kruszynka

    • SGO

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Draken napisał(a):

      Dobry hej :)
      /me szuka kruszynki I co, znalazłeś? :P
      Jakie masz sposoby na zabicie czasu? Siedzenie przed kompem, oglądanie TV, spanie..
      Nie za dużo tych Uni masz pod opieką? Myślę, że nie :)
      Jakie są plusy starych uni? hmm...nie wiem
      Czemu uważasz, że Kasia jest groźna? Ja zawsze odnosiłem wrażenie, że ogoniastego trzeba się bać. A bo slapie znienacka i znika zanim człowiek zdąży oddać :P
      Jak zamierzasz uświadomić smoka, że nie jest groźny? Cóż...może tulić i tulić az w końcu przestanie się wyrywać i przyzna że jest dobrym grzecznym smoczkiem? :D Mam tylko nadzieję, że nie uduszę od tego tulenia <:


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Zagrasz partyjkę w szachy dla zabawy? :>
      Jesteś osobą, która przywiązuje się do wyglądu swojego profilu?
      Jak tak to co sobie cenisz w takim profilu? :)
      Chodzisz do kina?
      Wyczekujesz jakichś konkretnych filmów? Czy chodzisz do kina na to, co Ci się akurat spodoba na plakacie? :p
      Ulubiona postać z filmów? (mogą być zwykłe z aktorami lub bajki, jak chcesz to nawet to i to :D)
      Co takiego konkretnego w niej/nich lubisz?
      Masz jakiś specjalny typ muzyki, którą słuchasz jak jesteś zmęczona i chcesz odpocząć?
      Jak tak to jaką?
      Spódnica czy spodnie i dlaczego? :D
      Ulubiona pora dnia?
      Co jest w niej takiego, co Ci się podoba? :)

      Może wystarczy na dzisiaj. Pasuje mi iść spać. XD
    • Sideswipe napisał(a):

      Zagrasz partyjkę w szachy dla zabawy? :> Mogę zagrać, ale raczej kiepskim jestem graczem :P
      Jesteś osobą, która przywiązuje się do wyglądu swojego profilu? Tak, bardzo :)
      Jak tak to co sobie cenisz w takim profilu? :) Hmm czy cenie to nie wiem.. po prostu bardzo mi się podoba mój avatar i nie jestem w stanie go zmienić nawet jakbym chciała. Po prostu nie i już :) Lubię też moją sygnaturkę bo uważam że jest piękna :D
      Chodzisz do kina? Bardzo rzadko :(
      Wyczekujesz jakichś konkretnych filmów? Czy chodzisz do kina na to, co Ci się akurat spodoba na plakacie? :pHmm...kiedyś tak było , ale teraz raczej nie mam preferencji :) W kinie jakoś tak fajniej się filmy ogląda i zawsze to dobry pomysł aby ruszyć tyłek z domu ;P
      Ulubiona postać z filmów? (mogą być zwykłe z aktorami lub bajki, jak chcesz to nawet to i to :D) O kurcze..troszkę tego jest :D Ulubiona hm...jak widać po sygnie bardzo lubie Wandelopę z Ralph Demolka bo jest tak zawadiacko sympatyczna :) Z kreskówek przeważnie lubię te postaci troszkę takie głupkowate ale sympatyczne np. Olaf z Krainy Lodu, Zlomek z Aut, Sid z Epoki Lodowcowej, BoB z Potwory kontr Obcy ;) z filmów to hm... lubię postać w jaką się wcieliła Ellen Page w Juno.. albo Emma Stone w Łatwej dziewczynie. Lubię takie babeczki "z jajem" że tak powiem :P
      Co takiego konkretnego w niej/nich lubisz? A to chyba już odpowiedziałam pytanie wyżej :D
      Masz jakiś specjalny typ muzyki, którą słuchasz jak jesteś zmęczona i chcesz odpocząć? Raczej nie..nie mam preferencji :)
      Jak tak to jaką? j.w.
      Spódnica czy spodnie i dlaczego? :D Spodnie bo są wygodniejsze i nie trzeba się martwić jak wiatr jest :P
      Ulubiona pora dnia? Wieczór
      Co jest w niej takiego, co Ci się podoba? :) Jestem już po pracy i mogę się zrelaksować.. no i niedługo wybieram się spać więc to taki najlepszy czas w ciągu dnia :D

      Może wystarczy na dzisiaj. Pasuje mi iść spać. XD Noo się zasiedziałeś :P


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • /me czyści temat z kurzu

      Kiedy kolejna partia szachów? :D

      Już wiesz co dostaniesz pod choinkę?
      Lubisz święta? Jak tak co co dokładnie?
      Udziela Ci się już jakoś ten nastrój? Może posłuchasz jakiejś świątecznej nutki od czasu do czasu? :xsmile:
      W ogóle lubisz zimę? Śnieg?

      Z czego jesteś dumna w życiu?
      Jak bardzo jestem dziwnym człowiekiem? xd

      :xsmile:
    • Sideswipe napisał(a):

      /me czyści temat z kurzu Dziękuję, że dbasz o mój temacik :D

      Kiedy kolejna partia szachów? :D Hmm nie wiem..musiałabym potrenować ]:-D

      Już wiesz co dostaniesz pod choinkę? Nie :)
      Lubisz święta? Jak tak co co dokładnie? I tak i nie.. lubię bo jest wolne i mogę spędzić troszkę czasu z rodzinką :) A nie lubię tej takiej gorączki świątecznej przez którą ludzie zachowują się jak zombie...
      Udziela Ci się już jakoś ten nastrój? Może posłuchasz jakiejś świątecznej nutki od czasu do czasu? :xsmile: Rzadko mi się ten nastrój udziela :) Hm..pewnie jak w radiu usłyszę to i posłucham :P
      W ogóle lubisz zimę? Śnieg? Lubię jak spadnie dużo śniegu i jest tak fajnie biało :) Nie lubię jak po kilku dniach robi się z tego chlapa i jest tak blee :(

      Z czego jesteś dumna w życiu? Nie wiem w sumie..
      Jak bardzo jestem dziwnym człowiekiem? xd Troszkę, ale nie bardziej niż ja :P

      :xsmile:


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Ojej kto tu zawitał :fsmile:

      Valefor napisał(a):

      Czemu Kruszynka jest Kruszynka? Bo jestem malutkim, niewinnym stworzonkiem, które można łatwo nadepnąć :(
      Przypomnij mi.. czy my sie widzielismy w Wawie rok temu?:D hah :D Pewnie! Pamiętam Twój strój i hm... poziom "kontaktu z otaczającym światem" :D Ale chyba nie rozmawialiśmy ze sobą tylko się przywitaliśmy :)

      o/ \o


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Valefor napisał(a):

      Coś nie tak było z moim strojem?:D Ależ skąd! Stylowy był :P Ale w pierwszej chwili Cię w ogóle nie poznałam :>
      Co masz na myśli "Poziom kontaktu ze światem"?:P Jesteś pewien, że mam tutaj napisać? :E
      Odwiedzasz czasem stolicę? Niee... nie mam ku temu powodu :)
      Gdybyś miała wybrać jedna podróż to wybrałabyś Dubaj czy Malediwy?:D Malediwy :fsmile:


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Valefor napisał(a):

      Możesz i tutaj tylko w przystępny sposób :P Okeej...powiedzmy, że chodziło mi o to, że tamtego wieczoru odwiedziła Cię Marysia która przesłoniła Ci cały świat i nie zauważałeś innych dam o! :) :P
      Jak to nie masz powodu ku odwiedzaniu stolic? A ja?:D :D Czyżby to było zaproszenie? :P Uważaj bo skorzystam! <:
      Dlaczego zdecydowałaś się na Malediwy? Bo wydają mi się piękniejsze i wolałabym tam wygrzewać tyłeczek :D
      Lubisz podróżować? Lubię ale raczej nie mam ku temu okazji :)
      Jest jakaś szalona rzecz, którą chciałabyś zrobić?;> Hm...skok ze spadochronem..ale pewnie posikałabym się w locie ze strachu :D


      smoki napisał(a):

      .me głask kruszynka /me miziu smoki

      Jak spędzisz święta? No właśnie jeszcze nie wiem! :)
      Denerwują Cię wszechobecne choinki w sklepach? O dziwo nie tak bardzo ale czasami denerwuje mnie po raz setny puszczana ta sama świąteczna melodia :D I bardziej wkurza mnie ten przeskok z dnia na dzien... od zniczy do czekoladowych mikołajów
      Kosmetyk, bez którego nie potrafisz żyć? Szampon i pasta do zębów się liczą? :D
      Twój przepis na udany dzień Hm...ciężko powiedzieć ale na pewno pomoże w tym zestaw smakołyków! :)


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Zielony dzień!

      Mówicie, że zaczynamy święta na forum to ok :D

      Nie lubisz świątecznych reklam Coca-coli?
      I towarzyszącej im muzyczki?
      I nie wiesz, że w święta to się Kevina ogląda? O_O
      Przerażasz mnie...
      Myślisz, że są możliwe święta bez tych dwóch elementów?
      Choinka z bazaru, lasu sztuczna czy w ogóle bo to pogańskie symbole? ;P

      Zielonego!
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • Cezarcfc napisał(a):

      Zielony dzień! Pomarańczowy!

      Mówicie, że zaczynamy święta na forum to ok :D No powoli grudzień się zbliża więc najwyższy czas :P

      Nie lubisz świątecznych reklam Coca-coli? Lubię!
      I towarzyszącej im muzyczki? Uwielbiam!
      I nie wiesz, że w święta to się Kevina ogląda? O_O No ten Kevin to przesada jednak..
      Przerażasz mnie... W końcu!!! ]:-D
      Myślisz, że są możliwe święta bez tych dwóch elementów? Myślę, że tak chociaż co do Kevina to chyba nawet rok temu protesty były jak nie chcieli puścić O_O
      Choinka z bazaru, lasu sztuczna czy w ogóle bo to pogańskie symbole? ;P Taa sztuczna z lasu najlepiej :P a tak na serio to u mnie przez długi czas była żywa ale z bratem się kiedyś zbuntowaliśmy i w końcu ojciec się na sztuczną zgodził :D Nie ma nic gorszego niż rozbieranie żywej choinki po świętach...

      Zielonego! Pomarańczowego!

      Tak się wbiłyśmy że nie zauważyłam posta :*


      smoki napisał(a):

      Szampon i pasta słabo się liczą :D No ja się maluję i to się ogranicza do tuszu do rzęs raz na 100 lat więc... no to może antyperspirant się liczy? :D
      Zestaw smakołyków? Co jest w takim zestawie? Słodycze czy kabanosy i ogórki? U mnie to głównie słodycze :D Chociaż lubię mieć pod ręką też camemberta :) mniam!
      Jak masz na drugie imię? Nie mam drugiego.. no chyba że podać to z bierzmowania? :D
      Zrobiłaś kiedyś coś szalonego? Hm...myślę, że kilka moich wyczynów można by uznać za szalone.. <:


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • /me znowu zdmuchuje kurz :)

      Jakoś nigdy się nie chwaliłaś swoimi "szalonymi" wyczynami. Może więc opowiesz o jakimś jednym na dobry początek? :D

      Choinka ubrana?
      Mała czy duża?
      Lubisz święta? Czy może już się przejadły?

      Jak wspominasz studia? :D
      Uczyłaś się na bieżąco? Czy raczej przed kolosami?

      Masz taki moment w życiu, do którego lubisz wrócić wspomnieniami? :)
    • Sideswipe napisał(a):

      /me znowu zdmuchuje kurz :) hehe dziękuję, że dbasz o moje CT :D

      Jakoś nigdy się nie chwaliłaś swoimi "szalonymi" wyczynami. Może więc opowiesz o jakimś jednym na dobry początek? :D Yyyy...raczej nie ma się czym chwalić :rumieniec:

      Choinka ubrana? Jeszcze nie :)
      Mała czy duża? Hm...średnia :D Ale przeważnie w domu mamy średnią lub dużą..mała to chyba tylko w dzieciństwie była ^^
      Lubisz święta? Czy może już się przejadły? Sama atmosfera świąt mnie jakoś nie porywa. Jedyny ich atut to dni wolne od pracy i to że można pojechać do rodzinki w odwiedzinki :D

      Jak wspominasz studia? :D Miło i z chęcią jeszcze bym postudiowała ale mam wrażenie że zbyt asekuracyjnie do nich podeszłam :)
      Uczyłaś się na bieżąco? Czy raczej przed kolosami? (krzyżując palce) Oczywiście że na bieżąco! :P

      Masz taki moment w życiu, do którego lubisz wrócić wspomnieniami? :) Oczywiście!


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • /me rozgląda się po szafkach w kuchni
      Tak sprawdzam czy masz może podobny kubek do tego, którego mi stłukłaś, ale coś nie widzę... :/

      Na ile lat się czujesz? :>
      Czego najdłużej do tej pory szukałaś? Nie musi być rzecz. ;)

      Może rzucisz jakąś nutką na dzisiaj?
      Mam wrażenie, że zadawałem podobne pytanie kiedyś, no ale...
      Jaki typ muzyki w ogóle lubisz?
      Czy może wszystko co wpadnie w ucho? :)

      Pytanie od mojego przyjaciela:
      Jaką prędkość osiąga jaskółka w locie bez obciążenia?
      W sumie swego czasu to pytanie pojawiło się na kanale, ale zobaczymy czy pamiętasz odpowiedź. :P
    • Sideswipe napisał(a):

      /me rozgląda się po szafkach w kuchni Aaaa włamywacz! :O
      Tak sprawdzam czy masz może podobny kubek do tego, którego mi stłukłaś, ale coś nie widzę... :/ Może schowałam? :P ;}

      Na ile lat się czujesz? :> 17 ^^
      Czego najdłużej do tej pory szukałaś? Nie musi być rzecz. ;) Hm...

      Może rzucisz jakąś nutką na dzisiaj? /me rzuca nutką :D Może ta? youtu.be/UhyeywiEzKo
      Mam wrażenie, że zadawałem podobne pytanie kiedyś, no ale...
      Jaki typ muzyki w ogóle lubisz? Nie mam sprecyzowanego gustu muzycznego :)
      Czy może wszystko co wpadnie w ucho? :) Dokładnie tak!

      Pytanie od mojego przyjaciela: Więc jak trudne to mam bić Ciebie czy przyjaciela? :D
      Jaką prędkość osiąga jaskółka w locie bez obciążenia? Jakiej jaskółki? Afrykańskiej czy europejskiej? :P
      W sumie swego czasu to pytanie pojawiło się na kanale, ale zobaczymy czy pamiętasz odpowiedź. :P Wygooglowałam :rumieniec:


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • szpic napisał(a):

      Wesołych świąt! Wesołych Świąt



      Takie swiateczne pytanie.
      Ile kont musi kupić jedna osoba aby dostac pod choinkę nagrodę od GO? Kupowanie kont jest surowo zabronione i jedyne co może dostać taki "ktoś" to karę a nie nagrodę ;)

      Czy tez czekamy az braknie mu pieniedzy :D ?? Jeżeli masz informacje odnośnie kupna/sprzedaży kont to od tego jest support a nie ten temat :)


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • /me mac! :xnice:

      Oglądałaś Zorro?
      Filmy czy serial i dlaczego?
      Jakieś plany na weekend?
      Masz zamiar w sobie coś zmienić w tym roku?
      W ogóle masz jakieś postanowienia noworoczne? xd
      Gdybyś miała zmienić nick, to na jaki?
      Kogo chciałabyś spotkać z filmów/bajek?
      A z kim się identyfikujesz i dlaczego?

      /me rzuca śnieżką w kruszynkę :xga:
    • Sideswipe napisał(a):

      /me mac! :xnice: /me pac Side! :P

      Oglądałaś Zorro? Tak! Oglądam go codziennie bo z nim na spacery wychodze hihi :P
      Filmy czy serial i dlaczego? Film widziałam ale chyba tylko pierwszą część. O dziwo serial też oglądałam ale nie mam pojęcia dlaczego :D
      Jakieś plany na weekend? Tradycyjnie...lenistwo!
      Masz zamiar w sobie coś zmienić w tym roku? Owszem chciałabym troszkę zmienić nastawienie co do pewnych rzeczy a i zrzucić co niego by się przydało ^^
      W ogóle masz jakieś postanowienia noworoczne? xd Można pod to pytanie podpiąć odpowiedź powyżej chociaż to w sumie było postanowienie nie ze względu na nowy rok a tak ogólnie :)
      Gdybyś miała zmienić nick, to na jaki? sheep lub asiucha :)
      Kogo chciałabyś spotkać z filmów/bajek? Hmm troszkę tych postaci jest ale wymienię tylko kilka.. z bajek to Olafa z Krainy Lodu, Złomka z Aut i Vandeloppę z Ralfa Demolki :) a z filmów to np. Bena Gates'a ze Skarbu Narodów i Juno z Juno. Ogólnie ciężko powiedzieć bo w każdym filmie/bajce jest interesująca osoba którą fajnie by było poznać :)
      A z kim się identyfikujesz i dlaczego? Ostatnio z postacią z mojej sygnaturki.. też czuję się jak usterka :X

      /me rzuca śnieżką w kruszynkę :xga: /me oddaje "cios" ze zdwojoną siłą :D


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Prawie 3 miesiące nikt tu nie pisał czujesz się zapomniana i nielubiana? :D
      To pewnie przez te resztki pomarańczowego koloru...

      Tak świątecznie....
      Jajka pomalowane, ciasta upieczone? ^^
      Też masz wrażenie że Wielkanoc to tylko tak marna imitacja świąt w porownaniu do Bożego Narodzenia?
      Brakuje Ci takiej porządnej komercjalizacji tych świąt?

      I tak "ekoterorystycznie"...
      Giorgio Armani zadeklarował ostatnio, że rezygnuje z naturalnych futer klik.
      Co myślisz na temat naturalnych futer? Przeszkadza Ci zabijanie zwierzą na takie cele?
      Chcialabyś mieć futro z jakiegoś dzikiego zwierzęcia np. lamparta, geparda czy tygrysa? Czy jednak szkoda ich na takie cele i uważasz że powinno się je chronić za wszelką cenę?
      A co gdyby zacząć je hodować w tylko w tym celu?

      Mam nadzieje, że pytania cię zgorszyły ]:-D
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • Cezarcfc napisał(a):

      Prawie 3 miesiące nikt tu nie pisał czujesz się zapomniana i nielubiana? :D Tak, bardzo :( Ale jestem do tego już przyzwyczajona (prawie) :)
      To pewnie przez te resztki pomarańczowego koloru... A może właśnie przez ten nalot zielonego? :>

      Tak świątecznie....
      Jajka pomalowane, ciasta upieczone? ^^ Nie :P A ciasto kupione o! :P
      Też masz wrażenie że Wielkanoc to tylko tak marna imitacja świąt w porownaniu do Bożego Narodzenia? Tak, ogólnie w Wielkanocy jedynym plusem był Smigus Dyngus i "walka" na osiedlu. Teraz to plusem jest chyba tylko to, że poniedziałek jest dniem wolnym od pracy :)
      Brakuje Ci takiej porządnej komercjalizacji tych świąt? Nie bardzo :P

      I tak "ekoterorystycznie"...
      Giorgio Armani zadeklarował ostatnio, że rezygnuje z naturalnych futer klik.
      Co myślisz na temat naturalnych futer? Przeszkadza Ci zabijanie zwierzą na takie cele? Ogólnie jakoś się nad tym staram nie roztkliwiać, ale jeżeli miałabym się zdeklarować to jestem przeciwnikiem. Miałam kiedyś szynszyle i chociaż mają super mega mięciutkie futerko nie wyobrażam sobie jakby ktoś chciał je krzywdzić :(
      Chcialabyś mieć futro z jakiegoś dzikiego zwierzęcia np. lamparta, geparda czy tygrysa? Czy jednak szkoda ich na takie cele i uważasz że powinno się je chronić za wszelką cenę? Po prostu zabijanie zwierząt tylko dla głupiego futra to idiotyzm. To tak jakby ktoś zabijał ludzi aby zedrzeć z nich skórę i zrobić sobie płaszczyk.
      A co gdyby zacząć je hodować w tylko w tym celu? Inne zwierzęta już się hoduje w ten sposób. Nie zdziwiłabym się jakby zaczęto robić fermy tych kociaków. :>

      Mam nadzieje, że pytania cię zgorszyły ]:-D Ależ skąd..myślę, że stać Cię na więcej :P


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Siema młoda!

      Jesteś osobą, która umie odpuścić czy zawsze zostajesz przy swoim najdłużej jak się da?

      Bliżej Ci do osoby o przekonaniach anarchistycznych czy do osoby, dla której szanowanie prawa jest podstawowym elementem koegzystencji?

      Jeśli miałaby powstać książka o Tobie, to wolałabyś, żeby to ktoś pisał o Tobie czy jednak mielibyśmy możliwość przeczytania Twojej autobiografii?

      Jakie ciasto jest Twoim ulubionym?

      Wolałabyś ćwiczyć sztukę survivalu na pustyni, gdzie upał i ciężko z wodą czy może w dżungli, gdzie co chwila Cię może zeżreć tygrys albo wunsz?

      Dobranoc?
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):

      Siema młoda! Siema młodszy! :)

      Jesteś osobą, która umie odpuścić czy zawsze zostajesz przy swoim najdłużej jak się da? Zależy czego sprawa dotyczy. Ale biorąc pod uwagę ogół to myślę, że jestem raczej osobą ustępliwą. Czasami aż za bardzo :) Ogólnie nie lubię konfliktów a skoro moje zdanie może do takiego konfliktu doprowadzić to z reguły odpuszczam. Oczywiście są małe wyjątki :).

      Bliżej Ci do osoby o przekonaniach anarchistycznych czy do osoby, dla której szanowanie prawa jest podstawowym elementem koegzystencji? Raczej bliżej mi do tej drugiej osoby :)

      Jeśli miałaby powstać książka o Tobie, to wolałabyś, żeby to ktoś pisał o Tobie czy jednak mielibyśmy możliwość przeczytania Twojej autobiografii? Cóż. Wolałabym aby ktoś napisał ją za mnie bo niestety nie mam daru piśmienniczego :P Ale myślę, że po pierwsze ta książka była by dość nudna a po drugie nie sądzę aby ktokolwiek poznał mnie na tyle aby o mnie pisać :)

      Jakie ciasto jest Twoim ulubionym? Tzw. murzynek :D

      Wolałabyś ćwiczyć sztukę survivalu na pustyni, gdzie upał i ciężko z wodą czy może w dżungli, gdzie co chwila Cię może zeżreć tygrys albo wunsz? Biorąc pod uwagę możliwości przetrwania jednak skłaniałabym się ku dżungli. Jak sam wspomniałeś łatwiej tam z wodą i pożywieniem a przed drapieżnikami zawsze można się jakoś ustrzec np. robiąc pułapki, zasadzki czy też łuk i strzały :P

      Dobranoc? Dobranoc!


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Zielony!

      /me wylewa kubeł lodowatej wody na kruszonkę :>

      Myślisz że dałoby się ukatrupić takiego dajmny na to tygrysa z luku?

      Strzelałaś kiedykolwiek z luku/kuszy czy chociaż broni palnej?

      Popierasz swobodny dostęp do broni jak w Stanach?

      Potrafilabyś strzelić do takiego bezbronnego kociaczka? :>

      Murzynek... jesteś rasistką? ]:-D

      I jak można kupować ciasta na świetą zamiast piec :(
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Cezarcfc ().

    • Cezarcfc napisał(a):

      Zielony! Pomarańczowy!

      /me wylewa kubeł lodowatej wody na kruszonkę :> No piknie! Jak się przeziębię to mi będziesz rosołek przywoził:P
      /me rzuca w ceza balonikiem z wodą!


      Myślisz że dałoby się ukatrupić takiego dajmny na to tygrysa z luku? Ciężko będzie. Ale np. można strzelić w tyłek, a później kilka strzałek tu i ówdzie i powinno dać radę! Tylko nie wiem czy takie podziurawione futro jeszcze na coś by się zdało :D

      Strzelałaś kiedykolwiek z luku/kuszy czy chociaż broni palnej? Z procy jak byłam mała :P I z wiatrówki jak byłam troszkę większa :D

      Popierasz swobodny dostęp do broni jak w Stanach? Raczej nie. Myślę, że za dużo psychopatów chodzi na wolności aby taki dostęp się u nas sprawdził :P

      Potrafilabyś strzelić do takiego bezbronnego kociaczka? :> Jakby mnie zaatakował pewnie tak, ale tak z premedytacją to chyba nie :>

      Murzynek... jesteś rasistką? ]:-D Pfff! Ależ skąd! :P Nie moja wina, że to ciacho takie dobre :(

      I jak można kupować ciasta na świetą zamiast piec :( No szybciej, łatwiej więc czemu nie? Ale jak coś to murzynka umiem upiec! :P


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Teraz ja się odwdzięczę za Twoje starania,
      i napiszę wierszem dla Ciebie pytania :D

      Jedni lubią ciepło, inni wolą chłodek.
      A jaką Ty najbardziej uwielbiasz pogodę?

      Pogoda się poprawia, wiosnę chyba mamy.
      Może więc już robisz wakacyjne plany?

      A poza wakacjami, gdy wiosną i latem,
      jest piękna pogoda i już weekend nadchodzi.
      Wolisz wypocząć w wtedy w domu zatem,
      czy za miasto wyjechać nie zaszkodzi?

      Czy masz jakąś jedną książkę ulubioną.
      Która dla innych książek jest niedoścignioną?

      Każdy czegoś jeść nie lubi, jak na przykład cebuli :P
      A na myśl o zjedzeniu czego kruszonka ze strachu się kuli? :>

      Ale każdy do jedzenia ma też coś ulubionego.
      A dla ciebie zielonko, co to jest takiego?

      Chyba każdy rano cierpi z niewyspania.
      Jaka godzina dla ciebie najlepsza jest do wstawania?

      A czy czasem do przedmiotów też się przywiązujesz?
      I z sentymentu nie wyrzucasz czegoś, czego nie potrzebujesz? :)

      Chyba już na dziś starczy nad rymami myślenia.
      Ja już będę znikał, więc do zobaczenia! :*

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.