Wybory Mistera OGame 2015 - wyniki

  • Wybory Mistera OGame 2015 - wyniki



    Witam wielmożnych Panów oraz użytkowników, którzy zdecydowali się na udział w głosowaniu na Mistera Publiczności :)

    Z pierwszego etapu zgłoszeń zakwalifikowanych zostało 22 kandydatów do etapu głosowania :) Dziękuję wszystkim za zgłoszenia :)

    Głosowanie potrwa do końca 11 marca 2015. Każdy z użytkowników może oddać maksymalnie 3 głosy, które można zmieniać do zakończenia ankiety. Kandydat, który otrzyma najwięcej głosów otrzyma tytuł Mister Publiczności oraz nagrodę w postaci kuponu o wartości 10€ - 125 000 antymaterii.

    Poniżej znajdują się prezentacje poszczególnych kandydatów. Zgłoszenia są ustawione chronologicznie (od kandydatka, który zgłosił się jako pierwszy, do tego, który swoje zgłoszenie wypełnił najpóźniej). Dla ułatwienia dodano numery porządkowe do każdego kandydata.

    Temat służy wyłącznie do głosowania, wszelkie dyskusję proszę prowadzić w Miss i Mister Ogame 2015 - dyskusje :)

    Gorąco zachęcam do głosowania :)




    01.asherl
    Imię: Michał
    Wiek: 20
    Nick w grze/na forum: Dsdswq / Asherl
    Gram/grałem na uniwersum/uniwersach: Xalynth , Eridanus - on . u41 - off
    Ulubiony film: Dziennik Ninfomanki
    Ulubiona książka: kamasutra - 100 pozycji
    Ulubiona piosenka: Dj Ozi - Juicy Pen (Original Mix)
    Przez wiele lat panowało przekonanie, że prawdziwy mężczyzna to macho z krwi i kości, który po ciężkiej pracy zajada się mięsem pozostawiając resztę prac domowych swojej kobiecie. Mimo wszystko każdy mężczyzna posiada jakąś czynność, którą potrafi w domu wykonać, czy to odkurzanie, pranie czy zmywanie. Jak to wygląda u Ciebie, czym najchętniej zajmujesz się w domu, a co jest dla Ciebie prawdziwym utrapieniem? - Moim głownym zajęciem a jednoczesnie utrapieniem jest zaspokajanie mojej partnerki.

    Oglądanie sportu to typowo męskie zajęcie. Oglądanie w męskim gronie telewizyjnych, spoconych herosów, zagryzając przekąskami, popijając piwem - czy może być coś piękniejszego? Jak u Ciebie wygląda zainteresowanie sportem? Tylko oglądasz czy może też uprawiasz jakieś dyscypliny? - jestem piłkarzem ręcznym w pierszo-ligowym zespole . Interesuje sie piłką nozną ,snookerem , F1 oraz z racji wykonywanego fachu , piłką reczną.

    Motoryzacja, typowo męska pasja. Od zawsze faceci lubi cuda na dwóch lub czterech kółkach. Jak to wygląda u Ciebie? Preferujesz samochody czy motocykle? Które wywołują u Ciebie największe emocje? - Od zawsze interesowalem sie F1

    Rozwój lotnictwa w XX wieku sprawił, że świat stał się mniejszy - obecnie w kilkanaście godzin możemy przemieścić się w dowolne miejsce na ziemi. A w jaką lokalizacje Ty chciałbyś się udać, mając nieograniczone możliwości? - W miejsce , gdzie biegają napalone Amazonki .

    Wiele ludzi w swoim życiu kieruje się jakimś hasłem. Masz swoje życiowe motto? - " Jeśli chcesz sie poddac , pamietaj gdzie zacząłeś."





    02.kwachu
    • Imię: Krzysztof
    • Wiek: Rocznikowo 19
    • Nick w grze/na forum: kwachu
    • Gram/grałem na uniwersum/uniwersach: Gram aktualnie na Deimos i Xalynth
    • Ulubiony film: Van Helsing
    • Ulubiona książka: Tutaj ciężko wybrać ale chyba będzie książka Wojciecha Cejrowskiego pt."Gringo wśród dzikich plemion."
    • Ulubiona piosenka:Thunderstruck zespołu AC/DC
    • Przez wiele lat panowało przekonanie, że prawdziwy mężczyzna to macho z krwi i kości, który po ciężkiej pracy zajada się mięsem pozostawiając resztę prac domowych swojej kobiecie. Mimo wszystko każdy mężczyzna posiada jakąś czynność, którą potrafi w domu wykonać, czy to odkurzanie, pranie czy zmywanie. Jak to wygląda u Ciebie, czym najchętniej zajmujesz się w domu, a co jest dla Ciebie prawdziwym utrapieniem?
      ~Uwielbiam gotować, a jeśli chodzi o czynności których nie lubię to pranie, bo jakoś nigdy nie chce mi się wrzucić rzeczy do pralki, a potem rozwieszać.
    • Oglądanie sportu to typowo męskie zajęcie. Oglądanie w męskim gronie telewizyjnych, spoconych herosów, zagryzając przekąskami, popijając piwem - czy może być coś piękniejszego? Jak u Ciebie wygląda zainteresowanie sportem? Tylko oglądasz czy może też uprawiasz jakieś dyscypliny?
      ~Nie jestem jakimś fanatykiem sportu osobiście lubię kolarstwo i kiedyś uprawiałem kolarstwo szosowe.
    • Motoryzacja, typowo męska pasja. Od zawsze faceci lubi cuda na dwóch lub czterech kółkach. Jak to wygląda u Ciebie? Preferujesz samochody czy motocykle? Które wywołują u Ciebie największe emocje?
      ~Preferuje cztery kółka, a największe emocje u mnie wywołują muscle cary szczególnie Dodge Charger 1969.
    • Rozwój lotnictwa w XX wieku sprawił, że świat stał się mniejszy - obecnie w kilkanaście godzin możemy przemieścić się w dowolne miejsce na ziemi. A w jaką lokalizacje Ty chciałbyś się udać, mając nieograniczone możliwości?
      ~Aktualnie chciałbym odwiedzić Japonię oraz Szwecję.
    • Wiele ludzi w swoim życiu kieruje się jakimś hasłem. Masz swoje życiowe motto? Jak ono brzmi?
      ~Przez żołądek do serca kobiety.

    Zdjęcia




    03.RKN

    • Imię: Krystian
    • Wiek: 23
    • Nick w grze/na forum: Sleyter/RKN
    • Gram/grałem na uniwersum/uniwersach: Deimos ON / u2,13,17,26,40, Mizar, Jupiter, Betlebelezele OFF
    • Ulubiony film: Delta Force: Black Hawk Down (Helikopter w Ogniu)
    • Ulubiona książka: MASA o kobietach polskiej mafii
    • Ulubiona piosenka: Nirvana - Smells like teen spirit
    • Przez
      wiele lat panowało przekonanie, że prawdziwy mężczyzna to macho z krwi i
      kości, który po ciężkiej pracy zajada się mięsem pozostawiając resztę
      prac domowych swojej kobiecie. Mimo wszystko każdy mężczyzna posiada
      jakąś czynność, którą potrafi w domu wykonać, czy to odkurzanie, pranie
      czy zmywanie. Jak to wygląda u Ciebie, czym najchętniej zajmujesz się w
      domu, a co jest dla Ciebie prawdziwym utrapieniem? Lubię pogrzebać przy autku, pomajsterkować w domu czasami wkurzyc sąsiadów no i ogólnie się lenić :)
    • Oglądanie
      sportu to typowo męskie zajęcie. Oglądanie w męskim gronie
      telewizyjnych, spoconych herosów, zagryzając przekąskami, popijając
      piwem - czy może być coś piękniejszego? Jak u Ciebie wygląda
      zainteresowanie sportem? Tylko oglądasz czy może też uprawiasz jakieś
      dyscypliny? Oglądam Sporty Zimowe/Halowe i Piłkarskie, ogólnie nie ma znaczenia czy ogladam z facetem czy kobietom jak dobre towarzystwo jest to nawet najnudniejszy sport wydaje się ciekawy
    • Motoryzacja, typowo męska pasja. Od zawsze
      faceci lubi cuda na dwóch lub czterech kółkach. Jak to wygląda u Ciebie?
      Preferujesz samochody czy motocykle? Które wywołują u Ciebie największe
      emocje? Auta a szczególnie stare Muscle Car`y :)
    • Rozwój lotnictwa w XX wieku sprawił, że świat stał
      się mniejszy - obecnie w kilkanaście godzin możemy przemieścić się w
      dowolne miejsce na ziemi. A w jaką lokalizacje Ty chciałbyś się udać,
      mając nieograniczone możliwości? Bora Bora albo Malediwy
    • Wiele ludzi w swoim życiu kieruje się jakimś hasłem. Masz swoje życiowe motto? Jak ono brzmi? Słowa Pijanego To Myśl Trzeźwego



    04.MoonDragoon
    ·
    Imię: Sebastian


    ·
    Wiek: 26
    · Nick w grze/na forum: MoonDragoon

    · Gram/grałem na uniwersum/uniwersach: Quantum, Cygnus,Eridanus

    · Ulubiony film: Nigdy nie mów żegnaj

    · Ulubiona książka: Dom Czarów

    · Ulubiona piosenka: Cutting Crew - Died in Your Arms

    · Przez wiele lat panowało przekonanie, że prawdziwy
    mężczyzna to macho z krwi i kości, który po ciężkiej pracy zajada się mięsem
    pozostawiając resztę prac domowych swojej kobiecie. Mimo wszystko każdy
    mężczyzna posiada jakąś czynność, którą potrafi w domu wykonać, czy to
    odkurzanie, pranie czy zmywanie. Jak to wygląda u Ciebie, czym najchętniej
    zajmujesz się w domu, a co jest dla Ciebie prawdziwym utrapieniem?

    Życie
    nauczyło mnie wszystkiego, potrafię wyprać swoje brudne gacie jak i przygotować
    wykwintne danie, sprzątanie nie jest mi obce a pralka nie gryzie, okna także
    potrafię umyć. Na szczęście mam swoją Misie-Dominisie która robi to wszystko za
    mnie :D


    · Oglądanie sportu to typowo męskie zajęcie. Oglądanie w
    męskim gronie telewizyjnych, spoconych herosów, zagryzając przekąskami,
    popijając piwem - czy może być coś piękniejszego? Jak u Ciebie wygląda
    zainteresowanie sportem? Tylko oglądasz czy może też uprawiasz jakieś
    dyscypliny?

    Całe
    życie ganiałem za piłką, później zacząłem biegać za kobietami. Interesuje mnie
    piłka nożna, zwłaszcza liga Włoska, Angielska i Hiszpańska. Obecnie amatorsko
    biegam, staram się tygodniowo przebiec w granicach 50 km, w tamtym roku udało
    mi się ukończyć mój pierwszy półmaraton z wynikiem 1:45:03, w tym roku moim
    celem jest Maraton Warszawski.


    · Motoryzacja, typowo męska pasja. Od zawsze faceci lubi
    cuda na dwóch lub czterech kółkach. Jak to wygląda u Ciebie? Preferujesz
    samochody czy motocykle? Które wywołują u Ciebie największe emocje?
    Nawet
    na rowerze mam wypadki ;) Wychodzę z założenia RUN FOREST, RUN!


    · Rozwój lotnictwa w XX wieku sprawił, że świat stał się
    mniejszy - obecnie w kilkanaście godzin możemy przemieścić się w dowolne miejsce
    na ziemi. A w jaką lokalizacje Ty chciałbyś się udać, mając nieograniczone
    możliwości?

    Jest
    tak wiele fascynujących miejsc i kultur na tym świecie że sam nie wiem, jedno
    jest pewne „mając nieograniczone możliwości” udałbym się w najdalszą galaktykę
    by ujrzeć to czego nie widział jeszcze żaden śmiertelnik.


    · Wiele ludzi w swoim życiu kieruje się jakimś hasłem.
    Masz swoje życiowe motto? Jak ono brzmi?
    Zawsze
    fsuj na stacjonuj, odbieraj fsa przed dolotem, nie żałuj na paliwo…


    NIE WALIĆ PRZED MONITOREM








    05.Wodzirej
    • Imię: Łukasz
    • Wiek: 21
    • Nick w grze/na forum: Wodzirej
    • Gram/grałem na uniwersum/uniwersach: betelgeuse
    • Ulubiony film: "Nietykalni" (2011)
    • Ulubiona książka: "Ja, Ibra"
    • Ulubiona piosenka: ciężko wybrać jedną ulubioną, myślę że MacMiller- Best day ever
    • Przez wiele lat panowało przekonanie, że prawdziwy mężczyzna to macho z krwi i kości, który po ciężkiej pracy zajada się mięsem pozostawiając resztę prac domowych swojej kobiecie. Mimo wszystko każdy mężczyzna posiada jakąś czynność, którą potrafi w domu wykonać, czy to odkurzanie, pranie czy zmywanie. Jak to wygląda u Ciebie, czym najchętniej zajmujesz się w domu, a co jest dla Ciebie prawdziwym utrapieniem? Niestety nie mam wyboru czym lubię się zajmować, a czym nie. Wszystkie domowe czynności muszę wykonywać sam. Najmniej problemu mi sprawia włączenie prania, bo tak powiem: pralka pierze ja se leże. Nie nawidzę prasować koszul. Mam z tym największe problemy.
    • Oglądanie sportu to typowo męskie zajęcie. Oglądanie w męskim gronie telewizyjnych, spoconych herosów, zagryzając przekąskami, popijając piwem - czy może być coś piękniejszego? Jak u Ciebie wygląda zainteresowanie sportem? Tylko oglądasz czy może też uprawiasz jakieś dyscypliny? Gram w piłkę nożną. Od zawsze to była moja pasja. Kiedyś wiązałem z tym przyszłość, teraz zdaję sobie sprawę, że piłka mi jeść nie da. Cały czas w ruchu. Piłka nożna to nie tylko bieganie za piłką, ale i siłownia i odnowa biologiczna jak basen, sauna.
    • Motoryzacja, typowo męska pasja. Od zawsze faceci lubi cuda na dwóch lub czterech kółkach. Jak to wygląda u Ciebie? Preferujesz samochody czy motocykle? Które wywołują u Ciebie największe emocje? Zdecydowanie samochody. Motocykle nigdy mnie nie pociągały. Często sprawdzam ogłoszenia na niemieckich portalach samochodowych. Przez to trochę dowiedziałem się o samochodach, jakie marki, jakie roczniki, jakie ceny, silniki, co jest wadliwe w danych autach. Wiadomo, że bez auta jak bez ręki, dlatego mam w planach zakupić.
    • Rozwój lotnictwa w XX wieku sprawił, że świat stał się mniejszy - obecnie w kilkanaście godzin możemy przemieścić się w dowolne miejsce na ziemi. A w jaką lokalizacje Ty chciałbyś się udać, mając nieograniczone możliwości? Malediwy! Moje marzenie..
    • Wiele ludzi w swoim życiu kieruje się jakimś hasłem. Masz swoje życiowe motto? Jak ono brzmi? Moim mottem jest NO PAIN NO GLORY i taki też mam tatuaż. Życie to wieczna walka







    06.Hlam
    Imię: Daniel

    Wiek: 27

    Nick w grze/na forum: Azahar/Hlam

    Gram/grałem na uniwersum/uniwersach: u17, Quantum

    Ulubiony film: Jabłka Adama

    Ulubiona książka: wszystkie Lee Childa

    Ulubiona piosenka: ostatnio Dangerous - Guetty

    Przez wiele lat panowało przekonanie, że prawdziwy mężczyzna to macho z krwi i kości, który po ciężkiej pracy zajada się mięsem pozostawiając resztę prac domowych swojej kobiecie. Mimo wszystko każdy mężczyzna posiada jakąś czynność, którą potrafi w domu wykonać, czy to odkurzanie, pranie czy zmywanie. Jak to wygląda u Ciebie, czym najchętniej zajmujesz się w domu, a co jest dla Ciebie prawdziwym utrapieniem?

    Łącze odważne z ryzykownym, zawsze zjadam obiady mojej żony :)

    Oglądanie sportu to typowo męskie zajęcie. Oglądanie w męskim gronie telewizyjnych, spoconych herosów, zagryzając przekąskami, popijając piwem - czy może być coś piękniejszego? Jak u Ciebie wygląda zainteresowanie sportem? Tylko oglądasz czy może też uprawiasz jakieś dyscypliny?

    Jestem gwiazdą piłki nożnej zdobyłem największą ilość tytułów. Grałem z powodzeniem na pozycji bramkarza, obrońcy, pomocnika i napastnika. Fifa 98, 99, 2002, 2005 i Pes 6, i Fifa 2012 pozwoliła mi sięgnąć po najwyższe trofea na całym świecie. Obecnie przerzucam żelazo w kuźni i uczęszczam w okolicznościowych biegach na "dychę".

    Motoryzacja, typowo męska pasja. Od zawsze faceci lubi cuda na dwóch lub czterech kółkach. Jak to wygląda u Ciebie? Preferujesz samochody czy motocykle? Które wywołują u Ciebie największe emocje?

    Pochwalę się. Posiadam kat A, B i C+E. W moim garażu jest miejsce na Marude z 98r, cztery kołka z 06r i jest miejsce na potężny sprzęt którym każdej lasce...wiecie zadrżą żeby jak przejadę obok :)

    Rozwój lotnictwa w XX wieku sprawił, że świat stał się mniejszy - obecnie w kilkanaście godzin możemy przemieścić się w dowolne miejsce na ziemi. A w jaką lokalizacje Ty chciałbyś się udać, mając nieograniczone możliwości?

    Interesuje mnie czarna dziura...

    Wiele ludzi w swoim życiu kieruje się jakimś hasłem. Masz swoje życiowe motto? Jak ono brzmi?

    Albo Grubo, albo Wcale!


    Teraz głos Edyty z randki w ciemno, pozwoli wam wybrać najlepszego kandydata!


    [uwaga materiał może zawierać lokowanie produktu, klikając poniższy link wchodzisz na wlasna odpowiedzialność]





    07.who i am
    • Imię: Patryk
    • Wiek: 24
    • Nick w grze/na forum: who i am
    • Gram/grałem na uniwersum/uniwersach: było ich wiele, lecz zostało u67
    • Ulubiony film: Gra o Tron
    • Ulubiona książka: Kodeks Pracy :D
    • Ulubiona piosenka: nie jestem w stanie określić tej jedynej :)
    • Przez wiele lat panowało przekonanie, że prawdziwy mężczyzna to macho z krwi i kości, który po ciężkiej pracy zajada się mięsem pozostawiając resztę prac domowych swojej kobiecie. Mimo wszystko każdy mężczyzna posiada jakąś czynność, którą potrafi w domu wykonać, czy to odkurzanie, pranie czy zmywanie. Jak to wygląda u Ciebie, czym najchętniej zajmujesz się w domu, a co jest dla Ciebie prawdziwym utrapieniem?
      - Nie mam problemu z posprzątaniem czegokolwiek :) obiadek ugotuje dla mojej kobiety, posprzątam po nim, odkurzę, zrobię pranie, rozwieszę je, i wiele innych rzeczy :)
    • Oglądanie sportu to typowo męskie zajęcie. Oglądanie w męskim gronie telewizyjnych, spoconych herosów, zagryzając przekąskami, popijając piwem - czy może być coś piękniejszego? Jak u Ciebie wygląda zainteresowanie sportem? Tylko oglądasz czy może też uprawiasz jakieś dyscypliny?
      - Jeżeli chodzi o sport, to głównie piłka siatkowa, i też trenuje i gram w drużynie :)
    • Motoryzacja, typowo męska pasja. Od zawsze faceci lubi cuda na dwóch lub czterech kółkach. Jak to wygląda u Ciebie? Preferujesz samochody czy motocykle? Które wywołują u Ciebie największe emocje?
      - Mój Golfik V mi wystarcza :D a myślę nad Scirocco
    • Rozwój lotnictwa w XX wieku sprawił, że świat stał się mniejszy - obecnie w kilkanaście godzin możemy przemieścić się w dowolne miejsce na ziemi. A w jaką lokalizacje Ty chciałbyś się udać, mając nieograniczone możliwości?
      - Gdzieś gdzie jest ciepło i spokojnie :)
    • Wiele ludzi w swoim życiu kieruje się jakimś hasłem. Masz swoje życiowe motto? Jak ono brzmi?
      - Miej [ciach] a będzie Ci dane :) może i wulgarne ale zaś się sprawdza :)


    i zdjęcia :E







    08.sztorm22
    • Imię: Michał
    • Wiek: 31
    • Nick w grze/na forum: sztorm / sztorm22
    • Gram/grałem na uniwersum/uniwersach: u2 , u42 , antares , elka , cygnus
    • Ulubiony film: Miłość w rytmie rap
    • Ulubiona książka: Pilot F-16
    • Ulubiona piosenka: Zbyt wiele jest kozackich utworów by posiadać ten jeden ulubiony , gatunkowo Housowe brzmienia :)
    • Przez wiele lat panowało przekonanie, że prawdziwy mężczyzna to macho z krwi i kości, który po ciężkiej pracy zajada się mięsem pozostawiając resztę prac domowych swojej kobiecie. Mimo wszystko każdy mężczyzna posiada jakąś czynność, którą potrafi w domu wykonać, czy to odkurzanie, pranie czy zmywanie. Jak to wygląda u Ciebie, czym najchętniej zajmujesz się w domu, a co jest dla Ciebie prawdziwym utrapieniem? Mycie naczyń to jest masakra , poza tym pomagam żonie no bo co zrobić , lepiej pomóc niż wysłuchiwać :)lubię za to majsterkować , skręcać nowe meble i przetykać zapchane rury (if you know what I mean ) :P .
    • Oglądanie sportu to typowo męskie zajęcie. Oglądanie w męskim gronie telewizyjnych, spoconych herosów, zagryzając przekąskami, popijając piwem - czy może być coś piękniejszego? Jak u Ciebie wygląda zainteresowanie sportem? Tylko oglądasz czy może też uprawiasz jakieś dyscypliny? Interesują się piłką nożną lecz nie przesiaduję z piwem na kanapie , sam trenuję od 7 lat na siłowni i bardzo dużo jeżdżę na rowerze. Największa pasja życia jest wędkarstwo karpiowe
    • Motoryzacja, typowo męska pasja. Od zawsze faceci lubi cuda na dwóch lub czterech kółkach. Jak to wygląda u Ciebie? Preferujesz samochody czy motocykle? Które wywołują u Ciebie największe emocje? Jestem miłośnikiem marki BMW , co do motocykli - hmmm miałem mały wypadek i się zraziłem do dwuśladów ....
    • Rozwój lotnictwa w XX wieku sprawił, że świat stał się mniejszy - obecnie w kilkanaście godzin możemy przemieścić się w dowolne miejsce na ziemi. A w jaką lokalizacje Ty chciałbyś się udać, mając nieograniczone możliwości? Przede wszystkim Bora Bora - moje ulubione miejsce na świecie . W drugiej kolejności Ibiza z masą znajomych hehe i granda cały tydzień bez dnia wytchnienia
    • Wiele ludzi w swoim życiu kieruje się jakimś hasłem. Masz swoje życiowe motto? Jak ono brzmi? Chłopaki nie płaczą - tego się trzymam :)





    09.aVastPL
    • Imię: Marcin
    • Wiek: 19
    • Nick w grze/na forum: aVV/aVastPL
    • Gram/grałem na uniwersum/uniwersach: u5,45,Antraes,Ursa
    • Ulubiony film:Trylogia Bourne'a
    • Ulubiona książka:Ogiem i mieczem
    • Ulubiona piosenka:Zeus - Widnokrąg
    • Przez wiele lat panowało przekonanie, że prawdziwy mężczyzna to macho z krwi i kości, który po ciężkiej pracy zajada się mięsem pozostawiając resztę prac domowych swojej kobiecie. Mimo wszystko każdy mężczyzna posiada jakąś czynność, którą potrafi w domu wykonać, czy to odkurzanie, pranie czy zmywanie. Jak to wygląda u Ciebie, czym najchętniej zajmujesz się w domu, a co jest dla Ciebie prawdziwym utrapieniem? Jeśli chodzi o porządki to ze mną nie jest tak źle, ponieważ zawsze staram się po sobie sprzątać. W kuchni to wygląda tak, że jeśli ja gotuję, to dziewczyna zmywa. Jeśli dziewczyna gotuje, to ja zmywam. Staramy dzielić się obowiązkami tak, aby było w miarę po równo. Uwielbiam gotować. Mój sportowy tryb życia wymaga ścisłe trzymanie diety, a więc muszę spędzić tą godzinę, dwie dziennie na przygotowywaniu posiłków, a czasami dochodzi do tego zorganizowanie romantycznej kolacji ;) Czego najbardziej nie lubię? Skrobać przypalonych garów :D
    • Oglądanie sportu to typowo męskie zajęcie. Oglądanie w męskim gronie telewizyjnych, spoconych herosów, zagryzając przekąskami, popijając piwem - czy może być coś piękniejszego? Jak u Ciebie wygląda zainteresowanie sportem? Tylko oglądasz czy może też uprawiasz jakieś dyscypliny? Trenuję piłkę nożną od 8 roku życia i aktualnie zajmuję się tym na pół-profesionalnie. Do tego codzienna siłownia po treningach piłkarskich. Jak to mówił Sokrates, "Nie przeżył życia ten, kto nie zaznał piękności męskiego ciała" Cytat oczywiście skierowany do mężczyzn :D
    • Motoryzacja, typowo męska pasja. Od zawsze faceci lubi cuda na dwóch lub czterech kółkach. Jak to wygląda u Ciebie? Preferujesz samochody czy motocykle? Które wywołują u Ciebie największe emocje? Aktualnie oszczędzam na moją wymarzoną 250cc :D Moim zdaniem lepiej wstrzymać się z zakupem jeszcze przez jakiś czas, po to aby jeszcze dozbierać i aby ten motor jak najdłużej mi służył. Moim marzeniem jest Kawasaki Ninja 250R. Aczkolwiek w planach mam także kupno samochodu. Z upatrzonych mam Dacię Duster, która nie jest zbyt droga jak na ten typ auta, a potrafi swoje :)
    • Rozwój lotnictwa w XX wieku sprawił, że świat stał się mniejszy - obecnie w kilkanaście godzin możemy przemieścić się w dowolne miejsce na ziemi. A w jaką lokalizacje Ty chciałbyś się udać, mając nieograniczone możliwości? Mając nieograniczone możliwości? Podróżował bym całe życie. To wspaniałe udać się do innych krajów i poznawać ich kulturę, język, obyczaje. Taką podróż jak w Defto u Jamala macie na myśli? Haha jestem jak najbardziej za! ;)
    • Wiele ludzi w swoim życiu kieruje się jakimś hasłem. Masz swoje życiowe motto? Jak ono brzmi? Carpe Diem.







    10.edricco
    • Imię: Daniel
    • Wiek: 22
    • Nick w grze/na forum: edricco/edricco
    • Gram/grałem na uniwersum/uniwersach: Gram na Deimos/ Grałem na Hydrze, 18
    • Ulubiony film: Zielona Mila
    • Ulubiona książka: Apelacja (J. Grisham)
    • Ulubiona piosenka: brak, słucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho
    • Przez wiele lat panowało przekonanie, że prawdziwy mężczyzna to macho z krwi i kości, który po ciężkiej pracy zajada się mięsem pozostawiając resztę prac domowych swojej kobiecie. Mimo wszystko każdy mężczyzna posiada jakąś czynność, którą potrafi w domu wykonać, czy to odkurzanie, pranie czy zmywanie. Jak to wygląda u Ciebie, czym najchętniej zajmujesz się w domu, a co jest dla Ciebie prawdziwym utrapieniem?

      Prawdziwym koszmarem jest dla mnie odkurzanie. Nie wiem dlaczego, ale po prostu nie mogę tego przetrawić. Z drugiej strony dużo czasu spędzam w kuchni na robieniu obiadów, a przyziemne czynności jak pranie czy wynoszenie śmieci nie stanowią dla mnie żadnego problemu.

    • Oglądanie sportu to typowo męskie zajęcie. Oglądanie w męskim gronie telewizyjnych, spoconych herosów, zagryzając przekąskami, popijając piwem - czy może być coś piękniejszego? Jak u Ciebie wygląda zainteresowanie sportem? Tylko oglądasz czy może też uprawiasz jakieś dyscypliny?

      Siatkówka to sport w który mógłbym grać godzinami. Choć nie zawsze jest na to czas staram się przynajmniej raz w tygodniu grać. Chodzę też regularnie na siłownie.

    • Motoryzacja, typowo męska pasja. Od zawsze faceci lubi cuda na dwóch lub czterech kółkach. Jak to wygląda u Ciebie? Preferujesz samochody czy motocykle? Które wywołują u Ciebie największe emocje?

      Zdecydowanie wybieram dwa kółka. Motocykl dostarcza mi o wiele więcej rozrywki niż samochód. Lubię wybrać się w długą podróż motocyklem ze znajomymi.

    • Rozwój lotnictwa w XX wieku sprawił, że świat stał się mniejszy - obecnie w kilkanaście godzin możemy przemieścić się w dowolne miejsce na ziemi. A w jaką lokalizacje Ty chciałbyś się udać, mając nieograniczone możliwości?

      Jeśli nie miałbym ograniczeń wybrałbym się w podróż do ciepłych krajów. Zawsze chciałem odwiedzić i zrelaksować się na Malediwach czy Seszelach.

    • Wiele ludzi w swoim życiu kieruje się jakimś hasłem. Masz swoje życiowe motto? Jak ono brzmi?

      "Never back down"







    11.Don Spike
    Imię: Marek
    Wiek: 27
    Nick w grze/na forum:don spike
    Gram/grałem na uniwersum/uniwersach: U20, U36, U53, Barym, Sirius, Deimos
    Ulubiony film: Skazani na Shawshank, Buntownik z wyboru, Patch Adams, Stowarzyszenie umarłych poetów
    Ulubiona książka: LLord of the rings
    Ulubiona piosenka: Czarna muza ogółem
    Przez wiele lat panowało przekonanie, że prawdziwy mężczyzna to macho z krwi i kości, który po ciężkiej pracy zajada się mięsem pozostawiając resztę prac domowych swojej kobiecie. Mimo wszystko każdy mężczyzna posiada jakąś czynność, którą potrafi w domu wykonać, czy to odkurzanie, pranie czy zmywanie. Jak to wygląda u Ciebie, czym najchętniej zajmujesz się w domu, a co jest dla Ciebie prawdziwym utrapieniem?
    Jestem facetem pracującym,żadnej pracy się nie boję, a lubię gotować ;]
    Oglądanie sportu to typowo męskie zajęcie. Oglądanie w męskim gronie telewizyjnych, spoconych herosów, zagryzając przekąskami, popijając piwem - czy może być coś piękniejszego? Jak u Ciebie wygląda zainteresowanie sportem? Tylko oglądasz czy może też uprawiasz jakieś dyscypliny?
    Nie oglądam sportu, prawie nie oglądam telewizji, jestem zwolennikiem aktywniejszego trybu życia, biegam, jeżdżę rowerem i ostro trenuję "STREET WORKOUT" na drążku )(poziomym :E ) (
    Motoryzacja, typowo męska pasja. Od zawsze faceci lubi cuda na dwóch lub czterech kółkach. Jak to wygląda u Ciebie? Preferujesz samochody czy motocykle? Które wywołują u Ciebie największe emocje? Zdecydowanie auta, silnik minimum V6, tylko benzyniaki, duże fele i obniżone zawieszenie 8-) (ogólnie szeroko pojęty tuning)
    Rozwój lotnictwa w XX wieku sprawił, że świat stał się mniejszy - obecnie w kilkanaście godzin możemy przemieścić się w dowolne miejsce na ziemi. A w jaką lokalizacje Ty chciałbyś się udać, mając nieograniczone możliwości? Za dużo by to wymieniać, z grubsza Afryka,Australia,obie Ameryki :)
    Wiele ludzi w swoim życiu kieruje się jakimś hasłem. Masz swoje życiowe motto? Jak ono brzmi?
    "Cogito ergo sum" - Myślę więc jestem







    12.Walkinsik
    • Imię: Maksymilian
    • Wiek: 17 w Sierpniu
    • Nick w grze/na forum: walkins/Walkinsik
    • Gram/grałem na uniwersum/uniwersach: Gram aktualnie na Quantum, ale za sobą mam staż na Fornax (Bardzo miło wspominam, najlepszy na jakim grałem) oraz Gemini, moje pierwsze Uni :)
    • Ulubiony film: Przy tym pytaniu musiałem się chwile zatrzymać, ponieważ nigdy nie zastanawiałem się, który był najlepszy. Doszedłem do wniosku, że najbardziej mnie wzruszył i wywołał wrażenie "Igrzyska Śmierci w Pierścieniu Ognia". Moim typem filmów są właśnie science fiction, wywołują one wrażenia, bo mogę się poczuć i wyobrazić siebie w danej sytuacji. Dodatkowo ja mam to do siebie, że później myślę długo o filmie i wymyślam inne zakończenia, akcje, co mogli bohaterowie zrobić, a nie zrobili, oraz stawiam siebie w takich sytuacjach. To na prawdę umysł świetnie rozwija.
    • Ulubiona książka: Ja z reguły bardzo mało czytam, ponieważ nie mam czasu. W zasadzie tylko lektury szkolne i Pismo Święte. Z tego wszystkiego najbardziej mi się spodobały "Kamienie na Szaniec". Pewnie każdy wie co to za książka, więc daruję sobie opisywanie treści, jednak ja jestem pod wrażeniem i dzięki nim czuję się dumny być Polakiem, co w dzisiejszych czasach nie jest łatwe. Pamiętam, że po tej lekturze długo rozmyślałem o sensie życia, ponieważ Rudy, Alek i Zośka, urodzili się po to by umrzeć na naród i nic więcej. Nic od życia potem. Oczywiście to są bohaterowie książki, takich osób są tysiące, a nawet miliony, którzy urodzili się po to by szybko zginąć za nasz kraj. Ludzie mówią, że żyjemy w biedzie i niedostatku. Wystarczy sięgnąć po książkę "Kamienie na Szaniec" i wyobrazić sobie życie jako np. "Rudy", czy nie lepiej żyć w takiej sytuacji jaką mamy? Czy może lepiej zostać skatowanym na śmierć? Takie małe przemyślenie moje.
    • Ulubiona piosenka: Sabaton - Uprising. Gustuje w gatunku Power Metal. Dużo osób słysząc "Metal" myśli sobie, że znów jakieś wyjce i nie wiadomo co. Wcale nie, moimi ulubionymi zespołami są: Sabaton, Nightwish, Epica, Eluveitie. Nie każda ich piosenka to wyjec, a wręcz mało która. Uprising zespołu Sabaton wybrałem jako ulubioną, ponieważ jestem perkusistą i to była pierwsza piosenka mojego ulubionego zespołu jaką nauczyłem się grać. To, że mówi o Powstaniu Warszawskim, w tym przypadku nie ma znaczenia. Dodatkowo będąc 2 razy na ich koncercie, płakałem na niej. O dziwo nie na 40:1, która przez Polaków jest bardziej ceniona, ale właśnie Uprising wzbudza wzruszeni u mnie.
    • Przez wiele lat panowało przekonanie, że prawdziwy mężczyzna to macho z krwi i kości, który po ciężkiej pracy zajada się mięsem pozostawiając resztę prac domowych swojej kobiecie. Mimo wszystko każdy mężczyzna posiada jakąś czynność, którą potrafi w domu wykonać, czy to odkurzanie, pranie czy zmywanie. Jak to wygląda u Ciebie, czym najchętniej zajmujesz się w domu, a co jest dla Ciebie prawdziwym utrapieniem?

      U mnie w domu jest zasada, że każdy odpowiada za swój pokój, kuchnię sprząta ten co gotuje, a łazienka i przed pokój na zmianę z siostrą sprzątam. Jeśli jednak chodzi o to co lubię robić, to na pewno gotować. Odkurzanie również nie jest dla mnie problemem i staram się to robić często, by zachować porządek u mnie w pokoju. Jednak rzeczą, której wręcz nienawidzę, nie ma nic gorszego, to wyrzucanie śmieci. Niby nic wielkiego, wyjść i wyrzucić, jednak mam w domu tak, że od razu muszę to robić. Nie ważne czy gram, czy się uczę. Śmieci są, to wyrzucam i koniec.


    • Oglądanie sportu to typowo męskie zajęcie. Oglądanie w męskim gronie telewizyjnych, spoconych herosów, zagryzając przekąskami, popijając piwem - czy może być coś piękniejszego? Jak u Ciebie wygląda zainteresowanie sportem? Tylko oglądasz czy może też uprawiasz jakieś dyscypliny?

      Tu się nieco różnię, bowiem nie lubię oglądać żadnej dyscypliny. Piłka nożna, siatka, ręczna tylko jak w mistrzostwach grają, tak to mnie jakoś nie ciągnie do tego. Jeśli chodzi o mnie, lubię jeździć gokartami. Jeżdżę w miarę zawodowo i sprawia mi to przyjemność, jednak nie sprawia mi oglądanie innych jak jeżdżą. Jednak jest wyjątek, mianowicie, lubię oglądać MMA i KSW, jednak tylko z kolegami przy dobrym piwie, kurczaczku i pepsi. Ogólnie też powiem, że piję stosunkowo mało jak na osoby w moim wieku. Nie ukrywam też, że wolę kupić za 5zł pepsi niż 2 puszki piwa. Nie jestem typem piwosza, czy osoby, która lubi się napić, to podstawa u mnie, by wiedzieć kiedy powiedzieć 'dość'. Nie uważam też tego za rzecz wstydliwą, bo wolę być wyśmiany, niż skończyć pod kołami auta w stanie nie trzeźwym.


    • Motoryzacja, typowo męska pasja. Od zawsze faceci lubi cuda na dwóch lub czterech kółkach. Jak to wygląda u Ciebie? Preferujesz samochody czy motocykle? Które wywołują u Ciebie największe emocje?

      Motocykli nie lubię, to mówię wprost. Wolę auto, jednak nie mam jeszcze prawa jazdy. Powiem więcej, nie tyle 4 kołowe samochody, co pociągi. Nie zapominajmy, że to też pojazd, porusza się, potrzebuje osoby, która by poprowadziła, ma kółka. Od zawsze moją pasją były właśnie one i z ręką na sercu, że jak by w Kaliszu było technikum kolejarskie, bądź coś z tym związane (wiem, że jest takie technikum chyba w Koninie) to bym wybrał właśnie to, zamiast technikum informatycznego, do którego uczęszczam. Mieszkam 50-100 metrów od wiaduktu kolejowego i często jak przez niego przechodzę, gdy jedzie pociąg, zatrzymuję się, by dokładnie zobaczyć przejazd. To samo idąc, wolę iść nieco dłużej wzdłuż torów jakąś ścieżką, niż główną, gdzie byłbym 10-15 minut szybciej. Co mnie w nich tak na prawdę zachwyca? Na pewno nie wiem, jednak w pewnym sensie wielkość i potęga, oraz moc. Nie muszę mówić, że pociąg, który się zderzy z ciężarówką nawet, to bez zbitych lamp, jest cały, podczas gdy ciężarówka nadaje się tylko na złom. A prawdę mówiąc, pytanie strzeliło w sedno mnie, ponieważ nie wykluczam pracy na kolei, a wręcz nawet będę się o taką ubiegać, jeśli w informatyce nie będzie nic dla mnie.


    • Rozwój lotnictwa w XX wieku sprawił, że świat stał się mniejszy - obecnie w kilkanaście godzin możemy przemieścić się w dowolne miejsce na ziemi. A w jaką lokalizacje Ty chciałbyś się udać, mając nieograniczone możliwości?

      Mnie zachwycają cuda techniki. Na pewno byłoby to wielkie miasto, lub aglomeracja. Zakładając, że wakacje mając 8 tygodni, stworzę plan wycieczki. W każdym miejscu będę 1 tydzień by w miarę dobrze zwiedzić.
      Pierw polecę do Paryża, zostając tam przez cały tydzień i zwiedzając go. Podoba mi się kultura Francuzów, ponieważ nie ma tam takiego chamstwa, jakie często u nas można spotkać. Bardzo lubię widok z wysokości, dlatego słynna wieża Eiffla, ale nie tylko, ponieważ Łuk Triumfalny też ma taras widokowy, z którego bardzo dobrze widać wszystko. Na pewno bym pozwiedzał muzea, pałace.
      Drugi tydzień to Hiszpania, a mianowicie 2 konkretne miasta - 3 dni w Madrycie, a potem 4 w Barcelonie. Jak wyżej pisałem, nie jestem fanem sportu, jednak konstrukcje stadionów robią wrażenie i na pewno bym zwiedził je. Zawsze mnie też ciekawiło rodeo, a byków w Hiszpanii pod dostatkiem.
      Trzeci tydzień spędziłbym w Egipcie. Jako odpoczynek, jedynie, to zwiedzać piramidy i sfinksy.
      Czwarty tydzień w Londynie. Big Ben, czerwone autobusy, diabelski młyn i moje ulubione metro.
      W piątym tygodniu polecę do USA, a dokładnie sama Waszyngton, oraz Nowy York. Nie muszę podawać raczej co zwiedzę, bo to oczywiste.
      Szósty tydzień w Brazylii i Argentynie. Tak sobie muzea pozwiedzać, oraz wielkie konstrukcje.
      Na siódmy tydzień wracam do Polski, ponieważ mam urodziny 18 Sierpnia i mimo wszystko, chcę je spędzić z przyjaciółmi, a przy okazji odpocząć.
      Na sam koniec wakacji, 2 dni w Pradze, 2 dni w Belgii, 2 dni w Holandii i 1 dzień w Berlinie, ponieważ już tak byłem.
      Bardzo lubię podziwiać konstrukcje, te wielkie zwłaszcza, oraz chodzić do muzeum. Najbardziej oczywiście wojenne i techniczne. Dlatego też taka trasa.


    • Wiele ludzi w swoim życiu kieruje się jakimś hasłem. Masz swoje życiowe motto? Jak ono brzmi?
      "Gospodaruj życiem jak byś miał żyć wiecznie, jednak żyj jak by miał być to Twój ostatni dzień".
      Motto dość trudne, ponieważ trzeba je pierw kilka razy przeczytać i pomyśleć nad nim. Chodzi dokładnie o to, by być gotowym na śmierć, ale jednocześnie mieć świadomość, że jutro też jest dzień i nie możesz żyć w przekonaniu "Do pewnego momentu, a potem koniec".

      Szału nie ma, ale jak trzeba to trzeba :) Jedno robione po biologii z Kostkiem, a drugie przed chwilą w domu z karteczką. Na boku załapał się kawałek mojej perkusji. Pozdrawiam :)





    13.smitty1
    • Imię: Rafał
    • Wiek:21
    • Nick w grze/na forum: PoCoMiFlota/smitty1
    • Gram/grałem na uniwersum/uniwersach: Boże... sporo tego było hehe, najmilej jednak wspominam u6,u13,u48,u56, rigiel, vega, wasat, xalynt, anteres, cygnus a obecnie gram tylko na uni deimos :)
    • Ulubiony film: Pewnie dobranocki się nie liczą prawda :(? Hmm ulubiony film... sporo ich było ale do najciekawszych zaliczyć mogę: " Siedem dusz", "Choć goni nas czas", "W pogoni za szczęściem"
    • Ulubiona książka: Świerszczyki :E A tak na poważnie ciężko jest podać jeden tytuł, każda książka ma w sobie to coś... no dobra, prawie każda :P
    • Ulubiona piosenka: Nie potrafię podać ulubionej mojej piosenki z prostego powodu: Po prostu tyle ich jest że nie wiadomo którą wybrać :D Jedynie mogę napisać że lubię takich wykonawców jak:
      Budka suflera np. Budka suflera - "za ostatni grosz"
      Dżem np Dżem- "Kołysanka"
      Planet ANM np. Planet ANM - "Panie"

    • Przez wiele lat panowało przekonanie, że prawdziwy mężczyzna to macho z krwi i kości, który po ciężkiej pracy zajada się mięsem pozostawiając resztę prac domowych swojej kobiecie. Mimo wszystko każdy mężczyzna posiada jakąś czynność, którą potrafi w domu wykonać, czy to odkurzanie, pranie czy zmywanie. Jak to wygląda u Ciebie, czym najchętniej zajmujesz się w domu, a co jest dla Ciebie prawdziwym utrapieniem? Ścieranie kurzy to coś strasznego ^^ Mniej straszne jest już pranie ( ostatnio się nauczyłem :D), bardzo podoba mi się obsługiwanie lodówki, czy kuchni, czasami i śmiecie wywalę jak ich już zbyt dużo pod stołem się porobi :E
    • Oglądanie sportu to typowo męskie zajęcie. Oglądanie w męskim gronie telewizyjnych, spoconych herosów, zagryzając przekąskami, popijając piwem - czy może być coś piękniejszego? Jak u Ciebie wygląda zainteresowanie sportem? Tylko oglądasz czy może też uprawiasz jakieś dyscypliny? Nie oglądam telewizji... szkoda życia na głupoty hehe :D Co do sportu jaki uprawiam to czasami się przebiegnę do monopola... po wodę oczywiście :E z którą skocze później na siłownię aby poprzerzucać trochę żelastwa :)
    • Motoryzacja, typowo męska pasja. Od zawsze faceci lubi cuda na dwóch lub czterech kółkach. Jak to wygląda u Ciebie? Preferujesz samochody czy motocykle? Które wywołują u Ciebie największe emocje? Samochody :) Najlepiej stare amerykańce typu mustang
    • Rozwój lotnictwa w XX wieku sprawił, że świat stał się mniejszy - obecnie w kilkanaście godzin możemy przemieścić się w dowolne miejsce na ziemi. A w jaką lokalizacje Ty chciałbyś się udać, mając nieograniczone możliwości? Wiele jest takich miejsc na świecie które chciałbym zwiedzić :) Od zawsze kręciły mnie podróże ale niestety z powodów finansowych trzeba było je odłożyć na dalszy plan.
      Na pewno wybrałbym się w jakieś piękne przyrodniczo miejsca, typu Himalaje, Wodospad Niagara, Afryka, Lasy równikowe, Amazonka łoj no strasznie dużo takich miejsc jest hehe

    • Wiele ludzi w swoim życiu kieruje się jakimś hasłem. Masz swoje życiowe motto? Jak ono brzmi?

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"






    14.Kitaj91


    • Imię: Marcin
    • Wiek: 24l
    • Nick w grze/na forum: Kitaj/Kitaj91
    • Gram/grałem na uniwersum/uniwersach: Uni41 OFF, Uni Zagadra ON
    • Ulubiony film: Dużo ale ogólnie wszystko związane z wyścigami np Szybcy i Wściekli oraz jakieś kino akcji Schwarzenegger, Stalone, Seagal nie są mi obcy :D
    • Ulubiona książka: Robinson Crusoe
    • Ulubiona piosenka: Trance, stara muzyka klubowa (~2003), i w większości to co leci w radiu oprócz jakiegoś ciężkiego metalu czy reggae :]
    • Przez
      wiele lat panowało przekonanie, że prawdziwy mężczyzna to macho z krwi i
      kości, który po ciężkiej pracy zajada się mięsem pozostawiając resztę
      prac domowych swojej kobiecie. Mimo wszystko każdy mężczyzna posiada
      jakąś czynność, którą potrafi w domu wykonać, czy to odkurzanie, pranie
      czy zmywanie. Jak to wygląda u Ciebie, czym najchętniej zajmujesz się w
      domu, a co jest dla Ciebie prawdziwym utrapieniem?
    • Zmywanie naczyń i mycie okien to moja pięta achillesowa, natomiast nie sprawia mi problemów pranie, odkurzanie, mycie podłóg, zajmuję się też amatorsko detailingiem samochodowym i mam w aucie tak czysto że z dywaników można jeść :E Czyszczenie samochodu zajmuje mi czasami i 9-10 godzin lubię tą pracę, uspokaja mnie i czuję że to jest to :)
    • Oglądanie
      sportu to typowo męskie zajęcie. Oglądanie w męskim gronie
      telewizyjnych, spoconych herosów, zagryzając przekąskami, popijając
      piwem - czy może być coś piękniejszego? Jak u Ciebie wygląda
      zainteresowanie sportem? Tylko oglądasz czy może też uprawiasz jakieś
      dyscypliny?
    • Zainteresowanie sportem trochę słabo, kiedyś trochę skoki narciarskie (jeszcze jak Adaś skakał) aktualnie od czasu do czasu zjawiam się na KJS w okolicach Walimia :)
    • Motoryzacja, typowo męska pasja. Od zawsze
      faceci lubi cuda na dwóch lub czterech kółkach. Jak to wygląda u Ciebie?
      Preferujesz samochody czy motocykle? Które wywołują u Ciebie największe
      emocje?
    • Samochody i tuning to moja pasja tylko $$ trochę brak ;) Najlepiej byłoby mieć 2-3 samochody do konkretnych zadań i wtedy marzenie zrealizowane niestety jest jak jest i trzeba szukać kompromisu ale może uda się za niedługo mieć jakąś zabaweczkę która nie będzie najwolniejsza ze świateł a jednocześnie będzie na tyle komfortowa żeby poruszać się nią na co dzień " title=";>"> Co do motocykla myślę nad prawem jazdy "A" i kupno Yamahy Fazer lub jakieś enduro do pośmigania i odreagowania w terenie =)
    • Rozwój lotnictwa w XX wieku sprawił, że świat stał
      się mniejszy - obecnie w kilkanaście godzin możemy przemieścić się w
      dowolne miejsce na ziemi. A w jaką lokalizacje Ty chciałbyś się udać,
      mając nieograniczone możliwości?
    • Udałbym się na wyspy kanaryjskie żeby po wylegiwać się na hamaku i nacieszyć oczy widokiem plaży i morza lub w jakąś dziką dżunglę (oczywiście z przewodnikiem) :E
    • Wiele ludzi w swoim życiu kieruje się jakimś hasłem. Masz swoje życiowe motto? Jak ono brzmi?
      Jako że trochę brak mi motywacji: "Co masz zrobić dziś, zrób jutro..." ]:-D








    15.qwertyuiop55
    Imię:Wojciech
    Wiek: 22 wiosny
    Nick w grze/na forum: phoenix/qwertyuiop55
    Gram/grałem na uniwersum/uniwersach: u3,u7,29,64 i wielu innych obecnie Eriadanus
    Ulubiony film:Władca Pierścieni, Riddick, Efekt Motyla, Ojciec Chrzestny i wiele innych za dużo lubię aby wybrać ten konkretny
    Ulubiona książka: Harry Potter
    Ulubiona piosenka: Skillet Hero, Contiez Trupsta
    Przez wiele lat panowało przekonanie, że prawdziwy mężczyzna to macho z krwi i kości, który po ciężkiej pracy zajada się mięsem pozostawiając resztę prac domowych swojej kobiecie. Mimo wszystko każdy mężczyzna posiada jakąś czynność, którą potrafi w domu wykonać, czy to odkurzanie, pranie czy zmywanie. Jak to wygląda u Ciebie, czym najchętniej zajmujesz się w domu, a co jest dla Ciebie prawdziwym utrapieniem? Mieszkam sam więc, wszystkimi obowiązkami muszę zajmować się sam, chodź najtrudniej zabrać mi się za sprzątanie pokoju. Każdy fotel wygląda dla mnie jak szafka :D

    Oglądanie sportu to typowo męskie zajęcie. Oglądanie w męskim gronie telewizyjnych, spoconych herosów, zagryzając przekąskami, popijając piwem - czy może być coś piękniejszego? Jak u Ciebie wygląda zainteresowanie sportem? Tylko oglądasz czy może też uprawiasz jakieś dyscypliny? Gram w amatorskim klubie w piłkę nożną. Choć oglądanie meczów w tv z kumplami i jeszcze przy piwku... zawsze na tak :)

    Motoryzacja, typowo męska pasja. Od zawsze faceci lubi cuda na dwóch lub czterech kółkach. Jak to wygląda u Ciebie? Preferujesz samochody czy motocykle? Które wywołują u Ciebie największe emocje? Preferuję samochody choć nie przywiązuje zbyt dużej wagi do mojego auta, musi być po prostu zadbane i zawsze sprawne :)

    Rozwój lotnictwa w XX wieku sprawił, że świat stał się mniejszy - obecnie w kilkanaście godzin możemy przemieścić się w dowolne miejsce na ziemi. A w jaką lokalizacje Ty chciałbyś się udać, mając nieograniczone możliwości? Najchętniej poleciał bym w lasy Alaski, został drwalem oraz poszukiwaczem złota :D Tylko musiałbym zabrać ze sobą jeszcze jakoś kobietę bo samemu to ciężko :P

    Wiele ludzi w swoim życiu kieruje się jakimś hasłem. Masz swoje życiowe motto? Jak ono brzmi? ''Nie poddaj się, bierz życie jakim jest
    I pomyśl, że na drugie nie masz szans'' Myslovitz


    ...




    16.deixkivi2
    • Imię: Ernest
    • Wiek: 25
    • Nick w grze/na forum: deixkivi2
    • Gram/grałem na uniwersum/uniwersach: Wasat
    • Ulubiony film: Shutter Island, Gran Torino, Death Proof, Trylogia Lords of The Rings
    • Ulubiona książka: The Game - Neil Strauss (Ubawiłem się przy tym do łez, warto sięgnąć po tę pozycję)
    • Ulubiona piosenka: What a Wonderful World - Bob Sinclar =>>> youtube.com/watch?v=pjUitob7I3g
    • Przez wiele lat panowało przekonanie, że prawdziwy mężczyzna to macho z krwi i kości, który po ciężkiej pracy zajada się mięsem pozostawiając resztę prac domowych swojej kobiecie. Mimo wszystko każdy mężczyzna posiada jakąś czynność, którą potrafi w domu wykonać, czy to odkurzanie, pranie czy zmywanie. Jak to wygląda u Ciebie, czym najchętniej zajmujesz się w domu, a co jest dla Ciebie prawdziwym utrapieniem?
      Przez wiele lat mojego życia nauczyłem się paru rzeczy, część było przyjemnością, część udręką. Zacznę od tych przyjemnych rzeczy, do których mogę zaliczyć gotowanie. Nieoceniona jest moc pozytywnych aspektów przygotowywania i spożywania posiłków, a zwłaszcza w doborowym towarzystwie. Tak, jest to moje życiowe hobby! Poza tym, wielką przyjemność sprawia mi nauka języka angielskiego. Pomaga mi w tym codzienna styczność z tym językiem w pracy.
      Do zdecydowanych antyfaworytów zaliczyłbym naukę. Nie ma niemal takiej siły na świecie, która by mnie zmusiła do siedzenia nad książkami i czytania o rzeczach, które mnie wcale nie interesują. Studia na kierunku Rachunkowość i Controlling ukończyłem po wieloletnich zmaganiach na poziomie licencjackim wraz z obroną pracy dyplomowej dotyczącej analizy kondycji finansowej przedsiębiorstwa. Szczerze mówiąc, gdyby nie wsparcie ludzi, którzy mnie otaczali zapewne porzuciłbym to wszystko w diabły. Gotować uwielbiam, ale zmywanie po wszystkim to moja bolączka. Nienawidzę tego, po prostu nienawidzę! Te mokre ręce i resztki jedzenia. Oczywiście robię to, bo trzeba, ale gdyby było inaczej, nigdy bym się nie podejmował zmywania naczyń. (trochę się wyżaliłem, wybaczcie)
    • Oglądanie sportu to typowo męskie zajęcie. Oglądanie w męskim gronie telewizyjnych, spoconych herosów, zagryzając przekąskami, popijając piwem - czy może być coś piękniejszego? Jak u Ciebie wygląda zainteresowanie sportem? Tylko oglądasz czy może też uprawiasz jakieś dyscypliny?
      Sportu na ogół nie oglądam. Wolę uczestniczyć we wszelkiego rodzaju rozgrywkach, czy w sportach indywidualnych. Uczęszczam na treningi tenisa stołowego (Uwierzcie mi, można się nieźle spocić. Polecam każdemu). Idzie mi... no co najmniej nie najlepiej, jednak widzę postępy, co mnie mocno motywuje do ćwiczeń. Od czasu do czasu wychodzę pojeździć na desce snowboardowej jak spadnie śnieg. Lubię pokopać piłkę czy zagrać w siatę. Kiedyś jeździłem wyczynowo na rolkach, ale wtedy, to jeszcze nie miałem wyrobionych w mózgu receptorów na strach.
    • Motoryzacja, typowo męska pasja. Od zawsze faceci lubi cuda na dwóch lub czterech kółkach. Jak to wygląda u Ciebie? Preferujesz samochody czy motocykle? Które wywołują u Ciebie największe emocje?
      Nie jestem zmotoryzowanym przedstawicielem męskiego gatunku. Na pewno to kiedyś zmienię, jednak z powodów oszczędności finansowych nie mogę sobie na kurs pozwolić. Moim wymarzonym samochodem byłby Ford Mustang, Corvette'a oraz Audi R8.
    • Rozwój lotnictwa w XX wieku sprawił, że świat stał się mniejszy - obecnie w kilkanaście godzin możemy przemieścić się w dowolne miejsce na ziemi. A w jaką lokalizacje Ty chciałbyś się udać, mając nieograniczone możliwości?
      Podróże uwielbiam, niestety nie jest mi dane wyjeżdżać poza granice naszego pięknego kraju. A może i stety. Należałem do drużyny harcerskiej, z którą przemierzaliśmy Polskę wzdłuż i w szerz. Dzięki temu zwiedziłem u nas Bieszczady, które zapierają mi dech w piersiach za każdym razem, gdy tam jestem. Uwielbiam również Bory Tucholskie, gdzie spędziłem cudowny czas na obozach pod namiotami. Jeżeli chodzi o polskie morze, to jest piękne, rzeczywiście, jednak przytłacza mnie ilość turystów, którzy tam przyjeżdżają odpocząć. Na plażach nie ma odrobiny prywatności. Pamiętam czasy, kiedy na wyspie Wolin wystarczyło przejść parę kilometrów plażą, by już na nikogo nie trafiać i poczuć zupełną swobodę.
    • Wiele ludzi w swoim życiu kieruje się jakimś hasłem. Masz swoje życiowe motto? Jak ono brzmi?
      W moim życiu zdecydowanie najważniejsi są moi przyjaciele. Nie jest ich wielu, ale liczy się jakość. Może to banalne, ale wpojone mam od dziecka, że to Jedność jest najważniejsza. Pojednanie z bliźnim, oraz empatia. Nie toleruje celowego wyrządzania krzywdy innym ludziom. Do tego bym dodał hipokryzję, na której punkcie jestem straszliwie przewrażliwiony. Postępuj zgodnie z tym czego oczekujesz od innych.
    • Moją słabością są gry multiplayer, a w szczególności MMORPG, Grinderówki i FPS'y. Z tych pierwszych najwięcej chyba grałem w MU Online (bodajże od 2001 roku). W grindery wkręciłem się przez pozycję Path of Exile, gdzie zapisałem się na beta testy (klucz do nich dostałem po roku!) i tak tłukę sobie od czasu do czasu. Z FPSów grałem kiedyś w CS 1.6, a od raptem 2 tygodni przerzuciłem się na CS GO, który według mnie jest genialny.

    A tutaj moje zdjęcia =)




    Pozdrowienia dla wszystkich i powodzenia!
    E.


    17.Losiu_kozak
    Imię: Łukasz
    Wiek: 27
    Nick w grze/na forum: Dartlosiu
    Gram/grałem na uniwersum/uniwersach: Quantum, na wielu poprzednich universach grałem, ale juz nie pamiętam nazw.
    Ulubiony film: Avengers
    Ulubiona książka: książki z serii Star Wars
    Ulubiona piosenka: Lady Gaga - Poker Face
    Przez wiele lat panowało przekonanie, że prawdziwy mężczyzna to macho z krwi i kości, który po ciężkiej pracy zajada się mięsem pozostawiając resztę prac domowych swojej kobiecie. Mimo wszystko każdy mężczyzna posiada jakąś czynność, którą potrafi w domu wykonać, czy to odkurzanie, pranie czy zmywanie. Jak to wygląda u Ciebie, czym najchętniej zajmujesz się w domu, a co jest dla Ciebie prawdziwym utrapieniem? Nie lubię zmywać, natomiast potrafię i lubię gotować
    Oglądanie sportu to typowo męskie zajęcie. Oglądanie w męskim gronie telewizyjnych, spoconych herosów, zagryzając przekąskami, popijając piwem - czy może być coś piękniejszego? Jak u Ciebie wygląda zainteresowanie sportem? Tylko oglądasz czy może też uprawiasz jakieś dyscypliny? Jeżdżę na rolkach, na rowerze i biegam.
    Motoryzacja, typowo męska pasja. Od zawsze faceci lubi cuda na dwóch lub czterech kółkach. Jak to wygląda u Ciebie? Preferujesz samochody czy motocykle? Które wywołują u Ciebie największe emocje? Samochody.
    Rozwój lotnictwa w XX wieku sprawił, że świat stał się mniejszy - obecnie w kilkanaście godzin możemy przemieścić się w dowolne miejsce na ziemi. A w jaką lokalizacje Ty chciałbyś się udać, mając nieograniczone możliwości? Miami
    Wiele ludzi w swoim życiu kieruje się jakimś hasłem. Masz swoje życiowe motto? Jak ono brzmi?
    Nie posiadam

    A to moje zdjęcia:







    18.Weekend Warrior
    No to tak rzutem na taśmę :D




    Imię: Patryk
    Wiek: Dokładnie za dwa tygodnie - 22
    Nick w grze/na forum: Uni Eridianus - Luonga/ Forum – Weekend Warrior
    Gram/grałem na uniwersum/uniwersach: Zacząłem na uni 10, zahaczyłem się o uni 29, długaaa przerwa w grze uni 60, a potem po kolejnej przerwie zaczęły się literki – Andromeda,Capella,Gemini,Jupiter,Mizar,Nekkar, MŚ w ogame no i obecnie po 3-4 latach przerwy Eridianus.
    Ulubiony film: Limitless
    Ulubiona książka: Łuk triumfalny - Ericha Marii Remarque'a
    Ulubiona piosenka:



    Przez wiele lat panowało przekonanie, że prawdziwy mężczyzna to macho z krwi i kości, który po ciężkiej pracy zajada się mięsem pozostawiając resztę prac domowych swojej kobiecie. Mimo wszystko każdy mężczyzna posiada jakąś czynność, którą potrafi w domu wykonać, czy to odkurzanie, pranie czy zmywanie. Jak to wygląda u Ciebie, czym najchętniej zajmujesz się w domu, a co jest dla Ciebie prawdziwym utrapieniem?

    W domu nie ma pracy, której bym się nie podjął, potrafię wykonać każdą czynność zaczynając od przecierania kurzy, mycia okien, sprzątania łazienki kończąc na ugotowaniem obiadu, choć nie ukrywam, że najłatwiejsze jest dla mnie zmywanie naczyń, a najbardziej irytujące odkurzanie.


    Oglądanie sportu to typowo męskie zajęcie. Oglądanie w męskim gronie telewizyjnych, spoconych herosów, zagryzając przekąskami, popijając piwem - czy może być coś piękniejszego? Jak u Ciebie wygląda zainteresowanie sportem? Tylko oglądasz czy może też uprawiasz jakieś dyscypliny?

    Jeśli chodzi o oglądanie samego sportu, od dziecka byłem wielkim zwolennikiem i tak już zostało do dnia dzisiejszego, jeśli chodzi o samo oglądanie to: piłka nożna,koszykówka baseball,tenis, piłka ręczna,snooker. Co do aktywnego trybu życia i sportu w moim życiu staram się zawsze znaleźć czas na moje kochane bieganie długodystansowe (od 10km wzwyż), nie pogardzę również ćwiczeniami na siłowni, samo rozwojowymi oraz czasami ze znajomymi piłka nożna na orliku.

    Motoryzacja, typowo męska pasja. Od zawsze faceci lubi cuda na dwóch lub czterech kółkach. Jak to wygląda u Ciebie? Preferujesz samochody czy motocykle? Które wywołują u Ciebie największe emocje?

    Motoryzacja chyba w najmniejszym stopniu dotknęła mnie, nie jestem jakimś mega motonapaleńcem, ale uważam że samochód powinien przede wszystkim być wygodnym i sprawiać radość podczas przemierzania każdego kilometra. Jestem zwolennikiem japońskich sportowych aut i mój perfekcyjny wybór nissan 370z

    Rozwój lotnictwa w XX wieku sprawił, że świat stał się mniejszy - obecnie w kilkanaście godzin możemy przemieścić się w dowolne miejsce na ziemi. A w jaką lokalizacje Ty chciałbyś się udać, mając nieograniczone możliwości?

    Mając nieograniczone możliwości najchętniej to bym się wybrał w wycieczkę dookoła świata gdyż podróże od zawsze były pewną częścią mojego życia. Gdybym miał wskazać konkretny kraj byłby to kraj Kangurów – Australia, która wywołuję we mnie wiele emocji od ładnych paru lat ze względu na specyfikę kraju, ale też niesamowitą florę i faunę. Ciągle wierzę, że któregoś dnia za parę lat uda się wybrać.
    Wiele ludzi w swoim życiu kieruje się jakimś hasłem. Masz swoje życiowe motto? Jak ono brzmi?

    Nie przepadam za mottami życiowymi gdyż każdy interpretuję je na własny sposób każdy wyciąga z nich coś innego, ale jeśli miałbym podać jakieś jedno to: „ Jeśli będziesz upadał 20 razy, to zapytają Cię ironicznie, jak to robisz. Jak upadniesz 100 razy i się podniesiesz, to zaczną Cię szanować.”


    Fotki:






    19.*jinxu*
    • Imię: Krzysiek
    • Wiek: 20 lat minęło jak jeden dzień...
    • Nick w grze/na forum: jinxu
    • Gram/grałem na uniwersum/uniwersach: dawno temu na u26 pod innym nickiem, obecnie na u66
    • Ulubiony film: Pulp Fiction
    • Ulubiona książka: książki nie mam ulubionej, ale najchętniej czytam Trudi Canavan, Carlosa Ruiza Zafona i Henryka Sienkiewicza
    • Ulubiona piosenka: nie wiem jak można mieć ulubioną piosenkę bo jest tyle wspaniałych kompozycji. Ale do moich ulubionych należą: Taką wodą być HS, Daj Połomskiego, Paluch Mam skrzydła, Chopin nocturne op.9 nr.2, i wiele innych uwielbiam
    • Przez wiele lat panowało przekonanie, że prawdziwy mężczyzna to macho z krwi i kości, który po ciężkiej pracy zajada się mięsem pozostawiając resztę prac domowych swojej kobiecie. Mimo wszystko każdy mężczyzna posiada jakąś czynność, którą potrafi w domu wykonać, czy to odkurzanie, pranie czy zmywanie. Jak to wygląda u Ciebie, czym najchętniej zajmujesz się w domu, a co jest dla Ciebie prawdziwym utrapieniem?
      Najchętniej gotuję i to chyba mi najlepiej wychodzi, póki słyszałem tylko dobre opinie, a jako że mieszkam z 2 kolegami to im codziennie gotuję obiad i mimo tego że mieszkamy już pół roku razem żaden się nie skarżył dalej chętnie jedzą oni jak i moja rodzina oraz goście. Lubie też prasować szczególnie tak znienawidzone prze damską jak i męską część koszule. Najmniej lubię sprzątać po obiedzie, ale za to że ja gotuję, reszta sprząta więc tym nigdy się nie martwię.
    • Oglądanie sportu to typowo męskie zajęcie. Oglądanie w męskim gronie telewizyjnych, spoconych herosów, zagryzając przekąskami, popijając piwem - czy może być coś piękniejszego? Jak u Ciebie wygląda zainteresowanie sportem? Tylko oglądasz czy może też uprawiasz jakieś dyscypliny?
      Lubię oglądać jak i grać w koszykówkę oraz piłkę nożną jak tylko jest okazja. W tamtym roku ćwiczyłem w klubie przez kilka miesięcy boks, jak również w od 3 lat uprawiałem sporty siłowe, ale to bardziej dla satysfakcji niż wyglądania jak typowy ABS, ale na wakacjach na turnieju mój bark został uszkodzony i jest leczony, więc byłem zmuszony ze zrezygnowania z boksu i siłowni, oraz początkowo z gry w kosza, teraz tylko rzuty :/
    • Motoryzacja, typowo męska pasja. Od zawsze faceci lubi cuda na dwóch lub czterech kółkach. Jak to wygląda u Ciebie? Preferujesz samochody czy motocykle? Które wywołują u Ciebie największe emocje?
      Bardzo się ciekawię motoryzacją, ale głównie z powodu budowy oraz tego jak pracują konkretne podzespoły, aut czy też motocykli, dlatego też studiuję mechanikę i budowę maszyn, aby lepiej poznać budowę jaki pracę całego sprzętu.Najbardziej podobają mi się muscle cary i choppery, z czego sam zacząłem składać własny, w garażu jest póki co rama którą sam spawałem w większej części, ale to robota którą wykonywałem tylko w wakacje, bo wtedy miałem więcej czasu w dzień.

    • Rozwój lotnictwa w XX wieku sprawił, że świat stał się mniejszy - obecnie w kilkanaście godzin możemy przemieścić się w dowolne miejsce na ziemi. A w jaką lokalizacje Ty chciałbyś się udać, mając nieograniczone możliwości?
      Na Seszele, pooglądajcie zdjęcia to sami zobaczycie dlaczego :D

    • Wiele ludzi w swoim życiu kieruje się jakimś hasłem. Masz swoje życiowe motto? Jak ono brzmi?
      Arab nawinął w jednym bałaku:
      "Przeżycia [ciach] ale nie żałuję
      Bo czego nie przeżyję, tego mogę nie zrozumieć"
      Ale kieruję się swoją własną zasadą, wolę zaryzykować i żałować, że coś zrobiłem niż żałować, że tego nie zrobiłem.

    Zdjęcia:








    20.Jarczes
    Imię:Mateusz

    Wiek:22

    Nick w grze/na forum:Vitaly

    Gram/grałem na uniwersum/uniwersach: Betelgeuse, Sirius

    Ulubiony film:Wróg u Bram

    Ulubiona książka:Metro 2033

    Ulubiona piosenka:MIG-Wymarzona

    Przez wiele lat panowało przekonanie, że prawdziwy mężczyzna to macho z krwi i kości, który po ciężkiej pracy zajada się mięsem pozostawiając resztę prac domowych swojej kobiecie. Mimo wszystko każdy mężczyzna posiada jakąś czynność, którą potrafi w domu wykonać, czy to odkurzanie, pranie czy zmywanie. Jak to wygląda u Ciebie, czym najchętniej zajmujesz się w domu, a co jest dla Ciebie prawdziwym utrapieniem?

    Ja jako że jestem od około 3 lat na diecie sam potrafie sobie przyrządzić jedzenie i znam też kilka fajnych przepisów na ciekawe danie dla dziewczyny i nie jest to związane z ryżem, makaronem czy kurczakiem które jem na codzień. Sam potrafie ogarnąć po sobie jeżeli chodzi o sprzątanie poza tym jestem pedantem lubie czystość i świeżość

    Oglądanie sportu to typowo męskie zajęcie. Oglądanie w męskim gronie telewizyjnych, spoconych herosów, zagryzając przekąskami, popijając piwem - czy może być coś piękniejszego? Jak u Ciebie wygląda zainteresowanie sportem? Tylko oglądasz czy może też uprawiasz jakieś dyscypliny?

    Interesuje się piłką nożną koszykówką siatkówką , od 4 lat interesuje się kulturystyką , jestem inżynierem własnego ciała w przyszłym roku planuje zawitać na scenie męskiej sylwetki

    Motoryzacja, typowo męska pasja. Od zawsze faceci lubi cuda na dwóch lub czterech kółkach. Jak to wygląda u Ciebie? Preferujesz samochody czy motocykle? Które wywołują u Ciebie największe emocje?

    Zdecydowanie samochody sam posiadam podrasowaną wersję BMW 330ci

    Rozwój lotnictwa w XX wieku sprawił, że świat stał się mniejszy - obecnie w kilkanaście godzin możemy przemieścić się w dowolne miejsce na ziemi. A w jaką lokalizacje Ty chciałbyś się udać, mając nieograniczone możliwości?

    Wydaje mi się że akurat w tym momencie Paryż z dziewczyną

    Wiele ludzi w swoim życiu kieruje się jakimś hasłem. Masz swoje życiowe motto? Jak ono brzmi?

    Nie posiadam jakiegoś szczególnego motto , zawsze daje od siebie 100 %


    Zdjęcia







    Pozdrawiam na końcu wszystkie Piękne Panie z Ogame i nie tylko i zachęcam do głosowania pozdrawiam


    21.Geralt the Riv

    • Imię: Maciej
    • Wiek: 27
    • Nick w grze/na forum: w grze na ogół Geralt lub jak jest zajęte to wtedy coś wymyślam/ na forum Geralt the Riv.
    • Gram/grałem na uniwersum/uniwersach: gram na Quantum (Nick Drak) i betelegaus (Nick Geralt)/ grałem na wielu uniwersach min u22/67, uni 26
    • Ulubiony film: Helikopter w ogniu, trylogia Bourne'a.
    • Ulubiona książka: saga o Wiedźminie Geralcie Andrzeja Sapkowskiego
    • Ulubiona piosenka: nie każcie mi wybierać :( jestem melomanem, słucham muzyki praktycznie non stop, od bluesa przez rock czy muzykę artystów pokroju Jacka Kaczmarskiego po ciężki metal, bardzo lubię też muzykę z gier i filmów. Co chwile mam inną ulubioną która przyprawia o ciarki na plecach i gęsią skórkę na ręku, często to zależy od nastroju czy miejsca.
    • Przez
      wiele lat panowało przekonanie, że prawdziwy mężczyzna to macho z krwi i
      kości, który po ciężkiej pracy zajada się mięsem pozostawiając resztę
      prac domowych swojej kobiecie. Mimo wszystko każdy mężczyzna posiada
      jakąś czynność, którą potrafi w domu wykonać, czy to odkurzanie, pranie
      czy zmywanie. Jak to wygląda u Ciebie, czym najchętniej zajmujesz się w
      domu, a co jest dla Ciebie prawdziwym utrapieniem? zajmuje się wszystkim, sprzątanie gotowanie, pranie, wynoszenie śmieci czy wyprowadzanie psa. prawdziwym utrapieniem jest tylko mycie garów po sosach i innych tłustych potrawach
    • Oglądanie
      sportu to typowo męskie zajęcie. Oglądanie w męskim gronie
      telewizyjnych, spoconych herosów, zagryzając przekąskami, popijając
      piwem - czy może być coś piękniejszego? Jak u Ciebie wygląda
      zainteresowanie sportem? Tylko oglądasz czy może też uprawiasz jakieś
      dyscypliny? oglądam mecze piłki nożnej choć wole rozgrywki międzynarodowe aniżeli ligowe, sam rekreacyjnie grywam na pozycji bramkarza. lubię i możliwie często jeżdżę na rowerze, ćwiczę walkę szablą.
    • Motoryzacja, typowo męska pasja. Od zawsze
      faceci lubi cuda na dwóch lub czterech kółkach. Jak to wygląda u Ciebie?
      Preferujesz samochody czy motocykle? Które wywołują u Ciebie największe
      emocje? największe emocje wywołują u mnie motory klasy chooper i stare samochody.
    • Rozwój lotnictwa w XX wieku sprawił, że świat stał
      się mniejszy - obecnie w kilkanaście godzin możemy przemieścić się w
      dowolne miejsce na ziemi. A w jaką lokalizacje Ty chciałbyś się udać,
      mając nieograniczone możliwości? jakieś góry.
    • Wiele ludzi w swoim życiu kieruje się jakimś hasłem. Masz swoje życiowe motto? Jak ono brzmi? motto oddziałów Neavy seal's "jedyny łatwy dzień był wczoraj"
    nie żebym miał jakieś szanse, ale obiecałem Rudej a ja dotrzymuje słowa.







    22.-=Rand al Thor=-
    • Imię: Marcin
    • Wiek: 32
    • Nick w grze/na forum: RandalThor / -=Rand al Thor=-
    • Gram/grałem na uniwersum/uniwersach: Nekkar / Mizar, U24
    • Ulubiony film: Gone in Sixty Seconds z moją ulubiona aktorką Eleanor Shelby GT500
    • Ulubiona książka: Seria Stephena Kinga "Mroczna Wieża"
    • Ulubiona piosenka: brak, ale w stylu Paul van Dyk ;)
    • Przez wiele lat panowało przekonanie, że prawdziwy mężczyzna to macho z krwi i kości, który po ciężkiej pracy zajada się mięsem pozostawiając resztę prac domowych swojej kobiecie. Mimo wszystko każdy mężczyzna posiada jakąś czynność, którą potrafi w domu wykonać, czy to odkurzanie, pranie czy zmywanie. Jak to wygląda u Ciebie, czym najchętniej zajmujesz się w domu, a co jest dla Ciebie prawdziwym utrapieniem?
      Generalnie robiąc średnio 100 nadgodzin miesięcznie staram się ograniczać w pracach domowych, jednak mając żonę i 6 letnie bliźniaki nie zawsze da się po prostu zapaść w miękki fotel i odlecieć :) Ale za to dość energicznie reaguję i robię wszystko na hasło "mógłbyś to w końcu zrobić!!!" :)
    • Oglądanie sportu to typowo męskie zajęcie. Oglądanie w męskim gronie telewizyjnych, spoconych herosów, zagryzając przekąskami, popijając piwem - czy może być coś piękniejszego? Jak u Ciebie wygląda zainteresowanie sportem? Tylko oglądasz czy może też uprawiasz jakieś dyscypliny?
      Gram amatorsko w piłkę nożną, czasami obejrzę F1, trochę pośmigam na "góralu" po polnych drogach czy lasach (brak czasu na coś poważniejszego). Kiedyś trenowałem Judo, nawet stoczyłem walkę na mistrzostwach Europy (tak dobrze napisałem, walkę a nie walki ;) )
    • Motoryzacja, typowo męska pasja. Od zawsze faceci lubi cuda na dwóch lub czterech kółkach. Jak to wygląda u Ciebie? Preferujesz samochody czy motocykle? Które wywołują u Ciebie największe emocje?
      Motoryzacja fajna sprawa i owszem interesuję się, przynajmniej do czasu sprawdzenia stanu konta, wtedy zaczynam się interesować bardziej spacerami i zwiedzaniem najbliższej okolicy ;) Przy nieograniczonych środkach było by to Ferrari FF (a takie szybsze rodzinne autko) Audi RS6 (równie szybkie ale za to pakowniejsze rodzinne autko) no i obowiązkowo jakiś 40 letni "muscle car" :) O motorach nie myślę - mam zakaz :(
      No a na codzień spokojne "dziatkowe" volvo v50 silnik "klekot"

    • Rozwój lotnictwa w XX wieku sprawił, że świat stał się mniejszy - obecnie w kilkanaście godzin możemy przemieścić się w dowolne miejsce na ziemi. A w jaką lokalizacje Ty chciałbyś się udać, mając nieograniczone możliwości?
      Z tych bliższych to od zawsze Tajlandia, a z tych dalszych to któryś z księżyców Saturna
    • Wiele ludzi w swoim życiu kieruje się jakimś hasłem. Masz swoje życiowe motto? Jak ono brzmi?
      "Karpia Kijem" i dodatkowo: bez stresu i pełen optymizm, wszak użalanie się niczego nie zmienia po za pogłębianiem "doła" :)



    No a teraz to na co czekają wszystkie damy ;)





    Rzutem na taśmę 23:55 :D
    A bo po co się stresować cały tydzień jak można ogarnąć temat w jeden "farming" :)



    W czasie trwania konkursu w pełni obowiązuje Regulamin Forum.
    Każdy uczestnik biorący udział w zabawie w pełni akceptuje jego zasady.
    Administracja Forum zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w Regulaminie konkursu.
    Nieprzestrzeganie zasad wiąże się z usunięciem nieważnych zgłoszeń i typowań.
    Wszelkie pytania i wątpliwości związane z zabawą należy zgłaszać do Indestructible, Mati i Toadie.

    OGame.pl
    Z Życia Uniwersów
    Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

    Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
  • Wybory Mistera Ogame 2015 - wyniki



    Witam szanownych uczestników konkursu na mistera Ogame 2015 oraz wszystkich użytkowników z niecierpliwością oczekujących na oficjalne rezultaty :)

    Ponieważ etap głosowania dobiegł końca, mam zaszczyt przedstawić oficjalne wyniki.

    Miejsce 1 i tytuł mistera Ogame 2015 zdobył who i am
    W nagrodę otrzymuje rangę "Zwycięzca Konkursu" na forum + 2 kupony o wartości 10€ - 250 000 antymaterii.

    Miejsce 2 i tytuł I vice-mistera Ogame 2015 zdobył aVastPL
    W nagrodę otrzymuje rangę "Zwycięzca Konkursu" na forum + kupon o wartości 10€ - 125 000 antymaterii.

    Miejsce 3 i tytuł II vice-mistera Ogame 2015 zdobył smitty1
    W nagrodę otrzymuje rangę "Zwycięzca Konkursu" na forum + 2 kupony o wartości 3€ - 50 000 antymaterii.

    Zwycięzcą głosowania użytkowników i misterem publiczności został kwachu
    W nagrodę otrzymuje kupon o wartości 10€ - 125 000 antymaterii.

    Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

    OGame.pl
    Z Życia Uniwersów
    Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

    Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.