Przyklejony Top 1 SOLO; pluszowy [FenikS] vs GhOsT RiDeR [EOTS] - 3478,1%

  • Sirius

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Top 1 SOLO; pluszowy [FenikS] vs GhOsT RiDeR [EOTS] - 3478,1%

    Dzień powoli podnosił swą szarą twarz, opatuloną w ciężkie deszczowe chmury.
    Pomimo braku słońca cienie tkwiły przyklejone do szarych sylwetek krzątających się w obozowisku.
    Nikt nie wiedział czemu tak było. Cienie bez słońca. Niektórzy twierdzili że Mitra zapomniał już o kontynencie.
    Inni zaś że na wschodzie pojawił się jakiś szalony mag który szerząc swe pełne zawiści idee ściągnął na świat
    ciemne moce. Ten Którego Lubią Dzieci słyszał już o nim. Zwali go jakoś wedle wschodniej mowy Rusputin czy Rustlin.
    Niepokoiło go to bo wschodnie rubieże drugiej Marchii Galą zwanej niepokoiły coraz częściej zbrojne podjazdy maga.
    Starcia nie ustały nawet gdy ten Rusjakośtak starcił kilka oddziałów swoich zagończyków wciągniętych w zasadzkę
    przez któregoś z lokalnych pograniczników.
    Nie to jednak martwiło Pluszowego. Patrzył na swoich ludzi krzątających się tu i tam z troską.
    Od kiedy szare cienie zaczęły gościć w pochmurne dni ludzie stali się jakby ociężali. Powolni i pozbawieni radości życia.
    Kiedyś jego ludzie ze śpiewem gnali na śmierć w bitwie radując się z tego że dane im było przeżyć i cieszyć się kolejnym
    zwycięstwem. Teraz wezwani stawali jak zawsze. Mordowali jak zawsze. Jednak twarze ich pozostały zimne i niewzruszone.
    Może dlatego że kontynent się zmieniał. Cywilizował. Coraz więcej pojawiało się tu i tam Arkadyjczyków, którzy niosąc
    słowa pokoju osiedlali się budując i handlując. Chełpili się nawet że ich siła produkcyjno handlowa zdominowała kontynent.
    Feniks pozostawał w uśpieniu, nie pokazując swej mocy już długo. Za długo.
    Co prawda Baron Henodan największy w Feniksie wynalazca wyprowadzał w pole coraz to nowe typy dziwnych
    i śmiercionośnych maszyn jednak stara twardogłowa gwardia sojuszu
    wolała tradycyjne sposoby dyskusji sąsiedzkich. A tych dyskusji ostatnio brakło.
    Z powolnego porannego obchodu obozowiska wypełnionego rozmyślaniami przebudził go tentent kopyt.
    Kolejni zwiadowcy wracali.
    - O tej porze? I żadnego ruchu w obozowisku ? - Ten Którego Lubią Dzieci był zaskoczony. Tydzien wcześniej mało brakowało.
    Kiedy w absolutnej ciszy wojska Pluszowego zajmowały pozycje tuż obok pozycji wojsk najmłodszego syna Zurka ten ogłosił
    Święto Niebieskiego Mitry. Te święto szanowali wszyscy na kontynencie. Wtedy więc pomimo przygotowań rozkazy
    były jednoznaczne. Powrót.
    - Ale dziś ? Może dziś ? - Pluszowy mruczał ni to do siebie ni to do stojącego z tyłu Osimulate.
    Generał skinął tylko lekko głową i Ten Którego Lubią Dzieci wiedział już.
    - Wysłac natychmiast gońców. Będziemy potrzebowali wsparcia. Zawiadomić Fly, Sina i Gucciego...
    - Gdzie na ciemnego NIrriti jest moja kolczuga ... ?
    ...
    Kurz unosil się nad całą doliną dusząc maszerujących ale też ukrywając ich przed wścibskim wzrokiem okolicy.
    Kurz nie pozwalał też Pluszowemu zobaczyć że pomimo braku racjonalnego wytłumaczenia towarzyszące im cienie
    odeszły gdzieś ...
    Pewnie wrócą ... Ale nie dziś ...


    Godzinę później:

    Agresor pluszowy [FenikS]

    Flota:
    M.transp. 7.176
    L.myśliw. 117.070
    C.mysliw. 583
    Krazownik 12.574
    O.wojenny. 160
    Bombowiec 278
    Panc. 8.359
    Niszcz. 867

    Obrońca GhOsT RiDeR [EOTS]

    Flota:
    M.transp. 6.757
    D.transp. 1.384
    L.myśliw. 43.329
    C.mysliw. 380
    Krazownik 7.222
    O.wojenny. 298
    Recykler 4.545
    So.szpieg. 622
    St.kolon. 5
    Bombowiec 3
    Panc. 5.485
    Niszcz. 14

    ...po 6 rundach:

    Agresor pluszowy [FenikS]
    Flota:
    M.transp. 3.594 -3.582
    L.myśliw. 59.202 -57.868
    C.mysliw. 386 -197
    Krazownik 11.879 -695
    O.wojenny. 160
    Bombowiec 278
    Panc. 8.359
    Niszcz. 867

    Obrońca GhOsT RiDeR [EOTS]
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 4.378.906 metalu, 1.397.180 kryształu, 943.423 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 267.925.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 998.947.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 215.647.500 metalu i 132.162.900 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca wynosi 3478,1%

    Bilans agresora (M: 24.176.406, K: 62.875.080, D: -446.577, P: 86.605).
    Bilans obrońcy (M: -527.353.906, K: -371.255.180, D: -107.057.423, P: -1.005.667).

    Agresor zebrał cały złom :)

    Duże podziękowania dla Sina Fly i Gucciego
    W takim sojuszu jak Feniks skombinowanie 10k recków w godzinę nie stwarza problemów
    Oczywiście Pozdrowienia dla Całej Ekipy Feniksowej - równe z was chłopaki
    Dla tych co tu grali i odeszli ale byli w porządku
    i dla tych spoza sojuszu co jeszcze tu floty mają ;)
    Każdy z kim mieliśmy styczność odciska ślad na naszej duszy.
  • Brakowało nam Twoich opowiadań Pluszak :D
    Kozackie STarcie, jakby uszyte na miarę Twoich możliwości, które ciągle rosną :brawo: !
    Raz jeszcze mega podziękowania za taki prezent dla NASZEJ CHWAŁY !

    FenikS - No 1
    Gracz : cześć , mam prośbe abys przestała skanowac moje gospodarstwo :) , z góry dzieki

    Gracz : lub przestał ,
    sorki

    Ostatnio nic bardziej mnie nie rozbawiło :D
  • Wlot zacny, procent imponujacy, jak widac czasem warto wedki w bagazniku trzymac :D
    Ale to opowiadaniue to mega mroczne, az w depresje wpadlem przed obiadem, a jak doczytalem Sir'a to juz calkiem, az musialem sie napic i chleba ze slonina i cebula zagryzc, jak jakis australijczyk :P
    Jeszcze raz graty, i przetapiaj bo Ci ludziska miejsce zajmuja.
  • STarcie godne Przywódcy Najlepszego Sojuszu na uniwersum ;]
    Flotka stworzona do łamania zapału niejednego jeszcze poszukiwacza przygody na S.
    Odnowione TOP1 solo, które i tak było Twoje... :brawo:
    Nic dodać, nic ująć, bo ręce same składają się do oklasków ;)
    Poważny człowiek, to i pokaz siły imponujący ;]
    Gratulacje Sylwek i oby zapału nie zabrakło, przed zajęciem całego podium ^^
    Ghost-owi trzeciego konta lub powodzenia w realu ;)
    Nawet najgorszy fleet save, jest lepszy niż jego brak.
  • Tak jak Spidi napisałeś - stała flota i to długo, to cud że w końcu poleciał 0_o

    No nic - mam nadzieję, że z Ghostem wszystko w porządku, bo na razie nie aktywny :-/
    Gratuluję top 1 Solo ;) Ghostowi SzO =)

    A teraz wracam do piłki nożnej bo fajne mecze są! 8-)


    Pozdro!
    Jeżeli jesteś w trakcie wojny upewnij się, że nikt nieproszony do niej nie dołączy. - Ashleigh Brilliant.
    Ten post był edytowany 2,3,4 razy, ostatnio przez "kogoś" (Dzisiaj, 16:31)

    Osoba, która nie potrafi dodać swojego posta raz - jest nazywana zwykłym partaczem/amatorem.
    Edytuj posta 1 raz, NIE 100 razy cymbale.
  • gratulacje szefie !!!!!!

    piękne starcie :)

    kolejne top 1 w twoim wykonaniu następnym razem zadzwoń to może moja skromna flota na coś się przyda he he , aha i standardowo 30% zysku proszę przesłać mi na moona :D abym mógł ciebie dogonić he he
  • Co tu powiedzieć.... Pluszak wielkie graty a starcie i za to, że jeszcze ci się chce.
    wczoraj zajrzałem na ogame a ty jakiś spadek zanotowałeś wiec dziś sparawdzam co się stało - tak chyba z tydzień nie miałem czasu zajrzec

    % mega.... Graf coś wspominał, że niebawem będzie pobity... znaczy się żę czuje utrate floty..... jak przetopisz Pluszowy to oby starczyło latawców :)

    pokonany niech ma co mu na myśl tylko przyjdzie i to na co ma ochotę

    Bawcie się dobrze ja nadal się urlopuję, a końca nie widać.... etat zrobiony do 15go z 4 dniami wolnego( jak tu grać, kto powie)