Przyklejony ACS; Bilbo Baggins i Spiele i prowokator [CAZADOR] vs obibok i Schan i Kobra [WarriorS], artb33 i Nighthunter [SENATE] - 102574,71% + zbiórka NOWE TOP 1

  • Vega

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • czesto sie tu nie udzielam ale przy takim gruchnieciu...grzech sie nie wpisac.
    gratulacje obrony! dla lepszej rownowagi na uni Cazador w reckach wyglada niezle... mysle ze juz sie czuli za pewnie.
    nie mam nic do Cazadoru:) jak sie skupie to chyba nawet ladawalem czesciej w reckach obroncow :E
  • Oj tam, oj tam :E Spiele, nie łam się. To są tylko zabawki! Jak masz ochotę się bawić dalej, to na pewno tak będzie, i jeszcze sobie i innym coś udowodnisz. Jeśli o mnie chodzi, możesz z tym kontem robić, co chcesz. Nawet skasować :D
    Co do samej akcji, mam kilka przemyśleń. Po pierwsze, nie popełnia błędów, kto nie gra aktywnie. Jak było widać w ostatnich tygodniach, nie było chyba bardziej aktywnego gracza! Po drugie, zawsze kwestią powodzenia takich akcji jest stosunek szans na sukces do poziomu akceptowanego ryzyka. Nie znam szczegółów akcji, ale myślę, że ustawiliście dosyć wysoko poprzeczkę akceptowanego ryzyka. Zwłaszcza, jeśli kontrowana flota leciała w jednym kawałku. Właśnie moje trzecie przemyślenie - jeśli flota kontrowana poszła do ataku w jednym kawałku i na prędkości, którą można było stosunkowo łatwo ocenić - to to była wskazówka o możliwej podstawce. Być może to założyliście, być może podjęliście ryzyko. Nie wnikam.

    Odbudowy życzę i Pezetowi, i Spiele. Bawcie się dalej. Ja tu będę co jakiś czas zaglądał ]:-D

    PS. Oczywiście mega gratulacje obrońców. Dobrze skonstruowana akcja, mega procent i w dodatku udało się z tego wyciągnąć zysk. Super!
  • Trudno przejść obojętnie nad TOP1 w ST więc i ja sobie pozwolę słów kilka...
    Słusznie pisze Idek,że nie popełnia błędów tylko ten kto nic nie robi,to fakt ale rutyna i pewność siebie bywa zgubna.
    Kiedyś pod jednym z ST pisałem,że starożytni mieli rację a ich maksyma "non hercules contra plures" jest ciągle aktualna czego dowodem niniejsze ST :D
    Obrońcom należą się gratulacje bo akcja przygotowana znakomicie :brawo: potrzeba naprawdę zgrania i trochę tego przysłowiowego szaleństwa by tak to rozegrać :XP: a ,że był w tym element ryzyka? ono jest po prostu wpisane w tą grę :D
    Gratulacje dla Was Panowie :bdb: a Spielemu SZo bo na pewno będzie skoro zapowiedział
  • No to jeszcze mnie tutaj brakuje ;)

    Gdyby antymateria też szła na orbitę do zbiórki to chłopaki by mieli komandora do końca życia.. chociaż nie wiem po co by im był bo przecież przeszli już Ogame(trafnie Git!) :D

    Id17. napisał(a):


    Oj tam, oj tam Spiele, nie łam się. To są tylko zabawki! Jak masz ochotę się bawić dalej, to na pewno tak będzie, i jeszcze sobie i innym coś udowodnisz.


    Spiele udowodnił już dawno temu, że potrafi latać.

    Id17. napisał(a):

    . Właśnie moje trzecie przemyślenie - jeśli flota kontrowana poszła do ataku w jednym kawałku i na prędkości, którą można było stosunkowo łatwo ocenić - to to była wskazówka o możliwej podstawce. Być może to założyliście, być może podjęliście ryzyko. Nie wnikam.


    Pycha i chciwość :D Przecież śmierdziało podstawką na całym Ogame, Obi stary wyjadacz wystawił się na gonga, he he..

    Ta flota powinna spaść już nie 4 razy, a z 8 ;P jak stała tyle czasu i tyle razy nie pilnowana ;P

    No i muszę dodać, że udało mi się zamoczyć w całej akcji malutki paluszek - oczywiście, który chyba nic nie zmienił ale był :D

    Panowie, czapki z głów ;)

    Spiele, SzO

    Tylko mi tu o pakiecie dla Lady nie zapomnieć, proszę ;)

    P.S.
    może bym przytulił jakieś konto? :D ktoś coś ma? :P
  • Graty panowie za udaną obronę, zatrzęsło trochę na uni. Spiele załatwiła własna chciwość i pazernośc.

    Id - taka flota z DTkami w jednym slocie to nie była wskazówka o podstawce :E

    Agresorom szoszon, trudno nie będzie (szczególnie Spiele, w końcu po takim gongu tylko -1 w statach, więc jakieś eko chyba jest :E )
    Strąconych moonów - 54 :E
    Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
    Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



    Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

    13
  • Michał klaszcze uszami normalnie!
    Starcie pierwsza klasa, procent jak na to uni powala, zysk pikny no i Dominik w reckach. Szo mój Ty przyjacielu, sury masz w [ciach] to się szybko podniesiesz. Pozdro dla Ciebie Arcik, no i jednego byłego wipka też pozdrawiam :)

    niedługo polatamy razem pis jol, za dedy podziękował ;*
    Moderator Indestructible:
    Upominam za pseudocenzurę.
    SOLO - 839977.41%
    ACS - 351347,16%


    uEuropa - 4 501 895,59% = 332 ST
    uWasat - 694384.77% = 61 ST
    uOrion - 450861.08% = 227 ST
    uKassio - 436333.77% = 228 ST
  • Gratulacje Panowie przepięknie zorganizowanej akcji.
    Plan genialny coś jak wilk w owczej skórze, tutaj słowa uznania dla Obiboka za jaja ze stali :)
    Jeszcze dwóch tak ustrzelicie i człowiek bez eko zostanie top1 flot :E

    Spiele i reszcie zasiadaczy SZO :kawa:
    Gram jako moonówka, a i tak jestem lepszy od was robaczki 8-)

    by
    MoonMaker
  • nie wypada samemu czegoś naskrobać pod takim starciem :E

    jeszcze raz dzięki Lady że się nie dałaś przekabacić spilemu bo bez tego by nic nie było :E

    hunterowi, artowi, schanowi no i największemu pesymiście kobrze za pikną akcje huknęło porządnie a mogło jeszcze lepiej ale to następnym razem :E
  • Starcie mega procent też.
    Nastąpił mały reset na unii Vega,co zaprocentuje ożywieniem tego unii.
    Zapewne będzie rewanż ,oby obrońcy niespodziewanie nie zaczęli urlopować :E
    Pozdrowienia dla
    CAZADORU ]:-D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Hajen ().