Wybory Miss i Mistera OGame 2015

    • Konkurs
    • Wybory Miss i Mistera OGame 2015

      Od lat wyczekiwany, jeden z najpopularniejszych konkursów forumowych. Wszystkich zachęcamy do zgłaszania się i brania udziału w późniejszym głosowaniu :)

      Mam oto zaszczyt przedstawić konkurs na:



      Szanowni Panowie! Team Ogame.pl ma zaszczyt przedstawić konkurs, który ma na celu wyłonienie Miss OGame. Nasze wspaniałe kobiety, będące częścią naszej społeczności, będą miały możliwość pokazania się Wam z jak najlepszej strony. Pozwólmy płci pięknej okazać swe wdzięki, dzięki którym nie możemy się im oprzeć od zarania dziejów!
      Szanowne Panie! To dla Was możliwość, aby pochwalić się przed całym forum OGame.pl swym urokiem, charyzmą i osobowością. Mamy nadzieję, że konkurs pozwoli Wam poczuć się prawdziwymi kobietami!


      Link do zgłoszeń oraz regulaminu: Miss Ogame 2015 - zgłoszenia





      Drogie Panie! Team Ogame.pl postanowił zorganizować konkurs, podczas którego nasi drodzy Panowie będą mieli okazję do zaprezentowania swoich wdzięków. Nie oszczędzajcie więc swoich gardeł, piszcząc na ich widok!
      Drodzy Panowie! To idealny moment by ukazać się w całej, swojej okazałości naszym drogim Forumowiczkom! A może znajdą się chętne, które spróbują zawalczyć o Wasze serca!


      Link do zgłoszeń oraz regulaminu: Mister OGame 2015 - zgłoszenia



      Zapraszamy także do udziału w dyskusji o konkursie :) Miss i Mister Ogame 2015 - dyskusje
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • Drogie Panie, drodzy Panowie!
      Został jeszcze tydzień na składanie swoich kandydatur. Nie czekajcie na ostatnią chwilę :)

      Na zachętę przypomnę jakie są inne nagrody, prócz świetnej zabawy:

      Pierwsze miejsce - ranga "Zwycięzca Konkursu" na forum + 250.000
      Drugie miejsce - ranga "Zwycięzca Konkursu" na forum + 125.000
      Trzecie miejsce - ranga "Zwycięzca Konkursu" na forum + 50.000

      Zwycięzca głosowania na "Miss/Mistera Publiczności" - 125.000
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • Drodzy Ogame'owicze,

      pamiętajcie, że zgłaszać swoje kandydatury można już tylko do końca jutrzejszego dnia. Nie czekajcie na ostatnią chwilę ;)
      Cenne nagrody czekają.

      PS. Pamiętajcie, że aby Wasze zgłoszenie było kompletne, niezbędne jest zdjęcie z karteczką. Tylko to zakwalifikuje Was do głosowania. Więc jeżeli już się zgłosiłeś/aś, to sprawdź czy Twoje zgłoszenie jest już zaakceptowane przez moderatora, jeżeli nie - to najwyższy czas uzupełnić zgłoszenie.

      Powodzenia;)
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • Etap zgłaszania swoich kandydatur dobiegł końca.

      Rozpoczynamy kolejną część, w której każdy z WAS może wziąć udział - GŁOSOWANIE!
      To Wy decydujecie o tym, kto wg WAS zasługuje na tytuł Miss i Mistera Publiczności.

      Linki do tematów z prezentacjami oraz ankietami do głosowania:

      Wybory Miss OGame 2015 - głosowanie użytkowników

      Wybory Mistera OGame 2015 - głosowanie użytkowników



      Jednocześnie startuje głosowanie teamowcow, którzy to wybiorą Miss i Mistera Ogame.pl.
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • Oto to, na co wielu z Was czekało :) Wyniki:





      Miejsce 1 i tytuł miss Ogame 2015 zdobyła CrimsonRaraAvis
      W nagrodę otrzymuje rangę "Zwycięzca Konkursu" na forum + 2 kupony o wartości 10€ - 250 000 antymaterii.

      Miejsce 2 i tytuł I vice-miss Ogame 2015 zdobyła maxol
      W nagrodę otrzymuje rangę "Zwycięzca Konkursu" na forum + kupon o wartości 10€ - 125 000 antymaterii.

      Miejsce 3 i tytuł II vice-miss Ogame 2015 zdobyła justynablondyna
      W nagrodę otrzymuje rangę "Zwycięzca Konkursu" na forum + 2 kupony o wartości 3€ - 50 000 antymaterii.

      Zwyciężczynią głosowania użytkowników i miss publiczności została ania26
      W nagrodę otrzymuje kupon o wartości 10€ - 125 000 antymaterii.

      Wszystkim zwyciężczyniom gratulujemy!






      Miejsce 1 i tytuł mistera Ogame 2015 zdobył who i am
      W nagrodę otrzymuje rangę "Zwycięzca Konkursu" na forum + 2 kupony o wartości 10€ - 250 000 antymaterii.

      Miejsce 2 i tytuł I vice-mistera Ogame 2015 zdobył aVastPL
      W nagrodę otrzymuje rangę "Zwycięzca Konkursu" na forum + kupon o wartości 10€ - 125 000 antymaterii.

      Miejsce 3 i tytuł II vice-mistera Ogame 2015 zdobył smitty1
      W nagrodę otrzymuje rangę "Zwycięzca Konkursu" na forum + 2 kupony o wartości 3€ - 50 000 antymaterii.

      Zwycięzcą głosowania użytkowników i misterem publiczności został kwachu
      W nagrodę otrzymuje kupon o wartości 10€ - 125 000 antymaterii.

      Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!



      Po nagrody proszę się zgłaszać do mnie na pw :)
      Jestem i mnie nie ma ^^