Indestructible master of war & la louve rebelle'

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Mari napisał(a):

    Co tygryski lubią najbardziej? Nie każdy może pojąć taką tajemnicę! To sekret, który trzeba chronić. :D


    Ruda napisał(a):

    Witam ! :fsmile: Cześć Rude. :P
    Kolorowa jesień czy zielona wiosna? Zdecydowanie wolę wiosnę! Jesienią zawsze dopada mnie depresja. ;v
    Jesteś rannym ptaszkiem czy raczej wolisz długo spać? :> Ostatnio sypiam bardzo mało, więc jeśli mam ten dzień w miesiącu, żeby się wyspać. no to muszę wtedy nadrobić 'zaległości'. A tak to.. bardzo wcześnie wstaję. ;v



  • Siemaneczko Tygrysu!

    Co najbardziej Cię przeraża?

    Uważasz, że niepowodzenia bardziej Cię dołują i odbierają Ci chęci do dalszej pracy czy może jednak uczysz się na nich i nic nie jest w stanie Cię zatrzymać?

    Jesteś osobą, która stara się przezwyciężać swoje lęki czy bardziej uczysz się z nimi żyć?

    W jakiej przeszłej epoce chciałabyś się urodzić? A może wolałabyś żyć w przyszłości? :>

    Tyle na dobranoc! :*
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Mati napisał(a):

    Siemaneczko Tygrysu! Witanko Myziaku!

    Co najbardziej Cię przeraża? W tej chwili, aktualnie kryzys wartości i brak chęci na dalsze jutro - jesienna depresja, nic! Jakoś tak - co ma być to będzie. Trzeba żyć i przeć do przodu. Nie ma problemu, którego nie da się rozwiązać, więc po co się bać, oszukiwać i uciekać od problemu? (;

    Uważasz, że niepowodzenia bardziej Cię dołują i odbierają Ci chęci do dalszej pracy czy może jednak uczysz się na nich i nic nie jest w stanie Cię zatrzymać? Zależy jakie, i który raz do nich podchodzę.. Za 20 razem wszystko staje się nudne i próbowanie traci sens. Niektórych rzeczy się nie zmieni, trzeba się po prostu 'przetorować'. (;

    Jesteś osobą, która stara się przezwyciężać swoje lęki czy bardziej uczysz się z nimi żyć? Próbuję. Ostatnio nawet przekonałam się do pewnej rzeczy, której nie miałam odwagi zrobić ani razu w swoim długim życiu. No i się udało. (;

    W jakiej przeszłej epoce chciałabyś się urodzić? A może wolałabyś żyć w przyszłości? :> Chyba zdecydowanie przeszłość. Starożytność, czasy faraonów, ofiar i piramid, albo średniowiecze - rycerze na białych koniach i łamanie ogólnie przyjętych zasad. Chociaż odstraszające są wszy we włosach. :v

    Tyle na dobranoc! :* Dobranocz! *;



  • Superman napisał(a):

    No i to mega laga, a pamiętam taki jeden Twój wpis :E Heh, nic takiego Supciu nie pamiętasz. :juzpotobie:

    Siłka! Czyli - Siła Masa Dyscyplina :D No to będzie tak, rano kebab w cieście, na obiad kebab w bułce a na kolację kebab w kubełku ^^ pomiędzy, bo to trzeba tak z 5 posiłków mieć, jakieś frytki czy cuś :uhuh: Ło bosz, to co to by ze mnie do wakacji wyszło? Hardkorowy koksu, czy co? :D

    No wakacje tuż, tuż - trzeba łapać formę }: Najlepsze bieganie nad morze i z powrotem - albo raniutko, albo samym wieczorkiem. ;3

    Powodzenia! :D hrhr Trzymaj kciuki. :D
    :* *;



  • Heloł Tigre :P
    wiosna - nowe plany, nowe motywacje :P więc pytania, każde inne by nie było za nudno :P
    Należysz do słodkich dziewczyn, które ubierają się kobieco czy wolisz bardziej wygodny, sportowy styl ?
    Miewasz koszmary? Pamiętasz ten najgorszy ?
    Masz nawyk, który jest taki "Twój" ?
    Jaka jest Twoja ulubiona kanapka? :P





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Ruda napisał(a):

    Heloł Tigre :P Hej Wiedźmo. :D Miałaś iść na 'przerwę'! ]:-D Oupss, ja też. ]:-D
    wiosna - nowe plany, nowe motywacje :P więc pytania, każde inne by nie było za nudno :P U mnie tam nigdy nie jest nudno, zawsze coś się przytrafi. :D
    Należysz do słodkich dziewczyn, które ubierają się kobieco czy wolisz bardziej wygodny, sportowy styl ? A jak myślisz? :> Tygrysy nie mogo za często chodzić na szpilkach. ]:-D Zdecydowanie w tygodniu chodzę w jeansach i pumach, niemniej - ostatnio zaczęłam się nawet malować do pracy. Niecodziennie, bo nie zawsze mi się chce, ale czasami są takie dni kiedy patrzę w lustro i mówię: 'chcę dzisiaj wyglądać ładniej'. Bo to, że codziennie wyglądam ładnie to normalka, nie? :D Są też czasami takie dni, że chcę wyglądać jeszcze ładniej i prócz makijażu założę jakąś sukienkę i wysokie buty. Zimną mniej było tych okazji, ale teraz jest cieplej - myślę, że Kakarotto nie będzie się już wstydził wychodzić ze mną na 'swojej dzielni'.
    Miewasz koszmary? Pamiętasz ten najgorszy ? Niecodziennie, ale miewam. Pamiętam, był niedawno. Musiałam zabić kogoś kogo kocham - zdecydowanie gorsza sceneria niż w Mr. & Mrs. Smith. Dobrze, że gdy się obudziłam zalana łzami, on był obok mnie, cały i zdrowy. ]:-D
    Masz nawyk, który jest taki "Twój" ? Łooo, tej. Nie wiem, to musiałby napisać ktoś, kto mnie zna z boku. Ale nigdy nie piszę zuo przez 'ł'. Nawet na wypracowaniu maturalnym - poleciało trochę punktów.
    Jaka jest Twoja ulubiona kanapka? :P Na ciepło, z serem i ketchupem, w mikrofali na 800 i na 30 sekund. :D



  • Indestructible napisał(a):

    Ruda napisał(a):

    Heloł Tigre :P Hej Wiedźmo. :D Miałaś iść na 'przerwę'! ]:-D Oupss, ja też. ]:-D
    Przerwy są potrzebne, zwłaszcza że teraz mamy coraz lepszą pogodę :P
    wiosna - nowe plany, nowe motywacje :P więc pytania, każde inne by nie było za nudno :P U mnie tam nigdy nie jest nudno, zawsze coś się przytrafi. :D A co spotkało Cię takiego, czego nigdy nie zapomnisz? Mam nadzieję że to była positiv sytuacja :P
    Należysz do słodkich dziewczyn, które ubierają się kobieco czy wolisz bardziej wygodny, sportowy styl ? A jak myślisz? :> Tygrysy nie mogo za często chodzić na szpilkach. ]:-D Zdecydowanie w tygodniu chodzę w jeansach i pumach, niemniej - ostatnio zaczęłam się nawet malować do pracy. [...]
    Sportowy styl jest bardziej wygodny :P choć lepsze converki od pum :>
    Ale zmiany są konieczne, zwłaszcza na wiosnę gdzie wszystko budzi się do życia :P Tygrysy z makijażem to coś nowego! :D Zalotka już też weszła w grę? :P
    Skusiłabyś się na paznokcie żelowe? :P

    Miewasz koszmary? Pamiętasz ten najgorszy ? Niecodziennie, ale miewam. Pamiętam, był niedawno. Musiałam zabić kogoś kogo kocham - zdecydowanie gorsza sceneria niż w Mr. & Mrs. Smith. Dobrze, że gdy się obudziłam zalana łzami, on był obok mnie, cały i zdrowy. ]:-D Dobrze, że nie zdecydowałaś się jednak do czynu zabicia tej osoby :O ^^ Lunatykujesz ? :P Mówisz przez sen? :>
    Jaka jest Twoja ulubiona kanapka? :P Na ciepło, z serem i ketchupem, w mikrofali na 800 i na 30 sekund. :D A co lubisz gotować najbardziej? :P





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Ruda napisał(a):

    Przerwy są potrzebne, zwłaszcza że teraz mamy coraz lepszą pogodę :P Wiem, wiem - a to mega motywuje. Miałam dzisiaj też iść na 'szybki spacer', ale mi kolano nawaliło. :< Niemniej, w tym tygodniu na pewno pójdę jeszcze ze dwa razy. <;
    A co spotkało Cię takiego, czego nigdy nie zapomnisz? Mam nadzieję że to była positiv sytuacja :P Kurczę.. wiesz ile tego było? Musiałabyś jakoś zawęzić kryteria. :D
    Sportowy styl jest bardziej wygodny :P choć lepsze converki od pum :> Nie i nie, nie ma nic lepszego niż pumciaki. ;3
    Ale zmiany są konieczne, zwłaszcza na wiosnę gdzie wszystko budzi się do życia :P Tygrysy z makijażem to coś nowego! :D Zalotka już też weszła w grę? :P Żebyś wiedziała, że to nowość, ja i makijaż. :D Nie wiem, co to zalotka. XD
    Skusiłabyś się na paznokcie żelowe? :P Miałam na studniówce za 160 zł przedłużane paznokcie i hybrydę.. Wytrzymała 6 dni.. Od tego czasu powiedziałam, że ani nie będę bawić się w hybrydę, ani w przedłużanie. :D
    Dobrze, że nie zdecydowałaś się jednak do czynu zabicia tej osoby :O ^^ Lunatykujesz ? :P Mówisz przez sen? :> Lunatykować.. nie, nie lunatykuję, ale za to jakie bajki opowiadam przez sen. :D Musiałabyś posłuchać. ]:-D
    A co lubisz gotować najbardziej? :P Teraz? To naprawdę wszytko. :> Chociaż największą frajdę sprawia mi.. gotowanie pierwszy raz czegoś zupełnie nowego. :P


    Mari napisał(a):

    Wolisz delektować się dniem czy lepiej jak zleci bardzo szybko? Zależy czy ten dzień mogę zaliczyć do pozytywnych, czy negatywnych. :D



  • Ruda napisał(a):

    Bry! :D Nie wiem, czy taki dobryy. ;v
    Jesteś zakupoholiczką? Nie, skądże znowu.. A to 400 zł wydane w rossmannie, to nie wiem skąd.. ;v
    Co lubisz jeść najbardziej skoro wiecznie jesteś głodna? :P Dużo, dużo mięsa! Uwielbiam zrazy, spaghetti, kotlety schabowe.. Ziemniaczki i buraczki z papryką. ;3
    Przeżyłabyś miesiąc, nie jedząc mięsa? Gdybym musiała to pewnie tak, ale.. to nie byłoby życie. :c
    Jakiego koloru nigdy nie założysz na siebie? A w sumie nie ma takiego koloru. :D
    Ulubiona piosenka Happy Sad? :P Łydka. <3



  • Ruda napisał(a):

    Tygrys gryzie innych za brak poprawek po zmienionym nicku, a tu nadal widać kurz! :wrr: No to weź odkurzać i odkurzaj, co tak na mnie paczysz. :D
    /me kopie Tygrys`glodny Ja Cię zaraz kopnę.. .me gryzie Ruda!

    Twój ulubiony film ? Trylogia Władcy Pierścieni. :D
    Łatwo się denerwujesz? Kiedyś - oj bardzo, teraz.. mam dużo więcej dystansu. :D No chyba, że chodzi o mojego Bambiego.. On to mnie potrafi w moment zdenerwować. ]:-D
    Jak radzisz sobie z sytuacjami kłopotliwymi ? Nie ma prowokatora, nie ma problemu. ]:-D
    Gdzie chciałabyś spędzić ostatni dzień swojego życia? Z jelonkiem Bambim w Machu Picchu. :D



  • Ta:

    czy ta:

    Czy wracasz czasami do czegoś czego dawno nie -czasownik- -aś? :)
    Czy wierzysz w innych?
    Co jest lepsze dla zwierząt: wolność czy pełna miska?
    Ulubiona bajka z dzieciństwa?
  • sanecrossek napisał(a):

    Ta:

    czy ta:
    Zdecydowanie Muse. :> Jakoś bardziej przemawia do mojego 'ja'. <;

    Czy wracasz czasami do czegoś czego dawno nie -czasownik- -aś? :) Tak, staram się pielęgnować dobre, stare nawyki. :D
    Czy wierzysz w innych? Kiedyś.. bardzo. Teraz tą wiarę tracę, ale ludzie sami są sobie winni.. :quasi:
    Co jest lepsze dla zwierząt: wolność czy pełna miska? Podchwytliwe pytanie.. Z jednej strony pełna miska zawsze wygra, ale jestem przeciwna hodowaniu zwierząt tylko dla rozrywki bogatych snobów.
    Ulubiona bajka z dzieciństwa? O to Tabaluga, dzielny Tabaluga.. Zuch i chwat. :D