Przyklejony SOLO; Fabiano [SENATE] vs Kombinatorka - 27932,38%

  • Vega

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • SOLO; Fabiano [SENATE] vs Kombinatorka - 27932,38%


    YOLO!

    CHYBA NOWE TOP 1, ALE PEWNY NIE JESTEM :E

    Pozdro dla Michała, sojuszu i wszystkich prawilniaków :* <3


    Starcie z 2015-03-10 22:46:00 następujących flot:

    Agresor Fabiano [SENATE] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 100.000
    L.myśliw. 537.000
    Krazownik 100.000
    O.wojenny. 3.000
    So.szpieg. 200
    Panc. 30.000
    Niszcz. 6.000
    Razem: 776.200

    Obrońca Kombinatorka (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 60.000
    D.transp. 15.269
    L.myśliw. 178.658
    Krazownik 52.207
    O.wojenny. 55
    Recykler 70.215
    So.szpieg. 248
    St.kolon. 4
    Bombowiec 50
    Panc. 5.470
    Niszcz. 1.000
    G.Smierci 10
    Razem: 383.186

    ...po 6 rundach:

    Agresor Fabiano [SENATE] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 52.855 -47.145
    L.myśliw. 283.440 -253.560
    Krazownik 96.331 -3.669
    O.wojenny. 2.971 -29
    So.szpieg. 74 -126
    Panc. 29.768 -232
    Niszcz. 5.952 -48
    Razem: 471.391 -304.809

    Obrońca Kombinatorka (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 33.357.550 metalu, 11.510.591 kryształu, 45.374.831 deuteru.

    Dofarmienie:

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 5.559.592 metalu, 1.918.432 kryształu, 7.562.472 deuteru.

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 2.779.796 metalu, 959.216 kryształu, 3.781.236 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 1.336.807.000 jednostek, z dofarmieniem 1.336.807.000.
    Obrońca stracił łącznie 4.613.891.000 jednostek, z dofarmieniem 4.613.891.000.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 1.856.244.000 metalu i 936.994.000 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 27932,38%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 958.445.938, K: 565.608.239, D: 45.180.539, P: 1.569.235).
    Bilans obrońcy (M: -2.814.689.938, K: -1.502.602.239, D: -409.402.539, P: -4.726.695).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.3.4.1 - Adam Woźniak
    SOLO - 839977.41%
    ACS - 351347,16%


    uEuropa - 4 501 895,59% = 332 ST
    uWasat - 694384.77% = 61 ST
    uOrion - 450861.08% = 227 ST
    uKassio - 436333.77% = 228 ST
  • Przyszedł kolejny i robi bajzel przenosząc tym samym swoje praktyki z WIP z Draco.
    Push jak siemasz - konto Eltrona z którym grałeś na innym uni w jednym soju wylądowało w twoich recach.
    Przypadek? Nie sądze.
    Konto wisi na urlopie od niepamiętnych czasów, nagle po twoim wejściu na uni z niego schodzi i dostaje gonga ;]
    błagam cię.
    Wracaj do wipków :kiss:
    Ticekty już poszły - pewnie nic nie wniosą bo co by nie powiedzieć to w tym akurat to jesteście MISZCZAMI ;)
  • od strażników galaktyki DSOP zgłoszenie także poszło ]:-D

    piętnować takie praktyki i ścigać choć w bakach dex brakuje XD

    Fabiano wstyd i to w biały dzień :wrr:

    Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.
  • :D
    ale mam ubaw heheeh
    jak do mnie zadzwoniłeś to Ci od razu powiedziałem że zostaniesz o push posądzony :E
    no nic zawsze się jakieś lamki znajdą co dziury w całym szukają :]

    etopiryna napisał(a):

    Przyszedł kolejny i robi bajzel przenosząc tym samym swoje praktyki z WIP z Draco.
    Push jak siemasz - konto Eltrona z którym grałeś na innym uni w jednym soju wylądowało w twoich recach.
    Przypadek? Nie sądze.
    Konto wisi na urlopie od niepamiętnych czasów, nagle po twoim wejściu na uni z niego schodzi i dostaje gonga ;]
    błagam cię.
    Wracaj do wipków :kiss:
    Ticekty już poszły - pewnie nic nie wniosą bo co by nie powiedzieć to w tym akurat to jesteście MISZCZAMI ;)
    No więc może w gwoli wyjaśnienia kolego - Eltron i Fabek grali na kasio razem w jednym soju a ich "przyjaźń" trwała tydzień albo dwa
    chłopaki się pokłócili i z tego co wiem mają ze sobą ba pieńsku do dziś ;P Michał nigdy nie wystawiłby floty Marcinowi bo się zwyczajnie nienawidzą :]
    Nie prawdą jest również, że konto Eltrona ciągle wisiało na u od niepamiętnych czasów. Urlop był na nim zapinany i ściągany kilkukrotnie - wiem bo sam je obserwowałem. Nie wiem nie wnikam co Misiek z kontem zrobił - czy faktycznie oddał czy sprzedał - jego broszka. Faktem jest natomiast, że konto od kilku dobrych miechów nie grało w Senate. Faktem jest także że jeszcze ja sam jak grałem na koncie którym bawi się Marcin to na flotę Miśka polowałem i Art również, a Art chyba na te zabawki nawet raz leciał. Eltron miał sporo koloni w mojej i arta okolicy i nie ukrywam że miałem cichą nadzieję że to konto wpadnie w rece senatu i tak też się stało, co mnie ogromnie cieszy :D . Powiem szczerze, jak ostatnio zdjęto tam urlop myślałem że flota wpadnie w rece spiele bo jakoś w jego okolicy na moonku stała. ;]

    Także przykro mi lamki niedowiarki ale bana nie będzie bo niby za co. 8-)
    Dodam może jeszcze od siebie że Fabek prawie po 40 min po starciu do mnie dzwoni i mówi że walnął Top 1 solo ale tego nie wyzbiera hehehe :D
    Myślałem że padnę. Mówił że flotę wyczaił wczoraj na tej kulce a atak puścił tak bez przekonania i nawet recy nie kołował bo myślał że nie wejdzie. :E A po wlocie panika bo był pewien że ktoś surę zakosi hehehe ;P
    Dobrze, że Art pożyczył recki ale Art wystartował dopiero 40-50 min po starciu. :E
    Tak Panie i Panowie detektywi złom leżał prawie godzinę jak ponad 50 k reca poleciało na PZ. :E
    Co to za push zatem skoro Marcinek poleciał i ledwo na "0" wychodził zbierając tylko swoje rece no proszę was. 0_0

    Dla mnie kolejne nobki co latac nie potrafią i żal im d... ściska próbuję dyskredytować piękne STarcie ;P
    Widzisz Marcinek dla tego właśnie ja nic na boarda nie wstawiam - żeby nie wysłuchiwać od żadnych lamek że pusher jestem :E
    Gratki wlotu, % powala i czekam na więcej,
    i zezłomuje tych lasmusów co szczekają że to push
    będą się mogli wypowiedzieć w temacikach założonych dla nich ahaha :D
  • Nie wypowiadalabym sie gdyby nie wypowiedz nighta, a dokladniej mowiac:

    xxX NIGHTHUNTER Xxx napisał(a):



    Nie prawdą jest również, że konto Eltrona ciągle wisiało na u od niepamiętnych czasów. Urlop był na nim zapinany i ściągany kilkukrotnie - wiem bo sam je obserwowałem.[...] Faktem jest natomiast, że konto od kilku dobrych miechów nie grało w Senate.


    1. Prawda jest ze konto dluzszy czas urlopowalo i bylo tylko odswiezane bez zdejmowania urlopu.
    2. Klamstwem jest ze od "kilku miechow" nie gralo w senate bo z sojuszu odszedl 3 lutego, wiec to jest JEDEN miesiac a nie KILKA ;)

    Takze jakos wierzyc nie chce mi sie ze to nie byl push, ale GO zadecyduje...

    Pozdrawiam ;)

    PS. Night skoro konto urlopowalo do 9 marca a Ty swoje oddales jakos z koncem lutego a poczatkiem marca, to kiedy niby na nie polowales? A Art kiedy probowal leciec na eltrona/kombinatorke? Bo wychodzi na to ze mial na to 1 dzien :)


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Avinashi ().

  • Hahahaha

    1. No nie w ogóle nie wisiało urlopie - takie bajki to sobie włóż między książki - tu są fakty:
    infuza.com/pl/ogame.pl/Vega/Players/4053112

    2. Pamiętam już takie starcie TOP1 solo - mieliście też nowego super uczciwego sojusznika Osamę [Senate] gdzie tak się zarzekaliście że to starcie było czyste - jak to się skończyło to każdy wie - na pręgierzu. I przygoda Osamy na tym uni skończyła się rónie szybko jak zaczęła - nie zdziwił bym się jak tu będzie podobnie.
  • po pierwsze gratki , fabiano masz tegosłynnego skilla bo ta flota dwa razy mi uciekła przenosząc sie na inne moony , tylko przyfarmiłem mu planety kilka razy , przetapiaj .


    avinashi mylisz sie generalnie co do wszystkiego , nie mam zamiaru cie uswiadamiać bo własnie dlatego tu nieczęsto sie pojawiam żebym nie musiał tego robić , na tą flote polowałem codziennie od czasu jak wyszła z senate ,eltron napisał że oddaje konto i mamy uważać bo nie oddaje sojusznikowi, urlopy były wyłaczane i włączane co najmniej 5 razy ......po wyłączeniu pierwszy raz od razu poleciałem jak tylko flota stała a nie było akty ale niestety obrońca sie zalogował i mi uciekł a raczej sie podstawił pod wlot na innego moona który był pierwszy co by mi sie jakieś recki nie zaplątały , po mojej zawrotce właczył urlop , drugi raz odbyło sie podobnie , a od kilku dni jak wyłączył urlop tez go obserwowałem , nawet był plan zdjęcia z innego moona razem z .....niesojusznikiem ale znowu uciekł a raczej zmienił moona tym razem bez właczania urlopu , i mi znikła ta flota , znaczy nie wiedziałem na którym moonie teraz jest ....aż fabiano znalazł , jak by nie on trafił to bym trafił ja albo najpewniej spiele , generalnie kazdy z nas by był oskarżony o push , liczyłem sie z tym .

    to tyle co aż dziw że mi sie chciało napisać , a jeszcze trzecia sprawa , to konto było generalnie tak rozłozone w senate że było dużym zagrożeniem dla nas bo flota spora i loty szybkie wiec samo to już nas obligowało do pilnowania jej .
    i chyba koronny dowód to wysyłka recków.... godzine po starciu ....czyli dawać komuś ponad 1.1kkk surki ...ale push faktycznie klasa sama w sobie .
    "Dziwny jest ten świat"... Ludzkość składa się ze średniaków (większość), mądrych (parę procent) i głupich (też parę procent)... Mała jest szansa, by "średniacy" zrozumieli przesłanie geniusza..