kruszynka

    • SGO

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • kruszynka

      Witam,


      tak mnie kusiło, żeby tu założyć temat ale w sumie nie wiem do końca czy to dobry pomysł :D Mam nadzieję, że będzie okazja pospamowania ;)

      Na początek:
      Imię: Asia
      Wiek: pełnoletnia od kilku(nastu) lat :E
      GO od września 2014 więc kijanka ze mnie jeszcze :fsmile:

      I na razie tyle..reszta może wyjdzie w praniu ;}


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • O, kruszonka ma temat w CT :*

      Czemu tak późno go założyłaś? :>

      I kilka klasycznych pytań:
      Czemu zostałaś GO?
      Czemu nie modem?
      Czemu jeszcze nie złożyłaś podania na moda?
      Kiedy złożysz podanie na moda? :D
      Czemu cebula jest niedobra? :>

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Toadie napisał(a):

      O, kruszonka ma temat w CT :* No namówiły mnie pewne łobuzy :D

      Czemu tak późno go założyłaś? :> A bo miałam różne głupie obawy z tym związane.. ;)

      I kilka klasycznych pytań:
      Czemu zostałaś GO? bo GO fajni są :E A tak na serio namówił mnie etiud na pomarańczowy team
      Czemu nie modem? Nie tak znowu dawno temu zastanawiałam się nad złożeniem podania na modka (przez złożeniem na GO). Ale stwierdziłam, że chyba bym się do tego nie nadawała i ciekawa byłam jednak tego jak wygląda praca Operatorów Gry bo modkiem już na innych portalach byłam więc mniej więcej wiedziałam o co lotto :)
      Czemu jeszcze nie złożyłaś podania na moda? Bo...boję się rozmowy kwalifikacyjnej :P
      Kiedy złożysz podanie na moda? :D Gdy cez złoży podanie na GO
      Czemu cebula jest niedobra? :> Podsmażona cebulka jest pyszna i ma cudowny zapach


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Toadie ukradł moje pytania :/

      Jaka jest twoja ulubiona potrawa z cebulą? ;P

      Jak dział chciałabyś moderować i dlaczego Wojny? ^^
      Czym przejawia się wyższość zielonego team nad wstretnymi pomarańczami?
      Kiedy odchodzisz z tych złych pomarańczy? :P
      Kto jest góru tego team? (Lepiej przemyśl odowiedź :> )
      Z ceza GO nie będzie ale z kruszonki mod jak nakbardziej ^^
      I w ogóle masz zły tytuł... proponuje: mięsko GO kruszonka ;P
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • Cezarcfc napisał(a):

      Toadie ukradł moje pytania :/

      Jaka jest twoja ulubiona potrawa z cebulą? ;P hmmmm....wątróbka drobiowa? :D Nie wiem...w spaghetti tez jest cebula :P

      Jak dział chciałabyś moderować i dlaczego Wojny? ^^ hehe gdybym była modem to chciałabym moderować FAQ i ST...ewentualnie mogą być te wojny skoro nalegasz :P
      Czym przejawia się wyższość zielonego team nad wstretnymi pomarańczami? Nie wiem o czym mówisz :E Cezik...znowu majaczysz!
      Kiedy odchodzisz z tych złych pomarańczy? :P Na razie się nie zapowiada, a co... chciałbyś zając moje miejsce? :D W dwójkę się zmieścimy w pomarańczkach! O to się nie bój <:
      Kto jest góru tego team? (Lepiej przemyśl odowiedź :> )hmm...ciężkie pytanie :D
      Z ceza GO nie będzie ale z kruszonki mod jak nakbardziej ^^ Cezik ale ty jesteś pod spodem pomarańczowy tylko się bronisz przed tym nie wiadomo po co :E
      I w ogóle masz zły tytuł... proponuje: mięsko GO kruszonka ;PBrukselko nie przeginaj bo będzie :bicz1:


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • smoki napisał(a):

      A poszły zielonki niedobre od mojej kruszynki! <: smoki broń mnie! :fkiss:

      Dlaczego Asie są naj, a grudniowe Asie naj naj? Ponieważ nie ma nic lepszego niż Strzelec o imieniu Asia :D Jest to najlepszy znak zodiaku :P A poza tym wszystkie Aśki są miłe, sympatyczne i bardzo mądre :D Nie znam niefajnej Joanny, po prostu osoba z takim imieniem już z automatu jest the beściarska o! :P
      Co zrobimy cezowi jak go złapiemy?Cóz...najpierw spróbujemy delikatnie acz stanowczo zasugerować, że musi zmienić kolor. Jeżeli ten uparty zielonek nie posłucha to go troszkę pomaltretujemy :D Nadziejemy na patyczka i zrobimy sobie cezarkowe szaszłyczki z grilla :P
      Jak sobie wyobrażasz swój wymarzony, perfekcyjny dzień?Hm..ciężko to sobie wyobrazić.. ale miło by było wstać wyspaną (!) w piękny, ciepły słoneczny dzień i pod palmą na leżaczku lub hamaczku czytać jakąś fajną ksiażkę, patrzeć na ocean i czuć ciepły wiatarek na swoim ciele :) No i oczywiście jakieś pyszne piciu pod ręką ;)
      Kiedy widzimy się w mieście smoka? ojoj nie wiem, ale chciałabym kiedyś tam zawitać bo nigdy nie byłam a to podobno piękne miasto ;) Pewnie prędzej czy później etiud mnie tam wywiezie :P



      Gootek napisał(a):

      \o/ kruszynka =) Witaj Gootku!! :)

      Skąd pomysł na nick "kruszynka " ? Gdy zaczynałam grac na u21 stwierdziłam, że jeżeli zrobie sobie słodki, niewinny nick to mnie nikt nie będzie atakował :E Niestety nie wzięłam pod uwagę tego, że to nie działało na kobiety :XP:
      Kogo z teamu lubisz najbardziej i dlaczego ? Oj nie powiem bo jeszcze komuś się smutno zrobi że nie jest moim ulubieńcem :P
      Lepiej kochać, czy być kochanym ? Kochać pod warunkiem że z wzajemnością :fsmile:
      Co skłania do głębszych refleksji ?Niepowodzenia i problemy
      Co cenisz w ludziach najbardziej, a czego w nich nie tolerujesz ?Cenię sobie poczucie humoru szczególnie jeżeli jest podobne do mojego. Poza tym szczerość i uczciwość :) Nie toleruję, a raczej nienawidzę pasożytów, którzy żerują na dobroci i naiwności innych -_-

      /me Pa :D do "usłyszenia" :D


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Dżem dobry!

      Na start się zgadzam, że smokogród piękny i jak coś się będzie działo to mnie wołać!

      Co lub kto skłonić Cię do założenia tego tematu?
      Opowiedz coś o swoich gustach muzycznych :)
      Jakbyś miała zjeść swój ostatni posiłek w życiu to co by to było?
      Wolałabyś zdobyć najwyższy szczyt świata, zwiedzić największą głębie oceanu czy polecieć w kosmos? :> Dlaczemu?

      I kategorycznie zabraniam zabierania mi ceza! On jest mój!
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):

      Dżem dobry! Heloł inżynier :fsmile:

      Na start się zgadzam, że smokogród piękny i jak coś się będzie działo to mnie wołać! Wierzę na słowo :) Będziemy nawoływać zUego kocurka :E

      Co lub kto skłonić Cię do założenia tego tematu?Co? Chęć pospamowania ;) A kto? Hmm.. w sumie chyba cez i hypek i jakoś tak wyszło :D
      Opowiedz coś o swoich gustach muzycznych :)Nie mam sprecyzowanego gustu muzycznego :) Nie jestem typem typu "tylko metal", "tylko disco" etc. :) Ostatnio miałam lekkiego bzika na punkcie Izy Lach ale już się uspokoiłam :P
      Jakbyś miała zjeść swój ostatni posiłek w życiu to co by to było?Kurcze tyle pysznych potraw a ty mi każesz jedną wybierać? Ty brutalu! Hmm.... na pewno jakiś przysmak przygotowany przez moją mamę ;)
      Wolałabyś zdobyć najwyższy szczyt świata, zwiedzić największą głębie oceanu czy polecieć w kosmos? :> Dlaczemu?Szczyt odpada.. byłoby tam zimno i niedałoby się oddychać... głębia oceanu całkiem nęcąca..ale zależy czy byłoby to w miejscu gdzie coś leży..np. zwiedzanie jakiegoś wraku było by cool! Kosmos też całkiem całkiem :) Ziemia z takiej perspektywy na pewno wygląda pięknie :)

      I kategorycznie zabraniam zabierania mi ceza! On jest mój! Cez jest Twój? hm..... No ok! Nie staniemy na drodze Waszej miłości :E ekhm..znaczy się przyjaźni :P


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Hej :)

      Ja myślałem, że będą tutaj tłumy, a tu taki zonk...
      Gdybyś mogła coś zmienić w otaczającym Cię Świecie, co by to było ?
      Szukam sposobu na chandrę, jakieś pomysły ?
      Potrafisz zrobić coś spontanicznego ?
      Zgadzasz się z tym, że pieniądze szczęścia nie dają ?
      Masz jakieś motto ?
      Jaką cechę najbardziej w sobie cenisz ?

      /me ja tu jeszcze wrócę :D
    • Gootek napisał(a):

      Hej :) Witaj ponownie :)

      Ja myślałem, że będą tutaj tłumy, a tu taki zonk... Przyznam się, że ja też :( widocznie jestem mało interesującym człowiekiem ^^
      Gdybyś mogła coś zmienić w otaczającym Cię Świecie, co by to było ? Hmm...aby nie było kłamstwa na świecie :D A z takich prozaicznych rzeczy to mniej dziurawych dróg i mniej debilnych kierowców ;)
      Szukam sposobu na chandrę, jakieś pomysły ? Zapas słodyczy, ciepły koc, wygodna kanapa i dobry film (najlepiej komedia) :) Ewentualnie jeżeli preferujesz bardziej aktywny tryb to spacer po parku/lesie :) A jak i jeden i drugi sposób zawiedzie to po prostu idź spać ;) Sen jest dobry na wszystko! :fgrin:
      Potrafisz zrobić coś spontanicznego ? Hmm...myślę że tak. Chociaż w dzieciństwie byłam bardziej spontaniczna. Teraz to wolę przemyśleć każdy krok zanim podejmę decyzję co do "akcji". No chyba że mam głupawkę to wtedy za swoje czyny nie odpowiadam ;)
      Zgadzasz się z tym, że pieniądze szczęścia nie dają ? Nie do końca... Tzn. może i szczęścia nie dają ale na pewno pomagają je w jakimś stopniu osiągnąć jeżeli ktoś korzysta z nich z głową i nie przesłaniają nam to co ważne
      Masz jakieś motto ? Yyyy... chyba nie :) Przynajmniej nic mi sensownego nie przychodzi do głowy
      Jaką cechę najbardziej w sobie cenisz ?Myślę, że lojalność i może specyficzne poczucie humoru :>

      /me ja tu jeszcze wrócę :DTrzymam za słowo! :*


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      Przyznam się, że ja też widocznie jestem mało interesującym człowiekiem


      Czujesz się samotna i opuszczona? :XP:
      Wytłumaczenie jest proste - jesteś pomarańczowa - pomarańczy nikt nie lubi wystarczy, że zzieleniejesz i od razu się poprawi :D
      Ja się tu w sumie nie powinienem pokazywać... złe pomarańczowe chciały me łapać i przypalać :(
      A pytania nie wiem po co Ci zadawać skoro i tak potem nie odpowiadasz.... np. tu:
      Czym przejawia się wyższość zielonego team nad wstretnymi pomarańczami?
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • cy_siu napisał(a):

      kruszynka napisał(a):

      No chyba że mam głupawkę


      Czym się objawia tak głupawka ?( Robieniem różnych mało rozsądnych rzeczy lub mówieniem różnych głupot :P Ciężko to wyjaśnić..tego trzeba doświadczyć :E


      Cezarcfc napisał(a):

      kruszynka napisał(a):

      Przyznam się, że ja też widocznie jestem mało interesującym człowiekiem


      Czujesz się samotna i opuszczona? :XP: Tak! Bardzo! :( Mówiłeś, że pospamujemy i mnie okłamałeś zUy zielonku!
      Wytłumaczenie jest proste - jesteś pomarańczowa - pomarańczy nikt nie lubi wystarczy, że zzieleniejesz i od razu się poprawi :D Nie sądzę, że to kwestia kolorku :D Z resztą zielonych też nikt nie lubi :P
      Ja się tu w sumie nie powinienem pokazywać... złe pomarańczowe chciały me łapać i przypalać :( Przecież lubisz się bawić w uciekającego króliczka... tfu...brokuła ;P
      A pytania nie wiem po co Ci zadawać skoro i tak potem nie odpowiadasz.... np. tu:
      Czym przejawia się wyższość zielonego team nad wstretnymi pomarańczami?
      Wypraszam sobie bo odpowiedziałam! Tylko może nie domyśliłeś się co w ten zawoalowany sposób chciałam przekazać :D Otóż nie występuje coś takiego w ogejmowej "przyrodzie" jak wyższość zielonych nad pomarańczami :) Niestety ale musisz się z tym pogodzić :P


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Ja coś mówiłem? Nie przypominam sobie nic takiego 0_0
      Mówiłem też, że w jutro masz egzamin na moda wojen tego słuchałaś równie gorliwie? ;P
      i myśle że to jednak kwestia koloru - zielonych tam userzy kochają zwłaszcza Ci pobanowani :)
      A na pytanie znowu zamiast odpowiedzieć to jakieś herezje głosisz :roll:
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • Cezarcfc napisał(a):

      Ja coś mówiłem? Nie przypominam sobie nic takiego 0_0 Pewnie że mówiłeś..ciągle coś mówisz...spamerze :P
      Mówiłem też, że w jutro masz egzamin na moda wojen tego słuchałaś równie gorliwie? ;P Nie naumiałam się jeszcze :( poza tym miało być bez egza! -_-
      i myśle że to jednak kwestia koloru - zielonych tam userzy kochają zwłaszcza Ci pobanowani :)taaa...jasne znajdź mi takiego :D
      A na pytanie znowu zamiast odpowiedzieć to jakieś herezje głosisz :roll:Zaprawdę powiadam Ci iż herezje głosisz Ty :D


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Bryy o tutaj mnie nie było o/ :D
      Ulubiona czekolada?
      Pomarańcza czy Cytryna?
      Kawa czy herbatka z rana?
      Jesteś przeciwniczką napojów energetycznych?
      Marzec co sądzisz o tym miesiącu?
      pa o/
      Ircowy spamer


      Emeryt

      <`marcik> `kwachu chyba ci sie oswiadcze ;p
      Mister Publiczności - Ogame 2015

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez kwachu ().

    • cy_siu napisał(a):

      kruszynka napisał(a):


      Robieniem różnych mało rozsądnych rzeczy


      np jakich? Cy_siu ale mnie próbujesz za jęzor ciągnąć :P To naprawdę ciężko wyjaśnić ;)


      Czy znajdujesz u siebie typowo męskie umiejętności, w których doskonale dajesz sobie radę i potrafiłabyś zadziwić niejednego faceta?Hmm...a jakie czynności można uznać za typowo męskie? :> Przerzucanie węgla do piwnicy się liczy? :E




      Gootek napisał(a):

      Hej ponownie ]:-D hej ho! :fsmile:

      Co robisz gdy się nudzisz ? Oglądam filmy, siedzę na ircu lub śpię :D
      Co sobie ostatnio kupiłaś ? Grę "South Park Kijek Prawdy" ale w sumie to był wspólny zakup :)
      Co jest Twoją mocną stroną ? Jestem ambitna szczególnie gdy wiem, że w danej dziedzinie mogę być lepsza. Jestem też punktualna..wolę przyjść 15 minut za wcześnie niż 5 minut za późno.. :)
      Bez czego nigdy byś nie wyszła z domu ?Bez kluczy od domu :D No i bez telefonu ale nie dlatego że potrzebuje tylko dlatego, że wszyscy na mnie krzyczą jak go nie wezmę czy nie trzymam przy tyłku :(
      Jak dużo czasu dziennie spędzasz przed lustrem ?hmm max to chyba z 5 min... zależy czy mam problem z rozczesaniem kudłów :E

      /me kizi mizi :D /me macu macu :D

      kwachu napisał(a):

      Bryy o tutaj mnie nie było o/ :DNo własnie coś długo Ci zajęło przybycie tu! :wrr:
      Ulubiona czekolada? Ostatnio...Wedla Bajeczny...i Pierrot... ale w sumie nie wiem która lepsza :D
      Pomarańcza czy Cytryna?yyy...a nie może być mandarynka? :> No ale okeej...pomarańcza ;)
      Kawa czy herbatka z rana? Herbata :) Kawy nie piję
      Jesteś przeciwniczką napojów energetycznych? Nie :)
      Marzec co sądzisz o tym miesiącu?Hmm..lepszy niż luty..gorszy niż kwiecień :D Akurat w tym roku marca nienawidzę bo mam duuużo roboty :P
      pa o/ ciao!


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • A ku ku =)

      Co robisz, gdy Jesteś przybita ?
      Co Ci się ostatnio śniło ?
      Co takiego straciłaś i po stracie doceniłaś ?
      Tłumisz w sobie złość czy wyżywasz się na kimś ?
      Gdyby szczęście miało formę, jakby wyglądało ?
      Zostało Ci 5 minut życia , co robisz ?

      /me daje Kruszynce czekoladowego wafelka, smacznego :)
    • Gootek napisał(a):

      A ku ku =) ooooo a któż to?! :D

      Co robisz, gdy Jesteś przybita ? Zwijam się w kulkę i mam bardzo czarne myśli..a jak jest bardzo źle to po prostu płaczę
      Co Ci się ostatnio śniło ? Gootek chyba czytasz w moich myślach...wczoraj modliłam się przeglądając forum aby takie pytanie w CT nie padło bo miałam tak porypany sen że po przebudzeniu było tylko jedno wielkie "ooojj" :D Na szczęście odpowiadam dzisiaj a dzisiaj w nocy śniło mi się, że skakałam do basenu z bardzo dużej wysokości :) Ale po co i dlaczego to nie wiem :) Szczegółów nie pamiętam
      Co takiego straciłaś i po stracie doceniłaś ? a tego to nie powiem :)
      Tłumisz w sobie złość czy wyżywasz się na kimś ? Głownie tłumię w sobie złość...ale są takie dni że potrafię się na kimś wyżyć :/ Na szczęście znam słowo "przepraszam" gdy przeginam
      Gdyby szczęście miało formę, jakby wyglądało ?Jak słodki wesoły szczeniaczek :D A tak na serio nie wiem..nie mam pojęcia co odpowiedzieć ;)
      Zostało Ci 5 minut życia , co robisz ?Piszę list w którym opisuję wszystko co mi przez te wszystkie lata leżało na sercu a czego nie jestem w stanie wypowiedzieć na głos :) Chociaż nie wiem czy 5 minut by wystarczyło :roll:

      /me daje Kruszynce czekoladowego wafelka, smacznego :) /me bierze łapczywie wafelka od Goocia i ze smakiem konsumuje :) Dziękuję!


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Gootek napisał(a):


      No a jak, ponoć jestem botem :E A to nie wiedziałam :) W ogóle to szukałam jakiegoś tematu Twojego w PU a tu lipa ;>

      Mężczyzni - Co Ciebie w nich denerwuje, a co podoba ? Denerwuje mnie wiele rzeczy...głównie to że częściej się fochacie niż kobiety. Poza tym często macie zbyt wybujałe ego. Denerwuje mnie gdy nie dotrzymujcie złożonej obietnicy :( A z wyglądu nie znoszę facetów a'la Justin Bieber z tą straszną grzywką taką :D no i ogólnie facetów z damskim zachowaniem :P a podoba mi się gdy stajecie w obronie kobiet, gdy fajnie przytulacie itd :D A z wyglądu to tak naprawdę ciężko powiedzieć bo dużo zależy od zachowania. Może być przystojniak który zachowaniem zraża do siebie i w ogóle mi się nie podoba..a może być brzydal który mimo wszystko ma coś w sobie ;)
      Dobry dzień to... dzień wolny od pracy :D
      Najważniejsza cecha u mężczyzny to... Zaradność, szczerość i poczucie humoru
      Masz wyczucie rytmu ? Wg mnie mam :) Z resztą tańczyłam w dzieciństwie w zespole tanecznym w mojej małej mieścince ;)
      Czy Twoje wyobrażenie o Teamie różniło się od rzeczywistości ? Myślę, że tak :) Nie sądziłam że tyle fajnych ludzi tam jest :D

      /me daje Kruszynce ptasie mleczko, omomomoom :D Znowu czytałeś w myślach! Uwielbiam ptasie mleczko <mniam>!

      cy_siu napisał(a):

      kruszynka napisał(a):


      Cy_siu ale mnie próbujesz za jęzor ciągnąć :P To naprawdę ciężko wyjaśnić ;)


      oj tam ciężko, nie migaj się od odpowiedzi tylko tłumacz...najlepiej łopatologicznie, dużymi literami :) Nie wiem, nie znam się..zarobiona jestem :D

      kruszynka napisał(a):


      Hmm...a jakie czynności można uznać za typowo męskie? :> Przerzucanie węgla do piwnicy się liczy? :E


      liczy się, co jeszcze? Cóż...przeklinam (to takie męskie :P), wiem do czego służy śrubokręt... Nie wiem w sumie co jeszcze...ogólnie wg mnie nie ma czegoś takiego jak czynność typowo męska..chyba że mówimy o drapaniu po jajkach :P


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      No a jak, ponoć jestem botem :E A to nie wiedziałam :) W ogóle to szukałam jakiegoś tematu Twojego w PU a tu lipa ;>

      Nie mam, ja się nie bawię w takie rzeczy ]:-D

      Ulubiona część dnia (Dlaczego ona) ?
      Czy zdarzyła się sytuacja, kiedy Twój nastrój miał wpływ na Twoją pracę ?
      Ulubiony krajobraz ?
      Twoja największa Wtopa ?
      Twoja ulubiona rzecz jak byłaś mała ?

      /me częstuje Krusznke paluszkami słonymi =)
    • Gootek napisał(a):


      Nie mam, ja się nie bawię w takie rzeczy ]:-D hahaha łobuz!! :D

      Ulubiona część dnia (Dlaczego ona) ? Chyba późny wieczór jak już kładę się spać...
      Czy zdarzyła się sytuacja, kiedy Twój nastrój miał wpływ na Twoją pracę ? Pewnie!
      Ulubiony krajobraz ?Nie wiem..nie mam takiego :)
      Twoja największa Wtopa ? hmmm..ciężko powiedzieć która jest ta największa.. :)
      Twoja ulubiona rzecz jak byłaś mała ? Lalka Barbie którą jak dostałam to tak długo czesałam że prawie wyłysiała :D No i oczywiście comodore 64 <3

      /me częstuje Krusznke paluszkami słonymi =) Gootku dziękuję! Ale zaczynam podejrzewać że chcesz mnie podstępnie utuczyć :>


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3