SOLO; Fisher i sta111siu i markus [MG42] vs SANDERisBACK [WIP] - 346963,44% Top 1 solo speed x2

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ach te bfsy na wipach.

    Podstawka na planecie;
    user [WIP] vs johnyOTR i Fisher i cichylowca [ZZL] - 54559,67%
    Obrona:
    Tymbark30 [WIP] vs Fisher [MG42] - 1275,28% - obrona.
    Wip z pzta:
    Fisher i entropia [MG42] vs Zeta [WIP] - 1138,21%
    Obrona z rozwałka moona:
    tymbark [WIP] vs Shadow [LEB], Bizon [MG42] - 33981,58% OBRONA!
    Obrona przez 40 ukladow nalot w ukladzie:
    ACS; cichylowca [WIP] vs Constantine, Marv [MG42] OBRONA - 22906,37% + zbiórka
    +kilka obron Stasia ale nie chce mi sie tego szukać.

    Pewnie jeszcze bym cos znalazl.

    ''Bo z prądem rzeki płyną tylko zdechłe ryby.''
    Pb Solo - 346,963% i Acs - 451,005%

    Ilość ST >300
  • RY&K@ napisał(a):

    Ach te bfsy na wipach.

    Podstawka na planecie;
    user [WIP] vs johnyOTR i Fisher i cichylowca [ZZL] - 54559,67%
    Obrona:
    Tymbark30 [WIP] vs Fisher [MG42] - 1275,28% - obrona.
    Wip z pzta:
    Fisher i entropia [MG42] vs Zeta [WIP] - 1138,21%
    Obrona z rozwałka moona:
    tymbark [WIP] vs Shadow [LEB], Bizon [MG42] - 33981,58% OBRONA!
    Obrona przez 40 ukladow nalot w ukladzie:
    ACS; cichylowca [WIP] vs Constantine, Marv [MG42] OBRONA - 22906,37% + zbiórka
    +kilka obron Stasia ale nie chce mi sie tego szukać.

    Pewnie jeszcze bym cos znalazl.


    Ryba to wszystko jest nie ważne i tak WIPy padają od Bfsów :D Yyy padają ? nie możliwe :D
    Marcus z każdym postem mam do Ciebie coraz mniej szacunku serio...

    Piszesz, że nic nie robią prócz bfsów a odpowiedz na posta Ryby i pokaż jakieś finezyjne złomy na Mg ? czy jakieś finezyjne wloty na kogo kolwiek :P

    Sander wtopił i tyle... Ryba skasował mu flote, skasował przeciwnika... Mielibyście trochę dystansu i pogratulowali rywalowi bo spakował wam kolegę ( i przy okazji siebie :) ) a nie płaczecie, że pushery i wgl :P


    Graty jeszcze raz :)
  • ...:::markuss:::... napisał(a):


    I tak na koniec przypomnę tylko że:
    Winner - gra na kupionym koncie - na Draco mistrz pushu po uf trochę się ogarnął


    Od kogo kupiłem?? :E:E:E bo moze musze jakis przelew wykonac, a nic o tym nie wiem :E
    Nawet nie wiesz, ze jestesmy z u60, a nie draco..

    P.S. chetnie tez bym swoje pushe zobaczyl, bo kazdy o nich mowi, a ja nic o nich nie wiem :(
    U40 110 ST= 149 250% OFF
    U60 254 ST= 1 444 755% ON
    KONIEC U40

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Winnerek ().

  • LUBIE TO!! to do postu szturmana bo Winner mnie wyprzedzil ]:-D
    Winner kupiłeś konto od gregora za czasów u 60 a przelew już dawno zrobiłeś.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Pan Święty ().

  • Wyśmiałam określenie "Bardzo dobra akcja" z racji tego, że dla mnie wysłanie swojej floty na to by się rozbiła nie jest niczym wyjątkowym.
    Liczenie zawróconej stacji czy kontrowanie - dla mnie to coś co faktycznie nosi miano "akcja".
    Oczywiście doszukujecie się że wyśmiewam, no fakt podjąłeś Fish decyzję taką a nie inną - nie wszyscy by się na to zdobyli i tyle.
    WIP zawsze będzie zły i niedobry - wsio rawno nam i tak będziemy grać i tak :)
    Tak, wiszę na pręgierzu za push, bo GA znalazł taką przyczynę a nie inną. Cóż, to nie tak że takie jest wpisowe w WIP haha :fgrin:
    Co do konta, oddane, kupione - co to kogo obchodzi ? Ja gram na nim teraz. Może miałam grać od początku i być Waszą farmą. Hmm.

    Każdy będzie bronił swojego i tyle, zawsze tak jest i będzie.
    Ciekawe gdzie nasz przyjaciel Goku, zapadła się lamka pod ziemię :-/

    Do zobaczenia za 4 dni w podglądzie gali :fsmile:





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Panie szturman akurat na Twoim szacunku to mi zależy najmniej.
    Natomiast ja o Tobie myślę w taki sposób że nie masz własnego zdania , jesteś jak chorągiewka która zmienia strony zależnie od tego z której strony wiatr wieje.



    Nie mam zamiaru się z wami kłócić.

    Podtrzymuje gratulacje tylko decyzji za start , dla mnie to po porostu rozbicie sie i tyle , jakby sander zebrał złom to by fishu nie miał za co floty odklepac ( ahh tak zapomniałem konta ekowe ^^ ), więc to tylko takie pieprzenie ze to planowane było.

    Tyle ode mnie , nie ma żadnego sensu się z wami przegadywać :)
  • GRATY PIEKNEGO % FISH !!! NALEZY SIE POGRATULOWAC WYKORZYSTANIA SYTUACJI, SANDER ZAMULIL I SPOTKALO GO TO NA CO CALE MG CZEKALO Z RESZTA JA ZROBILBYM DOKLADNIE TO SAMO JUZ NAWET KIEDYS TO PISALEM :D ALE PAMIETAM JAK MI PISALES FISH JAK TRAFILEM JOZZA ZE NIE MA SIE CZYM PODNIECAC BO ST BEZ FINEZJI NA STOJACA FLOTE I TAKIE TAM , HEHE ZABAWNE :D

    DRUGA SPRAWA, MAM W GLEBOKIM POWAZANIU CO TAM SOBIE PISZECIE O NAS O MNIE, GRAM DLA SIEBIE I SOJUSZU TAK JAK MI SIE PODOBA ,NAPISZE WAM TYLKO TYLE ZE PO ZA JAKIMIS DROBNYMI WPADKAMI KTORE SA NA PREGIERZU TO JESTEM CZYSTY JAK LZA :D I WASZE DOCHODZENIA SKAD GDZIE KTOREDY NIE OBCHODZA MNIE BO SA GOWNO WARTE I TO TEZ JUZ GDZIES KIEDYS PISALEM, ALE SKORO...

    UWAZACIE ZE KUPILEM KONTO? NIECH BEDZIE KUPILEM DALEM 3000 TYS.
    UWAZACIE ZE SKUPUJE KONTA I SIE PUSZUJE ? NIECH BEDZIE SKUPUJE I SIE PUSZUJE, SAM LACZNIE WYDALEM OKOLO 10TYS.
    UWAZACIE ZE BYLBYM FARMA JAK BYM NIE MIAL PUSZERSKIEJ FLOTY? NIECH BEDZIE, BYLBYM CIENKIM BOLKIEM :D
    UWAZACIE ZE NASZ SOJUSZ TO LAMUSY ? NIECH BEDZIE JESTESMY NAJWIEKSZYMI PUSZERSKIMI LAMUSAMI :E

    NA 60 BYLISCIE ZALOSNI W SWOJEJ BEZRADNOSCI , NIC NIE MOGLISCIE ZROBIC TO TRZEBA BYLO COS WYMYSLEC Z RESZTA TAK JEST NA KAZDYM UNI SOJUSZ TOP1 TO PUSZERKI :D I SKORO TAK SADZICIE TO NIECH I TAK BEDZIE

    JESLI CHODZI O CIEBIE BOSKI MGKOWY MARKOPOLO TO ORLENEM JAK NA RAZIE JESTES TY :D
    OWSZEM ZDARZALO MI SIE RAZ CZY DWA PRZYSNAC I OCZYWISCIE FISH NA TYM SKORZYSTAL :D
    ALE RAZ NA JAKIS CZAS ZLAMIC KAZDY MOZE TAKA GRA, TAKA PRAWDA :D ALE ZEBY ZA KAZDYM RAZEM JAK SIE ZEJDZIE Z URLOPU TO JUZ CHYBA PRZESADA
    NAWET STASIEK I SANDER NIE BYLI TYLE RAZY WYFARMIENI NA TYM UNI CO TY :E

    BEZ ODBIORU :D

    edit: GRATY GOKU STARCIA PIEKNIE TO ZAPLANOWALES , SKOPIOWALES MOJ POMYSL>>> KLIK

    edit: UTYTY , KTOKOLWIEK I COKOLWIEK CO ZWIAZANE JEST Z TA GRA NIE JEST W STANIE MNIE SPROWOKOWAC I WYPROWADZIC Z ROWNOWAGI :D

    Post był edytowany 5 razy, ostatnio przez cichy kat ().

  • Buah, nie mając nic do nikogo w tym starciu
    ale jak widzę wielkiego markusa, króla skilla, który z przeklikanym telepem w us nie potrafił mi zdjąc trampków to aż pusty śmiech mnie ogarnia jak widzę jak się wypowiada na temat jakichkolwiek umiejętności w grze :E
    wszyscyście siebie warci, kupujecie błazny za hajs inne konta żeby tylko skoczyć +1 w statach bo wasze życie od tego zależy lamusy
    Strąconych moonów - 54 :E
    Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
    Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



    Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

    13
  • Zgadzam sięz Igłą niestety...


    Marcus wiem, że mało Cięobchodzi moje zdanie i mało obchodzi mnie to :P
    Ale aptrząc na to co piszesz i jak grasz to Jesteś Lamą z tych gorszych graczy :P Też mogę sobie kupić konto top 10 flot i zapewne tak byś nie kozaczył....

    Pytałem chyba w innym temacie co dokładnie masz na myśli zta chorągiewką ? to, że nie broniłem Goka piszac,że wszystko jest ok ? Jeśli nie jestem pewien,że wszystko jest ok to nie pisze takie to proste :P Chyba,że ty masz tak zawężony mózg i nie ogarniasz tego, a jeśli masz inny przykład co do tej chorągiewki to go podaj a jak nie to idź oszukiwać w grze dalej tyko tym razem umiejętnie co byś znowu nie zawisnął na banie :)


    Sorry za literówki ale faza spora i 2 razy patrze na to co pisze i dalej minie wychodzi :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez szturman ().

  • C

    gr1zzly napisał(a):

    szturman napisał(a):

    Zgadzam sięz Igłą niestety...


    (...) Też mogę sobie kupić konto top 10 flot i zapewne tak byś nie kozaczył.... (...)



    Proszę nie rób nam tego, bo będzie kolejne starcie w topce mistrzu FSa :D



    Chyba gdzieś już kiedyś pytałem czy kupiłeś juz nowe konto ? Bo cos Cię nie widać i tak ciekaw jestem :) Chyba, że uczysz się w końcu dobrze pushować bo rodzice pewnie nie dadzą na kolejne konto :P

    Mistrz się odezwał :D
  • Zgodnie z regulaminem ST mniejsze straty wygenerowane w grze ma tutaj obrońca i to on jest zwycięzcą starcia. Ma również pierwszeństwo do umieszczenia RW w dziale ST.

    Mam nadzieję, że rozwiałem wątpliwości (jeśli jakieś były) ;)
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • ale kazdy wie kto pokazal JAJA i kto jest "wygranym"


    kamilku w IRON znam tylko 2 osoby i jakos ostatnio nie lataja tutaj to sie nie wpisuje...

    tak YODA kocham kawior... co wieczor sie w nim kapie jest bombowo :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Pan Święty ().

  • gr1zzly napisał(a):

    duchowny nie rób z siebie pośmiewiska bo robisz z siebie psa fishera, tak cię jarają jego jaja? daj sobie spokój ;d
    Yoda, przeciez jemu chodzi tylko o nabicie posta a przy okazji trzeba sie troche podlizac w MG czy w WIP :P bo w ST kogos od IRON juz duszka posta nie zobaczysz :D

    kamilku w IRON znam tylko 2 osoby i jakos ostatnio nie lataja tutaj to sie nie wpisuje...



    Nie interesuje mnie kogo znasz, tylko stwierdzam fakty a poza tym zdecyduj sie w koncu jak mnie nazywac bo raz piszesz, ze LAMA pozniej baranek, teraz kamilek innym razem misiaczek :P

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kamil506 ().

  • oj Fisher Fisher przeze mnie straciłeś flotę i do tego ta nieprzespana noc
    ale tą drogą iść musimy
    nie może zostać z "tego sojuszu" kamień na kamieniu
    co oczywiście nie tyczy się indywidualnie każdego gracza
    Wolność własność sprawiedliwość czerwonym śmierć


    miejscem obecnej socjalistycznej "klasy" politycznej jest więzienie
  • No, no no, piękne floty latają teraz na Draco O_O . To było starcie godne umieszczenia w tysiącletnich kronikach Jedi :czytam: . Co do starcia i wyłonienia zwycięzcy czy przegranego
    to wg ST wygrał obrońca, ale procenty i topy się nie liczą dla mnie. Dla mnie wygranym jest agresor, bo po pierwsze miał jaja żeby polecieć mimo że wiedział jakie straty poniesie. Gra for fun i za to plus :beer: , po drugie tu jest uni Draco 2x speed i 70% ze złomu więc wyliczając z pz zebranego przez agresora to on zebrał więcej i odzyskał więcej do przetopienia, więc gratulacje bitwy godnej Jedi :ow: :lm: :tratata: :bicz1: