Konkurs: Polowanie na dynie!

    • Konkurs
    • Konkurs: Polowanie na dynie!



      Drodzy Gracze!
      Nadchodzi święto Halloween. Jest to najlepszy czas na ujawnienie swojej mrocznej strony...
      a także, by zarobić nieco Antymaterii!
      Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs.
      Dnia 31 października 2014 roku nasza ekipa porozrzuca dynie i ukryje je w postach.
      Waszym zadaniem będzie je wszystkie odnaleźć!
      Kto zgarnie najwięcej dyń, ten wygrywa!



      • Zgłoszenia postów z dyniami trwają od godziny 19:00 do 23:59 tego samego dnia.
        (Jeśli wszystkie dynie nie zostaną odnalezione, poszukiwania przedłużą się!)
      • Dyń należy szukać na obszarze całego forum (poza Archiwum).
      • Członkowie Teamu nie mogą brać udziału w konkursie.
      • Jeżeli wytropicie post zawierający dynię (załączoną na powyższym obrazku), należy go zgłosić - opcją
        Prawidłowe zgłoszenie wygląda następująco:

        Jednak nie jest to takie proste, jak do końca się wydawało - jeden post można zgłosić tylko raz!
        Jak poznać, że dany post został zgłoszony? Przycisk "Zgłoś" będzie nadal widoczny,
        ale przy próbie zgłoszenia dostaniemy informację -
        A pod postem widoczny będzie napis:



      • I miejsce - 135.000 na wybrane konto w Ogame + dodanie do grupy Zwycięzca Konkursu
      • II miejsce - 60.000 na wybrane konto w Ogame + dodanie do grupy Zwycięzca Konkursu
      • III miejsce - 30.000 na wybrane konto w Ogame + dodanie do grupy Zwycięzca Konkursu




      Powodzenia! Kto pierwszy ten lepszy!
      Wasz Team Ogame.PL
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • WYNIKI!


      Konkurs dobiegł już końca, jesteśmy pod wielkim wrażeniem, jak szybko udało się Wam znaleźć większość dyń!
      Dziękujemy za zaangażowanie i liczymy, że nie opuścicie Nas przy następnych konkursach!
      A oto Nasi zwycięzcy:

      Pierwsze miejsce, 135.000 i dodanie do grupy Zwycięzca Konkursu, zdobywa..
      jufcia!


      Drugie miejsce, 60.000 i dodanie do grupy Zwycięzca Konkursu, zdobywa..
      Edyś!


      Trzecie miejsce, 30.000 i dodanie do grupy Zwycięzca Konkursu, zdobywa..
      moloko5, PiratDrogowy oraz <Tortuffe>!


      Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a po odbiór nagród prosimy zgłaszać się do kasai poprzez prywatną wiadomość.
      Jestem i mnie nie ma ^^