Indestructible master of war & la louve rebelle'

  • Gootek napisał(a):

    Indestructible napisał(a):

    a Wy jak się dorwiecie do mojego jedzonka to nic nie zostaje! A później chodzą i się dziwują, że tygrys cały czas głodny! Paskudy jedne!

    O.o
    To zróbmy akcję:
    1 - Podziel się posiłkiem z Tigeruskiem. Ta akcja bardzo mi się podoba, mniam!
    2 - Nakarm (dokarm) głodnego Tigeruska w zimie. A ta podoba mi się jeszcze bardziej! :P


    Ojejku, jaki ryżasty kotek! Mniam! Zjeść takiego chcę! :D


    cy_siu napisał(a):

    ok próbki zbadane możesz jeść ;P No faktycznie się tym najem! Dziękuję wielkie cysiu! :< Nie słyszałeś o akcji karmienia tygrysa w zimie? :<




  • A hoj Tigerusek =)

    Najważniejsze dla Ciebie święto w roku ? (dlaczego ono)
    Jaką piosenkę byś poleciła na zły humor ?
    Jakie danie polecasz ?
    Bezludna wyspa - 3 rzeczy które byś na nią zabrała to ?
    Kogo najlepiej lubisz z Teamu OG i dlaczego (Prócz Toadie) ?
    Masz obsesje na jakimś punkcie ?

    /me daje Tigeruskowi rogalki z kakao :)
  • Gootek napisał(a):

    A hoj Tigerusek =) Czeeeść Gootku! Znowu przepraszam, że tak długooo.. :< Ale wiesz, jak jest. :(

    Najważniejsze dla Ciebie święto w roku ? (dlaczego ono) Walentynki! Mueehuehueeh! Żartowałam. ]:-D Hm, jakie święto - nie wiem, nie zastanawiałam się nad tym. Są dwa najważniejsze: Boże Narodzenie i Wielkanoc. Dla mnie oba są ważne, bo to najbardziej rodzinny czas w moim życiu. (;
    Jaką piosenkę byś poleciła na zły humor ? Ja niestety preferuję, albo mocne klimaty.. jak na przykład Behemoth, albo Green Day i Lonely day. <;
    Jakie danie polecasz? A;no spaghetti bolognese albo kluski śląskie z bitkami wołowymi i buraczkami z papryką. <3
    Bezludna wyspa - 3 rzeczy które byś na nią zabrała to ? Książkę, piwo i kakao. :D
    Kogo najlepiej lubisz z Teamu OG i dlaczego (Prócz Toadie) ? Cebulastego Ogra. :D Team to jedność - nie można się rozwarstwiać. Fakt jest jednak taki, że Toadie to mój przyjaciel, listy popularności pisać nie będę. :D
    Masz obsesje na jakimś punkcie ? Na punkcie jedzenia, seksu i tatuażu & piercingu. :D

    /me daje Tigeruskowi rogalki z kakao :) Nie mogę tyle jeść! Bo z pręgowanego tygrysa zrobi się pręgowany prosiak na ubój. :D No ale jak już dałeś, to nie będę przecież wyrzucać.. :D



  • 'Indestructible napisał(a):

    Masz obsesje na jakimś punkcie ? Na punkcie jedzenia, seksu i tatuażu & piercingu. :D

    Pochwal się kolekcją.
    Jakbyś mogła wybrać dowolne miejsce na ziemi do życia, gdzie byś mieszkała?
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Chocolate napisał(a):

    Pochwal się kolekcją. Pokażę Ci, jak przyjedziesz do Kato! :D Obecnie pochwalić się mogę jedynie tygrysem na prawej łopatce i metalem w jęzorze. :P Ale miałam jeszcze navel i sternum. :> Niestety ze względów zdrowotnych musiałam wyjąć, ale.. zbliża się dzień urodzin i już sobie prezenty wybrałam. :D Co niestety baardzo zaboli mój portfel.. W każdym razie do zlotu będzie gotowe! :D
    Jakbyś mogła wybrać dowolne miejsce na ziemi do życia, gdzie byś mieszkała? Było już takie pytanie.. o ile mnie pamięć nie myli, to Myziaq je zadawał.. Może odpowiedź się teraz zmieni.. Chciałabym zamieszkać tutaj:

    Chorwacja, Wyspa Rab. <;



  • Indestructible napisał(a):

    Pochwal się kolekcją. Pokażę Ci, jak przyjedziesz do Kato! :D Obecnie pochwalić się mogę jedynie tygrysem na prawej łopatce i metalem w jęzorze. :P Ale miałam jeszcze navel i sternum

    Bleee.
    /me rzyga różową tęczą ]:-D
    Kogo chciałabyś chronić ?
    Współczułaś kiedyś komuś ?
    Bogata i nieszczęśliwa czy biedna i szczęśliwa ?
    Jakie skrywasz tajemnice ?
    Byłaś kiedyś w 100% najedzona do syta ?

    /me hołk.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gootek ().

  • Gootek napisał(a):

    Bleee. Phi, ja Ci tu dam bleeeować! no niedoczekanie Twoje!
    /me rzyga różową tęczą ]:-D A rzygaj, rzygaj - lubię tęczę. ;3
    Kogo chciałabyś chronić ? Wszystkich tych, na których mi zależy, proste. (;
    Współczułaś kiedyś komuś ? A bo to mało razy? :< Jestem tygrysem, ale czasami mam też ludzkie uczucia. :{
    Bogata i nieszczęśliwa czy biedna i szczęśliwa ? Teraz jestem biedna i szczęśliwa i niech tak zostanie. (;
    Jakie skrywasz tajemnice ? Nie mogę Ci powiedzieć, bo nie byłyby już tajemnicami.. :>
    Byłaś kiedyś w 100% najedzona do syta ? Ha, no się przeżarłam kilka razy. ;^ Nie polecam..

    /me hołk. .me gryz!



  • cy_siu napisał(a):

    Jest takie przysłowie: "Tygrys gryzie za grzechy popełnione siedem pokoleń wstecz"

    Jak jest w twoim przypadku? Jakoże jestem wyjątkowym tygrysiem, to gryzę 69 pokoleń wstecz. :P Czy to zue? :P


    Toadie napisał(a):

    Tiaaa, tak jakby to wredne Tygrysisko potrzebowało powodu żeby kogoś gryźć :> Mmm, tygrysisko! Budzi to we mnie moje dzikie instynkty! I nie, niekoniecznie potrzebuję powodu. ;P



  • Tigi Tigi 2 Tigi :D

    Jakiego wydarzenia nie możesz się doczekać ?
    Dowiadujesz się, że nie ma jutra. Co robisz ?
    Najgorsza rzecz, jaką jadłaś w życiu ?
    O czym najbardziej lubisz rozmawiać, na jakie tematy mogłabyś dyskutować godzinami ?
    Jaka jest Twoja największa pasja ?

    /me Miłego weekendu życzę ;)
  • Gootek napisał(a):

    Tigi Tigi 2 Tigi :D Gootek! Gootek! Gootek!

    Jakiego wydarzenia nie możesz się doczekać ? Hmm, jest jedno takie.. Na które bardzo czekam! Ale niestety nie zdradzę!
    Dowiadujesz się, że nie ma jutra. Co robisz ? Wiem, co bym zrobiła. Ale tak jak wyżej - napisać nie mogę. (;
    Najgorsza rzecz, jaką jadłaś w życiu ? Ojejku, nie wiem, czy sobie przypomnę.. W każdym razie zupa owocowa jest okrooopna! :?
    O czym najbardziej lubisz rozmawiać, na jakie tematy mogłabyś dyskutować godzinami ? Wszędzie ta cenzura! :D Jak to o czym? O jedzeniu! O książkach! I o kolczykach! :3
    Jaka jest Twoja największa pasja ? A to w sumie te wyżej wymienione. :D Jeszcze by tam można dopisać walkę z trollami. :D

    /me Miłego weekendu życzę ;) Pracowity, ale dziękuję i wzajemnie! (;



  • Czołem Tigi :D

    Lubisz iść z górki z normalnym efektem swojej pracy czy pod górke z lepszym efektem ?
    Od czego zależy Twój humor ?
    Jaka byłaby dla Ciebie idealna sytuacja w życiu ?
    Lubisz być w centrum uwagi ?
    W skali od 1-10 jak bardzo Jesteś wybuchowa ?

    /me daje Tigi Tig kanapkę z serem :D
  • Gootek napisał(a):

    Czołem Tigi :D No cześć mój dokarmiaczu. :D

    Lubisz iść z górki z normalnym efektem swojej pracy czy pod górke z lepszym efektem ? To zależy na co mam ochotę.. Chociaż generalnie to sobie bardziej pracę utrudniam niż ułatwiam. :[
    Od czego zależy Twój humor ? Od poziomu wyrachowania fałszywych osób wokół. :E A tak, to od fazy cyklu; od ilości cukru we krwi; przeżyć emocjonalnych i wiary w samą siebie. ^^
    Jaka byłaby dla Ciebie idealna sytuacja w życiu ? Wiele było takich sytuacji, mam świadomość, że 98% z nich się nigdy więcej nie powtórzy, ale.. Idealna sytuacja, to dzień, w którym mogę pozwolić sobie na film z kakaem w ręku, ciągle smsowanie z moją głupią przyjaciółką i mega dobry humor spowodowany dobrym obiadem. ]:-D
    Lubisz być w centrum uwagi ? Kiedyś tak, i to bardzo nawet, a teraz.. chyba zamieniłam się w samotnika. :quasi:
    W skali od 1-10 jak bardzo Jesteś wybuchowa ? 10^2. <; Niestety, ale mam zbyt duży temperament. (;

    /me daje Tigi Tig kanapkę z serem :D Poczekaj! Muszę iść po ketchup! Jeśli kanapka z żółtym serem, to tylko z ketchupem - inaczej nie zjem. Luksusem jest do tego ogórek zielony, ale to tylko wtedy, gdy mam siłę zrobić zakupy! :?



  • smoki napisał(a):

    ./me gryz Gryzek

    Dlaczego Gryzek siedzi tak cicho?
    Jak Gryzek spędził Święta?
    Lubisz Święta?
    Gdzie zaplanowałaś wakacje?
    Lubisz gorące upalne lato?

    PS> smok spełnia 3 życzenia - powiedz jakie wybierasz


    Jaki gryzek?
    To jest najprawdziwszy Tygrys!

    Aż mi się przypomniał klasyk.

    "Do lwa kurcze? Do lwa? "
    "Ja to Cie przygarnąlem tak jak Shrek tego osła. Szkoda tak zostawić samego w lesie mimo tego, że cie wkurza :D " ~ panwpolo


    Ursa - Top 34 THE END
    16.07.2013 - 29.12.2014
    Bez urlopu
  • smoki napisał(a):

    ./me gryz Gryzek .me gryz smoka!

    Dlaczego Gryzek siedzi tak cicho? Gryzek jest zuy, niepokorny i jako, że przynależy do kotowatych - zaczyna chodzić swoimi drogami. (;
    Jak Gryzek spędził Święta? W pracy, więc szału i obżarstwa nie było. :)
    Lubisz Święta? Kiedyś lubiłam - każde. Teraz nie, bo święta oznaczają, że muszę iść do pracy. [;
    Gdzie zaplanowałaś wakacje? W zasadzie to.. nie wiem. Nie wiem, czy coś zaplanowałam, miałam jechać za granicę gdzieś, gdzie ciepło, piasek i dużo piwa, ale zastanawiam się, czy mi się to opłaca. Alternatywą jest przepracowanie bitych 4 miesięcy, ewentualnie jakiś krótki wypad nad morze, żeby się zresetować. (;
    Lubisz gorące upalne lato? Nienawidzę upałów, tygrysie futro się poci. ;x Niemniej wolę upalne lato niż mroźną zimę.. Tak bardzo nie cierpię zimna. ;c

    PS> smok spełnia 3 życzenia - powiedz jakie wybierasz Gryzek dorósł i popadł w skrajność realizmu - nie ma czasu na życzenia, czy marzenia. (;


    Mind_war napisał(a):

    smoki napisał(a):

    ./me gryz Gryzek

    Dlaczego Gryzek siedzi tak cicho?
    Jak Gryzek spędził Święta?
    Lubisz Święta?
    Gdzie zaplanowałaś wakacje?
    Lubisz gorące upalne lato?

    PS> smok spełnia 3 życzenia - powiedz jakie wybierasz


    Jaki gryzek? Duży, głodny i pręgowany!
    To jest najprawdziwszy Tygrys! Ha, no wreszcie mnie ktoś docenił! Uff, dzięki Mindwar! Dam Ci za to snickersa. :D

    Aż mi się przypomniał klasyk. Aż się bać zaczynam..

    "Do lwa kurcze? Do lwa? " Wersja nieocenzurowana zdecydowanie brzmi lepiej! :D


    smoki napisał(a):

    Jak to jaki? No ten.. już mu wytłumaczyłam smoku!

    To MÓJ Gryzek! Hm.. no nie wiem, gryzek teraz do nikogo nie należy. ;x Gryzek jest sam sobie panem. ;x



  • smoki napisał(a):

    Zawsze jest czas na marzenia Gryzku. Na rozczarowanie też zawsze jest czas. ;) A ja wolę ostatnio nie dopowiadać za dużo, nie układać przyszłości, czy nie wyobrażać sobie zbyt wiele, tak jest po prostu łatwiej żyć. :)

    ./me czeka na bardzo upalne smocze lato Hmm.. jeśli nadejdą to tygryś będzie się musiał schować. ;x Albo wyjechać, o!