Przyklejony SOLO; ZUAKUNA vel MOTABA vs lecenafs [NO NAME] - 17638,09 % ------>>>>> TOP 1 SOLO + FARMING + ZBIÓRKA + 1 ŻYCZENIE

  • Ursa

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • SOLO; ZUAKUNA vel MOTABA vs lecenafs [NO NAME] - 17638,09 % ------>>>>> TOP 1 SOLO + FARMING + ZBIÓRKA + 1 ŻYCZENIE

    Witam wszystkich no może prawie wszystkich obrońcę obserwowałem od kilku dni i nawet dobrze się pilnował wbiłem mu w układ ale przytomnie uciekł na innego moona mowa o 9 gali. Nie wierzyłem że nadarzy się taka okazja bowiem dostałem cynk od BROLLIEGO .
    Nie miałem takiej ilości deuteru ok 90 kk z reckami tak więc nie poleciałem za pierwszym razem . Zsyłka z innych planet i skan a tu flota ciągle stoi
    w takim samym stanie jak 20 h wcześniej(flota stała bez aktywności ponad 30h!!!!).Szybki lot ograniczonym składem floty z powodów deuterowych dlatego się nie przebiłem za pierwszym strzałem ale potem poszło już gładko. Obrońca najprawdopodobniej do tej pory się nie logował mimo wszystko SZO. Zebrałem 80 k recków 8k ktos zakosił i wiem kto to był (tylko metal) odda z nawiązką :)

    POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH KTÓRZY CHCĄ BYĆ POZDROWIENI !!!!

    Dla osób które twierdzą że konto lecenafs kupiłem żeby zezłomowac zapraszam na konsultacje psychiatryczne to tyle ode mnie.


    Podziękowania dla BROLLIEGO za zaufanie oraz za cynk.




    Starcie z 2014-07-23 następujących flot:


    Agresor ZUAKUNA (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 420.000
    Krazownik 50.000
    Niszcz. 9.000


    Agresor ZUAKUNA (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Panc. 25.000


    Agresor ZUAKUNA (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    O.wojenny. 9.000


    Obrońca lecenafs (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 10.547
    D.transp. 1.823
    L.myśliw. 390.173
    C.mysliw. 494
    Krazownik 15.987
    O.wojenny. 213
    Recykler 21.362
    So.szpieg. 2.803
    St.kolon. 2
    Bombowiec 53
    Panc. 32.149
    Niszcz. 134
    G.Smierci 1


    ...po 6 rundach:


    Agresor ZUAKUNA (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 151.867 -268.133
    Krazownik 44.084 -5.916
    Niszcz. 8.992 -8


    Agresor ZUAKUNA (x;xxx;xx)
    Flota:
    Panc. 24.955 -45


    Agresor ZUAKUNA (x;xxx;xx)
    Flota:
    O.wojenny. 8.965 -35


    Obrońca lecenafs (x;xxx;xx)
    Flota:
    Krazownik 1 -15.986
    O.wojenny. 1 -212
    Panc. 646 -31.503
    Niszcz. 15 -119
    G.Smierci 1


    Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety.


    Agresor stracił łącznie 1.251.021.000 jednostek, z dofarmieniem 1.251.021.000.
    Obrońca stracił łącznie 5.190.809.000 jednostek, z dofarmieniem 5.190.809.000.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 1.088.825.700 metalu i 674.982.900 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 17638,09%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.

    DOFARMIENIE:

    Agresor wygrał bitwę!


    Przejął 63.859.394 metalu, 9.762.170 kryształu, 20.184.061 deuteru.



    Przejął 19.180.108 metalu, 4.881.085 kryształu, 10.092.030 deuteru.


    Przejął 16.256.720 metalu, 2.440.542 kryształu, 5.046.015 deuteru.


    Przejął 8.128.359 metalu, 1.220.271 kryształu, 2.523.008 deuteru.

    Zbiórka PZ:
    40.000 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 800.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 1.088.825.700 jednostek metalu i 674.990.700 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 400.000.000 jednostek metalu i 400.000.000 jednostek kryształu.


    3.333 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 66.660.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 693.027.200 jednostek metalu i 280.774.700 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 33.330.000 jednostek metalu i 33.330.000 jednostek kryształu.


    10.000 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 200.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 659.697.200 jednostek metalu i 247.444.700 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 100.000.000 jednostek metalu i 100.000.000 jednostek kryształu.


    8.600 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 172.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 559.697.200 jednostek metalu i 147.444.700 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 86.000.000 jednostek metalu i 86.000.000 jednostek kryształu.


    9.000 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 180.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 473.697.200 jednostek metalu i 61.444.700 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 118.555.300 jednostek metalu i 61.444.700 jednostek kryształu.


    9.067 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 181.340.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 355.141.900 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 181.340.000 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.


    Udało się zebrać 919.225.300 metalu i 680.774.700 kryształu.


    Created by cuteConverter v 0.3.2.2 - Adam Woźniak

  • Graty nowego top 1 solo! :top1:

    Wiedziałem ze ci siądzie ^^ I nie ma za co dziękować, wyskanowałem i pacnałem go na innych galach, to co reszta miała tak stać i czekać na dropsy?

    A krzykacze niech gadają co chcą, ale na logikę panowie, jakby to był push, to by nie było łatwiej mu rozwalić go tam gdzie go ma w us? A nawet jeżeli chciałby być wiarygodnym pusherem by sobie recki skołował... a nie na 2 razy wiosłował z ryzykiem ze dropsy zawiną bo przecież 100us to nie mało :E
    :fa: Kruki latają razem,orzeł szybuje sam :fa:

    Ursa Top 6 - top 5 Flot :juzpotobie:
    *Zacząłem grac 6 miesięcy po starcie uni
    Top 1 SoloTop 1 Acs
  • Wow !!! Co za powrót Motaba za starych dobrych czasów , w końcu tam gdzie jego miejsce na samym szczycie !! Ręce same składają siś do oklasków !!
    A nie czekaj .. Od oczątku
    Gratuluje top 1 pushu na Ursie . Lecenafs od jakiegoś czasu chciał oddać konto , o czym informował na bordzie , nie omieszkałem napisać do niego i na gg dostałęm info , ze odda ale za 333 złote :)
    Jak widać w starciu oddał Motabie , który spushował się ślicznie ...
  • No dobra. Wpiszę się na poważnie bo widzę że zgłaszasz :(

    Gratulacje TOP 1 solo. Chylę czoła.
    Nie wiem po co te obserwacje. Wystarczyło napisać do niego na gg, kupić i zezłomować, ale widzę że mam tu styczność z profesjonalnym i honorowym graczem i wolałeś pokonać go tylko i wyłącznie używając swoich ponadprzeciętnych umiejętności.

    Byś jeszcze chwilę obserwował i wiedziałbyś że rutynowo zostawia niedaleko Ciebie flotę na 30h, to i GS'ami byś doleciał :E

    Gratki raz jeszcze :brawo:
  • Chylę czoła, zapomniałam pogratulować na pw, rzadko kiedy widuje się tak lamerską ustawkę z kupionego konta, ale czego mamy wymagać od gościa, który tyłka nie potrafi ruszyć z 9 gali gdzie się cieplutko i spokojnie puszuje, gratuluje z całego serca lamerstwa, przebiłeś wszystko tym wyczynem...
    Inaczej się nie dało prawda? Musiało to być konto w 9 gali, Ty się najnormalniej BOISZ nosa wyściubić z tego swojego gniazdka rozkoszy, mam nadzieję, że w końcu wpadniesz w zapowiedziane odwiedziny, tylko pamiętaj pro graczu, ja konta nie sprzedaję :E
    [ciach]

    ---

    Flame ciach.

    24.07.14 - Mati
    Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

    [09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
    [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie
  • O prosze Motaba ruszył tyłek - tylko jak już ruszył to widać jak bardzo zależy Ci na top1 solo co prawda wpadło ale....... styl czy jego brak na KUPIONYM koncie lecenafs pisał o tym na lewo i prawo tylko cena spadała, pewnie i tak zaraz po wpisaniu postu zgłosisz go ale co tam - Nie gratuluje takiego top1.....


    Najlepsze solo 236944.04%



    uHydra -14ST
    uUrsa - 144ST
    uWasat - 35ST
    uUriel -60ST - top 3 solo
    uXanthus - 10ST
    uKalyke - 109ST
  • Sarmiczko ja skanuje jak mi się podoba i jak trafisz się po drodze to czemu miałbym bota omijać? XD ty lepiej swojego pieska (znaczy się konia) naucz liczyć w końcu, bo jak mu ktoś podaje czas powrotu reckow, a on pomimo to i tak przestrzela, to chyba coś jest nie tak 0_o

    A co do reszty, ja tam motabie wierze w to st, nie wiem jakie walki kręcił kiedyś i nie obchodzi mnie to, poza tym nie widziałem go tu na pręgierzu, a kilku z was owszem :E
    :fa: Kruki latają razem,orzeł szybuje sam :fa:

    Ursa Top 6 - top 5 Flot :juzpotobie:
    *Zacząłem grac 6 miesięcy po starcie uni
    Top 1 SoloTop 1 Acs
  • Bad Brolly napisał(a):

    Sarmiczko ja skanuje jak mi się podoba i jak trafisz się po drodze to czemu miałbym bota omijać? XD ty lepiej swojego pieska (znaczy się konia) naucz liczyć w końcu, bo jak mu ktoś podaje czas powrotu reckow, a on pomimo to i tak przestrzela, to chyba coś jest nie tak 0_o

    A co do reszty, ja tam motabie wierze w to st, nie wiem jakie walki kręcił kiedyś i nie obchodzi mnie to, poza tym nie widziałem go tu na pręgierzu, a kilku z was owszem :E


    No tak, Ty nawet po aktywkach skanujesz, już takiego "podręcznego" znałam u młotusia, w sumie nie dziwię się, on na każdym uni musi mieć chłopczyka od brudnej roboty, tu się trafiłeś Ty, nawet pasujesz :E

    Tu może nie widziałeś, poszukaj na innych uni, ale jak szukasz tak jak skanujesz to marne szanse :XP:
    P.S Broszek, może mień nicka na jakiś taki ciekawszy, Jolanta, Katarzyna, Monika, jak już młotuś na nowo zmienił swoją płciowość z bycia Agnieszką na jakąś złą kunę (kuny są fajne, takie puchate stworzonka) to pewnie brakuje mu "partnerki", nie bądź wredny, pomóż mu.
    Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

    [09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
    [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Sarmik ().

  • Przestań Soniu pajacować, wytykasz komuś drzazgę w oku nie zauważając ze masz kłodę w swoim :E A co do nicka to jak ci się nie podoba sama zmień na jakiś bujny ciekawy typowo warszawski nick :E A jego nick przynajmniej ja tak wnioskuje - ze to chodzi o przedrzeźnianie konia, zuy kun - zua kuna... Troszkę logiki nie zaszkodzi, ale czego tu się spodziewać po soju nerdów :E
    :fa: Kruki latają razem,orzeł szybuje sam :fa:

    Ursa Top 6 - top 5 Flot :juzpotobie:
    *Zacząłem grac 6 miesięcy po starcie uni
    Top 1 SoloTop 1 Acs
  • Oj przepraszam, serio to ta niegramatyczna zbitka literek, przy której średnio ogarnięta osoba z podstawowym pojęciem deklinacji załamuje ręce, jest natrząsaniem się z nicka innej osoby?
    :roll:

    Nerd - "Słowo nie ma ścisłego polskiego odpowiednika. W dosłownym tłumaczeniu znaczy „spec”, jednakże po angielsku jest to raczej rozumiane negatywnie, podczas gdy w języku polskim brzmi jednoznacznie pozytywnie" (wikipedia)

    Dziękuję, tego się po Tobie nie spodziewałam ^^
    Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

    [09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
    [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie
  • Bad Brolly napisał(a):

    Przestań Soniu pajacować, wytykasz komuś drzazgę w oku nie zauważając ze masz kłodę w swoim :E A co do nicka to jak ci się nie podoba sama zmień na jakiś bujny ciekawy typowo warszawski nick :E A jego nick przynajmniej ja tak wnioskuje - ze to chodzi o przedrzeźnianie konia, zuy kun - zua kuna... Troszkę logiki nie zaszkodzi, ale czego tu się spodziewać po soju nerdów :E

    Wnioskuje, że jesteś tym typem w towarzystwie, który tłumaczy wszystkie żarty. ;)

    Pikna ustawka, ale top 1 długo zostanie, na twoje nieszczeście szybko zauważyłem złom - wnioski nasuwają się same. :)
    Przykro mi, nie mogę ci pomóc, jestem Koniem

    kUn telepata, trochę owsu i lata

    <pasibrzuch> Ty kogo byś nie zezłomował to i tak będzie źle, bo to Ty ;)

    <Sarmik> taa, jestes zwycieskim plemnikiem tego sojuszu

    <Mind_war> ludzie maja do mnie szacunek

    <Jezus> Nie mam pojecia
    <Jezus> Pytaj konia
  • Wnioskuje, że jesteś tym typem w towarzystwie, który tłumaczy wszystkie żarty. ;)


    to ja jestem Pani Sowa i jestem od tłumaczenia wszystkiego!
    Polo, powiedz im :(

    a co do starcia, to chyba zostało wstawione po to, żeby można się było pokłócić :D
    u68 [COMA] Ursa -> Wasat [GEN]

    Sygnatura by Indestructible

    "z nikim się nie ścigam, dlatego prowadzę..."
  • Fajny %, imponująco duże floty. Szkoda, że się nie ruszał te 30h bo to ujmuje zaszczytów, ale i tak top zakończony nierozstrzygnięciem to coś zaskakującego. Tak czytając wszystkie wypowiedzi, niestety po "przeczyszczeniu z offtopu", zastanawia mnie, czy jeśli ktoś jest (jak np ja) takim dzieckiem we mgle i nie ma pojęcia kto gra jedynie chcąc sprzedać konto, a kto gra normalnie i zechce kogoś zezłomować, trafiając akurat na takiego co szuka kupca na swoje dobra, to faktycznie ktokolwiek uwierzy, że złapał to rozwalił :P Bo jeśli faktycznie kupione to spoko, kpina na miejscu, ale jeśli nie, to trochę smutne, że tak to się kończy.
    Brolly, jechanie komuś po nerdach i warszawiakach to jakiś błyskotliwy sposób na obejście ryzyka "przeczyszczenia" przez moda ? :P

    Cpt K napisał(a):

    na twoje nieszczeście szybko zauważyłem złom - wnioski nasuwają się same.
    To Ty będziesz oddawać ten metal z nawiązką ? :P