kruszynka

    • SGO

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • kruszynka napisał(a):

      Gootku dziękuję! Ale zaczynam podejrzewać że chcesz mnie podstępnie utuczyć :>

      Pewnie, wszystko co złe to ja :wrr:

      Jakie nakrycia głowy lubisz najbardziej ?
      Randka na plaży przy zachodzie słońca czy w jakiejś restauracji ?
      Biegałaś kiedyś boso po trawie ?
      Lubisz straszyć ludzi ?
      Wolisz cukierek czy psikus ?
      Wierzysz w przeznaczenie ?

      /me pozdrawiam :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gootek ().

    • Gootek napisał(a):


      Pewnie, wszystko co złe to ja :wrr: Ależ skąd! :glaszcze:

      Jakie nakrycia głowy lubisz najbardziej ?yyy w lecie nie używam a w zimie oczywiście ciepła czapka ;)
      Randka na plaży przy zachodzie słońca czy w jakiejś restauracji ?Jak jest cieplutko i ładna pogoda to na plaży ;) W restauracji byłoby zbyt drętwo
      Biegałaś kiedyś boso po trawie ?Pewnie ale w miejscach bezpiecznych i wolnych od "min" :D
      Lubisz straszyć ludzi ? Swoim wyglądem? Nie :( A tak dla żartu to czasem lubię zrobić psikusa ;)
      Wolisz cukierek czy psikus ? Cukierek!!
      Wierzysz w przeznaczenie ? Oczywiście!

      /me pozdrawiam :) /me mizia Gootka ostatniego wytrwałego w tym temacie :*


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):


      Twoja ulubiona rzecz jak byłaś mała ? Lalka Barbie którą jak dostałam to tak długo czesałam że prawie wyłysiała :D No i oczywiście comodore 64 <3



      Chciałam, marzyłam, nie dostałam :( Potem kupiłam comodore z uciułanego grosza, a na Barbie nie starczyło!

      Co masz w sobie jeszcze "smoczego" kruszynko?
      Zdradź mi w sekrecie czego się naprawdę boisz, a o czym marzysz?
      Kontakt z Operatorami Gry


      Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
    • smoki napisał(a):

      kruszynka napisał(a):


      Twoja ulubiona rzecz jak byłaś mała ? Lalka Barbie którą jak dostałam to tak długo czesałam że prawie wyłysiała :D No i oczywiście comodore 64 <3



      Chciałam, marzyłam, nie dostałam :( Potem kupiłam comodore z uciułanego grosza, a na Barbie nie starczyło! No mi się fartnęło bo brat dostał na komunię od chrzestnego więc cały osiedle się złaziło aby pograć :D Także moja ulubiona rzecz w sumie nie należała do mnie ale czy to ważne? :E /me tuli smoka i pociesza że Barbie nie miał :(

      Co masz w sobie jeszcze "smoczego" kruszynko? Hm.... Lubię owce :D nawet czytałam kryminał o owcach :D A poza tym cóż... bywam bardzo zUa ;>
      Zdradź mi w sekrecie czego się naprawdę boisz, a o czym marzysz? Trudne pytanie :) Hmm....boję się iść sama ciemną uliczką bo wtedy mam schizy :P Na szczęście gadanie do siebie i śpiewanie zwykle pomagało mi jakoś przejść te mroczne miejsca ;) a marzę o tak wielu rzeczach namacalnych i nienamacalnych że ciężko wszystko wypisać :)


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Witaj Kruszynko :fgrin:

      W kim się kochasz?
      Masz jakiegoś zwierzaka?
      W co najczęściej grasz?
      Drugie imię ?
      Ulubiona książka ?
      Ulubiony film ?
      Ulubiony Kolor ?
      Frugo vs. Tymbark ?
      Rap vs. Pop ?
      Kręcone czy proste włosy ?
      Jesteś rasitką?
      Co sądzisz o hejterach ?
      Cała cegła waży dwa kilogramy i pół cegły. Ile kilogramów waży cegła?

      no i to narazie tyle :fgrin:
    • ^Whisky^ napisał(a):

      Witaj Kruszynko :fgrin: witaj Kalinka ! Miło Cię tu widzieć :fgrin:

      W kim się kochasz? aa w takim jednym zUym GO... myślę, że go znasz :P
      Masz jakiegoś zwierzaka?Tak :) Psa - Zorro a w domu rodzinnym czeka na mnie drugi pies Luna ;)
      W co najczęściej grasz? Ogame :P A ostatnio w weekendy w "South Park Kijek Prawdy"
      Drugie imię ? Nie posiadam :)
      Ulubiona książka ? Ciężko powiedzieć, która była ta naj naj naj...ale bardzo podobała mi się cała seria o Harrym Potterze :fgrin:
      Ulubiony film ? Tu to już w ogóle trudno podać jeden :)
      Ulubiony Kolor ? Hmm.......lubie szary i turkusowy :)
      Frugo vs. Tymbark ? Tymbark Jablko-Wisnia :) Frugo kiedys lepsze było ;)
      Rap vs. Pop ?Raczej Pop
      Kręcone czy proste włosy ?Mam proste ale marzę o kręciołkach :D ^^
      Jesteś rasitką? W sumie nie miałam do czynienia jakoś bliżej z osobami innego koloru skóry więc ciężko mi powiedzieć. Ale uważam, że Denzel Washington to przystojniak więc chyba nie ;}
      Co sądzisz o hejterach ? Zależy czy hejter robi to w sposób inteligentny czy jest zwykłym trollem :D Czasami fajnie poczytać ale ogólnie nie popieram tego typu działania ;)
      Cała cegła waży dwa kilogramy i pół cegły. Ile kilogramów waży cegła?4 kg :>

      no i to narazie tyle :fgrin: no to do "zobaczenia" :fsmile:


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Pac!

      Byłaś u mnie - teraz moja kolej. ;)
      Za co kochamy facetów? :P
      A za co mamy ochotę wieszać ich na latarni? :D
      Można ich 'wyuczyć', coby nie trzeba się było denerwować, czy to raczej gatunek niereformowalny? <;
      Najbardziej romantyczna rzecz, jaką zrobił/przygotował dla Ciebie facet?
      Jesteś romantyczna?
      Czy bycie wrażliwym, to.. słabość?
      Czym się różni miłość od zauroczenia?

      Uciekam! ;)



    • Indestructible napisał(a):

      Pac! /me mac!

      Byłaś u mnie - teraz moja kolej. ;) No to miło że tu kuknęłaś... :>
      Za co kochamy facetów? :P Za...y.... np. silne ramiona które fajnie tulą? :D
      A za co mamy ochotę wieszać ich na latarni? :D Za ich dziecinne zachowanie, fochanie się o bzdury.. głupie obsesje na temat piłek nożnych, F1 czy innych nudnych "męskich sportów", za niepozmywane naczynia, za porozrzucane skarpetki i za wiele wiele innych przywar :P
      Można ich 'wyuczyć', coby nie trzeba się było denerwować, czy to raczej gatunek niereformowalny? <; Hm...według mnie można ale to musi być obiekt podatny na naukę a i nauczycielka musi być niezwykle sroga i cierpliwa aby dany "obiekt" ustawić odpowiednio :D Ja niestety należę do tych słabych nauczycielek i nijak nie potrafię wyuczyć jak należy :(
      Najbardziej romantyczna rzecz, jaką zrobił/przygotował dla Ciebie facet? Hmm....taka najbardziej najbardziej to ciężko powiedzieć :)
      Jesteś romantyczna? Wydaje mi się, że mimo wszystko troszeczkę tak :)
      Czy bycie wrażliwym, to.. słabość? Hm... słabość ale taka którą każdy powinien w sobie mieć i pielęgnować :) Mimo wszystko wolę mieć taką słabość niż być niewrażliwą mendą ;)
      Czym się różni miłość od zauroczenia? Zauroczenie to oczywiście motylki w brzuchu, pożądanie etc. po jakimś czasie następuje szara rzeczywistość i albo ludzie na tyle są ze sobą blisko, darzą się wzajemnym szacunkiem i zaufaniem że są nadal ze sobą albo się wszystko rozsypuje. I jeżeli pomimo braku tego wielkiego "wow" które jest na początku znajomości para nadal cieszy się swoim towarzystwem i potrafi się razem śmiać i troszczyć o siebie to wg mnie to jest miłość ;) Oczywiście jest jeszcze inny rodzaj miłości np. rodzicielska ale sądzę że nie o taką pytałaś :D

      Uciekam! ;) No to pa!


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Pora i na mnie. ^^ Dużej ilości pytań nie będzie. ;)

      Odnośnie Twojej sygnatury. Lubisz film Ralph demolka?
      Pytałaś się mnie o to, więc teraz moja kolej. ;P Skąd się wziął nick?
      Dlaczego uważasz, że eko>flota? :]
      Dlaczego jeszcze mi nie dałaś moona? ;> I nie wykręcaj mi się tekstem, że to do programistów powinienem pisać. ;P
    • Sideswipe napisał(a):

      Pora i na mnie. ^^ Dużej ilości pytań nie będzie. ;) Buuuu szkoda! :)

      Odnośnie Twojej sygnatury. Lubisz film Ralph demolka? Uwielbiam :D Vanellope czy też Wandelopa jest po prostu super :D Mogłabym oglądać tą bajkę bez przerwy :P
      Pytałaś się mnie o to, więc teraz moja kolej. ;P Skąd się wziął nick? A to chyba gdzieś już tłumaczyłam..założyłam ten nick bo uznałam że jak będę miała dziewczyński i słodki i niewinny nick to mnie nie będę atakować :P Nie wzięłam pod uwagę, że mogą mnie zacząć atakować kobiety :P
      Dlaczego uważasz, że eko>flota? :] Bo ekonomi nie sieją wszędzie zniszczenia, są spokojni i przyjaźnie nastawieni do świata ;) Poza tym jak się ma dobre eko to w każdej chwili można się na flotę przerzucić :) Najbardziej śmieszą mnie Ci co ładują wszystko we flotę a po pierwszym złomie rezygnują z gry bo mają tak słabe eko że nie mają się z czego odbudować :P
      Dlaczego jeszcze mi nie dałaś moona? ;> I nie wykręcaj mi się tekstem, że to do programistów powinienem pisać. ;P Ponieważ gdyż iż moon dla Ciebie jest na pozycji nr 2345560022 na mojej liście :D A tak na serio...to pewnie byłeś niegrzeczny że go jeszcze nie dostałeś o! :P


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):


      A za co mamy ochotę wieszać ich na latarni? Za ich dziecinne zachowanie, fochanie się o bzdury.. głupie obsesje na temat piłek nożnych, F1 czy innych nudnych "męskich sportów", za niepozmywane naczynia, za porozrzucane skarpetki i za wiele wiele innych przywar
      Można ich 'wyuczyć', coby nie trzeba się było denerwować, czy to raczej gatunek niereformowalny? <; Hm...według mnie można ale to musi być obiekt podatny na naukę a i nauczycielka musi być niezwykle sroga i cierpliwa aby dany "obiekt" ustawić odpowiednio Ja niestety należę do tych słabych nauczycielek i nijak nie potrafię wyuczyć jak należy



      A to co za spisek? Jeszcze trochę i założycie Ligę, a potomkom z probówki będziecie wpajać, że pewien samiec nazwiskiem Kain wynalazł zbrodnię i wypróbował ją na swojej siostrze Abli. Jeszcze inny wynalazł prostytucję, jeszcze inny niewolnictwo, tchórzostwo, lenistwo. Krótko mówiąc całe zło świata zawdzięczacie facetom, począwszy od wojen religijnych a skończywszy na raku macicy ;)
    • Cześć,
      Co sądzisz o sobie? :)
      Dlaczego tak uważasz? :P
      Czym możesz to potwierdzić? :D
      Co robisz gdy masz czas wolny od wszystkiego?
      Czy chciałabyś momentalnie przenośić się z kazdego miejsca na ziemi w jakies spokojne miejsce gdy tylko bys chciała?
    • sanecrossek napisał(a):

      Cześć, oo witam :fsmile:
      Co sądzisz o sobie? :) To zależy od dnia i od tego jaki mam humor ;) Ale myślę że jestem hmm...fajna, lubię zboczone żarty, czepialska, lojalna i zawsze uważałam, że jestem mało towarzyskim człowiekiem ;)
      Dlaczego tak uważasz? :P Bo... nie wiem :D Kilka osób potwierdziło niektóre z tych moich cech więc pewnie coś w tym jest :P
      Czym możesz to potwierdzić? :D jak wyżej ;)
      Co robisz gdy masz czas wolny od wszystkiego? Przeważnie oglądam filmy/seriale, śpię albo jak mam fazę na czytanie książek to czytam książkę :)
      Czy chciałabyś momentalnie przenośić się z kazdego miejsca na ziemi w jakies spokojne miejsce gdy tylko bys chciała? Oczywiście!! Czekam aż wymyślą taki realny teleporter :D


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • sanecrossek napisał(a):

      Czy wiesz że są prowadzane udane próby teleportacji czastek miedzy dwoma wyspami przy uzyciu laserów? oo a to nie wiedziałam ;) ale od cząstki do człowieka to jeszcze daleka droga...na pewno skorzystam jak już będzie to sprawdzona metoda bo wolałabym nie ryzykować że po teleportacji będę bez oka..albo ucha... :D
      Co czytasz? Akurat teraz "Metro 2033"
      Jak szybko-ile słów na minutę? Nigdy tego nie sprawdzałam. Ale jak książka jest fajnie napisana i dobrze się czyta to potrafię ją wciągnąć w jeden dzień :)
      Jeden z filmów ktore obejrzałas w nocy to: ? Rzadko siedzę w nocy bo wolę spać ;) Filmy przeważnie oglądam w dzień lub ewentualnie wieczorkiem
      Co sadzisz o "upiornym działaniu na odległość"? Nigdy się nad tym jakoś nie zastanawiałam :D I sama nie praktykuję (a przynajmniej się staram ]:-D )


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Ave leniwcu,
      Czemu eko, a nie flota? Flota generuje większe zyski szybciej, podczas gdy eko rośnie wolno i jest nudne.
      Ulubiona jednostka?
      Najlepsza konfiguracja uni?
      Ulubiona książka?
      Ulubiony film?
      Lubisz te zielone i paskudne ogry?
      Lubisz te wredne i pomarańczowe smoki?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Drakensang napisał(a):

      Ave leniwcu, Ave! ale dlaczego leniwcu? Przecież to zielonki są leniwe!
      Czemu eko, a nie flota? Flota generuje większe zyski szybciej, podczas gdy eko rośnie wolno i jest nudne. Może i eko rośnie wolno ale za to daje stabilną sytuację na koncie. Jeżeli ktoś nastawia się typowo na flotę bez równoczesnego rozwijania się w strefie ekonomicznej to przy pierwszym lepszym potknięciu (złomie) konto jest mało warte i większośc osób kończy grę bo nie są w stanie się szybko odbudowac. A taki ekonom jak się znudzi budowaniem kopalń to może od czasu do czasu jakiś bojowy stateczek wrzucić do stoczni i przy okazji zrobić jakieś ładne RW :)
      Ulubiona jednostka? hm... DT :E
      Najlepsza konfiguracja uni? Ursa ma fajną dlatego tam gram :D
      Ulubiona książka? Chyba nie mam konkretnej ulubionej :)
      Ulubiony film? Tak samo jak książki nie mam jakiegoś ulubionego :) Mam filmy, które nawet jakby leciały setny raz w TV to bym je obejrzała :D (głownie to filmy animowane ale ciiiiiiiiiiiii :x )
      Lubisz te zielone i paskudne ogry? Napisałabym "jeść? :D" ale nie jestem smokiem ;P Lubię ogrątko nawet jak złośliwie przekręca mój nick :fsmile:
      Lubisz te wredne i pomarańczowe smoki? Uwielbiam! Ale wrednego nie spotkałam jeszcze :D Albo nie miałam jeszcze okazji poznać tej ciemnejszej strony smoka :>


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Do jakiej liczby maksymalnie kiedykolwiek policzylas? Zaczynajac od zera lub jedynki?
      Czy przeszkadza Ci ze aktywni gracze na Ursie to okolo 20-25% ¿
      W co jeszcze gralas/grasz?
      Jaki lubisz sport?
      Ktorego stylu uzywasz na forum?
    • sanecrossek napisał(a):

      Do jakiej liczby maksymalnie kiedykolwiek policzylas? Zaczynajac od zera lub jedynki? o matko nie pamiętam :D
      Czy przeszkadza Ci ze aktywni gracze na Ursie to okolo 20-25% ¿ Jakoś szczególnie mi to nie przeszkadza bo głównie gram eko więc im mniej skanów mam tym lepiej :D Ale fakt, jak mam ochotę polatać to za bardzo nie ma na kogo... szkoda że uni wymiera bo naprawdę fajni ludzie tam grają :)
      W co jeszcze gralas/grasz? Hm... grałam na innym portalu w statki, pokera, kości, chińczyka itp. :D Poza tym próbowałam w ikariam ale mi się szybko znudziło, Anno online... na PSie w Harrego Pottera i South Park :D na pegazusie lubiłam grac w animki a na commodore64 w montezume :P
      Jaki lubisz sport?yyyy.... ostatnio się rozleniwiłam więc teges no... ale lubię siatkówkę i tenis ziemny :)
      Ktorego stylu uzywasz na forum? z tego co widzę "Ogame 2011/2012"


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      Jaki lubisz sport?yyyy.... ostatnio się rozleniwiłam więc teges no... ale lubię siatkówkę i tenis ziemny


      Ostatnio? A to kiedyś nie byłaś rozleniwiona? O_O

      Lubisz grać w tenisa? Oglądać? Czy obie te rzeczy?

      Który z tych panów?

      Czy może jakieś inne preferencje?
      [Lepiej przemyśl dobrze odpowiedź :> ]

      Gdzie jest najładniej?

      Masz problem z rozpoznaniem tych miejsc? :P

      Napisz wypracowanie na minimum 250 słów w którym wykażesz bezwzględną wyższość trawy nad piachem(zwanym też przez przebijaczy mączką) ]:-D

      Zielonego!
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • Cezarcfc napisał(a):

      kruszynka napisał(a):

      Jaki lubisz sport?yyyy.... ostatnio się rozleniwiłam więc teges no... ale lubię siatkówkę i tenis ziemny


      Ostatnio? A to kiedyś nie byłaś rozleniwiona? O_O pfff! Owszem jestem leniuchem, ale pracowitym o! :D

      Lubisz grać w tenisa? Oglądać? Czy obie te rzeczy? Lubie (a raczej lubiłam) grać w tenisa :) Niestety rakieta leży zakurzona w domu rodzinnym :( Oglądać też czasami lubię jak jest ciekawy mecz :)

      Który z tych panów?

      Czy może jakieś inne preferencje?
      [Lepiej przemyśl dobrze odpowiedź :> ] Wiesz... ja ogólnie już nie śledzę nowinek tenisowych... lubiłam oglądać Agassiego w akcji. Kuertena i Hewitta też :) Z tych co podałeś to fajnie się ogląda Federera :)

      Gdzie jest najładniej? Hmm...jeżeli chodzi o oglądanie tenisa to chyba najfajniej jak grają na trawie :)

      Masz problem z rozpoznaniem tych miejsc? :P Pfff... Po pierwsze łośku wystarczy kliknąć w link obrazków :P A po drugie może nie wszystkie, ale część rozpoznałam :)

      Napisz wypracowanie na minimum 250 słów w którym wykażesz bezwzględną wyższość trawy nad piachem(zwanym też przez przebijaczy mączką) ]:-D
      Czy ja wiem..ciężko powiedzieć. Wprawdzie napisałam, że ładniej wygląda mecz na trawe niż np. na mączce ale na mączce fajnie się gra.. jedyny problem to że strasznie brudzi buty :D Ale jest pomarańczowa więc w sumie nie powinnam na nią narzekać :P Poza tym kiedyś to np. na pomarańczowej łatwiej było rozstrzygnąć spór czy jest aut czy nie bo piłka zostawiała ślad a na trawie cóż... kwestia oceny sędziego.. no nie? :D

      Zielonego! Pomarańczowego!


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Dobry wieczór ! :D Przyszedłem, poczytałem, się usmiałem i na zielono pomalowałem !

      Oznajmiam każdemu z osobna jak i wszystkim, że od dzis ten temat przejmuje kolor zielony ! Zero pomarańczy bo kruszynka w trawie tańczy !

      Także zostawiam ślad i do zobaczonka ! <3
    • RevenGee napisał(a):

      Dobry wieczór ! :D Przyszedłem, poczytałem, się usmiałem i na zielono pomalowałem !

      Oznajmiam każdemu z osobna jak i wszystkim, że od dzis ten temat przejmuje kolor zielony ! Zero pomarańczy bo kruszynka w trawie tańczy !

      Także zostawiam ślad i do zobaczonka ! <3


      Z rana w temacik zajrzałam
      I własnym oczom nie dowierzałam
      Jakiś niedobry i swawolny zielonek
      Próbował zmienić tego tematu kolorek
      Nie, nie mój łobuzerski kolego
      Nie pozwolę Ci zrobić czegoś takiego! <:
      Wszystkie ślady zielonkowości będą w tym temacie przemalowane
      Na piękny pomarańczowy kolor... miły mój Panie!
      I jeżeli jeszcze raz próbujesz ot tak bez pozwolenia kolorami tu wachlować
      Dam Ci na tyłek klapsa wielkiego aż będziesz swych czynów żałować! :fgrin: :bicz1:



      sanecrossek napisał(a):

      Hmm Montezuma :)
      Polecam sprawdzic/sprobowac Incadia.


      A nie grałam nigdy ale teraz to już chyba nie dam rady zainteresować się nową gierką. Montezumy nie da się zastąpić ot tak! :(


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Ave leniwcu
      Ulubiony team w siatkówce?
      Jak można być pracowitym leniem?
      Lubisz wodę?
      Jesteś zimno czy ciepłolubna?

      Zadowolona z takiego koloru?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Drakensang ().

    • Śliczny wierszyk napisałaś, ale nic nim nie zdziałałaś.
      Ja zielonym pisał będę i przekonam taką mendę :D
      Wnet zamienisz barwy swoje, bo najlepsze to są moje!
      Nie opieraj się tak długo, bo zielony kolor FRUGO.
      Lulo,jabłko,cytryna,kiwi smak to jest niemożliwy.
      Więc namawiam Cie do zmiany okruszku mój kochany :*
    • Drakensang napisał(a):

      Ave leniwcu Sam jesteś leniwiec o! :P
      Ulubiony team w siatkówce? Nie mam
      Jak można być pracowitym leniem? Tak samo jak leniuchowatym pracusiem :D
      Lubisz wodę? Hmm..lubię..no chyba że miałabym się w niej utopic to mogłabym znielubić :P
      Jesteś zimno czy ciepłolubna?
      Ciepłolubna :)
      Zadowolona z takiego koloru?Teraz tak :D Podrajcowałam troszkę bo Ci się pomerdały..ale wybaczam ^^


      RevenGee napisał(a):

      Śliczny wierszyk napisałaś, ale nic nim nie zdziałałaś.
      Ja zielonym pisał będę i przekonam taką mendę :D
      Wnet zamienisz barwy swoje, bo najlepsze to są moje!
      Nie opieraj się tak długo, bo zielony kolor FRUGO.
      Lulo,jabłko,cytryna,kiwi smak to jest niemożliwy.
      Więc namawiam Cie do zmiany okruszku mój kochany :*


      Ekhm...że co? Mendą mnie nazwałeś?
      Czy ty całkiem zwariowałeś?
      Chyba życie Ci nie miłe mój RevenGee drogi
      Utopię Cię w pomarańczowej farbie od czubka głowy aż po mały paluszek u nogi!
      Polubisz kolorek pięknych mandarynek
      Słodkich pomarańczy i pysznych landrynek
      Widzę, że picie zielonego FRUGO mocno Ci zaszkodziło
      Ale nie martw się...wnet łyk Fanty zdrowy rozum by Ci przywróciło
      Wiem, że trudno Ci się przyznać do błędu strasznego
      Że wybrałeś złą stronę Teamu naszego
      My - Pomarańczki wybaczymy Ci tą pomyłkę
      Zielonkom damy kukłę z Twoją podobizną na zmyłkę
      I tak się nie pokapują że już Cię u nich nie ma
      Leniwe to takie..pilnują forum od niechcenia
      My Cię serdecznie w naszych progach przywitamy
      Nauczysz się pracować....w końcu! Tak dla odmiany :P


      sanecrossek napisał(a):

      I moze ja bialym sie zbuduje
      Troche zycie Wam podtruje
      Jak juz wierszem to sie wtrącę
      Troche w glowach Wam na mącę
      Kruszynko co tys rana
      Wstal az tak za balowana?
      Czy Ty lubisz cos takiego jak kara?
      Co Cie na podloge z postawy powala?
      Ilez mozna bawic sie kolorowym?
      Nie lepiej zostac wlasnym nowym?
      Czego w zyciu nie mozna zmarnowac?
      Ilez w garsci mozna dobroci uchować?
      Tylez zla jest na swiecie
      Od podszewki czas marnowac chcecie
      Nie mozna nawet juz sie uchronic
      Tylez trzeba serc dobrych bronić
      Po niebiosa trzeba sie na krwawic
      By w niesmiertenosci sie plawic
      Ot po smierci radosc zwyciestwa
      Lepsza jest niz zywa kleska
      Zycia mozna wiele razy sie pozbawic
      Kto w piekle chcialby sie z demonami bawic
      Tyle tam cieplego cierpienia
      Nie ma mowy wierzen zwatpienia
      Az po kresu nieskonczonosci
      Trzeba kroczyc ku bram wytrwalosci
      Jak wiele czasu trzeba
      By dostac sie ku pietrom wlasnego Nieba
      Czy trzeba byc potega
      Aby mierzyc wszystko wlasna reka


      To nam się na rymy zebrało :D
      Chyba całe ogejm ześwirowało :P
      Sancrossku szczerze powiedziawszy
      Wcale od Twojego posta nie uciekawszy
      Nie do końca Twoj wierszyk zrozumiałam
      Może dlatego że się dzisiaj nie wyspałam?
      Pytasz się mnie czy lubię kary?
      Oczywiście! Pod warunkiem że to ja karzę jakieś poczwary
      Sama na karę żadną nie zasłużyłam
      Ponieważ od zawsze grzecznym aniołkiem byłam
      Zarzucasz że się bawię kolorami
      Ale przecież ja się bronię tylko przed zielonymi stworami!
      Chcą w moim CT zielokowatość swoją forsować
      I zielonymi swymi łapkami pomarańczkę zmolestować :(
      Jak ja mam się przed nimi uchronić ?
      Gdy mnie jakieś Zemsty i Drakensangi z zielonym mazakiem będą gonić?
      Pytasz czego w życiu się nie powinno zmarnować
      Oczywiście szansy by swoją miłość czule pocałować
      By odnaleźć drugą polówkę pomarańczy
      Która z nami na weselu pięknie zatańczy
      A na Twoją końcówkę wierszyka raczej nie uda mi się odpowiedzieć
      Tutaj niewiele chyba mogę wiedzieć
      Nie pojmuję dlaczego zszedłeś na tekst o cierpieniu
      Piszesz coś o śmierci, klęskach jakiś i smutku
      Chyba pogubiłam się w tym wszystkim pomalutku
      Może nie zrozumiałam co chciałeś mi przekazać
      Jeżeli tak to wybacz :) I nie będziemy już do tego wracać ;)


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3