kruszynka

    • SGO

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Dobra, na dziwne tematy schodzicie, pora zejść na milsze. :D

      Kiedy przejmiesz nowy dział? Pasuje żebyś nie siedziała wiecznie na tMOD. :p
      Spokojnie, będę pilnował, żebyś była bardziej pomarańczowa jak zielona. :>
      Dlaczego ty jesteś... taka (I czy kojarzysz w jakiej bajce był podobny tekst? :D)
      Czy masz wrażenie, że userzy się boją pomarańczowych?
      W jaki sposób można to zmienić?
      Wszyscy pytają o ulubioną osobę z Teamu, więc zróbmy coś innego.
      Opisz krótko osobę, którą najbardziej lubisz z Teamu. Jeśli już wymieniłaś tę osobę w tym temacie (nie pamiętam wszystkich pytań, to drugą ulubioną). :D
      Smoki mi zadała podobne pytanie: 3 marzenia na najbliższy czas?

      /me przygląda się kruszynkom na stole...
    • Sideswipe napisał(a):

      Dobra, na dziwne tematy schodzicie, pora zejść na milsze. :D Okeej! :D
      Kiedy przejmiesz nowy dział? Pasuje żebyś nie siedziała wiecznie na tMOD. :p Zastanawiałam się nad tym, ale myślę że zieloni z kruszynką ledwo wytrzymują teraz a co dopiero jakbym miała więcej działów :D
      Spokojnie, będę pilnował, żebyś była bardziej pomarańczowa jak zielona. :> Dobrze strażniku! Jak coś miej w pogotowiu pomarańczową farbę!
      Dlaczego ty jesteś... taka (I czy kojarzysz w jakiej bajce był podobny tekst? :D) Pierwsze co mi się skojarzyło to Kraina lodu i moment jak Anna z Kristoffem spadli z tej góry co ich biały śnieżek gonił a jej się włosy już siwe robiły..ale to jednak nie to... także przyznam się, że poległam na tym pytaniu :( Z jakiego to filmu?
      Czy masz wrażenie, że userzy się boją pomarańczowych? Sama jak byłam userem to bałam się pomarańczowych więc tak mi się wydaję. Chociaż też nie wszyscy :) Zależy jakie kto ma podejście do Teamu.
      W jaki sposób można to zmienić? Jak będą przestrzegać Zasad Gry to nie będą mieli powodu aby się bać ;)
      Wszyscy pytają o ulubioną osobę z Teamu, więc zróbmy coś innego. hm.. :>
      Opisz krótko osobę, którą najbardziej lubisz z Teamu. Jeśli już wymieniłaś tę osobę w tym temacie (nie pamiętam wszystkich pytań, to drugą ulubioną). :D Ciężkie pytanie :) Jest to człowiek, w wieku pełnoletnim. Osoba wesoła i sympatyczna, z którą miło mi się rozmawia :P hehe :D
      Smoki mi zadała podobne pytanie: 3 marzenia na najbliższy czas? Cholera nie wiem...pomysle i najwyżej edytuje :P

      /me przygląda się kruszynkom na stole... /me pac pac Side!


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      Sideswipe napisał(a):


      Dlaczego ty jesteś... taka (I czy kojarzysz w jakiej bajce był podobny tekst? :D) Pierwsze co mi się skojarzyło to Kraina lodu i moment jak Anna z Kristoffem spadli z tej góry co ich biały śnieżek gonił a jej się włosy już siwe robiły..ale to jednak nie to... także przyznam się, że poległam na tym pytaniu :( Z jakiego to filmu?
      Już na ircu udzieliłem wskazówek. Smoki lubią patrzyć. :>

      Opisz krótko osobę, którą najbardziej lubisz z Teamu. Jeśli już wymieniłaś tę osobę w tym temacie (nie pamiętam wszystkich pytań, to drugą ulubioną). :D Ciężkie pytanie :) Jest to człowiek, w wieku pełnoletnim. Osoba wesoła i sympatyczna, z którą miło mi się rozmawia :P hehe :D
      Z tego wszystkiego nieco się wyróżnia "z którą mi się miło rozmawia", ale widzę, że beznadziejny pomysł miałem z tym pytaniem. xd Tak to napisałaś, że tylko ta jedna osoba może się domyślić. :p
      /me przygląda się kruszynkom na stole... /me pac pac Side!
      Na czym polega pacanie z wykrzyknikiem? :D


      A ty w sumie jaką byś chciała mieć supermoc? :)
      Dlaczego masz nick z małej litery?
      Ulubiony film?
      Jaką cechę sobie najbardziej cenisz u innych?
      A u siebie?
    • /me pac kruszynka
      Można prosić jutro spam, sama wiesz gdzie?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Sideswipe napisał(a):


      Z tego wszystkiego nieco się wyróżnia "z którą mi się miło rozmawia", ale widzę, że beznadziejny pomysł miałem z tym pytaniem. xd Tak to napisałaś, że tylko ta jedna osoba może się domyślić. :p

      Wiesz..pytanie trudne bo jak wymienię konkretną osobę to ktoś inny może poczuć się urażony że z nim się też fajnie gada a nie jest ulubieńcem :P :E

      Sideswipe napisał(a):


      Na czym polega pacanie z wykrzyknikiem? :D

      Na tym, że to mocniejsze pacnięcie i bardziej boli! :D

      Sideswipe napisał(a):


      A ty w sumie jaką byś chciała mieć supermoc? :)Ech.. tyle do wyboru ;) Niewidzialność, czytanie ludziom w myślach, podróżowanie w czasie, rozumienie mowy zwierząt... Chociaż w sumie nie wiem czy to można nazwać supermocami :D
      Dlaczego masz nick z małej litery?Bo ładniej wygląda niż z dużej :) Kruszynka, kruszynka... no jakoś tak ładniej! :)
      Ulubiony film? Takiego najulubieńszego to nie mam chyba :) A przynajmniej żaden mi nie przychodzi do głowy
      Jaką cechę sobie najbardziej cenisz u innych? Poczucie humoru, uczciwość i szczerość :)
      A u siebie? Yyy...uczciwość, lojalność i specyficzne poczucie humoru :P



      Drakensang napisał(a):

      /me pac kruszynka /me pac Draken
      Można prosić jutro spam, sama wiesz gdzie? Spam? Spam jest niedozwolony o! :D Nie obiecuję, ale zobaczę co da się zrobić 8-)



      A pfffffff etiud dobrze wiesz że wstaję skoro świt! :E Tak mi się tylko napisało.. :roll: ;P


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      Sideswipe napisał(a):


      Z tego wszystkiego nieco się wyróżnia "z którą mi się miło rozmawia", ale widzę, że beznadziejny pomysł miałem z tym pytaniem. xd Tak to napisałaś, że tylko ta jedna osoba może się domyślić. :p

      Wiesz..pytanie trudne bo jak wymienię konkretną osobę to ktoś inny może poczuć się urażony że z nim się też fajnie gada a nie jest ulubieńcem :P :E

      Jeszcze lepiej. :D Więc nawet ta jedna osoba nie będzie nigdy pewna. Dyplomacja pełną parą. ;P

      Rozumowanie zwierząt? Tak po prostu, czy aż tak bardzo lubisz zwierzęta?
      Czujesz związek z o-kruszynkami po chlebie/bułkach? :D
      Skoro jesteś taka mała, to wiatr może Cię daleko porwać. :> Co ciekawego widziałaś wędrując po świecie? :D
      Jak świat wygląda z takiej kruszynkowej perspektywy? ^^
      Ciepło czy chłód?
    • /me łapie krusz i zanosi ją do CT
      Dobry
      Kiedy łaskawie zajrzyj do mojego tematu?
      Tygrys, Ogr czy Smok?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Sideswipe napisał(a):


      Jeszcze lepiej. :D Więc nawet ta jedna osoba nie będzie nigdy pewna. Dyplomacja pełną parą. ;P No ba! dobra jestem co nie? :E

      Sideswipe napisał(a):


      Rozumowanie zwierząt? Tak po prostu, czy aż tak bardzo lubisz zwierzęta? Bardzo lubię zwierzęta i jak oglądałam Dr Dolittle to mu zazdrościłam bo też chętnie bym sobie z futrzakami pogadała :D
      Czujesz związek z o-kruszynkami po chlebie/bułkach? :D Nie, to moje dalekie kuzynki :P Nie utrzymujemy jakiś bliskich kontaktów. Czasami jakaś okruszka na mnie wpadnie ale szybko się jej pozbywam :D
      Skoro jesteś taka mała, to wiatr może Cię daleko porwać. :> Co ciekawego widziałaś wędrując po świecie? :D To i owo ;) Troszkę świata widziałam, ale to raczej znikoma jego część.
      Jak świat wygląda z takiej kruszynkowej perspektywy? ^^ Wszyscy tacy duziii i trzeba uważać aby nikt nie nadepnął na taką małą kruszkę :(
      Ciepło czy chłód? ciepło!


      Drakensang napisał(a):

      /me łapie krusz i zanosi ją do CT /me paca Drakena za takie bezczelne zachowanie! :P
      Dobry dzień! :)
      Kiedy łaskawie zajrzyj do mojego tematu? No przecież zaglądam! ;)
      Tygrys, Ogr czy Smok? Cóż...mam sobie maskotkę wybrać? :D To smoka! :P


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Ile najwięcej czasu poświęciłaś, żeby doGOnić jakiegoś łobuza? ;P O ile jakiegoś udało Ci się. :D
      W moim temacie napisałaś, że sąsiad nazywał Cię Smerfetką. Z jakiegoś szczególnego powodu? Może jesteś niebieska? :>
      Jakieś inne gry poza ogame? Niekoniecznie na komputerze. Może szachy? ;)
      W paru słowach jakby wyglądał Twój wymarzony dzień?
      Zgiełk miasta czy spokój wsi?

      Dzięki za zaproponowanie nowego avatara. :)
      Masz jakiś sposób na wyszukiwanie ciekawych obrazków? Czy samo tak wychodzi?
    • etiud napisał(a):


      No to pytania...
      Ximek czy Ogr? <: Kolejną maskotkę mam sobie wybrać? ;>
      Lubisz selfie? :> Nie, bo jestem niefotogeniczna
      Pomarańcza czy zielone jabłko? Pomarańcza..a właściwie mandarynka :)
      Kot czy lis ? :> Hmm...Kot.. lisy przeważnie chyba mają wściekliznę :E


      Sideswipe napisał(a):

      Ile najwięcej czasu poświęciłaś, żeby doGOnić jakiegoś łobuza? ;P O ile jakiegoś udało Ci się. :D Hm...raz przymierzałam się do GOnitwy chyba z 3 dni bo był skomplikowany przypadek :) ale jak już siadłam no to z 1-2godzinki mi to pewnie zajęło :)
      W moim temacie napisałaś, że sąsiad nazywał Cię Smerfetką. Z jakiegoś szczególnego powodu? Może jesteś niebieska? :> Właściwie to sąsiadka.. nie wiem dlaczego :) Tak jakoś przylgnęło :D
      Jakieś inne gry poza ogame? Niekoniecznie na komputerze. Może szachy? ;) Kiedyś grałam w statki ;) Teraz to South Park na PS3, scrabble jak mnie etiud namówi i pokerek jak jest ekipa do gry :) W szachy dawno nie grałam, ale znam zasady.
      W paru słowach jakby wyglądał Twój wymarzony dzień? Wstałabym wyspana i pełna energii, a nie z "niechciejem" :P A wymarzony dzień chciałabym spędzić w ciepły słoneczny dzień na plaży pod jakąś palmą i leżąc na hamaczku albo leżaczku czytać jakąś fajną książkę i sączyć zimną colę ;) I tak spędzić dzień ze świadomością, że nie muszę się nigdzie spieszyć, że jutro nie muszę iść do pracy itd. Na tą chwilę potrzebuje po prostu takiego najzwyklejszego relaksu
      Zgiełk miasta czy spokój wsi? Kiedyś myślałam, że fajniejszy jest zgiełk miasta. Po spędzeniu kilku lat w większym mieście stwierdzam, że jednak chyba wolę spokój. Może niekoniecznie wsi..ale wystarczy małe miasteczko ;)

      Dzięki za zaproponowanie nowego avatara. :) Nie ma za co :) Cieszę się, że trafiłam w gust!
      Masz jakiś sposób na wyszukiwanie ciekawych obrazków? Czy samo tak wychodzi? Cóż... wyszukiwarka google grafika :P A gdy szukam avka lub zdjęcia po prostu wprowadzam słowa z nadzieją, że google coś fajnego znajdzie ;)


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Ave!
      Jesteś leniwa czy pracowita?
      Wolisz udowodnić twierdzenie matematyczne, czy napisać esej na wybrany temat?
      Jesteś nocnym Markiem czy rannym ptaszkiem?
      Lubisz 30°C za oknem, czy -20?
      Jesteś pracowita czy leniwa?
      Lubisz odpowiadać na niekończący się strumień pytań?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Drakensang napisał(a):

      Ave! Ahoj!
      Jesteś leniwa czy pracowita? Zależy.. można powiedzieć, że jestem pracowitym leniwcem :)
      Wolisz udowodnić twierdzenie matematyczne, czy napisać esej na wybrany temat? Z polskiego kiepska byłam, wolę matmę zatem twierdzenie matematyczne :)
      Jesteś nocnym Markiem czy rannym ptaszkiem? On poniedziałku do piątku rannym ptaszkiem bo muszę wstać do roboty a w weekendy bywa, że nocnym Markiem ;)
      Lubisz 30°C za oknem, czy -20? Zależy od wilgotności powietrza. Ale wolę ciepło :)
      Jesteś pracowita czy leniwa? Pytanie na spostrzegawczość? 0_o
      Lubisz odpowiadać na niekończący się strumień pytań? Tak, ale to raczej strumyczek niż strumień ;)


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Dobry.
      Znasz jakieś sposoby, żeby czekanie na coś szybciej się skończyło?
      Czemu smoki gryzie?
      Jesteś gotowa na deszcz pytań na IRC sama wiesz kiedy?
      Która adminka jest najlepsza i czemu to jest smoki?
      Jak user chce cie przekupić to w czym musi płacić?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Drakensang napisał(a):

      Dobry. Dobry :)
      Znasz jakieś sposoby, żeby czekanie na coś szybciej się skończyło? Cóż..najlepszy sposób to przespać ten czas :D A jak nie można to nie wiem.. może granie na komórce?:>
      Czemu smoki gryzie? Bo ma zakaz palenia ludzi więc chociaż w ten sposób próbuje ich dopaść!
      Jesteś gotowa na deszcz pytań na IRC sama wiesz kiedy? Pewnie :)
      Która adminka jest najlepsza i czemu to jest smoki? Najlepsza w czym? :D Bo każda z nich ma umiejętności w innych dziedzinach :P
      Jak user chce cie przekupić to w czym musi płacić? Nie da się!


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Jesteś pewna, że nic Cię nie przekupi? Macha workiem ciasteczek przed oczami.
      Ulubiona technologia w grze i czemu ona?
      Jesteś śpiochem, którego nic nie obudzi czy się budzisz przy każdym hałasie.
      Jak można złapać smoki
      /me flies away
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Draken napisał(a):

      Jesteś pewna, że nic Cię nie przekupi? Macha workiem ciasteczek przed oczami.A co za ciasteczka? :P
      Ulubiona technologia w grze i czemu ona? Astrofizyka bo daje możliwość kolonizacji ;) Chociaż plazmowa też fajniutka :fgrin:
      Jesteś śpiochem, którego nic nie obudzi czy się budzisz przy każdym hałasie. Jak już zasnę to nie obudzą mnie jakieś hałasy :) Ale na dźwięk budzika wstaję praktycznie od razu.
      Jak można złapać smoki Mocno żeby nie uciekła :D
      /me flies away :papa:



      smoki napisał(a):

      smoki wszytko widzą, nawet wpisy Drakena w tym CT!Ojj brzmi groźnie :D
      Jak planujesz przetrwać zimę? Szybko i bezboleśnie opatulona pod kocykiem :D
      Nosisz czasem sukienki? Mam kilka ale nie lubię ich nosić :) Wolę spodnie.
      Ulubiona biżuteria? Noszę tylko pierścionek. Kiedyś miałam fajny łańcuszek ale gdzieś mi zaginął w akcji.
      Jaką kawę lubisz? Nie piję kawy :roll:
      Kiedy bedziesz w Krakowie? <: Oj ciężko powiedzieć :>


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Dobry
      Która strona teamu jest lepsza i czemu?
      Lubisz muffinki? Czy wolisz inne słodycze?
      Ulubiony członek teamu?
      Ulubiona adminka?
      Lubisz być zasypywana pytaniami?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Draken napisał(a):

      Dobry Witaj pomarańczko <:
      Która strona teamu jest lepsza i czemu? Yyy....:-x
      Lubisz muffinki? Czy wolisz inne słodycze? Lubię muffinki, ale w sumie rzadko jadam :) Inne słodycze też lubię!!<3
      Ulubiony członek teamu? Już Side próbował ze mnie wyciągnąć to info! Nie dam się! :D
      Ulubiona adminka? Hmm....Kasia..Asia...Kasia...na pewno ta która ma "sia" w imieniu! :P
      Lubisz być zasypywana pytaniami? Zależy jakimi, ale chyba lubię ;)


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • /me szturcha
      Nie zasypiaj! Jeszcze trochę!

      Może dać Ci coś do posłuchania? ;)
      Film na dzisiejszy wieczór?
      Jaki masz kolor pokoju?
      A w pracy? :p
      Masz czasami jakieś przeczucia co do nadchodzących dni, które się spełniają? Jeśli tak to może podasz przykład?
      Masz już 5 uni. Gdzie uważasz, że byłby Twój limit?
      Teraz może jakieś hobby/zainteresowania. Jedno może dwa? Tak w paru słowach. :)

      Pytania z serii tych na serio (chociaż niektóre mogą tak nie brzmieć :) ).
      Chyba nawet ty mi dałaś podobne. Co uważasz za przyjaźń. Przede wszystkim coś, co odróżnia ją od koleżeństwa.
      Życie to nie bajka? Wierzysz w to?
      Miałaś taką sytuację wręcz z bajki wziętą? :)
    • Sideswipe napisał(a):

      /me szturcha /me tyka Side! :D
      Nie zasypiaj! Jeszcze trochę! No wiem wiem...ale dzisiaj taki paskudny dzień! :(

      Może dać Ci coś do posłuchania? ;) Nie mam głośników w kompie więc lipa :( Na szczęście radyjko jakoś daje radę :D
      Film na dzisiejszy wieczór? Hmm nie wiem..pewnie jakiś w TV się znajdzie ;)
      Jaki masz kolor pokoju? Którego? :P Tego gdzie w większości czasu przebywam OCZYWIŚCIE pomarańczowy :D
      A w pracy? :p W pracy też..chociaż tutaj jest taki raczej hmm może brzoskwiniowy bardziej :)
      Masz czasami jakieś przeczucia co do nadchodzących dni, które się spełniają? Jeśli tak to może podasz przykład? Hmm chyba jakieś tam kiedyś miałam ale nie pamiętam dokładnie :p
      Masz już 5 uni. Gdzie uważasz, że byłby Twój limit? No limit is good limit :D hrhrhr A po co limit? :)
      Teraz może jakieś hobby/zainteresowania. Jedno może dwa? Tak w paru słowach. :) Ojj od jakiegoś czasu nie mam jakiegoś szczególnego hobby czy zainteresowań.. Ogame to wiadomo..lubię oglądać filmy, czytać książki ale żeby coś takiego "wow" to nie mam :) Jestem raczej nudnym człowiekiem :P

      Pytania z serii tych na serio (chociaż niektóre mogą tak nie brzmieć :) ). oj :D
      Chyba nawet ty mi dałaś podobne. Co uważasz za przyjaźń. Przede wszystkim coś, co odróżnia ją od koleżeństwa. Tak naprawdę od dość długiego czasu uważałam, że nie istnieje coś takiego jak przyjaźń. Ale gdyby istniała to na pewno polegałaby na bezwzględnej szczerości i lojalności. Przyjaciel powinien być zawsze szczery, nigdy nie zdradzić, powinien umieć wysłuchać. Ciężko mi powiedzieć w sumie :) Miałam tylko pseudoprzyjaciół zatem nie mam jakoś doświadczenia z takim nabytkiem :P
      Życie to nie bajka? Wierzysz w to? Ja nie wierzę, ja o tym wiem! :(
      Miałaś taką sytuację wręcz z bajki wziętą? :) Nie przypominam sobie takiej sytuacji :)


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Witaj zielony stworku
      /me łakomie patrzy na kruszonke
      Jesteś osobą, która ma cierpliwość czekać na coś czy wolisz to już mieć?
      Lubisz pływać?
      Kiedy dojdzie kolejna gwiazdka?
      smoki czy Kasia?
      Wolisz młode czy stare Uni?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Draken napisał(a):

      Witaj zielony stworku Jaki zielony stworku? 0_o
      /me łakomie patrzy na kruszonke /me zaczyna szukać schronienia :D
      Jesteś osobą, która ma cierpliwość czekać na coś czy wolisz to już mieć? Wiadomo, że lepiej nie czekać :P ale myślę, że jestem cierpliwą osobą i jak trzeba to cierpliwie czekam :)
      Lubisz pływać? Lubię, ale nie umiem za dobrze...tyle o ile żeby się nie utopić :P
      Kiedy dojdzie kolejna gwiazdka? 24 grudnia :D A tak na serio to nie mnie pytać :>
      smoki czy Kasia? Kasi się bardziej boję więc smoki :D Mam nadzieję, że nie wydałam smoczka że wcale nie jest zUy i groźny? :roll: <<< JEST! //edit by smoki
      Wolisz młode czy stare Uni? Zdecydowanie młode :) Więcej się dzieje, więcej ticketów :) mniam!


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Mari napisał(a):

      Witam Witaj :fsmile:
      Ulubiona sentencja? Pierwsza jaka mi przyszła do głowy to ta, którą często wstawiam w swoje sygnaturki czyli: "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi." S.Wyszyńskiego.
      Czy znasz się na kwiatach? Nie, kwiaty mnie nie lubią :( Nie umiem się nimi opiekować.
      Czy lubisz fantastykę (fantasy, s-fi)? Hm..myślę, że tak ale zależy od książki/filmu etc.
      Jaki według Ciebie ustrój polityczny najbardziej pasowałby dla Polski? Nie wkręcam się zbytnio w politykę i nie mam pojęcia który ustrój polityczny byłby odpowiedni dla naszego kraju.


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Witaj zielony stworku.
      /me lypie na kruszynke
      Czemu uważasz, że smoki nie jest zua i groźna?
      Lubisz spać?
      Co ci się bardziej podoba bycie modem czy go?
      Co sadzisz o nowej wersji OGame?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Draken napisał(a):

      Witaj zielony stworku. pfff hej :P
      /me lypie na kruszynke /me paczy na Drakena <:
      Czemu uważasz, że smoki nie jest zua i groźna? Bo jest miła i słodka i dobra :P Trzeba ją tylko o tym uświadomić :D
      Lubisz spać? Uwielbiam!!
      Co ci się bardziej podoba bycie modem czy go? Hm.. i jedno i drugie zajęcie ma swoje plusy :)
      Co sadzisz o nowej wersji OGame? Że jest niedopracowana a szkoda bo mogłaby być fajna :P Ale ja jakoś szczególnie nie narzekam. Mam nadzieję, że jeszcze to i owo uda się poprawić :)


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Dobry
      /me szuka kruszynki
      Jakie masz sposoby na zabicie czasu?
      Nie za dużo tych Uni masz pod opieką?
      Jakie są plusy starych uni?
      Czemu uważasz, że Kasia jest groźna? Ja zawsze odnosiłem wrażenie, że ogoniastego trzeba się bać.
      Jak zamierzasz uświadomić smoka, że nie jest groźny?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016