kruszynka

    • SGO

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Podwójny awans... :quasi:


      Nie to żebym coś mówil ale....

      kruszynka napisał(a):

      Cześć Wims! :D

      Na początek masz gonga ode mnie za używanie zielonej czcionki! Przecież wiesz, że jedynym słusznym kolorem jest pomarańczowy! :juzpotobie:



      Wims tylko czcionki używał a Ty nam zzieleniałaś... :quasi:
      Wersja 6.0 - muł, bagno, strzał w torbę z łuku, dziadostwo... :foch:
    • Jakiego awansu?
      Ten zielony kolor GO niezbyt pasuje.
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • etiud napisał(a):


      Kruszynko cóż Cie skłoniło do kandydowania na moda ? :)


      Właściwie to nie wiem :D Kusiło od dawna i jakoś tak w końcu mnie skusiło :P

      Sideswipe napisał(a):



      Coś się zmieniło? Bo jakoś nie widzę nowego tGO... ;> Cóż...nie moja wina że cez to lamka i nie dotrzymuje obietnic :P
      Jak się czujesz po zielonej stronie? Dziwnie :D Ale źle nie jest tylko już Mati i kasai węszą spisek jakiś przeciw mojemu hostowi :>
      Jak odejdę z teamu i złożę jeszcze raz podanie na GO to możesz mi obiecać, że mnie będziesz egzaminować? ;P A to raczej nie ode mnie zależy :D Trzeba zapytać smoka :P Jesteś pewien że byś chciał? :E


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Proszę nie wzywać imienia ceza na daremno <:

      W sumie tutaj jeszcze nie pogratulowałem zmądrzenia i wybrania jedynego właściwego koloru :graty:
      I kiedy tego hosta zmieniasz na ładniejszy? Po trialu jak rozumiem?

      A ja tGO będę zaraz po tym jak piekło zamarznie a z nieba zamiast deszczu zaczną spadać banknoty 100 dolarowe.
      Chociaż z drugiej strony... chciałabyś mnie egzaminować? :>
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • Cezarcfc napisał(a):

      Proszę nie wzywać imienia ceza na daremno <: A phi! :P Będę!

      W sumie tutaj jeszcze nie pogratulowałem zmądrzenia i wybrania jedynego właściwego koloru :graty: Przecież miałam już właściwy kolor!
      I kiedy tego hosta zmieniasz na ładniejszy? Po trialu jak rozumiem? Hosta nie zmienię bo jest idealny!
      A ja tGO będę zaraz po tym jak piekło zamarznie a z nieba zamiast deszczu zaczną spadać banknoty 100 dolarowe. Pf....cykor!:D
      Chociaż z drugiej strony... chciałabyś mnie egzaminować? :> No pewnie! Miło by było się poznęcać nad ex zielonkiem i niegrzecznym szarakiem :D


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Zmienisz kiedyś ten kolor nicku na jakiś ładniejszy? Ten zielony jest taki nijaki i niezbyt pasuje do pomarańczy GO. Może żółty albo miks zielonego i pomarańczowego?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Drakensang napisał(a):

      Zmienisz kiedyś ten kolor nicku na jakiś ładniejszy? A jaki byłby ładniejszy? Czerwony? :E
      Ten zielony jest taki nijaki i niezbyt pasuje do pomarańczy GO. Może żółty albo miks zielonego i pomarańczowego? No wiem, że ten zielony dziwnie wygląda ale muszę mieć jakiś kolorek sugerujący że również moderuję. A w związku z tym, że jestem bardziej GO niż MOD wolę mieć rangę pomarańczową niż zieloną. Co do sugerowanych kolorów to niestety nie mogę ot tak sobie wybierać.. :( bo jakbym mogła...to wzięłabym różowy albo fioletowy :D Ładnie by pasował do mojego avka a myślę,ze i z sygną by się nie gryzł :D


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • A co powiesz o tym, żeby połowa była pomarańczowa, a druga zielona?
      Tak, żeby pokazać przynależność do dwóch stron teamu?
      Będziesz na tegorocznym zlocie teamu?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Czemu wszyscy na IRC nazywają Cię kruszonka?
      kiedy można się spodziewać piątek gwiazdy?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Kiedy odwiedzisz mój temat, piętro niżej?
      Ten zielony niezbyt pasuje do tego nicku, albo nie jestem przyzwyczajony jeszcze do niego. Przekonaj Ogra, żeby zmienił kolory .
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Drakensang napisał(a):

      Kiedy odwiedzisz mój temat, piętro niżej?A może nawet dzisiaj? :> Nie znasz dnia ani godziny gdy dopadnie Cię spamowanie zacnej kruszyny :E
      Ten zielony niezbyt pasuje do tego nicku, albo nie jestem przyzwyczajony jeszcze do niego. Przekonaj Ogra, żeby zmienił kolory . Eee ja już powoli się do zielonkawego akcentu przyzwyczaiłam. W sygnę też dałam zielonkawość aby już się tak ten nick nie odznaczał :) Co do Ogra no to próbowałam, ale uparty jest! Chyba, że go kasai odsprzeda smoki i nie będzie miał wyjścia :P


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Siema siema!

      Jakie słodycze lubisz najbardziej? :>

      Wolisz czekoladę białą czy gorzką (inne odpowiedzi nie wchodzą w grę!)?

      Jakie były Twoje wyobrażenia dorosłości z dzieciństwa? Zastanawiałaś się co będzie jak już będziesz 'duzia'? Chciałaś być lekarzem, strażakiem, policjantem, marynarzem? :D

      Jeśli mogłabyś wybrać rok w którym byś się urodziła to który by to był? :)

      Dobranoc? :)
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):

      Siema siema! Witaj Matiuszku!

      Jakie słodycze lubisz najbardziej? :> Chyba łatwiej by było zapytać jakich nie lubię :E Uwielbiam kinder bueno, które jest stanowczo za małe, lubię batoniki bajeczny/pierrot, wszelkie czekolady (za wyjątkiem tymi z bakaliami), maltanki etc. Nie mam ulubionego smakołyka.. słodycze uwielbiam w całej ich okazałości :D

      Wolisz czekoladę białą czy gorzką (inne odpowiedzi nie wchodzą w grę!)? Jeżeli mam wybierać tylko te dwie to choć wiem że biała jest najmniej zdrowa i ma najmniej zalet to wybiorę białą bo jest pysznie słodka :)

      Jakie były Twoje wyobrażenia dorosłości z dzieciństwa? Zastanawiałaś się co będzie jak już będziesz 'duzia'? Chciałaś być lekarzem, strażakiem, policjantem, marynarzem? :D Pewnie, że się zastanawiałam :) Kiedyś osoby po 20-30 roku życia wydawały mi się stare i zdziadziałe. Troszkę inaczej wyobrażałam sobie swoje życie ale źle też nie jest więc staram się nie narzekać :D Jak byłam mała to razem z koleżanką chciałyśmy zostać archeologami. Niestety okazało się, że aby nimi zostać powinno się uczyć historii więc pomysł upadł. Później chciałam być nauczycielką bo zawód wydawał mi się prosty i fajnie by było robić sprawdziany i wpisywać jedynki do dziennika :D A później pod wpływem serialu Ally McBeal chciałam zostać prawniczką, ale żeby zdawać na prawo też trzeba obcykać historię więc lipa :P

      Jeśli mogłabyś wybrać rok w którym byś się urodziła to który by to był? :) hm.. mój rocznik nie był zły :D Ale chyba chciałabym się urodzić w latach gdzie wszystko było prostsze...faceci byli facetami...kobiety kobietami itd. Ciężko powiedzieć mi, który konkretnie rok podać :)

      Dobranoc? :) Odpisuję z rana zatem Dzień dobry! :)


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Czemu nie lubisz historii? Przecież ona jest wspaniała i logiczna.
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Drakensang napisał(a):

      Czemu nie lubisz historii? Przecież ona jest wspaniała i logiczna.Draken widzę, że nawiązujesz do wczorajszej rozmowy :P Po pierwsze wspaniała i logiczna to jest matematyka. Wzory, sposób działania itp. jest określony, nie ma tam miejsca na przypadek. Historia to zbiór wydarzeń, których jest od groma. W szkole historia przedstawiana jest sucho, nudno i ciągle tylko te daty..daty i daty. Takiej historii nie lubię bo kto by to wszystko spamiętał? Jednak jak mam okazję posłuchać opowieści ludzi, którzy w tej historii uczestniczyli. Którzy znają jakieś ciekawostki a nie suche fakty to taką historię lubię. Także w skrócie suchym faktom mówię stanowcze NIE, opowieściom i ciekawostkom (nie zawsze związanymi z głównymi wydarzeniami) mówię TAK!


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Wiele zależy od nauczyciela i od ksiażek. Ja akurat mam szczeście do dobrych ksiażek, takich które mimo, że zawierają same fakty fajnie się czyta.
      Matematyka jest nudna, bo zawsze jest jeden wynik działania, a w historii tego nie ma i tam każda odpowiednio poparta opinia jest dobra.
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Opinia? Owszem każdy ma prawo do własnej opinii ale historia to fakty!
      Jeżeli pod Grunwaldem krzyżacy przegrali to w jaki sposób być poparł opinie że jednak byli zwycięzcami ? Historii nie zmienisz bo ona się już wydarzyła. Jedyne co to może zostać przekłamana ale wychodzę z założenia, że prędzej czy później prawda wyjdzie na jaw. Także nie liczy się opinia na temat wydarzenia a sam fakt jego wystąpienia. Opinię to każdy wyrabia sobie sam :)

      Co do matematyki nie rozumiem jak można jej nie lubić. Przecież to królowa nauk :kwiat:


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • W historii nowożytnej jest ten problem, że mamy dokładne daty, ale np. przy skutkach jakiegoś wydarzenia można napisać ile się chce rzeczy, byleby była argumentacja.
      Da się jej nie lubić, bo komuś nie leży.
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • kruszynka napisał(a):

      Historii nie zmienisz bo ona się już wydarzyła. Jedyne co to może zostać przekłamana ale wychodzę z założenia, że prędzej czy później prawda wyjdzie na jaw.


      Czytałaś Orwellowski Rok 1984? :D W książce tej znajduję się piękna negacja tego co napisałaś powyżej. Przedstawiona w szokujący i straszny sposób, ale jednakowo piękny.

      Jak zdefiniowałabyś zaufania w jednym, krótkim zdaniu?

      Jaką potrawę z grilla lubisz najbardziej?

      Jakie masz odczucia przed siódmą częścią Star Wars? :)

      Wstawać! Nie spać! Zwiedzać!
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):



      Czytałaś Orwellowski Rok 1984? :D W książce tej znajduję się piękna negacja tego co napisałaś powyżej. Przedstawiona w szokujący i straszny sposób, ale jednakowo piękny.
      Nie czytałam, ale chętnie się dowiem co tam napisali :> Oświecisz mnie czy wyślesz na czytanie książki? :)
      Jak zdefiniowałabyś zaufania w jednym, krótkim zdaniu? W sensie zaufanie? :P hmm...ciężko powiedzieć bo dużo zdań mi przychodzi na myśl. Może po prostu "Nie skrzywdzę Cię".

      Jaką potrawę z grilla lubisz najbardziej?Kiełbaskę taką bardzo dobrze przypieczoną <mniam>, ale szaszłyczkiem też nie pogardzę :D

      Jakie masz odczucia przed siódmą częścią Star Wars? :) Żadnych, a to będzie 7 część? ?(

      Wstawać! Nie spać! Zwiedzać! Wstałam!


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3