Indestructible master of war & la louve rebelle'

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Shax napisał(a):

    Jestem za leniwy... Poproszę o odpowiedź :f Hmm, a Ty myślisz, że u mnie to jest tak łatwo? :> Lenistwo ma swoją cenę. c;
    Wanna czy prysznic ? Zdecydowanie wanna. Planuję remont łazienki.. i chcą mi wtrynić prysznic - będę walczyć do ostatniej kropli krwi!
    Relaksacyjna kąpiel na tak czy na nie ? To jest coś, co funduje sobie codziennie. :D Godzinna kąpiel, przy muzyce.. No świeczki od święta. :D
    Słuchasz radia ? jakiego ? Jak jadę do pracy, czy szkoły, to z reguły włączam open.fm na rockową stację. :P
    Ulubiony zespół muzyczny ? To tez już było! :< Nic się raczej nie zmieniło, Disturbed na pierwszym miejscu. c;



  • Indestructible napisał(a):

    No właśnie nigdzie mnie nie chcieli zawieźć :( W sumie to chcieli się chyba dowiedzieć pod jaki adres mi wysłać dyplom wzorowego obywatela - no bo wzięli ode mnie dane, nawet widziałem jak z dowodu sobie przepisywali! Zdziwiło ich wtedy trzech facetów w marynarkach siedzących na parkingu przy torach :( Zdziwiło? A co to znaczy, że ich coś/ktoś zdziwił? :D Jak można zdziwić policjanta? :O
    Ano zdziwili się, że ktoś o 8:30, zaraz po egzaminie, poszedł pić piwo na parking, a jak oni podjechali to nikt z pijących żadnego piwa przy sobie nie miał :P
    Chociaż większe zdziwienie było w innej sytuacji, gdy o 2:03 pewien policjant na tekst 'pan pokaże to piwko' zobaczył połóweczkę bez zakrętki [opowieści z czasów 'kiedy to Mati był tu smodem]


    A kto powiedział, że Ty nie możesz potwierdzać? :O Aczkolwiek jakbym wkleił Davida i nie wspomniał o Ogru to by się obraził. A obrażony Ogry to nie jest dobry pomysł! Po pierwsze, to myślisz, ze Toadie czyta moje CT? :> (Tak, tak - czyta :D) Po drugie, to dziękuję za pozwolenie, w końcu to moje CT, hyhy. :D A po trzecie, obrażony Ogr, to najlepsze co Cię może spotkać, ha! ]:-D Hyhy, Toadie i tak Cię kocham. :*
    A po czwarte to czemu on nie ma CT? :( Chyba trzeba mu założyć, nie?

    Nie jest słabe. Ja też nienawidzę kupować prezentów. W sumie dostawać też nie, bo wtedy mam takie uczucie, że powinienem się zrewanżować - a to znów wymaga inwencji w wymyślaniu co by tu kupić... Błędne koło! o i to jest właśnie ta choroba, na którą i ja cierpię. :> Czy czujesz się teraz raźniej? Z pręgowanym czworonogu przy boku? <3
    Nad Lyonem się nigdy nie zastanawiałem w sumie... W sumie myślałem często o pograniczach Francji i Monako :P Ogólnie całe Lazurowe Wybrzeże bym zwiedził ;) Czyli.. zostaniesz moim kompanem do podróży? :> Mati, tylko jak my na to wszystko zarobimy? :<
    No jak? Mogę Ci załatwić u mnie na wydziale jakąś pracę, dobrze płacą za wykonywanie pomiarów :P Jak będzie ciepło to całkiem przyjemne!

    Jakieś dwa pytanka by się przydały, żeby dobry przykład dać! Hm, nie jesteś smodem, nie musisz dawać przykładu. :D Ja Cię nie zmuszam! :D
    A jak bym był smodem to musiałbym dawać przykład? To chyba byłem słabym smodem :c

    Strzelałaś kiedyś z jakieś broni? Z wiatrówki, do paintballa albo chociaż procy z gumy od majtek? Jak wrażenia? Yup, pewnie, że tak. :> T. ma dwie wiatrówki i pistolet, często strzelamy sobie na grillach/piknikach. Powiem szczerze, że nawet mi wychodzi. A kiedyś nawet zajęłam pierwsze miejsce w konkursie strzeleckim na jakimś pikniku.. Wygrany kask z logiem "Łódź" mam do tej pory. :D
    Kask może i ładny, ale to logo pewno go szpeci :P

    Dziękuję, tyle na dziś ;) Dobranoc Kocurze? ;*
    Nie śpimy, zwiedzamy, do oporu!


    No i bonus +2!

    Pytałem czy jest jakaś kuchnia, której byś nie spróbowała... A jest jakiś kraj do jakiego byś nigdy nie pojechała?

    Jaką sławną osobistość (poza ceziem) chciałabyś poznać? :)

    Teraz dobranoc! :*
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Postanowiłam, że posta nr 3999 spłodzę w tym oto temacie, bo o dziwo na tyle stron nie pozostawiłam po sobie tutaj żadnego śladu. Smutne :(
    Dlaczego tak długo muszę czekać na zdjęcie! Do tego czasu tygrys przemieści się na drugą, fajniejszą stronę :D
    Czy to prawda, że białe tygrysy są najfajniejszymi tygrysami ?
    Czy myślisz, że będę musiała niedługo odpisać w moim CT ?
    Może zrobię Tobie prezent na święta i to zrobie :D
    Czy tygrysy lubią słuchać muzyki? Czy tylko pomrukiwania :glaszcze:

    :xfa:
    Jestem i mnie nie ma ^^
  • Mati napisał(a):

    Ano zdziwili się, że ktoś o 8:30, zaraz po egzaminie, poszedł pić piwo na parking, a jak oni podjechali to nikt z pijących żadnego piwa przy sobie nie miał :P
    Chociaż większe zdziwienie było w innej sytuacji, gdy o 2:03 pewien policjant na tekst 'pan pokaże to piwko' zobaczył połóweczkę bez zakrętki [opowieści z czasów 'kiedy to Mati był tu smodem] Hm, no to to, że zobaczył połóweczkę, to.. chyba gorzej? ;o To Mati był SModem? :D

    A po czwarte to czemu on nie ma CT? :( Chyba trzeba mu założyć, nie? Miał założyć po awansie.. Awans był, a CT nadal ni ma.. Ciekawe co mi zrobi, jak ja mu założę? ]:-D

    No jak? Mogę Ci załatwić u mnie na wydziale jakąś pracę, dobrze płacą za wykonywanie pomiarów :P Jak będzie ciepło to całkiem przyjemne! Zdecydowanie nie fascynuje mnie stanie przy skrzyżowaniach i liczenie przejeżdżających pojazdów, par example. :D

    A jak bym był smodem to musiałbym dawać przykład? To chyba byłem słabym smodem :c] Ponawiam.. Kocur był SModem? :D No moim zdaniem, powinien dawać przykład.. Byle jaki, ale powinien! ]:-D

    Kask może i ładny, ale to logo pewno go szpeci :P [.me po cichu zgadza się z Kocurem..] Nie no! Co Ty mówisz Mati! Logo piękne!

    Nie śpimy, zwiedzamy, do oporu! Zwiedzamy? Hmm, to gdzie tym razem wylądujemy palcem na mapie? c;

    No i bonus +2! Ło bosz, zobacz, która godzina.. Ładnie to tak tygrysa męczyć? :[

    Pytałem czy jest jakaś kuchnia, której byś nie spróbowała... A jest jakiś kraj do jakiego byś nigdy nie pojechała? To zależy czy musiałabym za to sama płacić.. Bo jeśli wycieczki byłby darmowe, to chyba grzechem byłoby nie spróbować. c; Do Rosji mnie nie ciągnie.. no i chyba nawet za darmo bym nie pojechała. :D

    Jaką sławną osobistość (poza ceziem) chciałabyś poznać? :) Skąd wniosek, że chcę poznać cezia? :D Hmm.. kogo chciałam, to poznałam. :> Brakuje mi jeszcze tulenia do Ogra, ale myślę, że nadarzy się niedługo jakaś okazja i będę mieć przyjemność tulić to warstowe (jak cebula.. :D) ciałko. :D

    Teraz dobranoc! :* Zdecydowanie czas iść spać! Miłych Myziu! ;*


    kasai napisał(a):

    Postanowiłam, że posta nr 3999 spłodzę w tym oto temacie, bo o dziwo na tyle stron nie pozostawiłam po sobie tutaj żadnego śladu. Smutne :( Bardzo proszę.. możesz u mnie płodzić do woli. :D A czemu Cię jeszcze nie było? Boś leniwcem jest i nawet w swoim CT Ci się pisać nie chce! Wstyd!
    Dlaczego tak długo muszę czekać na zdjęcie! Do tego czasu tygrys przemieści się na drugą, fajniejszą stronę :D Na cycuszki? Hm, nie planowałam robić tam tattoo.. W planach jest teraz kolejny, na biodrze. :> A zdjęcie.. odpiszesz w CT, to Ci kociaka pokażę. :D
    Czy to prawda, że białe tygrysy są najfajniejszymi tygrysami ? Nie? :> Ja jestem tygrysem bengalskim i zdecydowanie jestem najfajniejsza.. prawda? c;
    Czy myślisz, że będę musiała niedługo odpisać w moim CT ? Zobaczymy, czy powyższy szantaż coś da.. Jeśli nie, to chyba będę musiała użyć metod.. terroru indywidualnego! ]:-D
    Może zrobię Tobie prezent na święta i to zrobie :D kasai dobroduszna? :> Zrobisz spóźniony prezent Mikołajkowy i odpiszesz w trybie natentychmiast. :D
    Czy tygrysy lubią słuchać muzyki? Czy tylko pomrukiwania :glaszcze: Od mrrruczenia to jestem ja. c; Myślę, że dobrze mi to wychodzi nawet! A co do muzyki.. pewnie, że tak! Z reguły cięższe kawałki. c;

    :xfa: Też chcę modkową emotkę. ;x



  • Indestructible napisał(a):

    A po czwarte to czemu on nie ma CT? :( Chyba trzeba mu założyć, nie? Miał założyć po awansie.. Awans był, a CT nadal ni ma.. Ciekawe co mi zrobi, jak ja mu założę? ]:-D
    Jeśli chcesz się przekonać jaka będzie reakcja to jest tylko jedna opcja, załóż :D

    Indestructible napisał(a):

    Jaką sławną osobistość (poza ceziem) chciałabyś poznać? :) Skąd wniosek, że chcę poznać cezia? :D Hmm.. kogo chciałam, to poznałam. :> Brakuje mi jeszcze tulenia do Ogra, ale myślę, że nadarzy się niedługo jakaś okazja i będę mieć przyjemność tulić to warstowe (jak cebula.. :D) ciałko. :D
    Też mam taką nadzieję, ale za tą cebulę to sobie kiedyś kłopotów narobisz, a wtedy niestety bez kar cielesnych się nie obejdzie :>

    OGame.pl
    Z Życia Uniwersów
    Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

    Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
  • Toadie napisał(a):

    Jeśli chcesz się przekonać jaka będzie reakcja to jest tylko jedna opcja, załóż :D Nie chcę robić niczego wbrew Tobie. c; Jeśli nie chcesz, to nie zakładaj. :P Pozwalam Ci. :D

    Też mam taką nadzieję, ale za tą cebulę to sobie kiedyś kłopotów narobisz, a wtedy niestety bez kar cielesnych się nie obejdzie :> Dobra, dobra - ile razy ja to już słyszałam.. Tylko grozisz jak cezio. :D


    Shax napisał(a):

    To ją podaj, bo wątpię tak nieskromnie żeby nie było mnie stać =) Musisz zapłacić za to swoją duszą. ]:-D
    Masz fejsa ? grasz tam w coś ? :E Hrhr, na szczęście nie mam. :D
    Kulturystyka czy fitness ? Zdecydowanie fitness. :> Kulturystyka, phi.
    Czego nie zrobiłabyś nigdy w życiu ? Nie umiem odpowiedzieć na to pytanie. c; W ekstremalnych sytuacjach ludzie robią niewyobrażalne rzeczy..



  • Tigerusek ]:-D

    Jak powinna wyglądać romantyczna randka ?
    Gdzie Jesteś jak Cie nie ma ?
    Odnalazłaś sens życia czy ciągle poszukujesz ?
    Starasz się planować swój czas, czy raczej idziesz na żywioł ?
    Czego ze swoich obowiązków nie lubisz najbardziej ?

    /me daje Tigeruskowi na dobranoc kubek gorącego kakao na rozgrzanie =)
  • Gootek napisał(a):

    Tigerusek ]:-D Guucio? :>

    Jak powinna wyglądać romantyczna randka ? Hm, gdzieś to pytanie było zadawane.. Nie wiem nawet, czy Ty go nie zadawałeś. :D Poszukaj, leniuszku!
    Gdzie Jesteś jak Cie nie ma ? Tygrys`spiucha. :D Albo hm.. co mogę robić.. o, pracować!
    Odnalazłaś sens życia czy ciągle poszukujesz ? Chyba nadal jestem zagubionym tygrysiem i błądzę na drogach życia. Ale znajdę kiedyś tą jedyną, słuszną drogę!
    Starasz się planować swój czas, czy raczej idziesz na żywioł ? Nie planuję, bo później jest tylko gorzkie rozczarowanie.. Staram się żyć z dnia na dzień, bez jakichś dalekich prognoz życiowych. :)
    Czego ze swoich obowiązków nie lubisz najbardziej ? Jakich obowiązków? Domowych? :D NIENAWIDZĘ zmywać. :X

    /me daje Tigeruskowi na dobranoc kubek gorącego kakao na rozgrzanie =) Wiesz, co uwielbiam. <3 .me gryz Gootka w ucho na dobranoc!



  • Rosska napisał(a):

    Kiedyś zajmowałam się grafiką, chyba muszę do tego wrócić, żeby stworzyć sobie coś nowego :P No widzę, że się wczoraj wieczorem nie nudziłaś. :P ładnie Ci wyszło. ;)
    W jakim programie się bawisz? :D Bawię to za dużo powiedziane.. Działam na własny użytek, w gimpie. Na grafikę - na naukę trzeba mieć sporo czasu i cierpliwości. Ja ani jednego, ani drugiego nie mam. :>



  • A dziękuję bardzo, ale mi jakoś nie do końca się podoba. No ale to pierwsze podejście po jakichś 2 latach :P
    Ja Gimpa jakoś nie potrafię ogarnąć :o
    Tak mi się podobają te Twoje tygrysy, że chyba sama sobie coś z kiciusiami zrobię :D

    Wolisz krótkie pytania czy raczej takie, na które można się rozpisać?
    Tych drugich ode mnie nie oczekuj, bo nie jestem zbyt kreatywna, haha :D
  • Rosska napisał(a):

    A dziękuję bardzo, ale mi jakoś nie do końca się podoba. No ale to pierwsze podejście po jakichś 2 latach :P Jak na taką długą przerwę, to nieźle Ci to wyszło. ;)
    Ja Gimpa jakoś nie potrafię ogarnąć :o A ja jakoś nie mogę przekonać się do photoszopów praczów, corelów i tych innych. :X
    Tak mi się podobają te Twoje tygrysy, że chyba sama sobie coś z kiciusiami zrobię :D Z kiciusiami.. dobrze. :D Byle nie z tygrysami, bo .me jest tygrysiem i tygrysie moje są. :D

    Wolisz krótkie pytania czy raczej takie, na które można się rozpisać? Zdecydowanie wolę pytania, na które nie wystarczy odpowiedzieć jednym zdaniem. :)
    Tych drugich ode mnie nie oczekuj, bo nie jestem zbyt kreatywna, haha :D Nie chodzi o kreatywność. ;) Chyba raczej o samo podejście.. o to, czy chce się nabić posty, czy spróbować poznać drugą osobę. (;



  • Pamiętam jak kiedyś coś próbowałam robić w PS'ie, niby wychodziło, ale jakoś nie przypadł mi do gustu :P Ja używam takiego programu jak PhotoFiltre, mało osób o nim słyszało.

    Co sprawiło, że postanowiłaś złożyć podanie na moderatora?
  • Rosska napisał(a):

    Pamiętam jak kiedyś coś próbowałam robić w PS'ie, niby wychodziło, ale jakoś nie przypadł mi do gustu :P Ja używam takiego programu jak PhotoFiltre, mało osób o nim słyszało. Też przyznam, że o nim nie słyszałam, bo się zwyczajnie tym nie interesuję na co dzień. ;)

    Co sprawiło, że postanowiłaś złożyć podanie na moderatora? Odpowiedź znajduje się na pierwszej stronie mojej prezentacji. :)

    Indestructible napisał(a):

    cy_siu napisał(a):

    Jak tu trafiłaś? Tu? W sensie, że na forumka do S&D, czy na modka? :> Do S&D zaciągnął mnie buleon szukając pomocy do policzeń. <; A o to, że jestem modkiem.. to trzeba mieć pretensje do mojego Ogra.



  • Gootek napisał(a):

    A hoj Tigerusek ]:-D Czeeeść Goociu. :*

    Tigerusek dalej jest w szoku ? A daj Ty mi spokój, paskudo jedna. :D
    Co dostałaś od Mikołaja ? Czy Mikołaj był jako prezent czyt. zjadłaś go :D Nie było w tym roku Mikołaja w czekoladzie.. co to za święta, ech.. Pieniądze, prezent uniwersalny. :)
    Czym jest dla Ciebie odwaga ? Jestem odważna, bo.. umiem powiedzieć to co myślę głośno. Jestem odważna, bo.. umiem się odezwać, gdy ktoś krzywdzi kogoś innego. Jestem odważna, bo.. czasami nie myślę.
    Ulubione ciasto na święta ? Nie lubię ciast świątecznych. :) Jabłecznik nim nie jest. :X
    Niezbędnik, który masz zawsze przy sobie ? Zawsze mam pomadkę do ust, słuchawki i klucze. :D
    Uważasz, że ten rok był udany ? Myślę, że pomimo tych zuych rzeczy, wydarzyły się też bardzo dobre i za nie jestem wdzięczna. ;)

    /me udanego weekendu :D Chyba w pracy.. :X



  • Superman napisał(a):

    Cześć ... khe khe ... Leniuszku malutki :* Cześć mrumciumciumciu! :* I ja sobie tego leniuszka to wypraszam, jasne? :P

    Chyba tutaj nie byłem jeszcze <: No widzisz? A ja modkiem od maja już jestem.. Cóż to za zaniedbanie. :< Teraz mi przykro. :(
    Wpadłem bo chciałem dokończyć to co nam ta zUa kasai przerwała :uhuh: ... ale to jak wpadniesz do Kato :bicz: ^^ No mam nadzieję, że tym razem przy wyborze terminu pomyślisz i o mnie.. A nie tak jak ostatnio.. :(

    Byłaś już w Kato? Pewnie, przejazdem na pewno. :D Na dłuższe zwiedzanie jakoś nie było czasu i okazji, ale mam nadzieję, że to nadrobimy. ]:-D
    Co chciałabyś w tym cudownym, przepieknym, radosnym i pełnym Supciowej siły mieście robić? :fgrin: No, no - ale mi Kato zachwalasz. :D Nie mam pojęcia, ale na pewno coś mi zaproponujesz. :D Czy się mylę? :quasi:

    Pozdrawiam gorąco i do siego roku \o .me gryzie Supcia w uszko! Prosiego, hrhrh! :* :*
    :cmok:



  • Pierwszy post w nowym roku w tym temacie.

    Ostrzeżenie za spam. Witcher


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.
  • Indestructible napisał(a):

    Witcher napisał(a):

    Pierwszy post w nowym roku w tym temacie. Widzisz? Nikt mnie nie kocha. :< Chyba.. chyba, że Ty? ]:-D ]:-D

    Ostrzeżenie za spam. Witcher Waran? Ja bym Ci od razu nominkę dała! :*


    Może. Nie będę się tak uzewnętrzniał przy wszystkich.

    Jaki waran? A za nominkę, to bym Ci nawet podziękował :>


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.
  • Opuss, ale mi się przysnęło. :D Wybaczcie, że tak długo, ale.. życie nie pieści. ]:-D

    Gootek napisał(a):

    Indestructible napisał(a):

    Widzisz? Nikt mnie nie kocha. :<

    Jak to nikt, a kto Ci spam rozsiewa ]:-D Fakt, drugiego takiego facebookowego spamera to nie ma, ale to niekoniecznie znaczy, że mnie kochasz, hrhr. :D

    Bry Tigerusek :* No hej, Goociu. :*

    Przypominasz sobie jakąś sytuację ze swojego życia, kiedy czułaś euforię szczęścia, spokoju i radości ? Hyhy, nie wiem, czy mi wypada pisać o takich rzeczach, ale tak - było coś takiego w moim życiu. :D A w sumie to pewnie nie raz była taka sytuacja. :)
    Dokąd zawsze chciałabyś wrócić ? Hmm, pytanie głębsze, czy pytasz po prostu o miejsce? W chwilach zuych zawsze chciałabym wrócić do domu, wiedzieć, że mam do kogo, wiedzieć, że jestem bezpieczna i żadna krzywda mi się nie stanie.. .me mała córeczka tatusia. :}
    Co przewozisz ? Pądżki za pazuchą, ale ci.. bo jak się pewien Ogr z cyśkiem dowiedzą, to mi wszystko zarekwirują. :<
    Co Cię ostatnio wzruszyło ? Ahm.. nie przypominam sobie w tej chwili.. Chyba nic.. :X
    Jakiej decyzji żałujesz ? Nie żałuję niczego. Gdyby nie pewne decyzje, to nie byłoby mnie tu, gdzie aktutalnie jestem - a nie narzekam na to (no okej, może trochę :D).

    /me daje Tigeruskowi na nowym rok zapas kakao :D Skończyło mi się, więc jest jak najbardziej porządane! Dziękuję Ci bardzo! :*


    Witcher napisał(a):

    Może. Nie będę się tak uzewnętrzniał przy wszystkich. Dobrze wiesz, że to był taki żarcik. :D Wiem, że nie lubisz takiego paskudnego tygrysia jak ja. :ziew: :ziew:

    Jaki waran? A za nominkę, to bym Ci nawet podziękował :> No jak ja? ;> Waran z komodo, bo bez jest taki samotny. :< Nie, nie chcę, żebyś był moim dłużnikiem - żadnych nominek nie będzie. :D



  • Indestructible napisał(a):


    Co przewozisz ? Pądżki za pazuchą, ale ci.. bo jak się pewien Ogr z cyśkiem dowiedzą, to mi wszystko zarekwirują. :<


    My wszystko wiemy!

    Jeszcze jedno. Nie zarekwirują tylko pobiorą próbki do analizy. Trzeba sprawdzić czy pądżki nie są mdłe, czy nie zatrute. Za grosz współczucia dla nas i naszej ciężkiej pracy tygrysie niewdzięczniku ;P
  • cy_siu napisał(a):

    My wszystko wiemy! Oho, no w to nie wątpię. :D

    Jeszcze jedno. Nie zarekwirują tylko pobiorą próbki do analizy. Trzeba sprawdzić czy pądżki nie są mdłe, czy nie zatrute. Za grosz współczucia dla nas i naszej ciężkiej pracy tygrysie niewdzięczniku ;P Tak, tak - mówi mi cyśku, jakim to niedobrym tygrysem jestem, lubię to. :fkiss: :fkiss: Co do Waszych analiz.. O ile się nie mylę do analizy wystarczy zaledwie kawałek, a Wy jak się dorwiecie do mojego jedzonka to nic nie zostaje! A później chodzą i się dziwują, że tygrys cały czas głodny! Paskudy jedne!