Announcement S&D - wątek dyskusyjny

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Brawo!! Mądra decyzja!.

"sunięte zostają zapisy:

W związku ze stosunkowo dużym ryzykiemataku Gwiazdami Śmierci, którego celem miałoby być zniszczenie księżyca,prowadzona jest osobna klasyfikacja osób, którym ta sztuka się powiodła. Zniszczenie księżyca nie powoduje jednak w żaden sposób zmiany wyniku procentowego uzyskanego przez gracza/drużynę.

Raporty z niszczenia księżyców umieszczać należy w osobnym temacie do tego przeznaczonym.

Przywrócony zostaje zapis:

"
      W związku ze stosunkowo dużym ryzykiem ataku Gwiazdami Śmierci, którego celem miałoby być zniszczenie księżyca, osoba, która dokona takiego wyczynu z pozytywnym skutkiem - zyskuje dodatkowy procent dla swojej drużyny. Procent w takim wypadku liczony jest w/g wzoru:

% za zniszczenie moona =((średnica/100)^2)/17 "

Co prawda będzie szukania więcej w jednym temacie, dla was (modów) i mniej roboty ale...
      Udogodnienie dla nas też jest :) - ehhh szkoda ze dopiero teraz .... :0 tak mój team w ostatniej edycji by wygrał :rolleyes: .
      Myśle :?: nad Aplikacją bo ostatnia edycja przyniosła mi straty w postaci GS-ów a nagroda za niszczenia była słaba a wybrałem Nadprzestrzenny.... na 15LVL .

Proszę o lepsze nagrody bo w niszczeniu jest więcej pracy niż ze standardowymi RW - trzeba wszystko zgłaszać do moderatorów, chęć niszczenia danego MOOna podawać kordy średnice itp: Ruda świadkiem ile tego było...

Jeszcze trzeba zachować minimum 12 h czasu przed atakiem i wiele innych.

Nagroda jak by była lepsza :) była by miło :D wtedy jest większa motywacja bo czas na S&D świąteczny jest - po prostu słaby....

Chciałem jeszcze zasugerować że w regulaminie s&d:
      Nigdzie nie jest napisane ile i jaki jest czas maksymalny! tj: Brak określonego przedziału czasu na wrzucenie na forum RW/Niszczenia .
      Proponuje max do 72h/96h po niszczeniu moona / zniszczeniu floty RW. By gracz uczestnik - mógł w tym czasie tą walke wrzucić wsadzić informacje o zdobytym % na forum dla teamu.

Zapomniałeś twój problem team nie zarobił %. Proponuje to ponieważ były przypadki wrzucania % po tygodniu bo ktoś znalazł RW....

Jeżeli jest taki podpunkt w regulaminie o czasie - proszę o wskazanie.

Pozdrawiam
    • gdzie tu się zapisac do tego seek and destroy masakra jakas zeby cos znales trzeba cale forum przewalic ? watek do dyskusji jest a gdzie wątek do zapisów ?

masakra

Niedziela, 13:55+1
      Zapisy trwają, zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie.

Co do zmian - proszę zajrzeć do posta S&D - wątek dyskusyjny

albo to :

erminarz Seek & Destroy

1 runda: uni 68, Nekkar, Quantum

Zapisy -> 26.11 - 07.12.2018 23:59:59
      Rozgrywka -> 10.12.2018 00:01 - 10.01.2019 23:59:59

gdzie jest jakis link do zapisów ?
      Przyjaznie nastawiony do otaczającej fauny i flory :)
    • @Pan_Tik_Tak Seek & Destroy ma swoje własne podforum: Seek & Destroy

Każde uni na którym odbywa się zabawa jest w nim wydzielone i w nim są tematy do dyskusji i zapisów.

OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

Zostań moderatorem kasai - jedyna i niepowtarzalna okazja ;)
      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • no to chyba jestem teraz w tym pod forum seek and destro , w watku do dyskusji ale nie widze tutaj zadnych osbno wydzielonych watków do kazdego uni a tymbardziej zapisów.... sory ale napisales cos co totalnie nie pomogło mi w sprawie.... bo nadal nie moge znalesc.... a najlepsze jest to ze to było był link do zapisów bo juz tam wchodzilem i widzialem jak wyglada arkusz zgłoszeniowy tylko pytanie dlaczego teraz nie moge tego znalesc ?
      Przyjaznie nastawiony do otaczającej fauny i flory :)