Indestructible master of war & la louve rebelle'

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • przygarnij kropka napisał(a):

    Jako gospodarzowi właśnie nie wypada być trzeźwym i nie tańczyć. No właśnie.. nie wypada wypić za dużo, trochę tak, ale żeby się zataczać.. Nigdy nie doprowadziłam się do takiego stanu, gdy impreza była u mnie. :P A do tańca.. no to jak wypiję za mało, to nie zatańczę. :> Więc te warunki tak jakby się wykluczają. :E
    Ja tez nie umiem - zobacz jak ładnie mi wychodzi! :D Akurat w to nie chce mi się wierzyć. <;

    .me tańczy .me robi duże oczy z wrażenia.. też by tak chciało! :c



  • Gootek napisał(a):

    Hej Ho Hello .me obwąchuje Gootek. :P

    Grasz na jakimś instrumencie ? Hm, niestety jestem totalnym beztalenciem muzycznym.. :[
    Jak spędzasz wakacje ? Pracująco. ;) Ach, no i ciągle walczę. Z chorobą. Bo to przecież normalne. Gorączka latem. :]
    Ulubiona książka ? Nie potrafię odpowiedzieć. Jest kilka takich, wszystkie tego samego autora. <3
    Gdybyś mógł, to jaką moc byś sobie wybrał ? GDYBYM MOGŁA, to bym wybrała:

    Indestructible napisał(a):

    Colin94 napisał(a):

    Jaka umiejetnosc chcialabys opanować gdyby to było możliwe ? Niewidzialność, latanie, czytanie w myślach, brzuch bez dna wybierz jedno Zdecydowanie, brzuch bez dna!

    Lubisz oglądać anime ? Nie przepadam, mało mam czasu - i nie spędzam go na oglądaniu filmów czy seriali. :P
    Wymień trzy rzeczy, których utrata byłaby bardzo bolesna. Nie przeżyłabym utraty swojej osobowości, swojego ja. Bolesna byłaby utrata mojego Ogra, któremu za wszystko dziękuję.. trzecią rzeczą, jest umiejętność czytania. Książki to styl życia. <3

    /me pozdrawiam .me gryzie Gootka w kostkę. :D



  • O.o kurde jaki zonk, ja Ci pisałem w formie męskiej, a Ty Jesteś dziewczyną ]:-D

    Jaka była najgłupsza rzecz, którą kiedykolwiek zrobiłaś ?
    jakiego słowa najczęściej używasz ?
    Wolisz przekąski słodkie czy słone ?
    Czy chciałabyś być postacią z gry, jeżeli tak to jaką ?
    Jaki dzień tygodnia lubisz najbardziej ?
    Czemu mnie ugryzłaś ?

    /me życzy Indestructible zdrowia =)
  • Gootek napisał(a):

    O.o kurde jaki zonk, ja Ci pisałem w formie męskiej, a Ty Jesteś dziewczyną ]:-D Ha, znowu błąd! Jestem tygrysicą! ]:-D Ale wybaczę Ci to Twoje faux pas! :D

    Jaka była najgłupsza rzecz, którą kiedykolwiek zrobiłaś ? Hum, czy ja kiedykolwiek zrobiłam jakąś głupią rzecz? Nie, nie wydaje mi się.. :P (Albo kuamczę, albo nie pamiętam. :E )
    jakiego słowa najczęściej używasz ? Z wszelkich dziwności, to chyba 'hum'. :D A co? Nie podoba się? :bicz:
    Wolisz przekąski słodkie czy słone ? Oczywiście, że słodkie. ;> Uwielbiam słodkości we wszelkiej postaci. :fgrin:
    Czy chciałabyś być postacią z gry, jeżeli tak to jaką ? Chyba nie.. jestem tym kim jestem i kocham to. :> Choć w łodzi o antylopę do upolowania ciężko..
    Jaki dzień tygodnia lubisz najbardziej ? Chyba to będzie poniedziałek. :D Weekendy już nie są takie fajne. :E
    Czemu mnie ugryzłaś ? Bo lubię? c: I Ty też to polubisz!

    /me życzy Indestructible zdrowia =) .me dziękujuu. ;*



  • Gootek napisał(a):

    Bry dzień ]:-D Hum, a to coś będziemy jeść, że taki dobry? ]:-D

    Teraz dobrze ? Śliczne, kasajka mi już pokazywała! Nie uatnie tak obgadywać tygryski! ;x
    Pokaż spoiler
    http://www.tapeciarnia.pl/tapety/normalne/112234_lew_oczy.jpg


    Masz jakieś hobby ? Mam. :) Powinnam się rozpisać jakie, czy to nie będzie odpowiedź na pytanie? :P
    Wierzysz w duchy (widziałaś może jakiegoś) ? Tylko te w książkach.. :) No chyba, że przyjdziesz i będziesz mnie w nocy straszył! ]:-D
    Co lubisz robić w deszczowe dni ? Kołderka, kakao w kubku i dobra książka.. Idealny stan!
    Wierzysz w przesądy ? Nie. ;) Ani w czarne kocurki, ani w kominiarzy.. Takie zabobonne. :XP:
    Masz pluszowego misiaka do spania ? :D Mam, psiaka. ;) Ciapek się wabi. Mam też tygrysa, którego dostałam na urodzinki. :3
    Masz jakiegoś zwierzaka w domu ? A siostra - chomik może być? :E

    /me gryzie Indestructible ;] .me roooahrr na Gootka! :rumieniec:



  • Indestructible napisał(a):

    Teraz dobrze ? Śliczne, kasajka mi już pokazywała! Nie uatnie tak obgadywać tygryski! ;x
    Ja się tylko pytałem co to za nowy mod co mnie gryzie, a fotkę Tygrysicy ja Jej dałem ]:-D

    Indestructible napisał(a):

    Wierzysz w duchy (widziałaś może jakiegoś) ? Tylko te w książkach.. :) No chyba, że przyjdziesz i będziesz mnie w nocy straszył! ]:-D
    Jakbyś mnie zobaczyła to byś miała takie koszmary że ho ho ho i jeszcze więcej, Kasai i reszta to po nocach spać nie mogą :E

    Indestructible napisał(a):

    Masz pluszowego misiaka do spania ? :D Mam, psiaka. ;) Ciapek się wabi. Mam też tygrysa, którego dostałam na urodzinki. :3
    Czemu Ciapek, ma coś wspólnego z naszą forumową Ciap ?
    Niedaleko mnie koleś ma lwa XD
  • Gootek napisał(a):

    Ja się tylko pytałem co to za nowy mod co mnie gryzie, a fotkę Tygrysicy ja Jej dałem ]:-D A czo? Nie lubisz jak gryzę? :(
    Jakbyś mnie zobaczyła to byś miała takie koszmary że ho ho ho i jeszcze więcej, Kasai i reszta to po nocach spać nie mogą :E kasai dobrze sypia. :P A ja mam stalowe nerwy! :D
    Czemu Ciapek, ma coś wspólnego z naszą forumową Ciap ? Absolutnie nie, jakoś tak wyszło.. po prostu. ;)
    Niedaleko mnie koleś ma lwa XD Ciężko jest uzyskać certyfikat UNICEF, ciężko jest ściągnąć tygrysa do Polski. Wiem, bo.. wiem. ; ) Iście słodkie maleństwo. <3 <3



  • Indestructible napisał(a):

    A czo? Nie lubisz jak gryzę? :(

    Tak to sobie możesz gryźć, gorzej by było być gryzionym w realu ]:-D

    Co sprawia Ci w życiu radość ?
    Najpiękniejsze miejsce jakie odwiedziłaś ?
    Różowy czy Niebieski ?
    Gdy mi smutno to... ?
    Ulubione zajęcie gdy Jesteś sama w domu ?
    Czego Ci najbardziej brakuje ?
    Ulubione miejsce na spacer ?
    Jakbyś miała jedno życzenie u złotej rybki to co byś sobie zażyczyła ?

    /me gryzu gryzu :P
  • Gootek napisał(a):

    Indestructible napisał(a):

    A czo? Nie lubisz jak gryzę? :(

    Tak to sobie możesz gryźć, gorzej by było być gryzionym w realu ]:-D Niee.. to też bardzo przyjemne uczucie. :) Jakoś nikt nigdy nie narzekał! :wrr:

    Co sprawia Ci w życiu radość ? Niesienie pomocy innym, no i jak mnie ktoś głaszcze.. ;3
    Najpiękniejsze miejsce jakie odwiedziłaś ? Łeba, wydmy - czemu najpiękniejsza? Wspomnienia z wyjątkową osobą są tego przyczyną.. :kocham:
    Różowy czy Niebieski ? Ale, że gdzie użyty? :) Nie mam urazu do różowego, nie jest moim ulubionym kolorem, ale fajnie wygląda jako mój wpis moderatorski na BF. :bicz:
    Gdy mi smutno to... ? - idę się upić, - idę poczytać, - czasami warto iść popłakać, - albo piszę do Tołdiego. ; )
    Ulubione zajęcie gdy Jesteś sama w domu ? Hum, czy to pytanie ma podtekst erotyczny? :D Jak jestem sama w domu, to z reguły włączam głośniej muzykę i urządzam drink-party z expem na czele. :XP:
    Czego Ci najbardziej brakuje ? To jest mi smutno, szukam dobrego zajęcia, żeby jakoś myśli od tego odciągnąć. :>Patrz dwa pytania wyżej. ;)
    Ulubione miejsce na spacer ? Park Poniatowskiego w Łodzi. ;) Albo "moje" pola. :P
    Jakbyś miała jedno życzenie u złotej rybki to co byś sobie zażyczyła ? Poprosiłabym o "wyeliminowanie" z gry pod tytułem "życie", tych próżnych, fałszywych i podstępnych ludzi. Może to dosyć mało humanitarne, ale za dużo zua czynią.

    /me gryzu gryzu :P Gucio, to ja tu jestem od gryzienia. :(



  • Byłem w Łebie na wydmach \o/
    Fajnie tam jest :D

    Co dzisiaj jadłaś na śniadanie?
    Co zrobisz mi na obiad?
    A co na kolacje?
    "Ja to Cie przygarnąlem tak jak Shrek tego osła. Szkoda tak zostawić samego w lesie mimo tego, że cie wkurza :D " ~ panwpolo


    Ursa - Top 34 THE END
    16.07.2013 - 29.12.2014
    Bez urlopu
  • Mind_war napisał(a):

    Byłem w Łebie na wydmach \o/ Tyle nas łączy. :}
    Fajnie tam jest :D Też mi się podobało.. :P

    Co dzisiaj jadłaś na śniadanie? Dzisiaj ubogo.. jeno kanapkę z polędwicą i pomidorem, a do tego czarne herbata z miodem. :>
    Co zrobisz mi na obiad? Mam w planach upiec schab, do tego puree ziemniaczane i gotowana marchewka, może być? :P
    A co na kolacje? Zapiekanki z szynką i pieczarkami. :> Kroisz pieczarki. :D Tylko musimy się wcześniej zabrać za robotę, bo później do pracy lecę! ]:-D



  • \o/

    Kebab czy pizza ? A może coś z KFC ?
    Patrzysz na świat przez różowe okulary ?
    Dlaczego jest tak, a nie inaczej, a będzie inaczej niż ma być ?
    Masz przed czymś lęk ?
    Najlepsze Twoje życiowe wspomnienie ?
    Masz obsesje na jakimś punkcie ?
    Plan Twojego wymarzonego dnia ?

    /me bzium, bzium
  • Gootek napisał(a):

    \o/ Siemka! :P I przepraszam, że z takim opóźnieniem.. Niestety życia nie da się zaplanować. :> Biegnie własnym tempem. :>

    Kebab czy pizza ? A może coś z KFC ? Hm, wolę Kurczakburgera z MC'a. :> Jakoś.. idealnie pikantny dla mnie jest. :P A kebab.. najlepszy jest u mnie w Łodzi na Piotrkowskiej, a i cena jest dobra. <;
    Patrzysz na świat przez różowe okulary ? Zależy jaki to dzień cyklu. :E Jak mam okres, to wszystko widzę wyłącznie w czarnym odcieniu. :( Generalnie.. jestem realistką i wolę nie robić sobie zbyt dużo nadziei, później bardziej boli. <;
    Dlaczego jest tak, a nie inaczej, a będzie inaczej niż ma być ? "Bo życie to nie bajka". Czasami zue dobrego początki. <; Gdyby nie fakt, że czasami dostaje się od życia mocnego kopa, to by się nie doceniało tych dobrych chwil. :)
    Masz przed czymś lęk ? Hum, to chyba zbyt intymne pytanie. :E
    Najlepsze Twoje życiowe wspomnienie ? Nie wiem, było tych chwil naprawdę sporo.. Może to wyżej opisane podczas pobytu na wydmach? :) Ciężko stwierdzić. <;
    Masz obsesje na jakimś punkcie ? Tak, na punkcie jedzenia. :D No i mam jeszcze kilka nałogów, o których nie wypada mi na forum wspominać. :D
    Plan Twojego wymarzonego dnia ? To znowu ociera się o treści niedozwolone na forum. :D Fajnie byłoby się w końcu wyspać, dobrze i dużo zjeść, a później leżeć i nie musieć zrobić nic. <; No chyba, że jakaś przyjemność jest dozwolona.. :D

    /me bzium, bzium .me cmok cmok. :P


    Marvin napisał(a):

    Gootek napisał(a):

    Kebab czy pizza ? A może coś z KFC ?


    -_- Nie pacz tak, bo się boję. :(
    Czy ja słyszałem "kebab"? Lepiej się porządnie zastanów nad odpowiedzią, Indee. :D Zastanowiłam się.. zastanawiałam się tydzień! Mam nadzieję, że mi wyszło.. czy zadowoliła Cię moja odpowiedź? :D



  • Indestructible napisał(a):

    Marvin napisał(a):

    Gootek napisał(a):

    Kebab czy pizza ? A może coś z KFC ?


    -_- Nie pacz tak, bo się boję. :(
    Czy ja słyszałem "kebab"? Lepiej się porządnie zastanów nad odpowiedzią, Indee. :D Zastanowiłam się.. zastanawiałam się tydzień! Mam nadzieję, że mi wyszło.. czy zadowoliła Cię moja odpowiedź? :D


    Obawiam się, że nie.
    /me szykuje pejcz

    Sygna by Madzia

    Klub Finezyjnego Złomiarza - 10 pkt

    Speed x1: 124 ST - 143847%
    Speed x2: 42 ST - 155826%
    uJupiter - top1 (off)
    uXalynth - top20 (off)
    uJanice - top5 (on)
  • Indestructible napisał(a):


    Hm, nie bój się. :< Nie będzie bolało. :<


    Nie mogę obiecać tego samego...

    Indestructible napisał(a):

    Hueh, to ja chcę jeszcze raz! Jeszcze raz! Tak mi rób! ]:-D


    ...ale chyba Ci to nie przeszkadza :P

    Sygna by Madzia

    Klub Finezyjnego Złomiarza - 10 pkt

    Speed x1: 124 ST - 143847%
    Speed x2: 42 ST - 155826%
    uJupiter - top1 (off)
    uXalynth - top20 (off)
    uJanice - top5 (on)
  • Indestructible napisał(a):

    kebab.. najlepszy jest u mnie w Łodzi na Piotrkowskiej, a i cena jest dobra. <;


    Jaka cena za 'najlepszego kebaba' jest 'dobra'? :>

    W Toruniu mają jakieś dziwne kebaby, nie dają widelczyka i trzeba jeść jak świnia :c Skąpiradła. Dlatego przenosimy zlot!


    Indestructible napisał(a):


    Masz przed czymś lęk ? Hum, to chyba zbyt intymne pytanie. :E


    Czyli boisz się mnie? :O

    Masz pomysł na to co po obecnej szkole?

    Dlaczego uważasz, że ten pomysł jest zły? ]:-D

    Jakie jest dla Ciebie wymarzone miejsce do życia?
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)