Toadie

    • FA

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Drakensang napisał(a):

      Sugeruje się między innymi pomarańczowymi dodatkami w sygnaturze. Czysty przypadek, nadal nie planuję być GO ;)
      Ebook czy normalna książka? To i to ma swoje zalety, lubię je jednakowo :)
      Laptop czy PC. Laptop.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Witaj cebulkowy potworze! :fgrin:

      Co wyjdzie z pomieszania zieleni i pomaranczy? :fgrin:
      szum morza czy hasanie po górach?
      w gumisiach Toadie jest bardziej bystry i inteligentny niz pozostale ogry....czy z Toba tez tak jest? :fgrin:

      tez lubisz sie tak przebierac ? :fgrin:

      chipsy cebulowe czy z dodatkiem sera? ;P



      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Migotka ().

    • Obiedzie mój, czemu nie chcesz być przekąską dla smoka?
      Co trzeba zrobić, żeby Ogr wymalował się na pomarańczowo?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Migotka napisał(a):

      Witaj cebulkowy potworze! :fgrin: Witaj niecebulkowa Migotko :D

      Co wyjdzie z pomieszania zieleni i pomaranczy? :fgrin: Nie wiem, trzeba sprawdzić :>
      szum morza czy hasanie po górach? Morze jest ok, ale góry kocham, więc zdecydowanie hasanie po górach :)
      w gumisiach Toadie jest bardziej bystry i inteligentny niz pozostale ogry....czy z Toba tez tak jest? :fgrin: No mam nadzieję, że jestem bardziej inteligentny od przeciętnego ogra :D

      tez lubisz sie tak przebierac ? :fgrin:
      Skąd masz to zdjęcie?! Miało być dawno skasowane! :(


      chipsy cebulowe czy z dodatkiem sera? ;P Z dodatkiem sera. Ale bez cebuli :>

      Draken napisał(a):

      Obiedzie mój, czemu nie chcesz być przekąską dla smoka? /me się rozgląda, i żadnego obiadu nie widzi...
      Co trzeba zrobić, żeby Ogr wymalował się na pomarańczowo? Musieliby mnie najpierw z zielonych wywalić ;) Zresztą, nawet wtedy chyba bym się nie dał przemalować :P

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Siema kolego Darku!

      Cofamy się do czasów Twojego dzieciństwa. Gotowy? No to start!

      Byłeś raczej dzieckiem cichym czy psotnikiem?

      Jak zdarzyło się coś popsuć przy wspólnej zabawie z kolegami z dzieciństwa to uciekaliście czy grzecznie przyznawaliście się do winy? ]:-D Pochwalisz się jakimś takim przypadkiem? :>

      Byłeś raczej dzieckiem, które miało cały czas poobcierane kolana i łokcie czy raczej unikałeś takich sytuacji?

      Należałeś do dzieci z typu niejadków czy może wręcz przeciwnie?

      Bawiłeś się wtedy z dziewczynami czy były be i fe? :D

      Ok! Wracamy do rzeczywistości! A więc praca i smuteczek :(
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):

      Siema kolego Darku! Siema kolego Mateuszu!

      Cofamy się do czasów Twojego dzieciństwa. Gotowy? No to start! Gotowy!

      Byłeś raczej dzieckiem cichym czy psotnikiem? Wydaje mi się, że tak pośrodku. Swoje nabroiłem, ale też najgorszy nie byłem :)

      Jak zdarzyło się coś popsuć przy wspólnej zabawie z kolegami z dzieciństwa to uciekaliście czy grzecznie przyznawaliście się do winy? ]:-D Pochwalisz się jakimś takim przypadkiem? :> No jak nie musieliśmy, to się nie przyznawaliśmy :D Sytuacje były rożne, o najgorszej nawet nie chce wspominać. No ale kilka wybitych szyb, połamanych gałęzi drzew, czy prawie spalona stodoła się zdarzyła ;) Ciekawe było też namówienie okolicznego nieszkodliwego pijaczka, żeby przyszedł do nas do szkoły (przyszedł i zaczął się dobijać do klas). A byłem wtedy w pierwszej klasie :>

      Byłeś raczej dzieckiem, które miało cały czas poobcierane kolana i łokcie czy raczej unikałeś takich sytuacji? Niestety, ale łokcie kolana i nie tylko bywały poobdzierane. Najlepszym dowodem są 4 małe, ale widoczne blizny na głowie, pochodzące z okresu kiedy miałem 3-10 lat.

      Należałeś do dzieci z typu niejadków czy może wręcz przeciwnie? Jeść zawsze lubiłem! Tylko sporo rzeczy mi nie smakowało ;) Większość już polubiłem, ale nie wszystkie. No a jedna z nich nadal mnie prześladuje :(

      Bawiłeś się wtedy z dziewczynami czy były be i fe? :D Wiesz, że był okres kiedy dziewczyny były be i fe :P Ale tylko te z klasy ;) Te z okolicy z którymi się bawiłem od wczesnego dzieciństwa nigdy nie były be ;)

      Ok! Wracamy do rzeczywistości! A więc praca i smuteczek :( Smuteczek :(

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Wieczór!

      Wiesz, że był okres kiedy dziewczyny były be i fe :P


      A to teraz już nie są? :D


      Teraz cofamy się, ale w trochę mniej odległą przeszłość.

      Czy jako nastolatek przebrnąłeś przez ten okres w sposób dość łagodny czy występował u Ciebie jakiś mocniejszy bunt?

      Słuchałeś wtedy muzyki podobnej jak teraz?

      Czy jeśli oglądasz swoje zdjęcia z tamtego okresu to czujesz bardziej żal za tamtymi czasami czy cieszysz się, że masz już to za sobą?

      Myślisz, że będąc nastolatkiem popełniłeś tyle błędów (bo w tym okresie każdy z nas je popełniał), że wpłynęły one jakoś znacząco na Twoje życie?

      Bywaj wodzu!
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):

      Wieczór!

      Wiesz, że był okres kiedy dziewczyny były be i fe :P


      A to teraz już nie są? :D Są! Ale znalazłby się pewnie wyjątek :P


      Teraz cofamy się, ale w trochę mniej odległą przeszłość.

      Czy jako nastolatek przebrnąłeś przez ten okres w sposób dość łagodny czy występował u Ciebie jakiś mocniejszy bunt? Jakiegoś większego buntu nie odnotowałem ;)

      Słuchałeś wtedy muzyki podobnej jak teraz? Podobnej, ale i trochę mi się gust zmienił. Do wielu piosenek dojrzałem.

      Czy jeśli oglądasz swoje zdjęcia z tamtego okresu to czujesz bardziej żal za tamtymi czasami czy cieszysz się, że masz już to za sobą? To i to. Z jednej strony chciałbym powrotu do tamtych czasów, ale na pewno nie na stałe

      Myślisz, że będąc nastolatkiem popełniłeś tyle błędów (bo w tym okresie każdy z nas je popełniał), że wpłynęły one jakoś znacząco na Twoje życie? Oj tak!

      Bywaj wodzu! Bywaj byku!

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Siema siema elo trzy dwa zero!

      Na jakie czynniki patrzysz wybierając film, który obejrzysz? Podaj trzy!

      Czym odróżniasz się od innych ludzi?

      Nie miałem pomysłu na czwarte pytanie więc daję coś co made my day :D
      [klik]

      Ale na trzecie miałem!
      Jakie typy przed jutrzejszym meczem z Irlandią? Jakieś przeczucia, symptomy, wróżby?

      Bywaj wędrowcze!
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):

      Siema siema elo trzy dwa zero! Dzień dobry?

      Na jakie czynniki patrzysz wybierając film, który obejrzysz? Podaj trzy! Tematyka filmu i oceny na filmwebie. Trzeciego czynnika chyba barak.

      Czym odróżniasz się od innych ludzi? Wszystkim i niczym, zależy jak na to spojrzeć. Nie mam brata bliźniaka (choć lekarze powiedzieli mojej mamie, że będą bliźnięta, a tu zonk przy porodzie, tylko ja się pojawiłem), więc zestaw genów mam całkowicie unikatowy. Zarazem jednak pewnie nie mam żadnego genu, którego ktoś na świecie by nie miał.

      Nie miałem pomysłu na czwarte pytanie więc daję coś co made my day :D
      [klik]
      Mi to dnia nie zrobiło.

      Ale na trzecie miałem!
      Jakie typy przed jutrzejszym meczem z Irlandią? Jakieś przeczucia, symptomy, wróżby? Nie wiem czemu, ale jestem pesymistycznie nastawiony :( Wysoki remis najprawdopodobniej.

      Bywaj wędrowcze! o/

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Toadie napisał(a):

      Nie mam brata bliźniaka (choć lekarze powiedzieli mojej mamie, że będą bliźnięta, a tu zonk przy porodzie, tylko ja się pojawiłem), więc zestaw genów mam całkowicie unikatowy.


      Teraz już wiemy, dlaczego jesteś taki gruby. :D Zjadłeś swojego brata bliźniaka. :D
      Do czego nie masz szczęścia, a do czego masz rękę? (Jej, jak to fajnie brzmi. :E )
      Jeśli Polska awansuje i wyjedzie do Francji - jedziesz ze mną? Mam to w planach.
      O co poprosisz pręgowanego Mikołaja w tym roku? :D

      Pa foczko. :P



    • Indestructible napisał(a):

      Toadie napisał(a):

      Nie mam brata bliźniaka (choć lekarze powiedzieli mojej mamie, że będą bliźnięta, a tu zonk przy porodzie, tylko ja się pojawiłem), więc zestaw genów mam całkowicie unikatowy.


      Teraz już wiemy, dlaczego jesteś taki gruby. :D Zjadłeś swojego brata bliźniaka. :D Uważaj, bo jesteś następna w kolejce do zjedzenia :D
      Do czego nie masz szczęścia, a do czego masz rękę? (Jej, jak to fajnie brzmi. :E ) Tak myślę już z 5 minut i nie mogę nic wymyślić... Szczęście albo pecha to można mieć w konkretnych przypadkach a nie pod rząd ;) Ale wiem do czego nie mam ręki, choć to nie zależy od szczęścia. Jak coś chcę posolić według własnego uznania to w 90% przypadków przesolę :P Dlatego żeby było ok, to zawsze muszę sypać "za mało" :P
      Jeśli Polska awansuje i wyjedzie do Francji - jedziesz ze mną? Mam to w planach. Ciekawa propozycja! Fundujesz? :D
      O co poprosisz pręgowanego Mikołaja w tym roku? :D /me jeszcze nie wie :P Do kiedy jest termin wysyłania kartek do Mikołaja? :>

      Pa foczko. :P Pa paskudo :P

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Miłego Dnia Wychodzenia z Szafy, obchodzonego właśnie 11 października ;)

      Czy z okazji tego dnia masz zamiar jakoś zaświętować (odpowiedz zanim przeczytasz o co w tym święci chodzi ;>)?

      Potem możesz tu przeczytać i odpowiedzieć - to co, wracasz do szafy? :>

      25 czerwca będzie się odbywał mecz 1/8 finału euro 2016. Tego dnia zagra też David Gilmour. Przy takim wyborze pojedziesz ze mną na koncert czy z Tygrysem na mecz? :P

      Wolisz otrzymywać wypłatę przelewem na konto czy bardziej Cię cieszy gotówka w Twych ręcach?

      No to chyba tyle, świętuj dalej!
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Zły
      /me łakomie patrzy na Ogra.
      Łatwo Cię obudzić czy nawet budzik ma z tym problemy?
      Lubisz czekoladę?
      Kiedy szósta gwiazdka?
      Muffinki czy ciasteczka?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Mati napisał(a):

      Miłego Dnia Wychodzenia z Szafy, obchodzonego właśnie 11 października ;)

      Czy z okazji tego dnia masz zamiar jakoś zaświętować (odpowiedz zanim przeczytasz o co w tym święci chodzi ;>)? Słyszałem o tym 'święcie' i nie planuję świętowania ;)

      Potem możesz tu przeczytać i odpowiedzieć - to co, wracasz do szafy? :>

      25 czerwca będzie się odbywał mecz 1/8 finału euro 2016. Tego dnia zagra też David Gilmour. Przy takim wyborze pojedziesz ze mną na koncert czy z Tygrysem na mecz? :P Wielka jest twa wiara, jeśli uważasz, że polska wyjdzie z grupy :D

      Wolisz otrzymywać wypłatę przelewem na konto czy bardziej Cię cieszy gotówka w Twych ręcach? Wolę w ręcach, ale to zawsze mogę mieć jak sobie wypłacę kasę :>

      No to chyba tyle, świętuj dalej! Tobie też miłego świętowania!


      Draken napisał(a):

      Zły
      /me łakomie patrzy na Ogra.
      Łatwo Cię obudzić czy nawet budzik ma z tym problemy? Budzik problemów z budzeniem mnie nie ma, problemy się zaczynają jak sobie pomylę włączenie drzemki z wyłączeniem budzika ;)
      Lubisz czekoladę? Lubię.
      Kiedy szósta gwiazdka? Zależy u kogo ;)
      Muffinki czy ciasteczka? Ciasteczka to bardzo szerokie pojecie, ale ciasteczka.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Cześć kolego!

      W ogóle spadł Ci strasznie w dół temat, był dwunasty od góry. Myślisz, że to dlatego, że userki Cię nie lubią i nie piszą w Twoim CT czy może opcja druga - to teamowcy Cię nie lubią i nie piszą w Twoim CT?

      Dostajesz milion złotych. Musisz te pieniądze wydawać w pierwszej kolejności i wiesz, że jak Ci się skończą to umierasz. W jaki sposób byś wydawał te pieniądze i na co? :>

      Jeśli mógłbyś zmienić w sobie jedną rzecz to co by to było?

      A czego nie chcesz nigdy, przenigdy zmieniać? :>

      Dobranocz! o/
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):

      Cześć kolego!

      W ogóle spadł Ci strasznie w dół temat, był dwunasty od góry. Myślisz, że to dlatego, że userki Cię nie lubią i nie piszą w Twoim CT czy może opcja druga - to teamowcy Cię nie lubią i nie piszą w Twoim CT? Myślę, że chodzi tu o trzecią opcję, nie lubią mnie i userzy i teamowcy.

      Dostajesz milion złotych. Musisz te pieniądze wydawać w pierwszej kolejności i wiesz, że jak Ci się skończą to umierasz. W jaki sposób byś wydawał te pieniądze i na co? :> Hmmmmm, nawet jakbym się zaopatrzył w dom, własny agregat prądotwórczy itd., to i tak musiałbym płacić różne podatki od nieruchomości, ubezpieczenie, remonty robić. Gdybym chciał produkować samemu żywność to musiałbym płacić KRUS, podatki rolne, ubezpieczenia, bla bla bla... Zamieszkałbym więc w squocie, jedzenie i ubrania z pomocy społecznej i można żyć wiecznie. Albo lepiej! Popełniłbym jakieś przestępstwo w Norwegii i mogę sobie żyć za darmo w komfortowych warunkach w norweskim więzieniu :)

      Jeśli mógłbyś zmienić w sobie jedną rzecz to co by to było? Niby parę rzeczy bym zmienił, a z drugiej strony to wszystko składa się na to jaki jestem, nawet jeśli czegoś nie lubię. Ciężko odpowiedzieć na to pytanie, więc nie odpowiem.

      A czego nie chcesz nigdy, przenigdy zmieniać? :> Jak wyżej.

      Dobranocz! o/ Dobranoc!

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Indestructible napisał(a):

      Zielona Ogrzyca. :* Pasiasta Paskuda :*

      Kiedy Ci się zachce to, co powinno Ci się chcieć? Nawet nie chce mi się myśleć nad tym pytaniem :>
      Kiedy zatańczę na Twoim weselu? Nie sądzisz, że czas się hajtać? :P A może najpierw ja na Twoim? ;> I niby czemu już czas? Ja Ci chyba ze sto razy tłumaczyłem, że jestem młody, ale do Ciebie to jakoś nadal nie dociera :P
      Co moje dziecko dostanie od Ciebie? :P Najpierw muszę wiedzieć jakiej będzie pełci :P Tygryskowi samczykowi nie dam czegoś co dałbym samiczce i vice versa! :>
      Myślisz, że wiara czyni cuda? Tu już poważniej. Nie wiem jak z tym jest, bo czasem w coś wierzyłem i lipa, a czasem już w coś nawet przestałem wierzyć a tu nagle niespodzianka. Więc nie wiem, czy to wiara czyni cuda, ale z drugiej strony wierzę, że pewne rzeczy nie są dziełem przypadku ;)

      Nie spamuj, idę sobie, ściski kisski. ]:-D Idź sobie, i tak wrócisz :P No i ja nie spamuję! Czy kiedykolwiek, gdziekolwiek spamowałem? :D

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Siema siema byku!

      Masz już CT ponad 8 miesięcy. Mój post będzie 140 w tym temacie. Czy pojawiło się jakieś pytanie, które sprawiło Ci trudność?

      Jak moje CT miało tyle czasu co Twoje ma obecnie, miałem w nim już 1330 postów - prawie 10 razy wincyj niż Ty. Czy jest to spowodowane tym, że mnie userki lubiły 10x bardziej niż Ciebie czy może odnajdujesz jakiś inny powód? :D

      Czy jeśli teraz miałbyś założyć CT to byś się na to zdecydował?

      Jak zaczynałem swoją moderacje miałem nad avkiem napis 'Moderator dla ludzi'. Po awansie na smoda zmieniło się bodajże na 'Smod dla ludzi'. Było to hasło, którym kierowałem się w swojej pracy tutaj (i całkiem sporo z niego jeszcze zostało!). A czy Ty masz jakieś hasło, którym się kierujesz w swojej pracy dla GF?

      Tyle. Ładnie odpowiadaj!
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):

      Siema siema byku!

      Masz już CT ponad 8 miesięcy. Mój post będzie 140 w tym temacie. Czy pojawiło się jakieś pytanie, które sprawiło Ci trudność? Jasne, i to niejedno.

      Jak moje CT miało tyle czasu co Twoje ma obecnie, miałem w nim już 1330 postów - prawie 10 razy wincyj niż Ty. Czy jest to spowodowane tym, że mnie userki lubiły 10x bardziej niż Ciebie czy może odnajdujesz jakiś inny powód? :D Tak, zapewne o to właśnie chodzi :P Bo to, że teraz już mało kto tak spamuje na forum jak osoby które zadawały Tobie pytania, pewnie nie ma znaczenia :P

      Czy jeśli teraz miałbyś założyć CT to byś się na to zdecydował? Pewnie, że tak. Uważam, że za późno założyłem.

      Jak zaczynałem swoją moderacje miałem nad avkiem napis 'Moderator dla ludzi'. Po awansie na smoda zmieniło się bodajże na 'Smod dla ludzi'. Było to hasło, którym kierowałem się w swojej pracy tutaj (i całkiem sporo z niego jeszcze zostało!). A czy Ty masz jakieś hasło, którym się kierujesz w swojej pracy dla GF? Nie mam. Zresztą, nawet jakbym miał to musiałbym je pewnie parę razy zmieniać, bo i moje podejście do karania czy moderacji cały czas się zmienia :) A hasłem znad avka na pewno nie będę się kierował w moderce :P

      Tyle. Ładnie odpowiadaj! I jak, było ładnie?

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Hej zielony stworku
      /me depta Ogra
      Trzy potrawy, które bez cebuli tracą smak?
      Czemu Ogry lubią się znęcać nad pomarańczami?
      Co sprawia ci najwięcej przyjemności w byciu moderatorem?
      Jakie są ogrowe sposoby na zabicie czasu?
      /me ucieka do smoczej jaskini.
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Znowu ja!

      Skoro nie zamierzasz się kierować hasłem umieszczonym nad avkiem to jaki ono ma cel? To tylko oddanie hołdu King Crimson czy jakieś głębsze przemyślenia?

      A jak zinterpretowałbyś moje obecne hasło ponad avkiem? :>

      Skoro uważasz, że za późno założyłeś CT to dlaczego nie zdecydowałeś się na ten ruch wcześniej?

      I z innej beczki: lepiej współpracuje Ci się z mężczyznami czy kobietami?

      Ostatnio ładnie odpowiadałeś, a jak będzie teraz? ;)
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Draken napisał(a):

      Trzy potrawy, które bez cebuli tracą smak? Pytanie jest niestety pozbawione sensu ;)
      Czemu Ogry lubią się znęcać nad pomarańczami? Ja tam się nad żadną pomarańczą nigdy nie znęcałem :> Nie masz dowodów :P
      Co sprawia ci najwięcej przyjemności w byciu moderatorem? Obecnie chyba już nic, niestety.
      Jakie są ogrowe sposoby na zabicie czasu? Książki, seriale, EU4.



      Mati napisał(a):

      Znowu ja! Widzę właśnie ;>

      Skoro nie zamierzasz się kierować hasłem umieszczonym nad avkiem to jaki ono ma cel? To tylko oddanie hołdu King Crimson czy jakieś głębsze przemyślenia? Głównie oddanie hołdu King Crimson, a właściwie to samej piosence z której ten cytat pochodzi. Tak z ciekawości, wyobrażasz sobie kierowanie się w moderacji hasłem które mam nad avkiem? :D Powinienem odwalić jakiś numer i zwiać zostawiając za sobą zamieszanie? :>

      A jak zinterpretowałbyś moje obecne hasło ponad avkiem? :> Kolejne (przynajmniej trzecie które pamiętam) hasło pochodzące z piosenki Creep. Oznacza to, że zapewne tekst tej piosenki jest dla Ciebie ważny. W głębsze interpretacje bawić się nie chcę ;)

      Skoro uważasz, że za późno założyłeś CT to dlaczego nie zdecydowałeś się na ten ruch wcześniej? Nie wiem, chyba dlatego, że przy obecnej kondycji forum spodziewałem się może jednej strony pytań na rok, ale jednak pojawiło się kilka stron, więc nie ma tragedii.

      I z innej beczki: lepiej współpracuje Ci się z mężczyznami czy kobietami? Tak ogólnie to nie mam jakichś preferencji, wszystko zależy od konkretnego człowieka. Ale tu na forum jakoś tak jest, że dwie osoby z którymi mi się najlepiej współpracuje to są kobiety. Najwyżej notowany facet dopiero na trzecim miejscu :P

      Ostatnio ładnie odpowiadałeś, a jak będzie teraz? ;) To już nie mnie oceniać, czy jest dobrze ;)

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Wetnę się w cudze pytania ;)

      Toadie napisał(a):

      Draken napisał(a):


      Co sprawia ci najwięcej przyjemności w byciu moderatorem? Obecnie chyba już nic, niestety.
      A dawniej były jakieś sprawy, które sprawiały Ci przyjemność w moderowaniu?
      Jakie są ogrowe sposoby na zabicie czasu? Książki, seriale, EU4.
      Co z wieczornymi sesjami remola? :D



      Mati napisał(a):

      Znowu ja! Widzę właśnie ;>

      Skoro nie zamierzasz się kierować hasłem umieszczonym nad avkiem to jaki ono ma cel? To tylko oddanie hołdu King Crimson czy jakieś głębsze przemyślenia? Głównie oddanie hołdu King Crimson, a właściwie to samej piosence z której ten cytat pochodzi. Tak z ciekawości, wyobrażasz sobie kierowanie się w moderacji hasłem które mam nad avkiem? :D Powinienem odwalić jakiś numer i zwiać zostawiając za sobą zamieszanie? :>
      Powiem Ci, że popatrzyłem tutaj troszkę inaczej :P Bardziej spodziewałem się, że zostanie stworzone jakieś zamieszanie przez szeroką pojętą 'górę' i wtedy znikniesz ;) Byłoby to w ogóle możliwe? Mocno by musiało Ciebie dotyczyć?

      A jak zinterpretowałbyś moje obecne hasło ponad avkiem? :> Kolejne (przynajmniej trzecie które pamiętam) hasło pochodzące z piosenki Creep. Oznacza to, że zapewne tekst tej piosenki jest dla Ciebie ważny. W głębsze interpretacje bawić się nie chcę ;)
      Mam dobre wspomnienia, które przerodziły się w rozczarowania. Na pewno wcześniej miałem 'What the hell am I doing here?' oraz 'I don't belong here'. Nie wiem czy nie miałem też 'I don't care if it hurts' albo 'I wanna perfect soul.'. Ciekawe jakbyś skomentował jakbym dał 'I wanna have control.' :>

      Skoro uważasz, że za późno założyłeś CT to dlaczego nie zdecydowałeś się na ten ruch wcześniej? Nie wiem, chyba dlatego, że przy obecnej kondycji forum spodziewałem się może jednej strony pytań na rok, ale jednak pojawiło się kilka stron, więc nie ma tragedii.
      Zakładałeś CT z myślą, że nikogo nie zainteresujesz czy z myślą aby jak najwięcej osób pisało? :P Mogą się te sprawy łączyć oczywiście ;)

      Ostatnio ładnie odpowiadałeś, a jak będzie teraz? ;) To już nie mnie oceniać, czy jest dobrze ;)
      Idzie przeżyć.


      Ogrowego o/
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):

      Wetnę się w cudze pytania ;)

      Toadie napisał(a):


      Co sprawia ci najwięcej przyjemności w byciu moderatorem? Obecnie chyba już nic, niestety.
      A dawniej były jakieś sprawy, które sprawiały Ci przyjemność w moderowaniu? Dział nauka, dla którego tu przyszedłem, S&D, początki smodowania w ZZU. Nawet lubiłem te rzeczy.
      Jakie są ogrowe sposoby na zabicie czasu? Książki, seriale, EU4.
      Co z wieczornymi sesjami remola? :D No jasne, jak mogłem o nich zapomnieć :P



      Znowu ja! Widzę właśnie ;>

      Skoro nie zamierzasz się kierować hasłem umieszczonym nad avkiem to jaki ono ma cel? To tylko oddanie hołdu King Crimson czy jakieś głębsze przemyślenia? Głównie oddanie hołdu King Crimson, a właściwie to samej piosence z której ten cytat pochodzi. Tak z ciekawości, wyobrażasz sobie kierowanie się w moderacji hasłem które mam nad avkiem? :D Powinienem odwalić jakiś numer i zwiać zostawiając za sobą zamieszanie? :>
      Powiem Ci, że popatrzyłem tutaj troszkę inaczej :P Bardziej spodziewałem się, że zostanie stworzone jakieś zamieszanie przez szeroką pojętą 'górę' i wtedy znikniesz ;) Byłoby to w ogóle możliwe? Mocno by musiało Ciebie dotyczyć? To chyba musiałoby być naprawdę spore zamieszanie, nie spodziewam się takiego.

      A jak zinterpretowałbyś moje obecne hasło ponad avkiem? :> Kolejne (przynajmniej trzecie które pamiętam) hasło pochodzące z piosenki Creep. Oznacza to, że zapewne tekst tej piosenki jest dla Ciebie ważny. W głębsze interpretacje bawić się nie chcę ;)
      Mam dobre wspomnienia, które przerodziły się w rozczarowania. Na pewno wcześniej miałem 'What the hell am I doing here?' oraz 'I don't belong here'. Nie wiem czy nie miałem też 'I don't care if it hurts' albo 'I wanna perfect soul.'. Ciekawe jakbyś skomentował jakbym dał 'I wanna have control.' :> Jeśli dobrze pamiętam, to było jeszcze 'I wish I was special', którego nie wymieniłeś. Hasło 'I wanna have control.' dałoby się przeboleć, o ile nie chciałbyś go zacząć stosować na forum :P

      Skoro uważasz, że za późno założyłeś CT to dlaczego nie zdecydowałeś się na ten ruch wcześniej? Nie wiem, chyba dlatego, że przy obecnej kondycji forum spodziewałem się może jednej strony pytań na rok, ale jednak pojawiło się kilka stron, więc nie ma tragedii.
      Zakładałeś CT z myślą, że nikogo nie zainteresujesz czy z myślą aby jak najwięcej osób pisało? :P Mogą się te sprawy łączyć oczywiście ;) Z tego co pamiętam, to zakładałem CT z myślą, że przegrałem zakład z pewnym osobnikiem i musiałem w zamian założyć temat w CT ;)

      Ostatnio ładnie odpowiadałeś, a jak będzie teraz? ;) To już nie mnie oceniać, czy jest dobrze ;)
      Idzie przeżyć. Ciekawe co bym musiał napisać, żeby nie szło przeżyć ;)


      Ogrowego o/[/quote]

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Siema siema koksie!

      Zadawanie Ci pytań zawsze sprawia mi trudność, gdyż zawsze mam wrażenie, że wszystko o Tobie wiem :P Zostaję więc pytać o banały!

      Numer buta? :P

      Ulubiona pasta do zębów?

      W której kieszeni trzymasz telefon?

      I coś ambitniejszego!
      Jeśli mógłbyś wpłynąć na trzy wydarzenia historyczne to co by to było i jakbyś je zmodyfikował? Myślałbyś bardziej o sobie czy o ogóle ludzkości?

      Miłego wieczoru, jak wczoraj!
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):

      Siema siema koksie!
      Siema siema kocie!

      Zadawanie Ci pytań zawsze sprawia mi trudność, gdyż zawsze mam wrażenie, że wszystko o Tobie wiem :P Zostaję więc pytać o banały!
      Nie takie znowu banały, nad jednym musiałem się pomyśleć.

      Numer buta? :P
      Już pytałeś, poszukaj sobie odpowiedzi w logach na IRCu :P

      Ulubiona pasta do zębów?
      Nie mam ulubionej.

      W której kieszeni trzymasz telefon?
      W prawej kieszeni spodni. Czasem tej z przodu, trochę rzadziej w tej na tyłku, ale zawsze w prawej.

      I coś ambitniejszego!
      Jeśli mógłbyś wpłynąć na trzy wydarzenia historyczne to co by to było i jakbyś je zmodyfikował? Myślałbyś bardziej o sobie czy o ogóle ludzkości?
      I tu musiałem się mocno zastanowić...

      Pierwsza myśl to banał, chciałbym zapobiec wybuchowi II wojny światowej.

      Dalej pomyślałem o tym, żeby zapobiec rewolucjom w carskiej Rosji, bo one doprowadziły do komunizmu, co w ogólnym rozrachunku było znacznie gorszą rzeczą niż II wojna. Ewentualnie myślałem o tym, żeby nie dopuścić do wybuchu I wojny światowej, bo w niej też zginęło mnóstwo osób a do tego gdyby ona nie wybuchła, to prawdopodobnie byłoby też rewolucji w Rosji. Tylko tu pojawia się problem w postaci braku niepodległości Polski. Bez wybuchu I wojny nie byłoby niepodległości, bez wybuchu rewolucji w Rosji też. Zrobiłbym więc jakąś kontrrewolucję w Rosji w połowie lat 20, obalającą komunizm.

      No i trzecie, doprowadziłbym do tego, żeby ceny akcji jakiejś firmy poleciały w kosmos, ale najpierw sam kupiłbym te akcje. W efekcie byłbym bardzo bogaty, najlepiej na tyle bogaty, żebym mógł kupić sobie Wisełkę Kraków i pakować w nią hajsy jak Abramowicz w Chelsea, czy szejkowie w PSG :>


      Miłego wieczoru, jak wczoraj!

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Czemu schowałeś swoje 5 zielonych gwiazd i masz tylko jedną niebieską?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016