116) ACS; Goku, Seth, Ama [IRON], markus [MG42], Protoss vs Marcus [WIP] - 369507,5% TOP 1 ACS uDraco & TOP 1 ACS speed uni x2 OGame.pl !

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • krzysiekr napisał(a):

    Marcus napisał(a):

    Hmm odbudowac ?? Dla kogo ?? żaden flociarz z flotą która może coś zdziałac przeciwko mg/iron w sojuszu nie gra aktywnie i grać już nie będzie. Więc po co ?
    Odbudowałem sie po 2 mniejszych gongach , teraz już nie widzę sensu .


    I tak trzymaj nie wracaj.
    Zgadzam się z przedmówcami, że niczego nie zbudowałeś. I niczego do ogame nie wniosłeś. Poza wkurzeniem niektórych graczy.
    Kiedyś handlowałem paliwem jedynie z twoim zojuszem... Były stare kontakty z czasów przed UF. Większość tych ludzi miałem po UF w buddy.
    Poinformowałem was o tym jak na mnie lecieliście, ale ty razem z bzdetem mieliście to "w poważaniu", odpowiadając zdawkowo "że nie mi". Miałeś gdzieś ludzi ze swojego soja, którzy mi zaufali mając mnie w buddy. Twoim hasłem było "liczę się tylko ja i nikt po za mna- jestem w gromadzie szczurów uczesniczących w wyścigu ".
    Napisałem, że ciebie też dorwą. I tak się stało za sprawą "po części" moją, gdyż od tamtego czasu handluję paliwem z osobami, które skasowały twoją flotę.
    Powodzenia nie w Realu bo teraz to już Auchan, ale na wyprzedażach w innych sieciówkach.

    PS: Mój przedmówca pisał o kilku twoich wtopach w tym roku. Ja widziałem jedną, ale za małą by się tak cieszyć jak z tej tutaj.




    Nic nie wiesz o historii WIP więc sie nie wypowiadaj :) Nie zbudowałem ? zbudowałem więcej niż Ty może nie tutaj ale na dawnym uni 60 gdzie jak kończyłem grać oddałem konto w najlepsze ręce które mogłem wybrać.Ale szanuje Twoje zdanie :) masz prawo tak uważać.
    Znowu wracasz do tego tematu złoma na Tobie ??
    To zapytam tak , Masz Goku w buddy sprzedajesz mu paliwo , a markusa już nie , i markus ma na Ciebie nie polecieć bo zaopatrzasz w paliwo gracza Goku ??? nicki są przykładowe (nie chce nikogo urazić), proszę Cię... żałosne.
    Postaw taką flote jaką ja postawiłem Na uni 60 od zera lub chociaż połowę tej co padła teraz i utrzymaj ją dłużej niż rok , wtedy możesz sie wypowiadać na temat flotowców. A jak nie to wracaj do kopalni i narzekaj że ktoś Cie pojechał z sojuszu gdzie masz jakiegoś gracza w buddy i sprzedajesz mu paliwo :)


    Odnośnie tematu , jeszcze raz gratuluje.
  • Zwykle nie bazgram na forum - przynajmniej w ostatnim czasie ale ...

    Dziękuję Marcusowi (WIP) za regularne skany oraz za zawsze pełna kultury rozmowę. Gratuluję pieknego starcia również jemu, bo bez sprawnych stoczni i w mierę aktywnej gry - tyle statków by nie wybudował.

    Gratuluję Marcusowi (MG) - piękne starcie w zespole, starałeś sie doprowadzić do tego juz bardzo dawno - gratuluję cierpliwości no i ... tej floty - o przynajmniej części :)

    Gratulacje dla Goku( tu nie trzeba rozróżniać :) ) - widać, że jak grasz - to szybko niszczysz ofiary - no a o to właśnie w tym chodzi.

    Gratulacje również dla pozostałych atakujących - mniej mi znanych jeśli chodzi o rozmowy - ale niki typu seth no nie są mi obce - więc graty dla wszystkich, bo jest czego gratulować.

    Pozdrawiam
    JMJ
    Tylko
    u1 (bo najwięcej graczy)
    u10 (bo tu najfajniej się bawiłem)
    u50 (bo wiem czego chcę :P )
  • Gratulacje Panowie :*
    Uśmiech sam się pojawia na twarzy gdy sojusznicy tak złomują. Życzę dalszych owocnych lotów :fsmile:


    Obrońcy życzę powodzenia w świecie bez cyferek

    Siła człowieka nie polega na tym,
    że nigdy nie upada, ale na tym, że potrafi się podnosić.
  • zemsta moze byc tylko wtedy gdy WIP-y sie obudza.. ale w sumie ciekawie by to wygladalo(wip i tak juz nie graja wiec co im zalezy)
    gdyby cala ekipa zeszla z urlopow tylko z jednym celem spakowania tych co spakowali Marcusa, i latali by nie patrzac na straty...


    gray zlomujacym co by spamu nie bylo
  • No cześć, nie spodziewałem się, że to marnotrawstwo czasu jeszcze istnieje.
    Wczoraj z kumplem gadałem na temat jakiejś gierki, przypomniało mi się o ogame, postanowiłem sprawdzić co się tu wyprawia, wchodzę w te ST i zobaczyłem moją flotkę na 370k % :D Nie pamiętam jaka flota była na koncie jak oddawałem, ale na pewno ponad 2200gś, pancków chyba tylko przybyło. Mieszane uczucie bo jednak sporo czasu i pieniędzy na te oficery się włożyło.

    Jak te formułki się pisało: GRATKI DLA AGRESORÓW, OBROŃCY SZO!

    Pozdro WIPki, jak żyjecie jeszcze odezwijcie się na skypie!
  • Zaczynałem swoją grę na U60 w czasach gdy top 1 był Truban a sojusz Dominium był w czołówce po tym nastała era WIP w którym to znaleźli się gracze z czołówki tabeli i tam nie było na nich bata. Po połączeniu myślałem że niewiele się zmieniło a tu miła niespodzianka O_O tym bardziej gratuluję udanej akcji :D
    :lm: :lm: :evil: :ow: