Zakaveli, Siedem i NoName [D P] vs mr eko i Dejavu [CDnDR], Mroczny [BTC], znamek [ELITA] - 231087,61%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Zakaveli, Siedem i NoName [D P] vs mr eko i Dejavu [CDnDR], Mroczny [BTC], znamek [ELITA] - 231087,61%

    TOP 1 ACS Ogame.pl

    TOP 1 ACS Ogame world (chyba)




    Ode mnie:

    Miały paść same gsy mr eko a padło wszystko prócz tego :E . W sumie zabawna sytuacja jak obrońca najpierw wyzywa Nas od noobów
    Od: mr eko [x:xxx:xx]
    Do: Zakaveli
    Temat: RE:RE:Nie dotyczy
    Data: 24.06.2014 19:43:57
    usuń quoteodpowiedz zgłoś
    nobby jestescie


    a chwile później wydzwania po pół uni na podstawkę :D - piękna postawa. Dziwi egzotyczny skład obrony i chęć poświęcenia własnych flot na rzecz mr eko - który może nawet jest na plus:E. Wiedzieliśmy jaki może być bilans starcia ale Nas to nie wzruszało zbytnio bo procent zacny jak i floty które padły . To teraz rok odbudowy i robimy kolejne :XP:

    P.S. S&D chyba wygramy :E .

    Od Siedem:

    Nawet nie wiem co się powinno napisać przy takim raporcie.

    Spodziewaliśmy się podstawki, osobiście zamiast znamka liczyłem na who... chociaż i tak nie spodziewałem się, że obrońcy są gotowi poświęcić swoje floty i uratować GSy które z takim sposobem latania padną prędzej czy później - kto teraz Cię obroni? ;)

    Jestem bardzo zadowolony z tego starcia, starty są spore po obydwu stronach ale przy takim %, mam to delikatnie mówiąc, w dupie. My za jakiś czas się odbudujemy, kroczek po kroczku ale w przypadku obrońców to nie będzie taka łatwa sprawa i to cieszy.
    Można powiedzieć, że jedynym zwycięzcą jest eko który nakłonił innych by rozbili się dla niego - szacun.

    Od siebie chciałbym jeszcze dodać pozdrowienia dla czwórki graczy która miała wpływ na moją grę, tj. Aishy, Dzioba, Shade oraz Mnementha.
    Dodatkowo nie omieszkam pozdrowić tych których pamiętam czyli Lemonka, Frozena, Bezsensusa, Konika, Ślepego, Gemba, Dargotha, Blaza, Mazura, Cinzano, Veassa, ulubieńca wszystkich Zealota, Taraka, dluuugiego, killera, Baranq, skara, ronikona, Rafiego, Madderdina, Osirisa, ewentualnie Ciap, oczywiście całe [D P],[I D] i wszystkich znajomych oraz dla pięknych kobiet za to, że są piękne.

    Dzięki kompanom lotu za stalowe jaja przy ostatnich 2 minutach:
    "to była przyjemność z wami grać"
    "kończę grę jak się rozbijemy"
    "jak się rozbijemy to trudno, tylko zabawa"
    Byliście cholernei motywujący! :P

    SzO i jednym i drugim!


    Od NoName:

    Trochę się napracowaliśmy rozważając wszystkie możliwości ale chyba było warto. Nie przypuszczał bym że niewinne proste rw na 50k %
    zamieni się w takie. Tak duża obrona była lekkim zaskoczeniem ale cóż nie wyszło tak źle :E . Dedy dla całego u67 które jest chyba najlepszym uni na jakim gram
    i reszty znajomych, sojuszników których długo by tu wymieniać, szczególnie dla Logi który kiedyś jako pierwszy nakreślił mi zasady tej gry.
    Do następnego =) .


    Starcie:

    [center]Starcie następujących flot:

    Agresor Zakaveli
    Flota:
    Mały transporter 185.000
    Lekki myśliwiec 1.700.000
    Ciężki myśliwiec 5.000
    Krążownik 500.500
    Okręt wojenny 50.000
    Bombowiec 2.000
    Pancernik 170.000
    Niszczyciel 44.004

    Agresor Siedem [D P]
    Flota:
    Mały transporter 200.288
    Lekki myśliwiec 903.557
    Ciężki myśliwiec 560
    Krążownik 110.000
    Okręt wojenny 10.001
    Pancernik 69.935
    Niszczyciel 30.516

    Agresor NoName [D P]
    Flota:
    Mały transporter 245.818
    Krążownik 98.965
    Okręt wojenny 11.287
    Sonda szpiegowska 1
    Bombowiec 2.130
    Pancernik 70.012
    Niszczyciel 4.971

    Obrońca mr eko [CDnDR]
    Flota:
    Mały transporter 94.797
    Lekki myśliwiec 156.147
    Ciężki myśliwiec 8.238
    Krążownik 12.977
    Okręt wojenny 6.907
    Sonda szpiegowska 34.748
    Statek kolonizacyjny 11
    Bombowiec 1
    Pancernik 10.141
    Niszczyciel 317
    Gwiazda Śmierci 1.433
    Obrona:
    Wyrzutnia rakiet 610
    Lekkie działo laserowe 210

    Obrońca Dejavu [CDnDR]
    Flota:
    Lekki myśliwiec 415.977
    Ciężki myśliwiec 5.558
    Krążownik 54.954
    Okręt wojenny 10.000
    Pancernik 82.619

    Obrońca Mroczny [BTC]
    Flota:
    Lekki myśliwiec 2.000.000
    Krążownik 273.613
    Pancernik 134.823

    Obrońca znamek [ELITA]
    Flota:
    Lekki myśliwiec 1.090.240
    Ciężki myśliwiec 33.017
    Krążownik 99.896
    Okręt wojenny 41.000
    Pancernik 117.936

    ...po 6 rundach:

    Agresor Zakaveli
    Flota:
    Mały transporter 10.691 -174.309
    Lekki myśliwiec 98.712 -1.601.288
    Ciężki myśliwiec 669 -4.331
    Krążownik 208.287 -292.213
    Okręt wojenny 39.111 -10.889
    Bombowiec 1.698 -302
    Pancernik 144.103 -25.897
    Niszczyciel 38.102 -5.902

    Agresor Siedem [D P]
    Flota:
    Mały transporter 12.206 -188.082
    Lekki myśliwiec 54.538 -849.019
    Ciężki myśliwiec 68 -492
    Krążownik 47.284 -62.716
    Okręt wojenny 7.974 -2.027
    Pancernik 59.701 -10.234
    Niszczyciel 26.329 -4.187

    Agresor NoName [D P]
    Flota:
    Mały transporter 15.674 -230.144
    Krążownik 43.477 -55.488
    Okręt wojenny 9.028 -2.259
    Bombowiec 1.845 -285
    Pancernik 59.958 -10.054
    Niszczyciel 4.309 -662

    Obrońca mr eko [CDnDR]
    Flota:
    Mały transporter 10 -94.787
    Lekki myśliwiec 15 -156.132
    Ciężki myśliwiec 5 -8.233
    Krążownik 116 -12.861
    Okręt wojenny 861 -6.046
    Sonda szpiegowska 1 -34.747
    Pancernik 2.847 -7.294
    Niszczyciel 191 -126
    Gwiazda Śmierci 1.433

    Obrońca Dejavu [CDnDR]
    Flota:
    Lekki myśliwiec 42 -415.935
    Ciężki myśliwiec 3 -5.555
    Krążownik 467 -54.487
    Okręt wojenny 1.168 -8.832
    Pancernik 21.455 -61.164

    Obrońca Mroczny [BTC]
    Flota:
    Lekki myśliwiec 189 -1.999.811
    Krążownik 2.227 -271.386
    Pancernik 33.531 -101.292

    Obrońca znamek [ELITA]
    Flota:
    Lekki myśliwiec 109 -1.090.131
    Ciężki myśliwiec 15 -33.002
    Krążownik 895 -99.001
    Okręt wojenny 4.877 -36.123
    Pancernik 31.468 -86.468

    Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety.

    Agresor stracił łącznie 30.354.622.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 53.080.656.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 14.914.935.000 metalu i 8.193.826.200 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 231087,61%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: -4.601.169.000, K: -961.012.800, D: -1.683.679.000, P: -7.245.861).
    Bilans obrońcy (M: -30.200.806.500, K: -18.157.946.500, D: -4.720.755.000, P: -53.079.508).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.3.2.1 - Adam Woźniak[/center]
  • No i to by było na tyle jeżeli chodzi o S&D. Te nanity to jednak chyba muszę sobie sam zbudować. :P

    Co do samego tematu to dla postronnych graczy starcie może być ciekawe ze względu na rozmach (zwykle tego typu % padają przy 5v5, tutaj mamy 3v4), a dla tych bardziej zaznajomionych z u67 - pełne niansów i 'smaczków (kto z kim i przeciwko komu). Ocenę kulis starcia pozwolę sobie zachować dla siebie, ale zapewne będzie nam dane przeczytać kilka postów biegłych w temacie Strażników Teksasu, więc nie pozostaje mi nic innego jak tylko zarzucić klasykiem internetów:



    Co do bilansu to zaryzykuje tezę, że agresorzy pomimo niekorzystnego bilansu ze zbiórki szybciej staną na nogi aniżeli obrońcy, część z tych flot nie prędko o ile w ogóle powróci do stanu przed, ale jakby nie patrzeć dzięki temu oto RW z serwera wyparowało kilka lat gry, cóż - All Must Die.

    Odbudowy.

    P.S.
    Oświadczenie dla prasy i fanów: AMD dementuje jakoby miało swój udział przy tym starciu. :P
    Whatever.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Matiq: rezerwacja ().

  • Oddawajcie moje stracone GS na S&D! :fangry:

    Starcie bardzo podobne do tego z u68 tylko takie jakieś "trochę" większe.
    O RW dowiedziałam się aż 6 min przed bum i uznałam to za jakiś żart. :fgrin:

    Gratulację dla każdej ze stron za jaja.
    W sumie szkoda że zabrakło trochę do dołączenia mojej floty. Top eko nie będę a tak mogłam dostać złoma top1. :E

    "*Przy założeniu że agresor zebrał cały złom."
    Czy oby na pewno? :P
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez powyginany drucik ().

  • Smuci mnie postawa jednego z obrońców (zwrócisz nam teraz 5kkk surowca? :P) ale patrząc na % jaki wykręciliśmy muszę powiedzieć, że jestem zdecydowanie zadowolony :)
    SzO jednym i drugim, na szczęście my się będziemy kręcić dalej ;)
    Tylko martwi walczą uczciwie.



    OG.Origin Representative PL

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Siedem ().

  • no to chyba faktycznie wygraliśmy te SD :D
    gdyby nie ono pewnie nie działo by się tyle na uni
    no nic przynajmniej z towarzyszami nie nudziliśmy się
    przez ostanie 3dni :E
    w pewnym momencie to miałem już dość po kilku godzinach ustawiania , kombinowania w jaki sposób to rozegrać :)
    :gszo:

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez NoName ().

  • Nie mnie oceniać agresorów i obrońców i ich uklady, ale generalnie jakbym był w takiej sytuacji pewnie bym bronił Mr. Eko. Flota blaza z cdrów vs dwie floty z cdrów.
    Troszkę bilans jest inny ;)
    Fajne takie rozbijanie, konta i sojusze mocne to odbudują i spuszują się :E

    P.S NN nie zarzucam Ci niczego odnośnie konta.Napisałem tylko ze byłe konto cdr vs 2 konta cdrów. Na zasadzie kontrastu i przewrotności losu.

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez Bigot ().

  • Bigot napisał(a):

    Nie mnie oceniać agresorów i obrońców i ich uklady, ale generalnie jakbym był w takiej sytuacji pewnie bym bronił Mr. Eko. Flota blaza z cdrów vs dwie floty z cdrów.


    mr_eco nie był moim sojusznikiem ani nikogo z agresorów
    konto jest obecnie moje więc to nie konto decyduje o tym na kogo może lecieć a na kogo nie - tylko właściciel
    najbardziej boli mnie tylko fakt skąd obrona dejki
    byłej sojuszniczki i buddy już nie wspomnę że sporo ją zapraszałem na wspólny ACS
    ja w takim przypadku nie stanoł bym po żadnej stron mając swoje zasady a przynajmniej bym o tym oficailnie chociaż poinformował
    ale to ja
    muszę przemyśleć co dalej z tym zrobić

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %
  • Zadzwonili do mnie o 20 prosząc o podstawkę. Na co miałem deu to wysłałem. Wiedzieliśmy że przegrana ale i tak już serca do gry brak wiec zdecydowany lot do końca dla procentu. Eco 1.5 h zbierał złom :P de fakto zbierając Udało się zebrać 10.394.935.000 metalu i 5.793.880.200 kryształu. Więc faktyczny bilans agresorów jest przeszło 23 miliardy na minusie. a cel udało się osiagnąć- gsy stoją :D:D

    I Twoim najlepszym Eco będą sąsiedzi
    Księga Mroku roz.XII







    Od:Vekk - tak szczerze to wole lucyfera w układzie niż ciebie w jednej gali...tak jakoś spokojniej śpię :D
  • Popraw bilans, obrońców:

    Bilans obrońcy (M: -19.805.871.500, K: -12.364.066.300, D: -4.720.755.000, P: -36.890.693).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Napiszę to, co wczoraj pisałem na privie NoName:

    Zakaveli, NoName i Siedem kontrowali mr_eko, który leciał w ataku z Matiq (sojusznik Zakaveliego) i Dziób (sojusznik NoName i Siedem)
    Brawo, na pewno wyliczenia były ciężke!

    [AMD] Matiq & [CDnDR] Dejavu + mr eko & [I D] dziob & [UNITED] zefir vs Pankranca - 2813,1%

    Tylko D P i AMD są zdolne do takich pr0 akcji.
    GS-y stoją.

    Calipso napisał(a):

    To faktycznie ciekawie wyszlo... Chetnie poczytam co napisza obroncy. Wielka szkoda, ze nie udalo sie dolaczyc do obrony niszczycieli, bo by bylo o wiele barwniejsze starcie ^^.

    Wielka szkoda, że brakło nam 30 sekund, by dołączyć 5. flotę, ale atakierzy też zlamili z dołączaniem swoich.
    "Błogosławiony ten, który nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa..."

    Post był edytowany 8 razy, ostatnio przez White Adam ().

  • White Adam napisał(a):

    Brawo, na pewno wyliczenia były ciężke!

    chyba nie powiesz mi że potrzebne nam było jakieś info ?
    jak sami wystartowaliśmy na cel Gs-ami ?
    błąd zrobił obrońca nie my nie dzieląc GS
    a lot na fali miało kilka osób
    wy za to zrobiliście bledną symulacje w speed simie co was oszukało o jakie 20kkk militarnych
    sam mi to pisałeś
    co nie dziwie się że podstawialiście się myśląc ze straty będą o wiele mniejsze

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez NoName ().

  • NoName napisał(a):

    White Adam napisał(a):

    Brawo, na pewno wyliczenia były ciężke!

    chyba nie powiesz mi że potrzebne nam było jakieś info ?


    Nie rozumiesz jednej rzeczy. Znacznie prościej ludziom uwierzyć, że mr_eko został wystawiony, niż że go wyliczyliście.
    Więc prawdą jest mądrość ludu, lecieliście na wystawkę!

    Dowodów nie ma na poparcie żadnej z tez, więc przyjmujemy tę najbardziej prawdopodobną:
    Matiq i Dziób wystawili Mr_eko.

    Tak samo jak kiedyś Wasza toksyczna propaganda uznała, że Mroczny jest oszustem.
    Dowodów nie było, ale postów natrzaskaliście tyle, że obyło się bez nich.

    Jak cytujesz, to cytuj dokładnie i z kontekstem. Ja z naszej rozmowy cytowałem SIEBIE, a nie CIEBIE, jakbym miał cytować Ciebie, zapytałbym o pozwolenie ;)
    "Błogosławiony ten, który nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa..."

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez White Adam ().

  • White Adam napisał(a):

    NoName napisał(a):

    White Adam napisał(a):

    Brawo, na pewno wyliczenia były ciężke!

    chyba nie powiesz mi że potrzebne nam było jakieś info ?


    Nie rozumiesz jednej rzeczy. Znacznie prościej ludziom uwierzyć, że mr_eko został wystawiony, niż że go wyliczyliście.
    Więc prawdą jest mądrość ludu, lecieliście na wystawkę!

    Dowodów nie ma na poparcie żadnej z tez, więc przyjmujemy tę najbardziej prawdopodobną:
    Matiq i Dziób wystawili Mr_eko.

    Tak samo jak kiedyś Wasza toksyczna propaganda uznała, że Mroczny jest oszustem.
    Dowodów nie było, ale postów natrzaskaliście tyle, że obyło się bez nich.

    Jak cytujesz, to cytuj dokładnie i z kontekstem. Ja z naszej rozmowy cytowałem SIEBIE, a nie CIEBIE, jakbym miał cytować Ciebie, zapytałbym o pozwolenie ;)


    bo mnie teraz zirytowałeś
    skoro nie wiesz jak takie loty się liczy to długa droga jeszcze przed tobą
    tyle w temacie

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %
  • Jazda na MaXa XD

    Nie ma co się rozpisywać wyszło jak wyszło , cieszy fakt iż agresor nie spodziewał się tak szybkiej organizacji z naszej strony i jak też wspomniał "mojego udziału" w tym starciu XD :E , a w/w akcję przypiszę w sumie SOBIE bo to do mnie eko kliknął czy dam rade coś wymodzić XD , no i jakoś dało radę, wydzwoniłem chyba pół uni, ale dało rade zorganizować tylko taki skład, co prawda była by być może nawet wygrana śmie tu napisać, ale oczywiście są też tacy którym to albo szkoda paliwa, albo liczą każdy punkcik , albo mają gdzieś wsparcie dla znajomych , lub też ściemniają że nie dadzą rady dolecieć w wyznaczonym czasie, ale takim to już KIJ w OKO, no nic nie ma płaczu FAJNIE WYSZŁO to "top1". Co do całości odnośnie starcia jeśli była wystawka mr_eko to mówiąc krótko ŻENADA , jeśli nie to było by fajne ST ze sporym zyskiem jak by spadło tyle Gąsek . . .
    Mr_eko zebrał od groma złomu więc odbudowa zapewne będzie ;P i też Game Force zyska bo odbudować to co spadło bez Anty to kilkanaście długich dni :>

    Pozdro dla Agresorów i dzięki bo takie ST może się nie trafić w całej karierze ;)

    Dzięki Wielkie za lot dla OBROŃCÓW których bez problemu udało się zorganizować do lotu, gra z taką ekipą to wielka przyjemność ( SZACUN dla WAS ) :brawo: :bdb:

    MrocznyZew napisał(a):

    a cel udało się osiagnąć- gsy stoją :D:D
    No więc właśnie :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez znamek ().

  • Gratulacje Panowie :)
    Widze ze prawie cała moja flota poległa 6 lat siedzenia po nocach :) ale przynajmniej % piękne :)
    pozdrawiam cała elite starych uni :)
    Znamek a ty mi czemu nie zameldowałes ;) hahahha
    pozdrowiam
    Kryształ
  • White Adam - no masz racje....wyliczenia ciężkie nie były, bo jak dla kogoś ciężko policzyć powrót floty widząc lot i dolot do celu na falandze to chyba trochę jeszcze musi pograć w tą grę. Ale tak to już jest, że Wy znowu po prawej i tylko takie pisanie Wam zostaje...
    A akcja właśnie bardzo pro, której Ty byś w życiu nie ogarnął (no pomijając zbiór złomu :E ). Na szczęście kto chciał już zaszpanował bilansem w oczoje...ych barwach i rozmiarach co by pokazać jakie to my nooby:). Mam nadzieję, że teraz się lepiej czujecie z tym.
  • Hmm starcie fajne
    ale mając na uwadze jak został spakowany jamnik w przeszłości przez swoich najlepszych kompanów którzy są zamieszani w atak jak i powrót gęsi to ciężko uwierzyć tylko w falangę bez żadnej pomocy.

    Nie od dziś wiadomo, że gdy o % lub zysk chodzi to na ogame nie ma postępowania moralnego szczególnie na tej uni wielokrotnie to już pokazywali. Układy układziki i całym życiem ogejm się staje.

    Jak zawsze za dużo zbiegów okoliczności ]:-D

    Trzeba było poświecić gęsi i dać atakującym strzała na powrocie...
  • ciap napisał(a):

    jarwq napisał(a):

    Trzeba było poświecić gęsi i dać atakującym strzała na powrocie...
    Szczególnie że lecieli z układu.


    to co, gsy były puszczone w jednym slocie z układziu, gdzie było trzech atakujących?


    procent powala, szo obu stronom. :)
    "(...)Śmiech to zdrowie, więc chodzę z uśmiechem na mordzie jak pajac(...)"

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez przygarnij kropka ().

  • dluugi napisał(a):

    Kapitalne starcie :) przewaga AMD rośnie :p

    całe uni jest temu winne
    myślę że przy takim starciu warto trochę historii tego uni napisać
    przy starcie tego uni szanse były w miarę wyrównane
    jednak AMD było lepiej zorganizowany.. po pierwszych dniach tego uni było to widać
    odrazu mieli zamknięte gniazdo w 8g co jest podstawą
    reszta widocznie uznała że jest im to zbędne ..
    tu dzież widząc organizacje AMD pierwsze co w pierwszych dniach napisałem do bryka
    odnośnie sojuszu mimo to dostałem odmowę ,zapewne moje 10kkk militarnych nie było przekonywujące :E
    z TRIADY też z kimś gadałem podobna sytuacja jak z AMD dostałem odmowę :E kolejnym sojuszem było D P
    które mnie przygarnęło za co dziękuje i odwdzięczyłem się czym mogłem pomagając D P
    w pewnym momencie na uni podział zrobił się bardzo nie typowy AMD vs BTC a pośrodku D P posiadające średnie floty
    co było błędem AMD nie chciało się układać bo i tak dobrze byli zorganizowani to po co ograniczać sobie cele
    po tych 2 latach czy ile tam minęło BTC prawie całkowicie zostało wyniszczone AMD przyrosło w siłę a D P prawie nie tknięte
    z każdym złomem na BTC , AMD stawało się coraz bardziej nietykalne , konflikt BTC vs D P też odegrał tu bardzo dużą rolę
    w dniu w którym dostałem kontrę od bryka na recki na szczęście spudłował uświadomiłem sobie że AMD z nikim nie będzie się układać bez sentymentów
    chwile po tym napisałem do kogoś z BTC chyba nawet do mroczka na temat akcji na AMD i ogólnego ich zagrożenia , mimo konfliktu BTC vs D P spowodował odmowę
    wiedziałem że jak się nie zareaguje kwestia tylko czasu aż oni wszystko wytłuką - dostałem odmowę
    z jamnikiem też gadałem podobna sytuacja - odmowa (nikt nie wiedział wtedy że współpracuje z AMD)
    na to wychodzi że gadałem z każdą z strony i każda z stron zlekceważyła to , nie chciała współpracować
    a skoro nie chcą współpracować to nie , nic na siłę
    to teraz macie tego rezultaty że przy jednym RW BTC CDnDR ELITA i cała reszta nagle się jednoczy ale chyba trochę za późno
    bo teraz to tylko honorowo można się rozbijać
    to było logiczne że tak to się wszystko potoczy

    co do GS też wszystkim pisałem od początku że GS to bardzo niebezpieczne narzędzie ale zarazem bardzo łatwy kąsek
    je budować może tylko top 1 czy 2 z przewagą nad innymi bo reszta budując je musi być świadoma tego że w końcu może paść, kwestia czasu

    to teraz wnioski tego wszystkiego na przyszłość
    jak kiedyś połącza znowu uni radze się odrazu dobrze zastanowić i zorganizować po której stronie stanąć by historia nie zatoczyła podobnego koła

    ja stanę po tej stronie która mnie przygarnie bo nie mam czasu na bardzo aktywną grę na miarę topki więc zawsze będę średni w top
    tyle w temacie
    cdn :E

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez NoName ().

  • Jak było tak było, nie ma o co drzeć kotów.
    Można by się rozpisywać ale po co. Szkoda tylko że nie którzy zachowują się jak chorągiewki na wietrze
    ale tak to już bywa w tej grze. Raz się liże dupkę jednemu raz drugiemu.

    Sojusznik... sojusznik to mało powiedziane jest dla mnie najważniejszy i zrobiłabym to po raz drugi gdyby była taka potrzeba.
    Jedyny kac po tym starciu to NN którego bardzo lubię i cenie, wielu topowych flotowców nie dorasta mu do pięt.
    Rozmawialiśmy na parę minut przed starciem.

    i tak na koniec, sz/o dla wszystkich ;)



    Ja ze swej strony chce złożyć podziękowania dla Mrocznego i znamka,
    jesteście wielcy panowie
    :)
    Łączny % w ST
    u20 - 42 ST - 103.266,63 %
    u67 - 30 ST - 202.268,71 %
    Nekkar - 3 ST - 9058,3 % off
    :popcorn: :czytam: :kawa:
  • 7 gratulowalam na gg, pogratuluje takze tutaj :) % robi takie wrazenie, ze nie wazne sa uklady, kto z kim przeciw komu, z wyliczenia czy z wystawienia.... to tylko gra. i zabawa , ktora jest najwazniejsza

    Sz/O obu stronom, a ze bez roztrzygniecia... to Uni czeka na 2 runde :) i na zbiorke zlomu, bo wiem o kilku osobach, ktore podwedzily zlom :E



    ps. Siedem, fragment o pieknych kobietach traktuje jako zapomnienie mojego imienia :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez anchesenpaamon ().