owen10

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cześć Wszystkim!

    Zebrałem się na odwagę i efekcie czego zakładam ten oto zacny temat. Postanowiłem Wam troszkę opowiedzieć, kim jestem, co robię, czym się interesuję i dlaczego tutaj jestem. Jeżeli kogoś to interesuje, zapraszam do lektury, jeżeli nie chce Wam się czytać, zapraszam poniżej do zadawania pytań.

    A zatem mam na imię Paweł i mam 20 lat. Ukończyłem Technikum Informatyczne i zdobyłem Technika Informatyka. Dlaczego akurat taki kierunek? Od zawsze kręciły mnie komputery, a jako młody chłopak lubiłem pogrzebać i popsuć troszkę sprzętu. Z biegiem czasu zaczęło mnie to kręcić coraz bardziej, aż w końcu przerodziło się w prawdziwą pasję. Jak się później okazało pasję jedną z wielu. Z komputerów, przeszedłem bardzo krótką drogę do elektroniki, która także bardzo mnie wciągnęła i w której zakochałem się od pierwszego wejrzenia. Elektronika a dokładnie mikroprocesory, wciągnęły mnie znowu w świat programowania. Zacząłem programować mikroprocesory, potem zacząłem robić modele i małe roboty. Z programowania, przeszedłem na stronę programowania stron internetowych a robiąc dobrze zaprogramowane strony www, konieczne było pochłonięcie grafiki komputerowej. Najpierw to była zwykła grafika rastrowa, później przeszedłem etap szkolenia o wektorach, aż w końcu skończyłem na Blenderze i grafice 3D. No i na końcu z grafiki urodziła się moja największa pasja czyli fotografia. Dzień bez zdjęcia jest dniem straconym, dzień bez aparatu w ręku jest dniem do bani.

    Okej to chyba wszystkie moje pasje i hobby jakie posiadam, a teraz trochę więcej o teraźniejszości. Pracuję w serwisie komórkowym, specjalizując się w serwisach firmy Apple i Samsung. Większość dnia spędzam nad sprzętem spod znaku nadgryzionego jabłka jednak "szajsungów" także dużo się przetacza. Oprócz tego po pracy prowadzę własną działalność gospodarczą, która łączy wszystkie moje wyżej wspomniane pasje. A potem? Potem to już tylko przyjemności, czyli Ogame, board i IRC XD

    A gdy to wszystko jest ogarnięte, to uwielbiam zapuścić dobry kawałek do kina domowego, położyć się na łóżku do góry brzuchem i popijać piwko. Gdy piwka zabraknie, biorę swoją gitarkę i gram jakieś bluesowe zagrywki.

    To najważniejsze rzeczy, o więcej musicie pytać, także czekam na wasze pytanka :>
  • Cześć owen o/

    To może już standardowe pytanie.
    Jak dowiedziałeś się o Ogame i co skłoniło Cie do złożenia podania na moda?
    "Ja to Cie przygarnąlem tak jak Shrek tego osła. Szkoda tak zostawić samego w lesie mimo tego, że cie wkurza :D " ~ panwpolo


    Ursa - Top 34 THE END
    16.07.2013 - 29.12.2014
    Bez urlopu
  • Mind_war napisał(a):

    To może już standardowe pytanie.
    Jak dowiedziałeś się o Ogame i co skłoniło Cie do złożenia podania na moda?


    O Ogame powiedział mi mój kumpel z ulicy, z którym do dziś dnia mam bardzo dobry kontakt. Wtedy jako 15 letnie chłopaki, graliśmy w OGame. Przeważnie rozgrywka toczyła się na telefonie w ukryciu przed rodzicami, albo w szkole w ukryciu przed nauczycielami.

    Do teamu dołączyłem w sumie nie dawno, ale skłoniło mnie chamstwo i totalny brak kultury w niektórych działach. Jestem zniesmaczony zachowaniem niektórych osób na forum i totalnym brakiem ich kultury. A jestem nauczony, że jak coś mi się nie podoba, to wtedy wkraczam ja i zaczynam działać. Także zamiast narzekać na administrację forum, wolałem złożyć podanie i pomóc w moderowaniu.
  • Gootek napisał(a):

    Hej =)

    1. Jak zdrówko ?
    2. Jakiego gatunku muzyki słuchasz ?
    3. Ulubiony film ?
    4. Czego się najbardziej boisz ?
    5. Kto jest dla Ciebie autorytetem ?
    6. Twoje motto życiowe to... ?

    /me Do usłyszenia
    1. Zdrówko właśnie nie za bardzo. W weekend wzięło mnie takie grypsko, że aż zlamiłem z flotką i mnie pojechali.
    2. Muzyka to przede wszystkim rock i metal, bardzo lubię muzykę gotycką, uwielbiam leżeć przy niej na łóżku i się gapić w sufit :)
    3. V jak Vendetta
    4. Najbardziej boję się, że skończy się piwo w lodówce.
    5. Steve Jobs
    6. Wymagaj od siebie, choćby inni od Ciebie nie wymagali.
  • Mari napisał(a):

    Dwa pytanka:
    Zdradzisz nam na jakim uni grasz?
    Czy słuchałeś kiedyś kawałków zespołów Blind Guardian i Powerwolf?
    Obecnie gram na U66, nie dawno zakończyłem swą przygodę także z Zagadrą. Zaczynałem na U41 i od tego się tak na prawdę zaczęło.

    Banshee napisał(a):

    + trzecie "pytanko".

    Masz dystans do siebie?
    Oczywiście, że tak, nie mam z tym żadnego problemu. Grunt to dobra zabawa, nawet jeśli trzeba się pośmiać ze mnie, to nie widzę w tym nic złego.
  • Shax napisał(a):

    Wiesz dlaczego jesteś od dzisiaj moim ulubionym modem ? :D

    owen10 napisał(a):

    ...to wtedy wkraczam ja i zaczynam działać


    I co zdziałałeś ? :XP:

    Nie uważasz, że wchodząc między wrony kraczesz tak jak one ?

    Nie wrzucając wszystkich teamowców do jednego wora jesteś tym, który leci na profit profesji (i takie,a nie inne tłumaczenie, dlaczego team 08015068550594151_:>_0 ) czy po prostu bezinteresowna pomoc ?
    Od tego co zdziałałem jest sMOD :) Ja jestem zadowolony.

    Oczywiście, że pomoc. Dzięki temu poznałem wspaniałych ludzi z teamu, i głównie dlatego było warto, bo zespół jest po prostu najlepszy z możliwych.
  • owen!

    Ładnie to tak znikać na tak długi czas zupełnie bez słowa?
    Widzę, że będziemy musieli przeprowadzić tygrysią rozmowę! Krew się poleje.
    Zima idzie i okryje Nas swoją białą pierzyną - można liczyć na jakieś Twoje zdjęcia w galerii?
    Ulubiony sport zimowy w Twoim wykonaniu?
    Jak wygląda Twój ideał kobiety?
    Wiesz co tygryski lubią najbardziej?
    Dużo masz roślinek w domu? Podlewasz je? ;)
    Co jest dla Ciebie esencją życia?

    .me gryzie owen w lewą kostkę! ]:-D