Indestructible master of war & la louve rebelle'

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Mind_war napisał(a):

    Ale to są pytania przecież :D Tak, ale pojedyncze o charakterze spamu, więc nie do końca zgodne z Regulaminem. :P

    Jajecznica ze śmietaną na śniadanie? ;> Jajecznica? Z boczkiem/kiełbasą, do tego pieczarki i cebula. Smażona na maśle! Ale ze śmietaną? ;x Nie jadłam nigdy!
    Albo omlecik :D A też dobry!
    Co wolisz? Jeśli zrobisz mi jajecznicę po mojemu, to zdecydowanie wybieram jajkooo! Omlet? Zależy jaki. :D Jeśli jest dobry, to chcę spróbować! :D



  • Cześć Tygrysiątko :*
    Czym jest dla Ciebie szczeście ?
    Być czy mieć ?

    Indestructible napisał(a):

    smoki napisał(a):

    ./me gryz Gryzek .me gryz smoka!

    Gdzie zaplanowałaś wakacje? W zasadzie to.. nie wiem. Nie wiem, czy coś zaplanowałam, miałam jechać za granicę gdzieś, gdzie ciepło, piasek i dużo piwa, ale zastanawiam się, czy mi się to opłaca. Alternatywą jest przepracowanie bitych 4 miesięcy, ewentualnie jakiś krótki wypad nad morze, żeby się zresetować. ;)

    Z piwem nie ma problemu , upałów nie pamiętam , kłopot jednak z piaskiem chyba że kotom się zabierze ;P Więc może piwo nad Tamizą ?
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • Lioness napisał(a):

    Cześć Tygrysiątko :* Heeej Lewkuu! :*
    Czym jest dla Ciebie szczeście ? Szczęście.. hm, to coś ulotnego, coś co możesz mieć tylko przez chwilę. Moment, kiedy niczego Ci nie brak, smutki nie są zmartwieniem, a ludzie na których Ci zależy są blisko. (;
    Być czy mieć ? Zależy gdzie być i co mieć. :D W zasadzie jedno z drugim się dopełnia, więc lepiej i mieć i być. ]:-D

    Indestructible napisał(a):

    smoki napisał(a):

    ./me gryz Gryzek .me gryz smoka!

    Gdzie zaplanowałaś wakacje? W zasadzie to.. nie wiem. Nie wiem, czy coś zaplanowałam, miałam jechać za granicę gdzieś, gdzie ciepło, piasek i dużo piwa, ale zastanawiam się, czy mi się to opłaca. Alternatywą jest przepracowanie bitych 4 miesięcy, ewentualnie jakiś krótki wypad nad morze, żeby się zresetować. ;)

    Z piwem nie ma problemu , upałów nie pamiętam , kłopot jednak z piaskiem chyba że kotom się zabierze ;P Więc może piwo nad Tamizą ? Lewek,. czy Ty mnie teraz zapraszasz na alkoholowy wypad do Anglii? :D .me merda ogonem z radości. :fkiss:



  • Indestructible napisał(a):

    Lioness napisał(a):

    Cześć Tygrysiątko :* Heeej Lewkuu! :*
    Czym jest dla Ciebie szczeście ? Szczęście.. hm, to coś ulotnego, coś co możesz mieć tylko przez chwilę. Moment, kiedy niczego Ci nie brak, smutki nie są zmartwieniem, a ludzie na których Ci zależy są blisko. (;
    Być czy mieć ? Zależy gdzie być i co mieć. :D W zasadzie jedno z drugim się dopełnia, więc lepiej i mieć i być. ]:-D

    Indestructible napisał(a):

    smoki napisał(a):

    ./me gryz Gryzek .me gryz smoka!

    Gdzie zaplanowałaś wakacje? W zasadzie to.. nie wiem. Nie wiem, czy coś zaplanowałam, miałam jechać za granicę gdzieś, gdzie ciepło, piasek i dużo piwa, ale zastanawiam się, czy mi się to opłaca. Alternatywą jest przepracowanie bitych 4 miesięcy, ewentualnie jakiś krótki wypad nad morze, żeby się zresetować. ;)

    Z piwem nie ma problemu , upałów nie pamiętam , kłopot jednak z piaskiem chyba że kotom się zabierze ;P Więc może piwo nad Tamizą ? Lewek,. czy Ty mnie teraz zapraszasz na alkoholowy wypad do Anglii? :D .me merda ogonem z radości. :fkiss:


    Jesteś zawsze mile widziana :)
    Czy tygrys głodny będzie kiedyś najedzony ? ;P
    ________________________________________________________________________________________________________________________________

    • Multikonto (1/2) z b4el •

    "Nie wiedziałem , że na świecie jest tylu idiotów , dopóki nie poznałem internetu"
    -Stanisław Lem-
  • kruszynka napisał(a):

    Ee to jak już gifkujemy to ten bardziej pasuje :> Hrhr, to tygrys Enzo. <;



    Tygri czy po przebudzeniu też wyglądasz tak uroczo czy raczej masz ochotę wszystkich pożreć? :D Poddajesz w wątpliwość to, że nie zawsze wyglądam uroczo? :E Trzeba zapytać tego, kto ze mną spał. :D


    Mind_war napisał(a):

    Wyjdziesz za mnie? :rumieniec: No nie wiem.. A będziesz mi gotował? I co? Co będziesz gotował? :D


    Pan Święty napisał(a):

    bedziesz matka moich dzieci? Chcesz mieć pręgowane dzieci? :E


    Mind_war napisał(a):

    Pan Święty napisał(a):

    bedziesz matka moich dzieci?




    Byłem pierwszy A to co? Wyścig szczurów czy jak? :(


    Proszę Państwa, proszę tu mi nie spamować, albowiem wielka, zielona Ogrzyca paczy. :O



  • Indestructible napisał(a):

    kruszynka napisał(a):

    Ee to jak już gifkujemy to ten bardziej pasuje :> Hrhr, to tygrys Enzo. <;



    Tygri czy po przebudzeniu też wyglądasz tak uroczo czy raczej masz ochotę wszystkich pożreć? :D Poddajesz w wątpliwość to, że nie zawsze wyglądam uroczo? :E Trzeba zapytać tego, kto ze mną spał. :D

    Potwierdzam - wygląda uroczo :D

    Mind_war napisał(a):

    Wyjdziesz za mnie? :rumieniec: No nie wiem.. A będziesz mi gotował? I co? Co będziesz gotował? :D


    Pierogi z mięsem!
    Mięso z mięsem!
    Spaghetti!
    Lasagne!
    Pizze!
    "Ja to Cie przygarnąlem tak jak Shrek tego osła. Szkoda tak zostawić samego w lesie mimo tego, że cie wkurza :D " ~ panwpolo


    Ursa - Top 34 THE END
    16.07.2013 - 29.12.2014
    Bez urlopu
  • Cześć,
    Dlaczego niespotykamy się na IRC?
    Czy pamiętasz? :)
    Dlaczego nie zmienisz opisu z głodny na głoduję :P
    Co Tygrysy lubią dostawać w święta?
    Dlaczego chowasz pazurki gdy mnie widzisz? :)
    Tygrys woli mrrruczeć czy grrryczeć?
    Dlaczego to pierwsze?
    Po co Tygrysom tyle pręgów?

    /me przypomina :P
  • sanecrossek napisał(a):

    Cześć, Hej-ho!
    Dlaczego niespotykamy się na IRC? A bo przez ostatnie byłam w Wawie i Gdańsku, więc czasu na irca nie było zupełnie. ;) Ale już wróciłam i.. teraz będziesz mógł mnie męczyć. :D
    Czy pamiętasz? :) Tak, mam porozmawiać z kasai o dodaniu czegoś do panelu. :D
    Dlaczego nie zmienisz opisu z głodny na głoduję :P Hm, bo.. nie głoduję? :D Jest tyle życzliwych duszyczek, które mnie dokarmiają. :D
    Co Tygrysy lubią dostawać w święta? Może.. wolne od pracy? :D
    Dlaczego chowasz pazurki gdy mnie widzisz? :) Nigdy ich nie chowam.. Zawsze są gotowe do użycia. (;
    Tygrys woli mrrruczeć czy grrryczeć? A to zależy do czyjego uszka. ;) Są tacy, którzy zasługują tylko na .me roooahrr!
    Dlaczego to pierwsze? Wcale nie.. Ryczę równie często co mruczę. :D
    Po co Tygrysom tyle pręgów? Ponieważ psotka regularnie mi je wyrywa.. ;x

    /me przypomina :P .me cały czas pamięta!


    Superman napisał(a):

    Tej, Kotecku :rock: Hej Lenicuu. ;*

    Co mi ciekawego powiesz? A że sobie ostatnio podróżuję po Polsce.. ;) Mam nadzieję, że się niedługo zobaczymy.. na przykład nad morzem? (:
    Co tam, jak tam? A dzisiaj pogoda super.. Szkoda, że czas było wczoraj wrócić do domu.. I szkoda, że na 20 do pracy, ale.. damy radę!
    Kiedy wpadniesz znowu do Kato? :xga: Mam nadzieję, że najszybciej jak to będzie możliwe. :D W końcu obiecałeś mi piwkoo!

    Pozdrawiam
    :xkiss: :bicz1: Mrumć, chcę jeszcze! :*



  • Nie pamietasz :( I nie mialem na mysli panelu,tylko cos na IRC :)

    Co sadzisz o niebieskim ubarwieniu? :P
    Dlaczego koty nie lataja? :) (latajo :) )
    Czy Tygrysy spadaja na 4 lapy,czy 4 lapy i ogon?
    Jakie filmy lubia Tygrysy?
    Czy lubisz tanczyc w deszczu? :)
    Ile metrow powinien miec wiezowiec?

    ascii-art.de/ascii/t/tiger.txt
    retrojunkie.com/asciiart/animals/tigers.htm
    asciiworld.com/-Cats-.html

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez rqewfrsgdg ().

  • sanecrossek napisał(a):

    Nie pamietasz :( I nie mialem na mysli panelu,tylko cos na IRC :) Hm, no to faktycznie.. nie pamiętam.. ;c Przypomnisz?

    Co sadzisz o niebieskim ubarwieniu? :P W sensie, że ubarwienie tygrysów? Nie bardzo mi się podoba. :D
    Dlaczego koty nie lataja? :) (latajo :) ) Bo nie majo skrzydełów!
    Czy Tygrysy spadaja na 4 lapy,czy 4 lapy i ogon? Tygrysy nigdy nie spadajo. :P One na ogonku brykajo. :P
    Jakie filmy lubia Tygrysy? Hm, fantasty/przygodowe/komedie i słabe horrory. :D
    Czy lubisz tanczyc w deszczu? :) Nie, w deszczu lubię rowerem jeździć. :D
    Ile metrow powinien miec wiezowiec? A po czo komu wieżowce? ]:-D

    ascii-art.de/ascii/t/tiger.txt
    retrojunkie.com/asciiart/animals/tigers.htm
    asciiworld.com/-Cats-.html
    Ojej, naprawdę śliczne tygryski. <3



  • Max 100 000 znaków :(

    Ten:

    Kod źródłowy Brainfuck

    1. ````.........``.````````````````...--...-----------...--...........`...``...................`.......
    2. ````````....````````` ``````......-:////:///++/+//::--..........```.................```````...
    3. ````````..````````` ```..-/+shyyyysyysyhydddhso+/--.....````.``````.......`````````.`...
    4. ```` ``..```` `` `-/+osyyyhyhyyyyyyyyhmNNddhss--.....``````````.`````````````````...
    5. ``````...`` `-ssooyyyyysyyyyyyyyyyyhmdhyyyso::...`````````````````````````````..
    6. .........``` ````.+oysooymmdhhhhhdddddmmdddhhdhhdhs/-...```````````````` ````.`...-
    7. :---::-..```````` ` ```.`-+ssssooshNmhyyhyhhdmmdNNNNddmmmNmdh/..```````````````````````......-
    8. /:/:::-:..``````` ``` ````.../ooosssssssyooosdhhhhhhmNNmmmmddhddmds-..```````......`````````.--:---
    9. //////::---..````` ``````..-osoossyysosyysosyhhhhyhmNmmhhdddhhhddhhs/:...:/+:.----..```````..--/+-:
    10. //////////:--..``` ``````..-osoosysoo+oosyossssyhyyhmmmhhhyhhmddsyhddmds+shdd-..-----..``````..-//:/
    11. /:::://///:::--.`......----+sosossoossosyh/-+ssssyhmmhddhyhdddmNdhshhdmmmdddo.-....----..```.--/+/+o
    12. ::/:::::///://:-.--:::////+ssooosssyoshdo-``.--/shddhhhddhhsoyyhhddyhhyyhyo:----.......------/o+++++
    13. :://:///::://///://+++ooooso+/+hdyss+sdsoyy:/+-ohyhhhyddyso+++shyhmmNmdhh/----:::---...-::://+++oooo
    14. ////://::::://///+++//+++oo+/+hdoodh/odyoyso+/+mhyhyssdhddo/osmNmhNMmdmdy+/:::/+++//:://+//++oooooss
    15. ://////:://///://+/o//++oo++ohms/oNh/hyhsshsy++hyyyyyyhhNNdhhdmddNNNNmmmdsooooosssooooooo++ooosoosss
    16. //::///://///://://+++++++//odNo:+mo/mmshhsoyd/yyyyyhhdmNdNNNNNmmmNmNMmNNdyssssssssssssssoooooooosos
    17. ///+/://////::::::/+++o++/:/odm+.-y/-ohhsyyosdyyyyyhddmmNNMmmdhydNmNMNmmMNdyssssssssssssssooooooooos
    18. :/:://////////////://++++++//oh/``:+-.:sssssyyyyhhhhhdmNNNMNhhddmddmmdmNNmysssssoosssssssoooooooooso
    19. :/::////://///////++++o+//////o+---hhosyoossyyyyyhhhyydmNMNNmmmdyyhdhmNNmhsoosss+ooossoooooooooooooo
    20. :///////::::--::/++/o+o+o+///+sdh++sh:--o+osyhyyyhhhyydmNMmmNmmmmdyyhNNdhhsssoososssssssssssoossssoo
    21. :://////////::::/+++ooo+o++++osyddsoss++/sssssssyhhhyhdmNMNNNmddNhhmmmddyssso+osssssossssooossssssss
    22. //////://////:////++oo+++++++++oysyhhys+oyyhyosyyyhhhdmmNMMNNmddhmMNNNhhhssoooo+osssssssssssossoosss
    23. /:///::/:////:/:////oso/+o+oossssyyhdhyoosshhy+/ohddmddmNNNNmhhyyhddmmhdysso/oo+oooooosssssssoooooos
    24. /////////////:+++//+oooossssoosssyyyhhosshhhys+/+sdsoohdmmmmhsyhmmdhhhhhyyo+++oo+o+++++oooooo++ooooo
    25. :////:://::/://++oosssyyyyssssooosyyysooooshhhssydmhyyddhdyssyyyyyyhhdddhhssooso///+++o++oooooosssss
    26. /::////::::///://+ssssdyssyhssoooooooooooshdhooooosyyyhdhshsoyssyhhyhhhhhmyss+////////+++ooooossssss
    27. /:///::::::///:///ooosysssyyoooooooooosoyyyso/+/++ooooyyhyyssoyssyhmmdhyyhyo++///+/++++ooossooosssss
    28. ::::::::::::::::::+ooossssysoooo++ssooossyssos+ooosssssyyyyyyshyhyhdmdyydmhsoo+o+oo+++oossssssssssys
    29. :::::/:::/::////://+++ossssssooosoossyyhoosyssssssssyysyyhydydshddyddhdmmNdsso+o+osooooosssssssyssss
    30. :://///::/:///:://:/+oyssysssssssoosssyyysyhhyssssssyyssyyhhhhyhddhyhhmNdmmsss++osssssoooossssssssss
    31. :/:::/:::/::////////+++oosyyyyyssssssssshdmmmhssssossssyyyyhhyyydydyydmmmNmyso+oo++ooossosssyysysssy
    32. :::--::::::::///////////++oyyhhyysyysysydNNNmdsdhsososossyyyhshhmdmhddmmmNmhso+ososssyyysssyyyysyyso
    33. ::---:::::::/://////////+/++oyhhhhhyyyyydmNNNydNNdsoososooossshdhdmdmNdNNNmhyyssssyyyyyyyyyyyyyyssss
    34. :::::::::://::::://///////////oshdhhhyyhdmNNNNmNNdysossssoosyyhyyhmmdNNNNNdyyyyyysyyyyyyysyyyyyyyyyy
    35. :--:::::::::::::::://+///+++///++osyhddmNNNmmNmmdyysssosooyyssssyhmhdNNNNmyyyyyyyyyyyyyyyyssyyyyyyys
    36. ://://://:/:::::://////+++++/+++++++osyyhdddssssssysssossshyyyyhyhdhNMNNmhyhyyyyyyyyyyyyyyyyyyyssssy
    37. :::/::/:::::::///////++++++++++++++oooooossssossssssssosssosyyhdmmNNMMMNdhhhhyyyyyyyyyyssyyyyyssysyy
    38. -:///:://::/:::::+//////++++++++o+oooooo+ooooooooosydhhyyyhdddNNNNNMMMNNmdhhyyyyyyyyysysyyyyyyyyysyy
    Pokaż wszystko


    Czy ten:
        `` .!.                '░░░░░░░░░░░░░░░░░,!'::!:..  .:```░░░░░!:.   ` ..!
          ..                   .`;▒▒█▒█;:.     .    .!░░!:.      ..`
         .:.                   ¡███▒▒█.   .      ''            
        ::.                   ████▓▓██w.                       '
    ║╙╝½w:                 .y██▓▓▓▓▓:..          .      ,,:░
    ╫▒░              :▒▒▒▒███▓▓▓▓▓▓;:.   .,,;,:.      ░@░
    ▒▒▒▒:.        $█▓▓▒▒▓▓▓█@@`░░:     `
    ▒░▒▒▒▒▒▒▒ÿ╓w,;w░░Ñ▓█░░░░«./
    ▒▒▒▒▒▒▒▒@╖░╣¿)@▓▓;,,░░║╣▒▒▒▒
    ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▒▒█▒▒░║▒▒▒▒
    ▒▒▒╣╣▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓███▓▓▓▓▒▒█▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
    ▒▒▒▒▒▒▒▒▒██▓▓▓▓▓███████▒▒▒▒
    ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▓████▓▓██▒▒▒▒▒▒▒▒▒
    ▒▒▒▒▒▒▒▒░▒▒▒▒▒φ███▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
    ▒▒▒▒▒▒░╣▒▒▒▒▒▒@██▓███▓▓▒▒▒▒██▒▒▒▒▒▒
    ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒█▒▒▒
    ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
    ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒████▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
    ░▒▒▒▒▒▒█▒█▒▒▓█▒▒▒█▒▒▒▒▒▒▒▒▒
    ▒▒▒░╣▒░░▒▒▒█▒▒▒▒▒▒████▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
    ╣╣╣▒╣▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒████████▓▒▒▒▒▒▒▒▒
    ╣▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒███▓▓▓▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒
    ╣╣▒╣▒▒▒▒▒▒▒▒█▒▒▒█▒█▒▒████▓▓█▓▒▒██▒▒██████
    ╣░╣╣╣▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▒▒▓▓▓▓▓▓██▒██████████████
    ░░╣░░░╣▒░▒▒▒▒▒▒▓▓▒▒▓▓█████████████████
    ▒▒▒▒▒▒▒╣▒░▒╣▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█████████████████▒█
    ▒▒▒╣░╣╣▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██▓▓███████▒███████





    Uff weszło,a ile pracy xd

    Dlaczego "Indestructible" a nie Tygrysio? :)
    "Przypomnisz? "-Twój nick na IRC :) a np. bieganie :D
    Co sądzisz o wszechświecie?

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez rqewfrsgdg ().

  • sanecrossek napisał(a):

    Max 100 000 znaków :(

    Ten:
    Pokaż spoiler

    Kod źródłowy Brainfuck

    1. ````.........``.````````````````...--...-----------...--...........`...``...................`.......
    2. ````````....````````` ``````......-:////:///++/+//::--..........```.................```````...
    3. ````````..````````` ```..-/+shyyyysyysyhydddhso+/--.....````.``````.......`````````.`...
    4. ```` ``..```` `` `-/+osyyyhyhyyyyyyyyhmNNddhss--.....``````````.`````````````````...
    5. ``````...`` `-ssooyyyyysyyyyyyyyyyyhmdhyyyso::...`````````````````````````````..
    6. .........``` ````.+oysooymmdhhhhhdddddmmdddhhdhhdhs/-...```````````````` ````.`...-
    7. :---::-..```````` ` ```.`-+ssssooshNmhyyhyhhdmmdNNNNddmmmNmdh/..```````````````````````......-
    8. /:/:::-:..``````` ``` ````.../ooosssssssyooosdhhhhhhmNNmmmmddhddmds-..```````......`````````.--:---
    9. //////::---..````` ``````..-osoossyysosyysosyhhhhyhmNmmhhdddhhhddhhs/:...:/+:.----..```````..--/+-:
    10. //////////:--..``` ``````..-osoosysoo+oosyossssyhyyhmmmhhhyhhmddsyhddmds+shdd-..-----..``````..-//:/
    11. /:::://///:::--.`......----+sosossoossosyh/-+ssssyhmmhddhyhdddmNdhshhdmmmdddo.-....----..```.--/+/+o
    12. ::/:::::///://:-.--:::////+ssooosssyoshdo-``.--/shddhhhddhhsoyyhhddyhhyyhyo:----.......------/o+++++
    13. :://:///::://///://+++ooooso+/+hdyss+sdsoyy:/+-ohyhhhyddyso+++shyhmmNmdhh/----:::---...-::://+++oooo
    14. ////://::::://///+++//+++oo+/+hdoodh/odyoyso+/+mhyhyssdhddo/osmNmhNMmdmdy+/:::/+++//:://+//++oooooss
    15. ://////:://///://+/o//++oo++ohms/oNh/hyhsshsy++hyyyyyyhhNNdhhdmddNNNNmmmdsooooosssooooooo++ooosoosss
    16. //::///://///://://+++++++//odNo:+mo/mmshhsoyd/yyyyyhhdmNdNNNNNmmmNmNMmNNdyssssssssssssssoooooooosos
    17. ///+/://////::::::/+++o++/:/odm+.-y/-ohhsyyosdyyyyyhddmmNNMmmdhydNmNMNmmMNdyssssssssssssssooooooooos
    18. :/:://////////////://++++++//oh/``:+-.:sssssyyyyhhhhhdmNNNMNhhddmddmmdmNNmysssssoosssssssoooooooooso
    19. :/::////://///////++++o+//////o+---hhosyoossyyyyyhhhyydmNMNNmmmdyyhdhmNNmhsoosss+ooossoooooooooooooo
    20. :///////::::--::/++/o+o+o+///+sdh++sh:--o+osyhyyyhhhyydmNMmmNmmmmdyyhNNdhhsssoososssssssssssoossssoo
    21. :://////////::::/+++ooo+o++++osyddsoss++/sssssssyhhhyhdmNMNNNmddNhhmmmddyssso+osssssossssooossssssss
    22. //////://////:////++oo+++++++++oysyhhys+oyyhyosyyyhhhdmmNMMNNmddhmMNNNhhhssoooo+osssssssssssossoosss
    23. /:///::/:////:/:////oso/+o+oossssyyhdhyoosshhy+/ohddmddmNNNNmhhyyhddmmhdysso/oo+oooooosssssssoooooos
    24. /////////////:+++//+oooossssoosssyyyhhosshhhys+/+sdsoohdmmmmhsyhmmdhhhhhyyo+++oo+o+++++oooooo++ooooo
    25. :////:://::/://++oosssyyyyssssooosyyysooooshhhssydmhyyddhdyssyyyyyyhhdddhhssooso///+++o++oooooosssss
    26. /::////::::///://+ssssdyssyhssoooooooooooshdhooooosyyyhdhshsoyssyhhyhhhhhmyss+////////+++ooooossssss
    27. /:///::::::///:///ooosysssyyoooooooooosoyyyso/+/++ooooyyhyyssoyssyhmmdhyyhyo++///+/++++ooossooosssss
    28. ::::::::::::::::::+ooossssysoooo++ssooossyssos+ooosssssyyyyyyshyhyhdmdyydmhsoo+o+oo+++oossssssssssys
    29. :::::/:::/::////://+++ossssssooosoossyyhoosyssssssssyysyyhydydshddyddhdmmNdsso+o+osooooosssssssyssss
    30. :://///::/:///:://:/+oyssysssssssoosssyyysyhhyssssssyyssyyhhhhyhddhyhhmNdmmsss++osssssoooossssssssss
    31. :/:::/:::/::////////+++oosyyyyyssssssssshdmmmhssssossssyyyyhhyyydydyydmmmNmyso+oo++ooossosssyysysssy
    32. :::--::::::::///////////++oyyhhyysyysysydNNNmdsdhsososossyyyhshhmdmhddmmmNmhso+ososssyyysssyyyysyyso
    33. ::---:::::::/://////////+/++oyhhhhhyyyyydmNNNydNNdsoososooossshdhdmdmNdNNNmhyyssssyyyyyyyyyyyyyyssss
    34. :::::::::://::::://///////////oshdhhhyyhdmNNNNmNNdysossssoosyyhyyhmmdNNNNNdyyyyyysyyyyyyysyyyyyyyyyy
    35. :--:::::::::::::::://+///+++///++osyhddmNNNmmNmmdyysssosooyyssssyhmhdNNNNmyyyyyyyyyyyyyyyyssyyyyyyys
    36. ://://://:/:::::://////+++++/+++++++osyyhdddssssssysssossshyyyyhyhdhNMNNmhyhyyyyyyyyyyyyyyyyyyyssssy
    37. :::/::/:::::::///////++++++++++++++oooooossssossssssssosssosyyhdmmNNMMMNdhhhhyyyyyyyyyyssyyyyyssysyy
    38. -:///:://::/:::::+//////++++++++o+oooooo+ooooooooosydhhyyyhdddNNNNNMMMNNmdhhyyyyyyyyysysyyyyyyyyysyy
    Pokaż wszystko


    Czy ten:
    Pokaż spoiler
        `` .!.                '░░░░░░░░░░░░░░░░░,!'::!:..  .:```░░░░░!:.   ` ..!
          ..                   .`;▒▒█▒█;:.     .    .!░░!:.      ..`
         .:.                   ¡███▒▒█.   .      ''            
        ::.                   ████▓▓██w.                       '
    ║╙╝½w:                 .y██▓▓▓▓▓:..          .      ,,:░
    ╫▒░              :▒▒▒▒███▓▓▓▓▓▓;:.   .,,;,:.      ░@░
    ▒▒▒▒:.        $█▓▓▒▒▓▓▓█@@`░░:     `
    ▒░▒▒▒▒▒▒▒ÿ╓w,;w░░Ñ▓█░░░░«./
    ▒▒▒▒▒▒▒▒@╖░╣¿)@▓▓;,,░░║╣▒▒▒▒
    ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▒▒█▒▒░║▒▒▒▒
    ▒▒▒╣╣▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓███▓▓▓▓▒▒█▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
    ▒▒▒▒▒▒▒▒▒██▓▓▓▓▓███████▒▒▒▒
    ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▓████▓▓██▒▒▒▒▒▒▒▒▒
    ▒▒▒▒▒▒▒▒░▒▒▒▒▒φ███▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
    ▒▒▒▒▒▒░╣▒▒▒▒▒▒@██▓███▓▓▒▒▒▒██▒▒▒▒▒▒
    ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒█▒▒▒
    ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
    ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒████▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
    ░▒▒▒▒▒▒█▒█▒▒▓█▒▒▒█▒▒▒▒▒▒▒▒▒
    ▒▒▒░╣▒░░▒▒▒█▒▒▒▒▒▒████▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
    ╣╣╣▒╣▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒████████▓▒▒▒▒▒▒▒▒
    ╣▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒███▓▓▓▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒
    ╣╣▒╣▒▒▒▒▒▒▒▒█▒▒▒█▒█▒▒████▓▓█▓▒▒██▒▒██████
    ╣░╣╣╣▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▒▒▓▓▓▓▓▓██▒██████████████
    ░░╣░░░╣▒░▒▒▒▒▒▒▓▓▒▒▓▓█████████████████
    ▒▒▒▒▒▒▒╣▒░▒╣▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█████████████████▒█
    ▒▒▒╣░╣╣▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██▓▓███████▒███████





    Uff weszło,a ile pracy xd Hrhr, i po co się tak męczyć.. no mówiłam. :D I zdecydowanie ten drugi, bo wiem z którego obrazka pochodzi. :D

    Dlaczego "Indestructible" a nie Tygrysio? :) Inspiracja na forum przyszła pod wpływem słuchania piosenki. ;) Tygrysiowo narodziło się trochę później i to na potrzeby głodu na IRCu. :D
    "Przypomnisz? "-Twój nick na IRC :) a np. bieganie :D Wróciłam na basen. I jem mniej. To jest progres. :D
    Co sądzisz o wszechświecie? Jest nieogarnięty, a ja mam zbyt mały móżdżek. :D



  • Czy poznajesz:
    Pokaż spoiler


    ░░░▓▓░▒▒░``²▓▓▓▓░░░`²`▓▓▓▓▓▀▀▀²▀`
    ▓█▒▒▒▒gg▄▄▄▒▒██░   ≤▓▓▓▓S░░╙╙`     
    `▓▓▓▓▓▒▒,.\▓▓▓▓▓▓`            
    ²:,▓▓▒▒▀╩`░█▒░▒▓▓`             ..
    ░ ::  ,,`▄█▌  ▒   ,▒▒▒▒▓▓█▓Ñ                 `
    ▓▒╙     .`█  ▓▓╛ ▒   ▒▒▓▓▒██░                   
    ▓▒.      ≤`:▒Ñ   ▒▒▒▒▒▒▀`                .,. 
    y,@▓▓▓y    ,g▒▒   x▓▓`                    ,
    g.▓▓▓▓▓██▀   ,Ñ░▒Ñ``       .             ╙░
    ▒  ,▓▓▒▒▒`  .@gy,░▒▄▒         `».     :.,wÿ
    ▓█w░▓▓▓▓▓▓`   xg╛       .░;;     .`░░╖░
    ▓▓▓▓`    .ÿ╣░Ñ        ,░░,\,╙;,«░ 
    ▓█▓▓▓▓▓▓▓▒    .û█▒▒▒█▒▒▒▒██╦       .░░▌▌
    ▓▓▓▓▓▓▓▓▒   ÿ▒██▒▒▒▒▒▒▓█╝      .▒▒▒▒░▒▒▒▒
    ▓▓▓▓▓▓▓▓░ `▒▒▒▒▒▒▒▒^'░▓▓g»,.;██▒▒
    ▓█▓▓▓▓▓▓▓▓╖║▒▒▒▒,@▓▓Ñ @░░
    ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒.@▓▓▒  .,▓▓▒▒
    ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▓▓▒  ░▒▓▓╓ÿ▒╣░Ñ
    ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒░  ,▓▓▓`g▒▒░▒w `
    ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀▒▒▒▓▓▓▓,██▒▓██▒░░
    ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒█▒▓█
    ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓@▓▓▒█▒▓▒▒▒▓g
    ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██,Ñ`^▒▒Ñ▒▒▓▓
    ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓,   .,▓▓,▒▒▒▒,░██
    ▓▓▓▓▓▓▓,,,yg▓▓▓▒▒██▒██▓██▓
    ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓
    ▓▓▓▓█▒▒░▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓█▌▓▓▓▓
    ▀▓▀▀▓█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▓▓░██g
    ▀░▌▒▒▓▓▒░g▓▓
    ▓▓▓▒▓▓▒▓
    ▓▓█▓███▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▓█▒██▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▓██▒█▓▓▓▓█▓▓,▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██▒█▓▓░  ▓▓.▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓





    Jakie buty są dobra dla Niezniszczalnych?
    Co może człowiek w lesie a co Tygrys?
    Dlaczego skakanie nie pasuje do restauracji?
    Jakie mięso jest dobre z cebulą? :)
    Czego słuchał Tygrys ostatnio?
  • sanecrossek napisał(a):

    Czy poznajesz: Hm, teraz jestem w pracy, a tu kiepski komputer i jeszcze gorsza przeglądarka, więc na razie nie poznaję. :D Jak wrócę do domu, to udzielę odpowiedzi. :D
    Pokaż spoiler


    ░░░▓▓░▒▒░``²▓▓▓▓░░░`²`▓▓▓▓▓▀▀▀²▀`
    ▓█▒▒▒▒gg▄▄▄▒▒██░   ≤▓▓▓▓S░░╙╙`     
    `▓▓▓▓▓▒▒,.\▓▓▓▓▓▓`            
    ²:,▓▓▒▒▀╩`░█▒░▒▓▓`             ..
    ░ ::  ,,`▄█▌  ▒   ,▒▒▒▒▓▓█▓Ñ                 `
    ▓▒╙     .`█  ▓▓╛ ▒   ▒▒▓▓▒██░                   
    ▓▒.      ≤`:▒Ñ   ▒▒▒▒▒▒▀`                .,. 
    y,@▓▓▓y    ,g▒▒   x▓▓`                    ,
    g.▓▓▓▓▓██▀   ,Ñ░▒Ñ``       .             ╙░
    ▒  ,▓▓▒▒▒`  .@gy,░▒▄▒         `».     :.,wÿ
    ▓█w░▓▓▓▓▓▓`   xg╛       .░;;     .`░░╖░
    ▓▓▓▓`    .ÿ╣░Ñ        ,░░,\,╙;,«░ 
    ▓█▓▓▓▓▓▓▓▒    .û█▒▒▒█▒▒▒▒██╦       .░░▌▌
    ▓▓▓▓▓▓▓▓▒   ÿ▒██▒▒▒▒▒▒▓█╝      .▒▒▒▒░▒▒▒▒
    ▓▓▓▓▓▓▓▓░ `▒▒▒▒▒▒▒▒^'░▓▓g»,.;██▒▒
    ▓█▓▓▓▓▓▓▓▓╖║▒▒▒▒,@▓▓Ñ @░░
    ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒.@▓▓▒  .,▓▓▒▒
    ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▓▓▒  ░▒▓▓╓ÿ▒╣░Ñ
    ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒░  ,▓▓▓`g▒▒░▒w `
    ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀▒▒▒▓▓▓▓,██▒▓██▒░░
    ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒█▒▓█
    ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓@▓▓▒█▒▓▒▒▒▓g
    ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██,Ñ`^▒▒Ñ▒▒▓▓
    ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓,   .,▓▓,▒▒▒▒,░██
    ▓▓▓▓▓▓▓,,,yg▓▓▓▒▒██▒██▓██▓
    ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓
    ▓▓▓▓█▒▒░▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓█▌▓▓▓▓
    ▀▓▀▀▓█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▓▓░██g
    ▀░▌▒▒▓▓▒░g▓▓
    ▓▓▓▒▓▓▒▓
    ▓▓█▓███▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▓█▒██▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▓██▒█▓▓▓▓█▓▓,▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██▒█▓▓░  ▓▓.▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓


    Jakie buty są dobra dla Niezniszczalnych? Wygodne. :D Najczęściej chodzę w pumiakach, ale zdarzy się też, że coś mnie kopnie i zakładam jakieś szpile. :D Niemniej, buty sportowe to jest co, co lubię. :D
    Co może człowiek w lesie a co Tygrys? Człowiek w lesie może uciekać przed tygrysem, a tygrys może człowieka gonić. ]:-D
    Dlaczego skakanie nie pasuje do restauracji? Przy jedzeniu trzeba się skupić! to ważna czynność życiowa! A takie skakanie tylko rozprasza i uniemożliwia konsumpcję. :P
    Jakie mięso jest dobre z cebulą? :) Każde? Cebula pasuje do każdego mięsa, chociaż Orzyca powiedziałaby zupełnie coś innego.. :D
    Czego słuchał Tygrys ostatnio? A ostatnio mi się wkręcił nowy kawałek Lolity Jolie - Bonjour Madame. :D Może dlatego, że jest po francusku. :D



  • Kakarotto napisał(a):

    Hej Tygrysie! Hej Bandit!

    Kiedy znowu zawitasz do Gdańska? Hrhr, a jakoś mi się to miasto bardzo spodobało.. i będę tam aż za tydzień! ;) Wpadnę na chwilę i zostanę na dłużej. (;
    Co sądzisz o komediach Drunk Weeding i Ted? :) Jeśli mam być szczera, to nie przepadałam za komediami, ale ktoś ma po prostu dobrą rękę.. i oba filmy są genialne. :D Uśmiałam się jak nigdy dotąd. :D
    Czemu nie lubisz wina? Hm, no to po prostu nie są moje smaki.. Wolę piwko. ;) Chociaż jak trzeba to wypiję. :P Nie zawsze mam po prostu na to ochotę, ale czasami mnie nachodzi. :D
    Romantyczna kolacja przy świecach czy wypad w miasto (jakiś spontan)? Haha, gdybyś mnie kilka miesięcy o to zapytał, to nie było by opcji, żebym odpowiedziała, że kolacja przy świecach jest cudowna, ale ostatnio się coś zmieniło.. Chyba się starzeję! ]:-D I.. nieważne gdzie, ważne z kim. <;



  • Czy masz w glowie jakas melodyjke ktorej nie potrafisz sie pozbyc?
    Jak pracujesz-sumiennie czy leniwie?
    Czy uwazasz ze mozna z toba przezyc na bezludnej wyspie?
    Podaj swoj jeden plus ktory bylby dobry na ksiezycu?
    Czy chcialabys uczestniczyc w misji MarsOne gdybys mogla zabrac dowolne jedzenie,przyjaciol,internet,oraz wrocic po conajmniej 10 latach?
    Czy ogladalas Ted2 :)
    Czy jest jakis widok po ktorym placzesz?Czy jest to cierpienie,smutek,zaniepokojenie,niewiedza czy np poczucie malej wartosci czlowieka?
    Co jesli zrobilbym obrazek w ascii z pytan? :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez rqewfrsgdg ().

  • sanecrossek napisał(a):

    Czy masz w glowie jakas melodyjke ktorej nie potrafisz sie pozbyc? Tak, to jest właśnie to co podałam kilka postów wyżej. :D Bonjour Madame. :D
    Jak pracujesz-sumiennie czy leniwie? Zależy o jakiej pracy mówimy.. :P Tej na forum? Hm, to musisz spytać Ogra. :D
    Czy uwazasz ze mozna z toba przezyc na bezludnej wyspie? Nie. Ciężko jest nawet ze mną wytrzymać tydzień w normalnym świecie. :D
    Podaj swoj jeden plus ktory bylby dobry na ksiezycu? A co jest potrzebne na księżycu? :D Niech będzie.. umiejętność improwizacji. :D
    Czy chcialabys uczestniczyc w misji MarsOne gdybys mogla zabrac dowolne jedzenie,przyjaciol,internet,oraz wrocic po conajmniej 10 latach? Chyba nie.. Zbyt wielka strata czasu. (;
    Czy ogladalas Ted2 :) Haha, nie. :D Ale mamy to w planach. :D
    Czy jest jakis widok po ktorym placzesz?Czy jest to cierpienie,smutek,zaniepokojenie,niewiedza czy np poczucie malej wartosci czlowieka? Raczej cierpienie jest moim wyciskaczem łez. <;
    Co jesli zrobilbym obrazek w ascii z pytan? :) Byłoby dosyć ciekawie.. ale nie wiem, czy dałabym radę na nie odpowiedzieć. :D Co do poprzedniego obrazka - wiem! Mój avek. :3