Miss i Mister Ogame 2015 - dyskusje

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • @Soviecki Sojuz,
    widzę brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. ;) Krytyka krytyką, ale gdy ktoś nie potrafi pisać konstruktywnie, tylko od razu atakuje inne osoby - to niestety, ale nie ma tu miejsca na jego posty. I chcę, żebyś wiedział, że nie ma tu również miejsca na Twoje manifestacje opinii, gdzie będziesz kogoś od narkomanów wyzywał.

    I to jest moja ostatnia "delikatna uwaga" tego typu. Kolejne posty offtopowe/obrażające/prowokujące z automatu będą kasowane.



  • Pisze po raz kolejny, mam nadzieje, że moderator tym razem pod wpływem złej energi nie sksuje mojego postu : )
    Osobiście mam ochote zgłosić się na wybór mistera ogame ale moja skromna nieśmiaoość mi na to nie pozwala z prostego powodu...
    Nie jestem przygotowany na tak wysoką wygraną, poza tym jestem bardzo brzydki :)
    W związku z czym mam pytanie , czy mogę zgłosić mojego psa zamiast siebie , w razie wygranej ograniczylibysmy się do czegoś pysznego dla moje pupila :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez mobdeep ().

  • pobieznie sprawdzilem na ogame.fr i de i tam chyba wogole nie ma takiego konkursu

    mam swoja faworytke w konkursie miss ale oczywiscie nie podam nicku, zapisy wciaz sa otwarte wiec wszystko moze sie zmienic; z drugiej strony skorygowalbym tam kilka rzeczy, nagrode za 3 miejsce przeksztalcilbym w nagrode losowana wsrod wszystkich uczestniczek, team moze sobie przeprowadzic takie losowanie, w ankiecie publicznosci widoczne powinny byc tylko 2 pierwsze wyniki
    Ciernik - u 32 / 68

    COMA rzondzi

    www.leukemia.pl
  • Do tej pory pozwoliłem sobie jedynie przeczytać, co dana osoba (potencjalny Mister i potencjalna Miss) mają do powiedzenia. Aby nie sugerować się wyglądem.

    Dziś obejrzałem jakże ciekawą galerię fotosów. I łącząc wypowiedzi z wizerunkiem, muszę stwierdzić, iż również u potencjalnej Miss mam już swoją faworytkę.
    Jestem ciekaw, na ile moje przewidywania się sprawdzą.

    Edycja:
    No to teraz mam już przysłowiową "zagwozdkę". Nie rozerwę się.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Almera ().

  • Sporo tutaj napinek, a chyba miało być fajnie nie ? Gorąco kibicuje wszystkom paniom, nawet mam już swoją faworytke :)

    a co do reszty to wtrące swoje 3 grosze :E

    [mniam]

    Ps. radze szybko czytać bo zaraz ten post zniknie ;)

    Administrator Forum kasai:
    Masz rację - zniknęła offtopowa część Twojego posta. Dział ten nie służy do skarżenia na moderatorów forum :) Od tego są rozmowy z super moderatorami lub ewentualnie tickety do administracji. Nie trzeba tutaj publicznie wyciągać żadnych brudów. Proszę się skupić na konkursie i nie 'napinać' jak już sam wyżej wspomniałeś.
  • Ruda napisał(a):

    Ciekawe czym będzie kierować się "publiczność" :E
    Nie sądźcie, że jestem powierzchowny, ale naprawdę podobają mi się piersi ostatniej kandydatki na Miss. Naprawdę, jestem pod wrażeniem. Bardzo kobiece kształty. Tak na marginesie, widzę, że ten konkurs jest jedną z ostatnich już prób wniesienia świeżości w tę wielowiekową stęchliznę OGame'a. Mam wrażenie, że to już CZAS. Tak czy owak, wszystkie Panie prezentują się znakomicie, aczkolwiek swoją osobistą kandydatkę już mam! :)

    @Almera

    Panie wojskowy, Pan już na emeryturze? :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez kamilek5456 ().

  • Hehe, to sie nazywa szczerosc i uczciwosc kamilek :)
    W sumie to wybory "najpiekszniejszych" wiec nie ma co tak szczegolnej uwagi zwracac o checi niesienia "pokoju na ziemii"

    A z drugiej strony, ze takie dziewojki nie maja nic innego do roboty tylko siedziec przed kompem. Oj ja bym wam nie dal :)
  • kamilek5456 napisał(a):

    Ruda napisał(a):

    Ciekawe czym będzie kierować się "publiczność" :E
    Nie sądźcie, że jestem powierzchowny, ale naprawdę podobają mi się piersi ostatniej kandydatki na Miss. Naprawdę, jestem pod wrażeniem. Bardzo kobiece kształty. Tak na marginesie, widzę, że ten konkurs jest jedną z ostatnich już prób wniesienia świeżości w tę wielowiekową stęchliznę OGame'a. Mam wrażenie, że to już CZAS. Tak czy owak, wszystkie Panie prezentują się znakomicie, aczkolwiek swoją osobistą kandydatkę już mam! :)


    To nie powód do takich osądów, zwłaszcza że ludzką rzeczą jest że wszyscy zwracają uwagę na wygląd.
    Życzę koleżankom powodzenia :fgrin:





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Hejka Wszystkim ^^
    Miałam w ogóle nie wchodzić w dyskusje, ale tylko dodam coś od siebie.
    Chciałam powiedzieć, że nie interesuje mnie zbytnio wygrana, ani na którym będę miejscu, bo dobrze wiem, że urodziwa to ja raczej nie jestem. A robię to tylko po to, żeby mieć fun z samej siebie ^^

    Pozdrawiam
  • Ruda napisał(a):

    Cytat za "kamilek5456"






    Cytat za "Ruda"



    Ciekawe czym będzie kierować się "publiczność"
    Nie sądźcie, że jestem powierzchowny, ale naprawdę podobają mi się piersi ostatniej kandydatki na Miss. Naprawdę, jestem pod wrażeniem. Bardzo kobiece kształty. Tak na marginesie, widzę, że ten konkurs jest jedną z ostatnich już prób wniesienia świeżości w tę wielowiekową stęchliznę OGame'a. Mam wrażenie, że to już CZAS. Tak czy owak, wszystkie Panie prezentują się znakomicie, aczkolwiek swoją osobistą kandydatkę już mam!

    Ruda napisał(a):

    To nie powód do takich osądów, zwłaszcza że ludzką rzeczą jest że wszyscy zwracają uwagę na wygląd.
    Życzę koleżankom powodzenia
    Przepraszam, mam nadzieję, że nie poczułaś się gorsza, zawsze możesz pokazać swój biust, chętnie rzucimy okiem i wydamy klarowną, z pewnością satysfakcjonującą dla Ciebie i Nas wszystkich opinię. :) Nie traktuj tego jako atak, warto eksponować piękno póki jeszcze ono jest. Oczywiście nie chodzi o jakąś formę wyuzdania. :) Nie obraź się proszę...Przepraszam.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez kamilek5456 ().

  • kamilek5456 napisał(a):


    Przepraszam, mam nadzieję, że nie poczułaś się gorsza, zawsze możesz pokazać swój biust, chętnie rzucimy okiem i wydamy klarowną, z pewnością satysfakcjonującą dla Ciebie i Nas wszystkich opinię. :) Nie traktuj tego jako atak, warto eksponować piękno póki jeszcze ono jest. Oczywiście nie chodzi o jakąś formę wyuzdania. :) Nie obraź się proszę...Przepraszam.
    Rany co Ty bierzesz? Zapewne jakby chciała to by cycki pokazała, ale nie Tobie.
    Legionistka
    Caryca Marcysia I





  • Kittty napisał(a):

    Hejka Wszystkim ^^
    Miałam w ogóle nie wchodzić w dyskusje, ale tylko dodam coś od siebie.
    Chciałam powiedzieć, że nie interesuje mnie zbytnio wygrana, ani na którym będę miejscu, bo dobrze wiem, że urodziwa to ja raczej nie jestem. A robię to tylko po to, żeby mieć fun z samej siebie ^^

    Pozdrawiam
    Właśnie o Twój piękny biust mi chodziło :)

    Legionistko, wspomniałem o biuście, nie piersiach czy jak to określiłaś cyckach. :) Czytaj z rozwagą :)
  • Ruda napisał(a):

    zwłaszcza że ludzką rzeczą jest że wszyscy zwracają uwagę na wygląd

    Wygląd przemija. Osobowość pozostaje.

    No ... ale dwudziestoparolatki nie zdają sobie z tego sprawy. I to nie jest uwaga do Ciebie!

    P.S.
    Kittty,
    za to że przeczytałaś "Niezawinione śmierci" i "Dom na Sekwanie" już Cię lubię. Zwłaszcza "Dom na Sekwanie" jest świadectwem tego, że można, kiedy człowiek chce.
    No i teraz Panie dostarczyły mi kolejnej "zagwozdki".

    A nie można by wprowadzić w głosowaniu "głosów ważonych"? Na ten przykład - każdy głosujący ma trzy głosy. Na trzy osoby. O wadze głosów 1, 2, 3?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Almera ().

  • gonzo57 napisał(a):

    Niestety, część zgłoszeń , jak widać jest nieuczciwa .

    Nie trzeba specjalisty by zobaczyć, że kartka w ręce jest wklejona nieudolnie.




    Edit . By uniknąć wszelkich spekulacji foto zmienione :)

    ^Whisky^ napisał(a):

    O_O lol... faktycznie ... :E
    :kwiat: HellGirl :kwiat:
    :top1: AFERA - Nekkar :top1:
    :fkiss: /CNP - Betelgeuse :fkiss:
    Miss Ogame publiczności 2015

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez ania26 ().