Toadie

    • FA

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Mati napisał(a):

      Chyba dobranoc :P Za wcześnie na dobranoc, napisz za dwie godziny.

      Nie wydaje Ci się, że to pytania z rozmowy o pracę? :D Nie wiem, dawno nie byłem.

      Ile chciałbyś zarabiać? Jak siebie znam, to nieważne ile bym nie zarabiał, zawsze uznałbym, że przydałoby się więcej ;)

      Jak widzisz siebie za 5 lat? Nie wiem,...

      Co uważasz za swoją największa porażkę? ...nie znam się,...

      Wymień swoje trzy wady. ...nie orientuję się,...

      Co Cię najbardziej motywuje? ...zarobiony jestem!

      Siema siema koleżko! Siema siema Mati!

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Co jeszcze oprócz pieniędzy liczy się w Twoim życiu?

      Jeśli miałbyś do wyboru iść na wesele do bardzo, bardzo dobrych znajomych (wręcz przyjaciół) i jechać na koncert, dajmy na to David Gilmoura, przykładowo we Wrocławiu to co byś wybrał i jak byś to uzasadnił młodej parze lub osobie z którą masz jechać na koncert?

      Jak myślisz - co ja bym wybrał przy dylemacie z pytania powyżej?

      Jeśli miałbyś wyczynowo uprawiać jakiś sport to w czym oprócz piłki kopanej obunóż sprawdziłbyś się najlepiej?

      Jaki jest Twój ulubiony rodzaj chmur? :D
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):

      Co jeszcze oprócz pieniędzy liczy się w Twoim życiu? Sporo rzeczy się liczy, tylko różne rzeczy są ważne w różnym stopniu.

      Jeśli miałbyś do wyboru iść na wesele do bardzo, bardzo dobrych znajomych (wręcz przyjaciół) i jechać na koncert, dajmy na to David Gilmoura, przykładowo we Wrocławiu to co byś wybrał i jak byś to uzasadnił młodej parze lub osobie z którą masz jechać na koncert? Zależy jak dobrych znajomych byłoby to wesele. Generalnie, jeśli naprawdę nie musiałbym iść na wesele, to bym zdezerterował i poszedł na koncert ;) Nie lubię wesel. No ale jeśli znajomi naprawdę dobrzy, to jednak wesele.

      Jak myślisz - co ja bym wybrał przy dylemacie z pytania powyżej? Yyyy, koncert? :>

      Jeśli miałbyś wyczynowo uprawiać jakiś sport to w czym oprócz piłki kopanej obunóż sprawdziłbyś się najlepiej? Nie wiem, czy bym się sprawdził, ale fajnie byłoby grać wyczynowo w tenisa. Przyjemny sport, można sporo zarobić, można coś osiągnąć bez dopingu (chyba...).

      Jaki jest Twój ulubiony rodzaj chmur? :D W końcu jakieś łatwe ;) Cumulus humilis

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Witaj Łobuzie!!
      Teraz ja Cię trochę pomęczę :fgrin:

      ja się pytam gdzie ten quiz o cebuli? ;P Cez się obija! Jak nie to sama zrobie!

      Jak się czuje Tweety? brzusio Go nie boli? ]:-D

      Dlaczego Mati lubi Ci dokuczac? przeciez Ogry są dobre!

      Jaką książkę teraz czytasz?

      /me mocno tuli Toadie !



      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez mala Mi 86 ().

    • Ave
      Masz hl ustawiony na Ogr?
      Czemu ogry są chronione? Przecież to kuzyni trolli czyli powinny być tępione.
      Kiedy złożysz podanie do teamu gry?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • mala Mi 86 napisał(a):

      Witaj Łobuzie!!
      Teraz ja Cię trochę pomęczę :fgrin: Jaki łobuzie? Ja zawsze grzeczny jestem :>

      ja się pytam gdzie ten quiz o cebuli? ;P Cez się obija! Jak nie to sama zrobie! No was chyba porąbało z tym quizem 0_o

      Jak się czuje Tweety? brzusio Go nie boli? ]:-D Właściwie, to tak dawno go nie widziałem, że nie wiem czy żyje, a co dopiero czy go coś boli :P

      Dlaczego Mati lubi Ci dokuczac? przeciez Ogry są dobre! Sam chciałbym to wiedzieć czemu taki jest!

      Jaką książkę teraz czytasz? Po raz n-ty czytam sobie mojego ulubionego Jakuba Wędrowycza :)

      /me mocno tuli Toadie ! /me równie mocno tuli Migotka!



      Drakensang napisał(a):

      Ave Bry!
      Masz hl ustawiony na Ogr? Musisz sam przetestować ;)
      Czemu ogry są chronione? Przecież to kuzyni trolli czyli powinny być tępione. Taaa, a smoki to gady czyli kuzyni krokodyli? Może więc je przeróbmy na buty i torebki? ;) Albo na zupę, w końcu są też kuzynami żółwi :P
      Kiedy złożysz podanie do teamu gry? Wiedziałem, że chyba kruszonka mnie kiedyś o to pytała. Sprawdziłem co jej odpisałem, i to przestaje być śmieszne...

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Cześć Łobuzie :D

      Zupełnie niczym nieinspirowany zapytam tak: co sądzisz o najnowszej solowej płycie Davida Gilmoura? Kupiłeś, masz zamiar kupić, słuchałeś w ogóle? :)

      Który z fast foodów zdarza Ci się odwiedzić najczęściej?

      Masz łaskotki? :> Gdzie? :D

      23 marca byłeś przekonany, że jak Real nie zdobędzie żadnego trofeum to Ancelotti zostanie. Pożegnał się jednak z posadą. Jak z perspektywy oceniasz tą decyzję Realu Madryt? :>

      Dobranosz!
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):

      Cześć Łobuzie :D Czemu łobuzie? :(

      Zupełnie niczym nieinspirowany zapytam tak: co sądzisz o najnowszej solowej płycie Davida Gilmoura? Kupiłeś, masz zamiar kupić, słuchałeś w ogóle? :) Całości nie przesłuchałem. Decyzję o ewentualnym zakupie podejmę po lepszym zapoznaniu się z materiałem :)

      Który z fast foodów zdarza Ci się odwiedzić najczęściej? Nie pamiętam kiedy ostatnio byłem, nie przepadam za tego typu jedzeniem. Chyba, że liczy się knajpa z chińskim jedzeniem, tą mniej więcej raz na tydzień odwiedzam.

      Masz łaskotki? :> Gdzie? :D Mam :( Lepszym pytaniem byłoby gdzie nie mam, dużo mniej wymieniania ;)

      23 marca byłeś przekonany, że jak Real nie zdobędzie żadnego trofeum to Ancelotti zostanie. Pożegnał się jednak z posadą. Jak z perspektywy oceniasz tą decyzję Realu Madryt? :> Obecna gra Realu nie wygląda źle, ale jednak nie w każdym meczu jest dobrze. Przykładem niech będzie mecz z ostatniej soboty. Gra w obronie poprawiona, ale i tak nie jestem zadowolony ze zwolnienia Carlo. To najlepszy trener Realu od wielu lat.

      Dobranosz! Tak!

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • mala Mi 86 napisał(a):

      Cześć SMrODie!! :fkiss: /me rozgląda się i żadnego SMrODa nie widzi! :P

      Twoja ulubiona potrawa z cebuli? Słowa "ulubiona" i "z cebuli" niestety wzajemnie się wykluczają :>
      Dlaczego Toadie ma duże uszy? :fgrin: Wcale nie duże, to są standardowe ogrowe uszy!
      Gdzie podziewa się Twój Księciunio....? :fgrin: Też się zastanawiałem gdzie on jest, ale przedwczoraj w pracy przypadkiem znalazłem :D kliiik
      Kiedy polowanie na Gumisie? ]:-D Nieprędko, obecnie jest sezon ochronny :(
      Który Gumis jest Twoim ulubionym ? ?( Nie wiem, jeszcze żadnego nie jadłem :P

      /me gryz Toadie w uszko ! aUaaaa!

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • ave
      kiedy jest koniec sezonu ochronny ogrów?
      globus czy mapa?
      kiedy leniwiec zajrzy do mojego tematu?
      czemu cebula jest najlepszą rośliną jadalną?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Drakensang napisał(a):

      ave Dzień dobry.
      kiedy jest koniec sezonu ochronny ogrów? Oczywiste jest, że on nigdy się nie kończy :)
      globus czy mapa? Mapa, bo globus pomimo mniejszych zniekształceń ma kiepską skalę.
      kiedy leniwiec zajrzy do mojego tematu? A to już Tygrysa bezpośrednio musisz pytać, nie wiem kiedy ona zajrzy :D
      czemu cebula jest najlepszą rośliną jadalną? tak

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Ave
      Kiedy Ogr zajrzy do mojego tematu?
      Jak dobrymi pływakami są Ogry?
      Ogr lepiej się czuje w wodzie czy na lądzie
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Dzień dobry Cebulko!! :fkiss:
      Czy tak duze uszy Ogra sluzą mu jako płetwy na wodzie? :fgrin:
      Jak często Ogry zażywają kapieli błotnej?
      Dlaczemu Ogr jest zielony? czyzby zzielenial z zazdrości? :fgrin:
      z tego co mi wiadomo to Ogry są wysokie...czemu Ty jestes niski? :fgrin: czyżby niedobory tego jakze waznego w naszym zyciu warzywa-CEBULI?

      /me głasku głask Toadie



      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez mala Mi 86 ().

    • Drakensang napisał(a):

      Ave Dzień dobry.
      Kiedy Ogr zajrzy do mojego tematu? Jak wrócę z Radomia :)
      Jak dobrymi pływakami są Ogry? Nie toną, to wystarczy ;)
      Ogr lepiej się czuje w wodzie czy na lądzie Ogr lubi to i to, ale ląd jest jednak lepszy :)



      mala Mi 86 napisał(a):

      Dzień dobry Cebulko!! :fkiss: Dzień dobry niecebulko! :*
      Czy tak duze uszy Ogra sluzą mu jako płetwy na wodzie? :fgrin: Tak, ale tylko przy pływaniu do tyłu :(
      Jak często Ogry zażywają kapieli błotnej? Co dzień! A myślisz, że skąd się bierze ten śliczny ogrowy zapaszek? :P
      Dlaczemu Ogr jest zielony? czyzby zzielenial z zazdrości? :fgrin: Nie! Czemu niby najdoskonalszy gatunek jakim są ogry miałyby komukolwiek cokolwiek zazdrościć? :>
      z tego co mi wiadomo to Ogry są wysokie...czemu Ty jestes niski? :fgrin: czyżby niedobory tego jakze waznego w naszym zyciu warzywa-CEBULI? Dokładnie! Wszystko co złe to przez cebulę!

      /me głasku głask Toadie mrrrrrrrr :D

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Cześć Ogrze!

      Odnośnie powyższego pytania: czy nawiązujesz tutaj do Roberta Wielkiego Górskiego i nie wybierasz się do Radomia? :D

      Tutaj powinno się znaleźć długie bardzo pytanie. Ale jako, że znasz płytę Animals, znasz Folwark Zwierzęcy będzie krótko: jesteś bardziej psem, świnią czy owcą?
      Jak chcesz bardziej rozbudowane to tak jak tutaj.

      Jesteś już na takim etapie życia, że jesteś w stanie poświęcić pieniądze dla wygody czy nadal jednak poświęcasz częściej wygodę, aby trochę oszczędzić?

      Czy o rzeczy codziennego użytku (telefon, laptop, zegarek, portfel) dbasz i starasz się, aby Ci służyły jak najdłużej czy uważasz, że to urządzenia, które mają Ci służyć przez jakiś czas, a potem i tak planujesz wymienić je na nowszy model?

      Smacznych snów!
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):

      Cześć Ogrze! Cześć Człowieku!

      Odnośnie powyższego pytania: czy nawiązujesz tutaj do Roberta Wielkiego Górskiego i nie wybierasz się do Radomia? :D Nie potwierdzam, nie zaprzeczam! :P

      Tutaj powinno się znaleźć długie bardzo pytanie. Ale jako, że znasz płytę Animals, znasz Folwark Zwierzęcy będzie krótko: jesteś bardziej psem, świnią czy owcą?
      Jak chcesz bardziej rozbudowane to tak jak tutaj. Ja nie jestem zwolennikiem tego podziału, bo jest za dużo ludzi wyłamujących się z tego schematu. Właściwie dzieli on ludzi tylko na złych albo na nieudaczników, jest zbyt czarno-biały i do tego za wąski.

      Jesteś już na takim etapie życia, że jesteś w stanie poświęcić pieniądze dla wygody czy nadal jednak poświęcasz częściej wygodę, aby trochę oszczędzić? Na pewno nie jest tak, że chomikuję, na nic nie wydaję i nikomu nie pożyczam ;) Potrafię czasem sypnąć kasą, ale generalnie rozrzutny nie jestem i nie wydaję od razu wszystkiego co mam. Chyba można powiedzieć, że jestem w miarę oszczędny. :)

      Czy o rzeczy codziennego użytku (telefon, laptop, zegarek, portfel) dbasz i starasz się, aby Ci służyły jak najdłużej czy uważasz, że to urządzenia, które mają Ci służyć przez jakiś czas, a potem i tak planujesz wymienić je na nowszy model? W dzisiejszych czasach trudno o rzeczy które miałyby starczać faktycznie na długo. W końcu mamy niestety to nieszczęsne celowe postarzanie produktów. Ale mimo wszystko raczej staram się dbać o przedmioty, bo jeśli mają mi jakiś czas służyć, to niech działają jak trzeba :)

      Smacznych snów! Tego nie jadam, ale dziękuję za życzenia!

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Dobry Den!

      Toadie napisał(a):

      Tutaj powinno się znaleźć długie bardzo pytanie. Ale jako, że znasz płytę Animals, znasz Folwark Zwierzęcy będzie krótko: jesteś bardziej psem, świnią czy owcą?
      Jak chcesz bardziej rozbudowane to tak jak tutaj.
      Ja nie jestem zwolennikiem tego podziału, bo jest za dużo ludzi wyłamujących się z tego schematu. Właściwie dzieli on ludzi tylko na złych albo na nieudaczników, jest zbyt czarno-biały i do tego za wąski.


      To przyporządkuj do swojej osoby. do której z tych grup jesteś najbardziej, a do której najmniej podobny :>

      Kolejne z ciekawych pytań:
      Jesteś osobą która woli wybaczyć, ale nie zapomnieć czy zapomnieć nie wybaczając?

      Ukradłeś coś kiedyś? :>

      Poleć mi film na sobotni wieczór! Dobry film. Poleć wiedząc, że i tak wybiorę inny ;)

      Miłego wieczoru, dziwny panie z teamu!
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):

      Dobry Den! Ahoj!

      Toadie napisał(a):

      Tutaj powinno się znaleźć długie bardzo pytanie. Ale jako, że znasz płytę Animals, znasz Folwark Zwierzęcy będzie krótko: jesteś bardziej psem, świnią czy owcą?
      Jak chcesz bardziej rozbudowane to tak jak tutaj.
      Ja nie jestem zwolennikiem tego podziału, bo jest za dużo ludzi wyłamujących się z tego schematu. Właściwie dzieli on ludzi tylko na złych albo na nieudaczników, jest zbyt czarno-biały i do tego za wąski.


      To przyporządkuj do swojej osoby. do której z tych grup jesteś najbardziej, a do której najmniej podobny :> Nie będę się bawił w podział, który według mnie jest kiepski ;>

      Kolejne z ciekawych pytań:
      Jesteś osobą która woli wybaczyć, ale nie zapomnieć czy zapomnieć nie wybaczając? Wybaczyć, ale nie zapomnieć. Aczkolwiek dużo zależy tu od sytuacji i tego komu mam wybaczyć.

      Ukradłeś coś kiedyś? :> Nie, nigdy. Naprawdę nigdy. Nie potrafiłbym przywłaszczyć sobie czegoś co należy do innej osoby. Nawet jak widzę, że komuś np. wypadł banknot i ta osoba tego nie zauważyła, to jestem frajerem który zawsze odda a nie weźmie dla siebie jako rzecz znalezioną. Kradzieżą brzydzę się niesamowicie.

      Poleć mi film na sobotni wieczór! Dobry film. Poleć wiedząc, że i tak wybiorę inny ;) Gran Torino. Pewnie znasz, ale możesz obejrzeć kolejny raz. A jak nie znasz, to czas nadrobić zaległości :)

      Miłego wieczoru, dziwny panie z teamu! Miłego dnia moderatorze dla ludzi!

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Pada :(

      Toadie napisał(a):

      Nie będę się bawił w podział, który według mnie jest kiepski ;>


      Czyli się wstydzisz, że jesteś owcą :D

      Co do Gran Torino - dzięki za polecenie, poszukam czegoś starszego ;p

      Gdzie ostatnio byłeś na wakacjach?

      Jakie kwiatki Ci się najbardziej podobają? <3

      Dobranoc!
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):

      Pada :( Pada :(

      Toadie napisał(a):

      Nie będę się bawił w podział, który według mnie jest kiepski ;>


      Czyli się wstydzisz, że jesteś owcą :D A Ty na serio byłbyś w stanie siebie przyporządkować? :>

      Co do Gran Torino - dzięki za polecenie, poszukam czegoś starszego ;p Nie znasz się!

      Gdzie ostatnio byłeś na wakacjach? W najpiękniej położonej miejscowości w Polsce, w Wetlinie <3

      Jakie kwiatki Ci się najbardziej podobają? <3 Kaktusy :> Niektóre naprawdę ślicznie kwitną :D

      Dobranoc! Dzień dobry!

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Wieszór!

      Toadie napisał(a):

      Czyli się wstydzisz, że jesteś owcą :D A Ty na serio byłbyś w stanie siebie przyporządkować? :>


      Oczywiście, że byłby w stanie, co to za problem?

      Co w kobiecie w pierwszej kolejności zwraca Twoją uwagę?

      Wolałbyś żyć pod jednym dachem z kotem czy psem?

      Które z tych zwierząt lepiej oddaje Twój charakter?
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):

      Wieszór! Seplenisz! Piłeś? :>

      Toadie napisał(a):

      Czyli się wstydzisz, że jesteś owcą :D A Ty na serio byłbyś w stanie siebie przyporządkować? :>


      Oczywiście, że byłby w stanie, co to za problem? Bo wybór bardzo ograniczony. Nie czuję się psem, ani świnią ani owcą. A niestety innych opcji brak :(

      Co w kobiecie w pierwszej kolejności zwraca Twoją uwagę? Hmmm, tak na samym początku najbardziej uwagę przykuwają chyba takie dwie rzeczy z przodu ;)

      Wolałbyś żyć pod jednym dachem z kotem czy psem? Z psem.

      Które z tych zwierząt lepiej oddaje Twój charakter? Na pewno nie kot, więc drogą eliminacji zostaje pies. Tylko pies też tak średnio pasuje ;)

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Skoro kot do Ciebie nie pasuje to dlaczego masz kota w sygnaturze?
      Dlaczego nie zrobiłeś nicka z liter "The Wall" ? :( Wg mnie pomysł był OK :P
      Gdyby w niedzielę był quiz o cebuli wziąłbyś w nim udział?
      Lubisz Clint Eastwooda jako aktora?
      Jak oceniłbyś zakończenie Gran Torino? Myślisz, że było dobre czy czułeś jakiś niedosyt i rozczarowanie?
      Zdarzyło Ci się obejrzeć film lub przeczytać książkę i wkurzyć się na to jak się skończył/a?
      Czy zabierzesz Matiego do Wrocławia czy wolisz zamknąć go w szafie? :D


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      Skoro kot do Ciebie nie pasuje to dlaczego masz kota w sygnaturze? Bo mam i już :P
      Dlaczego nie zrobiłeś nicka z liter "The Wall" ? :( Wg mnie pomysł był OK :P Według mnie też. Może kiedyś? :)
      Gdyby w niedzielę był quiz o cebuli wziąłbyś w nim udział? Tak! Tylko po to, żeby go wygrać! :)
      Lubisz Clint Eastwooda jako aktora? Tak! Ale jako reżysera lubię jeszcze bardziej.
      Jak oceniłbyś zakończenie Gran Torino? Myślisz, że było dobre czy czułeś jakiś niedosyt i rozczarowanie? Filmowi dałem 10/10 na filmwebie, i jeszcze dodałem go do ulubionych, to o czymś świadczy :) Jakby zakończenie mi się nie podobało, to byłoby niżej, uwielbiam ten film taki jaki jest :)
      Zdarzyło Ci się obejrzeć film lub przeczytać książkę i wkurzyć się na to jak się skończył/a? No jasne, i to nie jeden raz ;)
      Czy zabierzesz Matiego do Wrocławia czy wolisz zamknąć go w szafie? :D Zabierałbym! Ale niech płaci sam za siebie :P

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Gootek napisał(a):

      \o/ Bulbasaur Gootek o/

      Z czym kojarzy Ci się złoto ? Chyba z medalami olimpijskimi :)
      Co mówisz o sobie najczęściej ? A nawet nie wiem. Nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ani nie liczyłem co najczęściej ;)
      Co najbardziej w życiu chciałbyś mieć ? Przepraszam, ale to zbyt osobista sprawa.
      Gdy Jesteś wściekły to... Wyzywam i przeklinam, i to mocno. Ale nie jest łatwo mnie do takiego stanu doprowadzić.
      Ile brakuje Ci do szczęścia ?‎ Tu jest podobnie jak dwa pytania wyżej.

      /me bajo Baj o/

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Czyżby Ogr się szykował do zmiany kolorów? Avatar I sygna sugerują, że będziesz składał podanie na GO.
      Czy Ogr lubi dobrą książkę?
      Lubisz historię?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Drakensang napisał(a):

      Czyżby Ogr się szykował do zmiany kolorów? Avatar I sygna sugerują, że będziesz składał podanie na GO. No ciekawy jestem czym sugerują? :P
      Czy Ogr lubi dobrą książkę? Mało rzeczy tak uwielbiam, jak dobrą książkę :) Kiedyś czytałem średnio jedną tygodniowo, teraz niestety sporo mniej.
      Lubisz historię? Tak. Szczególnie interesuje mnie historia starożytności, historia polski tak mniej więcej do końca XVII wieku czy historia wojen. Bardzo interesuję się taktyką wojenną.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Sugeruje się między innymi pomarańczowymi dodatkami w sygnaturze.
      Ebook czy normalna książka?
      Laptop czy PC.
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Drakensang ().