Toadie

    • FA

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Ruda napisał(a):

      Yo. ;>

      Istnieje pewien serial, który ukazuje w dość czarnym świetle przyszłość człowieka. Niektóre odcinki dość mocno akcentują wady przyszłego świata, który oparł się na rozwoju technologii.
      Co za tym idzie...
      • Jaką decyzję podjąłbyś będąc w sytuacji premiera Wielkiej Brytanii będąc na jego miajscu? (S1E1) Nigdy w życiu bym się nie zgodził. Po prostu nie ma opcji.
      • Gdybyś panicznie bał się o swoje potomstwo, zdecydowałbyś się tak jak główna bohaterka na program Arkangel? Jeśli tak, to do jakiego stopnia byś się ograniczał? (S4E2) Nie, to jest zwyczajnie chore. Uważam, że obecnie rodzice za bardzo chronią dzieci, czasem nie pozwalając im na nic. Kiedy byłem dzieckiem to było inaczej, moim zdaniem lepiej. A już takie zabieranie prywatności nastoletniej latorośli, to zupełnie chore.
      • Gdybyś miał dostęp do gry, w której mógłbyś wgrać sobie postacie z reala - jaką grę byś wybrał? (S4E1) Gothic 2, bo ma najfajniejszy świat <3 A w przypadku ludzi których nie lubię to do KotOR, wtedy mógłbym ich dusić mocą na odległość :>
      • Jak postąpiłbyś na miejscu głównego bohatera z odcinka S3E3? Wykonałbyś wszystkie polecenia jakie dostałbyś SMSem? Zależy od tego jakie to byłyby polecenia, i czym byłbym szantażowany. Ale bardzo ciężko ocenić jeśli nie jest się osobą zmuszana do takich rzeczy.


      :>

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Toadie napisał(a):

      Ruda napisał(a):

      Yo. ;>

      Istnieje pewien serial, który ukazuje w dość czarnym świetle przyszłość człowieka. Niektóre odcinki dość mocno akcentują wady przyszłego świata, który oparł się na rozwoju technologii.
      Co za tym idzie...
      • Jaką decyzję podjąłbyś będąc w sytuacji premiera Wielkiej Brytanii będąc na jego miajscu? (S1E1) Nigdy w życiu bym się nie zgodził. Po prostu nie ma opcji. Nawet jeśli życie straciłaby przez to jakaś osoba?
      • Gdybyś panicznie bał się o swoje potomstwo, zdecydowałbyś się tak jak główna bohaterka na program Arkangel? Jeśli tak, to do jakiego stopnia byś się ograniczał? (S4E2) Nie, to jest zwyczajnie chore. Uważam, że obecnie rodzice za bardzo chronią dzieci, czasem nie pozwalając im na nic. Kiedy byłem dzieckiem to było inaczej, moim zdaniem lepiej. A już takie zabieranie prywatności nastoletniej latorośli, to zupełnie chore.
      • Gdybyś miał dostęp do gry, w której mógłbyś wgrać sobie postacie z reala - jaką grę byś wybrał? (S4E1) Gothic 2, bo ma najfajniejszy świat :O
      • Jak postąpiłbyś na miejscu głównego bohatera z odcinka S3E3? Wykonałbyś wszystkie polecenia jakie dostałbyś SMSem? Zależy od tego jakie to byłyby polecenia, i czym byłbym szantażowany. Ale bardzo ciężko ocenić jeśli nie jest się osobą zmuszana do takich rzeczy.


      :>





      • Jak odnalazłbyś się w świecie, gdzie ludziom wystawia się oceny w każdej codziennej sytuacji? (S3E1)
      • Gdybyś stracił ukochaną Ci osobę i chciałbyś by ona wróciła. Zdecydowałbyś się na rozwiązanie z S2E1? Jakie miałeś odczucia po tym odc?
      • Chciałbyś mieć dostęp do swoich wspomnień? Coś na zasadzie wgranego dysku twardego, tak jak pokazano to w S1E3.
      :P






      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Ruda napisał(a):

      Toadie napisał(a):

      Ruda napisał(a):

      Yo. ;>

      Istnieje pewien serial, który ukazuje w dość czarnym świetle przyszłość człowieka. Niektóre odcinki dość mocno akcentują wady przyszłego świata, który oparł się na rozwoju technologii.
      Co za tym idzie...
      • Jaką decyzję podjąłbyś będąc w sytuacji premiera Wielkiej Brytanii będąc na jego miajscu? (S1E1) Nigdy w życiu bym się nie zgodził. Po prostu nie ma opcji. Nawet jeśli życie straciłaby przez to jakaś osoba? Chyba tylko w przypadku osób mi najbliższych zastanowiłbym się. W przypadku innych osób bez szans.

      • Gdybyś panicznie bał się o swoje potomstwo, zdecydowałbyś się tak jak główna bohaterka na program Arkangel? Jeśli tak, to do jakiego stopnia byś się ograniczał? (S4E2) Nie, to jest zwyczajnie chore. Uważam, że obecnie rodzice za bardzo chronią dzieci, czasem nie pozwalając im na nic. Kiedy byłem dzieckiem to było inaczej, moim zdaniem lepiej. A już takie zabieranie prywatności nastoletniej latorośli, to zupełnie chore.
      • Gdybyś miał dostęp do gry, w której mógłbyś wgrać sobie postacie z reala - jaką grę byś wybrał? (S4E1) Gothic 2, bo ma najfajniejszy świat :O
      • Jak postąpiłbyś na miejscu głównego bohatera z odcinka S3E3? Wykonałbyś wszystkie polecenia jakie dostałbyś SMSem? Zależy od tego jakie to byłyby polecenia, i czym byłbym szantażowany. Ale bardzo ciężko ocenić jeśli nie jest się osobą zmuszana do takich rzeczy.


      :>





      • Jak odnalazłbyś się w świecie, gdzie ludziom wystawia się oceny w każdej codziennej sytuacji? (S3E1) Raczej bym miał słabe oceny, bo nie jestem dobry w podlizywaniu się i wolę szczerość, której ludzie nie lubia.
      • Gdybyś stracił ukochaną Ci osobę i chciałbyś by ona wróciła. Zdecydowałbyś się na rozwiązanie z S2E1? Jakie miałeś odczucia po tym odc? Nie. Bo to byłoby oszukiwanie, nie umiałbym z czegoś takiego czerpać radości.
      • Chciałbyś mieć dostęp do swoich wspomnień? Coś na zasadzie wgranego dysku twardego, tak jak pokazano to w S1E3. Chyba chciałbym :P
      :P



      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • No to jeszcze na koniec weekendu ]:-D
      • Gdyby jakaś kobieta zatrzymała Cię z prośbą zmiany koła, zgodziłbyś się?
      • Gdybyś mógł wybrać godziny swojej pracy, jakie godziny byś wybrał?
      • Co zrobiłbyś gdybyś obudzil się pewnego dnia i zauważyłbyś że nikt Cię nie rozpoznaje i nie pamięta?
      :piwko:





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Ruda napisał(a):

      No to jeszcze na koniec weekendu ]:-D A to odpowiem na początku mojego pięciodniowego weekendu :D
      • Gdyby jakaś kobieta zatrzymała Cię z prośbą zmiany koła, zgodziłbyś się? Zależy czy ładna :P A tak na serio to zależy czy miałbym czas, i czy byłyby wszystkie potrzebne narzędzia. Średnio raz na tydzień słyszę prośbę o zmianę wycieraczek i zawsze zmieniam, więc jeśli by mógł to i koło by się zmieniło :P
      • Gdybyś mógł wybrać godziny swojej pracy, jakie godziny byś wybrał? Najważniejsza sprawa to początek pracy o 11, tak żebym mógł wstawać o normalnej porze czyli po 10. Koniec najchętniej o 14, a jeśli już musiałbym dłużej pracować to do 19 maks.
      • Co zrobiłbyś gdybyś obudzil się pewnego dnia i zauważyłbyś że nikt Cię nie rozpoznaje i nie pamięta? Zależy czy ja bym kogoś rozpoznawał i pamiętał. Jeśli nie, to nic by mnie nie trzymało, a wtedy pewnie wyjechałbym do jakiegoś kraju z ciekawszymi perspektywami i dobrym klimatem (czyli bez upałów). Szwajcaria może?
      :piwko:

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Cezarcfc napisał(a):

      Przypomnij sobie pewien znamienity europejski film z roku 2002 i postaraj się odpowiedzieć na pytanie w odpowiednim stylu...

      Jak to jest śmierdzieć cebulą? Dobrze?
      Niestety, nie mogę odpowiedzieć, że "moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze", bo tu jest tylko niedobrze :P

      kruszynka napisał(a):

      @Cezarcfc jaki film masz na myśli? :P

      @Toadie wolisz kobiety, które potrzebują swojego księcia, lubią być wybawiane z opresji, takie 'księżniczki" czy kobiety w stylu "sama zrobię to lepiej", samowystarczalne, tzw. "z jajami"?
      @kruszynka łap


      A co do drugiego pytania, to przeginanie w którąkolwiek ze stron jest złe ;) Więc najlepiej tak pośrodku.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Witoj! o/

      Wyobraź sobie, że jesteś seryjnym mordercą. :evil:

      Będąc na miejscu Dextera pod koniec 1 sezonu, podjąłbyś taką samą decyzje jak on?
      Zabijasz niewinnych ludzi czy tych którzy na to zasłużyli?
      Tak jak Dexter, szukałbyś pracy w policji, czy może inaczej próbowałbyś "wtopić się w tłum" np. pracując w masarni?
      Jaką "pamiątkę" po swoich ofiarach byś zbierał?

      /me wraca pod cieplutką kołdrę bo "winter is coming" :|


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Ruda napisał(a):

      aloszka! o/ I nawet bez błędu :>

      • Jakbyś zareagował, gdyby Twój przyjaciel wyznał Ci że gotuje metę? Zależy kto :D U niektórych pewnie byłym zaskoczony, u innych mniej :P
      • Chciałabyś mieć takiego kumpla jakim jest Jessi? Nie.
      • Która postać z BB jest Twoją ulubioną? Mike Ehrmantraut, zdecydowanie :P


      :xfa:

      Neferet napisał(a):

      Witoj! o/ A witojcie :P

      Wyobraź sobie, że jesteś seryjnym mordercą. :evil: Łatwe zadanie wyobrazić sobie coś takiego, patrząc na to jak ludzie czasem potrafię wkurzyć :P

      Będąc na miejscu Dextera pod koniec 1 sezonu, podjąłbyś taką samą decyzje jak on? Tak. Dextera rozumiem, też mam siostrę i gdybym był seryjnym mordercą to bym się nie wahał ;)
      Zabijasz niewinnych ludzi czy tych którzy na to zasłużyli? Tylko tych co zasłużyli.
      Tak jak Dexter, szukałbyś pracy w policji, czy może inaczej próbowałbyś "wtopić się w tłum" np. pracując w masarni? W masarni to na pewno nie, bo krew zwierzęca obrzydza mnie trochę (a ludzka własciwie nie, nie wiem czemu) :P Policja mogła by być, np taka praca jak Dextera.
      Jaką "pamiątkę" po swoich ofiarach byś zbierał? Hmmmm, chyba żadną. Bo po co mi na przykład zasuszone palce? :D

      /me wraca pod cieplutką kołdrę bo "winter is coming" :| Słusznie, przy zimnie ciepła kołdra zawsze na propsie ;)

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Hej ;)

      widzę, że tematy zakurzone więc trzeba je odkurzyć :P

      • Jak oceniasz postacie z BB? Czy można ocenić Walta jako dobrego człowieka, który chciał jak najlepiej dla swoje rodziny?
      • Na co trzeba przygotować się w serialu Better Call to Saul? :> Jak oceniasz serial po odcinkach, które już obejrzałeś?
      • Która cześć książki GoT jest wg Ciebie najlepsza i dlaczego?
      • Gdybyś miał opowiedzieć swoją wersję zakończenia serialu GoT, jaka wersję być przedstawił?


      Miłego dnia :xga:





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Ruda napisał(a):

      Hej ;)

      widzę, że tematy zakurzone więc trzeba je odkurzyć :P No ciekawe czemu :>

      • Jak oceniasz postacie z BB? Czy można ocenić Walta jako dobrego człowieka, który chciał jak najlepiej dla swoje rodziny? Na początku chciał jak najlepiej dla rodziny. Później raczej po prostu nie umiał przestać, no i spodobało mu się bycie złym. Ogólnie nie oceniam go zbyt dobrze.
      • Na co trzeba przygotować się w serialu Better Call to Saul? : data-verified= "> Jak oceniasz serial po odcinkach, które już obejrzałeś? Trzeba się przygotować na serial dużo spokojniejszy niż BB, gdzie akcja rozwija się wolniej i jest jej mniej. Co zresztą wychodzi na dobre. No i trzeba się spodziewać, że niektóre postacie będą zupełnie inne niż w BB, przynajmniej na początku Better Call Saul. Dopiero potem ewoluują w to co znamy z BB.
      • Która cześć książki GoT jest wg Ciebie najlepsza i dlaczego? "Nawałnica mieczy", choćby przez walkę Oberyna z górą, krwawe gody i to co spotkało Joffreya.
      • Gdybyś miał opowiedzieć swoją wersję zakończenia serialu GoT, jaka wersję być przedstawił? Najlepsze zakończenie: Jon Snow ginie, Arya ginie (najlepiej bolesną śmiercią), Danka ginie (najlepiej jeszcze bardziej bolesną śmiercią), Cersei ginie (najlepiej najbardziej bolesną śmiercią), Sansa żyje i rządzi wszystkimi. Takie sobie wymarzyłem <3


      Miłego dnia :xga: I miłego wieczora :piwko:

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Hajhoł!

      Tak czytałem i czytałem ten twój temat kiedyś i zacząłem się zastanawiać...
      Tyle postaci różnych się tu przewinęło, których nie znam, że szok :o Lubisz oglądać seriale?
      Ile ich masz już za sobą?
      Oglądasz "na dziko" czy wolisz zapłacić za dostęp do materiałów różnej maści?
      Który serial wspominasz najlepiej?
      Czy jest taki, który z chęcią oglądnąłbyś drugi raz?

      Tak serialowo dziś :fsmile: :popcorn:
      Coś o mnie o tu ^^

      "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




      Ex
    • Zaqes napisał(a):

      Hajhoł! o/

      Tak czytałem i czytałem ten twój temat kiedyś i zacząłem się zastanawiać...
      Tyle postaci różnych się tu przewinęło, których nie znam, że szok :O Wcale nie dużo! Lubisz oglądać seriale? Bardzo, wolę od filmów.
      Ile ich masz już za sobą? Pewnie kilkadziesiąt. One bywają długie, więc trudno żeby było więcej :P
      Oglądasz "na dziko" czy wolisz zapłacić za dostęp do materiałów różnej maści? Od razu na dziko...
      Który serial wspominasz najlepiej? 'Allo Allo' do którego regularnie wracam, 'Świat według Bundych', 'Stargate SG1', bo to chyba pierwszy serial który zacząłem oglądać na komputerze, jeszcze w liceum czuli ładne kilkanaście lat temu, 'Dexter', pierwsze sezony 'Lost'. Dużo tego bym mógł wymieniać :P
      Czy jest taki, który z chęcią oglądnąłbyś drugi raz? Zdarza mi się ogladać więcej niż raz, np Allo Allo minimum 5 razy i planuję oglądać ponownie ;)

      Tak serialowo dziś :fsmile: :popcorn:

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Ruda napisał(a):

      Ahoj! Hejo o/

      • która potrawa wigilijna jest Twoją ulubioną? Zupa grzybowa <3 <3 <3 Uwielbiam ją tak bardzo, że zawsze jem ją tez w pierwszy i drugi dzień świąt, nie tylko w wigilię.
      • podjadasz wcześniej przygotowane potrawy? Tylko odrobinę :P
      • dostałeś kiedykolwiek prezent, który sprawił że aż Cię zatkało? Czasem się zdarza, np. tydzień temu dostałem coś na tyle głupiego, że mnie zatkało ;)
      • lubisz ubierać choinkę? Tak średnio. Kiedyś lubiłem, teraz już mniej.
      :piwko:

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Toadie napisał(a):

      Ruda napisał(a):


      • dostałeś kiedykolwiek prezent, który sprawił że aż Cię zatkało? Czasem się zdarza, np. tydzień temu dostałem coś na tyle głupiego, że mnie zatkało ;)


      Została pobudzona ciekawośc najbardziej ciekawskiego członka Teamu... TEŻ CHCĘ WIEDZIEĆ! :D
      Coś o mnie o tu ^^

      "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




      Ex
    • Ruda napisał(a):

      /me rzuca @Toadie do śniegu /me łapie Rudeła i ciągnie do śniegu z sobą

      1. Czy istnieje potrawa, która jest przygotowana tylko dla Ciebie, bo właśnie Ty tylko ją lubisz? ; data-verified= "> Osobnej potrawy to nie ma, ale bywa robiona wersja różnych potraw bez cebuli, bo wersja z cebulą niestety dla mnie odpada :P
      2. Czy na Twojej choince wiesza się cukierki? :wrr: Tak. Ale zawsze szybko znikały :D Magia.
      3. Sylwester w domu czy raczej ze znajomymi? :P Zależy z jakimi znajomymi :P
      :papa:

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • hej ogrątko :D Dawno mnie tu nie było :P


      Bawiłeś się już tą kaczuszką podczas kąpieli? :D
      Co z nią robiłeś?
      Wolałbyś być kozą czy żabą (/me patrzy na @Zaqes :E)?
      Lubisz zupę grzybową...nie boisz się, że trafi się tam jakiś muchomor?
      Lubisz zbierać grzyby czy tylko je zjadać?
      Masz jakieś postanowienie noworoczne? np. wysłać podanie na GO?:D


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      hej ogrątko :D Dawno mnie tu nie było :P No hej kruszonko :D


      Bawiłeś się już tą kaczuszką podczas kąpieli? :D Trudno się nią bawić, jak się bierze prysznic :>
      Co z nią robiłeś? No właśnie nic :(
      Wolałbyś być kozą czy żabą (/me patrzy na @Zaqes :E)? Toadie to ropuszek, więc ani koza ani żaba :P
      Lubisz zupę grzybową...nie boisz się, że trafi się tam jakiś muchomor? Nie, bo ich nie zbieram :D
      Lubisz zbierać grzyby czy tylko je zjadać? Wolę zbierać niż zjadać. Chodzić po lesie bardzo lubię, za to nie jestem fanem jedzenia grzybów. To tylko zupa z suszonych mi tak smakuje.
      Masz jakieś postanowienie noworoczne? np. wysłać podanie na GO?:D Żeby parę osób zawału dostało? XD Nie będę taki okrutny :P

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Ruda napisał(a):

      Hejo! Hejka!

      Czy Charles słusznie potępiał Jimmiego, nie dając mu szansy pracy w swojej firmie? Mam tutaj mieszane uczucia. Trochę rozumiem czemu tak zrobił, ale jednak mógł dać szansę bratu.
      Która postać najbardziej Cię drażniła w Better Call To Saul? Nikt bo nie było (jeszcze) Skyler :D
      Gdybyś był właścicielem zakładu kosmetycznego, który ma takiego współlokatora, byłbyś z tego zadowolony ? :P Raczej nie, bo jednak cenię sobie spokój :P
      Miłego weekendu :rolleyes: Udanego tygodnia o/

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Proszę nie porównywać ogrów z najokropniejszym wynaturzeniem na całej Ziemi jakim jest cebula :P

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Rocznicowy 5.000 post, więc trzeba coś napaskudzić :fgrin: :fgrin:

      1. Jakbyś się zachował gdyby Twoim przyjacielem był właśnie Lester Nygaard? Co poradziłbyś mu gdybyś się dowiedział co zrobił swojej żonie?
      2. Czy Lestera spotkała wystarczająca kara? Czy zgodzisz się ze mną, że czegoś zabrakło w zakończeniu pierwszego sezonu? :>
      3. Która sytuacja wywarła na Tobie największe wrażanie/zaskoczenie?
      4. Jak oceniasz Malvo?





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Ruda napisał(a):

      Rocznicowy 5.000 post, więc trzeba coś napaskudzić :fgrin: :fgrin: Gratki jubileuszu, czekam na 6000 :D


      1. Jakbyś się zachował gdyby Twoim przyjacielem był właśnie Lester Nygaard? Co poradziłbyś mu gdybyś się dowiedział co zrobił swojej żonie? Nie mam zielonego pojęcia, ale chyba poradziłbym mu zgłoszenie się na policję. Na pewno nie poleciłbym próby zrzucenia winy na własnego brata :P
      2. Czy Lestera spotkała wystarczająca kara? Czy zgodzisz się ze mną, że czegoś zabrakło w zakończeniu pierwszego sezonu? :> Zasłużona tak, ale mogła być ciekawsza :>
      3. Która sytuacja wywarła na Tobie największe wrażanie/zaskoczenie? Było kilka, ale numer jeden to jednak scena w windzie.
      4. Jak oceniasz Malvo? Psychopata a zarazem bardzo ciekawa postać, jedna z najciekawszych jakie widziałem w jakimkolwiek filmie czy serialu.


      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.