Indestructible master of war & la louve rebelle'

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • smoki napisał(a):

    Rza, dwa, trzy - pierwsza! Udało Ci się mnie złapać, smoczku. :P

    Czy widziałaś kiedyś zielonego Tygrysa? Tygrysy potrafią dopasować się do otoczenia. <; Ławo jest im się zaadaptować w nowym środowisku. <; Chociaż prawda jest taka, że moim marzeniem zawsze było bycie pomarańczowym, choć na BF'ie. c:
    Czy w rzeczywistości też kochasz jedzonko? Oczywiście, ze tak. :P Lubię dużo i dobrze zjeść, lecz nie zawsze można sobie pozwolić na aż tyle przyjemności. :< Tygrysowi idzie tam, gdzie smoczek chce, żeby poszło. :D
    Gdzie idziesz gdy chcesz być sama? Bywam tam codziennie, w podobnych porach, czasami i nawet dwa razy dziennie. :> To wanna, piana, muzyka, świecie i dobra książka. <; To mnie wycisza i pozwala zaczerpnąć oddechu. Pozwala spojrzeć na problemy z dystansem, relaksuje. Tak, to jest to!

    /me :* Gryzka .me łaskocze smoczka pod prawym skrzydełkiem. ;*



  • smoki ja widziałam zielonego tygrysa!
    Patrz:


    No hej \o

    Doczekałam się Twojego tematu w CT, teraz bacznie będę sprawdzać poziom spamu i przyrost Twoich postów :P
    Jak Ci się wiedzie po jedynie słusznej, szczypiorkowej mocy?
    Przywykłaś już do codziennego życia OGame'owiczów?
    Ktoś wprowadził Cię w tajniki tego pochłaniacza czasu?

    A teraz pytania z cyklu "wysil szare komórki latem".

    Czy uważasz się za osobę, która zakłada maskę do codziennych spraw, czy też pokazujesz siebie taką jaka jesteś?
    Co myślisz na temat przemijania i pamięci o osobach, które odeszły.
    Jak ustosunkujesz się do słów:

    Życie jest tylko przechodnim półcieniem
    Nędznym aktorem, który swą rolę
    przez parę godzin wygrawszy na scenie
    W nicość przepada – powieścią idioty
    Głośną wrzaskliwą, a nic nie znaczącą.


    To pa o/

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Madzia napisał(a):

    smoki ja widziałam zielonego tygrysa!
    Patrz:

    Hyhy, bardzo ładny tygryś. :D Widzisz smoczku? Wtopił się w środowisko. :D

    No hej \o bryku bryk. :P

    Doczekałam się Twojego tematu w CT, teraz bacznie będę sprawdzać poziom spamu i przyrost Twoich postów :P Oups, masz mnie! :< Przecież wiesz, że ja spamu w CT nie uprawiam! :D
    Jak Ci się wiedzie po jedynie słusznej, szczypiorkowej mocy? Może za niedługo Ty mi powiesz jak mi idzie. <; W S&D jest spokój. :D Dobre uni wymolestowałam sobie u Ogra. :P
    Przywykłaś już do codziennego życia OGame'owiczów? Powoli, powoli oswajam się z tym. To nie jest to samo co u wilczów i wampów, ale mam nadzieję, że szybko załapię, co w trawie piszczy. :D
    Ktoś wprowadził Cię w tajniki tego pochłaniacza czasu? Jeszcze nie, i choć nie planowałam się zagłębiać, to już Wimsik się zaoferował, że mnie wprowadzi we wszechogarniający, galaktyczny świat!

    A teraz pytania z cyklu "wysil szare komórki latem". To ja mam jakieś szare komórki?

    Czy uważasz się za osobę, która zakłada maskę do codziennych spraw, czy też pokazujesz siebie taką jaka jesteś? Z mojego punktu widzenia jestem osobą o bardzo bogatej charakterystyce. Moje samopoczucie psychiczne wyraźnie wpływa na moje czyny, słowa i myśli. Nie staram się niczego ukrywać, jestem jaka jestem - choć czasami można mieć bardzo mylne wrażenia w przypadku, gdy trafiło się akurat na fazy mojego psychodelizmu.
    Co myślisz na temat przemijania i pamięci o osobach, które odeszły. Przemijanie, jedna z moich ulubionych piosenek harcerskich - tak, byłam kiedyś harcerką - która idealnie pasuje mi na odpowiedź na pierwszą część pytania. <; Może jakość nie najlepsza, ale żadne nagranie nie będzie w stanie odtworzyć klimatu podczas śpiewowiska przy ognisku. Wracając do drugiej części.. Pamięć należy szanować. Na pewno w pamięci pozostaną osoby, który znaczyły w naszym życiu bardzo wiele. To przychodzi samoistnie, przynajmniej w moim przypadku, wspominanie. ;)
    Jak ustosunkujesz się do słów:

    Życie jest tylko przechodnim półcieniem
    Nędznym aktorem, który swą rolę
    przez parę godzin wygrawszy na scenie
    W nicość przepada – powieścią idioty
    Głośną wrzaskliwą, a nic nie znaczącą.

    Trafiłaś akurat na moment, w którym mam naprawę bardzo mieszane uczucia. Dopadły mnie jakieś rozterki egzystencjalne i bezmiar rzeczywistości. :o Z jednej strony życiem rządzi fatum i ironia tragiczna, z drugiej zaś życie tworzymy my sami. Będąc aktywnym sam możesz wybrać, a przynajmniej spróbować, jak potoczy się Twoja droga.

    To pa o/ Baj baj! :D



  • kwachu napisał(a):

    Udało mi się Ciebie namówić:D Zapamiętaj sobie, że zuy dotyk boli całe życie. :<
    /me gryz w uszko Tygryska:D To ja tu jestem od gryzienia! Mnie nie wolno. :c

    Tygrys syberyjski czy Bengalski? Oczywiście, że bengalski. :3 Syberyjski też piękny, jednak pomarańczowy kojarzy mi się z takim żywym, energicznym kolorem. :D
    Ulubiony kot poza tygrysem? A to nie wiem, nie znam się na rasach kotów. ;> Syjamskie są śliczne, ale i taki zwykły, czarny z białym krawatem mi się podoba. :)
    Co tygrysy lubią najbardziej? .me nie może powiedzieć, bo kwaszek będzie szantażował. :}



  • cy_siu napisał(a):

    Inde a dlaczego tiger, przecież jest tyle innych zwierząt...żubr, bóbr, łoś, lis, wilk, kuna, koń, wydra, ryjówka, zając, kaczka... :) cysiu! cysiaku! ciśku! :* A nie podoba Ci się duży, pręgowany kotek? Z pazurkiem, którego trzeba drapać za uszkiem? :> To duże, piękne zwierzę. Niebezpieczne, piękne i mądre. <; .me gryzu gryz cyśka! :*



  • Indestructible napisał(a):

    A nie podoba Ci się duży, pręgowany kotek?
    podoba i to bardzo :)

    Indestructible napisał(a):

    Z pazurkiem, którego trzeba drapać za uszkiem?
    a to trzeba? przecież to niebezpieczny kociak :P

    Indestructible napisał(a):

    .me gryzu gryz cyśka! :*
    tylko delikatnie i dodaj do tego jeszcze drapanko pazurkiem po pleckach ;)

    a dlaczego nie masz jeszcze konta na jakimś uni? bo nie chcesz? nie lubisz? nie umiesz założyć ;P ? bo kotek sie najadł i mu się nie chce XD

    a jak byłaś harcerką to jakie sprawności zdobyłaś?
  • cy_siu napisał(a):

    cy_siu napisał(a):

    podoba i to bardzo :)

    Tak szczerze to.. nie masz innego wyjścia. :P Przynajmniej jeden musi Ci się podobać. :P

    cy_siu napisał(a):

    a to trzeba? przecież to niebezpieczny kociak :P

    Oczywiście, że trzeba! Niebezpieczne, niebezpieczne, ale miłości też potrzebuje! ;3

    cy_siu napisał(a):

    tylko delikatnie i dodaj do tego jeszcze drapanko pazurkiem po pleckach ;)

    .me delikatnie gryzie cysia w ucho, drapie pazurkami po pleckach i tuli do swojego, pręgowanego ciałka. :P

    a dlaczego nie masz jeszcze konta na jakimś uni? bo nie chcesz? nie lubisz? nie umiesz założyć ;P ? bo kotek sie najadł i mu się nie chce XD O, żebyś wiedział, że to jest dobra odpowiedź. :D Tak się najadłam.. Ale konto mam! Na 68 i 69! Bo.. ten.. no.. S&D. :D

    a jak byłaś harcerką to jakie sprawności zdobyłaś? Jedyna, którą pamiętam, to oczywiście Cukiernik. ]:-D



  • Indestructible napisał(a):


    Tak szczerze to.. nie masz innego wyjścia. :P Przynajmniej jeden musi Ci się podobać. :P


    zawsze jest jakieś inne wyjście, ale twoje może być :)

    Indestructible napisał(a):


    Oczywiście, że trzeba! Niebezpieczne, niebezpieczne, ale miłości też potrzebuje! ;3


    no to w takim razie to będzie trudna miłość ]:-D

    Indestructible napisał(a):


    .me delikatnie gryzie cysia w ucho, drapie pazurkami po pleckach i tuli do swojego, pręgowanego ciałka. :P


    i tak trzymaj ;)

    Indestructible napisał(a):

    Ale konto mam! Na 68 i 69! Bo.. ten.. no.. S&D.


    te się nie liczą :D

    książki jeżeli jakieś są to jakie?

    jaka drużyna wygra MS w Brazylii?

    jakie deserki lubią tygryski poza pączkami z albo obok Zachodniej ;P
  • cy_siu napisał(a):

    cy_siu napisał(a):

    zawsze jest jakieś inne wyjście, ale twoje może być :)

    Nie! W tej materii nie masz żadnego wyjścia. :P Inaczej będziemy się klapsać. :bicz1:

    cy_siu napisał(a):

    no to w takim razie to będzie trudna miłość ]:-D

    Czy ja wiem, czy trudna? To będzie miłość, którą trzeba bardziej niż inne pielęgnować, rozpieszczać i poświęcać jej sporo uwagi. :P Będziesz miał z tym jakiś problem? :juzpotobie:

    cy_siu napisał(a):

    i tak trzymaj ;)

    Przepraszam.. czy to był rozkaz?

    cy_siu napisał(a):

    te się nie liczą :D

    Jak się nie liczą, jak się liczą? :D Założyłam? Założyłam. :D Więc nie ma o czym dalej mówić! :bicz:
    książki jeżeli jakieś są to jakie? Oczywiście, że książki! :3 Fantasy połączone z horrorem (choć to tylko jednego autora! <3). Muszą mnie porwać, muszą być brutalne z wyrafinowanym wątkiem erotycznym. No i bez słitaśnego zakończenia. ]:-D ]:-D

    jaka drużyna wygra MS w Brazylii? Najlepsza? Bo któa inna mogłaby wygrać..

    jakie deserki lubią tygryski poza pączkami z albo obok Zachodniej ;P Deserki, hum.. A to pondżki z Zachodniej nie starczają? :< Ogólnie lubię budynie, kisiele, galaretki. :3 Mokrymi ciastami z czekoladą nie gardzę. :D Babeczki z owocami, bajaderki, WZ-tki! :3 Wszystko moje. ]:-D



  • przygarnij kropka napisał(a):

    A filmy jakie lubisz? Nie mam zbyt wiele czasu na oglądanie filmów. c: Ale przygodówka, fantasty i trochę science-fiction może być. :P Władca Pierścieni. <3
    A muzykę? Taką, która mi się spodoba. <; Nie zamykam się szczelnie na konkretne gatunki. <; Jak mam zuy dzień to i nawet disco polo posłucham. :P Generalnie to preferuję cięższą muzykę; metal i wsie jego odmiany, rock, punk. c:
    A tak sporotowo - komu kibicujesz? :) Urugwaj. ]:-D



  • Indestructible napisał(a):


    Inaczej będziemy się klapsać. :bicz1:

    a to może byc ciekawe doświadczenie :>

    Indestructible napisał(a):

    cy_siu napisał(a):

    no to w takim razie to będzie trudna miłość ]:-D

    Czy ja wiem, czy trudna? To będzie miłość, którą trzeba bardziej niż inne pielęgnować, rozpieszczać i poświęcać jej sporo uwagi. :P Będziesz miał z tym jakiś problem? :juzpotobie:

    uuuu to mało czasu na ogame zostanie 0_o a to muszę się już teraz deklarować? i to tak przy wszystkich 0_0

    Indestructible napisał(a):

    cy_siu napisał(a):

    i tak trzymaj ;)

    Przepraszam.. czy to był rozkaz?

    jaki tam rozkaz, przecież nie odważyłbym się takiemu groźnemu kotkowi rozkazywać, bardziej sugestia albo prośba =)

    Indestructible napisał(a):

    cy_siu napisał(a):

    te się nie liczą :D

    Jak się nie liczą, jak się liczą? :D Założyłam? Założyłam. :D Więc nie ma o czym dalej mówić! :bicz:

    założyłaś i co? i nic z tego nie ma ;P

    Indestructible napisał(a):

    Oczywiście, że książki! :3 Fantasy połączone z horrorem (choć to tylko jednego autora! <3). Muszą mnie porwać, muszą być brutalne z wyrafinowanym wątkiem erotycznym. No i bez słitaśnego zakończenia. ]:-D ]:-D

    to Harlequin raczej odpada :-/ jakiego autora? jaka ulubiona?

    Mindowi jedzenia nie dawaj, bo on ostatnio sałatkę robił i się nie chciał podzielić....sknera jedna :D

    Władna Pierścieni? ale film czy książka? jeżeli film to która część?

    Jak tu trafiłaś?
  • cy_siu napisał(a):

    Hi, hi - ale mi się przysnęło! :< Wybaczysz? :<

    cy_siu napisał(a):

    a to może byc ciekawe doświadczenie :>

    Ha, bo ja wiem.. co cysiu lubi najbardziej. :3

    cy_siu napisał(a):

    uuuu to mało czasu na ogame zostanie 0_o a to muszę się już teraz deklarować? i to tak przy wszystkich 0_0

    Dam Ci więcej, niż daje Ci OGejm.. śmiesz wątpić? ]:-D I czo.. wstydzisz się mnie? :O

    cy_siu napisał(a):

    jaki tam rozkaz, przecież nie odważyłbym się takiemu groźnemu kotkowi rozkazywać, bardziej sugestia albo prośba =)

    Dobrze.. tym razem Ci się udało, ale będę patrzyć Ci na łapki, więc uważaj. :rumieniec:

    cy_siu napisał(a):

    założyłaś i co? i nic z tego nie ma ;P

    Wiesz ile razy dziennie muszę wchodzi? Pewnie Ty nawet nie jesteś taki aktywny! ;>

    cy_siu napisał(a):

    to Harlequin raczej odpada :-/ jakiego autora? jaka ulubiona?

    Nie ograniczam się.. jeśli mnie w to wciągniesz, to może mi się spodoba. :> Horyzonty trzeba poszerzać, prawda? :P No którego autora? A kogo Ci ostatnio polecałam? Mojego kochanego Grahama Mastertonka. <3 I hum.. napisał tyle fajnych książek, że ciężko jest mi wybrać tą jedną, jedyną.. Może Pogromca Wampirów, albo ostatnio przeczytany Wyklęty. ]:-D

    Mindowi jedzenia nie dawaj, bo on ostatnio sałatkę robił i się nie chciał podzielić....sknera jedna :D Taki już jeste.. I wiem, wiem, bo przecież to on miał mnie karmić, a ostatnimi czasy jest na odwrót! :<

    Władna Pierścieni? ale film czy książka? jeżeli film to która część? A tu też mam dylemat, bo wszystkie części filmu były, jak dla mnie, dobre. <; Jeśli miałabym wybierać to chyba pomiędzy Drużyną Pierścienia, a Powrotem Króla. {;

    Jak tu trafiłaś? Tu? W sensie, że na forumka do S&D, czy na modka? :> Do S&D zaciągnął mnie buleon szukając pomocy do policzeń. <; A o to, że jestem modkiem.. to trzeba mieć pretensje do mojego Ogra.



  • Indestructible napisał(a):

    Hi, hi - ale mi się przysnęło! :< Wybaczysz? :<

    nie ]:-D :foch:

    Indestructible napisał(a):

    Ha, bo ja wiem.. co cysiu lubi najbardziej. :3

    to chyba ja tu jestem od zadawania pytań, czyż nie?

    Indestructible napisał(a):

    Dam Ci więcej, niż daje Ci OGejm.. śmiesz wątpić? ]:-D I czo.. wstydzisz się mnie? :O

    No nie wiem, jak na razie to tylko deklaracje ;P nie, a mam jakieś powody?


    To teraz coś innego :) kilka prostych pytań :*

    1. Po co kamikadze zakładali kask?

    2. Skąd wziął się pomysł sterylizowania igły służącej do podania śmiertelnego zastrzyku skazanemu na śmierć?

    3. Dlaczego we współczesnym świecie nawet zera, żeby coś znaczyć muszą być po prawej stronie?

    4. Jaki jest synonim słowa "Synonim"?

    5. Dlaczego nie ma karmy dla kotów na bazie myszy?

    6. Skoro do teflonu nic się nie przykleja to jak go przyklejono do patelni?

    7. Dlaczego baletnice tańczą na palcach? Nie można by wybierać wyższych baletnic?

    8. Jak wyrzucić stary bumerang gdy chcę kupić nowy?

    9. Dlaczego sklepy otwarte 24 godziny na dobę mają zamki?

    10. Jak się upewnić, że wyrazu w słowniku nie wydrukowano z błędem?

    11. Jak Kaczor Donald może mieć siostrzeńców skoro nie ma braci ani sióstr?

    12. Skoro Superman jest taki mądry, to dlaczego zakłada majtki na spodnie?
  • cy_siu napisał(a):


    Czy ktoś Cię o zdanie pytał? ]:-D

    cy_siu napisał(a):

    to chyba ja tu jestem od zadawania pytań, czyż nie?

    Tak? To gdzie masz pozwolenie? :>

    cy_siu napisał(a):

    No nie wiem, jak na razie to tylko deklaracje ;P nie, a mam jakieś powody?

    Podpuszczasz? :D Powodów nie masz i mieć nie będziesz. :D

    To teraz coś innego :) kilka prostych pytań :* Tak? To powiedz mi, dlaczego Ci nie wierzę, że będą to proste pytania. :D
    1. Po co kamikadze zakładali kask? A żeby przypadkiem nie zabili się przy samym starcie. :D
    2. Skąd wziął się pomysł sterylizowania igły służącej do podania śmiertelnego zastrzyku skazanemu na śmierć? To wszystko wina sanepidu. :D Przyczyna w kacie zgonu musi być jasna. :D
    3. Dlaczego we współczesnym świecie nawet zera, żeby coś znaczyć muszą być po prawej stronie? Bo po lewej szatan jest, i zuo. ]:-D
    4. Jaki jest synonim słowa "Synonim"? Wyraz bliskoznaczny. ;P
    5. Dlaczego nie ma karmy dla kotów na bazie myszy? Amerykańscy naukowcy odkryli, że koty by jej nie jadły. ]:-D
    6. Skoro do teflonu nic się nie przykleja to jak go przyklejono do patelni? Bo cała patelnia jest teflonowa. :D
    7. Dlaczego baletnice tańczą na palcach? Nie można by wybierać wyższych baletnic? Nie każdy może zostać baletnicą - nie każdy ma krzywe palce u stóp.
    8. Jak wyrzucić stary bumerang gdy chcę kupić nowy? Bumerang chce, bumerang zostanie. :D Prawie jak kot. :D
    9. Dlaczego sklepy otwarte 24 godziny na dobę mają zamki? Bo do zamków się nikt nie dostanie - mają fosę. ;P
    10. Jak się upewnić, że wyrazu w słowniku nie wydrukowano z błędem? Jeśli w 'Świecie według Kiepskich' powiedziano tak samo, jak w słowniku, to wiedz, że jest zue. :D
    11. Jak Kaczor Donald może mieć siostrzeńców skoro nie ma braci ani sióstr? Najpierw udowodnij mi, że nie ma rodzeństwa. :D
    12. Skoro Superman jest taki mądry, to dlaczego zakłada majtki na spodnie? Musi podkreślić swoje atuty. :D Ażeby nastolatki mogły uruchomić wyobraźnię. :D



  • Marvin napisał(a):

    Opisz wymarzonego kebaba! Mój wymarzony kebsik.. kum! Musi mieć na pewno sporo sosu czosnkowego, żeby było w czym 'wykąpać' kwacha. <; Najlepiej z baraniny - mieszanka wszystkich trolli forumowych jak najbardziej mile widziana. :D Bułka standardowa, byle nie jakiś kiepski suchar.. bo to śmieszne nie jest.. :quasi: I dużo, dużo warzyw! Szczególnie cebuli, bo.. Ogry są jak cebula! A zjeść Ogra.. mrru. ]:-D



  • Indestructible napisał(a):


    Czy ktoś Cię o zdanie pytał? ]:-D

    ty kilka postów wyżej :D

    Indestructible napisał(a):


    Tak? To gdzie masz pozwolenie? :>

    dostałem od Ogra ;P

    Indestructible napisał(a):


    Podpuszczasz? :D

    tak ]:-D


    No to teraz trochę trudniejsze. Nie jest to co prawda pytanie z twórczości GM ale powinnaś dać radę :) W latach 70-tych XX wieku polski naukowiec badał wpływ promieniowania podziemnego na danym terenie na cukier, a dokładnie na jego zawartość procentową. Jaki film przedstawia kulisy tych badań i problemów z nim związanych?
  • cy_siu napisał(a):

    cy_siu napisał(a):

    ty kilka postów wyżej :D

    Grozisz mi?

    cy_siu napisał(a):

    dostałem od Ogra ;P

    Nie wierzę - Ogr nie jest przeciwko mnie! On lubi pilnować mojego tyłu! ]:-D


    No i myślisz, że się na to nabiorę? Słusznie, masz rację. :D

    No to teraz trochę trudniejsze. Nie jest to co prawda pytanie z twórczości GM ale powinnaś dać radę :) W latach 70-tych XX wieku polski naukowiec badał wpływ promieniowania podziemnego na danym terenie na cukier, a dokładnie na jego zawartość procentową. Jaki film przedstawia kulisy tych badań i problemów z nim związanych? Jestem za głupia na tego typu pytania, cyśku. :> Czy chodzi o film Stanisława Barei - Poszukiwany, poszukiwana?
    - Ja pracuję nad doniosłym wynalazkiem! Chodzi o potwierdzenie procentu cukru w cukrze w zależności od podziemnego promieniowania na tym terenie. Bo na przykład w jednym sklepie na półkach po rocznym leżeniu cukier ma 80% cukru w cukrze, a w drugim sklepie ma 90% cukru w cukrze, a sacharyna to ma w ogóle 500% cukru w cukrze. A dzięki mojemu wynalazkowi dojdzie do tego, że w ogóle nie trzeba będzie sadzić buraków na cukier, tyle będzie cukru w cukrze.



  • Tiger nie zapomniałem ale nie mam weny jak na razie :( bo ty wszystko wiesz :) pewnie przez te książki GM...

    a tak w ogóle to Tygrys i Ogr to trochę dziwne połączenie i chyba kłóci się z teoriami naukowymi o gatunkach itp

    ps. Urugwaj już pojechał do domu i kto teraz wygra?
  • cy_siu napisał(a):

    Tiger nie zapomniałem ale nie mam weny jak na razie :( bo ty wszystko wiesz :) pewnie przez te książki GM... Hej cysiu! ;* A pewnie, że wybaczę. :> Nie mogę przecież krzywdzić takiej fajnej, małej paskudy. :P 'Wiem, że nic nie wiem.' <; A Mastertonek to mnie doszkala, ale w innych dziedzinach. :D

    a tak w ogóle to Tygrys i Ogr to trochę dziwne połączenie i chyba kłóci się z teoriami naukowymi o gatunkach itp A czo w tym dziwnego? c: Miłość nie zna granic! Dzieci chyba nie planujemy.. Ja chcę mieć jednego tygryska, a o ile dobrze pamiętam (a może jednak nie?) to Ogr chciałby mieć 5 małych, warstwowych jak cebulka ogrów. :D ~Tak, wiem. Jak Tołdi przeczyta to znowu dostanę po tym swoim pręgowanym ogonie za cebulę.. obronisz, cysiu? :*

    ps. Urugwaj już pojechał do domu i kto teraz wygra? Nie wiem! Obraziłam się, nikomu już nie kibicuję! :x



  • Indestructible napisał(a):

    Ja chcę mieć jednego tygryska, a o ile dobrze pamiętam (a może jednak nie?) to Ogr chciałby mieć 5 małych, warstwowych jak cebulka ogrów. :D ~Tak, wiem. Jak Tołdi przeczyta to znowu dostanę po tym swoim pręgowanym ogonie za cebulę.. obronisz, cysiu?

    Nie wiem skąd Ci się wzięło te 5 ogrów 0_o Przy takiej ilości osobników podobnych do mnie z miejsca bym się wyprowadził, najlepiej na drugą półkulę ;) A za tą cebulę nawet cysiu Cię nie obroni. Nie rozumiem czemu jesteś taka niedobra, przecież ja przez cały początek tygodnia byłem da Ciebie taki miły, obiad Ci pomagałem jeść itd ;P

    OGame.pl
    Z Życia Uniwersów
    Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

    Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
  • Toadie napisał(a):

    Nie wiem skąd Ci się wzięło te 5 ogrów 0_o Przy takiej ilości osobników podobnych do mnie z miejsca bym się wyprowadził, najlepiej na drugą półkulę ;) A za tą cebulę nawet cysiu Cię nie obroni. Nie rozumiem czemu jesteś taka niedobra, przecież ja przez cały początek tygodnia byłem da Ciebie taki miły, obiad Ci pomagałem jeść itd ;P Oj, no to z kimś innym mi się pomyliło. :D I nie wiem, czy byś się wyprowadził.. Przecież byś je kochał! Takie małe potwory! :3 Jaka ja niedobra? Muszę Ci jakoś podokuczać za to Twoje obżarstwo! :D