kruszynka

    • SGO

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • kruszynka napisał(a):

      Dawid napisał(a):

      Dzień dobry! Witam zaginionego GO!
      Cóż ciekawego słychać? W sumie nic...dużo pracy, mało czasu :(
      Mój ponton już naprawiony? :D Oczywiście :E
      Jak bardzo za mną tęsknisz? Tak w skali od 9 do 10 :E :D Coś mała ta skala :P Cwaniaczek :D
      Dlaczego się nie odzywasz?! Ja?! To Ty chyba w Bieszczady wyjechałeś bo słuch o Tobie zaginął :P
      @smoki nie marudzi że nie wróciłem w terminie? :E Smoki nigdy nie marudzi :D Jak coś jej nie pasuje to po prostu pożera takich delikwentów. Także strzeż się i obserwuj niebo czy nie nadlatuje :)
      @Zaqes az mi się nasunęło "głodnemu chleb na myśli" ale tutaj..jakoś tak nie pasuje :P No chyba że masz taki fetysz? :E
      Dlaczego Zaginiony? Wiesz że mam urlop :D
      Doskwiera Ci upał?
      A i muszę powtórzyć pytanie, bo nie odpowiedziałaś :D
      Jak bardzo za mną tęsknisz? Tak w skali od 9 do 10

      "Co ma być to będzie, niebo znajdę wszędzie...".
    • Dawid napisał(a):

      Dlaczego Zaginiony? Wiesz że mam urlop :D Doskwiera Ci upał? Taaa urlop..to raczej jak emerytura wygląda :( Doskwiera i to bardzo!
      A i muszę powtórzyć pytanie, bo nie odpowiedziałaś :D pff!
      Jak bardzo za mną tęsknisz? Tak w skali od 9 do 10 Bardzo! :P Hmm powiedzmy tak 3!+pierwiastek z 16 :P może być? xD

      Zaqes napisał(a):

      Naszło mnie takie jedno pytanko i dostanie je każdy z Team(poza tymi, gdzie odpowiedź jest jasna! :D )

      A więc...
      Z jakim zwierzakiem się utożsamiasz? :D W sensie fizycznym czy emocjonalnym? :P Fizycznym: hipopotam, a emocjonalnym hmm między leniwcem a surykatka.. nie wiem w sumie czemu taki wybór. Pierwsze co mi się skojarzyło :P


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Neferet napisał(a):

      "Fizycznym: hipopotam, a emocjonalnym hmm między leniwcem a surykatka"

      Hipcie i leniwce górą! :thumbsup: No ba! :D

      I dlaczego kłamiesz, że tęsknisz za @Dawid? xD Ja nie kłamię! Nigdy! :P

      Dawid napisał(a):

      Neferet napisał(a):

      "Fizycznym: hipopotam, a emocjonalnym hmm między leniwcem a surykatka"

      Hipcie i leniwce górą! :thumbsup:

      I dlaczego kłamiesz, że tęsknisz za @Dawid? XD
      Ten post nadaje się do kasacji!!! :whistling: Kruszynka teskni bo mnie loffcia!
      Prawda?? Oczywiście! ;)


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • To ten... Wracam z pytaniami! :D

      Pochwalę się i... w końcu nadrobiłem polecanego przez ciebie kiedyś Ralpha Demolkę :E I tak oglądając cały czas chodziły mi po głowie nowe pytania do ciebie(których oczywiście większość pozapominałem :E )

      A więc...
      Dlaczego akurat Wandelopa to twoja ulubienica?
      Utożsamiasz się z nią? Też jesteś taka szalona i żywiołowa? ;P
      Chciałabyś mieć za przyjaciela takiego Ralpha w rzeczywistości? A może jednak Feliksa? Czemu? :D
      Lubisz rajdować za kółkiem? Albo jak ktoś rajduje? :D
      Chciałabyś zagrać w takie stare gry na automatach?
      Czy też oglądałaś zakończenie dwójki 2 razy, tak jak ja? :P

      Więcej pytań nie pamiętam. Za te i za wszystkie pytania w ogóle nie żałuję i postanawiam się poprawić :E

      Narazie Dzitka! :D

      PS Dzięki za polecenie :) Dzisiaj był chyba idealny moment, żeby własnie obie części Ralpha oglądnąć ;) Choć jest to animacja to dała mi trochę do myślenia ;)
      Coś o mnie o tu ^^

      "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




      Ex
    • Zaqes napisał(a):

      To ten... Wracam z pytaniami! :D i już zaczynam się bać!

      Pochwalę się i... w końcu nadrobiłem polecanego przez ciebie kiedyś Ralpha Demolkę :E BRAWO!! :D I tak oglądając cały czas chodziły mi po głowie nowe pytania do ciebie(których oczywiście większość pozapominałem :E )

      A więc...
      Dlaczego akurat Wandelopa to twoja ulubienica? Nie wiem, po prostu lubię takie charakterki. Zawsze podobają mi się bohaterki takie z charakterem jak Wandelopa z Ralpha, Hit-Girl z Kick Ass'a, czy chociazby Anna z Krainy Lodu. Ogólnie lubię takie trochę pozytywne "wariatki" :P
      Utożsamiasz się z nią? Też jesteś taka szalona i żywiołowa? ;P Nie wiem czy się utożsamiam..może trochę. Ale raczej już minęły mi czasy gdzie byłam szalona i żywiołowa :P Może nie tyle utożsamiam co bardzo chciałabym taka być o...
      Chciałabyś mieć za przyjaciela takiego Ralpha w rzeczywistości? A może jednak Feliksa? Czemu? :D Wolałabym Ralpha. Feliks był zbyt grzeczny i mało interesujący. Nie lubię takich nijakich osób.
      Lubisz rajdować za kółkiem? Albo jak ktoś rajduje? :D Chyba rajdowcem nie jestem, ale lubię jeździć między 70-90km/h :P Nie bardzo chyba lubię jak ktoś rajduje.. zawsze się boje że nie opanuje samochodu i będzie BUM!
      Chciałabyś zagrać w takie stare gry na automatach? TAK!! Zawsze nad morzem z bratem graliśmy w takich właśnie salonach gier :)
      Czy też oglądałaś zakończenie dwójki 2 razy, tak jak ja? :P Oj....nie widziałam jeszcze dwójki :( Teraz to mi wlazłeś na ambicje aby to nadrobić! Fajna była?

      Więcej pytań nie pamiętam. Za te i za wszystkie pytania w ogóle nie żałuję i postanawiam się poprawić :E

      Narazie Dzitka! :D Pa! :)

      PS Dzięki za polecenie :) Dzisiaj był chyba idealny moment, żeby własnie obie części Ralpha oglądnąć ;) Choć jest to animacja to dała mi trochę do myślenia ;) Cieszę się, że Ci się podobało :)


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      Zaqes napisał(a):

      Czy też oglądałaś zakończenie dwójki 2 razy, tak jak ja? :P Oj....nie widziałam jeszcze dwójki :( Teraz to mi wlazłeś na ambicje aby to nadrobić! Fajna była? No to oglądnij w wolnej chwili :) Była bardzo podobna do jedynki :D Nawet zabawna, wzruszająca i, jak juz pisałem, dająca sporo do myślenia. Skoro jedynka ci się spodobała, to i dwójka ci się spodoba :) Ja się przyznam, że kilka łez mi poleciało :D

      Coś o mnie o tu ^^

      "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




      Ex
    • Ruda napisał(a):

      Bry ;) dawno mnie tu nie było :> No fakt, chociaż Ty jedyna o mnie pamiętasz! :( :*

      Jeśli pizza to jaka? Hmm...na pewno nie z owocami morza :D Lubię z salami, szynką, pieczarkami :D Ogólnie ma być mięcho i ma być pyszna o!
      Której zupy nie trawisz najbardziej? Hm..nie wiem..grzybowej, flaków nie zjem raczej. Łatwiej by mi było napisać jakie zupy lubię :)
      Płaszcz czy kurtka? Bez różnicy, byle ciepłe ;)


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Ingolf napisał(a):

      Bry wieczór :) Witaj :)

      Co byś kupiła na początku, gdybyś wygrała milion? :) Pierwsze co bym spłaciła kredyt :D a później jakoś by poszło.. :P
      Udało Ci się coś kiedyś wygrać? hmm...chyba tak ale raczej pechowa jestem.
      W weekendy pracujesz, czy odpoczywasz? Nie pracuję zawodowo ale czasu na odpoczynek brak :(

      :papa: pa!


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Adanio napisał(a):

      No to zestaw dla kruszynki :D Special for me? :D WOW!

      Gdzie zakopałabyś znaleziony skarb? Gdzieś w lesie :D
      Co pijesz najczęściej do obiadu? Hm...chyba wodę.
      Jakie filmy możesz oglądać w kółko i nadal je kochasz? Na pewno bajki typu Ralph Demolka, Auta, Kraina Lodu etc (tak tak wiem że to dziecinne ale nic na to nie poradzę że lubię bajki :P).
      Kiedy ostatnio pisałaś do kogoś list na papierze? uuuu hmm...chyba ponad 10 lat temu.
      Jaka jest twoja ulubiona kanapka? Pyszna mięciutka świeża bułeczka z maselkiem i do tego ser żółty :D Albo chleb + parówka + ser -> do mikrofali na kilka minut i na to ketchup -> ale podobno jestem nienormalna że tak jem :P W sumie kanapka z nutellą też jest pyszna. Ciężko zdecydować się na tą naj naj :D Ja ogólnie mam taką fazę na jedzenie że potrafię jedna kanapkę jeść przez kilka tygodni az mi się znudzi i wtedy kolej na inny zestaw i tak w kółko ;)

      :P


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Ingolf napisał(a):

      Hej piękna :P hejo :)

      Grill, czy ognisko? hmm...na ten moment wybieram grilla :P
      Czy Ciebie też atakują komarzyce? :| O dziwo w tym roku nie bardzo. Ale ogólnie to niestety lubią wysysać ze mnie krew :P
      Masz ogródek? :D od tego roku ogarniamy po mału RODos :D
      Jakie marzenie spełniłaś ostatnio? Nie pamiętam, na razie przymierzam się do spełnienia takiego jednego malutkiego :P Ale nie wiem czy się uda..
      Rower, czy spacer? Spacer
      Co sprawia, że jesteś szczęśliwa? :P ciężkie pytanie...może po prostu chwila dla siebie? :) Co zdarza się baardzo rzadko..

      Do następnego :p pa! :*


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Czołem kruszka! o/ Jak tam zdrówko? :)

      Właśnie leciałem do domu i tak mnie coś oświeciło! I aż trudno uwierzyć, że dopiero teraz po tylu latach :D
      Doznałem olśnienia, jakobym od wielu, wielu lat zwracał się do mojego piesa per "Kruszek" :fgrin: Jak się z tym czujesz, że mój pieso współdzieli z tobą zdrobnienie twojego nicku? :E

      A tak poza tym jak się podoba zima? Bo mi bardzo :D


      Pozdrawiam i mam nadzieję, że kruszka miewa się dużo lepiej niż Kruszek :fsad:
      Coś o mnie o tu ^^

      "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




      Ex