Toadie

    • FA

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Boshe jak Ruda pyta Cię o piłkę to mam wrażenie że Mati włamał się na jej forumowe konto :X Jakieś to takie dziwne :D


      Lubisz F1?
      Jeżeli tak to co sądzisz o powrocie Kubicy?
      Co Cię tak fascynuje w piłce nożnej?
      Uważasz, że umiesz grać w piłkę? Jeżeli tak na jakiej pozycji?
      Zdarzyło Ci się w zimie wywrócić pod śliską nawierzchnią? jeżeli tak to czy miałeś odruch w stylu "czy ktoś widział?" :D
      Pewnie kilku moderatorów przewinęło się przez Team podczas Twojego Teamowania. Gdybyś miał wskazać osobę, której odejście Cię naprawdę zasmuciło i chciałbyś aby ta osoba wróciła to kto to by był?
      WspółFAczysz z kasai. Jak układa wam się współpraca? Zdarza Ci się myśleć "zamknę kasai w szafie i przejmę panowanie nad całym forum buhahaha!(przerażający śmiech czarnego charateru)" ? :P
      Lubisz jeszcze jakieś robale oprócz pędraków? :P


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      Boshe jak Ruda pyta Cię o piłkę to mam wrażenie że Mati włamał się na jej forumowe konto :X Jakieś to takie dziwne :D

      Pfff... Jakbym się na jej konto włamał to bym Toadiego akurat nie o piłkę pytał :P Ale to ciiiii, niech Twoja wyobraźnia zadziała :D

      kruszynka napisał(a):

      Pewnie kilku moderatorów przewinęło się przez Team podczas Twojego Teamowania. Gdybyś miał wskazać osobę, której odejście Cię naprawdę zasmuciło i chciałbyś aby ta osoba wróciła to kto to by był?

      A ja dopytam w drugą stronę - kogo odejście najbardziej Cię ucieszyło? Jak się wstydzisz, odpowiedź na privie :D


      W jaki sposób zaimponowałbyś swojej przyszłej teściowej?

      Jaki był Twój pierwszy koncert w życiu? Ile miałeś wtedy lat?

      Zdarzyło Ci się kiedyś pisać pamiętniki? Dlaczego?

      Teraz takie mocno prywatne pytanie - jaka była najbardziej żenująca sytuacja jaka Ci się przydarzyła w życiu? :D
      Nie musisz odpowiadać, wystarczy mi sama satysfakcja, że sprowokowałem Ciebie to pomyślenia o tym i przypomnieniu sobie xD

      Nara o/
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Ruda napisał(a):

      yo! o/

      Wiem, że to bolesne:
      Jakie wrażenia po wczorajszym meczu Real'a? Dobre, przecież awansowali :D
      Co było najsłabszą stroną drużyny? Chyba brak koncentracji.
      Myślisz, że poradzą sobie w dalszych rozgrywkach? ]:-D Według mnie są głównym faworytem, ale Bayern i LFC maja niewiele mniejsze szanse. Więc trudno przewidywać ;)

      kruszynka napisał(a):

      Boshe jak Ruda pyta Cię o piłkę to mam wrażenie że Mati włamał się na jej forumowe konto :X Jakieś to takie dziwne :D Też tak myślę :D Ale ty też zadałaś tu pytania o sport, co jest podobnie dziwne :D
      Lubisz F1? Lubiłem, ale mi przeszło ;)
      Jeżeli tak to co sądzisz o powrocie Kubicy? Chciałbym żeby wrócił jako kierowca wyścigowy. Należy mu się za wytrwałość w dążeniu do powrotu.
      Co Cię tak fascynuje w piłce nożnej? Nie wiem :D
      Uważasz, że umiesz grać w piłkę? Jeżeli tak na jakiej pozycji? Tak średnio :P Najlepiej chyba na bramce, bo zawsze miałem dobry refleks. A i strzelanie goli wychodziło mi nieźle.
      Zdarzyło Ci się w zimie wywrócić pod śliską nawierzchnią? jeżeli tak to czy miałeś odruch w stylu "czy ktoś widział?" :D No jasne, że zdarzyło, choć raczej za dzieciaka. A jak się już leży, to odruchów czy ktoś widzi raczej nie ma :D
      Pewnie kilku moderatorów przewinęło się przez Team podczas Twojego Teamowania. Gdybyś miał wskazać osobę, której odejście Cię naprawdę zasmuciło i chciałbyś aby ta osoba wróciła to kto to by był? W sumie jedno odejście mnie zasmuciło mocniej. Ale nie jest to ta osoba o której myślisz :P Ani nie ta osoba o której pomyślałaś jako o drugiej :P
      WspółFAczysz z kasai. Jak układa wam się współpraca? Zdarza Ci się myśleć "zamknę kasai w szafie i przejmę panowanie nad całym forum buhahaha!(przerażający śmiech czarnego charateru)" ? :P Takich myśli nie miałem, bo zawsze mi się z nią bardzo dobrze współpracowało :)
      Lubisz jeszcze jakieś robale oprócz pędraków? :P A pająki zaliczamy do robaków? Jeśli tak, to o tym jak je lubię niech świadczy to, że jako dziecko czasem łapałem muchy i wrzucałem w pajęczyny krzyżakom, żeby biedaki nie były głodne. Zawsze miałem słabość do pająków. Zresztą chyba nie tylko do nich. O ile większości robali, szczególnie uciążliwych jak muchy nie lubię i zabijam, to np jak mi szerszeń wleci do pokoju i nie może wylecieć, to nie zabijam, tylko łapę do pudełka po zapałkach i wypuszczam za oknem. Rodzina patrzy na mnie jak na debila, ale ja już tak mam :P

      Mati napisał(a):

      kruszynka napisał(a):

      Boshe jak Ruda pyta Cię o piłkę to mam wrażenie że Mati włamał się na jej forumowe konto :X Jakieś to takie dziwne :D
      Pfff... Jakbym się na jej konto włamał to bym Toadiego akurat nie o piłkę pytał :P Ale to ciiiii, niech Twoja wyobraźnia zadziała :D
      Lepiej nie kończ tej myśli :P

      kruszynka napisał(a):

      Pewnie kilku moderatorów przewinęło się przez Team podczas Twojego Teamowania. Gdybyś miał wskazać osobę, której odejście Cię naprawdę zasmuciło i chciałbyś aby ta osoba wróciła to kto to by był?
      A ja dopytam w drugą stronę - kogo odejście najbardziej Cię ucieszyło? Jak się wstydzisz, odpowiedź na privie :D Wiesz kogo, to po co pytasz :P

      W jaki sposób zaimponowałbyś swojej przyszłej teściowej? Pytanie z gatunku S-F.

      Jaki był Twój pierwszy koncert w życiu? Ile miałeś wtedy lat? Nie pamiętam. Pewnie jakieś coś w stylu darmowego koncertu na dniach miasta.

      Zdarzyło Ci się kiedyś pisać pamiętniki? Dlaczego? Nigdy nie pisałem. Nawet nigdy mi to nie przeszło przez myśl.

      Teraz takie mocno prywatne pytanie - jaka była najbardziej żenująca sytuacja jaka Ci się przydarzyła w życiu? :D
      Nie musisz odpowiadać, wystarczy mi sama satysfakcja, że sprowokowałem Ciebie to pomyślenia o tym i przypomnieniu sobie XD Zasmucę cię, chyba aż tak super żenujących sytuacji nie miałem, bo żadna mi nie przychodzi do głowy. Ewentualnie mój mózg solidnie te wspomnienia wyparł :P Więc pytanie nie zadziałało :P

      Nara o/ o/

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Siemano Tołdieł!

      1. Gdyby dało się zamienić dowolną aktywność w konkurencję olimpijską, to w czym miałbyś szansę na medal?
      2. Gdybyś miał przywrócić do życia jednego zmarłego muzyka, kto by to był?
      3. Do jakiego kraju nigdy nie chciałbyś pojechać?
      4. Jeśli miałbyś żyć bez jednego ze zmysłów, z którego byś zrezygnował?

      :papa:





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:

    • Ruda napisał(a):

      Siemano Tołdieł! Hejo Rudeł!

      1. Gdyby dało się zamienić dowolną aktywność w konkurencję olimpijską, to w czym miałbyś szansę na medal? Wstawanie jak najpóźniej się da :P
      2. Gdybyś miał przywrócić do życia jednego zmarłego muzyka, kto by to był? Tu nawet nie muszę się zastanawiać. Richard Wright.
      3. Do jakiego kraju nigdy nie chciałbyś pojechać? Hmmmmm, nie wiem czy jest taki. Pewnie taki w którym trwa wojna. Bo tak poza tym w każdym kraju pewnie jest coś ciekawego, więc żadnego bym nie chciał z góry odrzucać.
      4. Jeśli miałbyś żyć bez jednego ze zmysłów, z którego byś zrezygnował? Wzrok, słuch i dotyk są raczej niezbędne. Zostaje smak i węch. Niby węch najmniej (chyba) potrzebny, ale może jednak smak. Bo mógłbym jeść wszystko :P Z drugiej strony szkoda byłoby stracić przyjemność ze smakowania potraw. Więc jednak węch :)

      :papa:

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Ruda napisał(a):

      Dobry! Bry :)

      1. Gdybyś mógł żyć 90 lat, czy wolałbyś zachować umysł czy ciało trzydziestolatka? Trudne pytanie, ale chyba umysł. Bardziej obawiam się utraty władz umysłowych jednak.
      2. Jakiej zabawy z dzieciństwa Ci brakuje? ;P Haratania w gałę :P
      3. Której czynności domowej nienawidziłeś jako dziecko i dlaczego właśnie tej? Hmmmmm. Najpierw muszę pomyśleć czy jakąś lubiłem :D Nie no, nie jestem w stanie wybrać jednej którą bym jakoś szczególnie nienawidził, więc to chyba dobrze, że żadna nie zostawiła traumatycznych wspomnień ;)

      :fsmile:

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Masz czasem wrażenie, że już byłeś w danej sytuacji, coś a'la deżavi? :P
      Na co zwracasz uwagę, gdy wchodzisz pierwszy raz do restauracji?
      Jesteś nerwowym kierowcą? ( Mam na myśli wymachiwanie raciami, gdy ktoś popełni błąd) Czy raczej jazda niezdarnych kierowców nie wpływa na Twoje nerwy? :P





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Ruda napisał(a):

      Masz czasem wrażenie, że już byłeś w danej sytuacji, coś a'la deżavi? :P Ostatnio dość często, raz na parę tygodni. Dziwne uczucie :P
      Na co zwracasz uwagę, gdy wchodzisz pierwszy raz do restauracji? Hmmm, nie wiem czy jest jakaś jedna rzecz. Chyba nie ma, albo nie zwróciłem uwagi na co zwracam uwagę.
      Jesteś nerwowym kierowcą? ( Mam na myśli wymachiwanie raciami, gdy ktoś popełni błąd) Czy raczej jazda niezdarnych kierowców nie wpływa na Twoje nerwy? :P Wymachiwanie czy trąbienie to rzadko, musi mnie ktoś bardzo zdenerwować. Ale co ja się naklnę pod nosem na co dzień przy jeździe...

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Dobry :fkiss: jubileuszowy 4000 post, więc czas na kolejną serię pytań :fgrin:

      Jako, że tyram własnie w ostatnim dodatku W3:
      • Gdybyś był na miejscu Olgierda, podpisałbyś pakt z panem Lusterko? Dlaczego?
      • Jak podobała Ci się sceneria dodatku Serce z Kamienia? Które zadanie najbardziej Ci się podobało?
      • Chciałbyś mieć takich przyjaciół, jakimi została obdarzona Iris?
      • Od czego zacząłeś remontować Corvo Bianco? :P
      • Chciałabyś mieć za przyjaciela Regisa? Jak odbierasz tą postać?


      Tyle! :papa:





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Ruda napisał(a):

      Dobry :fkiss: jubileuszowy 4000 post, więc czas na kolejną serię pytań :fgrin: Dobry :* Dużo tych postów naspamiłaś :P

      Jako, że tyram własnie w ostatnim dodatku W3:
      • Gdybyś był na miejscu Olgierda, podpisałbyś pakt z panem Lusterko? Dlaczego? Nie podpisałbym, bo nie dość, że Gaunterowi źle z oczu patrzy, to już sam fakt, że trzeba zgodzić się na jakiś pakt i go spłacić pokazuje, że to się musi skończyć źle.
      • Jak podobała Ci się sceneria dodatku Serce z Kamienia? Które zadanie najbardziej Ci się podobało? Najwięcej frajdy miałem przy zadaniach związanych z weselem, ale zadanie ze wspomnieniami Iris też świetne i zapadające w pamięć.
      • Chciałbyś mieć takich przyjaciół, jakimi została obdarzona Iris? Chodzi klucznika i o gadającego psa i kota? ;) Chyba bym nie chciał, bo nie wiem czy gadające psy i koty to dobry pomysł. Żeby mówiły sensownie musiałyby mieć niema ludzką inteligencję, a tak inteligentne zwierzęta domowe mogły by być sporym utrapieniem.
      • Od czego zacząłeś remontować Corvo Bianco? :P Pierwsza rzeczą było wstawienie narzędzi do ostrzenia mieczy ;)
      • Chciałabyś mieć za przyjaciela Regisa? Jak odbierasz tą postać? Hmmm, ciekawe pytanie. Czy chciałbym mieć za przyjaciela ponad czterystuletniego, właściwie nieśmiertelnego i mającego problemy z uzależnieniem od krwi wampira, który może zmieniać się w nietoperza, być niewidzialny i który lubi wygłaszać różne prawdy z miną proroka, oraz odpowiadać na pytania zanim pytający je zadał? ;P Kto by nie chciał :D A samą postać odbierałem zawsze bardzo dobrze, jedna z ciekawszych osób w sadze :)

      Tyle! :papa: No hej :papa:

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Omg xD

      Wydaje mi się, że wyobraźnia nie jest ogólnie złą "umiejętnością" więc nie narzekam, choć trzeba przyznać, że przez niektóre twoje teksty bywa bardzo hardcorowo :D

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Ok wyobraź sobie że jest zima i ktoś(nie wiadomo kto -> pewnie jakaś pomarańczka ;} ) przywiązała @Ruda, @kasai, @Dziuba, @Neferet i @Superman do drzewa. Ten ktoś powiedział, że musisz teraz wybrać w jakiej kolejności dane zielonki mają dostać śnieżką przy czym pierwsza osoba dostaje małą i kruchą, następna większą i tak aż do gigantycznej i twardej śnieżki. W jakiej kolejności ustawiłbyś zielonki aby poniosły zasłużoną karę? :E :evil:

      Czy jeżeli byłaby opcja że osoby wyżej zostaną rozwiązane i unikną śnieżek pod warunkiem że zjesz 5 dużych cebul uratowałbyś ich? :D


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      Ok wyobraź sobie że jest zima i ktoś(nie wiadomo kto -> pewnie jakaś pomarańczka ;} ) przywiązała @Ruda, @kasai, @Dziuba, @Neferet i @Superman do drzewa. Ten ktoś powiedział, że musisz teraz wybrać w jakiej kolejności dane zielonki mają dostać śnieżką przy czym pierwsza osoba dostaje małą i kruchą, następna większą i tak aż do gigantycznej i twardej śnieżki. W jakiej kolejności ustawiłbyś zielonki aby poniosły zasłużoną karę? :E :evil: Co do pierwszej części, to nie wiem czy umiałbym wybrać. Poza tym jakbym wybrał i to napisał, to potem miałbym przerąbane bo pewnie nikt z nich by nie chciał dostać duża i twardą :P Więc odmawiam odpowiedzi :>

      Czy jeżeli byłaby opcja że osoby wyżej zostaną rozwiązane i unikną śnieżek pod warunkiem że zjesz 5 dużych cebul uratowałbyś ich? :D Nie ma mowy, nawet jakby wszyscy mieli dostać po 100 razy twardą kulą, to nie zjadłbym nawet jednej.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • pffff ja widziałam jak Dziuba już ochraniacze kupował a Ruda kask załatwiła. A ty się od odpowiedzi wymigałeś :D
      Ale niech Ci będzie! :P

      Zdarzyło Ci się puścić głośnego bąka w miejscu publicznym i udawać że to nie TY? :D




      /me sie chowa bo za te pytania chyba mnie udusisz :P


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • A na co Dziuba by zakładał te ochraniacze? :P

      A co do pytania, to nie zdarzyło mi się i mam nadzieję, że się nie zdarzy :P

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Ruda napisał(a):

      Dobry wieczór ;) A dobry, dobry :)

      1. Co sprawia, że nie możesz spać w nocy? Raczej zwykle mogę. Problem bywa głównie z tym, że czasem przeciągam moment kiedy się położę. Ewentualnie jeśli czytam książkę przed snem i trafiam na zbyt ciekawy moment, a wtedy zamiast powoli być coraz bardziej senny raczej się rozbudzam.
      2. Czy myślisz, że świat jest teraz lepszy niż 50 lat temu? W pewnych sprawach jest coraz lepiej (coraz mniej krajów z ideologią komunistyczną, przestrzeganie praw człowieka), w innych coraz gorzej (poprawność polityczna, ograniczanie wolności), ale myślę, że natura ludzka pozostaje taka sama. Niestety, zło zawsze się znajdzie. Kiedyś było uciskanie chłopów przez szlachtę, chore pomysły typu rewolucja francuska, niewolnictwo, kolonializm, nazizm, komunizm. Teraz niby tego nie ma, ale pojawia się coraz gorszy fundamentalizm muzułmański, wykorzystywanie jednych państw przez inne do własnych gierek (jak USA i Syria), przymykanie oczy na łamanie praw człowieka (Korea Północna), czy idealizowanie zbrodniarzy (Stalin w Rosji). Więc zło cały czas jest, ale i dobrzy ludzie też cały czas są i będą. Sumarycznie więc świat nie jest ani lepszy ani gorszy, bo jednak natura ludzka pomimo zmian na świecie pozostaje raczej taka sama.
      3. Jak często przeklinasz? Staram się ograniczać, więc ostatnio nie za często i na pewno mniej często niż kiedyś ;)

      :papa: Bajo o/

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.