zUa Sarmikowa

• zUa Sarmikowa

Chciałbym przedstawić większej rzeszy graczy, sytuację którą mogłem dzisiaj zaobserwować. Pewnie nie wielu to zdziwi, bo to że seniorita jedzie na wspomagaczach można było się spodziewać.. w końcu tag zobowiązuje :D Nie mniej, udało mi się dzisiaj przyłapać ją na gorącym uczynku :)
    Podczas skanowania okolicy, natrafiłem na małe cacuszko:

Surowce na Księżyc [x:xx:x] (Gracz: Tonerowiec) z dnia 10-10 14:52:40
    Metal: 613.019.131 Kryształ: 320.596.648
    Deuter: 197.797.337 Energia: 0
    Rabunek - 100 %
    Rabunek 1.131.413.116 MT 261.665 DT 52.333
    Aktywność
    Skan planety wykazał zaburzenia atmosfery, co sugeruje aktywność w ciągu ostatnich 20 minut.
    Floty
    Obrona
    Wyrzutnia rakiet 500 Mała powłoka ochronna 1

Oczywiście od razu coś mi nie pasowało.. w statystykach spadki we flocie.. ogromne ilości surowca, stoją samopas na moonie, floty która była na koncie nie ma. Szybkie rozpoznanie po terenie i już było wiadomo, że flota została przetopiona w handlarzu, a surowce trafią w chciwe ręce.

Surowce na Księżyc [x:xx:x] (Gracz: Tonerowiec) z dnia 10-10 15:10:39
    Metal: 0 Kryształ: 0
    Deuter: 0 Energia: 0
    Aktywność
    Skan planety wykazał zaburzenia atmosfery, co sugeruje aktywność w ciągu ostatnich 15 minut.
    Floty
    Obrona
    Wyrzutnia rakiet 375

Niestety powrotu tych surowców na moona sarmikowej nie udało się wyłapać, więc nie wkleję tutaj tego obrazka, ale czego zwykli userzy nie widzą, GO wyłapią ^^

The post was edited 2 times, last by FaTaL1Ty ().

• Przepraszam bardzo że się wtrącę ale rozumiem wasz ból dupy bo jakbyś Ty Fatal to przytulił to taki temat pewnie też by się pojawił ^^ Na szczęście surka we właściwych reckach hahaha :E Perm nie poleci, wątpię też żeby poleciało coś wgl ;)
    W każdym razie zmieńcie śliniaczki bo całe mokre, tyle sury poszło koło nosa :D

PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:
    "Nie twierdzę że jestem najlepszy, ale nie znam lepszego od siebie."
  • Ja bym tego wszystkiego na pewno nie przytulił, wysłałem tylko 50k mt :) Musiałbym lecieć reckami jak ta chciwa baba z Radomia :E , ale wtedy musiałbym mieć pewność, że się uda, palić 15-20kk deu na farming z reckami, który może się ''nie udać''.. sorry nie gram w to od dziś.
  • FaTaL1Ty wrote:

wysłałem tylko 50k mt

ach, czyli gdybyś wyfarmił te 50k mt surowca to nie byłoby push, a mój to już jest?
    ciekawa polityka powiem ci...
    widzę potężny ból tyłka, chyba wyfarmiłam ci pushkonto, inaczej byś się tak nie rzucał jak pogryziony i nie spamił mi przez ponad pół godziny podglądu w grze, swoimi sondami.

Leonidas wrote:

Jak to nie leciała na 100% ?

No jak mogła lecieć na 100% i przepalać tyle dexu, jak może również robić przepały 2x większych ilości dexu na loty przez gale, gdzie obrońca loguje się na 10 minut przed wlotem, niepojęte, tylko łulfy latają na wcześniej wskazane cele, które nigdy się nie logują, albo po 2-3 miesiącach urlopu, zdejmują go akurat gdy łulf skanuje, a po skanach oczywiście zapominają zrobić fsa i zostawiają wszystko pro skillowcom.

dawcz=] wrote:

No myślę, że GO/GA nie będzie miał jakichkolwiek wątpliwości i poleci perm.

Zaczynam rozumieć o co chodzi, nie potraficie mnie zezłomować, mimo, że nie kiszę się na 6g w zabudowanym układzie, to próbujecie wyeliminować z gry w taki sposób? Podkładając świnię? Widzę fatal, że plotki o tobie krążące są prawdziwe, jesteś dno, nie gracz.
    Spoko, GO poinformowane również z mojej strony, poczekam na decyzję.
    Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

[09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
    [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie
  • Jestem zażenowany.
    Nie po to dzisiaj na ircu zagadywałem, żebyś nawet 5k mt nie dała wysłać.
    Wstyd. Ja rozumiem, że lubić się nie musimy, ale jakaś przyzwoitość powinna istnieć.
    To było podłe :(

Ogólnie ciekawe info tak na poważnie, ale już nie gram aktywnie więc się nie podjaram :D
    Oczy mnie dziś nie bolą więc idę kupić jakieś konto na innym uni i pozłomuję w weekend :E

The post was edited 2 times, last by panWpolo. ().

• FaTaL1Ty wrote:

haha nie wieżę :D
    Tak mam ból dupy.. brawa dla pani z Radomia, nagrodę będzie można odebrać na pręgierzu :D
    Reszty wypocin nie ma co komentować.. chociaż można dodać: Zmień towarzystwo - serio, osoby które gówno o mnie wiedzą, oceniają mnie za plecami :E XD

Bo Ty życia nie masz, przyjaciół nie masz. Tylko siedzisz na forum i oczerniasz niewinnych ludzi :E
  • To, że konto było przygotowane pod push jest wiadome, to czy Sarmikowej czy po prostu wykorzystała okazje to już zupełnie inna bajka.

Nawet jeśli to dostanie bana na 7 dni, odda surowce i wróci do gry, wy będziecie pisać, że ona się pushuje, a ona będzie grać dalej... tak samo pewnie będzie z jointem za jakiś czas, wpadnie, my będziemy pisać, że on pusher, a on nadal będzie grał. Takie piękne zasady są teraz od GF więc no cóż, chyba warto próbować skoro ma się w dupie zdanie innych osób :)

Ale trochę bekowo, że temat zakłada gość, który grał z 2 przekrętami i piszę, że tag zobowiązuje.
    ~650 ST na uni x1, #1 KFZ

The post was edited 1 time, last by PsujeObrazki ().

• Ale tak na chłopski rozum to jest ewidentny push.

Kto jest pierwszym podejrzanym ? Ten kto zamiata surke.
    A że akurat nie było daleko, zbiegiem okoliczności tak się złożyło, że akurat właśnie tyle rec mt i dt miała aby surke wywieźć to kogo mam podejrzewać ? :E
    Najlepiej odwrócić kota ogonem i zrobić z siebie ofiarę, że w push wrabiają :D
    Jakby Fatal tego nie wyczaił to farming na 1.1kkkk nie ujrzał by światła dziennego a tak trzeba się bronić :E
    Moim zdaniem najłagodniejszy wymiar kary to będzie odsyłka surki na planetę GO ;)

Tak na pewno to Fatal kupił konto i niestety nie zdążył bo strażniczka moralności go ubiegła :E:E:E

E:

Tak sobie z ciekawości przeleciałem po gali i z osób potencjalnie zainteresowanych są:

Sarmik ( na najbliżej ) Webber, Ares, i Fatal który ma najdalej.
    Będąc całkowicie obiektywnym wątpię, że to Fatal kupił konto i się spóźnił :E to tak z logicznego punktu widzenia.

The post was edited 2 times, last by dawcz=] ().

• Ale ja również twierdzę, że to push, przecież to logiczne, że to push - tzn. to logiczne, że to konto było przeznaczone na push bo nikt nie kasuje floty robiąc ją na surowce i schodzi z konta... ale przecież nie napiszę, że Sarmikowa na pewno to zrobiła - na uLeo jeden taki obrobił tak z dobre 5-10 kont i co? I miał 1 bana łącznie.

Moim zdaniem najłagodniejszy wymiar kary to będzie odsyłka surki na planetę GO ;)

Nawet jakby było tam surowca na 10 mln pkt to i tak jest tydzień bana + odsyłka na planetę GO. Taka teraz jest tabela kar.

• A nie ma już takiego czegoś jak push ekstremalny i perm ? Ta gra na prawdę schodzi na psy :D

No właśnie nie ma...

Ja to konto skanowałem koło 10 i flota była jeszcze w całości, potem o tym zapomniałem bo przez bunkier i tak się nie przebijałem :D

Edit: i w sumie najbliżej to mam ja 8-) szkoda, że nie śledziłem gry :E

• PsujeObrazki wrote:

To, że konto było przygotowane pod push jest wiadome, to czy Sarmikowej czy po prostu wykorzystała okazje to już zupełnie inna bajka.

Nawet jeśli to dostanie bana na 7 dni, odda surowce i wróci do gry, wy będziecie pisać, że ona się pushuje, a ona będzie grać dalej... tak samo pewnie będzie z jointem za jakiś czas, wpadnie, my będziemy pisać, że on pusher, a on nadal będzie grał. Takie piękne zasady są teraz od GF więc no cóż, chyba warto próbować skoro ma się w dupie zdanie innych osób :)

Ale trochę bekowo, że temat zakłada gość, który grał z 2 przekrętami i piszę, że tag zobowiązuje.

hmm.. o jakich przekrętach mówisz? :) Moje przyrosty są systematyczne, nigdy też nie wylądowałem na pręgierzy, ani za multi, ani za push, wszystko jest udokumentowane i nic w tej kwestii się nie zmieni :)
  • FaTaL1Ty wrote:

No nic nie mam, nawet 50k mt puste wróciły :(

fatal tez lecial i ?? moze ta surka dla nie go była ?

10.03.2015:Cytat za "FaTaL1Ty":
    Nie zawracaj sobie nim głowy Joint :) Koleś nie potrafi zrobić synchro recków/symulować w speedsimie, a wydaje mu się że coś potrafi, latając na doczepki
    14.03.2015:TOP 1-Solo: zUy ares [MNS] vs Numer Raz (joint) [BWOLF] - 41943,47% + farming + pyskaty joint w rekach
    18.09.2015:TOP 2 solo; zUy ares [MNS] vs DrJoint [bwolf] - 40605,24% + zbiórka
  • FaTaL1Ty wrote:

PsujeObrazki wrote:

To, że konto było przygotowane pod push jest wiadome, to czy Sarmikowej czy po prostu wykorzystała okazje to już zupełnie inna bajka.

hmm.. o jakich przekrętach mówisz? :) Moje przyrosty są systematyczne, nigdy też nie wylądowałem na pręgierzy, ani za multi, ani za push, wszystko jest udokumentowane i nic w tej kwestii się nie zmieni :)

Nie jesteś głupi, grasz nie od wczoraj i dobrze wiesz, że przyrosty Motaby legalne nie były, a to o to mi chodzi, wiedziałeś jak gra, a mimo to z nim grałeś. Tobie nic nie zarzucam i nigdy nic nie zarzucałem.

gość, który grał z 2 przekrętami = Motaba/Joint

Koniec końców się okaże, że to Inar planował wspomóc się surowcami by mu handel na Allegro dalej dobrze szedł :E

• nie czytałam tej całej spinki, która tu pewnie nastąpiła :D

jednak mam taką radę, żeby ewentualne podejrzenia o push następnym razem zgłaszać bez powiadomienia całego uni o tymże wyczynie :D bo gdybym to ja się spushowała tyloma surowcami i zobaczyła temat w didzie o sobie i że ktoś to zgłasza, to z pewnością odesłałałabym wszystko... nikt się nie skuma i bana nie ma :D pushe się zgłasza bez ostrzegania pushera :P

to był post z cyklu: pani sowa radzi :D
    pozdrawiam ;)
    u68 [COMA] Ursa -> Wasat [GEN]

Sygnatura by Indestructible

"z nikim się nie ścigam, dlatego prowadzę..."
  • Ja tam nie wnikam.
    W takich akcjach najbardziej lubię jedno.

Załóżmy, że ktoś sobie kupił/wyprosił/dostał konto na push. Wydał anty żeby za jak najwięcej surki sprzedać flotę, następnie tę surkę przyfarmił, ale znalazł się ktoś czujny i sprawa się "rypła".

Pies drapał czy będzie ban, czy też go nie będzie, ale serce raduje się na samą myśl o zawiedzionym buziaczku osoby, która myślała że przytuli tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyle surowców, a tu lipa :D
    Myślę, że odsyłanie ich do GO boli bardziej niż ban :E

I wcale nie piszę tu typowo o Sarmik, tylko o wszystkich tego rodzaju sytuacjach, których na każdym uni bywa wiele.
    Jednym słowem. Radujmy się z nieszczęścia bliźniego swego 8-)

Tym się pocieszajcie, a nie tym czy będzie ban, czy nie, bo ban to na nikim już wrażenia nie robi :D

The post was edited 3 times, last by panWpolo. ().

• eee tam, nie wyszła jedna akcja na dziesięć, jest mnóstwo takich, których nikt nie zauważa. zawsze warto spróbować, bez ryzyka nie ma zysku, czy nie tak się mówi? :D
    u68 [COMA] Ursa -> Wasat [GEN]

Sygnatura by Indestructible

"z nikim się nie ścigam, dlatego prowadzę..."
  • Nie polo, mnie nie boli odesłanie tych surowców, trzeba to tak uczynię, chociaż GO jest innego zdania, ale sobie poczekam na oficjalne stanowisko, jeżeli dostanę bana ok, tydzień urlopu mi się przyda (i tak miałam na weekend wrzucać bo pewnych rzeczy jak pewnie dobrze wiesz, pogodzić się nie da), niedojdy mogły dać spokój, nie podkładać świni a spokojnie bym sobie poklikała może z miesiąc, góra dwa i skończyła grę definitywnie oddając konto (bo ani mi się chce, ani czas na to), ale nie, trzeba było zaczepiać, knuć, robić ze mnie na siłę kogoś, kim nie jestem, umysłowo opóźnione jednostki winny mieć zakaz gry w tego typu gierki.
    Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

[09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
    [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie

The post was edited 1 time, last by Sarmik ().