Toadie

    • FA

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Ruda napisał(a):

      Yo! o/

      Czy zdarzyło Ci się grzebać w śmieciach? Nie bo nie miałem nigdy takiej ochoty ani potrzeby :P
      Co sądzisz o dietach? Zdrowe odżywanie jest dla Ciebie istotne? Nigdy nie musiałem trzymać diety, więc nigdy żadnej nie stosowałem. A A co do zdrowego odżywania, to tak średnio istotne. Staram się nie jeść jakoś niezdrowo, ale też bez przesady. Bo żeby na pizzę sobie nie pozwolić to bym nie umiał :P
      Czy muzyka, którą w danej chwili słuchasz jest zgodna z Twoim obecnym nastrojem? Niekoniecznie słucham muzyki pasującej do nastroju, raczej jest tak, ze jeśli jestem w danym nastroju to nie mam ochoty słuchać piosenek które bardzo od niego odbiegają. Np jak mi wesoło, to niekoniecznie słucham wesołej muzyki, ale np smutnej mi się słuchać nie chce.

      Dobranoc! ;> Dobry wieczór <:

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Dlaczego taki avatar?
      Gdybyś był psychiatrą jak zdiagnozowałbyś miłość Leona Zawodowca do jego kwiatka?
      Oglądałeś może "Sarę" z Lindą? Gdybyś był na jego miejscu też byś uległ czy jednak powstrzymałbyś się? :D
      Gdyby trener Nawałka doszedł do wniosku że wyrzuca wszystkich z reprezentacji i stawia na młodych, zdolnych ale mało znanych piłkarzy uważałbyś to za dobry pomysł?
      Przy wywalaniu tych co są poprosiłby Cię o radę jakich 3 zawodników zostawić. Kogo byś zostawił i dlaczego?


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      Dlaczego taki avatar? Z dwóch powodów. Po pierwsze, uważam Gary'ego Oldmana za świetnego aktora, a ta jego rola jest chyb a najlepiej zagrana. Mo że i najlepiej zagrana rola ze wszystkich jakie widziałem w filmach. Po drugie, bo bardzo uwielbiam tę scenę:

      Gdybyś był psychiatrą jak zdiagnozowałbyś miłość Leona Zawodowca do jego kwiatka? Nie wiem, nigdy nie odbierałem tej relacji jako czegoś więcej niż takiej dziwnej przyjaźni. Leon zawsze wydawał mi się zbyt niewinny żeby mógł jakoś krzywdzić Matyldę (o ile zabójce można nazwać niewinnym).
      Oglądałeś może "Sarę" z Lindą? Gdybyś był na jego miejscu też byś uległ czy jednak powstrzymałbyś się? :D Oglądałem, ale baaaardzo dawno temu. Chyba byłem wtedy jeszcze w takim wieku, że nie powinno być mi wolno tego oglądać. Potem już nigdy nie oglądałem więc słabo pamiętam. A co do drugiego pytania, to nie wiem ;P
      Gdyby trener Nawałka doszedł do wniosku że wyrzuca wszystkich z reprezentacji i stawia na młodych, zdolnych ale mało znanych piłkarzy uważałbyś to za dobry pomysł? Uznałbym to za wybitnie zły pomysł. Można zrobić jakieś reformy, ale polska to nie Hiszpania czy Francja, nie mamy wystarczających zasobów piłkarzy, szczególnie młodych. Według mnie takie coś spowodowałoby, że wyniki dramatycznie by się pogorszyły.
      Przy wywalaniu tych co są poprosiłby Cię o radę jakich 3 zawodników zostawić. Kogo byś zostawił i dlaczego? Lewandowski, bo jednak słabym zespołom strzelać umie. Glik, bo obrona potrzebuje kogoś doświadczonego, żeby trzymał ją w kupie. I Zieliński, który na razie w reprezentacji najczęściej nie zachwyca, ale jednak jest kandydatem na gracza ze światowej czołówki.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • W końcu się doczekałam! Świętuje swój pierwszy tysiąc postów u Ciebie :D Cieszysz się? :love:
      Tooooo... zaczynamy! :evil:
      Czy jest jakaś rzecz którą bardzo byś chciał zrobić ale się boisz?
      Zamierzasz jeszcze kiedyś pograć flotą? (eko jest nudneeeeee :/ )
      Najgłupszy błąd jaki zrobiłeś podczas swojej gry w OGame? :>
      Myślisz, że uda się kiedyś Kruszynce zaciągnąć cię na pomarańczową stronę mocy? Albo tą zboczoną :E ? Krusz nie bij! :saint:
      Jak tak długo wytrzymałeś ze mną w teamie? O_O W sumie jak ja wytrzymałam z takim wybrednym Ogrem? O_O

      /me cmok cmok @Toadie :fkiss: :cmok:


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Neferet napisał(a):

      W końcu się doczekałam! Świętuje swój pierwszy tysiąc postów u Ciebie :D Cieszysz się? :love: Miło, że z tej okazji tu wpadłaś, i gratuluję jubileuszu :D
      Tooooo... zaczynamy! :evil:
      Czy jest jakaś rzecz którą bardzo byś chciał zrobić ale się boisz? Jest, albo i są.
      Zamierzasz jeszcze kiedyś pograć flotą? (eko jest nudneeeeee :/ ) Zdecydowanie nie zamierzam, chyba że na niewielka skalę. Obecnie wolę eko, bo latanie zajmuje za dużo czasu i wymaga jednak jakiegoś skupienia się na tym, a mi się nie chce :P
      Najgłupszy błąd jaki zrobiłeś podczas swojej gry w OGame? :> Hmmmmmmmmmm... Chyba żadnego błędu na większą skale nigdy nie popełniłem, zawsze takie mniejsze gdzie straty dało się odrobić w kilka dni. Ewentualnie błąd z czasów kiedy się uczyłem grać (pewnie ponad 10lat temu), bo na swoim pierwszym uni za bardzo wierzyłem w to, że bunkier wystarczy żeby ochronić flotę. Nie wystarczył :P
      Myślisz, że uda się kiedyś Kruszynce zaciągnąć cię na pomarańczową stronę mocy? Albo tą zboczoną :E ? Krusz nie bij! :saint: Ani to ani to jej się nie uda, co do pierwszego to jestem zbyt zielony, a co do drugiego to zbyt grzeczny :D
      Jak tak długo wytrzymałeś ze mną w teamie? O_O W sumie jak ja wytrzymałam z takim wybrednym Ogrem? O_O No właśnie nie znam odpowiedzi na oba te pytania, szczególnie na pierwsze :>

      /me cmok cmok @Toadie :fkiss: :cmok: /me też cmok :cmok:

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • hrhr :D
      • Umiesz przyznać się do błędu?
      • Jak znosisz porażki? Zwykle rodzi się w Tobie chęć odkucia się czy raczej odpuszczasz i godzisz się z sytuacją?
      • Chciałabyś być szefem w swojej obecnej pracy?
      • Filmy wolisz oglądać na kompie/w tv zasypany dużą ilością chipsów i wysokokalorycznej pepsi czy raczej wybierasz opcję "filmy tylko w kinie, stać mnie" z mega zestawem dla dwojga który i tak opierdzielasz sam?
      Miłego dnia ]:-D





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Ruda napisał(a):

      hrhr :D
      • Umiesz przyznać się do błędu? Tak, o ile uznam że faktycznie go popełniłem :P
      • Jak znosisz porażki? Zwykle rodzi się w Tobie chęć odkucia się czy raczej odpuszczasz i godzisz się z sytuacją? Zależy jakie porażki i zależy czy jest szansa się odkuć. Nie da się tak uniwersalnie odpowiedzieć ;) Ale generalnie bardzo nie lubię porażek.
      • Chciałabyś być szefem w swojej obecnej pracy? Sam nie wiem, są rzeczy które bym chciał zmienić, ale z drugiej strony ogarniać cały ten bajzel... Zależy ile by mi płacili :P
      • Filmy wolisz oglądać na kompie/w tv zasypany dużą ilością chipsów i wysokokalorycznej pepsi czy raczej wybierasz opcję "filmy tylko w kinie, stać mnie" z mega zestawem dla dwojga który i tak opierdzielasz sam? Mało filmów oglądam ostatnio, bardzo mało. Pewnie około jeden na dwa - trzy miesiące. Częściej seriale, zatem opcja z kinem odpada. A żeby nie było zbyt kalorycznie, to chipsy popijam czymś zdrowszym niż pepsi, jak sok pomarańczowy lub piwo :P
      Miłego dnia ]:-D A wzajemnie :)

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Yo!

      • Która wersja zakończenia Krew i Wino jest wg Ciebie najmniej tragiczna, a co za tym idzie właściwa?
      • Chciałbyś mieć możliwość życia w świecie Krainy Tysiąca Baśni?
      • Którą bajkę lubiłeś najmniej? (mowa o tych, które pojawiły się w dodatku).
      • Co sądzisz o relacji Syanny i Dettlaffa?
      Miłego! :fgrin:





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Ruda napisał(a):

      Yo!

      • Która wersja zakończenia Krew i Wino jest wg Ciebie najmniej tragiczna, a co za tym idzie właściwa? Za najlepszą uznaję wersję gdzie ginie Syanna a Dettlaffa puszczamy wolno. Syanna była pokrzywdzona i miała prawo się mścić na tych którzy ją skrzywdzili (choć nie rozumiem dorzucenia do tej listy Anarietty, która w momencie wygnania Syanny była dzieckiem), ale sposób w jaki to zrobiła powoduje, że według mnie Dettlaff miał prawo ją zabić.
      • Chciałbyś mieć możliwość życia w świecie Krainy Tysiąca Baśni? Zdecydowanie nie :P Na pierwszy rzut oka jest tam pięknie i bajkowo, ale w rzeczywistości ten świat jest chory.
      • Którą bajkę lubiłeś najmniej? (mowa o tych, które pojawiły się w dodatku). Nawet nie wszystkie znałem ;) Chyba nie było jakiejś której bym szczególnie nie lubił.
      • Co sądzisz o relacji Syanny i Dettlaffa? Jak napisałem wyżej, zachowanie Syanny było zwyczajnie okrutne, więc zasłużyła na wszystko co najgorsze ze strony Dettlaffa.
      Miłego! :fgrin:

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Trudne pytanie :P Po części lubię postać Shani za to, że nie jest osobą która mogłaby to zrobić, więc gdyby zrobiła, to raczej bym jej nie lubił. Ale wtedy chyba jednak wybrałbym zakończenie z pojednaniem sióstr. Nie uśmierciłbym Shani ;)

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Lubię, inaczej bym tu tyle czasu nie siedział :P Ale czasy na smodzie wspominam chyba lepiej, choć to pewnie dlatego, że podobno idealizujemy przeszłość ;)

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • hej Sponsorze :E


      Czy wykupiłeś mi i @Neferet bilety pierwszej klasy na Karaiby czy musimy się gnieść w ekonomicznej?
      Czy hotel będzie 5 czy 4 gwiazdkowy?
      Czy wynajmiesz nam również przystojnych masażystów co będą nas masować i smarować olejkiem?
      Przywieźć Ci coś z Karaibów?
      Myślisz, że tam jada się cebulę? :D
      Lubisz jak są takie upały czy raczej jesteś zimnolubny?
      Chodzisz nago po domu w takie upały? :P


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      hej Sponsorze :E Zdajesz sobie sprawę, że to dziwnie brzmi? :P


      Czy wykupiłeś mi i @Neferet bilety pierwszej klasy na Karaiby czy musimy się gnieść w ekonomicznej? Pojedziecie Koleją Transsyberyjską.
      Czy hotel będzie 5 czy 4 gwiazdkowy? Taki: klik
      Czy wynajmiesz nam również przystojnych masażystów co będą nas masować i smarować olejkiem? Ten może być? klik
      Przywieźć Ci coś z Karaibów? Jakąś ładną autochtonkę :P
      Myślisz, że tam jada się cebulę? :D Mam nadzieję, ze się nie jada :P
      Lubisz jak są takie upały czy raczej jesteś zimnolubny? Zdecydowanie wolę jak jest chłodniej, chyba wolę już mrozy niż takie upały jak teraz. Najlepsza temperatura to około 20-22 stopnie.
      Chodzisz nago po domu w takie upały? :P Nie no, jakieś gatki muszą być :P

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • A zdajesz sobie sprawę że przywitanie było celowe? :E hyhy byłam ciekawa czy coś napiszesz :P
      Kolej Transsyberyjska na Karaiby odpada..chyba nie ma takiego połączenia :huh: :P
      Masażystę i hotel nam zmień na takie: klik klik, klik klik
      Czy zszokował Cię nowy avek wakata? :D
      Gdybyś znalazł ranne zwierzę to byś pomógł czy poszedł dalej?
      Płakałeś kiedyś na filmie? Jakim?


      Inne pytania które mi przychodzą do głowy nie nadają się na forum ;(


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      A zdajesz sobie sprawę że przywitanie było celowe? :E hyhy byłam ciekawa czy coś napiszesz :P Nawet się nie dziwię :P
      Kolej Transsyberyjska na Karaiby odpada..chyba nie ma takiego połączenia :huh: :P Na Karaiby nie, ale na Syberię was dowiezie :> Już dziś tłumaczyłem, że upały ewidentnie Ci szkodzą i nie możesz jechać na Karaiby :D
      Masażystę i hotel nam zmień na takie: klik klik, klik klik A są takie hotele na Syberii?
      Czy zszokował Cię nowy avek wakata? :D Sam avek nie zszokował, ale trochę mnie rozśmieszyło to kiedy go ustawił :P
      Gdybyś znalazł ranne zwierzę to byś pomógł czy poszedł dalej? Zależy jakie, ale większości bym pomógł.
      Płakałeś kiedyś na filmie? Jakim? Nigdy, nie umiem płakać ze wzruszenia.


      Inne pytania które mi przychodzą do głowy nie nadają się na forum ;( Typowe :D A i tak potem będziesz protestować jak nawę Cię słowem na 'z'... Nawiasem mówiąc ja to się dziwię, że wymyśliłaś aż tyle pytań nadających się na forum :P

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • To teraz ja :love: Boisz się? ^^

      Dlaczego akurat Syberia? My chcemy na Karaiby :roll:
      Ile byś wytrzymał ze mną i @kruszynka na bezludnej wyspie?
      Masz do wyboru 3 rzeczy do jedzenia: potrawę z cebulą (zaznaczam, że nie da się jej nijak z tej potrawy wyciągnąć :/ ), arbuza albo galaretę (nie galaretkę, galaretę z np kurczakiem!). Wolałbyś chodzić głodny czy przełamałbyś się i coś zjadł? Jakbyś się przełamał, to co byś zjadł?
      Często chcesz coś powiedzieć, ale boisz się urazić drugą osobę?
      Masz czasami ochotę złamać regulamin na forum? :evil:

      /me głask Toadie
      :popcorn:


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Neferet napisał(a):

      To teraz ja :love: Boisz się? ^^ Nie :>

      Dlaczego akurat Syberia? My chcemy na Karaiby :roll: Syberia, bo was trzeba leczyć i to solidnie :P
      Ile byś wytrzymał ze mną i @kruszynka na bezludnej wyspie? Jeśli jedna by mi gotowała obiady a druga wachlowała (bo zakładam, ze to byłaby pewnie jakaś ciepła wyspa) to pewnie długo :D
      Masz do wyboru 3 rzeczy do jedzenia: potrawę z cebulą (zaznaczam, że nie da się jej nijak z tej potrawy wyciągnąć :/ ), arbuza albo galaretę (nie galaretkę, galaretę z np kurczakiem!). Wolałbyś chodzić głodny czy przełamałbyś się i coś zjadł? Jakbyś się przełamał, to co byś zjadł? Zjadłbym arbuza. Smakuje jak posłodzony ogórek, ale od biedy bym go zjadł. Pozostałych rzeczy za nic. Ale arbuzem to chyba średnio bym się najadł ;)
      Często chcesz coś powiedzieć, ale boisz się urazić drugą osobę? Tak.
      Masz czasami ochotę złamać regulamin na forum? :evil: Bardzo, bardzo rzadko. Bo i po co? :P

      /me głask Toadie
      :popcorn:
      /me głask Neferet :)

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Cześć leniuchu!


      Skoro nie przepadasz za arbuzem to jaki owoc lubisz najbardziej?
      Czy połknąłeś kiedyś pestkę po czym bałeś się, że coś Ci w brzuchu wyrośnie?
      Rozróżniasz wiśnię od czereśni?
      Gdybyś miał urodzić się owocem to jakim byś chciał być i dlaczego takim?
      Sprawdzasz pod światło czy mandarynki mają pestki? :D


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      Cześć leniuchu! Cześć łobuziaro! :P


      Skoro nie przepadasz za arbuzem to jaki owoc lubisz najbardziej? Truskawki :) Choć o ile wiem, z technicznego punktu widzenia truskawka to nie owoc.
      Czy połknąłeś kiedyś pestkę po czym bałeś się, że coś Ci w brzuchu wyrośnie? Przypadkiem? Ja czereśnie i wiśnie zawsze jem z pestkami i nie wpadłem na to, żeby się bać :D
      Rozróżniasz wiśnię od czereśni? Jasne że odróżniam, szczególnie że od dziecka uwielbiałem te owoce, no i czereśnia to było chyba pierwsze drzewo na jakie w wieku 3-4 lat zacząłem włazić :P
      Gdybyś miał urodzić się owocem to jakim byś chciał być i dlaczego takim? Durian, najbardziej śmierdzący owoc świata. Przynajmniej ludzie by mnie zostawiali w spokoju ;P
      Sprawdzasz pod światło czy mandarynki mają pestki? :D Nie, po prostu jak się jakaś trafi to wypluwam.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Prawie kończąc Wiedzmina 3 wpadły mi do głowy pytania :>
      Jak dobrze wiesz, z niektórych bandytów leciały cebule.
      - Zbierałeś je?
      - Odważyłeś (odważyłbyś) się je zjeść? (wersja z odważyłbyś jest w przypadki gdybyś ich w ogóle nie zbierał)
      - Zbierałeś inne przedmioty z bandyty, który miał przy sobie cebule czy raczej bałeś się że przesiąkły jej zapachem?

      /me cmok Toadie :fkiss:


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Neferet napisał(a):

      Prawie kończąc Wiedzmina 3 wpadły mi do głowy pytania :>
      Jak dobrze wiesz, z niektórych bandytów leciały cebule.
      - Zbierałeś je? Czasem :P
      - Odważyłeś (odważyłbyś) się je zjeść? (wersja z odważyłbyś jest w przypadki gdybyś ich w ogóle nie zbierał) Cebule były w 2 dodatku a na końcu pierwszego dodatku dostałem róg obfitości, czy jakoś tak, więc nie musiałem jeść "zwyczajnego" jedzenia. A jakbym musiał, to pewnie jadłbym je tylko wtedy jakbym nie miał nic innego do zjedzenia ;)
      - Zbierałeś inne przedmioty z bandyty, który miał przy sobie cebule czy raczej bałeś się że przesiąkły jej zapachem? Zależy jakie, ale oni zwykle mieli słabe przedmioty. Nie, nie bałem się tego :P

      /me cmok Toadie :fkiss: /me cmok Neferet :cmok:

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Yo!

      • Gdybyś znalazł się na miejscu Geralt'a zabiłbyś złotego smoka, odsuwając przekonania wiedźmina na ich temat? Podejrzewałeś kim jest prawdziwy smok czytając to opowiadanie?
      • A jakie Ty miałbyś życzenia do postaci z butelki, którą złowił Jaskier i Geralt? ;)
      • Uważasz, że Geralt podjął dobrą decyzję tj. nie stanął do walki z czarodziejem Istreddem?


      :papa:





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Ruda napisał(a):

      Yo! o/


      • Gdybyś znalazł się na miejscu Geralt'a zabiłbyś złotego smoka, odsuwając przekonania wiedźmina na ich temat? Nie zabiłbym. Ani złotego, ani żadnego innego. Podejrzewałeś kim jest prawdziwy smok czytając to opowiadanie? Pierwszy raz czytałem to około 10 lat temu, więc nie pamiętam czy podejrzewałem. Jak czytałem to kolejne razy to pamiętałem.
      • A jakie Ty miałbyś życzenia do postaci z butelki, którą złowił Jaskier i Geralt? ;) Nie wiem, musiałbym się dobrze zastanowić. Pewnie nie chciałbym życzeń głupio zmarnować ani niewłaściwie sformułować życzenia, więc byłoby kilka godzin myślenia :P
      • Uważasz, że Geralt podjął dobrą decyzję tj. nie stanął do walki z czarodziejem Istreddem? Zdecydowanie tak, bo walka nie miała więc sensu w obliczy tego co zrobiła Yennefer. Gdyby zabił Istredda to mógł na tym tylko stracić bo Yennefer mogła by mu nie wybaczyć, a gdyby jakimś cudem przegrał, to wiadomo, że też by stracił (życie).


      :papa:

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • No cześć.
      Okienko transferowe w sumie zamknięte, więc możemy poogarniać co i jak.

      Toadie napisał(a):

      Kto wg Ciebie:
      a) zostanie Mistrzem Polski? Lech Poznań
      Pudło, 0/1.
      b) zostanie królem strzelców Ekstraklasy? Carlos Daniel López Huesca
      Pykło, 1/2.
      c) zostanie Mistrzem Świata? Hiszpania
      Nie wydaje Ci się teraz to śmieszne? XD 1/3
      d) zostanie królem strzelców Mundialu? Cristiano Ronaldo
      Zaczął dobrze, ale potem wyrównał do poziomu Portugalii... 1/4
      e) zostanie Mistrzem Włoch? Juventus
      Bez niespodzianek tutaj, 2/5.
      f) zostanie królem strzelców Premier League? Mohamed Salah
      Tu pewniaczek był, ładnie ładnie! 3/6
      g) spadnie z Ekstraklasy? Nieciecza i Sandecja
      Też siadło całe pytanie - 4/7.
      h) awansuje do Ekstraklasy? Miedź i Chojniczanka
      Tutaj udało się połowicznie, Zagłębie zamiast Chojniczanki - 4,5/8
      i) zostanie nowym trenerem Arsenalu? A może kolejny sezon z Wengerem?Dalej Wenger
      No nie... 4,5/9
      j) zostanie czarnym koniem Mundialu, a kto największym przegranym? Największym przegranym Anglia, choć w ich przypadku raczej można mówić o tradycji i Argentyna. Czarnym koniem będą Kolumbia i Chorwacja.
      Podałeś cztery zespoły... Anglia zdecydowanie zagrała dobrze, Argentyny też nie można traktować jako największa porażka - odpadli po 3:4 z przyszłymi mistrzami świata - na pewno mniejsza kompromitacja niż Niemcy. Kolumbia za swoją 1/8 też nie zachwyciła, jedynie punkty za Chorwację dostajesz. Sumarycznie za tą część - 4,75/10.

      Jak wg Ciebie:
      k) będą wyglądały półfinały LM? Real, Barcelona, City, Bayern. (jeśli ma być nie tylko kto awansuje, ale i losowanie, to Real - Bayern i Barcelona - City)
      Udało się połowicznie, 0,5/1.
      l) będą wyglądały półfinały LE? Arsenal, Atletico, Lazio, Lipsk (jak wyżej, jeśli muszę losowanie też uwzględniać, to Arsenal - Lazio, Atletico - Lipsk)
      Również połowicznie, 1/2.
      m) daleko Reprezentacja Polski zajdzie w MŚ? 1/8 finału
      Pudło - 1/3.
      n) zdecyduje się trener Nawałka na obsadę bramki na Mundialu 2018? Szczęsny (w rezerwie Fabiański i Białkowski)
      Tak było, tak było... 2/4.
      o) będzie wyglądał finał Pucharu Polski? Korona - Legia
      Też pół punktu za Legię, mamy 2,5/5.

      Czy wg Ciebie:
      p) Wiśle uda się zakwalifikować do europejskich pucharów? Nie
      No nie udało się. 1/1
      q) ktoś z czwórki Lewandowski, Błaszczykowski, Milik, Zieliński w najbliższym okienku zmieni klub? Jakie docelowe proponujesz? Lewandowski zostanie, Błaszczykowski do jakiejś drużyny z MLS lub słabszej z Bundesligi, Milik coś słabszego od Napoli we Włoszech, Zieliński zostanie.
      Żaden się nigdzie nie ruszył, mamy 1,5/2.
      r) pojawi się na Wiśle na jakimś meczu co najmniej 25 tysięcy widzów? Tak
      Srak! 1,5/3.
      s) Carlitos zostanie w Wiśle na kolejny sezon? Trudne pytanie. Zależy, czy ktoś wyłoży odpowiednio dużą kupkę pieniędzy. Pół na pół, może z minimalną przewagą opcji, że nie zostanie.
      No właśnie dużej kupki nie było co warunkowało Twoją odpowiedź. Nie zaliczam, 1,5/4.
      t) w meczu Polski na MŚ zostanie użyty VAR? Oczywiście
      Oczywiście, że nie - chociaż niski pressing Nawałki zasługiwał na coś takiego. 1,5/5.

      Razem: 8,75/20. Jesteś zadowolony?


      I szybko Twoje pytania, bo one nudniejsze :P

      Toadie napisał(a):

      A to i ja dam odpowiedzi dla porównania:
      1. Real - Man. City +0,5
      2. Arsenal - Atletico +0,5
      3. Tak 0
      4. Nie +1
      5. Nie +1
      6. 6 +1
      7. Tak +1
      8. 2 0
      9. Tak Maksymalnie 7 - Anglia-Panama, Belgia-Tunezja, Francja-Argentyna. 0
      Razem: 5/9

      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • @Mati ponieważ samemu nie chciało Ci się podliczać sobie punktów, to czynię honory:

      Mati napisał(a):

      Już Ci się nie chce wymyślać samemu pytań? :>
      a) Jaga; i zero na jeden
      b) Carlitos; 1/2
      c) Francja, ewentualnie Brazylia; 1,5/3
      d) Neymar; 1,5/4
      e) Juventus; 2,5/5
      f) Salah; 3,5/6
      g) Sandecja i Termalica; 4,5/7
      h) Miedź Legnica, GKS Katowice; 5/8
      i) Thomas Tuchel; Jak się okazało Tuchel zastąpił gościa który zastąpił Wengera, więc blisko ale bez punktów :P 5/9
      j) Czarny koń Meksyk lub Belgia, przegrany Urugwaj lub Argentyna; 5,25/10

      k) Barca, Bayern, Real i Liverpool; : data-verified= "> 3/4 dobrze zatem 0,75/1
      l) Lipsk, Arsenal, Atletico i Lazio; 1,25/2
      m) 1/8 finału; 1,25/3
      n) Szczena; 2,25/4
      o) Legia vs Arka; 3,25/5

      p) Nie; 1/1
      q) Lewy zostanie, Kuba wróci do Wisły, Milik i Zielu zostaną; 1,75/2
      r) Nie; 2,75/3
      s) Nie; 3,75/4
      t) Tak; 3,75/5

      12,25/20 Gratulacje ;)


      Mati napisał(a):

      1. Jaki będzie skład finału LM?
      Liverpool vs Barcelona. 0,5/1

      2. Jaki będzie skład finału LE?
      Arsenal vs Lipsk. 0,5/2

      3. Czy w tym sezonie ligowym będą jeszcze derby Krakowa?
      Tak. 0,5/3

      4. Czy Mohamed Salah zmieni klub latem?
      Nie. 1,5/4

      5. Czy Neymar zmieni klub latem?
      Nie. 2,5/5

      6. Ile bramek strzeli najlepszy strzelec mistrzostw?
      5. 2,5/6

      7. Czy Sławomir Peszko pojedzie na mundial?
      Nie. 2,5/7

      8. Ile bramek na mistrzostwach zdobędzie Robert Lewandowski?
      Na pewno nie 5 :P Stawiam 2 :) 2,5/8

      9. Czy w jakimś meczu na mistrzostwach padnie 8 bramek albo więcej?
      Szybka fachowa analiza mówi, że w każdych mistrzostwach mamy mecz z min. 6 bramkami, tylko 3 razy się zdarzyło, że nie było meczu z min. 7 bramkami, ale 2 mistrzostwa pod rząd z min. 8 bramkami nie zdarzyły się od lat 60 - czyli nie będzie. Oczywiście wliczamy dogrywki, nie wliczamy bramek z karnych. 3,5/9

      Zatem w tej ważniejszej części niestety słabo!



      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Yo. ;>

      Istnieje pewien serial, który ukazuje w dość czarnym świetle przyszłość człowieka. Niektóre odcinki dość mocno akcentują wady przyszłego świata, który oparł się na rozwoju technologii.
      Co za tym idzie...
      • Jaką decyzję podjąłbyś będąc w sytuacji premiera Wielkiej Brytanii będąc na jego miajscu? (S1E1)
      • Gdybyś panicznie bał się o swoje potomstwo, zdecydowałbyś się tak jak główna bohaterka na program Arkangel? Jeśli tak, to do jakiego stopnia byś się ograniczał? (S4E2)
      • Gdybyś miał dostęp do gry, w której mógłbyś wgrać sobie postacie z reala - jaką grę byś wybrał? (S4E1)
      • Jak postąpiłbyś na miejscu głównego bohatera z odcinka S3E3? Wykonałbyś wszystkie polecenia jakie dostałbyś SMSem?


      :>





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa: