Nowy Porządek Świata?

• Nowy Porządek Świata?

Film jest składanką bardzo ciekawych reportaży. Co ciekawe, raz obejrzany, nie daje mi spokoju od ponad tygodnia.
      Dodatkowo ostrzegam, jeżeli tego nie widziałeś to Twoja wizja świata może za chwilę zostać mocno poturbowana...

youtube.com/watch?v=0wlYQ5wDM8M

Powyżej zamieszczam link. Film jest długi, jednakże dla lubiących poszperać na youtube to prawdziwy rarytas.
      START: 03:07
      Co sądzicie o całej tej sprawie?
      Jakoś wizja Georga W. Busha skaczącego z pochodnią na golasa wokół wielkiej sowy nie daje mi spokoju od kilku dni.
      Chętnie wymienię poglądy.

The post was edited 4 times, last by SKORPUCH ().

• nowy porządek ?
      ja cieszę się iż żyje w czasie PAX AMERICANA
      porządek jest kształtowany przez "państwo" utworzone przez wolnych samodzielnych i mądrych ludzi
      Wolność własność sprawiedliwość czerwonym śmierć

miejscem obecnej socjalistycznej "klasy" politycznej jest więzienie
    • A ją sądzę, że sporo wody w rzekach upłynie zanim większość ludzi wybudzi się z marazmu i wyłączając tv przejrzy na własne oczy jakimi grubymi nićmi szyta jest rzeczywistość. Kiedyś nie znałem znaczenia słowa indoktrynacja, jednak z perspektywy czasu przyglądam się z boku babilońskim socjotechnikom. Do pewnego czasu czułem gniew i frustrację, potem bezsilność. Dopiero potem dojrzałem do tego, czym tak naprawdę jest wpływ i odpowiedzialność za własny los. Swój własny i narodów. I już nawet minęła mi potrzeba uświadamiania ludzi. Na razie nie dodam nic więcej, bo na ten temat wiem sporo, ale niezbyt ściśle umiem to i zwięźle uzasadnić. To gruby temat, który wymaga merytorycznego elaboratu, a na forum OGame to mi aż tak nie zależy się wylewać. W sieci takie sprawy ludzie uznają jako dywagacje w rodzaju szarlatańskich, jednak dla mnie często to perły rzucane przed świnie. W pierwszej części Matrixa alegorią tego marazmu była postać kolaboranta Cyphera. Małą przestrogą dla sceptyków: historia jest nauczycielką życia, a historię niestety piszą zwycięzcy.
    • dopóki będziemy mieli pieniądze, państwa, religie albo inne dziwne wymysły ludzkości dopóty będziemy zniewoleni przez system, który sami sobie stwarzamy. Obawiam się, że nie jest możliwe wyjście z tego "matriksa" jeśli nie będzie on totalnie zniszczony. jeśli zostanie choć drobinka idei które w jakiś sposób narzucają cokolwiek to nic z tego nie będzie. Potrzebny jest całkowity reset wszystkiego. ale jak to zwykle bywa w rzeczywistości nie jest to możliwe, bo każdy obalacz systemu tworzy swój kolejny system...
      bądź pozdrowiony kimkolwiek jesteś

• najgorsze jest to, że my jako obywatele nie możemy z tym nic zrobić, mimo, że to NAS dotyczy to nie mamy na to wpływu. ale coś mi się zdaje, że długo ten nowy porządek nie potrwa, za dużo w tym agresji, za dużo przemocy. myślący inteligentni ludzi o ile nie zostaną zastraszeni lub wytępieni to zbiorą się i będą walczyć, ale to i tak początek jeszcze nowszego porządku świata i tak w kółko. samozabijająca się cywilizacja zagłady.
      tu ciekawy link do zadziwiających wiadomości na tema USA niezaleznemediapodlasia.pl/swi…e-to-tylko-kwestia-czasu/
      co jeszcze ciekawsze, FEMA skończyła swoje wszystkie zamówienia w ubiegłym roku, co za tym idzie są już gotowi;)
      bądź pozdrowiony kimkolwiek jesteś