Przyklejony top 1 SOLO; i am legend [Zly Sen] vs Pan Smierc - 126456,06%

  • Quantum [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • top 1 SOLO; i am legend [Zly Sen] vs Pan Smierc - 126456,06%

    witam wszystkich ;)

    mam zaszczyt przedstawic wam top 1 uni q :D

    szczegolnie dziekuje graczowi IRA za chec lotu na gsy tego pana ale nie udalo sie niestety tako to juz gra :/

    pozdrawiam wszystki znajomych tych co chca byc pozdrowieni i dostawcow deksu przedewszystkim ;D

    oraz ludzi ktorzy od razu po starciu pisali pw z swoimi domyslami :)

    to milego czytania i oskarrzania :D


    edit obroncy odbudowy bo pogratulowal i napisal ze musial zostac w pracy dluzej

    Starcie z 2015-03-09 14:21:02 następujących flot:

    Agresor i am legend [Zly Sen] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    O.wojenny. 130.285
    Bombowiec 19.027
    Panc. 195.029
    Niszcz. 70.333

    Obrońca Pan Smierc (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 200.000
    Recykler 250.201
    Panc. 180.000
    G.Smierci 1
    Obrona:
    Wyrz.rak 232
    L.laser 2.579

    ...po 6 rundach:

    Agresor i am legend [Zly Sen] (x;xxx;xx)
    Flota:
    O.wojenny. 122.249 -8.036
    Bombowiec 18.926 -101
    Panc. 192.762 -2.267
    Niszcz. 70.292 -41

    Obrońca Pan Smierc (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 0 metalu, 0 kryształu, 2.000.000 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 689.070.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 20.619.240.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 6.120.905.000 metalu i 6.524.700.700 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 126456,06%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 5.683.765.000, K: 6.308.905.700, D: -34.135.000, P: 11.958.536).
    Bilans obrońcy (M: -8.308.309.750, K: -9.105.592.850, D: -3.203.402.000, P: -20.617.305).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.3.4.1 - Adam Woźniak

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez pawcio2307 ().

  • kolejne top 1 to push :E
    Zastanawia mnie tylko, ile obrońca dał za konto i jak bardzo gul mu musiał skoczyć, jak zobaczył czerwone RW na swoich pc. No owszem, zostaje tam pokaźne stadko gęsi, ale... nimi się zaopiekujesz w pushstarciu nr 2 za jakiś czas :E
    Przetopu i podziwiania widoków z pręgierza :D
    A tak na poważnie to kij Ci w oko farcie ;]
  • 5 minutowe śledztwo

    Konto Melancholia (wcześniej: Trinitrotoluen) zmienia nick i postanawia na kilka godzin przed RW zejść z kilkumiesięcznego urlopu, skasować swoje planety warte kilka milionów punktów i zabudować układ, w którym RW miało miejsce. Ależ przypadek, dzięki niemu nie trzeba się było obawiać kontry z bombowcami. Jako, że nie można na forum podawać koordynatów powiem tylko, że NIE JEST TO układ 2:490 ani 2:492.

    [ciach]



    Moderator Indestructible:
    Upominam; podawanie koordynatów jest zabronione.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez LarkinRowen ().

  • szkoda, że GO bez twardych dowodów mają związane ręce ;/

    ale niech wiedzą, że ludzie z gry odchodzą, przez to towarzystwo wzajemnej adoracji, uniwersum się sypie, za niedługo zostaną same pushówki topki, niech się bawią póki mają gdzie

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez LarkinRowen ().

  • Dla mnie kosmos. Mega zysk, poza tym starcie niezwykle ekonomiczne paliwowo i domyślam się, że błyskawiczne :) Ale tak to jest, że Legenda jest niezwykle czujny i nie wybacza nawet kilkuminutowych spóźnień :-|
  • Na Quantum gra 400-500 osob aktywnie,reszta to multi konta :ban: .GO doskonale o tym wiedza,ale nie banuja bo by sie uni wyludnilo,a to wielki problem.
    Co niektorzy gracze to wykorzystuja,urzywaja pushowek do sciagania mona,rakietowania obrony lub jak tu do zasiedlenia ukladu :ban: ,nic tylko pogratylowac sprytu,a GO zaciera rece bo trzeba bedzie kase wydac :super: zeby szybko przetopic zlom :xclosed:
  • To może i ja się wypowiem, jako jedna ze stron w tym przedstawieniu. Konto przejąłem jakiś czas temu, ale nie było czasu na granie. Dzisiaj w końcu go znalazłem, zacząłem latać i farmić po okolicy, ale... wyskoczyło nieplanowane spotkanie biznesowe. No to flota podzielona i na FSa. Pech chciał, że spotkanie było z samym prezesem i się zaczęło przedłużać. Na konto wszedłem z komórki, gdy udało mi się wyrwać do kibelka w firmie. Mniejszy FS padł, większy jeszcze przeżył, dzięki czemu te 50kk pkt we flocie jeszcze stoi. Trochę szkoda, bo Legend jeszcze dzisiaj mi rozbijał moje MTki w układzie i zrobił mi tym samym księżyc, a tu chwila nieuwagi i sąsiad pokazał rogi. Jak dla was to może być i push. Ja surowców nie odzyskam, ale będzie miło spojrzeć na oprawcę siedzącego na pręgierzu - może następnym razem się zastanowi, zanim poleci na większą flotę :)
  • hahahahahaha zbanowali Aversa który pilnował j am legła i udało się zrobić push top 1 na Q :)

    powiem o jednym fakcie :D

    Pan śmierc, to jakiś no name, lub unknown jak kto woli... Siedziało non stop na UFSIE, jakiś czas temu j am legła skasował mu trochę floty, co udało mi się zauważyć, ale postawnowiłem nie zgłaszać tego do supportu i postanowiłem poczekać na wiekszy push. dodatkowo popełniłem błąd - napisałem do j am legła że mu nie daruje i poleci na pregierz, za pana smiercia...

    Dla mnie to wszystko jasne, wkrecili mnie z BigBoyem, poleciały komenty od Szpryca 3h po starciu, załatwili szybkiego banika za coś czego GO nie musi uzasadnić i pushują się na całego :D

    Ci którzy są z poza układu....pomyślcie na moim przykładzie jak was rolują i jakie wałki tu odchodzą, łamanie zasad nie ma granic - czują się bezkarnie....

    Dobrze że nie gram już na tym śmiesznym uni :)


    hahahaha[ciach] Gratuluje jednej i tej samej osobie, dobrego połączenia dwóch kont :)

    UWAGA !! UWAGA!!

    podaję czas: 2:15:12 - o tej godzinie na 2 gali odbędzie się kolejne czyste starcie, ślijcie ludzie recki, bo będzie co zbierać

    hahahaha[ciach] Avers zza grobu nie da Wam żyć, macie ze mną cieżko senne zmary :D

    na priv podam który układ :D

    Moderator Indestructible:
    Upominam za flood.

    Prawo niesie ze sobą obowiązek, a ci którzy nie wypełniają swoich obowiązków, nie zasługują na żadne prawa

    Quantum - top 13 - Off

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Hlam ().

  • dobry topick znawcy : )

    czas tez wam sie nieco rozbiegl z rzeczywistoscia : )

    obronca pisal calkiem wyzej - ze milo CI bedzie ogladac kogos nieslusznie na pregierzu? - widocznie lubisz niesprawiedliwosc - ja z kolei tego nienawidze .
    to ja CI napisze teraz tak mnie bedzie milo ze wydales sobie dolarki na obrazki i ile pograles dzien? dwa? haha nawet nie wiem mistrzuniu :E
  • Avers daj spokój , też myślałem ,że to starcie legenda na koncie Pan Smierc to push, ba PERFIDNY PUSH
    konto które ewidentnie należało do niego, do tego wstawił sobie planety do swojego układu na 2 491
    i jeszcze wczoraj rano ta akcja z blokowaniem całego układu, no po prostu wszystko wskazywało na to ,że to push i to gruby push.

    Już nawet napisałem pięknego i długiego ticketa, ale tak długo go pisałem ,że jak wysłałem to okazało się ,że w międzyczasie wylogowało mnie z supportu i ticket się skasował , wkurzyłem się i miałem już go pisać drugi raz ale odłożyłem to w czasie i do tej pory nie napisałem i już nie napiszę po tym co dzisiaj zobaczyłem.

    Obrońca z tego starcia oraz z 2 kolejnych (jedno już powstało na 360k% na drugie lecimy na 80k%, będzie za kilka godzin ) to totalny noob , ze świecą takiego szukać na ogame trzeba.
    Kupił konto od legenda i nie ulega to wątpliwości.
    Wczoraj wtopił pance na bfsie - to jeszcze nie grzech każdemu się może zdarzyć, ale dzisiaj przeszedł samego siebie, po primo - wbił się w moją akcję (tego się nie robi panowie i panie i źle się to kończy) po drugie poleciał na te akcje gsami - PRZEZ 2 GALE
    początkowo jak zszedłem z urlopu i to zobaczyłem to stwierdziłem ,że lepiej go będzie nastraszyć żeby zawrócił i dokończyć moją akcję (moonkill na 50k recków), potem jednak napisałem do Irka czy by pomógł kontrować gąski, zgodził się i zaplanowaliśmy co i jak , jako że było bardzo dużo czasu to po wlocie gąsek , poszły moonkille na jego moona startowego, moon szczęśliwie padł w pierwszej próbie i ukazała się reszta jego flo wracająca za 37 minut z ... PZTA, było bardzo mało czasu ale udało się to zdjąć (chodź tu muszę zaznaczyć że Adaś z 3 razy chciał zawracać :P , bo było ryzyko ,że nie przebijemy się przez gsy), druga część floty wróci za 2 godzinki i ma już ogon więc za długo nie postoi :)

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez mielek777 ().

  • Oficjalnie gratuluję Top 1 Pushu, a teraz odeślij surkę do GO.





    Edit:
    Właśnie przeglądałem archiwum gg i przypomniało mi się że dawno temu (w październiku) pisałeś mi że znasz kogoś, kto sprzedaje surkę, ale nie możesz zdradzić nicku i jest w top 100. Cena jaką podałeś to : 1kkk metalu 70zl 1kkk krysi za 85zl. Hehe, mi by było szkoda kasy na cyferki pod obrazkiami :D

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Gruby12 ().