Toadie

    • FA

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • 20 miesięcy w teamie bez tematu w CT, dłużej się nie dało ;) W miarę możliwości postaram się odpowiadać na wszystkie pytania :)

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Hej Bulbasaur tj. Toadie =)

      Co jest dla Ciebie najważniejsze ?
      Jakiej muzyki słuchasz ?
      Zrobiłeś coś szalonego w swoim życiu ?
      Jakie 3 cechy powinien posiadać kobiecy ideał ?
      Jakbyś miał wcielić się w bohatera z kreskówki/bajki - kto by to był i dlaczego akurat ta postać (Gumisie się nie liczą) ?

      /me udanego wieczoru :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gootek ().

    • Gootek napisał(a):

      Hej Bulbasaur tj. Toadie =) Hej Gootek :)

      Co jest dla Ciebie najważniejsze ? Zależy w jakiej chwili, to się szybko zmienia. Teraz np. najchętniej zjadłbym śniadanie.
      Jakiej muzyki słuchasz ? Jeśli coś mi się podoba to tego słucham, gatunek nie jest aż tak ważny. No może poza Disco Polo, Hip Hopem i polskim reggae. To jest muzyka która działa na mnie jak płachta na byka (albo Mati na ceza :D), po prostu mnie denerwuje.
      Zrobiłeś coś szalonego w swoim życiu ? Spróbowałem cebulę. Nigdy więcej.
      Jakie 3 cechy powinien posiadać kobiecy ideał ? 1. Dobrze byłoby jakby miała podobne zainteresowania jak ja 2. Lubię gaduły (sam nie wiem czemu), więc niech będzie i to, ale niech gada mądrze. 3. Duże cycki (musiałem to napisać, inaczej Tygrys mógłby być zawiedziony moją odpowiedzią :P)
      Jakbyś miał wcielić się w bohatera z kreskówki/bajki - kto by to był i dlaczego akurat ta postać (Gumisie się nie liczą) ? Tsubasa! Albo nie, zawsze wolałem Misakiego, więc niech będze Misaki. A dlaczego? Bo lubię grać w piłkę, więc chętnie robiłbym to dla kasy :>

      /me udanego wieczoru :) Nawzajem :)


      smoki napisał(a):

      OGR! Smoooook! Dawać widły!

      Dlaczego Ogry są niesmaczne? Dobrze przyprawione pewnie są smaczne, ale ciiiii, lepiej tego nie rozgłaszać :>
      Dlaczego nie pozwalają zjadać Ogrów? Bo smok mógłby potem mieć niestrawność. /me dba o smoka!
      Dlaczego cebula? Nie wiem właśnie dlaczego ludzie dodają ją prawie do wszystkiego, to jest najohydniejsza rzecz na świecie :( Co dzień zadaję sobie to pytanie, dlaczego cebula?!
      Kim będziesz za 10 lat? Pewnie sobą, tylko 10 lat starszym :)
      Wolisz do życia podchodzić z nadzieją czy sarkazmem? Wolę z nadzieją, ale życie mnie nauczyło, jak chyba każdego, że bez dozy sarkazmu się nie da.

      .me ściska Ogr bardzo mocno! Uchhhhhhhhhhhhhh


      Edit:
      ups... za mocno? Uffffffffff! Nie, wcale nie za mocno :D

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • O, Ogr założył swój temacik, ciekawe co go do tego skłoniło :D

      I jak podoba Ci się odpowiadanie na pytania w tym dziale? ;>

      Jako człowiek honorowy jak reagujesz na sytuacje, kiedy ktoś Cię wystawi? Wybaczasz i zapominasz, wypominasz czy może wybaczasz, ale na następny raz się już nie dasz nabrać?

      Zdajesz sobie sprawę, że jako ideał kobiety podałeś rysopis siostry ceza? Jak sobie radzisz z tym, że to ona jest tym Twoim skrywanym pragnieniem?

      Mówisz, że lubisz grać w piłkę i chętnie byś to robił dla kasy. Są jeszcze jakieś rzeczy które lubisz i chciałbyś na nich kiedyś zarobić pieniądze?

      Czy w ciemno (bez google) jesteś wskazać kim była Charlotte Kringles i dlaczego to imię i nazwisko ostatnimi dniami mnie fascynuje? Podpowiedź poniżej :D

      A może zamiast klikać tutaj wyobrazisz sobie pasącą się na łące krowę latem roku 68?
      Żegnam się z Tobą
      Z Twojego powodu Toadie
      Mam dość jak na pierwszy raz
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):

      O, Ogr założył swój temacik, ciekawe co go do tego skłoniło :D No sam nie wiem co, ale na pewno nie był to żaden przegrany zakład ;)

      I jak podoba Ci się odpowiadanie na pytania w tym dziale? ;> Znośne zajęcie :>

      Jako człowiek honorowy jak reagujesz na sytuacje, kiedy ktoś Cię wystawi? Wybaczasz i zapominasz, wypominasz czy może wybaczasz, ale na następny raz się już nie dasz nabrać? Wybaczam, następnym razem staram się nie dać, a w odpowiedniej chwili wypomnę.

      Zdajesz sobie sprawę, że jako ideał kobiety podałeś rysopis siostry ceza? Jak sobie radzisz z tym, że to ona jest tym Twoim skrywanym pragnieniem? Nie przedstawiłeś mi jej no i widzisz, niechcący opisałem Twoją dziewczynę. Your fault!

      Mówisz, że lubisz grać w piłkę i chętnie byś to robił dla kasy. Są jeszcze jakieś rzeczy które lubisz i chciałbyś na nich kiedyś zarobić pieniądze? Może śpiewanie? Tylko niestety wybitny w tym nie jestem, choć z drugiej strony jak już to robię, to ludzie nie zatykają uszu serem. To chyba dobrze? :>

      Czy w ciemno (bez google) jesteś wskazać kim była Charlotte Kringles i dlaczego to imię i nazwisko ostatnimi dniami mnie fascynuje? Podpowiedź poniżej :D Podpowiedź pomogła :D

      A może zamiast klikać tutaj wyobrazisz sobie pasącą się na łące krowę latem roku 68?
      Żegnam się z Tobą
      Z Twojego powodu Toadie
      Mam dość jak na pierwszy raz

      We say goodbye before we've said hello
      Bo przywitania nie było, a się pożegnałeś :P

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Nie wierzę!!! Ograsty zieloniasty ma swój temat w CT O_O
      Przyznaj się kto Cię namówił ;>
      Czy namawiający straszył Cię widłami czy smokiem?
      Namówisz też ceza? Było by ciekawie :D
      Wolisz śpiewać w towarzystwie, pod prysznicem czy jadąc samochodem?
      Co najczęściej śpiewasz?
      Czy jeżeli usłyszysz jakąś wkręcającą piosenkę chodzi Ci po głowie cały dzień?
      Dlaczego nick Toadie? A nie np. Shrek?
      Czy złapałeś jakiegoś gumisia? Jeżeli tak to co z nim zrobiłeś?
      Dlaczego jesteś w zielonym a nie pomarańczowym teamie?
      Zastanawiałeś się kiedyś nad złożeniem podania na GO?
      Lubisz pracę smoda czy wolałeś być zwykłym modem? ;>

      na razie tyle...ale ja tu jeszcze wrócę! <:


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      Nie wierzę!!! Ograsty zieloniasty ma swój temat w CT O_O Też się dziwię :(
      Przyznaj się kto Cię namówił ;> Przegrany zakład mnie namówił ;)
      Czy namawiający straszył Cię widłami czy smokiem? Nie, straszył mnie siostrą ceza.
      Namówisz też ceza? Było by ciekawie :D Hmmm, to już nie do mnie kieruj takie prośby, tylko do tych co są lepsi w takim namawianiu :>
      Wolisz śpiewać w towarzystwie, pod prysznicem czy jadąc samochodem? Jadąc samochodem, jak leci coś dobrego w radiu to sobie podśpiewuję :P
      Co najczęściej śpiewasz? Jak wyżej napisałem, to co akurat w radiu leci, o ile oczywiście jest to dobra piosenka. A z moich wyliczeń wynika, że może jedna na 10 albo nawet na 15 piosenek spełnia te kryteria.
      Czy jeżeli usłyszysz jakąś wkręcającą piosenkę chodzi Ci po głowie cały dzień? Oj tak. Ogólnie lubię kiedy tak się dzieje, ale problem zaczyna się gdy do głowy wbije się jakaś denerwująca piosenka i nie chce wyjść...
      Dlaczego nick Toadie? A nie np. Shrek? Nick jest dziełem przypadku. Jak zaczynałem grę to używałem innego, ale kiedyś musiałem na szybko zmienić go na parę dni i pod wpływem impulsu zmieniłem na Toadie. No i jakoś tak zostało nie na kilka dni, ale na kilka lat :)
      Czy złapałeś jakiegoś gumisia? Jeżeli tak to co z nim zrobiłeś? 5 poprawka do konstytucji USA pozwala mi na odmowę zeznań na swoja niekorzyść. Odmawiam więc odpowiedzi ;] I to są wszystko oszczerstwa, ja kocham Gumisie (i Teletubisie też, szczególnie czerwone :D)
      Dlaczego jesteś w zielonym a nie pomarańczowym teamie? Czy to nie oczywiste? Pytanie powinno brzmieć: czemu Ty jeszcze jesteś pomarańczowa, a nie zielona? :>
      Zastanawiałeś się kiedyś nad złożeniem podania na GO? Tak, bo chyba każdy w młodości jest głupi. Ale już mi przeszło :]
      Lubisz pracę smoda czy wolałeś być zwykłym modem? ;> Tu i tu są plusy i minusy. Nie narzekam (za bardzo ;))

      na razie tyle...ale ja tu jeszcze wrócę! <: No to będę czekał :papa:

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Toadie napisał(a):

      kruszynka napisał(a):


      Przyznaj się kto Cię namówił ;> Przegrany zakład mnie namówił ;)


      aa to mnie zmyliła Twoja odpowiedź wyżej gdzieś tam.. :D Ale to chyba trzeba będzie mu podziękować że tak Cię zmolestował :P

      Toadie napisał(a):

      kruszynka napisał(a):


      Czy namawiający straszył Cię widłami czy smokiem? Nie, straszył mnie siostrą ceza.


      A to siostra ceza taka straszna?

      Toadie napisał(a):

      kruszynka napisał(a):


      Czy jeżeli usłyszysz jakąś wkręcającą piosenkę chodzi Ci po głowie cały dzień? Oj tak. Ogólnie lubię kiedy tak się dzieje, ale problem zaczyna się gdy do głowy wbije się jakaś denerwująca piosenka i nie chce wyjść...


      Czy wkręcającego Ci jakąś paskudną i denerwującą piosenkę jakoś mocno karasz? Bo nie wiem czy Cie zasypać linkami do irytujących utworków :E

      Toadie napisał(a):

      kruszynka napisał(a):


      Czy złapałeś jakiegoś gumisia? Jeżeli tak to co z nim zrobiłeś? 5 poprawka do konstytucji USA pozwala mi na odmowę zeznań na swoja niekorzyść. Odmawiam więc odpowiedzi ;] I to są wszystko oszczerstwa, ja kocham Gumisie (i Teletubisie też, szczególnie czerwone :D)

      Nie jesteśmy w USA więc proszę się tutaj nie zasłaniać nieobowiązującymi przepisami :P Czyli jednak jakiś gumiś padł z Twych rąk... mam nadzieję, że nie Kabi bo go lubię :P

      Toadie napisał(a):

      kruszynka napisał(a):


      Dlaczego jesteś w zielonym a nie pomarańczowym teamie? Czy to nie oczywiste? Pytanie powinno brzmieć: czemu Ty jeszcze jesteś pomarańczowa, a nie zielona? :>

      To wcale nie jest oczywiste...wręcz mogę powiedzieć że jest to jakiś błąd systemu :D Proszę natentychmiast złożyć podanie tu => klik klik

      Toadie napisał(a):

      kruszynka napisał(a):


      Zastanawiałeś się kiedyś nad złożeniem podania na GO? Tak, bo chyba każdy w młodości jest głupi. Ale już mi przeszło :]

      Pffffffffff! Aż parsknęłam śmiechem jak to przeczytałam :D Chyba trzeba będzie Cię pacnąć na IRCu że takie głupoty wypisujesz :P Wiadomo jest że pomarańczowy to wyższy stopień wtajemniczenia niż zielony więc każdy szanujący się i mądry zielonek powinien dążyć do tego kolorku ! :P

      Toadie napisał(a):

      kruszynka napisał(a):


      Lubisz pracę smoda czy wolałeś być zwykłym modem? ;> Tu i tu są plusy i minusy. Nie narzekam (za bardzo ;))

      a na co narzekasz przy smodowaniu? :D Na nieujarzmione modkowe łobuzy? :D

      Wolisz organizować quizy czy brać w nich udział jako "zawodnik"?
      Gdzie byś się wybrał w "podróż życia" ? Odpowiedź "dookoła świata" nie będzie uwzględniona :P Proszę podać jedno miejsce i uzasadnić :D
      Czy w szkole miałeś jakąś ksywkę/przezwisko? Jak brzmiała/o? I czy lubiłeś jak się tak do Ciebie zwracali?
      Gdyby Cię zamknięto w pustym pokoju na 24h ale mógłbyś zabrać jedną osobę to z kim chciałbyś spędzić tam ten czas?
      U kobiet zwracasz najpierw uwagę na tyłek, piersi czy nogi?
      Dużo przeklinasz czy raczej starasz się ograniczać? :P


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      Toadie napisał(a):

      kruszynka napisał(a):


      Przyznaj się kto Cię namówił ;> Przegrany zakład mnie namówił ;)
      aa to mnie zmyliła Twoja odpowiedź wyżej gdzieś tam.. :D Ale to chyba trzeba będzie mu podziękować że tak Cię zmolestował :P Taaaa, podziękować ;] Jeszcze się na nim za to zemszczę, niedługo będzie tu się pojawiał przez 10 dni z jakimś wybitnie ślicznym avkiem :D

      Toadie napisał(a):

      kruszynka napisał(a):


      Czy namawiający straszył Cię widłami czy smokiem? Nie, straszył mnie siostrą ceza.
      A to siostra ceza taka straszna? Nie wiem, nie przedstawił mi jej. Ale z opisów wynika, że nie jest za dobrze :(

      Toadie napisał(a):

      kruszynka napisał(a):


      Czy jeżeli usłyszysz jakąś wkręcającą piosenkę chodzi Ci po głowie cały dzień? Oj tak. Ogólnie lubię kiedy tak się dzieje, ale problem zaczyna się gdy do głowy wbije się jakaś denerwująca piosenka i nie chce wyjść...
      Czy wkręcającego Ci jakąś paskudną i denerwującą piosenkę jakoś mocno karasz? Bo nie wiem czy Cie zasypać linkami do irytujących utworków :E Wysyłam w ramach zemsty obrazki z pewnej strony. Zwykle działa :>

      Toadie napisał(a):

      kruszynka napisał(a):


      Czy złapałeś jakiegoś gumisia? Jeżeli tak to co z nim zrobiłeś? 5 poprawka do konstytucji USA pozwala mi na odmowę zeznań na swoja niekorzyść. Odmawiam więc odpowiedzi ;] I to są wszystko oszczerstwa, ja kocham Gumisie (i Teletubisie też, szczególnie czerwone :D)
      Nie jesteśmy w USA więc proszę się tutaj nie zasłaniać nieobowiązującymi przepisami :P Czyli jednak jakiś gumiś padł z Twych rąk... mam nadzieję, że nie Kabi bo go lubię :P Juz mówiłem, do niczego się nie przyznaję!

      Toadie napisał(a):

      kruszynka napisał(a):


      Dlaczego jesteś w zielonym a nie pomarańczowym teamie? Czy to nie oczywiste? Pytanie powinno brzmieć: czemu Ty jeszcze jesteś pomarańczowa, a nie zielona? :>
      To wcale nie jest oczywiste...wręcz mogę powiedzieć że jest to jakiś błąd systemu :D Proszę natentychmiast złożyć podanie tu => klik klik Jak tylko zobabaczę twoje podanie tu: kliiiik, i jesli przejdziesz rekrutacje, to złożę ;]

      Toadie napisał(a):

      kruszynka napisał(a):


      Zastanawiałeś się kiedyś nad złożeniem podania na GO? Tak, bo chyba każdy w młodości jest głupi. Ale już mi przeszło :]
      Pffffffffff! Aż parsknęłam śmiechem jak to przeczytałam :D Chyba trzeba będzie Cię pacnąć na IRCu że takie głupoty wypisujesz :P Wiadomo jest że pomarańczowy to wyższy stopień wtajemniczenia niż zielony więc każdy szanujący się i mądry zielonek powinien dążyć do tego kolorku ! :P Zmień dilera kochana :D

      Toadie napisał(a):

      kruszynka napisał(a):


      Lubisz pracę smoda czy wolałeś być zwykłym modem? ;> Tu i tu są plusy i minusy. Nie narzekam (za bardzo ;))
      a na co narzekasz przy smodowaniu? :D Na nieujarzmione modkowe łobuzy? :D To jest tajne/poufne ;)

      Wolisz organizować quizy czy brać w nich udział jako "zawodnik"? Zdecydowanie organizować. Może dlatego, że uczestniczyłem już w grubo ponad setce quizów, a autorem quizu byłem około 20 razy.
      Gdzie byś się wybrał w "podróż życia" ? Odpowiedź "dookoła świata" nie będzie uwzględniona :P Proszę podać jedno miejsce i uzasadnić :D Tylko jedno miejsce? Waham między Kamczatką, Patagonią lub Górami Smoczymi. Ale chyba Kamczatka. A czemu? Terytorium sporo większe od naszego kraju, zamieszkane przez około 1/100 ludności Polski (z czego blisko połowa w jednym mieście). Mnóstwo dzikiej przyrody, są też piękne góry, wulkany, lodowce. Po prostu raj dla geografa, miłośnika gór i przyrody :)
      Czy w szkole miałeś jakąś ksywkę/przezwisko? Jak brzmiała/o? I czy lubiłeś jak się tak do Ciebie zwracali? W sumie to nic do mnie nie przylgnęło. Nawet jak coś było, to bardziej prywatna ksywa od pojedynczej osoby, czy nielicznej grupy.
      Gdyby Cię zamknięto w pustym pokoju na 24h ale mógłbyś zabrać jedną osobę to z kim chciałbyś spędzić tam ten czas? hmmmm, znalazłoby się kilka osób, ale jeśli miałbym wybrać jedną... Wybrałbym, ale i tak nie podam kogo, bo raczej tego kogoś na tym forum nie widziano :)
      U kobiet zwracasz najpierw uwagę na tyłek, piersi czy nogi? Zdecydowanie piersi :D
      Dużo przeklinasz czy raczej starasz się ograniczać? :P Niestety ale sporo przeklinam, i choć staram się ograniczać to słabo mi to idzie :(

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Wstyd Toadie... wielki wstyd :dno:

      A tak było pięknie gdy żaden ze smodów działowych nie miał tutaj tematu... -_-
      Wstydzisz się przynajmniej swojego występku? :>
      I nauczyłeś się ze z mendą nie należy się nigdy zakładać?

      Masz na pocieszenie <:
      Jak często jadasz cebule?
      Wolisz smażoną czy surową?
      Jaka jest twoja ulubiona potrawa z cebula?
      Ile znasz odmian cebul?
      Jako geograf... w jakim klimacie i na jakich glebach są najlepsze warunki do uprawy cebuli?
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • Cezarcfc napisał(a):

      Wstyd Toadie... wielki wstyd :dno: Co poradzić, zakład to zakład ;)

      A tak było pięknie gdy żaden ze smodów działowych nie miał tutaj tematu... -_-
      Wstydzisz się przynajmniej swojego występku? :> Występku? :>
      I nauczyłeś się ze z mendą nie należy się nigdy zakładać? Pisze to ten, który sam się zakłada :D

      Masz na pocieszenie <: No, tu przynajmniej seria łatwych pytań :P
      Jak często jadasz cebule? Nigdy
      Wolisz smażoną czy surową? Żadną
      Jaka jest twoja ulubiona potrawa z cebula? Ńie ma takiej
      Ile znasz odmian cebul? Nie chcę znać ani jednej
      Jako geograf... w jakim klimacie i na jakich glebach są najlepsze warunki do uprawy cebuli? Najchętniech przeniósłbym wszystkie uprawy cebuli w rejony arktyczne :>

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Bry Ogr!

      Lubisz hazard?

      Grywasz na kasę?

      Jaki był twój najgłupszy zakład?

      Dlaczego geografia?

      Może chociaż lubisz czerwoną cebulę?

      Czy gdyby na świecie panował straszliwy głód a tobie została do jedzenia tylko cebula to zjadłbyś ją czy wolał umrzeć z głodu ?
    • cy_siu napisał(a):

      Bry Ogr! Bry cy_siu! :)

      Lubisz hazard? Tylko taki delikatny, kiedy w grę nie wchodzi za duża wygrana/przegrana (przynajmniej w sensie materialnym)

      Grywasz na kasę? Jak wyżej :>

      Jaki był twój najgłupszy zakład? Sporo tego do wyboru :P Ciężko powiedzieć :)

      Dlaczego geografia? Bo ja wiem? Lubię poznawać świat, kocham góry.

      Może chociaż lubisz czerwoną cebulę? Niestety, to też cebula i też jest okropna... Ale lubię szczypiorek, co niektórych dziwi, bo niby też smakuje jak cebula. No gdzie on smakuje jak cebula? Taki wiosenny szczypiorek z ogródka jest pyszny ^^

      Czy gdyby na świecie panował straszliwy głód a tobie została do jedzenia tylko cebula to zjadłbyś ją czy wolał umrzeć z głodu ? Zawsze zostałyby jakieś liście, trawa, dżdżownice, cokolwiek. Trudno powiedzieć, ale raczej nie dałbym rady zjeść.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Gootek napisał(a):

      Ave Toadie ^^ Siem Gootek :)

      Jedno z Twoich pragnień to ? Tylko jedno? :P To dam takie proste pragnienie, żebym mógł robić to co lubię :)
      Być człowiekiem to... Za dużo określeń tu pasuje, żeby wybrać tylko jedno.
      Czym dla Ciebie jest bycie w teamie ? Bo ja wiem, chyba lekarstwem na nudę w pracy połączoną z szansą na poznanie fajnych ludzi :P
      Czego oczekujesz od siebie ? Niczego, żeby potem samemu się nie zawieść ;)
      Co robisz w chwilach zwątpienia ? Czekam aż mi przejdzie :D

      /me pozdro 600 Pozdro o/

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Witaj ogrze.

      Przyszła wiosna, robi się cieplej. Jak ogry radzą sobie w tym okresie? Łapią pierwsze promyki słońca? A może łapią przeziębienia i katary sienne? Czy może jest wręcz tragicznie i w tych okresach następuję wzmożona aktywność amora, który łapie ogry w swoje sidła? :)

      Lądujesz na bezludnej wyspie. Jeśli mógłbyś zabrać jedną rzecz bla bla bla. Wszyscy pytają o jedną rzecz, o jedną osobę itd. A ja zapytam inaczej. Wiesz, że przez najbliższe 10 lat nikt Cię nie uratuje (bo np. mamy XIII wiek i statki jeszcze tak daleko nie pływają). Masz możliwość wysłania jednej wiadomości. Do kogo byś ją wysłał?

      Pytanie z cyklu x czy y, ale proszę o uzasadnienie!
      Paul McCartney czy John Lennon?

      Ogry to wojownicze stworzenia. Pewno jako dzieciak marzyłeś więc, żeby być żołnierzem i mieć karabin! Wiadomo, że wojna to rzecz straszna, ale jakbyś miał możliwość wybrania się na jedną bitwę (dowolną w historii) to która by to była?

      Podaj najlepszy ogrowy tekst na podryw :D


      No to miłego dnia chłopaka o/
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):

      Witaj ogrze. Witaj Mateuszu.

      Przyszła wiosna, robi się cieplej. Jak ogry radzą sobie w tym okresie? Łapią pierwsze promyki słońca? A może łapią przeziębienia i katary sienne? Czy może jest wręcz tragicznie i w tych okresach następuję wzmożona aktywność amora, który łapie ogry w swoje sidła? :) Ogry zdecydowanie lubią wiosnę i takie przyjemne dni jak dziś. Wiosna to chyba najlepszy czas w roku, już nie ma mrozów, jeszcze nie ma upałów, jest ładniej niż jesienią. Zdecydowanie wiosna jest super :)

      Lądujesz na bezludnej wyspie. Jeśli mógłbyś zabrać jedną rzecz bla bla bla. Wszyscy pytają o jedną rzecz, o jedną osobę itd. A ja zapytam inaczej. Wiesz, że przez najbliższe 10 lat nikt Cię nie uratuje (bo np. mamy XIII wiek i statki jeszcze tak daleko nie pływają). Masz możliwość wysłania jednej wiadomości. Do kogo byś ją wysłał? To łatwe ;) Jeśli jedyne co mógłbym zrobić, to wysłać jedną wiadomość, to wysłałbym ją do najbliższej rodziny, żeby dać im znać, że ze mną ok i kiedy wracam. Świadomość, że to wiedzą i nie muszą się martwic, na pewno by mi pomogła w przetrwaniu tylu lat.

      Pytanie z cyklu x czy y, ale proszę o uzasadnienie!
      Paul McCartney czy John Lennon? Jeszcze łatwiejsze niż poprzednie ;) Zdecydowanie McCartney, dam dwa powody:
      1. Bo nie ożenił się z Yoko Ono (mniej ważny powód)
      2. Yesterday (to zdecydowanie główny powód)


      Ogry to wojownicze stworzenia. Pewno jako dzieciak marzyłeś więc, żeby być żołnierzem i mieć karabin! Wiadomo, że wojna to rzecz straszna, ale jakbyś miał możliwość wybrania się na jedną bitwę (dowolną w historii) to która by to była? To jest jest aż za trudne, bo bardzo ciekawych bitew była masa. Po długim zastanowieniu, zawężam wybór do 3 opcji:
      1. Bitwa pod kannami, 45 tysięcy Kartagińczyków dowodzonych przez Hannibala okrążyło i kompletnie zniszczyło armię Rzymską liczącą 80 000 ludzi. Najlepszy taktyczny majstersztyk w historii.
      2. Bitwa pod Leuktrami, 8 tysięcy Tebańczyków stłukło 11 tysięcy Spartan. Szczególnie chciałbym zobaczyć starcie na jednym ze skrzydeł, gdzie elita armii Sparty walczyła z elitą Tebańczyków (czyli Świętym Zastępem) i przegrała.
      3. Bitwa pod Kłuszynem, gdzie husaria pokonała kilka razy liczniejsze siły Rosyjsko-Szweckie.
      I chyba wybieram opcję 3, ze względu na możliwość zobaczenia szarży husarii :)


      Podaj najlepszy ogrowy tekst na podryw :D A bo ja wiem który jest najlepszy, badan skuteczności nie prowadziłem :P Ciebie i tak podrywał nie będę, więc się nie interesuj! :D


      No to miłego dnia chłopaka o/ Dzięki Mati, ale do 30 września jeszcze daleko :>

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Siema Ogru ;)

      Czy po tym co wydarzyło się około godziny temu wierzysz, że Real zdobędzie mistrzostwo Hiszpanii?

      Czy zgadzasz się, że w porównaniu do mistrzostwa Anglii, ten tytuł jest wart tyle co moderowanie S&D? :D Rozwiń wypowiedź ;)

      Czy uważasz, że jeśli Real nie zdobędzie żadnego trofeum (a ma nikłe szanse) to Ancelotti pożegna się z posadą jak Ukraina z Krymem?

      Kto wtedy zamiast niego?

      Czy uważasz, że zwalnianie trenera przy słabszych wynikach to dobry pomysł? Czy może lepsza stabilizacja jak w MU, Arsenalu (które nie zmieniło trenera mimo długiego pasma bez żadnego trofeum - nawet tak podrzędnego jak mistrzostwo Hiszpanii) czy dawniej w Auxerre?

      Miłego wstawania jutro o świcie :D
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):

      Siema Ogru ;)
      Hej Matiu ;)

      Czy po tym co wydarzyło się około godziny temu wierzysz, że Real zdobędzie mistrzostwo Hiszpanii?
      Tak

      Czy zgadzasz się, że w porównaniu do mistrzostwa Anglii, ten tytuł jest wart tyle co moderowanie S&D? :D Rozwiń wypowiedź ;)
      Patrząc na to jak sobie radzą hiszpańskie zespoły w europie a jak angielskie, to mistrzostwo Anglii jest mało warte. Słabe kluby, słaba liga :>

      Czy uważasz, że jeśli Real nie zdobędzie żadnego trofeum (a ma nikłe szanse) to Ancelotti pożegna się z posadą jak Ukraina z Krymem?
      Nie, myślę że zostanie

      Kto wtedy zamiast niego?
      Głupie pytanie, skoro nie odejdzie to nie będzie następcy :D

      Czy uważasz, że zwalnianie trenera przy słabszych wynikach to dobry pomysł? Czy może lepsza stabilizacja jak w MU, Arsenalu (które nie zmieniło trenera mimo długiego pasma bez żadnego trofeum - nawet tak podrzędnego jak mistrzostwo Hiszpanii) czy dawniej w Auxerre?
      Ogólnie rzecz nie podoba mi się podejście większości polskich klubów polegające na wywalaniu trenerów przy najmniejszych oznakach kryzysu formy. Wolę kiedy trener dostaje więcej czasu na budowę zespołu.

      Miłego wstawania jutro o świcie :D
      Na złość Tobie wstanę po 8 ;)

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Indestructible napisał(a):

      Dzyń dobry! Dziń dybry!

      Jeszcze mnie tu nie było.. pszypadek? :> hmmmmm, nie sondze? :>

      Najgorszy koszmar? Obudziłeś się z krzykiem? Coś tam mi się raz na miesiąc śni, ale snów właściwie nigdy nie pamiętam ;) Z krzykiem nigdy się nie obudziłem, ale pamiętam, że dobre kilka lat temu śniło mi się, że spadam z bardzo, bardzo dużej wysokości i podczas tego długiego spadania cholernie się bałem. Obudziłem się dokładnie w momencie uderzenia o beton, prawie czułem wtedy ból i potem długo nie mogłem zasnąć :(

      Masz stalowe nerwy? Zależy od sytuacji. W stresowej sytuacji zwykle działam odruchowo, ale jak ju wszystko się skończy to potem ze zdenerwowania ręce mi się trzęsą przez kilka minut (testowane niestety niedawno podczas jazdy autem, kiedy byłem bardzo blisko wypadku przez jakiegoś idiotę).

      Jak Twoja psychika reaguje na horrory? :D Ostatni horror jaki oglądałem to chyba "Martwica mózgu", jeszcze w liceum czyli spokojnie można przyjąć, że przez ostatnie 10 lat nie widziałem horroru ;). Ogólnie jakoś ten gatunek mnie nudzi, bo filmy bardzo rzadko są w stanie wywołać u mnie poważniejsze emocje takie jak strach, jakoś nie umiem się bać na filmie.
      edit. Poprawka, oglądałem parę lat temu REC, to chyba hiszpański horror był, ale wynudziłem się strasznie.


      Czo to za seriale tam oglądasz? Czemu to nie jest AHS?! Jakbym zaczął wymieniać, to by miejsca nie starczyło, to wymienię te najlepsze jakie ostatnio oglądałem: Shameless (chyba mój ulubiony, jest tak porąbany i chory, że poprawia mi humor za każdym razem :D), Fargo, Suits, Vikings, House of Cards (3 sezon niestety kiepski), no i jeszcze po raz któryś z kolei oglądam 'Allo 'Allo!, serial który jest po prostu nieśmiertelny. Co do drugiego pytania, nie oglądam AHS, bo o tym serialu nawet nie słyszałem :( Teraz już wiem dzięki wujkowi google, że chodzi o American Horror Story ;)

      Bziumf.. czym jest zazdrość? :> Złym uczuciem, które niestety było, jest i będzie na świecie. W mniejszym czy większym stopniu chyba każdy ją zna ;)

      .me roahhr - uciekam! :* Tygrysie, nie rycz w sobotę o 7 w nocy, bo wszystkich pobudzisz :P Pa :*

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Siema drapaczu o/

      Jaki jest twój ulubiony drapacz chmur?

      Jeśli miałbyś się zdecydować na jakieś drapieżne zwierze to jakie by to było?

      Co sądzisz o stosowaniu draperii w mieszkaniach?

      Czy można powiedzieć, że jesteś (byłeś?) drapichrustem?

      Miłego swędzenia... Tfu, dnia :D
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):

      Siema drapaczu o/ Siema men... Mati

      Jaki jest twój ulubiony drapacz chmur? Nie mam ulubionego

      Jeśli miałbyś się zdecydować na jakieś drapieżne zwierze to jakie by to było? Nie zdecydowałbym się

      Co sądzisz o stosowaniu draperii w mieszkaniach? Może być

      Czy można powiedzieć, że jesteś (byłeś?) drapichrustem? Nie

      Miłego swędzenia... Tfu, dnia :D Wiedziałem, że zakładanie CT to zły pomysł...

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Mati napisał(a):

      Siema Toadiu!
      Hej Matiu!

      Jak oceniasz wczorajsze mecze w Lidze Europy?
      Fatalnie je oceniam

      Jak oceniasz losowanie LM?
      Jak już wspomniałem na IRCu: "Takie sobie wymarzyłem" :D

      Co Ci się podoba w Twoim avatarze i czy czujesz się dumny go nosząc? :>
      A co mi się w nim może nie podobać? ;) Przegrałem zakłąd to muszę pocierpieć ;)

      Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach prezydenckich? :>
      Jeszcze nie jestem pewny, są trzej faworyci. Wiem na kogo w pierwszej turze na pewno nie zagłosuję - Komorowski, Palikot, Jarubas i Ogórek mojego głosu nie dostaną

      Dobranoc.
      Tak, tak, dobranoc Mateuszu :>

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • ojoj zakładów ciąg dalszy? :D
      Toadie według mnie w ramach kary powinieneś sobie strzelić taką fotę jak ten gościu z Twojego avka i dopiero wtedy wstawić w profil!:P
      A w ogóle...jakbyś przegrał zakład i takie byłoby "zadanie" to byś to zrobił? :D

      Co tam w ogóle u Ciebie Ogrątko?
      Jakieś plany na majówkę?
      Lubisz potrawy z grilla? ;>


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      ojoj zakładów ciąg dalszy? :D Jak widać :P
      Toadie według mnie w ramach kary powinieneś sobie strzelić taką fotę jak ten gościu z Twojego avka i dopiero wtedy wstawić w profil!:P
      A w ogóle...jakbyś przegrał zakład i takie byłoby "zadanie" to byś to zrobił? :D Na szczęście "kara" za przegraną jest ustalana przed zakładem, więc raczej do czegoś takiego nie dojdzie :>

      Co tam w ogóle u Ciebie Ogrątko? Przymusowe wolne, nuda, zaczynam już za pracą tęsknić, a w moim przypadku to zdecydowanie niepokojący objaw ;)
      Jakieś plany na majówkę? Pewnie jakiś grill ze znajomymi :)
      Lubisz potrawy z grilla? ;> Do wegetarianizmu mi daleko, więc uwielbiam :D

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Indestructible napisał(a):

      *bziumpf*

      Jedna, najlepsza piosenka? Taka do której wracasz zawsze? Sporo jest takich do których lubię wracać, ale jeśli mam podać tylko jedną najlepszą to wybór jest prosty: Pink Floyd - High Hopes. W tej piosence uwielbiam absolutnie wszystko, jest taka majestatyczna a zarazem nostalgiczna, ma świetny tekst, super teledysk i jeszcze to genialne solo Davida Gilmoura ^^ Po prostu ją uwielbiam :)

      Co każdy facet musi zrobić w swoim życiu? Podobno to, klik :>

      Czym jest tolerancja? Słowem, które zostało mi (i chyba nie tylko mi) obrzydzone przez pewne "grupy społeczne"

      Kiedy trzeba przestać walczyć? To chyba zależy od sytuacji, wątpię żeby była jedna dobra odpowiedź. Ale pewnie trzeba przestać, kiedy dalsza walka nie ma sensu lub jeśli nie sprawia nam już ona przyjemności.

      .me ucieka. :* Myślałem, że tygrysy nie uciekajo, tylko gonio ;) Też uciekam :*

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.