Toadie

    • FA

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Ruda napisał(a):

      Bry :D Hejo :rolleyes:

      Dlaczego szampon ma różne kolory a zawsze pieni się na biało? Bo jest rasistą.
      Co jest przeciwieństwem przeciwieństwa? Eeeeee, przeprzeciwieństwo?
      Jak się nazywają te małe rzeczy na końcu sznurowadeł? Aglet lub skuwka :P
      Czy można myśleć o niczym? Dostałem sugestię, że można, wystarczy myśleć o prawach kobiet, ale to by było nieładne więc tego nie napiszę. Jednak tak właściwie, to myśląc o tym czym jest nic myślimy o niczym. Więc można jak najbardziej.

      :impra:

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Hej :P

      Lubisz czekoladę?
      Gdybyś musiał samodzielnie przygotować obiad dla bliskiej osoby - co by to było?
      Śpiewasz pod prysznicem? :D
      Jesteś typem osoby, która żyje spontanicznie, czy wolisz sobie zaplanować pewne rzeczy na przód?
      Co najbardziej motywuję Cię do działania?
      Łatwo wyprowadzić Cię z równowagi?

      Miłego.


      Młody Emeryt :>
    • Ingolf napisał(a):

      Hej :P Hejka o/

      Lubisz czekoladę? Jeśli to nie jest biała czekolada, lub czekolada z rodzynkami, to nawet bardzo lubię, za bardzo :P
      Gdybyś musiał samodzielnie przygotować obiad dla bliskiej osoby - co by to było? Omg, może chili con carne?
      Śpiewasz pod prysznicem? :D Nie.
      Jesteś typem osoby, która żyje spontanicznie, czy wolisz sobie zaplanować pewne rzeczy na przód? Trochę tak, trochę tak. Nie można przesadzać w żadną ze stron.
      Co najbardziej motywuję Cię do działania? Hmmm, nie wiem czy jest taka jedna rzecz która konkretnie motywuje najbardziej.
      Łatwo wyprowadzić Cię z równowagi? Tak zupełnie wyprowadzić mnie z równowagi jest bardzo trudno. Ale jak już się to komuś uda, to jest źle XD

      Miłego. I nawzajem :)

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Ruda napisał(a):

      Dawno mnie nie było więc jestem:

      1. Jak oceniasz rozwiązanie wątku głównego Watahy? Do końca wierzyłeś że Wityńska jest zdrajcą czy jednak dawałeś jej szansę? To mnie dosyć zaskoczyło :>
      2. Podejrzewałeś Komendanta Policji o bycie kretem? Ani trochę, kolejne mocne zaskoczenie.
      3. Która postać z serialu uważasz za najlepszą? Jakoś tak najprzyjemniej mi się oglądało sceny z Kalitą. Świetnie zagrana postać, więc wybieram jego.


      Ciao! :ziew: o/

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Cześć Ogier! :E

      Ja tylko wpadłem, żeby ci zakomunikować (z "niewielkiem" opóźnieniem, ale liczy się!), że na PGA w tamtym roku grę dla ciebie pokazywali

      :E

      I pytanie na szybko - czy tez uważasz, że barszcz czerwony z czosnkiem i cebulą to najlepsze lekarstwo na większość chorób grypopodobnych? :D
      Coś o mnie o tu ^^

      "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




      Ex
    • Jako, że wyznaczono terminarz w Premier League na najbliższe kolejki to można założyć, że wielka piłka rusza z powrotem.

      Dlatego też tradycyjne pytania:
      Grupa polska:
      1) Kto zostanie mistrzem Polski?
      2) Kto spadnie z Ekstraklasy?
      3) Kto awansuje z I ligi?
      4) Kto zostanie królem strzelców Ekstraklasy?
      5) Kto zajmie 13 miejsce w I lidze? :P

      Grupa poważniejszej piłki:
      6) Jakie półfinały w LM?
      7) Jakie półfinały w LE?
      8) Kto mistrzem Hiszpanii?
      9) Kto mistrzem Serie A?
      10) Kto oprócz BVB i Bayernu znajdzie się na podium Bundesligi?

      Grupa piłki najpoważniejszej:
      11) Kto na podium Premier League oprócz Man City i Liverpoolu?
      12) Czy Man City zagra w następnej edycji LM?
      13) Kto królem strzelców Premier League?
      14) Kto awansuje z Championship?
      15) Czy Arsenal za rok zagra w pucharach?

      I sprawy personalne:
      16) Czy dojdzie w najbliższym okienku transferowym do chociaż jednego transferu za min. 100kk ojro (wg danych transfermarkt)?
      17) Czy chociaż jeden Polak zmieni klub za min. 10kk ojro (wg danych transfermarkt)?
      18) Kto z zestawu: Wasilewski, Wojtkowski, Boguski, Mak, Buksa będzie w przyszłym sezonie grać w Wiśle?
      19) Czy do końca sezonu będziemy mieć potwierdzone zakażenie CoViD-19 u jakiegoś piłkarza Ekstraklasy?
      20) Czy w pierwszej kolejce Ekstraklasy 20/21 zespoły (16 sztuk) poprowadzi co najmniej 5 innych trenerów niż ci, którzy prowadzili swoje zespoły w ostatnim meczu bieżącego sezonu?
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):

      Jako, że wyznaczono terminarz w Premier League na najbliższe kolejki to można założyć, że wielka piłka rusza z powrotem.

      Dlatego też tradycyjne pytania:
      Grupa polska:
      1) Kto zostanie mistrzem Polski? Niestety Legia
      2) Kto spadnie z Ekstraklasy? Korona, Arka, Ełkaes
      3) Kto awansuje z I ligi? Podbeskidzie, Warta i Miedź
      4) Kto zostanie królem strzelców Ekstraklasy? Christian Gytkjaer
      5) Kto zajmie 13 miejsce w I lidze? :P Niech będzie Puszcza Niepołomice :P

      Grupa poważniejszej piłki:
      6) Jakie półfinały w LM? Juventus vs PSG i klasyk ligi mistrzów czyli Real Madryt vs Bayern Monachium
      7) Jakie półfinały w LE? Man United vs Inter i Sevilla vs Getafe
      8) Kto mistrzem Hiszpanii? Real Madryt oczywiście
      9) Kto mistrzem Serie A? Juventus
      10) Kto oprócz BVB i Bayernu znajdzie się na podium Bundesligi? RB Lipsk

      Grupa piłki najpoważniejszej:
      11) Kto na podium Premier League oprócz Man City i Liverpoolu? Mam nadzieję, że Leicester utrzyma pozycję
      12) Czy Man City zagra w następnej edycji LM? Taknie, ale jeśli muszę się zdecydować, to stawiam, że zagra
      13) Kto królem strzelców Premier League? Jamie Vardy
      14) Kto awansuje z Championship? Leeds, West Brom i Nottingham
      15) Czy Arsenal za rok zagra w pucharach? Tak

      I sprawy personalne:
      16) Czy dojdzie w najbliższym okienku transferowym do chociaż jednego transferu za min. 100kk ojro (wg danych transfermarkt)? Nie
      17) Czy chociaż jeden Polak zmieni klub za min. 10kk ojro (wg danych transfermarkt)? Tak
      18) Kto z zestawu: Wasilewski, Wojtkowski, Boguski, Mak, Buksa będzie w przyszłym sezonie grać w Wiśle? Wojtkowski, Mak i Buksa
      19) Czy do końca sezonu będziemy mieć potwierdzone zakażenie CoViD-19 u jakiegoś piłkarza Ekstraklasy? Tak
      20) Czy w pierwszej kolejce Ekstraklasy 20/21 zespoły (16 sztuk) poprowadzi co najmniej 5 innych trenerów niż ci, którzy prowadzili swoje zespoły w ostatnim meczu bieżącego sezonu? Tak

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Ależ tu pusto :O
      Okienko zamknięte, więc liczymy.

      Toadie napisał(a):

      Mati napisał(a):

      Jako, że wyznaczono terminarz w Premier League na najbliższe kolejki to można założyć, że wielka piłka rusza z powrotem.

      Dlatego też tradycyjne pytania:
      Grupa polska:
      1) Kto zostanie mistrzem Polski? Niestety Legia No Legia, też tak stawiałem.
      2) Kto spadnie z Ekstraklasy? Korona, Arka, Ełkaes Komplet trafiony.
      3) Kto awansuje z I ligi? Podbeskidzie, Warta i Miedź Dwa pierwsze się udało, Miedź odpadła w play-off. Dziwne, że nie wierzyłeś w Stal, ja na nich stawiałem.
      4) Kto zostanie królem strzelców Ekstraklasy? Christian Gytkjaer Tak!
      5) Kto zajmie 13 miejsce w I lidze? :P Niech będzie Puszcza Niepołomice :P Gdzie tam, Puszcza na 8 była! Odra Opole na 13...
      Wynik: 3,67/5


      Grupa poważniejszej piłki:
      6) Jakie półfinały w LM? Juventus vs PSG i klasyk ligi mistrzów czyli Real Madryt vs Bayern Monachium PSG i Bayern trafiony... Za Real powinno być -1 pkt.
      7) Jakie półfinały w LE? Man United vs Inter i Sevilla vs Getafe Sevilla, Inter i MU trafione ładne. Mógłby być komplet, ale postawiłeś na Getafe, które miało przed sobą mecz z Interem... Ciężko by im było obu awansować...
      8) Kto mistrzem Hiszpanii? Real Madryt oczywiście Udało się, w lidze bez konkurencji.
      9) Kto mistrzem Serie A? Juventus O punkcik przed Interem, ale tak.
      10) Kto oprócz BVB i Bayernu znajdzie się na podium Bundesligi? RB Lipsk Też o punkcik nad Mun... Mon... Mea... No nad tą drugą Borussią :D
      Wynik: 4,25/5


      Grupa piłki najpoważniejszej:
      11) Kto na podium Premier League oprócz Man City i Liverpoolu? Mam nadzieję, że Leicester utrzyma pozycję Może i miałeś nadzieję, ale punktów za nadzieję nie przyznają - co innego za Man Utd... Ja myślałem, że jednak Chelsea :/
      12) Czy Man City zagra w następnej edycji LM? Taknie, ale jeśli muszę się zdecydować, to stawiam, że zagra Już w środę podejmą wracające do LM FC Porto!
      13) Kto królem strzelców Premier League? Jamie Vardy No, ładnie dziczeje na starość... Przecież on z rocznika 1987!
      14) Kto awansuje z Championship? Leeds, West Brom i Nottingham Z baraży weszło Fulham, Nottingham w piękny sposób się z baraży wymiksowało :D
      15) Czy Arsenal za rok zagra w pucharach? Tak Zaskoczyli! Ja stawiałem, że nie, że jednak Wolves...
      Wynik: 3,67/5


      I sprawy personalne:
      16) Czy dojdzie w najbliższym okienku transferowym do chociaż jednego transferu za min. 100kk ojro (wg danych transfermarkt)? Nie Tak było, największy transfer Kai Havertz za 80 dużych baniek...
      17) Czy chociaż jeden Polak zmieni klub za min. 10kk ojro (wg danych transfermarkt)? Tak Moder Cię uratował na ostatniej prostej... Ja stawiałem, że nie będzie :/
      18) Kto z zestawu: Wasilewski, Wojtkowski, Boguski, Mak, Buksa będzie w przyszłym sezonie grać w Wiśle? Wojtkowski, Mak i Buksa Wasyl, Mak i Buksa trafieni, 0.6 pkt. Pamiętaj, że diamenty i Boguś są wieczne!
      19) Czy do końca sezonu będziemy mieć potwierdzone zakażenie CoViD-19 u jakiegoś piłkarza Ekstraklasy? Tak No i pudło... Pierwszy przypadek był w Wiśle Płock, już po końcu sezonu.
      20) Czy w pierwszej kolejce Ekstraklasy 20/21 zespoły (16 sztuk) poprowadzi co najmniej 5 innych trenerów niż ci, którzy prowadzili swoje zespoły w ostatnim meczu bieżącego sezonu? Tak Tylko dwie zmiany były: Zając za Peteva w Jagiellonii oraz Skrzypczak za Marca w Stali.
      Wynik: 2,6/5


      Sumarycznie: 14,18/20.
      Ocena 4.0, poproszę indeks!



      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)