Wybory Miss OGame 2015 - wyniki

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wybory Miss OGame 2015 - wyniki




    Witam szanowne kandydatki oraz pozostałych użytkowników, którzy zdecydowali się na udział w głosowaniu publiczności :)

    Z pierwszego etapu zgłoszeń do etapu głosowania zakwalifikowało się 18 uczestniczek :) Jeszcze raz gorąco dziękuję za zgłoszenia :)

    Głosowanie potrwa do końca 11 marca 2015. Każdy z użytkowników może oddać maksymalnie 3 głosy, które można zmieniać do zakończenia ankiety. Kandydatka, która otrzyma najwięcej głosów otrzyma tytuł Miss Publiczności oraz nagrodę w postaci kuponu o wartości 10€ - 125 000 antymaterii.

    Poniżej znajdują się prezentacje poszczególnych kandydatek. Zgłoszenia są ustawione chronologicznie (od kandydatki, która zgłosiła się jako pierwsza, do tej, która swoje zgłoszenia wypełniła najpóźniej). Dla ułatwienia dodano numery porządkowe do każdej kandydatki.

    Temat służy wyłącznie do głosowania, wszelkie dyskusję proszę prowadzić w Miss i Mister Ogame 2015 - dyskusje :)

    Gorąco zachęcam do głosowania :)




    01.ania26
    Imię: Ania
    Wiek:
    Pełnoletnia od jakiegoś czasu :P
    Nick w grze/na forum:
    Ania26/ HellGirl
    Gram/grałam na uniwersum/uniwersach:
    Mizar , Nekkar , Betelgeuse
    Ulubiony film:
    Ciężko wybrać ,bo jestem stałą bywalczynią w kinie :) Jeśli wybrać jeden to zdecydowanie kultowa "Szklana Pułapka"

    Ulubiona książka:
    Obecnie The Notebook

    Ulubiona piosenka:
    Nie mam ulubionej ale uwielbiam Elektro House

    Kayah śpiewała 'Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień, pewnie byłabym supermenem'. A jeśli Ty byłabyś mężczyzną przez jeden dzień, to kim byś była? Odpowiedź krótko uzasadnij.
    Oj szczerze nie chciałabym być mężczyzną.Bo niby to silna płeć ale tak naprawde to nie, ich tylko lekko głowa boli a już myślą że umierają,są bardzo o wrażliwi itd. Ale gdybym musiała to może kosmonautą , przelecieć się na marsa
    Górnik, piłkarz, spawacz, mechanik samochodowy, etatowy otwieracz słoików. Jest wiele zawodów, które uważane są za typowo męskie, a jednak czasami kobiety radzą sobie w nich nawet lepiej niż panowie! Czy u siebie możesz znaleźć typowo męską umiejętność, w której dajesz sobie dobrze rady?
    Tak i to wiele ;) świetnie sobie radzę z młotkiem , śrubokrętem nawet tapetowanie czy malowanie nie jest mi obce .

    Każda osoba musi sobie czasami odpocząć. A w jaki sposób Ty najlepiej regenerujesz swoje siły?
    Tylko i wyłącznie gorącą kąpiel z dużą ilością piany.
    Chińskie przysłowie mówi 'Obyś żył w ciekawych czasach'. Czy uważasz, że żyjemy w ciekawym czasach? A może wolałabyś się urodzić w innej epoce?
    Najbardziej chciałabym żyć pod koniec XIX w.: niesamowity rozwój sztuk, literatury, ludzie po prostu żyli pięknem, piękno było wszędzie, nawet w przedmiotach codziennego użytku.
    Ponad 15 tysięcy lat temu człowiek udomowił psa. Połowę tego czasu ludzie żyją z kotami w symbiozie. Które z tych zwierząt i dlaczego bardziej oddaje Twój charakter? Bardziej lubię psy niż koty ale kot chyba bardziej oddaje mój charakter : Lubię spać , jeść miziać się a z dobrym manicure mogę zrobić krzywdę ;)

    [ciach]
    Na prośbę autorki, zdjęcia usunęłam.

    .Indestructible



    02.Legionistka - Bresia

    • Imię: Marta

    • Wiek: 26/27

    • Nick w grze/na forum: Caryca Marcysia I oraz Legionistka/ Legionistka - Bresia

    • Gram/grałam na uniwersum/uniwersach: Gram na Elektra(wcześnie fornax), Orion(kassio), Quantum, Yakini oraz hiszpański Fornax

    • Ulubiony film: Jest wiele filmów, do których z chęcią wracam: Leon Zawodowiec, Twierdza, Zielona Mila

    • Ulubiona książka: Kucharska ( lubię gotować:) )

    • Ulubiona piosenka: To zależy od mojego nastroju. Aktualnie jest taki: Słucham prawie wszystkiego. Uwielbiam Zenka:D

    • Kayah śpiewała 'Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień, pewnie byłabym supermenem'. A jeśli Ty byłabyś mężczyzną przez jeden dzień, to kim byś była? Odpowiedź krótko uzasadnij. Nie jestem facetem i nigdy nim nie będę. Nie chcę nawet myśleć jak facet. Ale jak już to byłabym strażakiem. Potrafią ugasić ogień i mają przyzwoity sprzęt ;P

    • Górnik, piłkarz, spawacz, mechanik samochodowy, etatowy otwieracz słoików. Jest wiele zawodów, które uważane są za typowo męskie, a jednak czasami kobiety radzą sobie w nich nawet lepiej niż panowie! Czy u siebie możesz znaleźć typowo męską umiejętność, w której dajesz sobie dobrze rady? Nie wykonuję poważniejszych męskich czynności, ponieważ nie muszę. Jednak potrafię wyjąć skrzynkę z narzędziami mojego męża i naprawić małą usterkę, oraz dotrzymać kroku w piciu:P Lubię piłkę nożną;)

    • Każda osoba musi sobie czasami odpocząć. A w jaki sposób Ty najlepiej regenerujesz swoje siły? Przy dziecku jest to ciężkie, bo nawet do kibelka za Tobą idzie;) Ale lubię kąpiele, zabiegi kosmetyczne, zimne piwko i fajne filmy:)

    • Chińskie przysłowie mówi 'Obyś żył w ciekawych czasach'. Czy uważasz, że żyjemy w ciekawym czasach? A może wolałabyś się urodzić w innej epoce? Tak dzisiejsze czasy są wspaniałe, ale na ten temat nie będę się rozpisywać, bo mnie mody pociachają:D Jednak jestem wygodnicka i nie chciałabym się cofać do czasów, gdzie praktycznie niczego nie było:)

    • Ponad 15 tysięcy lat temu człowiek udomowił psa. Połowę tego czasu ludzie żyją z kotami w symbiozie. Które z tych zwierząt i dlaczego bardziej oddaje Twój charakter? Myślę, że bliżej mi do psa: Wierna, oddana, przyjacielska. Jednak jak mnie ktoś rozdrażni pokazuję zęby


    Buziaczki dla mojego Kukusia :* :* :* :*
    (nie martw się, wkrótce usunę te zdjęcia)
    [ciach]
    Na prośbę autorki.

    .Indestructible



    03.ekstaza
    :top1: :top1: :top1: :top1: :top1:

    • Imię: Paulina
    • Wiek: 23
    • Nick w grze/na forum:
    • ekstaza
    • Gram/grałam na uniwersum/uniwersach:
    • Yakini
    • Ulubiony film:
    • Pięćdziesiąt twarzy Greya
    • Ulubiona książka:
    • Pięćdziesiąt twarzy Greya, Ciemniejsza strona Greya , Nowe Oblicze Greya, Pamiętnik narkomanki, Dziennik nimfomanki

    • Ulubiona piosenka:
    • "Crazy in Lov",
    • Kayah
      śpiewała 'Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień, pewnie byłabym
      supermenem'. A jeśli Ty byłabyś mężczyzną przez jeden dzień, to kim byś
      była? Odpowiedź krótko uzasadnij.
    • Batmanem bo miała bym fajne auto ;D
    • Górnik, piłkarz, spawacz,
      mechanik samochodowy, etatowy otwieracz słoików. Jest wiele zawodów,
      które uważane są za typowo męskie, a jednak czasami kobiety radzą sobie w
      nich nawet lepiej niż panowie! Czy u siebie możesz znaleźć typowo męską
      umiejętność, w której dajesz sobie dobrze rady?
    • Potrafię zreperować swoje autko jak szwankuje ;D;D z "męskich" lub "powiedzmy, że męskich" zajęć wykonywałam: prace
      remontowe (malowanie, wbijanie gwoździ, składanie i wieszanie półek,
      itp.), lubię też czasem pomajsterkować (tu śrubkę przykręcić, tutaj coś
      rozkręcić :) ),

    • Każda osoba musi sobie czasami odpocząć. A w jaki sposób Ty najlepiej regenerujesz swoje siły?
    • w łóżku (nie sama) ;)
    • Chińskie
      przysłowie mówi 'Obyś żył w ciekawych czasach'. Czy uważasz, że żyjemy w
      ciekawym czasach? A może wolałabyś się urodzić w innej epoce?
    • W epoce kamienia łupanego, bo chciała bym poznać Flinstona :ocb: :ocb: ;D;D no ale tak naprawdę Moim zdaniem tak w latach 90. Nie było już takich problemów
      politycznych.Nie było dostępu do internetu. Ludzie pisali do siebie
      listy wtedy ;) Bardziej byli zżyci towarzysko.

    • Ponad
      15 tysięcy lat temu człowiek udomowił psa. Połowę tego czasu ludzie
      żyją z kotami w symbiozie. Które z tych zwierząt i dlaczego bardziej
      oddaje Twój charakter?
    • Kocica :D jest w nastroju do zabawy, mila i potulna ale jeden nie odpowiedni gest sprawia ze się żałuje zbliżenia do niej ;)








    04.Olympia

    • Imię: Asia
    • Wiek:23

    • Nick w grze/na forum:
    • Olympia

    • Gram/grałam na uniwersum/uniwersach:
    • Yakini

    • Ulubiony film:
    • Igrzyska Śmierci
    • Ulubiona książka:
      Jedenaście minut Autor: Paulo Coelho
    • Ulubiona piosenka:
    • AronChupa - I'm an Albatraoz
    • Kayah
      śpiewała 'Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień, pewnie byłabym
      supermenem'. A jeśli Ty byłabyś mężczyzną przez jeden dzień, to kim byś
      była? Odpowiedź krótko uzasadnij.
    • Zdecydowanie pilotem samolotu gdyz sa odważni, mają klase i sa zdecydowani a przy tym towarzysza im seksowne stewardessy :* :* :*
    • Górnik, piłkarz, spawacz,
      mechanik samochodowy, etatowy otwieracz słoików. Jest wiele zawodów,
      które uważane są za typowo męskie, a jednak czasami kobiety radzą sobie w
      nich nawet lepiej niż panowie! Czy uprawia siebie możesz znaleźć typowo męską
      umiejętność, w której dajesz sobie dobrze rady?
    • Podstawowe czynności jak wbicie gwoździa czy naprawienie czegoś w domu to żadna filozofia więc radze sobie sama

    • Każda osoba musi sobie czasami odpocząć. A w jaki sposób Ty najlepiej regenerujesz swoje siły?
    • Najchętniej to na zakupach (jak każda kobieta ) lub w łóżku

    • Chińskie
      przysłowie mówi 'Obyś żył w ciekawych czasach'. Czy uważasz, że żyjemy w
      ciekawym czasach? A może wolałabyś się urodzić w innej epoce?
    • Ja osobiście wolałam życie kilkanaście lat temu kiedy to ludzie by pogadac wychodzili na ławke a nie teraz gdy wszystko odbywa sie za pomocą komputerów czy komórek

    • Ponad
      15 tysięcy lat temu człowiek udomowił psa. Połowę tego czasu ludzie
      żyją z kotami w symbiozie. Które z tych zwierząt i dlaczego bardziej
      oddaje Twój charakter?
    • Zdecydowanie Kocica mila lubie sie przytulać ale kiedy trzeba potrafię pokazać pazur :)







    05.Karmazym
    Imię: Agata

    Wiek: 33

    Nick w grze/na forum: karmazym

    Gram/grałam na uniwersum/uniwersach: Electra/Fornax, Xalynth i daaawno temu Uni17

    Ulubiony film: Rzadko oglądam, ulubionego nie mam, w zależności od nastroju lubię wracać do Nietykalnych, Szybkich i Wściekłych, Misia, Pulp Ficion, Epoki Lodowcowej i jeszcze paru innych :)

    Ulubiona książka: Zbyt wiele przewinęło się ich przez moje życie i ręce :) czytam nałogowo, zarówno poważniejszą literaturę jak i zwykle "czytadła" - na mojej półce znajdzie się miejsce i dla Hanny Krall, i dla kolejnych przygód Jakuba Wędrowycza, jednak najchętniej sięgam po książki z gatunku fantasy

    Ulubiona piosenka: Tears Of The Dragon (Bruce Dickinson), The Seven Angels (Avantasia), Kupalinka (Litvintroll) i jeszcze parę innych

    Kayah śpiewała 'Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień, pewnie byłabym supermenem'. A jeśli Ty byłabyś mężczyzną przez jeden dzień, to kim byś była? Odpowiedź krótko uzasadnij. Prawdę mówiąc to moje aktualne wcielenie mi w zupełności odpowiada, jednak gdybym miała wybierać to chyba byłby to kierowca rajdowy (2 lub 4 kółka) - adrenalina i zero taryfy ulgowej dla siebie i sprzętu

    Górnik, piłkarz, spawacz, mechanik samochodowy, etatowy otwieracz słoików. Jest wiele zawodów, które uważane są za typowo męskie, a jednak czasami kobiety radzą sobie w nich nawet lepiej niż panowie! Czy u siebie możesz znaleźć typowo męską umiejętność, w której dajesz sobie dobrze rady? Wszelkie prace manualne - klucze, śrubki, młotki, wkrętarki - uwielbiam, składanie mebli to dla mnie trochę większe puzzle i to w 3D. I jeszcze dyskusje o motoryzacji :) A etatowym otwieraczem słoików i butelek jestem w pracy i w domu :D

    Każda osoba musi sobie czasami odpocząć. A w jaki sposób Ty najlepiej regenerujesz swoje siły? Zmęczenie fizyczne odreagowuję na Ogame lub z lekką książką, psychiczne - w ruchu - zimą na nartach, przez cały rok na treningach

    Chińskie przysłowie mówi 'Obyś żył w ciekawych czasach'. Czy uważasz, że żyjemy w ciekawym czasach? A może wolałabyś się urodzić w innej epoce? Dobrze mi w tej rzeczywistości (ale oczywiście to i owo można by zmienić...) Jednak czasem, zwłaszcza podczas jakiejś lektury spod znaku magii i miecza, chciałabym przenieść się do tamtejszej rzeczywistości...

    Ponad 15 tysięcy lat temu człowiek udomowił psa. Połowę tego czasu ludzie żyją z kotami w symbiozie. Które z tych zwierząt i dlaczego bardziej oddaje Twój charakter? Radość psa i wylewność kota :)







    06.Maxol
    Imię: Aga

    Wiek: Czy jesli napiszę, że 18 z wieloletnim doświadczeniem w tymże przedziale wiekowym, to wystarczy ? :D

    Nick w grze/na forum: Maxol / eile / Despina_Desperada /

    Gram/grałam na uniwersum/uniwersach: U17, U60, Orion, Vega i Eridanus

    Ulubiony film:
    Hmm... w tej chwili żaden konkretny i ponadczasowy nie przychodzi mi do głowy. Ostatnio spodobał mi się Hobbit: Bitwa Pięciu Armii - Kolejny raz byłam pod wrażeniem klimatu Sródziemia i świetnie wykreowanych postaci Krasnoludów :)

    Ulubiona książka:

    Tu zdecydowanie łatwiej będzie coś wybrać :D
    Ulubiona do poczytania : Prawie całą bibliografie G.G Marqueza, którego książki bardzo sobie cenię i polecam każdemu, choć nie każdemu do gustu przypadną :)
    Ulubiona do przemyśleń: "Traktat o łuskaniu fasoli" , "Kiedy byłem dziełem sztuki."
    Ksciążka która coś zmieniła : "Moment Boskości", " Przebudzenie".

    Ulubiona piosenka:
    Ulubione relaksacyjne: 2Cellos: With or Withou You, Fildes of Gold i kilka innych utwórów tego duetu :)
    Ulubione do auta: Whitesnake: Here I go agein ^^
    Ulubione motywacyjne: Sabaton: Carolus Rex, Primo Victoria, Master of the World, The Art of War, Back in Control, Hearts of Iron, Night Witches i Smokin Snakes :D

    Kayah śpiewała 'Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień, pewnie byłabym supermenem'. A jeśli Ty byłabyś mężczyzną przez jeden dzień, to kim byś była? Odpowiedź krótko uzasadnij.
    Bez zastanowienia sprawdziłabym jak to jest być mechanikiem samochodowym. Fajnie byłoby mieć własny warsztat w którym przywracałabym życie starym modelom aut, zajmując się ich renowacją od ramy, aż po karoserię :D

    Gdybym tak dostała w bonusie drugi dzien, pewnie byłabym perkusistą Sabatonu :D

    Trzeciego dnia zamieniłabym się z Mariuszem Wlazłym :D

    Górnik, piłkarz, spawacz, mechanik samochodowy, etatowy otwieracz słoików. Jest wiele zawodów, które uważane są za typowo męskie, a jednak czasami kobiety radzą sobie w nich nawet lepiej niż panowie! Czy u siebie możesz znaleźć typowo męską umiejętność, w której dajesz sobie dobrze rady?
    Za typowo męską umiejetność w której wydaje mi się, że swietnie daję sobie radę jest nie uleganie emocjom i dystans do siebie. Konkurs pokaże czy jestem na poziomie mistrzowski czy może dopiero level średnio zaawansowany ;P

    Każda osoba musi sobie czasami odpocząć. A w jaki sposób Ty najlepiej regenerujesz swoje siły?
    Lubię zakładać "empeczka" na uszy i wybywać przed siebie, co ubierajać w dżwieki maluje się właśnie tak;
    ------> youtube.com/watch?v=hLhN__oEHaw :D

    Tak właściwie to najczęściej kiedy chcę odpocząć zwyczajnie wyłaczam myślenie i cieszę się błogostanem chwili obecnej i ciszy w której się znajduję, nawet jeśli miałoby to być w gwarnej kawiarni :) Z natury jestem blondynką, wychodze z założenia, że myślenie szkodzi, dlatego lubię być bezmyślna ^^ Jakkolwiek to zabrzmi i zostanie odebrane :D

    Chińskie przysłowie mówi 'Obyś żył w ciekawych czasach'. Czy uważasz, że żyjemy w ciekawym czasach? A może wolałabyś się urodzić w innej epoce?
    Uważam, że żyjemy w mega interesujacych czasach w których szacunek, tolerancja i zrozumienie do drugiego człowieka w moim przekonianiu rosną, a odmienny punkt widzenia nie szokuje i nie wywołuje już takiego skandalu, jak miało to miejsce w poprzednich epokach. Uważam, że wiele osób zaczyna się otwierać na świat, ludzi i przede wszystkim na siebie samych i swoją kreatywność, uciekajac od utartych przez lata modeli, w których to dana osoba była skazana na wytyczoną od pokoleń scieżką systemową z której wyłamanie groziło ogromną presją społeczną. Uważam tez, że wiele osób ma już dość pogoni za pieniądzem i zaczyna odkrywać świat, który jest od niego wolny. To właśnie świat kreatywności i radości, a najpełniej ujmując przyjemności czerpanej ze zwykłych chwil i małych rzeczy :)

    Ponad 15 tysięcy lat temu człowiek udomowił psa. Połowę tego czasu ludzie żyją z kotami w symbiozie. Które z tych zwierząt i dlaczego bardziej oddaje Twój charakter ?
    Bardzo ciekawe stwierdzenie; człowiek udomowił psa, a z kotem zyje w symbiozie.
    Dlatego bliżej mi do kota; nie uznaję władzy narzuconej, autorytetów ani ograniczeń. Lubię życ w sybiozie, nie w posiadaniu. Chadzam własnymi ścieżkami. Jeśli już ktoś mnie zmusi, potrafię wyciagnąć pazurki, choć zdecydowanie bardziej wolę się łasić i wesoło mruczeć ;)








    07.CrimsonRaraAvis
    Z powodu impulsu i namowy zgłaszam tż swoja kandydaturę...

    Imię:
    Wera(teoretycznie Weronika, ale za długo by za każdym razem się tak przedstawiać :) )

    Wiek: 18, niedawno skończone...

    Nick w grze/na forum: Crimson/CrimsonRaraAvis

    Gram/grałam na uniwersum/uniwersach:
    Gram na Uni 1 od dawien dawna, tylko że tyle już miałam kont, ze sama zliczyć nie mogę :D chyba miałam 11 lat jak zaczęłam ^^

    Ulubiony film: Każdy film który niesie jakieś fajne przesłanie, każdry film na którym idzie się uśmiać i każdy film co naprawdę da ciarki na plecach :)
    Ostatnio z oglanych przeze mnie zachecam do Good lie.

    Ulubiona książka: Gdybym miała wybrać ulubioną, musiałbym wybrac ich setki, bo wiele było na równym poziomie. Przeczytałam ich tysiace, dosłownie :) Polecam trylogię miecz prawdy dla lubiacych fantasy, millenium dla lubiacych kryminał, lub simona becketa, dla lubiacych pierdoły akademia wampirów, romasidło z fantasy razem ale nie tak znieczulające jak zmierzch za którego przeczytanie wygrałam 250 złotych :D


    Ulubiona piosenka: Jednej nie wybiorę, bo nic nie jest dla mnie czarne lub białe, ale zazwyczaj strzelam w starego rocka, akustyczne wykonania nowości i pianino :)
    Kilka linków dla was
    Tool- Sober youtube.com/watch?v=hglVqACd1C8
    Foo Fighters-The pretender youtube.com/watch?v=SBjQ9tuuTJQ
    The Pretty Reckless- House on the hill youtube.com/watch?v=kwfqRFR4o9o



    Kayah pisała "gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień, pewnie byłabym suermanem" A jeśli ty byłabyś meżczyzną przez jeden dzień, to kim byś była?


    Hym w końcu uwolniłabym się od kobiecych przypadłości :D Ale i tak wolałabym pozostać sobą :P

    Górnik, piłkarz, spawacz,
    mechanik samochodowy, etatowy otwieracz słoików. Jest wiele zawodów,
    które uważane są za typowo męskie, a jednak czasami kobiety radzą sobie
    w nich nawet lepiej niż panowie! Czy u siebie możesz znaleźć typowo
    męską umiejętność, w której dajesz sobie dobrze rady?

    Hym typowa umiejętność męska to u mnie na pewno mechaniczne podejscie do samochodów itp( tata mechanik :D )oraz mistrzowskie otwieranie zamków z zamkniętmi oczami, a ponoć to mężczyźni lepsi są w sprawach manualnych :P
    Każda osoba musi sobie czasami odpocząć. A w jaki sposób Ty najlepiej regenerujesz swoje siły?
    Hym, biorę gitarę do ręki, lub siadam przed pianinem a najczęściej idę na cichy spacer by porobić zdjęcia :) Tak by być sama ze sobą i w jakiś sposób zaakceptować to co robię.





    Chińskie
    przysłowie mówi 'Obyś żył w ciekawych czasach'. Czy uważasz, że żyjemy
    w ciekawych czasach? A może wolałabyś się urodzić w innej epoce?

    Żyję/żyjemy w ciekawych czasach, ale nie chciałabym w nich żyć. Za dużo wśród nas rasistów, zamkniętych na poglądy innych ludzi i nie wiedzących co czeka za rogiem. Zus coraz większy i opłaty za ubezpieczenie w pracy też,niestety musiałm się przekonać o tym dosć szybko :( dązymy do samozniszczenia siebie przez głupie pomysły ulepszenia i stały stary wiecznie egzystujacy komunistyczny rząd :D Nie no jaja sobie robie nie jest aż tak źle, ale zawsze mogłoby być lepiej, za dużo już po prostu starej krwi wśród tych co mają władze,a młodzi są zbyt narwani by coś wniesc.wolałabym żyć w srednowieczu, buntować sie strzelać z łuku i być jak taki robin hood, lub jakaś postać z ksiazek typu fantasy :D marzenie nie do spełnienia... hehe :) stąd zamiłowanie do RPG^^ ALe na linuxie gorsze do zrealizowania :(
    Ponad 15 tysięcy lat temu człowiek udomowił psa.
    Połowę tego czasu ludzie żyją z kotami w symbiozie. Które z tych
    zwierząt i dlaczego bardziej oddaje Twój charakter?

    Pies jest oddany, kot zadziorny ale kochany. Ani ze mnie pies ani kot, prędzej jak żmija :P NIe no śmieję się. Chyba kotki bardziej mnie opisują, szybka, wesoła, zarazem nerwowa, innymi słowy dość szalona :)


    A oto zdjątka:







    08.Kittty
    Miałam tego nie robić, ale co mi tam :)


    Imię: Joanna

    Wiek: 28

    Nick w grze/na forum: Kitty

    Gram/grałam na uniwersum/uniwersach: Andromeda

    Ulubiony film: wszystkie części " szklana pułapka" , " The notebook" , " insiodious " "Gladiator", "Piękny umysł" , "Czlowiek Ringu", "Drive "

    Ulubiona książka: "Niezawinione śmierci" i " Dom na Sekwanie" -W. Wharton , "Ostatnie dni sodomy"- A.Rodan ,"Biała Massajka"-C.Hoffmann

    Ulubiona piosenka: Coldplay - The Scientist oraz A Massage . Jeszcze lubię bardzo TheXX - intro

    Kayah śpiewała 'Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień, pewnie byłabym supermenem'. A jeśli Ty byłabyś mężczyzną przez jeden dzień, to kim byś była? Odpowiedź krótko uzasadnij.
    Nie chciałabym być mężczyzną, bo sama ze sobą bym nie wytrzymala :)

    Górnik, piłkarz, spawacz, mechanik samochodowy, etatowy otwieracz słoików. Jest wiele zawodów, które uważane są za typowo męskie, a jednak czasami kobiety radzą sobie w nich nawet lepiej niż panowie! Czy u siebie możesz znaleźć typowo męską umiejętność, w której dajesz sobie dobrze rady?
    izolacje do przewodów elektrycznych.

    Każda osoba musi sobie czasami odpocząć. A w jaki sposób Ty najlepiej regenerujesz swoje siły?
    Czytam przepisy kulinarne, włączam sobie w kuchni muzykę i śpiewam, tańczę i gotuję :)

    Chińskie przysłowie mówi 'Obyś żył w ciekawych czasach'. Czy uważasz, że żyjemy w ciekawym czasach? A może wolałabyś się urodzić w innej epoce?
    Moim zdaniem, czasy są fajne. Jest internet, w miastach jest kolorowo.Jest gdzie wyjść.Ot tyle. Może to kwestia tego, że jestem otwarta na świat i lubię ludzi

    Ponad 15 tysięcy lat temu człowiek udomowił psa. Połowę tego czasu ludzie żyją z kotami w symbiozie. Które z tych zwierząt i dlaczego bardziej oddaje Twój charakter?
    Jestem kotkiem- trzeba mnie czasem pogłaskać.Potrafię być słodka i wredna czasami.


    więc teraz czas na zdjęcia, tak ?




    OMG! ZROBIŁAM TO O_O :O


    09.^Whisky^
    :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat:

    Imię: Kalina

    Wiek: 26

    Nick w grze/na forum: Whisky /^Whisky^

    Gram/grałam na uniwersum/uniwersach: obecnie gram na Eridanusie i Quantum

    Ulubiony film: Dziennik Bridget Jones, Dziennik nimfomanki , Pięćdziesiąt twarzy Greya

    Ulubiona książka: Pięćdziesiąt twarzy Greya, Dziennik Bridget Jones,Dlaczego mężczyźni kochają zołzy

    Ulubiona piosenka:


    Kayah śpiewała 'Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień, pewnie byłabym supermenem'. A jeśli Ty byłabyś mężczyzną przez jeden dzień, to kim byś była? Odpowiedź krótko uzasadnij.
    Gdybym mogła być mężczyzną w jeden dzień... zrobiłabym sobie dobrze :fgrin: żeby później wiedzieć jak robić to lepiej mojemu facetowi.


    Górnik, piłkarz, spawacz, mechanik samochodowy, etatowy otwieracz słoików. Jest wiele zawodów, które uważane są za typowo męskie, a jednak czasami kobiety radzą sobie w nich nawet lepiej niż panowie! Czy u siebie możesz znaleźć typowo męską umiejętność, w której dajesz sobie dobrze rady?
    nie posiadam zadnych męskich umiejetnosci - jestem kobietka w 1034 %



    Każda osoba musi sobie czasami odpocząć. A w jaki sposób Ty najlepiej regenerujesz swoje siły?
    spotkanie ze znajomymi, sport, ale i też dobra książka, spokojna muzyka


    Chińskie przysłowie mówi 'Obyś żył w ciekawych czasach'. Czy uważasz, że żyjemy w ciekawym czasach? A może wolałabyś się urodzić w innej epoce?

    Phiiii.. nie mam teraz głowy do tego więc pozwole sobie zacytowac “Żyjemy w wariackim kraju i wariackich czasach tutaj co drugi typ to debil. Życie w tym rejonie europy rodzi patologie i w tym tkwi właśnie problem. Tu zawsze musisz się z kimś dogadać tu ciągle musisz sobie coś załatwić.”

    — Chłopaki nie płaczą

    Ponad 15 tysięcy lat temu człowiek udomowił psa. Połowę tego czasu ludzie żyją z kotami w symbiozie. Które z tych zwierząt i dlaczego bardziej oddaje Twój charakter?

    Moj charakter oddaje pies przyjazny,wierny,wrazliwy,uparty,szukajacy przygod

    :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat:

    :fgrin:
    z karteczka(robione na szybko przed praca :fgrin: )


    [zdjecia usunięte na prośbę autorki]

    /kasai




    10.xxxMichellexxx

    • Imię: Michalina

    • Wiek: 25
    • Nick w grze/na forum: Michelle/na forum xxxMichellexxx :)
    • Gram/grałam na uniwersum/uniwersach: Andromeda

    • Ulubiony film: Czarny Łabędź, American Beauty, Equilibrium

    • Ulubiona książka: Nie mam ulubionej ale obecnie czytam książkę pt:"Nawałnica Mieczy - krew i złoto" czyli 3 tom 2 części sagi Pieśni Lodu i Ognia. :)
    • Ulubiona piosenka: "Hurricane" - MS MR i "Big Eyes" - Lana Del Ray :)
    • Kayah śpiewała 'Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień, pewnie byłabym supermenem'. A jeśli Ty byłabyś mężczyzną przez jeden dzień, to kim byś była? Odpowiedź krótko uzasadnij.
      Gdybym mogła być przez jeden dzień mężczyzną i tak pozostałabym kobietą ponieważ jest to silniejsza płeć :)
    • Górnik, piłkarz, spawacz, mechanik samochodowy, etatowy otwieracz słoików. Jest wiele zawodów, które uważane są za typowo męskie, a jednak czasami kobiety radzą sobie w nich nawet lepiej niż panowie! Czy u siebie możesz znaleźć typowo męską umiejętność, w której dajesz sobie dobrze rady?
      Piłka nożna! Nie chcę się chwalić ale potrafię nieźle kopnąć... :)
    • Każda osoba musi sobie czasami odpocząć. A w jaki sposób Ty najlepiej regenerujesz swoje siły?
      Najlepsza regeneracja? słuchanie muzyki i wypady na miasto wraz ze znajomymi.

    • Chińskie przysłowie mówi 'Obyś żył w ciekawych czasach'. Czy uważasz, że żyjemy w ciekawym czasach? A może wolałabyś się urodzić w innej epoce?
      Obecne czasy są ciekawe aczkolwiek myślę, że lepiej bym się czuła w epoce Króla Artura i rycerzy okrągłego stołu :)
    • Ponad 15 tysięcy lat temu człowiek udomowił psa. Połowę tego czasu ludzie żyją z kotami w symbiozie. Które z tych zwierząt i dlaczego bardziej oddaje Twój charakter?
      Czarna pantera! Kiedy trzeba potrafię pokazać pazurki oraz swój mocny charakter... :)






    11.Kimono
    1. Imię: Agnieszka
    2. Wiek: rocznikowo 18 :D
    3. Nick w grze/na forum: w grze: kiedyś mloda, obecnie MamDresaNieRobieFsa / forum: Kimono
    4. Gram/grałam na uniwersum/uniwersach: Pesasus, Taurus - off, Deimos - on
    5. Ulubiony film: World War Z
    6. Ulubiona książka: Wiedźmin
    7. Ulubiona piosenka: youtube.com/watch?v=K-9go5OJG9w
    8. Kayah śpiewała 'Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień, pewnie byłabym supermenem'. A jeśli Ty byłabyś mężczyzną przez jeden dzień, to kim byś była? Odpowiedź krótko uzasadnij.
    Z pewnością chciałabym być Jamesem Bondem, by tak jak on posiadać licencję na zabijanie ]:-D
    9. Górnik, piłkarz, spawacz, mechanik samochodowy, etatowy otwieracz słoików. Jest wiele zawodów, które uważane są za typowo męskie, a jednak czasami kobiety radzą sobie w nich nawet lepiej niż panowie! Czy u siebie możesz znaleźć typowo męską umiejętność, w której dajesz sobie dobrze rady?
    Obecnie trenuję piłkę nożną, wiem nawet co to jest spalony ;) i cieknący kran też naprawię.
    10. Każda osoba musi sobie czasami odpocząć. A w jaki sposób Ty najlepiej regenerujesz swoje siły?
    Moje ulubione zajęcie to spanie, w ten sposób najlepiej regeneruję siły, oprócz tego to dobry film, książka, czy gra.
    11. Chińskie przysłowie mówi 'Obyś żył w ciekawych czasach'. Czy uważasz, że żyjemy w ciekawym czasach? A może wolałabyś się urodzić w innej epoce?

    Wszystko ma swoje lepsze i gorsze strony. Moim zdaniem żyjemy w ciekawych czasach, a na pewno łatwiejszych. Lubię wygodę, natomiast nie znoszę marnować sobie czasu. Dzięki postępom w technologii można m.in. szybko skontaktować się z kimś, czy też dojechać w docelowe miejsce.
    12. Ponad 15 tysięcy lat temu człowiek udomowił psa. Połowę tego czasu ludzie żyją z kotami w symbiozie. Które z tych zwierząt i dlaczego bardziej oddaje Twój charakter?
    Zdecydowanie tym zwierzęciem jest kot. Lubię być głaskana i poleniuchować a gdy ktoś zajdzie mi za skórę potrafię nastroszyć się i pokazać pazurki :D







    12.justynablondyna
    Imię: Justyna
    Wiek: 24

    Nick w grze/na forum: justynablondyna [na uni i forum]

    Gram/grałam na uniwersum/uniwersach: Eridanus, Cygnus, Quantum

    Ulubiony film: Nietykalni

    Ulubiona książka: Chemia śmierci - Simon Beckett

    Ulubiona piosenka: Oj dużo tego jest... Ostatnio DEORRO - PERDONAME

    Kayah śpiewała 'Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień, pewnie byłabym supermenem'. A jeśli Ty byłabyś mężczyzną przez jeden dzień, to kim byś była? Odpowiedź krótko uzasadnij.: Prezydentem USA, Jest to bardzo odpowiedzialne zadanie szczególnie jak ma sie "pod sobaą" cały kraj ludz wierzących w zombie ;) Prezydent Stanów Zjednoczonych nie tylko odpowiada za kraj ale również ma wielki wpływ na sytuację na świecie.

    Górnik, piłkarz, spawacz, mechanik samochodowy, etatowy otwieracz słoików. Jest wiele zawodów, które uważane są za typowo męskie, a jednak czasami kobiety radzą sobie w nich nawet lepiej niż panowie! Czy u siebie możesz znaleźć typowo męską umiejętność, w której dajesz sobie dobrze rady? : Dam sobie radę ze zmianą koła jednak wolę zostać przy damskich czynnościach. Skoro jest to męskie zadanie to wolę się nie wtraąać i dać facetowi pole do popisu :D

    Każda osoba musi sobie czasami odpocząć. A w jaki sposób Ty najlepiej regenerujesz swoje siły? Śpię. Jestem typowym śpiochem i leniuchem. Sen regeneruje każdego i mnie przede wszystkim :D

    Chińskie przysłowie mówi 'Obyś żył w ciekawych czasach'. Czy uważasz, że żyjemy w ciekawym czasach? A może wolałabyś się urodzić w innej epoce? Bardzo się cieszę z tego iz żyje w naszych czasach. Po pierwsze żyjemy na przełomie tysiącleci gdzie wszystko ulega zmianom. Zmiany najbardziej są widoczne na tle technologicznym. Kiedyś telefon komórkowy był ciężki z wyświetlaczem mającym 3 kolory. Aktualnie niektóre telefony mają lepsze parametry niż komputery sprzed 4 lat. Więc takie zmiany są bardzo ciekawe.Weźmy również takie drukarki 3D który za jakiś czas będą ratować życie gdyż są w stanie wydrukować protezę nogi, ręki lub sztuczne serce.
    Ponad 15 tysięcy lat temu człowiek udomowił psa. Połowę tego czasu ludzie żyją z kotami w symbiozie. Które z tych zwierząt i dlaczego bardziej oddaje Twój charakter? KOT! Jestem leniwa, lubię się łasić, czasami coś zepsuje i jestem wredna. Często chodzę własnymi ścieżkami i czasami mruczę :)






    13.mala Mi 86

    • Imię: Kasia
    • Wiek: 28
    • Nick w grze/na forum: Migotka, zla Migotka, Migi Forum- mala mi 86
    • Gram/grałam na uniwersum/uniwersach: Electra, Eridanus, Quantum
    • Ulubiony film: Piła :fgrin: wszystkie części
    • Ulubiona książka: " Doktorzy z piekła rodem" Vivien Spitz
    • Ulubiona piosenka: Rammstein "Spieluhr"
    • Kayah śpiewała 'Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień, pewnie byłabym supermenem'. A jeśli Ty byłabyś mężczyzną przez jeden dzień, to kim byś była? Odpowiedź krótko uzasadnij.
    • hmmmm :fsmile: cieżki wybór, tyle tego jest :fgrin: Pierwsze co mi przychodzi do głowy to przejażdzka tirem :fgrin: i to nie jako pasażer!
    • Górnik, piłkarz, spawacz, mechanik samochodowy, etatowy otwieracz słoików. Jest wiele zawodów, które uważane są za typowo męskie, a jednak czasami kobiety radzą sobie w nich nawet lepiej niż panowie! Czy u siebie możesz znaleźć typowo męską umiejętność, w której dajesz sobie dobrze rady?
    • hmmmm, oczywiście :fgrin: umiem np koło zmienic w samochodzie! aaaaa i jeszcze nauczyłam się troszke lakierować samochody :fgrin:
    • Każda osoba musi sobie czasami odpocząć. A w jaki sposób Ty najlepiej regenerujesz swoje siły?

    • Jak jest cieplutko to jazda na motocyklu :kocham: a całorocznie to silownia, rower, dobra książka no i oczywiście kąpiel z bąbelkami :fsmile:
    • Chińskie przysłowie mówi 'Obyś żył w ciekawych czasach'. Czy uważasz, że żyjemy w ciekawym czasach? A może wolałabyś się urodzić w innej epoce?
    • Oczywiście że te czasy są ciekawe, ale wolałabym chociaz na chwilę przenieść się do innej epoki i spróbować żyć np w średniowieczu :fgrin:
    • Ponad 15 tysięcy lat temu człowiek udomowił psa. Połowę tego czasu ludzie żyją z kotami w symbiozie. Które z tych zwierząt i dlaczego bardziej oddaje Twój charakter?
    • Zdecydowanie kot :fgrin: mam paskudny charakter :fsmile: zawsze chodze własnymi ścieżkami, czasami wredna i złośliwa a czasami miła :fsmile:








    14.Esterkaa
    Niestety jestem ścisłowcem, więc moje odpowiedzi nie są wyjątkowo wylewne.


    Imię: Estera
    Wiek: 21
    Nick w grze/na forum: Esterkaa
    Gram/grałam na uniwersum/uniwersach: Xalynth
    Ulubiony film: Transformers
    Ulubiona książka: Silmarillion, Tolkien
    Ulubiona piosenka: Avenged Sevenfold - „Bat Country”
    Kayah śpiewała 'Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień, pewnie byłabym supermenem'. A jeśli Ty byłabyś mężczyzną przez jeden dzień, to kim byś była? Odpowiedź krótko uzasadnij.
    Gdybym była mężczyzną, chciałabym być konkretną osobą – Mattem Sandersem. Uzasadnieniem może być to, że zawsze marzyłam o growlowaniu w taki sposób jak on to robi ;)
    Górnik, piłkarz, spawacz, mechanik samochodowy, etatowy otwieracz słoików. Jest wiele zawodów, które uważane są za typowo męskie, a jednak czasami kobiety radzą sobie w nich nawet lepiej niż panowie! Czy u siebie możesz znaleźć typowo męską umiejętność, w której dajesz sobie dobrze rady?
    Każdy mężczyzna powinien potrafić zadbać o bezpieczeństwo swoje i swojej dziewczyny/żony. Ja w kwestii samoobrony radzę sobie całkiem nieźle ;d
    Każda osoba musi sobie czasami odpocząć. A w jaki sposób Ty najlepiej regenerujesz swoje siły?
    Odpoczywam: uprawiając sport.
    Chińskie przysłowie mówi 'Obyś żył w ciekawych czasach'. Czy uważasz, że żyjemy w ciekawym czasach? A może wolałabyś się urodzić w innej epoce?
    Myślę, że każde pokolenie w jakiś sposób dostosowuje się do danej epoki i nie wyobraża sobie żyć w innej. Ja osobiście myślę tak samo. Jest tak jak jest. Nie ma źle, zawsze mogłoby być gorzej.
    Ponad 15 tysięcy lat temu człowiek udomowił psa. Połowę tego czasu ludzie żyją z kotami w symbiozie. Które z tych zwierząt i dlaczego bardziej oddaje Twój charakter?
    Moim zdaniem charakterem bliżej mi do psa niż do kota. Koty łatwo przekupić, zachęcić czymś, pogłaskać i jest twój. Jestem bardziej jak pies, który początkowo podchodzi z dystansem do innych ludzi, a dopiero po bliższym poznaniu jestem bardziej otwarta i „przyjazna”.









    15.Klunton

    • Imię: Zuzanna

    • Wiek: 24 lata
    • Nick w grze/na forum: zuza

    • Gram/grałam na uniwersum/uniwersach: Quantum

    • Ulubiony film: Władca Pierścieni

    • Ulubiona książka: Pies Baskervillów

    • Ulubiona piosenka: Remy Zero - Save me

    • Kayah śpiewała 'Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień, pewnie byłabym supermenem'. A jeśli Ty byłabyś mężczyzną przez jeden dzień, to kim byś była? Odpowiedź krótko uzasadnij. Księdzem. Chciałabym powiedzieć kazanie i odprawić mszę i poodpuszczać ludziom grzechy :)
    • Górnik, piłkarz, spawacz, mechanik samochodowy, etatowy otwieracz słoików. Jest wiele zawodów, które uważane są za typowo męskie, a jednak czasami kobiety radzą sobie w nich nawet lepiej niż panowie! Czy u siebie możesz znaleźć typowo męską umiejętność, w której dajesz sobie dobrze rady? Myślę, że byłabym dobrym dj'em :)
    • Każda osoba musi sobie czasami odpocząć. A w jaki sposób Ty najlepiej regenerujesz swoje siły? Biorę gorącą kąpiel bądź gram w Wow'a.
    • Chińskie przysłowie mówi 'Obyś żył w ciekawych czasach'. Czy uważasz, że żyjemy w ciekawym czasach? A może wolałabyś się urodzić w innej epoce? Myślę, że każde czasy mają w sobie jakiś urok, ale w każdych spotykamy różne tragedie. Tu żyje mi się dobrze, ale chętnie sprawdziłabym jak było np. w starożytnym Egipcie.
    • Ponad 15 tysięcy lat temu człowiek udomowił psa. Połowę tego czasu ludzie żyją z kotami w symbiozie. Które z tych zwierząt i dlaczego bardziej oddaje Twój charakter? Trudno do końca powiedzieć, myślę że mam trochę zarówno z kota jak i z psa. Czasem jestem łagodna, czasem lepiej do mnie nie podchodzić.



    Zdjęcia:








    16.Ruda

    • Imię: Marlena
    • Wiek: 23
    • Nick w grze/na forum: Ruda
    • Gram/grałam na uniwersum/uniwersach: Quantum, Draco, Cygnus
    • Ulubiony film: Incepcja
    • Ulubiona książka: Władca Pierścieni
    • Ulubiona piosenka: Rammstein - Sonne
    • Kayah śpiewała 'Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień, pewnie byłabym supermenem'. A jeśli Ty byłabyś mężczyzną przez jeden dzień, to kim byś była? Odpowiedź krótko uzasadnij.
      Gdybym miała być facetem jeden dzień, chciałabym być DJ, założyć fajną koszulkę , dobrać fajne męskie spodnie + wypasione słuchawki i bawić się z ludźmi całą noc :fgrin:
    • Górnik, piłkarz, spawacz, mechanik samochodowy, etatowy otwieracz słoików. Jest wiele zawodów, które uważane są za typowo męskie, a jednak czasami kobiety radzą sobie w nich nawet lepiej niż panowie! Czy u siebie możesz znaleźć typowo męską umiejętność, w której dajesz sobie dobrze rady?
      Słoik potrafię sama otworzyć a nawet skręcić komputer :E
    • Każda osoba musi sobie czasami odpocząć. A w jaki sposób Ty najlepiej regenerujesz swoje siły?
      Słucham głośno muzyki, spanie czy leżenie w łóżku to nie dla mnie :fsmile: Wolę aktywny wypoczynek, chociażby poprzez taniec :fsmile:
    • Chińskie przysłowie mówi 'Obyś żył w ciekawych czasach'. Czy uważasz, że żyjemy w ciekawych czasach? A może wolałabyś się urodzić w innej epoce?
      Obecne czasy są jak najbardziej w porządku, wcześniej kobieta albo była siłą roboczą i nie miała nic do powiedzenia albo co gorsza zanim się urodziła miała już wybranego swojego męża, o nie! :E
    • Ponad 15 tysięcy lat temu człowiek udomowił psa. Połowę tego czasu ludzie żyją z kotami w symbiozie. Które z tych zwierząt i dlaczego bardziej oddaje Twój charakter?
      Kot, koty są wredne - tak samo jak i ja : data-verified= "> Chodzę swoimi ścieżkami i nikt nie wpływa na moje decyzje :fsmile:



    [ciach]

    Zdjęcia usunięte na prośbę autorki.

    .Indestrctible.


    17.psychogrenade

    • Imię: Anna, Ania, Anka
    • Wiek: 20
    • Nick w grze/na forum: psycho/psychogrenade
    • Gram/grałam na uniwersum/uniwersach: 22, 66, andromeda, WASAT <3

    • Ulubiony film: dużo mam takich, każdy, który coś "wniósł" do mojego życia :) jako nr 1 mogłabym podać "Zieloną milę", "Rodzinkę" (ang. Thumbsucker). Poza tym cała seria "Akademii Policyjnej" :)

    • Ulubiona książka: "Kill Grill. Restauracja od kuchni", poniekąd związana z moim zawodem :)

    • Ulubiona piosenka: "Hero of war" zespołu Rise Against, bezkonkurencyjnie.

    • Kayah śpiewała 'Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień, pewnie byłabym supermenem'. A jeśli Ty byłabyś mężczyzną przez jeden dzień, to kim byś była? Odpowiedź krótko uzasadnij. Dużo bym oddała za jeden dzień w skórze Tony'ego Bourdaina :) Facet "z jajami", charaktery również mamy podobne, także jestem przekonana, że dałabym radę :) No i, niestety, powszechnie wiadomo, że najlepszymi kuchcikami są faceci, także mogłabym udowodnić, że mam do tego równie duże predyspozycje :)

    • Górnik, piłkarz, spawacz, mechanik samochodowy, etatowy otwieracz słoików. Jest wiele zawodów, które uważane są za typowo męskie, a jednak czasami kobiety radzą sobie w nich nawet lepiej niż panowie! Czy u siebie możesz znaleźć typowo męską umiejętność, w której dajesz sobie dobrze rady? Cóż, jeśli chodzi o majsterkowanie, pokonałabym niejednego faceta :) wiertarka, młotek i śrubokręt nie są mi obce, a nawet, można by powiedzieć, że żyje z nimi w zgodzie ;)

    • Każda osoba musi sobie czasami odpocząć. A w jaki sposób Ty najlepiej regenerujesz swoje siły? Dobra książka, film, piwko ze znajomymi, kilkugodzinny spacer, albo piłka, grupka ludzi i siatka miedzy nami :D

    • Chińskie przysłowie mówi 'Obyś żył w ciekawych czasach'. Czy uważasz, że żyjemy w ciekawym czasach? A może wolałabyś się urodzić w innej epoce? Uwazam, że żyjemy w ciekawych czasach. Niestety, bywa, tak jak w tym przypadku, że jest to określenie pejoratywne... No i, cóż, wolałabym żyć w innych. Klimaty średniowiecza, rycerze, wyznawane przez nich wartości, których obecnie brak. Nie mówie, że tamten okres historii był idealny, skąd, jednak zawsze mnie fascynował i tak już zostanie :)

    • Ponad 15 tysięcy lat temu człowiek udomowił psa. Połowę tego czasu ludzie żyją z kotami w symbiozie. Które z tych zwierząt i dlaczego bardziej oddaje Twój charakter? Mam w sobie sporo i z kota, i z psa. Chociaż sama bardziej utożsamiam sie z psem. Pałam entuzjazmem do wszystkiego, co mi wpadnie do głowy :) Pomysł = realizacja. Bywam równie naiwna co te słodkie istotki i równie szybko przechodzi mi złość. Z kota mam humorki czasem, ale cóż, kobiecie sie wybacza ;) No i czasem lubie sie trzymać na uboczu... Z obu zwierzaków - lubie smyranie za uszkiem :D


    A zdjęcia.. Proszę :)






    18.anna4200

    • Imię:Ania
    • Wiek:21
    • Nick w grze/na forum: anna4200 / anna4200
    • Gram/grałam na uniwersum/uniwersach: Deimos (uczę się)
    • Ulubiony film: Igrzyska śmierci
    • Ulubiona książka: P.S. Kocham Cię
    • Ulubiona piosenka:
    • Kayah śpiewała 'Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień, pewnie byłabym supermenem'. A jeśli Ty byłabyś mężczyzną przez jeden dzień, to kim byś była? Odpowiedź krótko uzasadnij.
      Bokserem, ponieważ chciałabym skopać dupę wszystkim chłopakom.
    • Górnik, piłkarz, spawacz, mechanik samochodowy, etatowy otwieracz słoików. Jest wiele zawodów, które uważane są za typowo męskie, a jednak czasami kobiety radzą sobie w nich nawet lepiej niż panowie! Czy u siebie możesz znaleźć typowo męską umiejętność, w której dajesz sobie dobrze rady?
      Pewnie że tak, radze sobie z łopatą, wożeniem i wrzucaniem drewna, potrafię także sama się obronić :))
    • Każda osoba musi sobie czasami odpocząć. A w jaki sposób Ty najlepiej regenerujesz swoje siły?
      Latem wygrzewając się na słoneczku a zimną przy ciepłej herbatce i dobrym filmie.
    • Chińskie przysłowie mówi 'Obyś żył w ciekawych czasach'. Czy uważasz, że żyjemy w ciekawym czasach? A może wolałabyś się urodzić w innej epoce?
      Myślę, że żyjemy w ciekawych czasach, z mnóstwem możliwości.
    • Ponad 15 tysięcy lat temu człowiek udomowił psa. Połowę tego czasu ludzie żyją z kotami w symbiozie. Które z tych zwierząt i dlaczego bardziej oddaje Twój charakter?
      Myślę, że i pies i kot, ponieważ jestem zarówno przyjazna, strasznie się przywiązuje, ale bywam także drapieżna.



    Jako że dopiero zaczynam przygodę z forum mogłam coś popsuć . sorki ;)
    zapewne jestem ostatnia, ale jak to mówią ostatni będą ... :rumieniec:
    a to zdjęcia :







    W czasie trwania konkursu w pełni obowiązuje Regulamin Forum.
    Każdy uczestnik biorący udział w zabawie w pełni akceptuje jego zasady.
    Administracja Forum zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w Regulaminie konkursu.
    Nieprzestrzeganie zasad wiąże się z usunięciem nieważnych zgłoszeń i typowań.
    Wszelkie pytania i wątpliwości związane z zabawą należy zgłaszać do Indestructible
    , Mati i Toadie.
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)


  • Witam szanowne uczestniczki konkursu na miss Ogame 2015 oraz wszystkich użytkowników z niecierpliwością oczekujących na oficjalne rezultaty :)

    Ponieważ etap głosowania dobiegł końca, mam zaszczyt przedstawić oficjalne wyniki.

    Miejsce 1 i tytuł miss Ogame 2015 zdobyła CrimsonRaraAvis
    W nagrodę otrzymuje rangę "Zwycięzca Konkursu" na forum + 2 kupony o wartości 10€ - 250 000 antymaterii.

    Miejsce 2 i tytuł I vice-miss Ogame 2015 zdobyła maxol
    W nagrodę otrzymuje rangę "Zwycięzca Konkursu" na forum + kupon o wartości 10€ - 125 000 antymaterii.

    Miejsce 3 i tytuł II vice-miss Ogame 2015 zdobyła justynablondyna
    W nagrodę otrzymuje rangę "Zwycięzca Konkursu" na forum + 2 kupony o wartości 3€ - 50 000 antymaterii.

    Zwyciężczynią głosowania użytkowników i miss publiczności została ania26
    W nagrodę otrzymuje kupon o wartości 10€ - 125 000 antymaterii.

    Wszystkim zwyciężczyniom gratulujemy!
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)