Toadie

• FA
    • Ruda wrote:

Bry :D Hejo :rolleyes:

Dlaczego szampon ma różne kolory a zawsze pieni się na biało? Bo jest rasistą.
      Co jest przeciwieństwem przeciwieństwa? Eeeeee, przeprzeciwieństwo?
      Jak się nazywają te małe rzeczy na końcu sznurowadeł? Aglet lub skuwka :P
      Czy można myśleć o niczym? Dostałem sugestię, że można, wystarczy myśleć o prawach kobiet, ale to by było nieładne więc tego nie napiszę. Jednak tak właściwie, to myśląc o tym czym jest nic myślimy o niczym. Więc można jak najbardziej.

:impra:

OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Hej :P

Lubisz czekoladę?
      Gdybyś musiał samodzielnie przygotować obiad dla bliskiej osoby - co by to było?
      Śpiewasz pod prysznicem? :D
      Jesteś typem osoby, która żyje spontanicznie, czy wolisz sobie zaplanować pewne rzeczy na przód?
      Co najbardziej motywuję Cię do działania?
      Łatwo wyprowadzić Cię z równowagi?

Miłego.

Spam & Prezentacje Użytkowników
      Regulamin Forum | Członkowie Zespołu OGame.pl
    • Ingolf wrote:

Hej :P Hejka o/

Lubisz czekoladę? Jeśli to nie jest biała czekolada, lub czekolada z rodzynkami, to nawet bardzo lubię, za bardzo :P
      Gdybyś musiał samodzielnie przygotować obiad dla bliskiej osoby - co by to było? Omg, może chili con carne?
      Śpiewasz pod prysznicem? :D Nie.
      Jesteś typem osoby, która żyje spontanicznie, czy wolisz sobie zaplanować pewne rzeczy na przód? Trochę tak, trochę tak. Nie można przesadzać w żadną ze stron.
      Co najbardziej motywuję Cię do działania? Hmmm, nie wiem czy jest taka jedna rzecz która konkretnie motywuje najbardziej.
      Łatwo wyprowadzić Cię z równowagi? Tak zupełnie wyprowadzić mnie z równowagi jest bardzo trudno. Ale jak już się to komuś uda, to jest źle XD

Miłego. I nawzajem :)

OGame.pl
      Z Życia Uniwersów

• Dawno mnie nie było więc jestem:

1. Jak oceniasz rozwiązanie wątku głównego Watahy? Do końca wierzyłeś że Wityńska jest zdrajcą czy jednak dawałeś jej szansę?
      2. Podejrzewałeś Komendanta Policji o bycie kretem?
      3. Która postać z serialu uważasz za najlepszą?

Ciao! :ziew:

Ogame.pl
      PoO, PiP, ST, DiD oraz S&D

[13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

:xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Ruda wrote:

Dawno mnie nie było więc jestem:

1. Jak oceniasz rozwiązanie wątku głównego Watahy? Do końca wierzyłeś że Wityńska jest zdrajcą czy jednak dawałeś jej szansę? To mnie dosyć zaskoczyło :>
      2. Podejrzewałeś Komendanta Policji o bycie kretem? Ani trochę, kolejne mocne zaskoczenie.
      3. Która postać z serialu uważasz za najlepszą? Jakoś tak najprzyjemniej mi się oglądało sceny z Kalitą. Świetnie zagrana postać, więc wybieram jego.

Ciao! :ziew: o/

OGame.pl
      Z Życia Uniwersów

• Cześć Ogier! :E

Ja tylko wpadłem, żeby ci zakomunikować (z "niewielkiem" opóźnieniem, ale liczy się!), że na PGA w tamtym roku grę dla ciebie pokazywali

:E

I pytanie na szybko - czy tez uważasz, że barszcz czerwony z czosnkiem i cebulą to najlepsze lekarstwo na większość chorób grypopodobnych? :D
      Coś o mnie o tu ^^

"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."

Ex