Sideswipe

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Mari napisał(a):

    Wyjeżdżasz gdzieś na wakacje? Planuję wyjazd do Norwegii. :)
    Co wolisz jechać na ryby czy jazda rowerem? Jakbym miał wybrać to raczej jazda rowerem. Chociaż w sumie na rybach pewnie mógłbym się wyspać bez problemu. XD
    Jaki jest Twój ulubiony kolor? Zdecydowanie niebieski. Jak widać, nawet czcionkę wybrałem niebieską, ale wolę jednak ciemniejszy. Niestety forum OGame już jest w podobnym kolorze, więc byłoby to nieczytelne. ;P

    kruszynka napisał(a):

    hej Side! :D No cześć. :)


    Skoro to początek tematu to standardowo polecę :) Smoki latają, ale nie słyszałem, żebyś ty to potrafiła. ;P


    Co Cię skłoniło do złożenia podania na GO? Zawsze ciekawiło mnie jak wygląda to wszystko od drugiej strony. Już swego czasu przeleciał mi pomysł zostania GO, ale byłem niepełnoletni no i jakoś szybko to przeszło. XD
    Dlaczego GO a nie np. MOD? ;> Jak wyżej, po prostu ciekawość. Na forum jako user mniej więcej widzę, co robią modowie, więc nie ma tego elementu tajemniczości. ;P

    aaa i czy nadal się mnię boisz czy już wiesz że Ci naściemniali? :P Bać się nie boję. Póki co zresztą nie ma czego, ale kto wie, czy opowieści nie zawierają ziarnka prawdy. ;P
  • Oj grabisz sobie grabisz :E

    A w jakiś konkretny rejon Norwegii chcesz się wybrać?
    A w ogóle jesteś fanem łowienia ryb? Jeżeli tak to czy łowisz i wypuszczasz czy później je zjadasz? ;>
    Skoro zaspokoiłeś swoją ciekawość jeżeli chodzi o GOwanie to czy się rozczarowałeś czy jednak podoba Ci się ta funkcja? (pamiętaj że smok paczy to trza dyplomatycznie odpowiedzieć :D)
    Co najbardziej podoba Ci się w "pracy" GO?
    Dlaczego masz taki nick? Jest tego jakaś geneza?
    Jesteś raczej typem leniwca co lubi sobie pospać dłużej i posiedzieć na kanapie czy aktywisty co bladym świtem zrywa się z łózka i ma nadmiar energii ? :E


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    Oj grabisz sobie grabisz :E Ja? Gdzież bym śmiał. :>

    A w jakiś konkretny rejon Norwegii chcesz się wybrać? Póki co skłaniam się, aby polecieć do Bergen. Wydaje mi się, że tam się bardziej poczuje Norwegię jak w Oslo. W końcu fiordy itepe. :) W dodatku to miasto było inspiracją dla Arendelle z Krainy lodu. :)
    A w ogóle jesteś fanem łowienia ryb? Jeżeli tak to czy łowisz i wypuszczasz czy później je zjadasz? ;> Łowiłem może 2 razy ryby w życiu? ;P Zawsze na jakimś prywatnym stawie. Raz wzięliśmy ryby ze sobą, za drugim to nie pamiętam.
    Skoro zaspokoiłeś swoją ciekawość jeżeli chodzi o GOwanie to czy się rozczarowałeś czy jednak podoba Ci się ta funkcja? (pamiętaj że smok paczy to trza dyplomatycznie odpowiedzieć :D) Nie narzekam. :) Całkiem fajnie jest. Czasami trzeba chwilę nad daną sprawą przysiąść, ale to nic. ;)
    Co najbardziej podoba Ci się w "pracy" GO? Jak jakiś gracz podziękuje za pomoc. Świetne uczucie. :)
    Dlaczego masz taki nick? Jest tego jakaś geneza? Jakbyś się przypatrzyła w mój avatar i skojarzyła skąd on jest, to byś wiedziała. ;P Długiej genezy nie ma. Zawsze miałem jakąś słabość do transformersów, chociaż ich wiele nie oglądałem. Oczywiście jak usłyszałem o kinowej ekranizacji, to wiedziałem, że obejrzę. No i tak się składa, że w 2. części wersji kinowej pojawiła się nowa postać - Sideswipe. Jego sposób poruszania, zwinność i alternatywna postać (Chevrolet Corvette w wersji limitowanej) spowodowały, że od samego początku go polubiłem. Akurat mniej więcej wtedy jeszcze grałem w OGame na U2 i odszedłem z pewnego sojuszu, wobec czego chciałem zacząć dalszą grę z nowym nickiem. Jak widać nazwa przyjęła się do dnia dzisiejszego. :)
    Jesteś raczej typem leniwca co lubi sobie pospać dłużej i posiedzieć na kanapie czy aktywisty co bladym świtem zrywa się z łózka i ma nadmiar energii ? :E Z tych dwóch to raczej wolałbym sobie pospać dłużej. ;P Jednak jeśli miałbym siebie w tym stylu opisać... Zdecydowanie lubię posiedzieć wieczorem/w nocy w samotności przed komputerem. Pograć w coś, posłuchać muzyki lub pooglądać jakieś filmy. ;)
  • Co do Twojego nicka to w ogóle nie skojarzyłam a ostatnio oglądałam Transformersów bo było w TV...wybacz! Tam to kojarzę tylko optimusa :P
    Czy miałeś zabawkę transformersa w młodości ?
    Hmm... z filmów "samochodowych" wolisz '60 sekund" z Cagem czy np. serię "Szybkich i wściekłych"?
    A skoro już pytam to zapytam ogólnie... ulubiony film?
    Ulubiona bajka z młodości?
    Wolałeś bawić się w chowanego czy w berka? :D


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • smoki napisał(a):

    Uwierzyłeś kruszynce, że smok patrzy? <: Problem jest tego typu, że sam zdążyłem zauważyć, że smok zawsze patrzy. XD
    Gdzie planujesz wakacje? A pisałem o tym wyżej nawet. ;) Chciałbym polecieć do Norwegii.
    Jak długo potrafisz oderwać się od netu? Uuu... W sumie to nie wiem. Na początku tego roku akademickiego się przeniosłem do innego mieszkania i w sumie chyba przez 2 tyg. nie mieliśmy neta. Na weekend wracałem do domu, więc wtedy to było ok. 5 dni pod rząd. Jakby trzeba było, to pewnie wytrzymałbym dłużej z dobrymi filmami i grami. :)
    Jakie są Twoje 3 marzenia na ten rok? 3 marzenia... W sumie takich nie mam na ten szczególny rok. Moje marzenia są bardziej ogólne. No ale jakbym miał powiedzieć mimo wszystko to:
    - Wbicie diamentu w LoL'u. XD Właśnie dzisiaj udało mi się tego dokonać.
    - Aby ta wycieczka do Norwegii wypaliła.
    - No i fajnie by było znowu stypendium dostać. :)


    kruszynka napisał(a):

    Co do Twojego nicka to w ogóle nie skojarzyłam a ostatnio oglądałam Transformersów bo było w TV...wybacz! Tam to kojarzę tylko optimusa :P Wybaczam ;)
    Czy miałeś zabawkę transformersa w młodości ? No właśnie niestety nie, a chciałem mieć. :-/
    Hmm... z filmów "samochodowych" wolisz '60 sekund" z Cagem czy np. serię "Szybkich i wściekłych"? Obydwa są całkiem przyjemne, ale jednak częściej oglądałem Szybkich i wściekłych. Najbardziej lubię 2. część.
    A skoro już pytam to zapytam ogólnie... ulubiony film? Kraina lodu =)
    Ulubiona bajka z młodości? Hmmm... Jak byłem taki bardzo mały, to uwielbiałem film Tom i Jerry: Wielka ucieczka. Ile razy to się na VHS obejrzało. :) Zależy też właśnie o jaki okres pytasz, bo to są najwcześniejsze tego typu wspomnienia. Potem to wiadomo, że Król lew i jeszcze później Epoka lodowcowa. ;)
    Wolałeś bawić się w chowanego czy w berka? :D W sumie to nie pamiętam, ale raczej w berka. :P
  • Ruda napisał(a):

    Hej Side, Cześć :)

    Wolisz wypoczywać aktywnie czy wolisz leniuchować? Leniuchować ;P
    Jaki ostatnio dobry film obejrzałeś, który możesz polecić ? Jeśli październik/listopad poprzedniego roku można zaliczyć do "ostatnio", to bym polecił Wielką szóstkę. Ostatnio jakoś przyjemnie mi się ogląda filmy animowane Disney'a. Ten akurat do pewnego stopnia przypomina Iron Man'a, którego też lubię. ;)
    Z czym kojarzy Ci się wiosna ? Hmmmm... Zielony kolor. No tak, jeszcze oczywiście koszenie trawy. XD Również powolne wchodzenie w ostatnie momenty roku akademickiego.

    Jeśli można, nick ma związek z kolorem włosów? Czy tak po prostu go masz. ;)
  • Ruda napisał(a):


    Jak już zacząłeś z Iron Man'nem, obejrzałeś wszystkie filmy Marvela? Jeśli tak to który podobał Ci się najbardziej oprócz Iron'a? Jeśli chodzi o filmy, które Marvel sam zrobił, to widziałem Avengersów, Kapitana Amerykę (obydwie części) oraz Thora (również obydwie części). Do przewidzenia było raczej to, że Avengersi mi się spodobają. ;P No ale również druga część Kapitana Ameryki było całkiem przyjemna. Szczególnie moją uwagę przykuły te... "skrzydła bojowe" (jak to się w ogóle nazywa? XD ) Falcona. Swoją drogą chciałbym zobaczyć film, który jest skupiony wokół Kapitana i Iron Man'a. O ile dobrze kojarzę, to nawet chyba w następnej części Kapitana pojawi się Tony. Zobaczymy co to z tego wyjdzie. :)
    Wybierasz się do Avengers 2 ? Oczywiście :D
    Największa szalona rzecz/ moment w Twoim życiu, pamiętasz go ? Hmmmm... Ciężko było sobie coś przypomnieć. To było jak jeszcze chodziłem do podstawówki. Zjeżdżałem dość szybko na rowerze z pewnej górki. Pech chciał, że mi kura wyleciała pod przednie koło. Skończyło się na tym, że przeleciałem przez kierownicę i szorowałem ziemię przez parę (naście? nie pamiętam, to było dawno) ładnych metrów. Byłem masakrycznie poobijany. ;P Nie wiem, czy to się łapie w Twoją definicję słowa "szalone", ale nic innego mi do głowy nie przyszło. ;)

    Nick związany z kolorem włosów, rude wredne . 8-) No zależy jakie rude., bo jest rude i rude. :D Na przykład ten w Twoim avatarze jest całkiem przyjemną odmianą. ;)
  • kruszynka napisał(a):

    hihi Side muszę o to zapytać! Hehe, a proszę, pytaj! Ale z czego my się śmiejemy? ;P
    Po Twoim szalonym pędzie rowerem....jak z tego wypadku wyszła kura? :D Został stwierdzony zgon na miejscu. ;P Oczywiście jako małolat na początku bardziej się martwiłem o tę kurę i bałem się jakie mogą być konsekwencje tej sytuacji. W końcu nie była moja.
    Odnośnie Krainy Lodu... chciałbyś mieć swojego Olafa? ;> Nah, wolę Svena. ^^ Jakoś te jego uśmiechy bardziej mi się spodobały. No i oczywiście piosenka, w której Kristoff udaje swojego przyjaciela. :D Klik Początkowo Olaf w ogóle mi nie leżał, ale po paru seansach stwierdziłem, że jednak to nie byłby ten sam film bez niego. ;)
    Lubisz rude kobitki? :D Trudno stwierdzić, bo do tej pory poznałem 1 czy 2 osoby z tym kolorem włosów. Jednak ich odcienie były z tych, które mi raczej nie podchodzą. Jak pisałem - jest rudy i rudy. ;P W tej chwili nie jestem w stanie powiedzieć z jakim kolorem włosów wolę kobiety. Aczkolwiek skłaniałbym się ku odpowiedniemu blondowi lub płomiennemu rudemu. ;) Tutaj chyba jednak bardziej rozchodzi się o to "coś".
  • Cześć,
    Czy oglądałeś Frozen Fever? :) Krolowa śniegu 1/2?
    Czy "Mam te moc" czy "Ulepimy dziś bałwana"?
    Grałes w gre Syndicate? :P
    Co Ci sie spodobalo w "Wielka szostka"? Chcialbys miec takie nanoboty?Co bys z nimi zrobił?
    Czy ogladasz anime?Np.Studia Ghibli
    Ogladales Animatrix?
    Czy lubisz brunetki ktore maja to cos? :)
    Czy ogladales ulubiona bajke Kruszynki?
    Czy mogłbys mi podac/wymienic inne twory anjimowane ktore moglbym obejrzec?
    Ktora bajke uwazasz za najbardziej niezapomniana?
    Co sadzisz o megazordach? :P

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez rqewfrsgdg ().

  • sanecrossek napisał(a):


    Cześć, No cześć. Fajnie, że odświeżyłeś temat. ;P
    Czy oglądałeś Frozen Fever? :) Krolowa śniegu 1/2? Frozen Fever oczywiście. Królowę śniegu nie.
    Czy "Mam te moc" czy "Ulepimy dziś bałwana"? Mam tę moc, również w innych wersjach jak tylko filmowa. ;)
    Grałes w gre Syndicate? :P Niee, pierwszego kompa miałem chyba dopiero w 1999 roku. ;P
    Co Ci sie spodobalo w "Wielka szostka"? Chcialbys miec takie nanoboty?Co bys z nimi zrobił? Drugi trailer z nutką Top of the world. ;P Natomiast jak chodzi o sam film to spodobało mi się, że dotyczy niedalekiej przyszłości. Przeważnie bajki kojarzą się z baśniami itepe. No i Hiro oraz Tadashi byli automatykami i robotykami - mój kierunek. :) Chociaż u mnie mamy się bardziej skupiać na programowaniu tego typu rzeczy. Co do nanobotów... Wiadomo, fajnie było by je mieć. Pewnie wykorzystywałbym je tworzenia modelów postaci czy ciekawych rzeczy, na które bym trafił w internecie. Tylko przydałoby się wtedy jeszcze, aby potrafiły zmieniać kolor. ;P
    Czy ogladasz anime?Np.Studia Ghibli Jedyne anime które oglądałem to Beyblade oraz Yu-Gi-Oh. Przynajmniej więcej mi nie przychodzi do głowy.
    Ogladales Animatrix? Nie
    Czy lubisz brunetki ktore maja to cos? :) Lubię każdą kobietę, która ma to coś. ;P Problem jest tego typu (no w sumie tak powinno być), że raczej ciężko mi takie znaleźć. ;P
    Czy ogladales ulubiona bajke Kruszynki? Tak. Jakoś miałem nadzieję, że zobaczę w ciekawszej roli Sonica, a nie tylko na jakiejś tablicy jak coś reklamuje innym postaciom z gier. XD
    Czy mogłbys mi podac/wymienic inne twory anjimowane ktore moglbym obejrzec? Zdecydowanie Jak wytresować smoka. Obydwie części. Całkiem przyjemne są też Auta (pierwsza część), Wall-e czy Zaplątani. No i wyżej wspomniane Beyblade. Lubię co jakiś czas wrócić do tej serii.
    Ktora bajke uwazasz za najbardziej niezapomniana? No chyba nie zaskoczę jak napiszę, że Kraina lodu.
    Co sadzisz o megazordach? :P Jak dobrze pamiętam, to lecieli oni zwykle z rana w niedziele (8-10?). Zwykle wtedy spałem. ;P Jak już oglądałem, to miałem wrażenie, że każdy odcinek wygląda tak samo, tylko z innym bossem na końcu.
  • Mialem na mysli Syndicate z 2012 roku :p moj blad :)
    Moze Gorky 0,Deus Ex,Prototype,Watch dogs,Kane and Lynch,Obscure :) Blood rayne,Shade...
    Takze polecam Studio Ghibli,mi kojarzy sie z Troche z Dreamworks,troche z Pixarem i troche z Waltem.Poza tym maja to cos :)
    Polecam tez inne wymienione przeze mnie w poprzednim poscie :)
    A z ostatnich to Strażnicy marzeń.
    Szkoda ze wszystkie ktore wymieniles juz obejrzalem :)
    A juz Minionki przeciez wyszly :)
    No z Powerami tak było :)
    Bardziej sie z zabawek cieszylem :) Mialem kiedys zabawki z pierwszej serii ktora byla najlepsza,to wtedy byl jeszcze chyba zolty tygrys.
    Mozna je bylo polaczyc w wiekszego zorda :) kiedy to bylo xd Musze ich poszukac,oczyscic i postawic gdzies,teraz sa duzo warte,tylko nie wiem czy tygrys ma ogon :P
    Teraz polecam lego technic,szlifierke spawarke i inne takie :)
    To tyle wymiany wspomnien:)
    Kolejne pytania :)
    Czy probowales grac na zagraniczych serwerach ogame?Czy grales na takim na ktorym przez jezyk gubiles sie w interfejsie?
    Czy czytales jakies komiksy/mangi?
    Jak u Ciebie z talentami?Czy mozesz cos np.narysowac z czego sie nie smiejesz :)
    Czy uwazasz ze pierwsze czesci filmow sa najlepsze?
    Jaka najstarsza bajke pamietasz?
    Czy uwazasz ze animacje sa lepsze od filmow?
    O czym chcialbys cos poogladac?
    Ulubione studio animacji?
    Jaki byl twoj pierwszy horror ktory obejrzales?

    O polecam jeszcze pierwsza czesc tutaj nazwa wlasna "Kick ass" oraz Pingwiny z madagaskaru :)

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez rqewfrsgdg ().

  • sanecrossek napisał(a):

    Mialem na mysli Syndicate z 2012 roku :p moj blad :) Również nie grałem. ;P
    Moze Gorky 0,Deus Ex,Prototype,Watch dogs,Kane and Lynch,Obscure :) Blood rayne,Shade... Znowu nic. ;P Próbuj dalej.
    Takze polecam Studio Ghibli,mi kojarzy sie z Troche z Dreamworks,troche z Pixarem i troche z Waltem.Poza tym maja to cos :)
    Polecam tez inne wymienione przeze mnie w poprzednim poscie :)
    A z ostatnich to Strażnicy marzeń.
    Szkoda ze wszystkie ktore wymieniles juz obejrzalem :) Zapomniałem o jednym filmie z mojej topki - Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole.
    A juz Minionki przeciez wyszly :) Osobiście bardziej mnie zaciekawił pomysł na film W głowie się nie mieści. Pewnie w swoim czasie też obejrzę.
    No z Powerami tak było :)
    Bardziej sie z zabawek cieszylem :) Mialem kiedys zabawki z pierwszej serii ktora byla najlepsza,to wtedy byl jeszcze chyba zolty tygrys.
    Mozna je bylo polaczyc w wiekszego zorda :) kiedy to bylo xd Musze ich poszukac,oczyscic i postawic gdzies,teraz sa duzo warte,tylko nie wiem czy tygrys ma ogon :P
    Teraz polecam lego technic,szlifierke spawarke i inne takie :) Ahhh... Lego - wspomnienie dzieciństwa. :D
    To tyle wymiany wspomnien:)
    Kolejne pytania :)
    Czy probowales grac na zagraniczych serwerach ogame?Czy grales na takim na ktorym przez jezyk gubiles sie w interfejsie? Pamiętam, że próbowałem na fińskim serwie, ale chyba dałem sobie spokój po 1-2 tyg. Ciężko się pogubić w interfejsie, obrazki bardzo pomagają na zagranicznych serwerach.
    Czy czytales jakies komiksy/mangi? Nie.
    Jak u Ciebie z talentami?Czy mozesz cos np.narysowac z czego sie nie smiejesz :) Jeśli chodzi o rzeczy artystyczne to nic a nic. Dzieci lepiej ode mnie pewnie rysują. ;P Podobnie śpiew itepe. Natomiast zwykle z matmą i przedmiotami ścisłymi fajnie sobie radziłem.
    Czy uwazasz ze pierwsze czesci filmow sa najlepsze? Nigdy się nad tym nie zastanawiałem, więc nie mam zdania. No ale jednak zwykle w pierwszych częściach są proste motywy, liniowa fabuła. Natomiast potem może być problem wymyślić coś nowego, bo jednak wszyscy patrzą przez pryzmat pierwszej części.
    Jaka najstarsza bajke pamietasz? Trudno mi sobie przypomnieć, która była tą pierwszą.
    Czy uwazasz ze animacje sa lepsze od filmow? Nie, dla obydwu jest miejsce.
    O czym chcialbys cos poogladac? Obecnie czekam na Ratchet and Clank - film na podstawie gry, z którą mam przyjemne wspomnienia. :) Również czekam na kolejne filmy od Marvela. No czyli reasumując filmy o bohaterach, którzy muszą wznieść się na swoje wyżyny, aby pokonać zło. Najlepiej z jakimś dobrym wątkiem pobocznym.
    Ulubione studio animacji? Myślę, że Disney.
    Jaki byl twoj pierwszy horror ktory obejrzales? Nie wiem. Nie lubię horrorów.

    O polecam jeszcze pierwsza czesc tutaj nazwa wlasna "Kick ass" oraz Pingwiny z madagaskaru :) Pingwiny nawet oglądałem. ;)
  • Cos Ci mowi Alien shooter,Aquanox,Worms :),Twierdza,Massive Assault,Gothic,Need for speed?
    Na jakiej platformie grasz/grales najczesciej?
    Jaka jest/byla twoja ulubiona gra?
    Jaki typ gier lubisz najbardziej?
    W ktorym roky pierwszy raz zagrales w gre elektroniczna tzn. Pc et konsola?
    Ktory rok wspominasz za najlepsze gry?
    Ile schodow mozesz przeskoczyc na raz?
    Czy zlamales kiedys jakas kosc?Czy masz jakies implanty/sruby?
  • sanecrossek napisał(a):

    Cos Ci mowi Alien shooter,Aquanox,Worms :),Twierdza,Massive Assault,Gothic,Need for speed? Wormsy, Twierdza, NFS i Gothic (ale w to ostatnie grałem krótką chwilę i nawet jednej części nie skończyłem)
    Na jakiej platformie grasz/grales najczesciej? Obecnie komputer, wcześniej na PS2.
    Jaka jest/byla twoja ulubiona gra? Dawniej Ratchet and Clank (w sumie może sobie odświeżę tę serię), World of Warcraft. Obecnie League of Legends, Mass Effect część II i III
    Jaki typ gier lubisz najbardziej? Takie, w które mogę pograć ze znajomymi (LoL, WoW) oraz jakieś, gdzie można poznać dobrze bohaterów i się wczuć w grę (ME, Rachet).
    W ktorym roky pierwszy raz zagrales w gre elektroniczna tzn. Pc et konsola? 1998 lub 1999, coś takiego.
    Ktory rok wspominasz za najlepsze gry? Rok w którym dostałem PS2 i przeskok z kompa z procesorem 300 mhz na konsolę. ;P Ale który to był rok to nie pamiętam.
    Ile schodow mozesz przeskoczyc na raz? W górę czy w dół? XD
    Czy zlamales kiedys jakas kosc?Czy masz jakies implanty/sruby? Nope
  • Schodow w dól. :) dodam nie lamiac niczego :)
    Ktory ze znakow np. Informujacych o drodze ewakuacyjnych bys zmienil?Moglbys dodac szkic jak mialby wygladac :E
    Takie znaki mozesz znalezc np w wyszukiwarce google wpisujac "znaki bezpieczenstwa".Glownie chodzi mi o te z atestem cnbop.
    Czy jest cos dla czego moglbys oddac/stracic reke/noge? :E
    Czy uczeszczasz do bibliotek?
  • sanecrossek napisał(a):

    Schodow w dól. :) dodam nie lamiac niczego :) Bo ja wiem, przeważnie chodzę normalnie aby się właśnie nie połamać. XD No ale pewnie z 4-5? Dawno nie próbowałem.
    Ktory ze znakow np. Informujacych o drodze ewakuacyjnych bys zmienil?Moglbys dodac szkic jak mialby wygladac :E Jeśli chodzi o drogi ewakuacyjne to raczej bym nic nie zmianiał. Są proste i takie mają być. :) Natomiast jeśli już... Zmieniłbym może znak hydrantu. Jakiś prosty wizerunek hydrantu z cieknącą wodą? Nie narysuję, bo jak pisałem wyżej, nie mam talentu. ;)
    Takie znaki mozesz znalezc np w wyszukiwarce google wpisujac "znaki bezpieczenstwa".Glownie chodzi mi o te z atestem cnbop. W ogóle skąd to pytanie? ;P
    Czy jest cos dla czego moglbys oddac/stracic reke/noge? :E Ciężko stwierdzić jeśli się nie jest w takiej sytuacji. Ale jeśli już to dostać się w pewne miejsce i poznać pewną osobę.
    Czy uczeszczasz do bibliotek? Nie, jak znajdę ciekawą książkę to ją kupuję lub ściągam w formie pdf.
  • Ave leniwcu
    Oglądałeś Polowanie na czerwony październik?
    Zadowolony z wakacji? Czy jeszcze rok akademicki trwa?
    Ulubione uniwersum?
    Ulubiony okręt?
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016
  • Ave
    Ulubiona mitologia i dlaczego?
    Ulubiona postać z mitologii?
    Ulubiony bóg z mitologii?
    Ulubiona książka?
    Ulubiony przedmiot w szkole?
    Czemu ten kierunek studiów?
    Ulubiona postać z filmów Marvela?
    Najmniej lubiana postać z tych filmów?
    Grasz eko czy flotą?
    Czemu pomarańczowa strona mocy?
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016
  • Drakensang napisał(a):

    Ave Ave po raz drugi ;P
    Ulubiona mitologia i dlaczego? Grecka - najlepiej ją znam, ciekawiła mnie swego czasu.
    Ulubiona postać z mitologii? Atena/Herakles, ale mam wrażenie, że jeszcze o kimś zapomniałem...
    Ulubiony bóg z mitologii? Atena
    Ulubiona książka? Jaina Proudmoore: Wichry Wojny
    Ulubiony przedmiot w szkole? Informatyka, bo często można było zrobić coś innego oprócz zaplanowanego zajęcia na zadania. ;)
    Czemu ten kierunek studiów? Bo tu był najwyższy próg. XD
    Ulubiona postać z filmów Marvela? Iron Man
    Najmniej lubiana postać z tych filmów? Z tych dobrych to chyba Hulk.
    Grasz eko czy flotą? Do pewnego momentu eko, potem coś zaczynam robić flotę.
    Czemu pomarańczowa strona mocy? Bo mnie ciekawiło jak to wygląda gra od tej strony. Kruszynka chyba gdzieś zadała podobne pytanie. ;)
  • Jak lubisz grecką mitologię to spróbuj złapać Greek Myths by Robert Graves, omówienie mit po micie, a także podanie przyczyn powstania mitu. Całkiem fajnie się czyta i można czytać w dowolnej kolejności.
    Jak sądzisz gdzie są brakujące infinity Stones w filmach Marvela? Na ten moment oficjalnie pokazano 4 z 6.
    Ulubiona zła postać z filmów Marvela?
    Jesteś leniwy, czy pracowity?
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016
  • Drakensang napisał(a):

    Jak lubisz grecką mitologię to spróbuj złapać Greek Myths by Robert Graves, omówienie mit po micie, a także podanie przyczyn powstania mitu. Całkiem fajnie się czyta i można czytać w dowolnej kolejności. Dzięki za info. :)
    Jak sądzisz gdzie są brakujące infinity Stones w filmach Marvela? Na ten moment oficjalnie pokazano 4 z 6. Nie czytałem komiksów, więc nie wiem. Jednak jakbym miał zgadywać to jeden jest w jądrze Ziemi. Drugi... Idąc tym tropem, może w jądrze galaktyki?
    Ulubiona zła postać z filmów Marvela? Loki z drugiej części Thora o ile można go w tym filmie zaliczyć do złych.
    Jesteś leniwy, czy pracowity? Jak coś zacznę, to staram się to skończyć. Jednocześnie zasada jest taka, że lubię późno chodzić spać i późno wstawać. ;)
  • Z Lokim jest taki sam problem jak z Setem w Egipcie. Jest zły, ale jest bogiem i nie jest do końca zły. Set jest bogiem chaosu, wojny i pustyni, ale nie pomaga Apepowi, bo ten jest uosobieniem isefet czyli chaosu, a bóg jest związany z Maat czyli porządkiem.
    Wracając do pytań.
    Oglądałeś Ant-Man?
    Quicksilver czy Scarlet Witch?
    Hawkeye czy Falcon? Polskich nazw nie używam, bo źle brzmią.
    Przekroczyłeś kiedykolwiek próg 1000000 punktów na normalnym uni?
    Jesteś ścisły czy humanistyczny?
    Najmniej lubiany przedmiot w szkole?
    However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
    “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
    GO - 2015-2016