POŻEGNANIE z kassio

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• POŻEGNANIE z kassio

Ci co się już przenieśli to widzą, że nie poszedłem tam gdzie wszyscy tylko na nekara bo jestem górnikiem i chcę mieć więcej czasu dla siebie.

Żegnam wszystkich starych znajomych z kasjo, których poznałem przez te 2-3 lata sam już nie wiem kiedy zacząłem tu grać.
      Poznałem wielu wspaniałych ludzi, część z nich po jakimś czasie obróciła się przeciwko mnie pomimo, iż nie przyczyniłem się do tego.
      Cóż ludzie zmiennymi są, a szczególnie online gdy pozostają anonimowi to wychodzi zła strona fałszywość bla bla bla.
      Wrogowie stali się przyjaciółmi. Do teraz nie rozumiem jak to się działo.
      Wielu odeszło i chwała im za dojrzałą decyzję.
      Część poszła na oriona. Też chciałem ale dla mnie to od dawna już emerytura i górniczenie floty :) Mniejszy speed mniej czasu zmarnowane na grę.

Więc jakoś tak było z moimi sojuszami:
      VEN
      Elisjum
      PIK
      Riot
      and alone in the dark

Dziękuję tym wszystkim za umilanie czasu, wspólne dyskusje. Wszystko się kończy tylko wspomnienia pozostają.
      Wszy uprzykrzające mi życie za nic, za żaden atak, za żaden pocisk i wybielające się na każdą stronę to życzę wam długiej i owocnej gry na ogame. Grajcie jak najdłużej i marnujcie swoje marne życie przed monitorami. Setki godzin na skanowania i pociskanie mnie jaki to jestem słaby bo żal w dupę ściska, że nieuchwytny.

Na zakończenie dziękuję Adlerowi9 za to wspaniałe konto, które podwoiłem w kilka miesięcy i nie zezłomowałem więc można powiedzieć sukces.

PA PA mam nadzieję, że się już nie spotkamy bo nie chcę tak długo grać aby dotrwać do kolejnych fuzji.
      Jarek :piwko:
    • wpisał się jarwq to i ja ;)

może mi walnie tego mona na nektarze ;) pewnie top 1 będzie

a co do gry to nie szło mi tutaj ta prędkość nie dla mnie

pogratuluje jeszcze raz tym co mnie złomneli (do trzech ) tylko on jak mnie pamięć nie myli

no i co powodzenia w grze albo w w realu z naciskiem na to drugie :)

hej