Sideswipe

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Drakensang napisał(a):

    Z Lokim jest taki sam problem jak z Setem w Egipcie. Jest zły, ale jest bogiem i nie jest do końca zły. Set jest bogiem chaosu, wojny i pustyni, ale nie pomaga Apepowi, bo ten jest uosobieniem isefet czyli chaosu, a bóg jest związany z Maat czyli porządkiem.
    Wracając do pytań.
    Oglądałeś Ant-Man? Tak, dosłownie wczoraj. ;) Świetny film. :D
    Quicksilver czy Scarlet Witch? Trudny wybór. Nie jestem w stanie wybrać.
    Hawkeye czy Falcon? Polskich nazw nie używam, bo źle brzmią. Zdecydowanie Falcon. Te jego skrzydła są świetne. :D
    Przekroczyłeś kiedykolwiek próg 1000000 punktów na normalnym uni? Sam nie. Jedynie otrzymałem konto, które przekraczało tę barierę.
    Jesteś ścisły czy humanistyczny? Ścisłowiec
    Najmniej lubiany przedmiot w szkole? Plastyka
  • Ave
    Trzeba trochę Cię pomęczyć. Dawno tego nie robiłem, a jest to całkiem fajne.
    Planujesz iść w ślady kruszonki?
    Ulubiony członek Teamu?
    Ogr czy smok?
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016
  • Drakensang napisał(a):

    Ave Jeloł
    Trzeba trochę Cię pomęczyć. Dawno tego nie robiłem, a jest to całkiem fajne. Męczeniem bym tego nie nazwał. ;P Ale zapraszam w me skromne progi.
    Planujesz iść w ślady kruszonki? Nope. U pomarańczowych jest mi dobrze. :) Chociaż miałbym pewien pomysł na avatar i sygnaturę w odcieniach zieleni. ;)
    Ulubiony członek Teamu? Smoki. No i Kruszynka też. Kto by to wyszedł po ich połączeniu? ^^
    Ogr czy smok? Odpowiedź wyżej chyba daje jasno do zrozumienia. No i smoki to mityczne stworzenia. Jak byłem mały to marzyłem, aby mieć takiego jednego. :D
  • Ruda napisał(a):

    /me cmok Side :P /me rumieni się :)

    Dawno mnie nie było, więc trochę moich pytań. :) Oj dawno. ;P Swoją drogą to ciekawe, czy się doczekam na pewną odpowiedź. Chociaż z drugiej strony pytanie można uznać za przedawnione. xd

    Jaka piosenka ostatnio skradła Twoje serce? Może nie skradła, ale to mi wpadło w ucho:
    youtube.com/watch?v=WvXMoEHFnu…yb5m1w-WNtyMvLNh&index=35

    Jaki typ muzyki gra w Twojej duszy? W duszy? Trudne pytanie. Na pewno coś spokojnego. Może też ten chillstep, a może też to być coś takiego:
    youtube.com/watch?v=IXZ3zUx-hT…8flXkfJ2sItkybgDTfG6Lfs41
    Lubię tego słuchać. No ale jak chodzi o duszę to powinno to oddziaływać na mnie w jakiś sposób. Przy niektórych zdarzało mi się odczuwać ciarki. Jak chcesz je poznać to może napisz na priv, bo jak zacznę wrzucać kolejne linki to chyba wyjdzie zbyt długi post. ;)

    Często wracasz do podjętych decyzji i zastanawiasz się czy była dobra? O tak, czasami ciężko mi sobie coś odpuścić i siedzi długo w głowie. Zwykle dotyczy to mało istotnych rzeczy. Głównie czy dobrze się odezwałem w jakiejś sytuacji, czy nie powiedziałem czegoś za wiele. Pewnie typowe dla jedynaków.
    Jak minął dzień? :P Spokojnie, parę tys. kilometrów od domu. ;P
  • Ruda napisał(a):

    Chcę więcej linków na pw :P W swoim czasie się doczekasz. :>


    Obejrzałeś ostatnio jakiś dobry film który mógłbyś mi polecić? Ostatnio to jaki okres? :P W kinie ostatnio nic ciekawego nie ma, jedynie Ant-man jest świetny, ale podejrzewam, że go obejrzałaś. Tak samo pewnie sprawa wygląda z najnowszymi Avengersami. Natomiast z takich dostępnych na co dzień, to spodobał mi się ostatnio Uniwersytet potworny. No i jeszcze przychodzi mi do głowy Prince of Persia: Piaski czasu (ale tylko jeśli do ostatnio można zaliczyć ok. pół roku do tyłu ;P ).
    Jak spędzasz długie, deszczowe, jesienne wieczory? To akurat proste. Lubię spokój, więc przy kompie słuchając jakiejś muzyki, pisząc z kimś znajomym. Lubię też powroty do lubianych przeze mnie filmów. No standardowa odpowiedź - gry. Od czasu do czasu wpadnę też na deviantarta i przeglądam fan arty lubianych przeze mnie bajek. Podsumowując - przede wszystkim komputer, czasami podepnę sobie jakiś film na duży ekran w 3d.
    Czy jest jakaś czynność/przyzwyczajenie z dzieciństwa które zostało u Ciebie do tej pory ? :P Myślałem nad tym długą chwilę, ale nic nie może mi przyjść do głowy. Jak coś sobie przypomnę to pojawi się edit. ;)
  • Ruda napisał(a):

    Nie każ długo czekać ;P Bo inaczej co się stanie? :>
    Ant-man jak najbardziej godny polecenia, jak zwykle nie zawiodłam się będąc w kinie :P Ogólnie filmy Marvela są bardzo dobre. Jedynie słyszałem wiele złego o Fantastycznej czwórce.
    Lubisz zwierzęta? Masz jakieś? Nie przepadam za kotami. Psy za to jak najbardziej, swego czasu miałem huskiego. :)
    Zostałeś kiedykolwiek upokorzony publicznie przez jakąś osobę? Niee, nie przypominam sobie. :)
    Jesteś typem człowieka, który odpuszcza czy wręcz przeciwnie? Jak coś zacznę, to staram się to dokończyć, więc raczej nie odpuszczam. Ale takie moje małe spostrzeżenie, jeśli coś nie zależy od nas samych, to dobrze jest to odpuścić. Wtedy nagle jakimś magicznym sposobem to się udaje. :) No tylko problem jest odpuścić, bo jednak w głębi serca zawsze się chce...
  • /me pac Side
    Ulubiony typ muzyki?
    Lubisz metal?
    Ulubiona książka?
    Ulubiony autor?
    Jesteś cierpliwy czy raczej nie masz jej dużo?
    Który film Marvela będziesz chciał obejrzeć w przyszłym roku?
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016
  • Drakensang napisał(a):

    /me pac Side /me pac pac Draken
    Ulubiony typ muzyki? Słucham co mi wpadnie w ucho, ale gdybym już miał się do czegoś kierować, to muzyka elektroniczna oraz ostatnio D&B razem z chillstepem.
    Lubisz metal? Nie
    Ulubiona książka? Jaina Proudmoore: Wichry Wojny
    Ulubiony autor? Nie posiadam
    Jesteś cierpliwy czy raczej nie masz jej dużo? Myślę, że zaliczam się do cierpliwych osób. Jedynie jak mi na czymś bardzo zależy to mam tendencję do bycia niecierpliwym.
    Który film Marvela będziesz chciał obejrzeć w przyszłym roku? No nie mogę się doczekać nowego Kapitana Ameryki. ;)
  • hej raczku :D
    Czy często zdarza Ci się przysnąć na słoneczku? :E
    Znalazłeś już dla mnie tą muszelkę na plaży?
    Chciałbyś kiedyś dubbingować jakiś film animowany?
    Jeżeli tak to np. którego filmu (zakładając że byłaby kolejna część)?
    Uważasz, że masz ładny głos?
    Czytałeś lektury szkolne czy raczej ograniczałeś się do streszczeń?
    Która lektura najbardziej Ci się podobała?
    Bywasz wredziochem czy raczej starasz się być zawsze miły dla innych?
    Jaką chciałbyś mieć super moc?


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    hej raczku :D Widzę, że Ci się spodobało to określenie. ;p
    Czy często zdarza Ci się przysnąć na słoneczku? :E Oj tak, na plaży nie ma co robić, więc najprościej jest mi zasnąć. XD
    Znalazłeś już dla mnie tą muszelkę na plaży? Yep, do odbioru na zlocie. Ewentualnie prześlę pocztą jak odpowiesz na jedno...
    Chciałbyś kiedyś dubbingować jakiś film animowany? W sumie dlaczego nie, chętnie. :)
    Jeżeli tak to np. którego filmu (zakładając że byłaby kolejna część)? ... pytanie, które sama sobie zadałaś. 3 próby, potem sam odpowiem na to pytanie. :>
    Uważasz, że masz ładny głos? Znaczy jak słyszę siebie w momencie jak mówię to tak. Ale jak raz nagrałem siebie i próbowałem to słuchać, to wyłączyłem po chwili. No ale słyszałem, że to jest w miarę normalne, bo my swój głos zupełnie inaczej słyszymy, więc czujemy się dziwnie jak słyszymy ten nagrany.
    Czytałeś lektury szkolne czy raczej ograniczałeś się do streszczeń? Jeśli dobrze pamiętam, to streszczenia zacząłem czytać w licem, może w gimnazjum coś, ale nie pamiętam. ;)
    Która lektura najbardziej Ci się podobała? Przychodzi mi do głowy jedna z podstawówki - Szatan z siódmej klasy.
    Bywasz wredziochem czy raczej starasz się być zawsze miły dla innych? Zawsze staram się być miły dla ludzi, chociaż mam trudności nawiązywać nowe kontakty.
    Jaką chciałbyś mieć super moc? Zdecydowanie latanie i/lub niewidzialność. :D Do latania wystarczyłby mi strój Iron Mana. :p

    Ruda napisał(a):

    Dooobry :fsmile: Czeeeść :)
    Na czyim koncercie ostatnio byłeś? Na żadnym.
    Co przywieziesz mi z wakacji :fsmile: Nooo... eeee... Może też muszelkę? Ewentualnie cmok stąd. :> Daj znać co wolisz. :D
    Jak lubisz spędzać swoje urodziny? W towarzystwie bliskich znajomych. :)
    Zachowanie które nie znosisz? Jak ktoś uważa siebie za lepszego od innych. To jedno. Drugie to jak kończę coś co mam do zrobienia i nagle przychodzi pewna osoba z oznajmieniem, że muszę coś jeszcze zrobić. Strasznie mnie to wkurza...


    /me cmok Side :fkiss: /me cmok cmok :)


    Yay, dawno nie odpowiadałem dwóm osobom na raz. :D
  • Sideswipe napisał(a):

    Widzę, że Ci się spodobało to określenie. ;p

    A bo jak sobie wyobrażę Ciebie jako takiego spalonego raka to musi ciekawie wyglądać :D Mocno Cię piecze? Czy opalasz się od razu na brązowo?

    Sideswipe napisał(a):


    Znalazłeś już dla mnie tą muszelkę na plaży? Yep, do odbioru na zlocie. Ewentualnie prześlę pocztą jak odpowiesz na jedno...

    Z tym może być problem...

    Sideswipe napisał(a):


    Jeżeli tak to np. którego filmu (zakładając że byłaby kolejna część)? ... pytanie, które sama sobie zadałaś. 3 próby, potem sam odpowiem na to pytanie. :>

    Cóż wg mnie wybrałbyś:
    1. Kraina lodu :D np. z powodu jakiś czarów Sven by przemówił :D
    2. Ratatuj jako niesforny kuzyn Remy'ego
    3. Ralph Demolka...jako nie wiem kto ale to fajna bajka więc "bo tak!" :D
    Więc...jak mi poszło strzelanie? :P

    Sideswipe napisał(a):


    Jaką chciałbyś mieć super moc? Zdecydowanie latanie i/lub niewidzialność. :D Do latania wystarczyłby mi strój Iron Mana. :p

    Hmm..latanie...czy jeżeli nie załatwiłbyś stroju Iron Mana rozważałbyś obcięcie skrzydeł smoki i zrobienie z nich jakiejś konstrukcji na użytek własny? :D

    Sideswipe napisał(a):


    Yay, dawno nie odpowiadałem dwóm osobom na raz. :D

    Hehe jestes rozchwytywany :D Lubisz to? ;>

    Co dla Ciebie oznacza słowo "przyjaźń"?
    Czy jak ktoś raz zawiedzie Twoje zaufanie może liczyć na kolejną szansę?
    Co byś powiedział Sideswipe'owi gdyby zapukał do Twych drzwi? :D
    Miewałeś czkawkę, która zdecydowanie za długo trwała ? :D
    Czy jest osoba w Teamie której unikasz?
    Smerfy, Gumisie czy Drużyna RR? :>


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    Sideswipe napisał(a):

    Widzę, że Ci się spodobało to określenie. ;p

    A bo jak sobie wyobrażę Ciebie jako takiego spalonego raka to musi ciekawie wyglądać :D Mocno Cię piecze? Czy opalasz się od razu na brązowo? Trochę jestem zaczerwieniony. ^^ Jest ok, lekko szczypało, ale tyle co nic. :)

    Sideswipe napisał(a):


    Znalazłeś już dla mnie tą muszelkę na plaży? Yep, do odbioru na zlocie. Ewentualnie prześlę pocztą jak odpowiesz na jedno...

    Z tym może być problem... Hmmmm... :(

    Sideswipe napisał(a):


    Jeżeli tak to np. którego filmu (zakładając że byłaby kolejna część)? ... pytanie, które sama sobie zadałaś. 3 próby, potem sam odpowiem na to pytanie. :>

    Cóż wg mnie wybrałbyś:
    1. Kraina lodu :D np. z powodu jakiś czarów Sven by przemówił :D +, w sumie Sven to ciekawy pomysł. ;) Ale po głowie mi coś innego chodziło. Jak jesteś ciekawa to priv.
    2. Ratatuj jako niesforny kuzyn Remy'ego To nie ten gruby? Czy ty coś insynuujesz? :> Pomysł też ciekawy mimo wszystko.
    3. Ralph Demolka...jako nie wiem kto ale to fajna bajka więc "bo tak!" :D Ten pomysł niezbyt mi leży. No chyba, że jakaś nowa postać by się pojawiła, którą bym polubił.
    Więc...jak mi poszło strzelanie? :P No niech będzie. Podaj adres. :D

    Sideswipe napisał(a):


    Jaką chciałbyś mieć super moc? Zdecydowanie latanie i/lub niewidzialność. :D Do latania wystarczyłby mi strój Iron Mana. :p

    Hmm..latanie...czy jeżeli nie załatwiłbyś stroju Iron Mana rozważałbyś obcięcie skrzydeł smoki i zrobienie z nich jakiejś konstrukcji na użytek własny? :D Smoki to mityczne stworzenia. Nie miałbym serca skrzywić taką istotę. Może po śmierci sobie polatam...
    /me głaska Smoki po skrzydle


    Sideswipe napisał(a):


    Yay, dawno nie odpowiadałem dwóm osobom na raz. :D

    Hehe jestes rozchwytywany :D Lubisz to? ;> Rzadko mi się to zdarza, póki co jest fajnie. :p

    Co dla Ciebie oznacza słowo "przyjaźń"? No proszę. Jedno z tych głębszych pytań. Cóż, osobiście mam wrażenie, że dla mnie "przyjaciel"/"przyjaźń" oznacza nieco coś innego jak dla innych. Wiadomo, że trzeba z kimś nadawać na odpowiednich falach, lubić to samo, musi się przyjemnie rozmawiać itepe. To standard. Ale dla mnie przyjaciel to ktoś, na kogo zawsze mogę liczyć, komu mogę się wygadać wiedząc, że mnie nie wyśmieje, że przeanalizuje co napisałem i spróbuje pomóc lub po prostu wysłucha. Do tej pory jedną osobę uważam za takiego prawdziwego "przyjaciela". Niestety, czas leci i kontakt już nie jest taki jak dawniej...
    Czy jak ktoś raz zawiedzie Twoje zaufanie może liczyć na kolejną szansę? Cóż, miałem taką sytuację w sumie. Wydaje mi się, że ta osoba nie wiedziała, że nadwyręża moje zaufanie. Dostała w duchu ode mnie drugą szansę, jednak skończyło się w podobny sposób. W związku z czym urwałem kontakt.
    Co byś powiedział Sideswipe'owi gdyby zapukał do Twych drzwi? :D Eeeeee... Pewnie bym wybałuszył oczy. XD Na pewno po chwili zadumy bym stwierdził, że zawsze marzyłem o spotkaniu z nim i czy mogę się z nim przejechać. ^^ W końcu zmienia się w Chevroleta Corvette. :D
    Miewałeś czkawkę, która zdecydowanie za długo trwała ? :D Widzę, że pytania zmieniają się stopniowo w coraz dziwniejsze. :D Nie przypominam sobie. :p
    Czy jest osoba w Teamie której unikasz? Nie. Skąd to pytanie?
    Smerfy, Gumisie czy Drużyna RR? :> Gumisie!!! Swoją drogą wujek lubił mnie tytułować jako "Toadie, mój wierny siostrzeńcu". XD W sumie nie wiem dlaczego tak zaczął mnie nazywać. ;P

    Ruda napisał(a):

    Side :fkiss: Ruda ^^

    Wolisz być spokojnym ecowcem czy agresywnym flociarzem ? Spokojnym flociarzem. :E
    Lunatykujesz badź pleciesz głupoty przez sen? :fgrin: Eeeee... Chyba nie. ;P Ale to w sumie należałoby pytać inne osoby. :)
  • Sideswipe napisał(a):


    Smerfy, Gumisie czy Drużyna RR? :> Gumisie!!! Swoją drogą wujek lubił mnie tytułować jako "Toadie, mój wierny siostrzeńcu". XD W sumie nie wiem dlaczego tak zaczął mnie nazywać. ;P
    Spoko, mnie sąsiadka nazywała Smerfetką :P Skoro "Toadie" to czy nasz SMOD ma konkurenta w Teamie? :D

    Czy poświęciłbyś siebie dla innych? Np. zrobiłbyś coś wbrew sobie żeby sprawić komuś innemu radość/pomóc mu?
    Umiesz kłamać czy zawsze jak próbowałeś Cię na tym przyłapywano? ;>
    Jak masz zły humor zdarza Ci się wyładowywać frustrację na innych?
    Kim chciałeś zostać w dzieciństwie?
    Ekstrawertyk czy introwertyk?
    Wolisz posiedzieć w domu czy poszwendać się ze znajomymi po mieście?
    Myślisz, że jest szansa abyś zmienił kiedyś zdanie o pewnej emotce? :D
    Ulubiona emotka?


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    Sideswipe napisał(a):


    Smerfy, Gumisie czy Drużyna RR? :> Gumisie!!! Swoją drogą wujek lubił mnie tytułować jako "Toadie, mój wierny siostrzeńcu". XD W sumie nie wiem dlaczego tak zaczął mnie nazywać. ;P
    Spoko, mnie sąsiadka nazywała Smerfetką :P Skoro "Toadie" to czy nasz SMOD ma konkurenta w Teamie? :D Smerfetka? A z jakiegoś konkretnego powodu? Czy też tak jak u mnie. ;P Raczej konkurentem dla Toadiego nie będę, ostatnio już mnie tak wujek nie nazywa. :P

    Czy poświęciłbyś siebie dla innych? Np. zrobiłbyś coś wbrew sobie żeby sprawić komuś innemu radość/pomóc mu? Niezbyt mogę sobie przykładową sytuację wyobrazić. W sensie że ktoś mnie prosi o pomoc w nauce, ale mnie się nie chce i chciałbym odpocząć po ciężkim dniu? Jeśli +- o coś takiego chodzi to tak, miałem właśnie taką sytuację pod koniec poprzedniego roku akademickiego. Oczywiście pomogłem koledze. ;)
    Umiesz kłamać czy zawsze jak próbowałeś Cię na tym przyłapywano? ;> Jedną z moich najważniejszych życiowych zasad jest ta, aby nie kłamać. Czegoś nie powiem, wspomnę coś, co można czasami źle zrozumieć, ale nigdy wprost nie kłamię. Może raz czy dwa mi się zdarzyło. Wracając do pytania. Wydaje mi się, że miałbym problemy.
    Jak masz zły humor zdarza Ci się wyładowywać frustrację na innych? Zwykle tłumię wszystko w sobie, co wydaje mi się, że widać w jakiś sposób na zewnątrz. Ale nie wyładowuję się na innych. Bardziej na zasadzie, że chcę pobyć sam itepe.
    Kim chciałeś zostać w dzieciństwie? Kosmonautą i polecieć w kosmos. :D
    Ekstrawertyk czy introwertyk? Introwertyk
    Wolisz posiedzieć w domu czy poszwendać się ze znajomymi po mieście? Wolę posiedzieć w domu. Można to było wywnioskować chyba z innych odpowiedzi z tego tematu. ;)
    Myślisz, że jest szansa abyś zmienił kiedyś zdanie o pewnej emotce? :D "Z kim przystajesz takim się stajesz", więc może kiedyś, ale to na pewno dłuższą chwilę potrwa. Z drugiej strony patrząc na to powiedzenie to wkrótce też zzielenieję... Może odejdę z teamu zanim to się stanie. :>
    Ulubiona emotka? Ostatnio mi się spodobała ta -> :>
  • /me pac Side

    Lubisz być pacany?
    Patrzysz czasami na kogoś tak jak Twoja emotka czyli " :> " :D
    Spadłeś kiedyś z łóżka jak spałeś?
    LOL czy Ogame? :>
    Wierzysz w przyjaźń między kobietą a mężczyzną?
    Gdyby istniał wehikuł czasu gdzie chciałbyś się przenieść?
    Czy pomolestujemy smoka w sprawie o której wczoraj gadaliśmy? :D
    Jak nastrój przed listopadem? :)


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    /me pac Side /me spogląda w kierunku kruszynki

    Lubisz być pacany? Do tej pory traktowałem to w miarę obojętnie, ewentualnie próbę zaczęcia rozmowy. ;P
    Patrzysz czasami na kogoś tak jak Twoja emotka czyli " :> " :D Chyba nie potrafię tak patrzyć. xd Może to jest jeden z powodów dla których mi się spodobała. :D
    Spadłeś kiedyś z łóżka jak spałeś? Przypominam sobie raz jak miałem parę lat. ;)
    LOL czy Ogame? :> Wyczuwam podstęp. :> No ale skoro pytasz to odpowiem, chociaż pewnie zaboli i będę musiał ponieść konsekwencje. ;P LoL ^^
    Wierzysz w przyjaźń między kobietą a mężczyzną? No cóż... Dlaczego nie. Może jeszcze nie jesteśmy przyjaciółmi, ale dajemy sobie radę. ;) Więc tak.
    Gdyby istniał wehikuł czasu gdzie chciałbyś się przenieść? W przeszłość, żeby się upewnić, że czasy średniowiecza nie wyglądały tak jak na filmach. Potem pewnie w przyszłość, gdzie już wędrujemy po kosmosie i spotykamy się z obcymi.
    Czy pomolestujemy smoka w sprawie o której wczoraj gadaliśmy? :D No jasne! Oczywiście o ile się pojawi. Chyba za bardzo zzieleniała.
    Jak nastrój przed listopadem? :) Dobrze, ale będzie kogoś brakować :(
  • /me warczy na Side
    Smok czy Ogr?
    Jesteś rannym ptaszkiem czy nocnym Markiem?
    Lubisz spać?
    Wolisz udowodnić twierdzenie matematyczne, czy napisać esej?
    Co sądzisz o metalu(gatunku muzyki)?
    Czemu smoki są tak popularne w Teamie?
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016
  • Draken napisał(a):

    /me warczy na Side Warcz sobie, ale nie przegnij pewnej linii. ;P
    Smok czy Ogr? Zawsze marzyłem o lataniu, więc odpowiedź oczywista. ;)
    Jesteś rannym ptaszkiem czy nocnym Markiem? Jak się da, to zawsze późno idę spać. Wiem, że wtedy będę miał spokój i nikt mi nie będzie przeszkadzał.
    Lubisz spać? Wieczorem nie, rano tak. :E
    Wolisz udowodnić twierdzenie matematyczne, czy napisać esej? Nigdy jakoś mi nie leżało udowadnianie. Zostawię to matematykom teoretycznym. Eseju też nigdy nie pisałem, więc nie odpowiem tutaj.
    Co sądzisz o metalu(gatunku muzyki)? Dla mnie beznadziejny. Chociaż oczywiście są jakieś dobre, np. utwory AC/DC wykorzystane w Iron Manie czy Avengersach.
    Czemu smoki są tak popularne w Teamie? Ostatnim razem jak sprawdzałem to mieliśmy tylko jedną. ;P A popularna jest, bo łatwo ją rozpoznać no i oczywiście jest adminką. ;)
  • Łeee Side czemu zmieniłeś avatar i sygne? Czyżby smok Ci groził za tamten wizerunek? :(
    Miałeś mi powiedzieć o TYM wspólnym mianowniku i pokazać przykład, doczekam się ? ;)
    Najładniejsza polska aktorka to....
    Najładniejsza zagraniczna aktorka to ....
    Ostatnio stałeś się czepliwy.. czemu?:D
    Zdarza Ci się za późno spostrzec, że powinieneś ugryźć się w język? :P
    Gdybyś był Czkawką z Jak wytresować smoka czy postąpiłbyś tak samo jak on?


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    Łeee Side czemu zmieniłeś avatar i sygne? Czyżby smok Ci groził za tamten wizerunek? :( Nie czułem się specjalnie związany z poprzednią konfiguracją. W między czasie odkopałem lubianą przeze mnie postać. Przydałoby mi się sygnaturę jeszcze nieco ulepszyć, ale póki co jest ok. ;) Jednak wolę wrócić do niebieskiego.
    Miałeś mi powiedzieć o TYM wspólnym mianowniku i pokazać przykład, doczekam się ? ;) Wspomniałem o dwóch. :) Póki co nie mogę sobie przypomnieć dobrego przykładu, ale jak znajdę to pokażę. :)
    Najładniejsza polska aktorka to.... Magdalena Walach, przy czym nie sprawdzałem czy się zmieniła ostatnio.
    Najładniejsza zagraniczna aktorka to .... eeeeee... Póki co żadna mi nie przychodzi do głowy. Dawniej Salma Hayek., ale swoje lata już ma.
    Ostatnio stałeś się czepliwy.. czemu?:D Sprawa prywatna, ale mam nadzieję, że ją w końcu rozwiązałem. ;)
    Zdarza Ci się za późno spostrzec, że powinieneś ugryźć się w język? :P Rzadko, ale parę razy zdarzyło się.
    Gdybyś był Czkawką z Jak wytresować smoka czy postąpiłbyś tak samo jak on? Zależy w jakich momentach. W jednych zachował bym się tak samo, w innych inaczej, w jeszcze innych nie wiedziałbym, dopóki nie musiałbym faktycznie dokonać szybko decyzji. ;)

    smoki napisał(a):

    I tak nikt mi nie wierzy, nawet jak grożę... Trening czyni mistrza. No i masz na kim trenować. :D
    Wymarzone miejsce na wakacje? Nigdy nie myślałem nad tym. Takie idealne... Myślę, że domek nad jeziorem/morzem. Widok na góry z drugiej strony. Albo nawet domek w takich już lekko górzystych terenach przy jeziorku? ;) Powinien być samotny, żeby nic nie było w pobliżu.
    Jak planujesz zrealizować marzenia o lataniu? Chciałem zostać pilotem myśliwca, no ale jakoś to przeszło + pewnie miałbym problem z powodu oczu. Chociaż technika tak poszła do przodu, że może by zrobili z tym porządek odpowiednim laserem. ;) Wracając... Jak będę miał pieniądze to może sobie kupię jakąś awionetkę i polatam. O właśnie! Skoczyłbym sobie też ze spadochronem. Niby się wtedy spada, ale jakby leciało. :D
    Masz lęk wysokości? Niestety tak, ale w samolocie mogę patrzyć spokojnie w dół. Zapewne po przekroczeniu pewnej wysokości już to się wyłącza.
    Sakakałeś na bungee? Nie, a chętnie bym skoczył. ;) Niektórzy tak wyleczyli lęk wysokości z tego co słyszałem.
    Jakie prezenty lubisz sobie kupować? Unikalne i powiązane z tym, co lubię. :) No ale ciężko takie znaleźć.

    Jest tu ktoś, kto w ogóle kojarzy/zna postać z mojego avatara? ;P
  • Kai Hiwatari?
    Ulubione anime?
    Ulubiony film Disneya?
    Laptop czy PC?
    Czemu pomarańczowa strona teamu?
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016
  • Dobry
    Warhammer Fantasy Battle czy Warhammer 40000?
    Jako można przekupić smoka?
    Czekasz na część VII Star Wars?
    Jedi czy Sith?
    Nie uważasz, że 5 uni to za dużo?
    Ulubione miejsce w Smokogrodzie?
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016
  • Draken napisał(a):

    Dobry Witam
    Warhammer Fantasy Battle czy Warhammer 40000? Słyszałem i grałem tylko w drugie, więc 40k. :p
    Jako można przekupić smoka? Słyszałeś, nie da się. :D
    Czekasz na część VII Star Wars? Jasne, z chęcią pójdę. Szczególnie chcę zobaczyć X-Wingi w akcji. ^^
    Jedi czy Sith? Jedi
    Nie uważasz, że 5 uni to za dużo? Jak chcesz sobie coś udowodnić lub na czymś Ci zależy, to możesz przyjąć wiele. Czy sobie radzę? To pytanie nie należy kierować do mnie.
    Ulubione miejsce w Smokogrodzie? Brak