Dział na forum

• Dział na forum

Otóż poirytowany działem ''oddam konto'' proponuję założyć nowy, ekskluzywny i dla ''vipów'' dział ''sprzedam konto'' ...

Jakie uzasadnienie ? każdy wie, z tych nawet niemyślących, że rzeczony dział oddam konto to jeden wielki plac targowy ;)

Oczywiście o zaletach takiego działu nie muszę chyba mówić ? Jeśli jednak tak to z chęcią odpiszę :D

Kto się zgadza zostawia łapkę w górę, dziękuję za uwagę :)
  • To temat ''oddam'' nie łamie owk, mimo tego, że te ''poważne oferty'' co są wymagane to dla osób z grubym portfelem ?

W zasadzie sam sobie odpowiem ale fajnie by było jakby ktoś z obsługi się odniósł. Nie łamie, bo jest oddam,a nie sprzedam, right ? (chodzi tylko i wyłącznie o nazwę działu, serio ? :O ). To może chociaż zamknąć to siedlisko handlu nielegalnego jak stadion dziesięciolecia ?
  • Starrk vel Lord Pyrek wrote:

Po co wylewasz swoje żale?

Żeby mało inteligentny miał pytanie :] Żadnych żali tu nie ma, a jeśli je widzisz to spójrz w słownik co znaczy to słowo, a później wróć do podstawówki.

Temat imo słuszny, bo chcąc przejąć konto nowicjusze nadziewają się non stop na odzew z gg w stylu ''100zl i twoje''. Sprzeczny z regulaminem, tak jak i rzeczony proceder więc skoro istnieje proceder, dział też powinien - logika :D
  • Hmmm, agresja słowna? Zapewne jesteś jednym z pogromców jaskiniowych troli i obrońcą nadziewających się nowicjuszy. Takowy nowicjusz po otrzymaniu takiej oto przykładowej informacji na komunikatorze, zwyczajnie podziękuje i okno rozmowy zamknie. Dalej nie widzę najmniejszego sensu w twoim temacie.

Edit: Odczułem lekką konsternację i postanowiłem sprawdzić trafność mojego określenia zastosowanego przeze mnie w poprzednim poście. Co następuje, żal jest jednym z synonimów pretensji, poirytowania lub też niezadowolenia, które to określenia oddają emocje przedstawione czytelnikowi w twoim pierwszym poście, zatem moje sformułowanie zostało zastosowane poprawnie. Jeśli cię to interesuje, to czasy podstawówki wspominam całkiem dobrze.

Ilość edycji posta jest niestety wynikiem korzystania z użądzenia mobilnego.

The post was edited 4 times, last by Starrk vel Lord Pyrek ().

• Krótko i na temat OWK zabrania sprzedawania konta lub uzyskiwania jakichkolwiek profitów w życiu realnym. Konta są własnością GFu i nie ma możliwości uzyskiwania za nie głównie pieniędzy.

exSuper moderator działu Gra i Komunikacja
    Moderator działu Pomysły i Propozycje

Regulamin Działu Pomysły i Propozycje
    Lista Tematów Zakazanych
    Jeśli widzisz nieregulaminowy post użyj przycisk Zgłoś
    Jeśli chcesz coś wyjaśnić, załatwić napisz na