Przyklejony webber, zUy ares, Mallory Knox, Mickey Knox, zUy kUn [MNS] vs dawczu, Eddard Starsky, Knopers, ZUAKUNA , DrJoint [GEN&BWOLF] - 78502,49% - TOP 1 ACS :E wojna

  • Ursa

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ale fajnie się porozbijaliście :D
    Cała akcja miód malina, strat sporo, ale ile frajdy!
    I jaka gorąca dyskusja się zawiązała w sojuszu przy okazji :)
    Jest mega %, jest zabawa.

    Wszystkim wielkie BSzo!
    Co ma być to będzie i do naSTępnego :)

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Sarmik napisał(a):

    dawczu, bo mi dexu szkoda było w sytuacji gdyby zawrócili, poniosło ich i nie zawrócili, fakt, żałuje, że nie puściłam recków, ale to tyle z nie dogrania czegoś z naszej strony :D
    Fatalny, jakbyś chciał to byś był, w końcu jak gsy doleciały to i Twoja flota mogła x lat wcześniej startować, odwagi z mlekiem mamy, taty czy cioci nie wypijesz :*

    Sarmik, proszę cie, jeśli nie znasz kulis to daj sobie spokój chociaż w tym starciu =)
    Dzięki.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez FaTaL1Ty ().

  • Graty dla wszystkich biorących udział w starciu :top1: Ja tam się w cale nie czuje przegrany... Pokazaliśmy wam co to znaczy mieć jajca i was uszczupliliśmy troszkę z flot ^^
    Niestety nie każdy mógł/chciał lecieć... Ale kulisy zostawię już dla siebie ;) SZO dla wszystkich :gszo:




    PS: Nieco inaczej to ss nam pokazywały - 26kk vs 24kk flot i taka różnica... Pimpus chyba ktoś nie będzie zadowolony ze sprzedałeś jego taktyczne zagranie... ahh te odpowiednio puszczone floty, szkoda ze przy obronie nie da się lecieć w związku i dodawać do niego floty w dowolnej kolejności... By się mógł troszkę nam bilans zmienić ;)
    :fa: Kruki latają razem,orzeł szybuje sam :fa:

    Ursa Top 6 - top 5 Flot :juzpotobie:
    *Zacząłem grac 6 miesięcy po starcie uni
    Top 1 SoloTop 1 Acs
  • Gratulacje pieknego %, no i wygrania wojny :)

    Szacunek dla obu stron za lot do konca :) niestety czasem cos sie pozmienia i trzeba zdecydowac czy ma sie jaja i walczy znajac koncowy efekt, czy zostawiamy flote kolegi... Dobrze ze tutaj wybraliscie ta pierwsza opcje :)

    Odbudowy dla Wszystkich :)

    Pozdrawiam z Rumunii! :)

    21-GoW
    33-KoU
    Leo-MNS
    Ursa-MNS
    Wasat-MNS
    Antares-TAG
    Quantum-TTG
    Galatea-NFZ
  • nie czytałam tych wszystkich przepychanek, bo mi się nie chce :P
    mogę jedynie potwierdzić, że dawczu planował podstawkę pod kontrę na gs już od dłuższego czasu, więc to nie był przypadek na pewno

    co do starcia to szo wszystkim
    i dzięki, że awansowałam 3 oczka w czasie pobytu na woodstocku :E
    u68 [COMA] Ursa -> Wasat [GEN]

    Sygnatura by Indestructible

    "z nikim się nie ścigam, dlatego prowadzę..."
  • Bad Brolly napisał(a):

    Graty dla wszystkich biorących udział w starciu :top1: Ja tam się w cale nie czuje przegrany... Pokazaliśmy wam co to znaczy mieć jajca i was uszczupliliśmy troszkę z flot ^^
    Niestety nie każdy mógł/chciał lecieć... Ale kulisy zostawię już dla siebie ;) SZO dla wszystkich :gszo:




    PS: Nieco inaczej to ss nam pokazywały - 26kk vs 24kk flot i taka różnica... Pimpus chyba ktoś nie będzie zadowolony ze sprzedałeś jego taktyczne zagranie... ahh te odpowiednio puszczone floty, szkoda ze przy obronie nie da się lecieć w związku i dodawać do niego floty w dowolnej kolejności... By się mógł troszkę nam bilans zmienić ;)

    idea godna uwagi,ale...gdzies jest granica...:E tym bardziej,jak sie nie ma najsliniejszych flot do dyspozycji :ziew:
    czyli wychodzi na to,ze uszczuplili floty,kosztem swoich flot? :P i to sa jaja!...jak berety. Powazne wzmocnienie :D
    seryjni samobojcy dali kolejny popis ;P
    graty akcji i % do wojny!
    Pablo ! Ty to jestes jednakk potwor! :P heheh
    pozdrowienia
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Angelo Di Livio ().

  • W koncu moge odpisac :D
    Na wstepie dzieki za lot :) straty spore ale wartalo :D:D

    co do akcji no to szacun dla obroncow za to ze zostali choc chyba znali wynik ale...
    ale... tu sie konczy wszystko co mozna wiecej dobrego o nich powiedziec !
    Lameriada jak przystalo na Gen ! chcieli, mysleli, oberwali !

    SZO tym co sie odbudowują i powodzenia w realu Knopersowi lub na innym uni :)
  • dawcz=] napisał(a):

    Poprawione Nie zaznaczyłem, że odrońca zbiera złom

    ---

    Wyciachane RW, zostawione same zbiórki, żeby nie rozciągać za bardzo tematu.
    Autocenzura też ciach.
    Fajnie że Pan mod wyciachał POPRAWNY bilans obrońców.
    Może go Pan oddać? Tudzież wyliczyć od nowa i wkleić. x_x
    Nie po to obrońcy dają zbiórkę recków z poprawnym bilansem żeby ktoś wycinał.
    Po dwa mógł Pan dać spoiler...

    ---

    Nie mogę go oddać. Aczkolwiek pozwalam aby ktoś to wyliczył ponownie :)
    Nie wpływa on tutaj na nic, więc w moim mniemaniu nie jest niezbędny, jest tylko dodatkową informacją.
    Z opcji spoiler mógł też skorzystać użytkownik wstawiający w/w RW :)

    3.08.14 - Mati
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • "Nie mogę go oddać. Aczkolwiek pozwalam aby ktoś to wyliczył ponownie :)"
    Trzeba było myśleć co się kasuje. :E

    "Nie wpływa on tutaj na nic, więc w moim mniemaniu nie jest niezbędny, jest tylko dodatkową informacją."
    Bilans obrońców nie jest ważny? Dodatkowa informacja? Ciekawe od kiedy bilans jest tylko dodatkową czyli zbędną informacją.

    "Z opcji spoiler mógł też skorzystać użytkownik wstawiający w/w RW"
    To Pan jest moderatorem to od Pana wymaga się znajomości forum.

    Może autor tematu uwzględni zbiórki:
    webber, zUy ares, Mallory Knox, Mickey Knox, zUy kUn [MNS] vs dawczu, Eddard Starsky, Knopers, ZUAKUNA , DrJoint [GEN&BWOLF] - 78502,49% - TOP 1 ACS :E wojna
    ?
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez powyginany drucik ().