Indestructible master of war & la louve rebelle'

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Gootek napisał(a):

    To mówisz, że masz darmową wyżerkę z Kebaba :D Pewnie, kebab o mnie dba. :D Nie wiem w sumie czemu, ale.. :D

    Czym dla Ciebie jest życie ? Życie to czas dany nam, który w każdej chwili może zostać zabrany. Nie wiem, nie umiem tego określić. Życie to krew, pot, łzy ale i chwile szczęścia, uniesień i namiętności. To czas, kiedy możemy się spełnić.
    Jaką cechę u siebie chciałabyś zmienić, a jaką wzmocnić ? Hm, dobrze mi jest ze sobą. Wiem, że mam wady - nawet sporo wad, ale właśnie one mnie definiują, czynią mnie specyficzną. :> Nic nie chcę zmieniać. c;
    Co robisz gdy Jesteś w podłym nastroju, a pogoda psuje go jeszcze bardziej ? Robię sobie kubek kakao.. ewentualnie cztery. :> Kładę się na łóżeczku, przykrywam kołderką i chowam nos w książkę. To najlepszy sposób. Uwielbiam to.
    Co jest dla Ciebie esencją życia ? Osiągnięcie kompromisu, zaznanie wszystkich uczuć, których doświadczyć możemy i "zdobycie" ludzi którzy kochają mnie, i których również ja kocham.

    /me robi unik i Tigerusek wgryza się w kubek kakao ]:-D Ha, wiesz co lubię! Mru!


    Witcher napisał(a):

    Highlighta jakiegoś tu miałem, ktoś coś chciał? Pewnie, że tak. :> Zawsze czegoś od Ciebie chcę!



  • Słucham zatem, co tym razem?

    Gdzie Tygrys chowa ogon, jak wychodzi do ludzi?
    Jak Tygrys wytrzymuje w klimacie umiarkowanym? Przyzwyczaiłaś się chłodu, czy zawsze Ci zimno?

    P.S. Znalazłem Twojego kolegę!


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.
  • Witcher napisał(a):

    Słucham zatem, co tym razem? Musisz być taki suchy? Jeśli taki masz być to w sumie nic nie chcę. :D

    Gdzie Tygrys chowa ogon, jak wychodzi do ludzi? Phi, myślisz, że tak Ci od razu powiem? Chodź i sprawdź. ]:-D Tylko uważaj na ręce! ]:-D
    Jak Tygrys wytrzymuje w klimacie umiarkowanym? Przyzwyczaiłaś się chłodu, czy zawsze Ci zimno? Nie przyzwyczaiłam się i się nie przyzwyczaję. Nienawidzę zimy. Nie cierpię. Już od dłuższego czasu mykam w kurtce zimowej, rękawiczkach i czapce! Ha, i dzisiaj mnie puścili na pasach i krzyczeli, że mam fajną czapkę! :D Nie-tygrysiasta, ale pandowa; ładna. Pręgi ciężko gdzieś dostać. :< .me smuteczek. :[

    P.S. Znalazłem Twojego kolegę! Nie będę nawet cytować tego obrazka.. -.- Coś czuję Wiedźmo, że foch będzie przed okresem!



  • Od czasu do czasu mi się zdarzy i już wytyka...

    To tam też masz zęby?
    Chciałem jakoś skomentować kwestię czapki, ale bardziej mnie dziwi, że w tym mieście przepuszczają pieszych na pasach :P
    Poszukam Ci pręgowanej czapki.

    Przecie Kenny jest świetny! Za co foch?


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.
  • Witcher napisał(a):

    Od czasu do czasu mi się zdarzy i już wytyka... Myślałeś, że będzie inaczej? Że Ci przepuszczę? Ja? :> No way. <;

    To tam też masz zęby? A sprawdzałeś? Nie powiedziałam, że Cię pogryzę.. c; Co najwyżej poślinię. ]:-D
    Chciałem jakoś skomentować kwestię czapki, ale bardziej mnie dziwi, że w tym mieście przepuszczają pieszych na pasach :P Widzisz.. powiedziałabym Ci, czego to jest zasługa, ale.. ugryzę się w język. <: I.. co Ci nie pasuje w mojej czapce? :bicz1:
    Poszukam Ci pręgowanej czapki. A jak nie znajdziesz? ;[

    Przecie Kenny jest świetny! Za co foch? Doskonale wiesz za co! Nie pochwalam nabijania się z chorych zwierzątek. :< Zwłaszcza z moich pobratymców. -_-



  • Banshee napisał(a):

    Nie szukaj jej czapki w pręgi, bo będzie się zlewała z pasami na jezdni i ją przejadą. Przecież tygrys jest pomarańczowy w czarne paski, a pasy na jezdni są białe.. To niemożliwe, żebym zginęła w ten sposób. ]:-D


    ...ej, ale zara, przecież to jest myśl. Poszukaj takiej czapki. Jasne.. i kto Cię będzie buziaczkami witał na kanale, co? Wiem, że to lubisz!



  • Pomarańczowy to jest sok, albo pokój pomalowany na #ff6600.
    A tygrys jest rdzawo ognisto rudy.

    Tyle że ja miałem na myśli tego co masz w sygnie po lewej.
    Bo takie Tygrysy jak Ty, to chyba tylko z Himalajskiej choinki się mogą urwać.
    Tam jest właśnie tundra i generalnie jałowy klimat.


    Drugiej części Twojego posta nawet nie będę komentował.
  • Banshee napisał(a):

    Pomarańczowy to jest sok, albo pokój pomalowany na #ff6600. Serio farby w sklepach mają oznaczenia z htmla? ;o
    A tygrys jest rdzawo ognisto rudy. Rudy to jest lis. I cwaniakowaty w dodatku.

    Tyle że ja miałem na myśli tego co masz w sygnie po lewej. No widzisz, podzieliłbyś się ze światem tym, co Ci siedzią pod tą kopułą wcześniej i nie byłoby żadnych niejasności. Zawaliłeś. ;o
    Bo takie Tygrysy jak Ty, to chyba tylko z Himalajskiej choinki się mogą urwać. Skoro ja się urwałam z choinki, to chyba nie będę pytać z czego Ty się urwałeś. :D To pewnie byłoby bolesne dla mojej psychiki. [*]
    Tam jest właśnie tundra i generalnie jałowy klimat. 5 czy 4 z geografii była?


    Drugiej części Twojego posta nawet nie będę komentował. Hmm, poczekaj.. Właśnie wyraziłeś swój komentarz, czy to nie jest.. gołosłowność? Wstydź się. Już Ci nigdy nie zaufam.



  • Tygrysku czy zawsze jesteś taką pozytywną i zwariowaną kocicą jaką miałam przyjemność poznać czy miewasz też chwile wyciszenia? :>
    Czy jako tygrys wolałabyś zjeść antylopę czy słonia? :E
    Czy do Twojej tygrysiej rodziny należy tygrys z Kubusia Puchatka?
    Czy jesteś zła na mnie za Puszka i Kłaczka? :(
    Widzisz w kolorze czy czarno-biało?
    Lepiej dogadujesz się z chłopakami czy dziewczynami?
    Czy masz ochotę wydrapać komuś oczy?
    Dlaczego masz taki skomplikowany nick na forum? :E


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • kruszynka napisał(a):

    Tygrysku czy zawsze jesteś taką pozytywną i zwariowaną kocicą jaką miałam przyjemność poznać czy miewasz też chwile wyciszenia? :> Ojej, to tak pozytywnie mnie odebrałaś? To cudownie w sumie, bo uchodzę za strasznie zuego i zuośliwego tygrysa. <; cezio potwierdzi! W każdym razie, wracając do pytania - oczywiście, że mam. Ba, nie dość, że czasami jestem cicho jak mysz pod miotłą (rzadko, bo rzadko), to są momenty kiedy bywam strasznie rozkapryszona, poirytowana i jedyne co mogę zalecić to bez kija nie podchodzić. :D Kurcze, ale jestem naprawdę zaskoczona - nie sądziłam, że tak mnie odbierzesz. Odbierzecie wszyscy. Było cudownie. ♥
    Czy jako tygrys wolałabyś zjeść antylopę czy słonia? :E Oczywiście, że antylopę. Samo mięso, musi szybko uciekać przede mną, więc jest wysportowana. Po co mi jakiś stary, gruboskórny słoń? :< A bo to mało razy wspominałam, że jak ktoś coś do mnie ma, to zapraszam ze świeżą antylopą? :3
    Czy do Twojej tygrysiej rodziny należy tygrys z Kubusia Puchatka? Hm, myślę, że tak. To pewnie jakiś mój dalszy kuzyn. A co? Jesteś nim zainteresowana? Mogę się postarać o jego numer, if u know.. :D Tylko pamiętaj, że tygryski lubią brykać. :fgrin: :fgrin:
    Czy jesteś zła na mnie za Puszka i Kłaczka? :( Nie, oczywiście, że nie. :D To słooodkie. ♥ Ale wiesz, w końcu jestem dużym, groźnym i okrutnym tygrysem - Puszki, Kłaczki, Whiskasy nie pasują do mojego imażu. :D Muszę więc się skutecznie bronić przed utratą respektu, ale cii.. :bicz:
    Widzisz w kolorze czy czarno-biało? Oczywiście, że w kolorze. Myślisz, że nie staję przed lustrem na dwóch łapach i nie przeglądam swoich pręgów? Oczywiście, że tak robię. :D Lubię podziwiać jaka jestem niezła tygrysica, haha. :D
    Lepiej dogadujesz się z chłopakami czy dziewczynami? Zdecydowanie z facetami, ale to chyba większość kobiet tak ma. W sumie, może dlatego, że jestem flirciarą (pierwszy raz się do tego przyznaję. ;o W każdym razie nie robię tego specjalnie. Nie wiem, czemu tak wychodzi. Czasami mnie to denerwuje..)? Zależy też z jaką kobietą. Jestem typem dominy i niestety, ale jak trafię na drugą taką samą.. Zawsze są jakieś spiny, ale później o dziwo.. z reguły się zaprzyjaźniamy.
    Czy masz ochotę wydrapać komuś oczy? Teraz? Teraz raczej nie. Ale jakiś czas temu, ktoś mi zalazł za skórę i miałam takie chęci. Mówiłam, że jestem zuym tygrysem.. Nie, edit: Właśnie przeczytałam coś, co mnie mega zdenerwowało i zmieniam zdanie. Mam ochotę wydrapać komuś oczy.
    Dlaczego masz taki skomplikowany nick na forum? :E Wcale nie jest skomplikowany. :D Napisz go sobie ze trzy razy, a zobaczysz, że później będzie Ci wchodził (tam i tu, i zupełnie bez dwuznaczności. :D .me ma pręgowane myśli.. :D) bez problemu. :D Zresztą mówiłam chyba na zlocie, że zamierzam się przenickować. :> Tygrys`glodny brzmi lepiej? Sęk też w tym, że dla mnie, gdy mam doła, mega motywujące jest to, że jestem Niezniszczalna. Mam wtedy siłę do działania. Dylemat życia. :<



  • /me głaska Tygrysa :*

    No hej!
    Stwierdziłam, że skoro już wlazłam na forum odpisać na PW to chociaż jednego posta gdzieś sobie "przyspamie", a co.
    Jak tam Tygrysie radzisz sobie w wielkim, zUym, zielonym świecie?
    Pada dziś śnieg w Łodzi? (Wczoraj padał)
    Jak myślisz, w jaki sposób ładnie powiedzieć ludziom, żeby dali święty spokój? (Nie potrafię zrobić tego delikatnie, szukam motywacji)
    Co robisz w następny weekend? (Chyba będę w Łodzi, przynajmniej się na to zanosi)

    Do naSTępnego! (ST - to z przyzwyczajenia)
    :*

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Madzia napisał(a):

    /me głaska Tygrysa :* .me mrrruczy Madzi do uszka. ;*

    No hej! No cześć SMrodku!
    Stwierdziłam, że skoro już wlazłam na forum odpisać na PW to chociaż jednego posta gdzieś sobie "przyspamie", a co. Ha, no widzę, widzę - gdzie indziej też sobie przyspamiłaś. :D Oczywiście pozwalam, kochamy spam!
    Jak tam Tygrysie radzisz sobie w wielkim, zUym, zielonym świecie? Ano jak widać.. jakoś sobie radzę. :P Chociaż mnie takie jeden Ogr uciska za bardzo. :< Grozi mi pasiastym podnóżkiem. :x
    Pada dziś śnieg w Łodzi? (Wczoraj padał) Wiem, że padał - bardzo mi się to nie podoba.. Nie, dzisiaj na szczęście nic z nieba nie leci, nawet deszcz!
    Jak myślisz, w jaki sposób ładnie powiedzieć ludziom, żeby dali święty spokój? (Nie potrafię zrobić tego delikatnie, szukam motywacji) Wiesz, nie wiem, czy nie zauważyłaś, ale jestem zwolenniczką mówienia wprost takich rzeczy. Nie warto czasami ubierać tego w ładne słowa, bo może nie dotrzeć. Brutalność jest fajna. o/ Nie wysilaj się, nie wiem, czy warto. <;
    Co robisz w następny weekend? (Chyba będę w Łodzi, przynajmniej się na to zanosi) Niestety, następny weekend na drugą zmianę do roboty, ale jeśli uda Ci się dotrzeć (żebyś dochodzić nie musiała.. :P ), to możesz mnie w sklepie odwiedzić! Piotrkowska 26 od 16 zaprasza! :3

    Do naSTępnego! (ST - to z przyzwyczajenia) Dobrze, do następnego! Szkoda, że swój temat zamknęłaś - zawsze możemy go wrócić.. :>
    :* .me cmok Madzia! ;*



  • Ależ ten Gryzek się rozpanoszył w tym dziale! :*

    Masz więcej przyjaciół czy znajomych?
    Potrafisz wiele wybaczać?
    Jesteś dyplomatką wśród ludzi, czy osobą bezkompromisową?
    Kim będziesz za kilka lat?
    Czy żałujesz czegoś w swoim Tygysiastym życiu?
    I ja też zapytam, jakie jest Twoje życiowe motto :)

    /me drap Gryzek za uchem
    Kontakt z Operatorami Gry


    Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły
  • Indestructible napisał(a):

    Ojej, to tak pozytywnie mnie odebrałaś? To cudownie w sumie, bo uchodzę za strasznie zuego i zuośliwego tygrysa. <;
    W to to ja już nie uwierzę! Do zUego tygrysiątka Ci daleko :P proszę jakieś przykłady dać :>

    Indestructible napisał(a):

    W każdym razie, wracając do pytania - oczywiście, że mam. Ba, nie dość, że czasami jestem cicho jak mysz pod miotłą (rzadko, bo rzadko),
    Czy to wtedy kiedy pracownik ZOO daje Ci zastrzyk usypiający? :E

    Indestructible napisał(a):

    :D Tylko pamiętaj, że tygryski lubią brykać. :fgrin: :fgrin:
    Czy Ty lubisz brykać? A na ogonku bryku bryk czy tradycyjnie na łapkach? :D

    Indestructible napisał(a):

    Lubię podziwiać jaka jestem niezła tygrysica, haha. :D
    A robisz sobie słit focie? Czy wszystkie tygryski tak mają? Czy jesteś "insza"? :D

    Indestructible napisał(a):

    Lepiej dogadujesz się z chłopakami czy dziewczynami? Zdecydowanie z facetami, ale to chyba większość kobiet tak ma. W sumie, może dlatego, że jestem flirciarą (pierwszy raz się do tego przyznaję. ;o W każdym razie nie robię tego specjalnie. Nie wiem, czemu tak wychodzi.
    Ha! a czy inne tygrysice nie mają Ci za złe że wszystkich Pasiastych podrywasz? Miałaś kiedyś problem z jakąś babeczką w związku z tym?

    Indestructible napisał(a):

    Czy masz ochotę wydrapać komuś oczy? Teraz? Teraz raczej nie. Ale jakiś czas temu, ktoś mi zalazł za skórę i miałam takie chęci. Mówiłam, że jestem zuym tygrysem.. Nie, edit: Właśnie przeczytałam coś, co mnie mega zdenerwowało i zmieniam zdanie. Mam ochotę wydrapać komuś oczy.
    a co przeczytałaś? I czy osobnik który to "coś" napisał już jest ślepcem? :>

    Dlaczego chcesz gryźć ceza? Czy uważasz że będzie smaczny?
    Czy napoiłaś kiedyś Ogra sokiem z gumijagód?
    Dlaczego jeszcze nie widzę Cię w barwach pomarańczowych?
    Wolisz adorować czy być adorowana? :>


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • Cześć Tygrysu :*

    Wolałabyś umieć latać czy pływać jak ryba?

    Jeśli jako jedyna z ludzi (tudzież tygrysów) mogłabyś latać to nie czułabyś się dziwnie jako odmieniec?

    Jaki najwspanialszy prezent otrzymałaś pod tygrysią choinkę?

    Wolisz nie zjeść śniadania czy kolacji?

    Dobranocz!
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Indestructible napisał(a):

    .me mrrruczy Madzi do uszka. ;*

    Mruczenie na mnie działa bardzo hmm... Asia Ci wytłumaczy ]:-D

    Indestructible napisał(a):

    No cześć SMrodku!

    sEX - Team!

    Indestructible napisał(a):

    Ha, no widzę, widzę - gdzie indziej też sobie przyspamiłaś. :D Oczywiście pozwalam, kochamy spam!

    Ktoś mnie jednak rozumie... a myślałam, że większość uważa spam za ble, fuj itp. No chyba, że zależy jak się leży i jak się pościeli, albo nakryje kocykiem.

    Indestructible napisał(a):

    Ano jak widać.. jakoś sobie radzę. :P Chociaż mnie takie jeden Ogr uciska za bardzo. :< Grozi mi pasiastym podnóżkiem. :x

    Nie bój nic, on tylko tak straszy, a w rzeczywistości wcale taki groźny nie jest ;) No może czasem...

    Indestructible napisał(a):

    Wiem, że padał - bardzo mi się to nie podoba.. Nie, dzisiaj na szczęście nic z nieba nie leci, nawet deszcz!

    To dziwne, bo u mnie padało :/

    Indestructible napisał(a):

    Wiesz, nie wiem, czy nie zauważyłaś, ale jestem zwolenniczką mówienia wprost takich rzeczy. Nie warto czasami ubierać tego w ładne słowa, bo może nie dotrzeć. Brutalność jest fajna. o/ Nie wysilaj się, nie wiem, czy warto. <;

    Też wolę argument siły od siły argumentu - jakoś tak zawsze weselej wtedy.

    Indestructible napisał(a):

    Niestety, następny weekend na drugą zmianę do roboty, ale jeśli uda Ci się dotrzeć (żebyś dochodzić nie musiała.. :P ), to możesz mnie w sklepie odwiedzić! Piotrkowska 26 od 16 zaprasza! :3
    Buuu! Jak będę w okolicy to pozaglądam. A zniżkę dostane? :rumieniec:

    Indestructible napisał(a):

    Dobrze, do następnego! Szkoda, że swój temat zamknęłaś - zawsze możemy go wrócić.. :>
    :* .me cmok Madzia! ;*

    Aha, nie bierz mnie w taki sposób cwaniaczku mały tygrysi :D (w inny też nie możesz, żony nie pozwolą)
    Mój temat w tym dziele pozostanie zagrzebany, zapomniany i porośnięty kurzem na samym dnie archiwum, gdzie nie dojdzie go światło dzienne, ni blask nocny itd.

    No to pa :*
    Zerknę może za jakiś tydzień, dwa...

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Huehue, ale się rozpisaliście. :D Czyżby to była jakaś zemsta? :D

    smoki napisał(a):

    Ależ ten Gryzek się rozpanoszył w tym dziale! :* A co! Gryzek jest dobrym modem, chce, żeby jej dział żył. Czy to zue? :<

    Masz więcej przyjaciół czy znajomych? Zdecydowanie więcej znajomych. Nie ilość, lecz jakość znajomych świadczy o człowieku.
    Potrafisz wiele wybaczać? Zależy co i komu. Jeśli chodzi o kogoś bardzo bliskiego, to jestem w stanie wybaczyć naprawdę sporo. Ale dopiero, gdy jestem gotowa. Nie wcześniej.
    Jesteś dyplomatką wśród ludzi, czy osobą bezkompromisową? Z reguły dostaję to, co chcę i jakoś specjalnie nie muszę o to zabiegać. :> Terrorem nie wszystko (ale nie wszystko, bo większość) możba osiągnąć. ]:-D
    Kim będziesz za kilka lat? Zdecydowanie nadal tym samym wrednym i głodnym tygrysiskiem, tyle że z większą liczbą pręg na karku. (;
    Czy żałujesz czegoś w swoim Tygysiastym życiu? Nie - każda sytuacja, każdy błąd, każda decyzja potoczyła moje życie dalej, do miejsca w którym jestem dzisiaj. W żadnym wypadku tego nie żałuję, a na przyszłość mogę wyciągnąć wnioski z "nie do końca idealnych decyzji".
    I ja też zapytam, jakie jest Twoje życiowe motto :) Niestety, ale nie mogę go opublikować na forum. :E

    /me drap Gryzek za uchem .me chowa się pod skrzydełko smoczka. ;*


    Banshee napisał(a):

    Za dużo czasu w okolicach południa miałaś? Pewnie, musiałam sobie za sobotę odbyć. A co? Żałujesz teraz, że nie masz swojego tematu? Pewnie też bym Ci coś nabazgrała. ]:-D


    kruszynka napisał(a):

    W to to ja już nie uwierzę! Do zUego tygrysiątka Ci daleko :P proszę jakieś przykłady dać :> y0, no jak to? Co to ma w ogóle znaczyć? .me ryyyczy!
    Czy to wtedy kiedy pracownik ZOO daje Ci zastrzyk usypiający? :E Dobra, dobra - no i jeszcze tak z godzinę po zastrzyku, kiedy do siebie dochodzę. :D A, no i jak mam kaca. :D
    Czy Ty lubisz brykać? A na ogonku bryku bryk czy tradycyjnie na łapkach? :D Na ogonku. ]:-D Niekoniecznie jednak swoim.. ]:-D
    A robisz sobie słit focie? Czy wszystkie tygryski tak mają? Czy jesteś "insza"? :D A tam, daj spokój. Nienawidzę zdjęć, NIENAWIDZĘ. Już nie wspomnę, jak na każdym z nich wyglądam.. ;/
    Ha! a czy inne tygrysice nie mają Ci za złe że wszystkich Pasiastych podrywasz? Miałaś kiedyś problem z jakąś babeczką w związku z tym? Zacznijmy, kruszku, od tego, że nie ma żadnej innej tygrysicy, prócz mnie, prawda? ]:-D Czy miałam problem.. ha, miałam ich mnóstwo, ale niekoniecznie wszystkie z mojej winy. Czasami byłam całkowicie niewinna, ale.. kobiecie nie przetłumaczysz. A już do zagrożonej kobiety lepiej nie podchodzić.. :> Nicz nie wskórasz, zresztą pewnie wiesz, o czym piszę. ;)
    a co przeczytałaś? I czy osobnik który to "coś" napisał już jest ślepcem? :> Nienawidzę ludzi, którzy muszą (tak, muszą - taką sobie filozofię w życiu obrali) publicznie się użalać, jacy to zostali skrzywdzeni przez Tygrysa. Łojezu, bo się wzruszę. Jeszcze oczy ma - niedługo.
    Dlaczego chcesz gryźć ceza? Czy uważasz że będzie smaczny? Wcale nie mogę gryźć cezia. :> On jest dobry, wiem to! Edit: Nie, cezio jest zuy, trzeba go zjeść. -.-
    [18:39:07] <@cezarcfc> [18:39] <@smoki> niedobry pręgacz! <--- przerobic na dywanik :D

    Czy napoiłaś kiedyś Ogra sokiem z gumijagód? AleOcoChozi? ;o Cii, nie umiesz dotrzymać dyskrecji, kruszku? :. O takich rzeczach rozmawiamy w zaułku za karczmą, gdy na nieboskłonie zajdzie ostatni promień słońca..
    Dlaczego jeszcze nie widzę Cię w barwach pomarańczowych? A czy znalazł się ktoś, kto przygarnąłby mnie na szkolenie? Nie. No właśnie. :< Wiesz, że nie mogę tak z buta iść - kompletna kompromitacja by była.
    Wolisz adorować czy być adorowana? :> Nigdy nie musiałam i mam nadzieję, że nie będę musiała tego robić. Przyjemne jest to, gdy samiec zabiega o Ciebie, a Ty.. możesz mu dać kosza. ]:-D .me potfur. ]:-D


    Mati napisał(a):

    Cześć Tygrysu :* Cześć Mysu. ;*
    Wolałabyś umieć latać czy pływać jak ryba? Chyba bliżej mi do ryby.. Na basen często chodzę, więc nie będę musiała zaczynać nauki od zera. :D
    Jeśli jako jedyna z ludzi (tudzież tygrysów) mogłabyś latać to nie czułabyś się dziwnie jako odmieniec? Nie wiem, czy dziwnie.. W każdym razie chyba trochę by mi było smutno. Ale wiesz przecież, że lubię się wyróżniać. Nie mam zamiaru być taka jak inni.
    Jaki najwspanialszy prezent otrzymałaś pod tygrysią choinkę? To była bransoletka.. I w sumie nie dostałam jej pod choinkę, tylko w samochodzie w czasie podróży. :D Ale to był prezent świąteczny! :fgrin:
    Wolisz nie zjeść śniadania czy kolacji? Zdecydowanie jestem w stanie odpuścić sobie kolację. Kiedyś nie jadłam śniadań i niestety nie wyszło mi to na zdrowie..
    Dobranocz! Nie ma dobranocz. :D Moderować czeba. :D


    Madzia napisał(a):

    Mruczenie na mnie działa bardzo hmm... Asia Ci wytłumaczy ]:-D Oho, chyba nie muszę jej o to pytać.. :D Taka odpowiedź mi wystarcza. ]:-D
    sEX - Team! sEXSMrodku? 8-)
    Ktoś mnie jednak rozumie... a myślałam, że większość uważa spam za ble, fuj itp. No chyba, że zależy jak się leży i jak się pościeli, albo nakryje kocykiem. Ha, no gdzie tam. Spam to.. sposób na życie. :D A tak serio to lubię spam sam w sobie, nawet taki w tematach, gdzie FAfiki duszą. :D Zawsze to jakieś urozmaicenie, no bo ile można ciągle w tej samej pozycji.. Znaczy w dziale zwanym spam. :P
    Nie bój nic, on tylko tak straszy, a w rzeczywistości wcale taki groźny nie jest ;) No może czasem... Nioch, no żartowałam. :D Takiego Ogra się bać, phi? :D
    To dziwne, bo u mnie padało :/ U Supullki ponoć też - u nie susza. :}
    Też wolę argument siły od siły argumentu - jakoś tak zawsze weselej wtedy. Sport to zdrowie w końcu nie? Mam rację? Dobrze jest od czasu do czasu rozprostować stare kości. ]:-D
    Buuu! Jak będę w okolicy to pozaglądam. A zniżkę dostane? :rumieniec: No niestety.. albo się pracuje, albo się nie pracuje i nie pije. :D Zniżka? Hueh, nawet ja nie mam.. ;_;
    Aha, nie bierz mnie w taki sposób cwaniaczku mały tygrysi :D (w inny też nie możesz, żony nie pozwolą) Ło, że ja tu niby cwaniaczek jestem? :D
    Mój temat w tym dziele pozostanie zagrzebany, zapomniany i porośnięty kurzem na samym dnie archiwum, gdzie nie dojdzie go światło dzienne, ni blask nocny itd. .me idzie do kuchni po szczotkę, zmiotkę, łopatę i grabie - wszystko się da, niedługo znów będziesz błyszczeć w świetle gwiazdy niebieskiej.

    No to pa :* Baj baj? :(
    Zerknę może za jakiś tydzień, dwa... Wiesz, gdzie mnie szukać! ;*



  • Indestructible napisał(a):

    kruszynka napisał(a):


    Czy napoiłaś kiedyś Ogra sokiem z gumijagód? AleOcoChozi? ;o Cii, nie umiesz dotrzymać dyskrecji, kruszku? :. O takich rzeczach rozmawiamy w zaułku za karczmą, gdy na nieboskłonie zajdzie ostatni promień słońca..
    Co zrobimy kruszynce za taką niedyskrecję? W końcu o tym soku nikt nie powinien wiedzieć...


    Indestructible napisał(a):


    Madzia napisał(a):


    Nie bój nic, on tylko tak straszy, a w rzeczywistości wcale taki groźny nie jest ;) No może czasem... Nioch, no żartowałam. :D Takiego Ogra się bać, phi? :D
    Jutro spodziewaj się zajęć praktycznych pod tytułem "Dlaczego należy bać się Ogra" :bicz:


    No i kilka pytań, jak już tu jestem ;]

    Ulubiona gra komputerowa?
    Ulubiony film?
    Jaki jest twój ulubiony pisarz i czemu akurat Masterton?
    Ulubiona emotka?
    Czemu zielony jest lepszy od pomarańczowego?
    Pies czy kot?
    Świnka morska czy chomik? ;)
    Dlaczego należy szanować swojego smoda? :>
    Lubisz Teletubisie? :]

    Buźki paskudo :*

    OGame.pl
    Z Życia Uniwersów
    Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

    Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
  • Toadie napisał(a):

    Co zrobimy kruszynce za taką niedyskrecję? W końcu o tym soku nikt nie powinien wiedzieć... Hmm, no faktycznie.. to mogło Nas narazić na niebezpieczeństwo.. Standardowo, czy zrobimy dla niej wyjątek?
    Jutro spodziewaj się zajęć praktycznych pod tytułem "Dlaczego należy bać się Ogra" :bicz: Dzięki Bogu, że jestem w pracy, uff. :D I czo? Czo teraz będzie cwaniaczku? :D Zresztą wiesz, że biczem to ja lubię.. :E

    No i kilka pytań, jak już tu jestem ;] Nie no wiesz.. nie musisz. :D Nikt Cię nie zmusza. :D Ale jako SMod MN, dobrze by było, żebyś się w swojej kategorii udzielał. :D I wiesz.. nienawidzę tej emotikony, nie używaj. :x

    Ulubiona gra komputerowa? Wiesz, ostatnio mam strasznie mało czasu dla siebie. Gdzie mi tam myśleć o grach, ha.. Ale jest jedna, do której czasami wracam, gdy mam mordercze zapędy. ]:-D Call of Duty 4. Relaksuje mnie to i koi zszargane nerwy. :P
    Ulubiony film? Może nie film, co saga filmów? Mowa oczywiście o trylogii Władcy Pierścieni. :D
    Jaki jest twój ulubiony pisarz i czemu akurat Masterton? Haha, zadaje pytanie i sam na nie odpowiada. :D Ale to dobrze! To znaczy, że dobrze mnie znasz. :3 Nie jesteś w takim razie takim zuym SMrodem. :D Czemu Masterton? Po prostu zakochałam się w jego stylu, w tym jak kreuje swoje światy, jak zabarwia swoje historie zdeprawowanym erotyzmem. Mistrz.
    Ulubiona emotka? Nie mogę pokazać Ci swojej ulubionej emotki. 3<
    Czemu zielony jest lepszy od pomarańczowego? Ha, sprytne pytanie. :> Muszę uważać, żeby pomarańczków nie skrzywdzić, ale i żeby szczypiorki się mnie zbyt szybko nie pozbyły, hmm.. :quasi: Każdy z nas wykonuje inny rodzaj pracy, która jest potrzebna. razem tworzymy team, czyli coś lepszego - najlepsza jest współpraca pomarańczowego i zielonego dla dobra społeczności. o/ (smoku, jestem dyplomatką. :D)
    Pies czy kot? Toadie.. nie wiem, czy wiesz, ale pytasz TYGRYSA. Zdecydowanie wolałabym mieć w domu.. psa. :D Kocurowate to wiecznie głodne, wcielenie szatana. :D
    Świnka morska czy chomik? ;) Chomik. :> Nie śmierdzi tak bardzo, a i choruje mniej, więc dłużej żyje. :P
    Dlaczego należy szanować swojego smoda? :> Jeśli szanujesz swojego smoda, to.. możesz wysłać do niego namolnego usera tudzież trolla, możesz mu wiecznie jęczeć na privie, bez obawy, że Cię wywali, no i zawsze gdy Ci smuto, to Cię przytuli. :. Kocham Cię, Toadie. <3
    Lubisz Teletubisie? :] Zwłaszcza wtedy, gdy wcinają surową cebulę. c;

    Buźki paskudo :* .me tuli się do Zielonej Ogrzycy. ;*


    Gootek napisał(a):

    Tigerusek :* Goocio? ;*

    Z czego Jesteś naprawdę dumna ? Z tego, że w środę miałam ogromną chcicę na snickerssa, ale to taką.. straszną. I nie poszłam do sklepu, nie kupiłam, nie zjadłam. Bądź dumny też!
    Jak dużą rolę odgrywa dla Ciebie styl ubierania ? Nie odgrywa. Musi być czyste, pachnące i muszę dobrze się w tym czuć. A że w dresie mi najwygodniej.. :D
    Jaka jest Twoja pierwsza myśl gdy budzisz się rano ? Jejku, nie chce wstawać - jeszcze kilka minutek..
    Kto lub co Cię najbardziej motywuje ? Zależy o jakiej sferze mówimy, ale staram się sama być swoim motywatorem. c;
    Co byś powiedziała o sobie, mając przed sobą niewidomą osobę ? Małe, pyskate o ciemnych, głębokich oczyskach. c;

    /me gryzie Tigeruska w ucho =) No nie, Gootek! uspokój się! .me gryzie Gootka w lewą kostkę! A masz!



  • Moja droga, czy wiesz, kto ma dzisiaj urodziny? :P
    Moja droga, czy lubisz ten dział? Dużo w nim piszesz
    Moja droga, czemu nie zmienisz nicka na Tyrgrys, zamiast Niezniszczalna?
    Moja droga, porównując Toruń 2013 i Toruń* 2014, który lepszy?
    Moja droga, skąd ten zły humor dziś?
    Moja droga, quo vadis?

    Ułożone by kasai <3
  • HypnOS napisał(a):

    Moja droga, czy wiesz, kto ma dzisiaj urodziny? :P Hypciu, oczywiście, że wiem. :> Zadzowniłam równo o północy. :P Przerwał i poszedł dokończyć film.. XD
    Moja droga, czy lubisz ten dział? Dużo w nim piszesz Hypciu, pewnie, że lubię. ;) Jestem okropnym spamerem. :D I ten dział jest moim działem, to dobrze, że mod dba o swój dział, prawda? c;
    Moja droga, czemu nie zmienisz nicka na Tyrgrys, zamiast Niezniszczalna? Hypciu, per `Tyrgrys` tylko Ty do mnie mówisz. <3 To słodkie! I czemu? No właśnie, zastanawiam się. :) Tylko ile ZODO będę musiała wysyłać. :P Biedny Art, pomyśl o nim!
    Moja droga, porównując Toruń 2013 i Toruń* 2014, który lepszy? Hypciu, odpowiedź jest oczywista. :D Tylko w Toruniu `14 całkowałam się z największym ciachem ever. :D
    Moja droga, skąd ten zły humor dziś? Hypciu, wcale nie zuy. :P Po prostu dałam Ci buzi, a Ty mi nie. :< To zabolało.
    Moja droga, quo vadis? Hypciu, tam, gdzie nie znajdą Nas..



  • Czy mam zacząć się Ciebie i Ogra bać?
    Dlaczego chcecie mnie skrzywdzić ? :( Przecież o tym, że lubi sok z gumijagód wiadomo od dawna! w "wieczornych dziecięcych wiadomościach" na TVP1 o godz. 19:00 puszczali !
    Czy miałaś kiedyś problem z agresywnym klientem?
    Jak sobie poradziłaś?
    Czy nosisz w torebce gaz pieprzowy?
    Kogo z Wladcy Pierscieni lubisz najbardziej?
    Czytałaś książkę Tolkiena czy lubisz tylko na podstawie filmu?
    Czy ktoś Cię kiedyś ugryzł w pasiasty ogon? Jeżeli tak to czy bolało?
    Jaki przedmiot w szkole podstawowej lubiłaś najbardziej? :>


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3