Toadie

    • FA

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Drakensang napisał(a):

      Ulubiona książka Clancy'ego? Polowanie na Czerwony Październik. Oceniam na 8/10


      Indestructible napisał(a):

      Ogrze mój! Tygrysie!

      Czo tu za jakieś nieznane osoby robią Ci krzywdę? Nie wiem właśnie :(
      Czemu tak sobie pozwalasz? Bo jak doskonale wiesz, jestem osobą niezwykle kulturalną i dobrze wychowaną, czyż nie? :>
      Chciałbyś zostać moim testerem żywności? :P Jeśli to oznaczałoby jedzenie (smaczne oczywiście i w dużej ilości) za darmo, to biorę tą robotę! :D

      Wyczuwam dzisiaj 'dłuuuugie posiedzenie'. ]:-D Obyś była złym prorokiem :P

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Cześć,
      Jaka kategorie quizuw lubisz a jakiej nieznosisz?
      Ulubiony film?
      Ulubiona postac z dziecinstwa?

      Edit:
      Wkradl sie brzydki ortograf uw zamiast ow ;(

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez rqewfrsgdg ().

    • sanecrossek napisał(a):

      Cześć, Bry
      Jaka kategorie quizuw lubisz a jakiej nieznosisz? Chyba astronomiczne
      Ulubiony film? Stowarzyszenie umarłych poetów
      Ulubiona postac z dziecinstwa? Tsubasa Ōzora :D Właściwie zawsze wolałem Misakiego, ale jednak podczas meczów każdy chciał być jak Tsubasa. No chyba, że się stało na bramce, to wtedy jak Wakabayashi :D

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • sanecrossek napisał(a):

      Dlaczego taki nick? Nick jest dziełem przypadku. Grałem kiedyś z całkiem innym nickiem, ale dostałem nowe konto więc musiałem tna szybko wymyślić nowy, tymczasowy nick. Nie pamiętam już czemu padło na Toadie, ale ten "tymczasowy" nick jakoś tak został :) A nie np. Toadwart czy Toudie :) Toadwart to nie jest popularna wersja w Polsce, no a Toudie to jakiś przekręcony zapis, więc nawet nie wiem czemu miałby być brany pod uwagę ;)

      Co sądzisz o Tygrysach a co o Smokach?Czy mogłyby żyć razem na nizinnym terenie? Nie wiem czy by mogły, ale wątpię. Jedno wredniejsze od drugiego :P

      Cebula co to takiego dla ciebie? Coś co potrafi zepsuć każde danie :(

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • sanecrossek napisał(a):

      Dlaczego mrowki sa male? Bo nie potrzebują być większe
      Czy zlo jest zle,czy ma przejawy dobra? Zależy jak bardzo złe jest to zło
      Dlaczego kanaly w telewizji nie zaczynaja sie od #? Bo nie ma takiej potrzeby, więc po co dawać jakiś niepotrzebny znak na początku?
      Jak dluga jest liczba rzeczy ktorych nie zrobiles? Nie robiłem takiej listy więc nie wiem :(
      Ile lat chcesz zyc? Aż do śmierci
      Co Ci sie podoba n IRC? Nie wiem, ale pewnie coś takiego jest, bo jednak wchodzę ;)
      Dlaczego prowadzisz quizy? Bo przejąłem to po poprzednim moderatorze nauki. I tak zostało.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • sanecrossek napisał(a):

      Jakie filmy,muzyke polecasz? Oj, jakbym zaczął wymieniać wszystko, co mogę polecić to limit znaków dla posta mógłby się wyczerpać :(
      Czy sluchasz muzyki bez slow? W sensie, że muzyki instrumentalnej, czy że jestem cicho podczas słuchania? ;) Lubię utwory instrumentalne, tu są dwa moje ulubione: klik i klik. W przypadku tej drugiej piosenki uwielbiam szczególnie to co jest od 2:38 do końca, choć początek też najgorszy nie jest ;)
      Czy muzyka jest dla Ciebie przejawem przekazywania emocji,historii? Do tego też może służyć. Tekst nie jest najważniejszą dla mnie rzeczą w muzyce, ale piosenki z dobrym tekstem na pewno słucha się lepiej od takiej z kiepskim tekstem. Pewnie dlatego jedną z przyczyn tego, że nie lubię Hip Hopu sa właśnie teksty, pisane ewidentnie przez idiotów dla idiotów.
      Czy uwazasz ze ludzie funduja sobie cierpienie?Dlaczego tak/nie? Fundują sobie, bo pewnie nie zawsze są świadomi skutków tego co robią.
      Co sadzisz o marnowaniu/niszczenih rzeczy ktore moga pomoc innym? Nie lubię marnotrawstwa, ale uważam też, że każdy ma chyba prawo robić ze swoją własnością to co sam chce.
      Czy segregujesz smieci? :) Nie, bo te posegregowane przez nas śmieci i tak trafiają do jednego pojemnika gdzie się wymieszają, a są potem segregowane w sortowni. Po co mam więc cokolwiek segregować? ;)
      Dlaczego zyjemy w swiecie malych zmian na wielka skale,ktore zmieniaja bardziej sposob zycia,niz ich zachowanie wobec swiata? Nie mam pojęcia.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Czemu nie lubisz pomarańczowych smoków? Słyszałem, że faszerowany ogr z rusztu jest bardzo dobry, potwierdzisz?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Drakensang napisał(a):

      Czemu nie lubisz pomarańczowych smoków? Słyszałem, że faszerowany ogr z rusztu jest bardzo dobry, potwierdzisz? Jak to nie lubię pomarańczowych smoków? Zapewne lubię, tylko nigdy nie miałem okazji jeść :( Ale to jest do nadrobienia :)
      Co do drugiego pytania, to naprawdę nie wiem, jak można chcieć jeść tak szlachetne stworzenia jak Ogry? :(

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Mari napisał(a):

      Ulubione radio? Last.fm się liczy? ;) Bo radia słucham tylko jak jadę autem. Skaczę wtedy między kilkoma stacjami i słucham tej która w danej chwili puszcza najlepszą piosenkę.
      Ulubiony kanał TV? No i znowu problem, bo TV właściwie nie oglądam, poza sportem od czasu do czasu. Uznajmy więc, że ulubionym kanałem jest C+ Sport :)

      Kto Twoim zdaniem w ówczesnych czasach zasługuje na nagrodę nobla? Zależy w jakiej kategorii ;)

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Czemu uważasz, że ogry są szlachetnymi stworzeniami? Szlachetne są gryfy, smoki, lwy, tygrysy i kilka innych ras, ale nie ogry.
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Drakensang napisał(a):

      Czemu uważasz, że ogry są szlachetnymi stworzeniami? Szlachetne są gryfy, smoki, lwy, tygrysy i kilka innych ras, ale nie ogry. Uważam, że są szlachetne, bo są :> A z tą szlachetnością tygrysów to pojechałeś po bandzie :D

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Ogry są szlachetne w jednej wypadku. Gdy są nabite na rożen nad ogniem. W innych wypadkach, nie są szlachetne.
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Ulubiony gatunek zwierząt?
      Czemu ogr, a nie troll?
      Ulubiona mitologia i postać z niej?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Drakensang napisał(a):

      Ulubiony gatunek zwierząt? Uwielbiam pająki, bardzo fascynujące i łdne zwierzęta, bardzo mi imponuje ich przystosowanie do łapania ofiar. No i pajęczyna jest materiałem tak świetnym, że ludziom nadal nie udało się stworzyć nic o nawet zbliżonych właściwościach. Poza pająkami bardzo lubię też gatunek zwany canis lupus familiaris ;)
      Czemu ogr, a nie troll? Bo ja wiem czemu? Toadie zawsze był ogrem i już :)
      Ulubiona mitologia i postać z niej? Świetna ale zarazem niedoceniana i mało poznana jest mitologia Słowian, ale ulubionej postaci nie mam.


      Indestructible napisał(a):

      Toadie napisał(a):

      A z tą szlachetnością tygrysów to pojechałeś po bandzie

      Chyba się smrodzi zapomniałeś! :O

      Kto jest gorszy? Ja czy Mati? Każde z was jest wredne na swój sposób, nie da się porównać i wybrać gorszego ;)
      Czemu on? Jak wyżej :P
      Czemu nie chcesz zostać zjedzony? Bo bycie zjedzonym mogło by sprawić mi pewne trudności w dalszym życiu....
      Czemu ludzie uważają Cię za leniwego? :P Kto tak uważa?! Dawać mi ich! :<
      Czemu słuchasz brzydkiej muzyki? :D Bo czasem nie mam innego wyboru :( Jak w pracy jest akurat ustawiony RMF czy Zetka i puszczają "hity" zespołów typu Enej, Feel, wszelkiej maści Hip Hopy, czy co najgorsze Bednarka, to płaczę w duchu, ale chcąc nie chcąc słucham brzydkiej muzyki... No ale podobno cierpienie uszlachetnia itd :P

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Co powiesz o Amon Amarth?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Co??
      Amon Amarth "Deceiver of the Gods" (OFFICIAL VIDE…: youtu.be/CpAcxbtXUgQ
      Link do jednej z ich piosenek. Radzę uważać z głośnością, bo są głośni.
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Czy warto uczyć się geografii? Jeśli tak to czemu?
      Ulubiona dziedzina geografii to?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Drakensang napisał(a):

      Czy warto uczyć się geografii? Jeśli tak to czemu? Jak ktoś lubi, to czemu nie ;) Ale studiów w tym kierunku zbytnio nie polecam.
      Ulubiona dziedzina geografii to? Chyba geomorfologia :)

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Toadie napisał(a):

      Drakensang napisał(a):

      Czy warto uczyć się geografii? Jeśli tak to czemu? Jak ktoś lubi, to czemu nie ;) Ale studiów w tym kierunku zbytnio nie polecam.
      Ulubiona dziedzina geografii to? Chyba geomorfologia :)

      Czemu je polecasz?
      Teraz się zastanawiam jaki zestaw rozszerzeń wziąść i geografia jest na trzecim miejscu po historii i po WOS. Plus mojego liceum, że w pierwszej klasie muszę je wybrać.
      Jaki jest ulubiony gatunek muzyki Ogra?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Drakensang napisał(a):

      Czemu je polecasz? Pisałem, że nie do końca je polecam, ale na pewno są to ciekawe studia :)
      Teraz się zastanawiam jaki zestaw rozszerzeń wziąść i geografia jest na trzecim miejscu po historii i po WOS. Plus mojego liceum, że w pierwszej klasie muszę je wybrać.
      Jaki jest ulubiony gatunek muzyki Ogra? Rock progresywny :)

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Siema siema koleżko!

      Co Cię najbardziej motywuje?

      Wymień swoje trzy wady.

      Co uważasz za swoją największa porażkę?

      Jak widzisz siebie za 5 lat?

      Ile chciałbyś zarabiać?

      Nie wydaje Ci się, że to pytania z rozmowy o pracę? :D

      Chyba dobranoc :P
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)