednak musiałbyś zapytać o drogę? Raczej nie powinno być z tym problemów. Jeszcze się pytasz po moich przygodach w Warszawie? ;P
    Lubiłeś uczyć się wierszy na pamięć? Pamiętasz jeszcze jakiś? ;) Raczej nie. Żadnego już nie pamiętam. Jedynie raz swego czasu przy jakichś jogurtach były krótkie wierszyki dotyczące zwierząt i ten mi zapadł w pamięć:
    Dzik jest dziki, dzik jest zły,
    dzik ma bardzo ostre kły.
    Kto spotyka w lesie dzika,
    ten na drzewo szybko zmyka.

    Teraz już chyba wiecie skąd się wzięła sygnatura smoki. ^^

    Gdybyś stał w kolejce do Pana Boga i mógł wybrać 3 cechy swojego charakteru i 3 cechy z wyglądu jakie byś wybrał? :D Wow... Dobre pytanie. xd
    Ok, pomyślmy... Cechy charakteru to może bardzie otwarty na ludzi, nieco bardziej ekstrawertyczny oraz mniej nieśmiały. W sumie te trzy to chyba jedno i to samo. :p Jakoś nic innego mi nie przychodzi do głowy. O właśnie, umiejętność walki o swoje oraz czytania "między wierszami".
    Teraz wygląd... Zdecydowanie jakieś mocniejsze włosy, bo mam takie niezbyt fajne. Tak z parę kg bym chętnie jeszcze zrzucił. No i jeszcze kosmetyczne zmiany na twarzy. ;)

    Czy masz zamiar pić cydr razem ze smokiem w listopadzie? Czy wolisz inny napój? :) Jeśli tylko będzie cydr to oczywiście! :D
    Jak się czujesz nie będąc już najmłodszym spośród pomarańczek? :D Jakoś nie odczułem specjalnie zmiany. xd
    Na razie to tyle :P Ale ja tu jeszcze wrócę! Pytanie kiedy <:
  • Odnośnie tego pytania muzycznego to byłam ciekawa czy wolisz np. dopracowane dźwięki jakie są już na płytach czy jednak wolisz posłuchać "żywej" muzyki :) No więc, co wolisz? :>
    Odnośnie wyobraźni przestrzennej... kiedyś (nie wiem czy u Ciebie) np. na technice czy matematyce trzeba było na podstawie jakiejś bryły narysować wszystkie rzuty. Ew. na matematyce zrobić jakąś bryłę. Czy takie zadania są dla Ciebie wyzwaniem czy to raczej prościzna? :D
    No z tymi cechami charakteru u Pana Boga się nie popisałeś! :P Pozwolę Ci wybrać jeszcze 3 :>
    Lubisz pływać? Jakim stylem najbardziej?
    Kto Cię nauczył pływać? A może sam się nauczyłeś?
    Wolisz jezioro czy morze? Odpowiedź uzasadnij :P
    Oglądałeś kiedyś Muminki? Co sądzisz o tym, że jeden z muminków dołączył do teamu? :D
    Byłeś w końcu w tej Norwegii czy jeszcze nie dotarłeś?


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    Odnośnie tego pytania muzycznego to byłam ciekawa czy wolisz np. dopracowane dźwięki jakie są już na płytach czy jednak wolisz posłuchać "żywej" muzyki :) No więc, co wolisz? :> Dopracowany :)
    Odnośnie wyobraźni przestrzennej... kiedyś (nie wiem czy u Ciebie) np. na technice czy matematyce trzeba było na podstawie jakiejś bryły narysować wszystkie rzuty. Ew. na matematyce zrobić jakąś bryłę. Czy takie zadania są dla Ciebie wyzwaniem czy to raczej prościzna? :D Nie było z tym raczej problemów. Jedynie nie potrafię kompletnie rysować. Jeszcze sześcian czy graniastostłup narysuję w 3d, ale nic więcej. xd
    No z tymi cechami charakteru u Pana Boga się nie popisałeś! :P Pozwolę Ci wybrać jeszcze 3 :> Ej no! Nie mam pomysłów więcej. xd Może coś takiego jak: kreatywny (zawsze miałem wrażenie, że nie potrafię improwizować... ), pewny siebie oraz może... czarujący. ;)
    Lubisz pływać? Jakim stylem najbardziej? Jak byłem mały to wszystko robiłem, że się dostać do morza na wakacjach. ;P Od pewnego czasu już mi nie zależy. Pływać co nieco umiem, takim moim specyficznym stylem grzbietowym, gdzie po prostu macham sobie łapkami zamiast wiosłować. Człowiek płynie i nie męczy się aż tak. xd
    Kto Cię nauczył pływać? A może sam się nauczyłeś? Coś tam tata mi chyba dał kiedyś ze 2 wskazówki, jakaś inna osoba mi pokazała ten mój specyficzny styl grzbietowy. :p
    Wolisz jezioro czy morze? Odpowiedź uzasadnij :P Morze, jezior raczej nie ma w ciepłych krajach na wakacjach. xd
    Oglądałeś kiedyś Muminki? Co sądzisz o tym, że jeden z muminków dołączył do teamu? :D Odstraszały mnie te napisy na początku bodajże w języku koreańskim. XD No też raz czy dwa się zobaczyło jakiś odcinek, ale nie przypadło mi to do gustu. Póki co nasz nowy nabytek wydaje się być w porządku. :)
    Byłeś w końcu w tej Norwegii czy jeszcze nie dotarłeś? Ceny mnie odstraszyły. Słyszałem, że jest tam drogo, ale jak zobaczyłem ceny hoteli to mi szczęka opadła. No a coś trzeba też zjeść na miejscu itepe... :/
  • Dobry
    Wolisz liczyć równania kwadratowe czy rysować figury przestrzenne?
    Ulubiony wzór?
    Jakie są zalety nowych uni?
    Jakie masz sposoby na zabicie czasu?
    Ulubiony członek teamu?
    Kasia czy Smoki?
    Czy uważasz, że smoki jest miła i łagodna?
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016
  • Draken napisał(a):

    Dobry Wieczór
    Wolisz liczyć równania kwadratowe czy rysować figury przestrzenne? Po odpowiedziach dla kruszynki zadajesz takie pytanie? ;P Liczenie równań kwadratowych.
    Ulubiony wzór? Nigdy takiego nie miałem. xd Natomiast jak chcesz zobaczyć opinię innych to zobacz sobie wzór Eulera. Ludzie uważają go za najpiękniejszy wzór matematyczny. ;)
    Jakie są zalety nowych uni? Dużo osób, coś się dzieje.
    Jakie masz sposoby na zabicie czasu? Jak nie mam kompa? Zawsze chętnie się zdrzemnę jak kompletnie nie ma co robić. :D Dobra też jest odpowiednia książka, muzyka lub film z komórki. :)
    Ulubiony członek teamu? Byłooooooo :D
    Kasia czy Smoki? Pod jakim względem? :>
    Czy uważasz, że smoki jest miła i łagodna? Ekhm... Nieeeee. Bardzo groźna. Wystarczy jedna pomyłka i lądujesz na dywaniku, a tam nikt nie chce się znaleźć. <:
  • Zawsze spędzasz wakacje w ciepłych krajach?
    Nie za dobrze Ci? xD
    Dlaczego dokuczasz Migotce?
    Dlaczego kłamiesz że smoki jest groźna? Przecież jest łagodna jak baranek :E
    Boisz się ognia?;>
    Wolisz ogień który daje ciepło ale jest niebezpieczny i może wszystko obrócić w pył czy wodę, która daje orzeźwienie ale może zmyć całe miasta z powierzchni ziemi? :P
    Lubisz pływać pod wodą? Jeżeli tak to otwierasz oczy czy z zamkniętymi (przy założeniu, że nie masz maski ani okularów)?
    Sposób na pozbycie się czkawki? :>

    a co by za miło nie było to /me pac Side! :D


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    Zawsze spędzasz wakacje w ciepłych krajach? Nie, czasami zostaję w domu. ;P
    Nie za dobrze Ci? xD Nieeee
    Dlaczego dokuczasz Migotce? Może dlatego, że ona to lubi? :>
    Dlaczego kłamiesz że smoki jest groźna? Przecież jest łagodna jak baranek :E Widzę, że nie mam szans odbudować reputacji smoka. Smoki, próbowałem! :(
    Boisz się ognia?;> Nie, dlaczego miałbym się go bać?
    Wolisz ogień który daje ciepło ale jest niebezpieczny i może wszystko obrócić w pył czy wodę, która daje orzeźwienie ale może zmyć całe miasta z powierzchni ziemi? :P Jak byłem mały to na pewno bym powiedział woda. Teraz wybiorę ogień. ;) Jakoś tak ma w sobie więcej tajemnicy, podobnie jak noc.
    Lubisz pływać pod wodą? Jeżeli tak to otwierasz oczy czy z zamkniętymi (przy założeniu, że nie masz maski ani okularów)? Ta, nawet lubię, bo nie trzeba walczyć, aby się utrzymać na powierzchni. xd Jednak najczęściej z zamkniętymi oczami jak nie mam okularów. :)
    Sposób na pozbycie się czkawki? :> Przeczekanie. ^^ Ewentualnie chyba wstrzymywanie oddechu.

    a co by za miło nie było to /me pac Side! :D Pacanie jest raczej miłe. :D
  • Ruda napisał(a):

    /me pac Side ]:-D Yaaaaaay, kogo ja widzę :D A co to za rogi? ;P

    Lubisz herbatkę z pokrzywy ? A wiesz że chyba nigdy nie piłem? No więc może...
    Kiedy się jej napijemy? :> ... napijemy się? :D Co powiesz na czwartek? Muszę tylko tę herbatę dorwać. ^^
    Dlaczego rude są najlepsze na świecie? :> Które rude? Bo jest rude i rude, pamiętasz? :>
    Lubisz muffiny ? :P Chyba raz jadłem? Nic specjalnego, ale to były swojej roboty, a czasami różnie to bywa za pierwszym razem. xd


    Uciekam! Hej! A ty gdzie? <:
  • Sideswipe napisał(a):

    Ruda napisał(a):

    /me pac Side ]:-D Yaaaaaay, kogo ja widzę :D A co to za rogi? ;P
    Rude złośliwe zawsze mają rogi :P
    Dlaczego rude są najlepsze na świecie? :> Które rude? Bo jest rude i rude, pamiętasz? :>
    rude ogejmowe :> to nowa klasyfikacja! tamte rude rozbijały się o odcień rudego - a tutaj o rude, charakterne flociary ]:-D
    Lubisz muffiny ? :P Chyba raz jadłem? Nic specjalnego, ale to były swojej roboty, a czasami różnie to bywa za pierwszym razem. xd
    Lubisz gotować? Jeśli tak, to co wychodzi Ci najlepiej ?


    Uciekam! Hej! A ty gdzie? <: Daleko! Przed pomarańczowymi stworkami ! :E





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Ruda napisał(a):

    Sideswipe napisał(a):

    Ruda napisał(a):

    /me pac Side ]:-D Yaaaaaay, kogo ja widzę :D A co to za rogi? ;P
    Rude złośliwe zawsze mają rogi :P
    I to nie byle jakie, ale czerwone! :D Pasują do włosów. ^^
    Dlaczego rude są najlepsze na świecie? :> Które rude? Bo jest rude i rude, pamiętasz? :>
    rude ogejmowe :> to nowa klasyfikacja! tamte rude rozbijały się o odcień rudego - a tutaj o rude, charakterne flociary ]:-D
    Im nie uciekniesz, jak kogoś wezmą na celownik... Taaaak, te rude są najlepsze. ^^
    Lubisz muffiny ? :P Chyba raz jadłem? Nic specjalnego, ale to były swojej roboty, a czasami różnie to bywa za pierwszym razem. xd
    Lubisz gotować? Jeśli tak, to co wychodzi Ci najlepiej ?
    Jak trzeba to ugotuję. Jakoś bardzo smakowały mi schabowe robione przeze mnie. ;)


    Uciekam! Hej! A ty gdzie? <: Daleko! Przed pomarańczowymi stworkami ! :E
    Ale pomarańczowe stworki są w gruncie rzeczy miłe... i samotne. :( Nikt nas nie lubi.
  • Sideswipe napisał(a):

    Ruda napisał(a):

    Sideswipe napisał(a):

    Ruda napisał(a):

    /me pac Side ]:-D Yaaaaaay, kogo ja widzę :D A co to za rogi? ;P
    Rude złośliwe zawsze mają rogi :P
    I to nie byle jakie, ale czerwone! :D Pasują do włosów. ^^
    Oczywiście ! do rudego wszystko pasuje, skrzydła też! Dlatego się z nami nie zadziera :P
    Dlaczego rude są najlepsze na świecie? :> Które rude? Bo jest rude i rude, pamiętasz? :>
    rude ogejmowe :> to nowa klasyfikacja! tamte rude rozbijały się o odcień rudego - a tutaj o rude, charakterne flociary ]:-D
    Im nie uciekniesz, jak kogoś wezmą na celownik... Taaaak, te rude są najlepsze. ^^
    A właśnie pokaż swoje ST, masz już jakieś na koncie? ;> chętnie zobaczę ! ;P
    Lubisz muffiny ? :P Chyba raz jadłem? Nic specjalnego, ale to były swojej roboty, a czasami różnie to bywa za pierwszym razem. xd
    Lubisz gotować? Jeśli tak, to co wychodzi Ci najlepiej ?
    Jak trzeba to ugotuję. Jakoś bardzo smakowały mi schabowe robione przeze mnie. ;)
    Ciekawe, zwykle nam nie smakuje co gotujemy - wręcz wolimy jak ktoś nam gotuje. Ale dobrze wiedzieć do kogo na obiad wpaść :E


    Uciekam! Hej! A ty gdzie? <: Daleko! Przed pomarańczowymi stworkami ! :E
    Ale pomarańczowe stworki są w gruncie rzeczy miłe... i samotne. :( Nikt nas nie lubi. Są niegrzeczne i tylko psocą ! <:





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Ruda napisał(a):

    Sideswipe napisał(a):

    Ruda napisał(a):

    Sideswipe napisał(a):

    Ruda napisał(a):

    /me pac Side ]:-D Yaaaaaay, kogo ja widzę :D A co to za rogi? ;P
    Rude złośliwe zawsze mają rogi :P
    I to nie byle jakie, ale czerwone! :D Pasują do włosów. ^^
    Oczywiście ! do rudego wszystko pasuje, skrzydła też! Dlatego się z nami nie zadziera :P
    Z wami trzeba nauczyć się żyć. :D Swoją drogą, masz skrzydła i umiesz latać? :>

    Dlaczego rude są najlepsze na świecie? :> Które rude? Bo jest rude i rude, pamiętasz? :>
    rude ogejmowe :> to nowa klasyfikacja! tamte rude rozbijały się o odcień rudego - a tutaj o rude, charakterne flociary ]:-D
    Im nie uciekniesz, jak kogoś wezmą na celownik... Taaaak, te rude są najlepsze. ^^
    A właśnie pokaż swoje ST, masz już jakieś na koncie? ;> chętnie zobaczę ! ;P
    W porównaniu do Twoich dużo ich nie ma i wypadną blado. :|

    Lubisz muffiny ? :P Chyba raz jadłem? Nic specjalnego, ale to były swojej roboty, a czasami różnie to bywa za pierwszym razem. xd
    Lubisz gotować? Jeśli tak, to co wychodzi Ci najlepiej ?
    Jak trzeba to ugotuję. Jakoś bardzo smakowały mi schabowe robione przeze mnie. ;)
    Ciekawe, zwykle nam nie smakuje co gotujemy - wręcz wolimy jak ktoś nam gotuje. Ale dobrze wiedzieć do kogo na obiad wpaść :E
    Eeeee... Mam coś już przygotowywać? Nieśmiało zapytam, na kiedy? I czy na pewno chcesz. ;P


    Uciekam! Hej! A ty gdzie? <: Daleko! Przed pomarańczowymi stworkami ! :E
    Ale pomarańczowe stworki są w gruncie rzeczy miłe... i samotne. :( Nikt nas nie lubi. Są niegrzeczne i tylko psocą ! <:
    Jak niegrzeczne. My staramy się, aby właśnie wszyscy byli chociaż troszkę grzeczniejsi. ^^ I jakie psocą! Podaj jakiś przykład ze mną. :D

    Modzi nas uduszą za to. :D
  • Ruda napisał(a):

    Jesień za oknem to można :fgrin: A niedługo zima, pewnie zielonki zapadną w sen zimowy. :D

    Lubisz Kraków? Jeśli tak, to dlaczego ? Czegoś mi w nim brakuje. Może względnego spokoju lub tego poczucia, że mam tutaj dom. No ale nie mam, jedynie mieszkanie na czas studiowania. :p
    Wyobrażałeś sobie życie w innym kraju? W jakim? Tak ostatnimi czasy przechodziło mi przez głowę, "a co by było, gdybym..." przeprowadził się kiedyś bardziej na północ. :) No ale zawsze uważałem, że zbyt słabo znam angielski (chociaż słyszałem, że sobie radzę nieźle).
    Kim chciałeś zostać w przyszłości będąc dzieckiem ? Polecieć w kosmos lub latać samolotami myśliwskimi. :D
  • /me pac Side!

    Wkurzyłeś się kiedyś na mnie czy jeszcze nie było okazji? :D
    Nadchodzą święta. Lubisz Wigilię?
    Ulubiona potrawa Wigilijna?
    Czy w dzieciństwie wierzyłeś, że o północy zwierzęta przemówią ludzkim głosem? :D
    Bawiłeś się w dzieciństwie klockami lego? Jeśli tak, wolałeś układać konstrukcje wg planu tej firmy czy raczej mieszałeś klocki różnych zestawów i tworzyłeś coś swojego?:D
    Wolałeś się bawić w chowanego czy podchody? ;>


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • Ruda napisał(a):

    Bry! :xga: Świąteczna czapka? Czyżbyć chciała zostać moją Mikołajką? :xbiggrin:
    Zielone nie lubią spać, zaś rude jak najbardziej :E Aha, czyli rude nigdy nie śpi, ale lubi spać. To ma sens. :]
    Ulubiony przedmiot w szkole? Ulubionego to jakoś nie miałem. Na początku gimnazjum może infa, bo po zrobieniu ćwiczenia przez kolejne 2 tyg. mieliśmy wolne i najczęściej graliśmy w cs'a. xd Potem zmienił się prowadzący i skończyło się. :/ No jak mówię, ulubionego to raczej nie miałem. :)
    Czekolada czy kakao? Czekolada :D
    Lubisz horrory ? Nieee
    Z czego w życiu jesteś dumny? No to mi zadałaś pytanie... Nie wiem! Mógłbym powiedzieć, że z jakiegoś konkursu gdzie mi dobrze poszło. Mógłbym powiedzieć, że z dostania się na studia i otrzymania stypendium. Nawet mógłbym wymienić swoje pierwsze ST, czy wbicie diamentu w LoL'u. Jednak z niczego nie byłem tak dumny, żeby stwierdzić - "To było moje największe życiowe osiągnięcie do tej pory". No i to jest trochę smutne.
    Hah! Wiem! Serio mnie olśniło jak już napisałem to, co jest wyżej. :)
    W liceum początkowo nauczycielka od matmy mnie nawet lubiła, jednak z czasem zacząłem jej coraz bardziej podpadać i było widać, że woli inne osoby bardziej. Dostałem nawet 4 na koniec 3. klasy. Podejrzewam, że w pewnej mierze właśnie dlatego, że jej podpadłem. :> No ale przyszedł czas matur, potem wyniki. Okazało się, że zdobyłem najlepszy wynik ze szkoły z matmy rozszerzonej. ^^ Był to taki pstryczek dla niej i jej syna, z którego jednak jestem dumny. :D Jest satysfakcja jak sobie to przypomnę. :)




    Pa :fkiss: /me macha na pożegnanie

    kruszynka napisał(a):

    /me pac Side! Huh? Dlaczego z wykrzyknikiem? :)

    Wkurzyłeś się kiedyś na mnie czy jeszcze nie było okazji? :D Jeszcze nie było okazji. Ale ty na mnie pewnie już tak, co? :)
    Nadchodzą święta. Lubisz Wigilię? Jasne! W okolicach października czy nawet nieco wcześniej nachodzi mnie już pierwsza ochota posłuchania piosenek z motywem świątecznym. ^^ Szkoda, że już nie ma takiej magii świąt jak kiedyś, kiedy człowiek nie mógł się doczekać prezentu i ten czas ciągle się dłużył...
    Ulubiona potrawa Wigilijna? Nie wyróżnię się. Po prostu dobra rybka i barszcz z uszkami to jest to, co chcę zjeść. ^^
    Czy w dzieciństwie wierzyłeś, że o północy zwierzęta przemówią ludzkim głosem? :D Powiedziano mi, że przemówią ludzkim głosem jak się da trochę tego opłatka kolorowego dla zwierząt. :D No ale się zawsze zapominało i chyba każdy z nas wolał zjeść opłatki. :D
    Bawiłeś się w dzieciństwie klockami lego? Jeśli tak, wolałeś układać konstrukcje wg planu tej firmy czy raczej mieszałeś klocki różnych zestawów i tworzyłeś coś swojego?:D Oczywiście! Zawsze wolałem iść według planu. Nawet jest jedna szafa z półkami, gdzie są jeszcze złożone różne ustrojstwa. :D No ale miałem też z 2 wiaderka różniastych klocków lego do tworzenia czego mi się zachce. Ile się czasu przy tym spędziło. :) Najbardziej pamiętam budowę promu dla samochodów. Chciałem zrobić dwupiętrowy, ale nie miałem pomysłu jak dorobić drugi poziom, bo mi brakowało tych płaskich płytek. :D
    Wolałeś się bawić w chowanego czy podchody? ;> W podchody może bawiłem się raz, ale powiedziałbym, że były ciekawsze. :)
  • Ruda napisał(a):

    Side o/ Witam! _/

    Co do Mikołajki ... gdybyś zechciał :P why not? :E Mikołajki piją piwo? Ewentualnie jakąś dobrą kawę? Jak tak to zapraszam do krk, poszukamy coś razem. :D
    Wierzysz/łeś w świętego Mikołaja? Wierzyłem! Ah te czasy kiedy to się pisało listy do Mikołaja tydzień wcześniej. Potem w dzień Mikołaja coś miłego się pojawiało w łóżku po przebudzeniu... :)
    Najlepszy prezent jaki od niego dostałeś to ...? Oj niestety... Do głowy mi przychodzi jedynie nowy zestaw kloców Lego :D Więcej nie pamiętam :p
    Lubisz dostawać prezenty? Tak, jak chyba każdy. ;)
    Jak podchodzisz do kwestii składania życzeń, lubisz czy omijasz szerokim łukiem, nie wiedząc co powiedzieć? :P Nie mam specjalnego zdania. No ale zawsze ode mnie z rodziny ja byłem wybierany do składania życzeń. XD Potem tylko podchodzili rodzice i było "no my się dokładamy do życzeń" ;P
  • Ruda napisał(a):

    :xbiggrin: :xsuper:
    Mikołajki, oczywiście piją piwo i są dobrym degustatorem nie tylko piwa! :xsneaky: A czego jeszcze? Tych sławnych drinków? :xsneaky:
    Kawa, również mile widziana :P więc nie ma problemu :P Mam chyba tutaj jakąś kawę rumową pod ręką, ale chyba lepiej wyjść na miasto. xd

    Ubierasz choinkę w domu? Oczywiście!
    Żywa choinka czy sztuczna? Kiedyś sztuczna, obecnie bierzemy żywą. :xsmile:
    Ulubione danie wigilijne? Tak jak wyżej napisałem, zbyt oryginalny to nie jestem. Zawsze chętnie zjem dobrą rybę i barszcz z uszkami. :xnice:


    :papa: /me macha na pożegnanie
  • Ruda napisał(a):

    Bryyy, Czeeeeść ;)

    drinki są spoko, trzeba poznawać nowe smaki :fsmile: Za wielu nie próbowałem niestety.
    Kawa rumowe... nie, tylko waniliowa :fgrin: Też jest bardzo dobra. ^^

    Czy bez Kevina nie ma świąt? A wiesz, że są? :D Czesto u nas wypadało tak, że jedliśmy posiłek wigilijny jak szedł Kevin, więc nie oglądałem go rok w rok. Ale za to w sumie obejrzałbym "Powrót do przyszłości". Też lubili to puszczać w święta. :D
    Ulubiona bajka? Widzę, że temat bajek wraca co jakiś czas do mojego tematu. ^^ Nie żebym miał coś przeciwko. No ale wracając - "Kraina lodu". :)
    Masz rodzeństwo ? Nie, jedynak
    Kiedy to bro w Krk ? :fgrin: A kiedy chcesz? Bo ja mam sporo wolnego czasu. :D
    Umiesz dzielić się z innymi ? :D Tak :) W sumie dzielę się też z userami moim wolnym czasem. ;)
  • hejoo

    Tyle masz fanek że aż strach pisać :D

    Czy uważasz że jesteś wstydliwy?
    Gdy się zawstydzasz czy widać na twej twarz tzw. buraczka? Czy raczej nie widać? :D
    Lubisz grać w szachy? A może wolałbyś jednak warcaby?
    Lubisz rude? Te farbowane też? :P
    Masz już plany na Sylwestra? :D


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    hejoo Cześć :)

    Tyle masz fanek że aż strach pisać :D Fanki? Nazwałbym je miłymi osóbkami, do których miałem odwagę napisać i one do mnie. ^^

    Czy uważasz że jesteś wstydliwy? Wstydliwy to myślę, że nie. Ale nieśmiały to tak.
    Gdy się zawstydzasz czy widać na twej twarz tzw. buraczka? Czy raczej nie widać? :D Tak mi się wydaje, bo nawet czasami czuję, że mi się robi ciepło na twarzy. :p
    Lubisz grać w szachy? A może wolałbyś jednak warcaby? Wolę w szachy, ale nie ma z kim! :(
    Lubisz rude? Te farbowane też? :P Jak jest ładny rudy to jak najbardziej! Tylko pytanie co lubię bardziej: ładny blond czy ładny rudy... :> A wiadomo, że inne kolory też mogą mieć to coś w sobie :) No i to też chodzi jednak o całokształt. Sam kolor to nie wszystko. Przede wszystkim zawsze lubię też jak kobiety mają długie włosy. ^^
    Masz już plany na Sylwestra? :D Nie