Zakaveli, Siedem i NoName [D P] vs mr eko i Dejavu [CDnDR], Mroczny [BTC], znamek [ELITA] - 231087,61%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • A tam, zaciemniasz sprawe, nie wiem po co. A czy to taki teoretyczny bilans? To albo sie wkleja, ze nikt nie zebral... albo uzgadnia sie recki z opozycja i wkleja uzgodniony. Zwlaszcza w tak wyjatkowym przypadku.
    To kto mniej wtopil interesuje mala grupke osob, a cala reszte interesuje porownanie tego starcia z innymi. Zreszta ty tez chyba nie czytales uwaznie. Malo kto czyta posty pod RW, zwlaszcza jak jest kilka stron do przewiniecia.
    No, ale sobie wiecej jezyka strzepic nie bede, takze powodzenia w takim razie zycze angielskojezycznym czytelnikom, albo tym mistrzom swiata w czytaniu co tam w postach jest napisane. Good luck! & Viel Spaß!
  • No proszę coś się jeszcze dzieje na starych śmieciach. Starcie top 1 powiadacie to aż z sentymentu żal się nie wpisać, choć z przeczytaniem całego tematu już gorzej. Gratki dla wszystkich i mam nadzieje, że będzie okazja zobaczyć rozpierduche tego typu z udziałem największej polskiej floty. ;)

    PS.
    że też jeszcze się wam chce :)